Leo Messi

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Ha lenne rá lehetőség, visszahoznád?

Igen, még tudna adni a csapatnak
66
46%
Nem, tovább kell lépni
78
54%
 
Szavazatok száma: 144
Avatar
Xavier Hernandez
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 265
Csatlakozott: 2018.01.04. 22:42:42
Tartózkodási hely: Barcelona

2021.08.09. 20:26:46

Itt egy nagyon jó írás a témában a 444-ről, Messi fanoknak érdemes elolvasni:

https://444.hu/2021/08/09/a-legnagyobb- ... rcelonaban
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2021.08.09. 20:03:34

Subinho írta:
2021.08.09. 19:55:57
Az a fájó, hogy
van egy 4 év alatt semmit nem mutató játékosunk, aki többet volt kórházban, meg rehabon, mint a pályán,
van egy keveset mutató de hatalmas fizetéssel rendelkező játékosunk,
egy magas fizuval rendelkező játékosunk, aki előző évben kölcsönben, idén rehabon volt
és van még egy olyan játékosunk, aki még Vermalennél.is sérülékenyebb, egész évben kb lelátózik,
most jött hozzá egy 33 éves ugyancsak sérülékeny játékos. Sorrendben: Dembelé, Griezman, Coutinho, Umtit, Aguero.
Közben Meseire nincs pénz. Lehet őt szidni, de ő legalább a pályán van és mutat valamit. Ha nem is olyan meghatározó, mint pár éve, de a felsorolt játékosoktól fél lábbal többet ér.
Szerencse, hogy fizethetjük.az előbb említett sztárjaink fizuját. Mennyi ez az 5 játékos? 100-as évente? Messire 25 sok lett volna...
ezeknek a játékosuk van érvényes szerződésük a klubbal, amely védi a klubot is, és őket is. Messinek nem volt most augusztusban. de nyilván különben dühítő, h Messi elment, a slepp maradt.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2021.08.09. 19:55:57

Az a fájó, hogy
van egy 4 év alatt semmit nem mutató játékosunk, aki többet volt kórházban, meg rehabon, mint a pályán,
van egy keveset mutató de hatalmas fizetéssel rendelkező játékosunk,
egy magas fizuval rendelkező játékosunk, aki előző évben kölcsönben, idén rehabon volt
és van még egy olyan játékosunk, aki még Vermalennél.is sérülékenyebb, egész évben kb lelátózik,
most jött hozzá egy 33 éves ugyancsak sérülékeny játékos. Sorrendben: Dembelé, Griezman, Coutinho, Umtit, Aguero.
Közben Meseire nincs pénz. Lehet őt szidni, de ő legalább a pályán van és mutat valamit. Ha nem is olyan meghatározó, mint pár éve, de a felsorolt játékosoktól fél lábbal többet ér.
Szerencse, hogy fizethetjük.az előbb említett sztárjaink fizuját. Mennyi ez az 5 játékos? 100-as évente? Messire 25 sok lett volna...
amonos
Barça C
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2021.08.06. 21:58:48

2021.08.09. 18:28:11

Kalapos írta:
2021.08.09. 18:19:29
Deluigi írta:
2021.08.09. 17:44:53
The committee in charge of Financial Fair Play have decided not to apply any economic sanctions on PSG until 2023.
This was decided to help Qatar as they're the hosts of the 2022 world cup.
(twitter)

gondolom, ez a valasz a Barca ovasara
miköze van egymásnak a kettőhöz ::DDD

mármint én értem hogy arab arab, és egy bagázs, de baszki a FIFA rendezvényhez mi köze van egy UEFA klubnak? Ennyire mély a szitu?
Nagyon remélem ez a twitter poszt valami nagyon alaptalan hülyeség mert ha nem...
Ez a katari sejk benne van a vb- t rendező csapatban is.
Az UEFA elnöke meg egyben a FIFA alelnöke is. Lehet lebeszélték Infantinoval ( a másik pénzimádóval), hogy jó lesz ez így...

