Leo Messi

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Ha lenne rá lehetőség, visszahoznád?

Igen, még tudna adni a csapatnak
66
46%
Nem, tovább kell lépni
78
54%
 
Szavazatok száma: 144
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.04.27. 17:13:26

Nagy szükségünk lesz egy újabb Messi parádéra. Nagyon remélem, hogy nem fogják összevissza rugdosni a kicsit! :D
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Vinczee
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2010.04.27. 16:30:32
Kapcsolat:

2010.04.27. 16:34:22

Messi sokat tesz a Barcelonáért.
Nélküle nem olyan jó a játék. :D
Vincze Ádám
Guardiola
Capitá del Barça
Hozzászólások: 699
Csatlakozott: 2004.10.14. 10:40:57

2010.04.24. 14:50:13

ronaldinho89 írta:
barca43 írta:On: Adnék Leonak ma is perceket. Kell ő ma. Nem számítok sima meccsre. Nem kellene végig játszania de vagy kezdjen és 60 körül le vagy ne és 65 körül be.
Pihentetni kellene szerintem ,csak akkor raknám be ha gond van, de ezt a mecset nélküle is be kellene húzni.
Avatar
ronaldinho89
Capitá del Barça
Hozzászólások: 806
Csatlakozott: 2005.02.03. 16:05:03
Tartózkodási hely: Lélekben Camp Nou

2010.04.24. 14:01:26

barca43 írta:Szerdán meg lesz a tovább jutás!!100% Hajár BARCA!!!
Off az off ra:Ezért regeltél hogy a Messi topicba ezt beírd?

On: Adnék Leonak ma is perceket. Kell ő ma. Nem számítok sima meccsre. Nem kellene végig játszania de vagy kezdjen és 60 körül le vagy ne és 65 körül be.
Kép
II.Eurobarca sigverseny 2.helyzettje
http://filmorigo.blogspot.hu/ - blogom.
barca43
Barça C
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2010.04.24. 13:32:08
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

2010.04.24. 13:38:28

Szerdán meg lesz a tovább jutás!!100% Hajár BARCA!!!
Nagyon jó az oldal
Avatar
FtcSikiHun
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2740
Csatlakozott: 2009.12.17. 21:59:21
Tartózkodási hely: Északon, délen, keleten, nyugaton

2010.04.24. 13:33:00

dert írta:Na kedden Messi megmutatta valódi arcát.Kétségtelen hogy az utóbbi időben jól játszott.De innen is látszik hogy a Barca csak Messivel ér valamit.Ha formába lendül pár év múlva a Realba köt ki.

Nem kötelező a regisztráció :wink:
Kép
'élvezd, hogy minden rosszban van valami'
'...törekedj azzá lenni,ami lehetnél!'
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2010.04.24. 13:32:44

dert írta:Na kedden Messi megmutatta valódi arcát.Kétségtelen hogy az utóbbi időben jól játszott.De innen is látszik hogy a Barca csak Messivel ér valamit.Ha formába lendül pár év múlva a Realba köt ki.
:lol: :lol: :lol:
Modik, ezt KÖNYÖRGÖM h. ne töröljétek. Az év hsz-e!
Rivaldo-A Legnagyobb.
mindorokke_barca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2008.02.10. 10:48:21

2010.04.24. 13:27:59

Na kedden Messi megmutatta valódi arcát.Kétségtelen hogy az utóbbi időben jól játszott.De innen is látszik hogy a Barca csak Messivel ér valamit.Ha formába lendül pár év múlva a Realba köt ki.
:lol: :lol: Mindig ilyen megnyerően szoktad kezdeni a bemutatkozást? :)
dert
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2010.04.09. 01:41:17

2010.04.24. 13:21:02

Na kedden Messi megmutatta valódi arcát.Kétségtelen hogy az utóbbi időben jól játszott.De innen is látszik hogy a Barca csak Messivel ér valamit.Ha formába lendül pár év múlva a Realba köt ki.
Avatar
messiisten
Barça B
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2009.08.28. 16:20:19
Tartózkodási hely: Budapest

