Leo Messi

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Ha lenne rá lehetőség, visszahoznád?

Igen, még tudna adni a csapatnak
66
46%
Nem, tovább kell lépni
78
54%
 
Szavazatok száma: 144
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2021.11.30. 18:25:56

Mirot csókoltatom innen, aki pár hónapja az aranylabda topikban nekem jött és vihogva körbetáncolt, amiért egy tök független téma kapcsán le találtam írni, hogy Messi az aranylabda fő várományosa, amit az akkori aranylabda oddsok alátámasztottak. Végül bejött, amit mondtam. Nem jött be, amit ő mondott.

Az meg, hogy a mutatott játék, vagy a trófeák számítanak-e: mindkettő számít. A mutatott játék alapján bekerülsz a játékosok egy szűk körébe, amely körön belül a trófeák döntenek. Messinek egy szál Copája volt, ezzel már többet tudott felmutatni, mint a vetélytársak szűk köre 2021-ben. Őket pedig semmi sem gátolta meg abban, hogy többet nyerjenek. Messi eléggé leeresztett már a régi önmagához képest, de ebben a gyengusz felhozatalban sajnos még ez volt a legnagyobb eredmény 2021-ben. Lewának mondjuk nem tudom, miért nem adták oda visszamenőleg a 2020-as lasztit, az egyértelműen ott az övé volt. Mondjuk álmatlan éjszakáim nem lesznek emiatt.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.11.30. 16:57:21

Sonoma írta:
2021.11.30. 16:21:56

Akkor most mi van? A mutatott játék vagy a trófeák a fontosabbak a díj odaítélésében?
Az van amit leírtam.
Nincs objektív pontrendszer, vagy kritérium rendszer.

Én már írtam ezt évek óta, lehetne egy objektív stat vezetés, és akkor nem lehetne talán belekötni. Erre mondjuk ott az aranycipő, azt ez alapján adják.
Bár abba is bele lehetne, mert akkor meg kiveszne az a része, hogy ki hogyan focizik.
Vagy az is segíthetne, hogy egy szakmai bizottság ítélné a díjat. Vannak ilyen díjak más szektorokban, lásd Oscar-díj, ott is mindig balhé van miatta.
Egyszerűen nincs jó, mindenkit kielégítő megoldás, egy szubjektív díj, nem tudsz mit csinálni.
Elfogadod, vagy beleőrülsz, és naponta kommentelsz, hogy mekkora igazságtalanság történt.

A BL cím sem érhet semmit, mint ahogy most sem ért. Az olyankor mutat egy egyéni díjnál jól, ha volt valaki, aki abszolút kiemelkedett.
Akiket ilyenkor felhozunk, az Sneijder, valami bayernes arc (ugye Lewa tavaly kimagaslott, az tény, nem értettem miért nem díjaztak akkor), vagy most chelsea-s arc.
Még csapaton belül sem lehetett eldönteni, hogy most közülük ki volt az alpha, ki tette hozzá a legtöbbet.
Ott megint szubjektivitás dönt, hogy a 2013-as bm-nél mondjuk Ribery, Robben, vagy Neuer volt a siker letéteményese.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Sonoma
Capitá del Barça
Hozzászólások: 596
Csatlakozott: 2021.05.25. 10:00:54

2021.11.30. 16:21:56

sansz írta:
2021.11.30. 11:05:50
Subinho írta:
2021.11.30. 07:07:56
Szeretem.és tisztelem Messit, egyértelműen a világ valaha volt legjobbja nem Maradona, hanem ő. Mindent megnyert és nem csak pár évig volt csúcson.
De! Ezt a mostani döntést nem értem. Mire kapta idén? Copa győzelemre? Kapja meg a legjobb dél-amerikai játékos díját. Volt egy EB is, meg BL, ill. a liga. Semmit nem nyert klub szinten, a PSG-ben meg többet sétál, mint játékban van.

...Messi ma nem a világ legjobbja, messze nem az. De akkor ki? Ahogy Csaba írta, ez baromi szubjektív, mindigis az volt. Pár évig lehetett mondani egyértelműen Messire, de nem hét évre...És rajta kívül nagyon kevés emberre lehet azt mondani, hogy tényleg a legjobb volt.
Lehet nézni a legtöbb gólt, legtöbb gólpasszt, a legtöbb szerelést, bármit, egyszerűen nincs egyértelmű legjobb. Lewa pláne nem és tavaly sem volt.