Lehetőleg ne duplázzál, próbáld meg a szerkesztés módot, ha 5 percen belül ismét mondanivalód van az adott topicban. Mivel új vagy elsőre nem törlöm. Alcantara
amonos
Barça C
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2021.08.06. 21:58:48

2021.08.09. 18:23:18

NovaProspekt: lehet közre játszik a szuperliga próbálkozás, de egyből a maga hasznára fordította az ügyet. Véletlenül pont a PSG meg a Citynek jönne jól az FFP eltörlése.
Kalapos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2020.12.10. 09:48:11

2021.08.09. 18:19:29

Deluigi írta:
2021.08.09. 17:44:53
The committee in charge of Financial Fair Play have decided not to apply any economic sanctions on PSG until 2023.
This was decided to help Qatar as they're the hosts of the 2022 world cup.
(twitter)

gondolom, ez a valasz a Barca ovasara
miköze van egymásnak a kettőhöz ::DDD

mármint én értem hogy arab arab, és egy bagázs, de baszki a FIFA rendezvényhez mi köze van egy UEFA klubnak? Ennyire mély a szitu?
Nagyon remélem ez a twitter poszt valami nagyon alaptalan hülyeség mert ha nem...
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2021.08.09. 18:15:06

amonos írta:
2021.08.09. 18:13:07
A legviccesebb az egészben, hogy ezt a pénzügyi fair play szabályt az UEFA ki akarja vezettetni, ha lehet hinni a híreknek.
A katari sejk, miután bejuttatta magát a végrehajtó bizottságba, elintézte magának ezt is. Mire 23'- ban vizsgálnák, okafogyottá válik. Nesze neked európai futball. És nincs senki aki ezeket a r.tkeket kivágná a futballból.
A pénz ( és annak imádata) irányít mindent.
A Szuperliga balhé miatt (melyből a PSG sokatmondóan kimaradt) is lehet ez, ne legyenek illúzióink. Újabb fricskát látok ebben a hagyományosan gazdálkodó klubok kárára a futball megmentőitől.
amonos
Barça C
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2021.08.06. 21:58:48

2021.08.09. 18:13:07

A legviccesebb az egészben, hogy ezt a pénzügyi fair play szabályt az UEFA ki akarja vezettetni, ha lehet hinni a híreknek.
A katari sejk, miután bejuttatta magát a végrehajtó bizottságba, elintézte magának ezt is. Mire 23'- ban vizsgálnák, okafogyottá válik. Nesze neked európai futball. És nincs senki aki ezeket a r.tkeket kivágná a futballból.
A pénz ( és annak imádata) irányít mindent.
Avatar
szbsz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 320
Csatlakozott: 2018.11.06. 12:25:42

2021.08.09. 18:10:01

Szerintem jobban tennénk ha a saját pénzügyi helyzetünkkel foglalkoznánk másoké helyett, lehet most nem itt tartanánk...

Szóval hadd menjen Messi csak oda ahova akar, ne rontsuk tovább az amúgy is gyászos helyzetünket. [-X
"Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that"
Avatar
Deluigi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1827
Csatlakozott: 2021.06.08. 22:25:50
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely

2021.08.09. 17:44:53

The committee in charge of Financial Fair Play have decided not to apply any economic sanctions on PSG until 2023.
This was decided to help Qatar as they're the hosts of the 2022 world cup.
(twitter)

gondolom, ez a valasz a Barca ovasara
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2021.08.09. 16:37:11

egyébként ez a fotó sztem egy életre a retinámba égett, ahogy Messi sír a Barca-címer előtt.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2021.08.09. 16:33:03