2010.04.24. 12:47:04

Teljesen igazad van!Az a meccs nem messié volt!Tőle várják a meccset de azért mert zseni attól még ember nem bírja ezt folyton!Míg más 22-évesen mégcsak aszisztál ő már a csapatot viszi és tényleg a csapat aludt (Ibra főleg semmit nem csinált)az én véleményem h Bojannak játszania kellet volna!!!Ő ment volna minden labdáért mert neki ez egy esély lett volna a csapatba kerülésért szerintem Bojan 2-őt rúgott volna!!!
Barcaforever2626
Jugador del Barça
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2010.03.27. 22:27:01
Tartózkodási hely: Nemetorszäg

2010.04.23. 22:27:51

Sziasztok..Hät telleg lehet itt elkepesztö hozzäszoläsokat olvasni..De az en velemenyem az,hogy telleg nem Messin mulott az Inter ellen..Ott az egesz csapat aludt,es ugye a biro...Messi a viläg legjobb jätekosa,es igeni elfäradhat,(egyes emberek ugy velekednek,nehogymär 22 eves letere elfäradjon)Ilyen tempo mellett amit ö diktält,sorban mester härmasok,sorsdöntö golok..stb...nem csoda.Ö is csak ember nem gep..De ami igaz az igaz,megvältozott,es ezt elkell ismerni..Sokat önzözik,belemegy felesleges cselekbe...Ezt nagyon elkene neki felejtenie..De ezenkivül nem hiszem hogy bärmi a szemere hänyhato...
"Ebben a csapatban az emberi érték ugyanannyira fontos, mint a futballtudás." -PIQUE
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2549
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2010.04.23. 22:13:26

Rewolution5 írta:ezt inkább pü-be se folytassátok, csak munkát csináltok modiknak, holott Messi ezeket a kritikákat messze nem érdemli meg...mindenki karrierjében vannak hullámvölgyek...
Tőlem abszolút nem kapott negatív kritikát, én próbáltam megvédeni.
A témát meg lezártnak tekintem, ilyen apróságokon nem állok le egy hosszú vitára, elég súlyos ami a világban és az életben megy, ezek csak apró civakodások a többihez képest. Off vége.

Ami Leot illeti, a csodalábaira most nagy szükség lesz és az egész csapatra! Én érzem, győzelemre vezeti a bandát és már most úgy gondolom, hogy a Camp Nou az Internek egy "Ki itt belépsz, hagyj fel minden reménnyel..." típusú helyszín lesz, mert nem fognak irgalmat kapni! :) Messi duplázni fog, érzem! :) Ámen! :wink:
Football, bloody hell. /SAF/
Rewolution5
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1084
Csatlakozott: 2009.04.11. 10:04:30
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

2010.04.23. 22:04:49

http://www.youtube.com/user/CatrachitoX ... 9noeDsd6cw ....csakhogy feledésbe ne merüljön a mi kis zsenink....

szerk.: valaki megmondhatná a második ének címét :)
Kép
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2549
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2010.04.22. 21:25:30


Delete, ahogy az előzmények is.
Több ilyet nem kérünk, akárki is kezdte.
Football, bloody hell. /SAF/
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2010.04.22. 21:12:37

Rinku írta: Te jó ég, olyan sötét vagy, mint az éjszaka már megbocsáss! Nyugodj már le, igyál egy teát és ne beszélj hülyeségeket! Messi egy jó játékos, de attól, hogy nem lő mindig mesterhármast vagy legalább 2 gólt, attól még nem kell nekiugrani, hogy miért ilyen "[auto_cenzúra]"... Ne hasoníltsuk össze Híguainnal, mert marhára nem egy szint a két játékos!

