Leo Messi

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Ha lenne rá lehetőség, visszahoznád?

Igen, még tudna adni a csapatnak
66
46%
Nem, tovább kell lépni
78
54%
 
Szavazatok száma: 144
Avatar
van Bommel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 507
Csatlakozott: 2005.12.07. 15:42:36
Tartózkodási hely: Szarvas,Szeged

2010.01.11. 11:20:32

szücsi14 írta:Megnéztem az NSO-n ismét a gólokat és ami feltünt nagyon szimpatikus és
megmosolyogtató volt,Messi a mérkőzés végén hazavitte a labdát.
Jaja Henry vezette be, hogy a mesterhármast szerzők a meccs végén hazaviszik a labdát. Ez Angliába régóta szokás.
Láb a lábé, kar a karé, láb a karé, KARALÁBÉ
Hajrá CSABACSÜD!!!
Adamik-Varga,Kis,Gombár,Viszkok-Virág,Szilágyi,Steigler,Borgulya-Gulyás,Gazsó
www.csabacsudse.gportal.hu
szücsi14
Barça C
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2008.12.23. 23:01:32

2010.01.11. 11:15:06

Megnéztem az NSO-n ismét a gólokat és ami feltünt nagyon szimpatikus és
megmosolyogtató volt,Messi a mérkőzés végén hazavitte a labdát.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2010.01.11. 10:09:03

Kellett már egy ilyen teljesítmény Messitől 8) Remélem ezzel végre megint beindul. A szezon kezdeténél nagyon ment neki, utánna visszaesett, de most megint nagyon jó. Úgy látszik nem hiányoznak neki a Vb selejtezők. :?
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2010.01.10. 23:13:36

Valami eszméletlen laza, lezser, pimasz volt a 3.gólja :)
Így kell csinálni, ez illik a világ legjobbjához. Jóformán állt egy helyben, majd mikor jött a visszagurítás, 2 lépést tett (egész pontosan: sétafikált), és bevarrta a balfelsőbe. :lol:
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.01.10. 23:13:15

Azért ez a mai 3. elég flegma volt. 8)
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
El fanático
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1417
Csatlakozott: 2009.09.08. 12:36:46
Tartózkodási hely: Valahol a nagyon közel és a nagyon távol között...

2010.01.10. 19:21:23

Lionel85 írta: Ultrabrutál!!!
Itt a többi kép is ebből a szériából:

1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
Kép
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.01.10. 13:49:18

Ilúvatar írta:Skacok, egy pofás photoshootot találtam Messiről :) HQ minőség :)

http://i50.tinypic.com/2lvzuba.jpg
Ultrabrutál!!!
Kép
Kép
Kép
Rewolution5
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1084
Csatlakozott: 2009.04.11. 10:04:30
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

2010.01.10. 13:45:13

El fanático írta:José Muorinho " asszonta" hogy szerinte Krisztiánó Rinyáldó jobb játékos, mint Leo Messi, bár az utóbbi jobb évet zárt... :lol: forrás: sport.es

persze , azért akarja oly nagyon Messi-t az Interbe mert Rinyáldó jobb ......vak beszed a kis MOURINHOTOL :D
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8672
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.01.09. 11:48:24

Ilúvatar írta:Skacok, egy pofás photoshootot találtam Messiről :) HQ minőség :)

http://i50.tinypic.com/2lvzuba.jpg
Igen ez tényleg jó, láttam eurosport2-n a news-ban mikor fotózták őt. :)
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2010.01.09. 11:40:59

Skacok, egy pofás photoshootot találtam Messiről :) HQ minőség :)

http://i50.tinypic.com/2lvzuba.jpg
KépKép
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2189
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2010.01.08. 19:17:36

kennyke04 írta:
ElBartimaeus írta:Megoldás: 10-szer ennyi passz, csak a 11-s előterében való cselezgetés. Vagy a bíró felvilágosítása, hogy egy távolabbról érkező támasz lábra érkező rúgás nem a labdára ment eredetileg sem és sárgát ér...
szerintem a passz-szám annyi mint a tavalyi, egy óriási különbséggel: tavaly az ellenfél 16osa előtt, most meg a sajátunk előtt passzolgatunk csínybe, és centiken múlik, hogy ne kapjunk gólt...
Még azt kiemelném gyorsan, hogy Alvessel nem működik úgy a kényszerítő, mint tavaly. Pedig az mindig adott plusz egy lehetőséget amivel szét lehetett rombolni a védelmet. Nem feltétlenül a kapu előterében, hanem középpályán is és akkor már jöhetnének az őrült Messi cselsorozatok, mert közel lenne a kapuhoz és veszélyes szabad jönne, vagy gólhelyzet. :) Alves játékára nagy szüksége van Messinek, szerintem, pont jól vitte el tavaly a védőt, jól osztotta meg a figyelmüket.
ronnie100
Barça C
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2010.01.06. 10:38:02