LG írta:
2021.08.09. 16:17:15
NovaProspekt írta:
2021.08.09. 15:39:45
engem sem érdekel a PSG így sem. Messinek kupákban gazdag éveket kívánok náluk, ha materializálódik ez a váltás hozzájuk. ha lesz vmi szép gólja, megnézem jutubon, a BL meccsüket meg megnézem, ha épp ráérek, de egyébként nem változott semmi a részemről. pont azon gondolkoztam, h már csak szurkolókat kellene vhogy vásárolniuk, és akkor már tényleg hasonlítanának egy igazi klubra :D
Annyira nem követem őket, de úgy tippelném, hogy az elmúlt években nem kevés divatszurkolót behúzhattak. Neymarnak, Mbappénak és most ugye Messinek is rengeteg fanja van, akik szerintem követték is kedvencüket (nyilván az igazi Barca-szurkolók nem pártolnak át, de akik inkább Messi vagy Neymar szurkolók voltak, azok igen)
Én párszor (asszem 4x) jártam meccsen Párizsban régebben, köztük 2 Barca meccsen (2-2 talán meg a 4-0), meglepődnél, hogy milyen hangulat és atmoszféra van ott. És most a Neymar előtti korszakról beszélek. A Nou Camp hangulata elmarad a párizsitól, miközben teljesen kulturált a szurkolás.

Mindenki azt hiszi, h a sejk érkezésétől van ott foci és h előtte léccel ütötték a labdát, de ez korántsem igaz. Minden BL meccsen full ház, koreók, imádják a játékosokat, egyáltalán nem ciki a PSG-ben focizni.

Mondjuk, ha Messi odamegy, nem tudom ki fog védekezni :D
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2021.08.09. 16:29:13

LG írta:
2021.08.09. 16:17:15
Amúgy nem tudom, mennyit erődödik Messivel a PSG. Nyilván támadójátékban erősítés, de ott eddig sem voltak gyengék. Védekezésben viszont mínusz. Nem vagyok benne biztos, hogy egy BL-rangadón ennek nem lesz böjtje. Főleg, ha a bajnokságban agyonvernek minekit, aztán elhiszik, hogy ezt Európában is meg tudják csinálni. Aztán jön egy jól szervezett, kemény csapat és a meglepcsi.
Ezen a nyáron igazolták Ramost, Hakimit és Wijnaldumot, úgyhogy a védekezés is rendbe van téve papíron a tavalyi évhez képest.
Én bízom abban, hogy egy Bayern, Chelsea típusú csapat rendberakja őket a BL-ben.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.08.09. 16:17:15

NovaProspekt írta:
2021.08.09. 15:39:45
engem sem érdekel a PSG így sem. Messinek kupákban gazdag éveket kívánok náluk, ha materializálódik ez a váltás hozzájuk. ha lesz vmi szép gólja, megnézem jutubon, a BL meccsüket meg megnézem, ha épp ráérek, de egyébként nem változott semmi a részemről. pont azon gondolkoztam, h már csak szurkolókat kellene vhogy vásárolniuk, és akkor már tényleg hasonlítanának egy igazi klubra :D
Annyira nem követem őket, de úgy tippelném, hogy az elmúlt években nem kevés divatszurkolót behúzhattak. Neymarnak, Mbappénak és most ugye Messinek is rengeteg fanja van, akik szerintem követték is kedvencüket (nyilván az igazi Barca-szurkolók nem pártolnak át, de akik inkább Messi vagy Neymar szurkolók voltak, azok igen)

Én is csak a BL-ben fogom követni őket, a francia bajnokság nem lehetne szint ezzel a kerettel, bár látjuk, hogy tavaly mi lett. De azért most jelentősen megerősödtek, a bajnoki meccseik nagy része sajnos laza örömfoci lesz nekik.

Messinek pedig szurkokok, hogy legyen jó egyénileg, de hogy a PSG-t annyira megvetem, hogy még miatta sem tudok nekik szurkolni, hogy a BL-t nyerjenek, ahogy Pepnek sem tudok a City miatt. Sőt, most, hogy amíg mások meghúzták a nadrágszíjat, a két pénzes csapat pedig még inkább rázta a rongyot, kevésbé kedvelem őket, mint valaha.