Ha jól vettem ki ő nem azt mondta, h milyen rossz játékos, hanem azt h ő annyira nem szereti és nem érti miért kell mindig őt ennyire erőltetni és nem azt mondta, h mennyire rossz játékos!
Van különbség a 2 között!
Amúgy meg én nagyon szeretem Messit és remélem mihamarabb visszajön a formája! Talán hétvégén pihentetni kéne, h Inter ellen több erővel fojtassa!
Avatar
FtcSikiHun
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2740
Csatlakozott: 2009.12.17. 21:59:21
Tartózkodási hely: Északon, délen, keleten, nyugaton

2010.04.22. 20:53:04

currahee írta:...
Igen, tényleg van egy pár szurkoló, aki mindenkit csak isteníteni tud egy rossz szériában is.
Mondjuk nekem csak az a bajom Leoval, hogy kezd túlságosan önző lenni, remélem nem megy ez a csapat kárára, és nem fogják kiutálni. :? :)
Kép
'élvezd, hogy minden rosszban van valami'
'...törekedj azzá lenni,ami lehetnél!'
Avatar
currahee
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 353
Csatlakozott: 2008.07.05. 10:48:26

2010.04.22. 20:50:28

FtcSikiHun írta:nem Ronaldóról van szó :roll: :wink:

Szerk.: És mindenki tudja, hogy vannak hibái, nézz vissza, elég sokan szidják, hogy passzoljon már, ne egyedül akarja, próbálja meg kiszolgálni a többieket :wink:
igen értem nem is azért írtam h most csak h szídjam. nem akarom bántani de ezt az előbb leírtam rendesen.

jobb h itt van nálunk és nem másik csapatnál!!

csak nekem az bosszant már h annyira istenítik egyesek h már egy kis negatívum nem érheti a messikét mert zendülés lesz egyből... jó jó; a legjobb jelenleg csak már unalmas h csak ő mikor ott van mellett egy 20 fős fantasztikus keret kiváló spílerekkel.

na majd h megnyeri a VB argentínának akkor lehet mindent!!!
Avatar
FtcSikiHun
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2740
Csatlakozott: 2009.12.17. 21:59:21
Tartózkodási hely: Északon, délen, keleten, nyugaton

2010.04.22. 20:40:14

currahee írta:ő az aki sztem elkezdene duzzogni ha lecserélnék túl hamar v nem játszana pár meccsen egyhuzamban
nem Ronaldóról van szó :roll: :wink:

Szerk.: És mindenki tudja, hogy vannak hibái, nézz vissza, elég sokan szidják, hogy passzoljon már, ne egyedül akarja, próbálja meg kiszolgálni a többieket :wink:
Kép
'élvezd, hogy minden rosszban van valami'
'...törekedj azzá lenni,ami lehetnél!'
Avatar
currahee
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 353
Csatlakozott: 2008.07.05. 10:48:26

2010.04.22. 20:38:39

Bányász írta:
nem máskor amikor nem olyan fontos szórni a 3-4 gólokat...
Azért sztem az Arsenal elleni visszavágón elég fontos volt szórnia a gólokat...és ennek a meccsnek is lesz egy visszavágója ahol könnyen lehet,h ismét szórni fogja őket...
ja és 21 évesen ne legyen már fáradt azért mert folyton játszik...
Azt miért ne?Miért ne lehetne fáradt?

Lassan három éve játszik folyamatosan.Nem kis nyomás alatt nem kis meccseket.Sztem felfogni nem tudjuk fejben mennyire megterhelő lehet három naponta "sorsdöntő" meccseket játszani.Úgy,h nem is akár milyen elvárások vannak vele szemben.

Azt hiszem megbocsájtható ha egy kicsit elfárad mind fejben mind fizikálisan.

Én azt mondom mindenféle kritikával várjuk meg a visszavágót. :wink:

igazán 3 éve... húha; és?? nem kellene mindig játszania de ő az aki sztem elkezdene duzzogni ha lecserélnék túl hamar v nem játszana pár meccsen egyhuzamban. messi nagyon megváltozott tavaly-idén... de mind1 mert az elvakultak csak isteníteni tudják azt nem veszik észre amikor igenis vannak hiábái.

persze nem kell tökéletes lennie meg midnig szórni a gólokat de az igenis elvárható h fusson akkor is ha nincs nála v nálunk a labda... messi azt hiszi már h ő a kiskirály...