Nyilván megmosolyogtató, mikor egy Barcával semmit nem nyerő és a PSG-ben fél idényt bűn rosszul játszó ember kapja az éves elismerést, de az is gáz lenne, ha valami Chelsea-s srác kapná, aki mondjuk EB döntőn is játszott... Nincs legjobb. A politika, a merketing és személyes érzelmi szálak aztán kidobtak egy nevet.

Szerintem Messi nem egyértelműen a valaha volt legjobb, ilyet csak a túl fiatalok, vagy a túl öregek mernek kijelenteni. Messi vitathatatlanul a szűk elitben van ebben a kategóriában és kész, 8-10 játékos mellett....
Nekem az a furcsa, hogy milyen rugalmasan kezelik az Aranylabda szavazásnál mi számít.
Anno 2010-ben Sneijder nyert olasz bajnokságot, BL-t, vb ezüstöt, míg Messi csak egy spanyol bajnokságot. Mégis Messit hozták ki győztesnek, mert abban az évben (is) csodálatosan játszott. Erre gondolhatja az ember, hogy a mutatott játék fontosabb volt.
Idén Messi tudása alatt játszott tavasszal, ősszel meg jött a mélypont. Erre most a Copa megnyerése miatt adták oda neki, nem a mutatott játéka miatt.
Akkor most mi van? A mutatott játék vagy a trófeák a fontosabbak a díj odaítélésében?
Ha a gólokat nézzük Lewa.
Ha a trófeákat, akkor Jorginho (BL, EB).
Ha mutatott játék...?? itt gondolkodóba estem, ki az aki a hátán vitte a csapatot.
Talán Lewa. A negyeddöntőt kihagyta sérülés miatt a PSG ellen, ki is esett a csapata. A bajnoki győzelem viszont neki meg a 40 góljának is köszönhető.
Meg talán Messi a Copán, de neki pontlevonás jár a tavaszi Barca produkció miatt.
Emiatt nálam Lewa a győztes.

A többiekre nézve szégyen, hogy ilyen (önmagához képest) gyenge évvel is megérdemelten jutott a top 5-be, de a labdát nem neki kellett volna nyerni.
Avatar
brazilfan
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1012
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2021.11.30. 12:39:08

Tetszett, hogy Messi megemlítette a beszédében, hogy tavaly megérdemelten nyert volna Lewandowski. Gondolom, ezt ők kitárgyalták már egymás közt, és ha valaki nincs elszállva magától, akkor reálisan meg tudja ítélni mások díjait, aktuális formáját stb., de az, hogy Messi nagy nyilvánosság előtt elismerte Lewandowski tavalyi elsőségét, szimpatikus epizód volt.
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 843
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2021.11.30. 11:05:50

Subinho írta:
2021.11.30. 07:07:56
Szeretem.és tisztelem Messit, egyértelműen a világ valaha volt legjobbja nem Maradona, hanem ő. Mindent megnyert és nem csak pár évig volt csúcson.
De! Ezt a mostani döntést nem értem. Mire kapta idén? Copa győzelemre? Kapja meg a legjobb dél-amerikai játékos díját. Volt egy EB is, meg BL, ill. a liga. Semmit nem nyert klub szinten, a PSG-ben meg többet sétál, mint játékban van.
Nem szeretem ezt az európai gőgös hozzáállást A Copa miért kevesebb, mint az EB? Az az EB, ami szánalmasan gyenge volt, jó, ha volt két erős, jól játszó csapat a tornán...
Mondjuk más részről Messi szerintem a válogatottban sem volt messze olyan jó, mint pár éve. Oké, a siker most lett, de a brazilok mindenben jobbak voltak, csak szerencsében nem.

Messi ma nem a világ legjobbja, messze nem az. De akkor ki? Ahogy Csaba írta, ez baromi szubjektív, mindigis az volt. Pár évig lehetett mondani egyértelműen Messire, de nem hét évre...És rajta kívül nagyon kevés emberre lehet azt mondani, hogy tényleg a legjobb volt.
Lehet nézni a legtöbb gólt, legtöbb gólpasszt, a legtöbb szerelést, bármit, egyszerűen nincs egyértelmű legjobb. Lewa pláne nem és tavaly sem volt.

Nyilván megmosolyogtató, mikor egy Barcával semmit nem nyerő és a PSG-ben fél idényt bűn rosszul játszó ember kapja az éves elismerést, de az is gáz lenne, ha valami Chelsea-s srác kapná, aki mondjuk EB döntőn is játszott... Nincs legjobb. A politika, a merketing és személyes érzelmi szálak aztán kidobtak egy nevet.