Amúgy nem tudom, mennyit erődödik Messivel a PSG. Nyilván támadójátékban erősítés, de ott eddig sem voltak gyengék. Védekezésben viszont mínusz. Nem vagyok benne biztos, hogy egy BL-rangadón ennek nem lesz böjtje. Főleg, ha a bajnokságban agyonvernek minekit, aztán elhiszik, hogy ezt Európában is meg tudják csinálni. Aztán jön egy jól szervezett, kemény csapat és a meglepcsi.
Avatar
Deluigi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1827
Csatlakozott: 2021.06.08. 22:25:50
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely

2021.08.09. 16:03:31

en szurkolok Messinek, hogy nyerje meg az Aranylabdat, mert megerdemli, o a vilag legjobbja jelenleg

az sem kizart, hogy par ev mulva visszajon a Barcahoz, akar 1 ev mulva is, ha ujbol sikerul leszerzodnunk ot...

a VB-n is nekik drukkolok majd :)
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2021.08.09. 15:39:45

engem sem érdekel a PSG így sem. Messinek kupákban gazdag éveket kívánok náluk, ha materializálódik ez a váltás hozzájuk. ha lesz vmi szép gólja, megnézem jutubon, a BL meccsüket meg megnézem, ha épp ráérek, de egyébként nem változott semmi a részemről. pont azon gondolkoztam, h már csak szurkolókat kellene vhogy vásárolniuk, és akkor már tényleg hasonlítanának egy igazi klubra :D
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2021.08.09. 15:37:16

Örökre hálás leszek Messinek mindenért, de azért a PSG-nek nem fogok szurkolni. Sőt. Francia bajnokságot felőlem nyerhetnek, Messi legyen gólkirály, de nem szeretném, ha ez a brigád BL-t nyerne. Ettől függetlenül rettentően örülnék, ha az argentinok megnyernék a világbajnokságot. Bár erre vajmi kevés esély mutatkozik.
més que un club
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2021.08.09. 15:36:14

szbsz írta:
2021.08.09. 15:25:02
Hattttalmas felhajtás van Párizsban, a reptéren több ezren várják Messit!!! holnapra már több lesz a PSG drukker mint Barca kb. =D> Mondhatom ügyesen kisemizett minket ez a semmirevaló olajos brigád, a legjobb játékosainktól kezdve a drukkreinkig mindent elvettek tőlünk csak mert megtehették :evil: Sad but very true :/// És az UEFA ezt hagyta... Ez a legszomorúbb... Sip-Sip :(
Szurkolókat? Akik csak Messit látták a gránátvörös kékben azok nem szurkolok, csak egyszerű fanboy-ok. Na azok vegyenek PSG mezt. Messi előtt is volt és utána is lesz klub.
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
Avatar
Nyiri81
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1458
Csatlakozott: 2017.01.05. 23:06:25
Tartózkodási hely: BP

2021.08.09. 15:34:20

szbsz írta:
2021.08.09. 15:25:02
Hattttalmas felhajtás van Párizsban, a reptéren több ezren várják Messit!!! holnapra már több lesz a PSG drukker mint Barca kb. =D> Mondhatom ügyesen kisemizett minket ez a semmirevaló olajos brigád, a legjobb játékosainktól kezdve a drukkreinkig mindent elvettek tőlünk csak mert megtehették :evil: Sad but very true :/// És az UEFA ezt hagyta... Ez a legszomorúbb... Sip-Sip :(
Azért a drukkerért aki Messi miatt PSG fan lesz nem kár :) És nem Messi miatt, hanem csapatot nem váltunk.
Csak is Puyol
Avatar
Makanaki
Jugador del Barça
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2017.12.13. 21:26:49