IGEN ÉN NEM KEDVELEM TÚLZOTTAN MESSIT; annak ellenére h Barcás vagyok. van ilyen nem lehet mindenkit szeretni. sőt még Guardiolát sem bírom annyira mint egyesek. ALÁÍROM mindekettőt HOGY tavaly amit Pep művelt az történelmi szinte utánozhatatlan és egyedülálló; meg Messi is jelenleg a legjobb; csak(!) unom már h vannak jó páran akik vakon istenítik mind2t akkor is mikor szemmel láthatóan vannak hibáik. messitől elfér csak nem akarom azt h az legyen vele is mint Dinhoval akit sztem a sok elismerés tett olyanná amilyen lett az utolsó két évében itt... fejébe szállt a dicsőség és h ő legjobb és azt hitte ez mind addig így is marad amig csak játszik. hát tévedett mert a szorgalom, a munka, az alázat nélkül elvész...

szal nem baj h nem játszik jól messi nem is kell mindig csak akkor egyrészt más is kapjon lehetőségéet helyette -ergo guardiola MERJE lecseréLni- ill. azért ne csak az legyen az öröm számára h gólt rúg, meg talán nem csak sétálgatni kéne akkor amikor vesztésre állunk és neki most ilyen a szájíze akkor flegmáskodunk... na mind1.

EZT NEM AZÉRT ÍRTAM MERT MOST KIKAPTUNK; vissza lehet keresni ha vki ennyire kötözködni akar én már többször szóvá tettem idén messi változását; ill. pep-et is szoktam kritizálni és leírni h mi a hibája. ez nem azrét van mert h kikaptunk. sza.rni bele.... majd a visszavágót megnyerjük és továbbmegyünk és ennyi!! ígyis nagyon is megvan az esély és bízok a csapatban; ill. nem varrom/varrtam a vereséget a két ember nyakába. nem tehet erről senki egyszerűen az inter kapott egy kis bírói segédletet és azért nem is játszott rosszul. mi meg nem tudtunk már mit kezdeni a 16osuknál.
Avatar
zsulter
Jugador del Barça
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2005.12.24. 14:50:02

2010.04.22. 12:34:53

batigol írta:miért kell bántani Messit?mert az inter ellen nem nyújtott magához képest jó teljesitményt? :? milyen szurkoló az aki egy gyengébb teljesitmény miatt birál és pálcát tör egy ilyen zseni felett?Ö is ember mint mi akinek van jobb és rosszabb napja.Igen tisztellt kritizáló társak, TI NEM VAGYTOK SZURKOLÓK,és felháboritó amit tesztek,ha jól megy a játék istenititek ha egy kicsit gyengébben máris lehordjátok. Ez undoritó, az Isten mentse meg a Barcát az ilyen emberektöl.. :evil:
Egyetértek! Elég nagy butaság Messin számon kérni bármit is! Mellette volt még 10 ember a csapatban és ha ki is kaptunk akkor a csapat kapott ki.
Egyébként én nem vettem észre, hogy bármi baj lett volna a hozzáállásával...szerintem akart, küzdött hajtott, visszajött labdákért stb, szóval szerintem nem érheti szó a ház elejét!
Az meg hogy nem játszott jól nem csak rajta múlott, hanem a csapaton is! Egy fecske az inter ellen nem csinálhat nyarat, legtöbben a csapatból ezen a meccsen még ehhez a Messihez sem tudtak felnőni!
Kép
Los Equipos de Leyenda: (Ramallets, Olivella, Gracia, Segarra, Tejada, Gensana, Kocsis, Kubala, Czibor, Suarez, Eu. Martínez. El entrenador era: Helenio Herrera)
balazsfoci
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 260
Csatlakozott: 2006.03.22. 15:18:00