Szerintem Messi nem egyértelműen a valaha volt legjobb, ilyet csak a túl fiatalok, vagy a túl öregek mernek kijelenteni. Messi vitathatatlanul a szűk elitben van ebben a kategóriában és kész, 8-10 játékos mellett.
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2021.11.30. 10:05:14

Azért aki látta a Copa america-s szereplését az argentionak, az nem csodálkozik rajta, hogy neki adták. Elképesztő volt látni, hogy mennyire vitte a hátán az egész csapatot. A korábbi válogatott szereplések is elég fejnehezek voltak, de a nyári, az minden korábbit felülírt. Olyan golt érő passzai voltak, hogy ha 23 rugott gollal kapják a kupát a kezükbe, akkor se csodálkozhatnánk.
Engem Benzema 4. helye jobban zavar és meglepett, mint Leo 1. helye...
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2021.11.30. 09:51:19

Deluigi írta:
2021.11.30. 08:57:55
https://prnt.sc/212x02x

a rugott golokon kivul mindenben legyozte ellenfeleit

azert pedig Lewa megkapta a dijat
Ez a stat elég jelentőségteljes. Ez alapján jogos lehetne. De valahogy mégis... az összkép nem az igazi, legalábbis nem az a lehengerlő teljesítmény. Mindenesetre ebben a hármasban mégis magasan jobb volt. Még így sétálgatva is.
Avatar
barcami
Jugador del Barça
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2008.07.25. 12:09:18

2021.11.30. 09:21:30

Megérdemelte.

A legkomplexebb játékos kapta, aki mind gólokból, mind csapatjátékból kiveszi a részét.
Egyéni minősége, utánozhatatlan szerepköre és villanásai miatt is megérdemli.

Külön köszönöm neki, hogy versenyben tartotta a bajnoki címért a Barcát tavasszal.

Ez az elismerés a barcelonai pályafutásának is szól.
Ez az aranylabda a utolsó barcelonai idényét fedi le és méltán 7x-es barcelonai aranylabdás.
Az őszi teljesítmény nem számít ennél a díjnál, nem is a Barcelonában volt, jól láthatóan és jogosan húztak vonalat a pontadók.

Gratulálok a Barcelonának, hogy ennyi éven át tudta top szinten tartani őt, hogy ezt a példátlan minőséget tudja hozni Messi.

Gratulálok a Barcelonának, hogy tarolt és elnyerte a legjobb egyéni címeket: Golden Boy, Női aranylabda, Férfi aranylabda.
Ez páratlan és legyünk büszkék.
Avatar
Deluigi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1827
Csatlakozott: 2021.06.08. 22:25:50
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely

2021.11.30. 08:57:55

https://prnt.sc/212x02x

a rugott golokon kivul mindenben legyozte ellenfeleit

azert pedig Lewa megkapta a dijat
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2021.11.30. 08:40:38

érvelni lehet meggyőzni egymást nem!
én ajánlok egyet: életmű díj. ilyen alapon megérdemli. ha Lewa meg a többiek valóban olyan jók jövőre jöhetnek.azért van ott más érdekesség is, pl. Pedri díja!!! és szereplése a legjobb 30 ban, (és más senki!!) atán hol van Nej, Mbappé,Salah.... szóval az értékek és értékelések örökké szubjektívek maradnak.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mess2009 2021.11.30. 09:04:53-kor.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2021.11.30. 08:37:23

Rivaldo11 írta:
2021.11.30. 07:13:32
A nagy Lewázás közben azt nem szabad elfelejteni, hogy csak azért, mert tavaly nem osztották ki neki (amit egyébként nem értek) az idén automatikusan neki járna, összevissza 1 német bajnoki címre, meg 1 db EB gólra. Amit nyert, a legjobb csatár díját, azt a szakajtó gólra meg is kaphatta, az oké.
Ha díjra adod,mit itt,akkor az nem Messié.
Ha gólokra adod,akkor sem Messié.
Ha ugyanezeket a számokat,eredményeket egy di Maria vagy egy akárki,mondjuk Henderson csinálja meg,akkor nem kapná meg a díjat. Messi igen. Jogosan? Szubjektív. Mint a díj is.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2021.11.30. 07:13:32

A nagy Lewázás közben azt nem szabad elfelejteni, hogy csak azért, mert tavaly nem osztották ki neki (amit egyébként nem értek) az idén automatikusan neki járna, összevissza 1 német bajnoki címre, meg 1 db EB gólra. Amit nyert, a legjobb csatár díját, azt a szakajtó gólra meg is kaphatta, az oké.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2021.11.30. 07:07:56