2021.08.09. 15:27:07

Peter írta:
2021.08.09. 11:01:24
Meg kell békülni a gondolattal, hogy Messi szándaka nélkül ez nem történt volna meg.
Kikkel töltené Messi a munkaidejét Barcelonában?
És Párizsban?
Két nagy cimborával ( Ney, Di Maria ) az öltözői légkör is más, a társak óvatosan szólva világválogatottak, az edző argentín, a szakmai perspektíva teljesen más. Ezekhez tegyük hozzá az anyagiakat.
Az utóbbi egy évben ráadásul nézők nélkül folyt az élet. A telt házas Camp Nou "Messi" zúgása egész évben elmaradt. Üres, hangulat és érzelmek nélküli mérkőzések.
Akinek még emészthetetlen a történet, tegye a szívére a kezét, gyúrja össze a fenti érveket és gondolkozzon el, vajon, hogyan döntene hasonló helyzetben?
Minden kihűlt, üres lett körülötte Barcelonában.
Na ne már!
Nem ismerem Messi, de kétlem, hogy a szándéka az volt, hogy búcsúmeccs nélkül, így menjen el.
Hogy se Messi managerei, se a klub jogászai nem tudták, hogy lejárt szerződés után milyen követelmények kellenek, hogy újra a klub kötelekében legyen, ez tényleg fura és nagyon amatőr. (kicsit olyan mintha nem mérném meg az autót mielőtt garázst építenék, majd nem fér be)
Agüero, Alba, Fati, .... és Barcelonában van pár millió focirajongó aki szereti, tiszteli, olyasmik amit pénzért nem lehet megvenni, akármennyi van a számláján.
Talán Párizsban jobb lenne a nagy Ney baráttal, Mbappéval és Ramos-szal cibálni a labdát 11-es és szabadrúgás előtt.
Lehet hogy nem mindegy neki, hogy 20+70 millát keres, vagy 40+60 millát keres, szerintem tök mindegy és csak Argentínában lesz boldogabb mint Barcelonában, de továbbra sem ismerem.
A családja Barcelonában él, és 3 gyerekkel nem biztos, hogy szeretnék a tengerpart mellől pont egy arab-francia közegbe költözni.
„Ne bízz meg semmiben, ami gondolkodik, de nem látni, hogy hol tartja az eszét!”
Avatar
szbsz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 320
Csatlakozott: 2018.11.06. 12:25:42

2021.08.09. 15:25:02

Hattttalmas felhajtás van Párizsban, a reptéren több ezren várják Messit!!! holnapra már több lesz a PSG drukker mint Barca kb. =D> Mondhatom ügyesen kisemizett minket ez a semmirevaló olajos brigád, a legjobb játékosainktól kezdve a drukkreinkig mindent elvettek tőlünk csak mert megtehették :evil: Sad but very true :/// És az UEFA ezt hagyta... Ez a legszomorúbb... Sip-Sip :(
"Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that"
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 970
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2021.08.09. 14:28:38

Kalapos írta:
2021.08.09. 13:30:07
Feltéve hogy a játékos hosszabbítani akar minden áron, és a klub is azt akarja hogy hosszabbítás legyen, akkor hogy járhat le a szerződés? Olyat még nem láttam hogy valakinek a szerződése csak úgy lejárjon aztán mégis maradjon, vagy volt ellenpélda? Ott lehett volna már tudni ezt előre.
Így hirtelen: Chiellini.
Kalapos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2020.12.10. 09:48:11

2021.08.09. 13:30:07

Feltéve hogy a játékos hosszabbítani akar minden áron, és a klub is azt akarja hogy hosszabbítás legyen, akkor hogy járhat le a szerződés? Olyat még nem láttam hogy valakinek a szerződése csak úgy lejárjon aztán mégis maradjon, vagy volt ellenpélda? Ott lehett volna már tudni ezt előre.