2010.01.08. 09:21:42

Messinek nem voltak szép góljai??? Nem játszik jól??? Nézzétek meg újra a meccseket. Összesen 3 db meccs volt, ahol tényleg nem ment neki. Iniesta és Xavi nékül lövi a gólokat. Neki van a legtöbb gólja. Nem sikerül gólt lőnie, nem kell mindjárt neki esni, meg ilyen szöveggel jönni, hogy Ronnie sorsára jut. hH nem tudnátok december végén megint kritizálták argentínában, és emiatt mentális problémák vannak. Tönkreteszik a srácok Leót. Kár, mert a december már jó volt neki. Kezdte összeszedni magát. Hosszú ideig elkerülte a szerencse a gólszerzésnél, de ő volt sokszor a legveszélyesebb. Lásd kedden. Ibra sem volt jobb nála. Egyáltalán nem. Felesleges ilyen szezonban bárkit is kritizálni.
Avatar
messiisten
Barça B
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2009.08.28. 16:20:19
Tartózkodási hely: Budapest

2010.01.08. 08:46:59

Az úrnak teljesen igaza van!Messi nem rossz csak jobban figyelnek rá,de én kiegészíteném annyival ,hogy mostansága bírok sem a legjobbak.












Bele fog jönni még ebbe is biztos!!!
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2010.01.06. 02:52:48

ebbe a szezonba még nem túl sok szép szólója volt, de az is igaz, hogy aprítják rendesen...
Azt hiszem a mondat vége az egyik kulcs.Nem lényeges dolog azért annyira.De vegyük a mai meccset.Ott volt mondjuk az első félidőben az a frankó kis bőrös ami után felrúgták.Ha mondjuk abból tovább tud menni és gól vagy gólpassz a dolog vége akkor egy zseni...

Vagy ha szintén az első félidőben Palop nem szedi ki a lövését akkor megint lőtt egy zseniális gólt...a kapufáról nem is beszélve...

Szóval igazán kevés dolgokon múlik az,h hogyan is ítéljük meg.

Igazából mondhatjuk,h minden kifelé pattan.Persze ha befelé pattanna akkor se lenne minden tökéletes de lényegesen pozitívabban lenne megítélve...
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
kennyke04
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2007.04.17. 14:04:52
Tartózkodási hely: DöBö

2010.01.06. 02:47:31

ElBartimaeus írta:Megoldás: 10-szer ennyi passz, csak a 11-s előterében való cselezgetés. Vagy a bíró felvilágosítása, hogy egy távolabbról érkező támasz lábra érkező rúgás nem a labdára ment eredetileg sem és sárgát ér...
szerintem a passz-szám annyi mint a tavalyi, egy óriási különbséggel: tavaly az ellenfél 16osa előtt, most meg a sajátunk előtt passzolgatunk csínybe, és centiken múlik, hogy ne kapjunk gólt...
madmushroom írta:Nem lehet mindig villogni
ezt adom, csak a baj, hogy szuper-kupa óta nem látom rajta azt a tüzet, még ha voltak jó meccsei is
:arrow:
duncan írta:Sajnos nagyon emlékeztet R10-re 2006-2007-ben. Akkor is mindenki reménykedett,hogy az aranylabda-szindróma nem hat majd rá.
és sajnos engem is emlékeztet R10-re... szerint nem az aranylabda átokról van szó az ő esetében, inkább a válogatott sikertelensége miatt nincs jó passzban, de a véleményem az, hogy most látom a leggyengébb formában játszani (mikor még csak bontogatta szárnyait lehet nem érezte ennyire a kaput, de élvezet volt nézni a cseleit, ebbe a szezonba még nem túl sok szép szólója volt, de az is igaz, hogy aprítják rendesen...)
Persze ez amolyan építőjellegű kritika, nagyon bízom benne és túl is jut ezen és sokat fogjuk még dicsérni :)
"A fociban az a lényeg,
hogy a labdát, ahhoz passzold, akin ugyanolyan színű mez van, mint rajtad.
Ja! És futni kell! A vízilabdában ezt már rég kitalálták: aki nem úszik - megfullad."
- Hofi Géza
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1612
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2010.01.06. 02:19:08

Elismerem, hogy gyengébb a teljesítménye nade nincs mögötte a tavalyi Xavi aki szintén gyérült, és Ini is többet sérült mint ép.

Ám én másban látom a visszaesés okát. Kokrétan abban hogy túl sokszor belép a pálya belső területeire ahol nagyon jól lehet paszzolgatni csak éppen kapura onnan nem veszélyes. Tavaly az egész világ ámult h mit raknak Alvessel a vonal mellett, idén még egyre sem emlékszem. Az volt a kedvenc játékuk h mennyit tudnak egymásnak passzolni 3 méteren belül mielött más csapattársnak kénytelenek adni. Abból voltak mélységi megindulások 3 szögek.
Már csak az a kérdés számomra hogy magától vagy Pep utasítására húzódik beljebb, impotensé téve ezzel a jobboldalt (ide kívánkozik még hogy Alves beadásai vicc kategóriába tartoznak idén, abból sincs veszély jobbról)