Szeretem.és tisztelem Messit, egyértelműen a világ valaha volt legjobbja nem Maradona, hanem ő. Mindent megnyert és nem csak pár évig volt csúcson.
De! Ezt a mostani döntést nem értem. Mire kapta idén? Copa győzelemre? Kapja meg a legjobb dél-amerikai játékos díját. Volt egy EB is, meg BL, ill. a liga. Semmit nem nyert klub szinten, a PSG-ben meg többet sétál, mint játékban van. Minden tiszteletem, de tényleg nem értem.
Ha egyéni teljesítményt nézzük, nem volt a legjobb, ha a díjakat kell nézni, akkor egy Copa nehogy már nagyobb súllyal szerepeljen, mint egy EB, BL. Ez beárazza rendesen a díjat. Ez amolyan tisztelet díj volt, nem. eljesítmény díj. Tavaly nem adták át a díjat, tudom, de talán pont ezért a folyamatos jó teljesítmény miatt Lewa érdemelte volna.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.11.30. 06:58:43

Túl nagy feneket kerítenek az egésznek, főleg a szurkolók.
Mindig is egy szubjektív díj volt, néha találkozott objektív tényekkel.
Persze legtöbbször szurkolói szemszögből akkor amikor az kapta akit szeretünk.
Lásd Cé minden aranylabdája megérdemelt, Messinek max a 2009es.
Plusz még Modric aranylabdáját is Cének kellett volna kapnia ugye.
Na most ez pont olyan mint fordítva, hogy Messié megérdemeltek, Cé labdái mind kamu.

Engem inkább az háborít fel, hogy 2020ban nem adták át a díjat. Akkor egyértelmű Lewa, és most kevesebb lenne a negatív hang és team Lewa fan is.

Na mindegy, full lényegtelen, de ez megint arra volt jó, hogy lehessen mocskolódni.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2021.11.30. 06:58:13

Ja. Gondolom 2013 ban, meg 16ban nem lett lejáratva ugye? Akinek fogalma sincs mi a különbség a nagy gólvágó, meg a nagy futballista között, az cincálja.
Nehogymár Pichichivel, CDR el, meg copa győzelem+copa mvpvel szégyenkezzen, mert megkapta.
Inkább az a szomorú, hogy hamuszürke Jorginho 3.tudott lenni, a zsaroló meg 4.
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Rivaldo11 2021.11.30. 07:02:53-kor.
Rivaldo-A Legnagyobb.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.11.30. 06:19:12

Szerintem meg a Messi-fanokon kívül mindenki úgy gondolja, hogy ezzel telejsen le lett járatva ez a díj. Elég csak megnézni a reakciótat (na nem egy barcás oldalon). A közvélemény darabokra fogja cicálni ezt a döntést (meg remélem a döntéshozókat is), és teljesen jogosan.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2021.11.30. 05:24:26

93'óta nem nyert semmit Argentína. Pedig ebben az időszakban próbálkozott a teljesség igénye nélkül Maradona, Cannigia, Batistuta, Verón, Crespo, Claudio Lopez, Balbo, Redondo, Riquelme, stb.
Amikor egy ekkora futballhatalom megtör egy ilyen átkot, annak bizony súlya van. És inkább adják erre, mint oldalvonal melletti ripacskodásra, vagy egy kihisztizett, meghosszabbított szavazás után egy pótselejtezőre.
Most megy a sírás Lewáért, főleg ugye madridista oldalon, akik nem tudják megemészteni a 7:5-öt, de amikor 2018ban Leó 54 góllal, 23 asszisztal, spanyol duplával lett 5.(!!!), gondolom azt reálisnak tartották.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Xavier Hernandez
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 265
Csatlakozott: 2018.01.04. 22:42:42
Tartózkodási hely: Barcelona

2021.11.30. 00:25:57

Idén a Copa miatt Leónak járt, bár nyilvánvalóan nem ez volt pályafutása legjobb éve, a sok döntő után végre trófeát nyert Argentínával is. Gyaníthatóan sose lesz még egy ilyen játékos, aki ennyi egyéni díjat nyer. Szomorú dolog, hogy már nem nálunk varázsol, de örüljünk, hogy pályafutása legjobb éveit a Barcában töltötte.