Miért nem kezdtek el már a tavalyi szezon alatt dolgozni a hosszabbításon? Lehet akkor előbb rájönnek hogy milyen szabályokat kell betartani.
Egy szervezetnél vezetőségváltás ide vagy oda, de nincs olyan aki tudja pontosan hogy a magtárbam 1 tál krumpli vagy 3 zsák zab van?
És nem tudjuk hogy mennyire éhes a város, mennyi szájat kell etetni?
Azt értem hogy a szezonvégén zárják a pénzügyi évet, tiszta sor. De lezárni meg tudni hogy mi lesz az eredmény nem ugyanaz :D Melyik szervezet vezetője van tök vakon hogy mekkora volt a bevétel és mekkora a kiadás? Az egy dolog hogy nincs adóügyileg leellenőrizve és hitelesítve, és az állam még nem adta rá a kegyelmét, de attól még bent tudni kell hogy mi van. Laporta is itt prédikál Messiről meg sztárigazolásokról, következményekről miközben 1 centet se tudunk költeni. Ejnye-bejnye.

Messi lejárt szerződéséről:
Eleve hogy lehetett olyan szerződést kötni bárkivel, tök mind1 milyen jó vagy mennyire lojális, egy 100-200 misis értékű szerződésről van szó, hogy lehetett úgy megkötni hogy az illető bármikor kiléphet belőle (ha időben szól). Messi nem készült maradásra, minden erre utal, csak a kommunikáció nem. Ez nem egy gesztus hogy hát ő megérdemli hogy lelépjen ha akar, ilyen nincs. Ez kb akkora hülyeség volt mint ha ingyen maradt volna, csak ez megtörtént. Egyik irányba a lehetetlen is természetes, másikba meg max csúsztatjuk a fizut de nem adunk le belőle...
Ilyen záradék amire tavaly hivatkoztak, hogy kerülhet bele a klub legnagyobb értékének szerződésébe? Csak úgy hogy Messi a klub felett állt, egyedül eldönthetett mindenről. Ha lett volna rendes szerződése, és tavaly eligazolt volna és a klub megkapja a megfelelő átigazolásidíjat akkor nem lenne probléma, minden egyszerűen tisztán lett volna kezelni és mindenki jobban jár.

De ilyen dolgok hogy ő majd kilép a szerződésből és ott hagyja a klubbot akik semmit se kapnak érte, vagy a mostani hosszabbítási mizéria. Ez tök abszurd.
Hogy 50 évig törlesszük a kölcsönt amiből fedezni tudjuk a vissza hozatalát miután lejárt a szerződése amit bármi áron meg akart hosszabbítani? Abszurd.

Az hogy nem jött össze, logikus amióta megtudtuk hogy nem lehet 50%-nál jobban megvágni a bért. Eleve akkora volt hogy képtelenség volt kifizetni.
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2021.08.09. 13:10:38

Atlantis írta:
2021.08.09. 12:32:47
drobika írta:
2021.08.09. 12:23:51
Hogy ne legyen off és Messivel mégis kapcsolatos.
Új hír, hogy a Messi miatt ideszerződött Aguero lábra sem tud állni és legalább novemberig nem számíthat rá a klub.
Ehhez mit szóltok? Ez véletlen lenne?
Vagy a haver elmenetele után jött sérülés?
ez is off, erre Agueronak van saját topicja :wink:
Bocsánatot kérek!
Atlantis
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:25:29
Tartózkodási hely: Budapest

2021.08.09. 12:32:47

drobika írta:
2021.08.09. 12:23:51
Hogy ne legyen off és Messivel mégis kapcsolatos.
Új hír, hogy a Messi miatt ideszerződött Aguero lábra sem tud állni és legalább novemberig nem számíthat rá a klub.
Ehhez mit szóltok? Ez véletlen lenne?
Vagy a haver elmenetele után jött sérülés?
ez is off, erre Agueronak van saját topicja :wink:
Válasz küldése
cron