2010.04.22. 12:10:50

batigol írta:miért kell bántani Messit?mert az inter ellen nem nyújtott magához képest jó teljesitményt? :? milyen szurkoló az aki egy gyengébb teljesitmény miatt birál és pálcát tör egy ilyen zseni felett?Ö is ember mint mi akinek van jobb és rosszabb napja.Igen tisztellt kritizáló társak, TI NEM VAGYTOK SZURKOLÓK,és felháboritó amit tesztek,ha jól megy a játék istenititek ha egy kicsit gyengébben máris lehordjátok. Ez undoritó, az Isten mentse meg a Barcát az ilyen emberektöl.. :evil:


Majd szerdán ver az Internek egy hármast és akkor néznek azok akik fikázták azt a játékost aki azért tett le az asztalra és nem csak 9 meccsenként játszik jól :) Batigol megkérdezted a digisportot a keddi helyszínen?
batigol
Barça C
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2009.12.01. 16:07:40
Tartózkodási hely: budapest
Kapcsolat:

2010.04.22. 11:27:07

miért kell bántani Messit?mert az inter ellen nem nyújtott magához képest jó teljesitményt? :? milyen szurkoló az aki egy gyengébb teljesitmény miatt birál és pálcát tör egy ilyen zseni felett?Ö is ember mint mi akinek van jobb és rosszabb napja.Igen tisztellt kritizáló társak, TI NEM VAGYTOK SZURKOLÓK,és felháboritó amit tesztek,ha jól megy a játék istenititek ha egy kicsit gyengébben máris lehordjátok. Ez undoritó, az Isten mentse meg a Barcát az ilyen emberektöl.. :evil:
batigol
Avatar
istyke6
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009.11.05. 18:50:57
Tartózkodási hely: Erdély
Kapcsolat:

2010.04.21. 19:38:00

Messi tegnapi meccselesevel en ugy vagyok, hogy: nekem is voltak meccseim favagokkal, ahol minden masodik lepesnel valaki vagy belemkonyokolt, vagy megrugott, es egy ido utan mar ideges lettem, es csak a cserelest/ meccs veget vartam.
En teljesen megertem ezt a helyzetet, latszott , hogy akart, de egyszerre 3 ember zarta korul.
I <3 FCB
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.04.21. 19:31:51

barcafan0911 írta:
Néha elgondolkozom, hogy érdemes e ide járni, vérlázító a viselkedése némely embernek!
Tényleg voltak érdekes hsz-ek (vélemények) tegnap óta, ilyenkor gondolkodni kéne és nem leírni az első ostobaságot ami az ember eszébe jut. Még tegnap este érthető volt az idegesség miatt, de amiket ma összehordanak Messiről..... :roll:
Továbbra is tartom, hogy javasolni kéne a honlap szerkesztőknek, hogy korlátozzák a fórumra való regisztrációt. Én is csak nagyokat nézek, amikor egy-két ember megnyílvánul egy adott játékos felé, mert az a meccsen gyengébben teljesített.
Kép
Kép
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2010.04.21. 19:14:33

Nekem 1 bajom van vele. Akkora zseni, hogy nem lehet pihentetni :lol:

Na de viccet féretéve. Tényleg fáradt lehet, és ezt megértem, végigtolt már vagy 50-60 meccset. De! Az Ibra topicban már az eladás is felmerült, ha nem futott üresbe Zlatan... Szóval azért egyenlő elbírálást ha lehet :roll: Bár tegyük hozzá, hogy csak páran szálltak rá Ibrára, és azok nincsenek itt...

Nade a lényeg. Én pihentetném egy kicsit szegényt, a Xerez ellen tényleg nem kéne játszania, nagyon sokat meccsel. És 21-22 évesen is megterhelő ez, vagy ha nem is látszik annyira, de könnyebben sérülhet. És nekünk inkább egy csúcsformában lévő kicsit pihentebb Messi kell, nem egy Inter elleni Messi - amúgy nehéz dolga is volt, a Cambiasso-Samuel-Lúció falon nemhiszem hogy akárki átjutna...

Drukkolok neki, én nem kongatok vészharangot, csak fusson többet, és ne várjon a középpályán sétálgatva, miközben a többiek ötlettelenül passzolgatnak a 16-osnál... :twisted:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára palesz77 2010.04.21. 19:37:19-kor.
Válasz küldése