A sors igazságtalansága, hogy tavaly a Covid miatt nem osztották ki az Aranylabdát, akkor egyértelműen Lewandowskinak járt volna.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.11.29. 22:46:17

Leo kb 12 évig a legjobb focista volt kérdés nélkül. Az, hogy csak 6-ot nyert eddig, gagyi. Most szerintem sem ő volt a top, de kárpótlásnak jó szerintem, mert sokszor az volt, és nem kapta meg. Lewa is megérdemelte volna, tény, de örülök Messinek. Értem, hogy az aranylabdát nem feltétlenül a legjobb játékosnak adják, de szerintem ennek eleve nincs értelme, úgyhogy nem zavar különösebben. Bizonyos eredményeket meg lehozott azért.
Nálam ha natúran a legjobb játékosnak adtam volna eredményi elvárás nélkül, akkor Salah gondolkodás nélkül. Eredmények alapján meg nyilván Jorginho. De mindkettő kicsit furcsa lett volna...
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2021.11.29. 22:39:07

Az lett volna a gyönyörű, ha egy Jorginho aranylabdát nyer. Ne vicceljünk már. Lewa gólgép, de 35 méterre a kaputól még egy fullátlag figura. Egy ilyen futballista csak akkor nyerhet, ha klubszinten tarol. Ez most nem volt meg nála.
A kérdés nálam is az volt, hogy a gyengébb ősz mennyit rontott Messi eselyein, mert a Copa után biztos voltam benne, hogy megnyeri.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Sonoma
Capitá del Barça
Hozzászólások: 596
Csatlakozott: 2021.05.25. 10:00:54

2021.11.29. 22:35:37

Rivaldo11 írta:
2021.11.29. 22:11:31
Picit meglepett, de örülök neki nagyon. Nála mindig jogosan pihen a zsuga. Lewát sajnálom, de ez már nem a 90'es évek, hogy elég legyen pusztán gólokat rúgni a lasztihoz. Mondjuk Roncinál elég volt. 7:5.
Leo pedig Minden idők vitathatatlanul legnagyobbja.
Hát érdekes, amit írsz. 2010-ben Sneijdertől vették el az Aranylabdát Messi javára, 2013-ban Robbentől C. Ronaldo javára. Akkor érdekes nem a címek számítottak.
Ha idén a címek számítanának Jorginhonak kellett volna nyernie.
Ha a gólok Lewának.
Ez az Aranylabda szakmai díjból lesilányult marketing díjra.

És itt nem Messi utálatról van szó.
Egyszerűen nem teljesített idén úgy, hogy megnyerje.
A pocsék őszréről nem is beszélve.
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4461
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2021.11.29. 22:31:18

Gratulálok Leo, 7 arany laszti.. köszönöm a teremtőnek, hogy láthattam mindezt. egészen elképesztő, hátborzongató, a történelem jelenleg is íródik, igazán hálás vagyok, hogy mindezt láthattam a tévén keresztül.

A kérdés, hogy meddig, szerintem ez volt az utolsó arany lasztija, nekem Leo a numero 1. nincs nála nagyobb tehetség, de azért ez az arany laszti.. hát volt hogy nem volt kérdés, a triplázások, amikor százat rúgott..merült fel a kérdés, ő nyeri-e, de ez a mostani ez amolyan "megérdemli". Ilyenkor sajnálom, hogy egy Iniesta sosem nyerhette meg.. Igazság? az sosem volt!
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
grgly50
Capitá del Barça
Hozzászólások: 760
Csatlakozott: 2018.02.07. 21:37:09

2021.11.29. 22:12:48

davi10 írta:
2021.11.29. 22:08:47
Amúgy ennek így mi értelme van, hogy napokkal előtte már tudják a játékosok is, hogy ki nyeri? Nem rémlik, hogy régen is így ment volna.
A mai világban mit lehet már titokban tartanai. Lehet, hogy valaki már azt is tudja, hogy Te mit fogsz gondolni holnap reggel.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2021.11.29. 22:11:31

Picit meglepett, de örülök neki nagyon. Nála mindig jogosan pihen a zsuga. Lewát sajnálom, de ez már nem a 90'es évek, hogy elég legyen pusztán gólokat rúgni a lasztihoz. Mondjuk Roncinál elég volt. 7:5.
Leo pedig Minden idők vitathatatlanul legnagyobbja.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Rivaldo11 2021.11.29. 22:14:51-kor.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.11.29. 22:08:47

Amúgy ennek így mi értelme van, hogy napokkal előtte már tudják a játékosok is, hogy ki nyeri? Nem rémlik, hogy régen is így ment volna.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Válasz küldése