És attól tartok hogy Messi magától borítja a felállást, én így érzem. Kb ahhoz tudnám hasonlítani mint a Lakersben Bryant ugye a 4. negyedet mindig padon kezdi, de ha hátrányban a csapat akkor fél percen belül odaszól az edzőnek hogy: "Coach, let's go" és akkor beküldi őt Jackson.
Avatar
madmushroom
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2009.01.19. 21:33:13
Tartózkodási hely: Faulensee, Switzerland

2010.01.06. 01:31:37

duncan írta: Pedro és Bojan nagyon gyengék játékban, velük nem csoda,hogy akadozik a gépezet. Messi pedig formán kívül van.
Sajnos nagyon emlékeztet R10-re 2006-2007-ben. Akkor is mindenki reménykedett,hogy az aranylabda-szindróma nem hat majd rá. Hát látjuk mi lett belőle. remélem Messivel ne mesik ez meg,bár ebben a szezonban én nem igazán emlékszem olyan meccsre,amin kiemelkedőt nyújtott volna...
Most kell nagyon seggenbillenteni,hogy kapd össze magad fiam,vagy mint ahogy a kedves exminiszterelnök mondta :" el lehet menni" :lol: :lol: :lol:

(az utolsó részt nem gondoltam teljesen komolyan,de az tény,hogy nincs szükség még1 Ronaldinho-ra)

csak arra én nem fognám a visszaesését,hogy a csapat rossz,mert 2006-2007-ben és 2007-2008-ban is elég rosszul ment a játék,de ő mégis villogott...
Természetesen butaság lenne csak arra fogni a teljesítményének a visszaesését, hogy a társaknak sem megy. Nehezebb így de nem csak ennek köszönhető. Én akkor sem gondolom annyira tragikusnak a visszaesését, hogy emiatt már Ronaldinnyével emlegessük egy lapon.
Twitter: https://twitter.com/KJuraszik" target="_blank
Blog: http://laguardia.blog.hu" target="_blank
Facebook: https://www.facebook.com/laguardiablog/" target="_blank
duncan
Jugador del Barça
Hozzászólások: 131
Csatlakozott: 2009.12.18. 01:10:11

2010.01.06. 01:21:44

madmushroom írta:Nem lehet mindig villogni, borzalmasnak én semmiképpen sem nevezném a teljesítményét. Az egész támadójátékunk döcögött, Iniestatól Pedrón át egészen Bojanig, mindenki gyengébb volt a megszokottnál. Azt nem értem, hogy minek tudható ez be. Sokkal nehezebben találják meg a srácok egymást a labdával. Így nehéz villogni.
Pedro és Bojan nagyon gyengék játékban, velük nem csoda,hogy akadozik a gépezet. Messi pedig formán kívül van.
Sajnos nagyon emlékeztet R10-re 2006-2007-ben. Akkor is mindenki reménykedett,hogy az aranylabda-szindróma nem hat majd rá. Hát látjuk mi lett belőle. remélem Messivel ne mesik ez meg,bár ebben a szezonban én nem igazán emlékszem olyan meccsre,amin kiemelkedőt nyújtott volna...
Most kell nagyon seggenbillenteni,hogy kapd össze magad fiam,vagy mint ahogy a kedves exminiszterelnök mondta :" el lehet menni" :lol: :lol: :lol:

(az utolsó részt nem gondoltam teljesen komolyan,de az tény,hogy nincs szükség még1 Ronaldinho-ra)

csak arra én nem fognám a visszaesését,hogy a csapat rossz,mert 2006-2007-ben és 2007-2008-ban is elég rosszul ment a játék,de ő mégis villogott...
Avatar
madmushroom
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2009.01.19. 21:33:13
Tartózkodási hely: Faulensee, Switzerland

2010.01.06. 00:51:24

Nem lehet mindig villogni, borzalmasnak én semmiképpen sem nevezném a teljesítményét. Az egész támadójátékunk döcögött, Iniestatól Pedrón át egészen Bojanig, mindenki gyengébb volt a megszokottnál. Azt nem értem, hogy minek tudható ez be. Sokkal nehezebben találják meg a srácok egymást a labdával. Így nehéz villogni.
Twitter: https://twitter.com/KJuraszik" target="_blank
Blog: http://laguardia.blog.hu" target="_blank
Facebook: https://www.facebook.com/laguardiablog/" target="_blank
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2189
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2010.01.06. 00:41:13

kennyke04 írta:
Rivaldo11 írta:Én csak at nem értem, hogy egy ilyen nyomorék kápel hogyan tud villogni? Ez alaposan minősíti a védőinket. Messi és Bojan ma erősen visszahúzó erő volt, ez nem fér bele ilyen játékvezetés mellett.
adom... Messi borzalmas volt, hiába rúgott kapufát, passzolt volna... meg még két dolog: szinte semmit nem mozgott 2.félidőbe nincs kondi srác? ülj le padra, hiába vagy nagy kedvencem, ne legyen bérelt helye senkinek... másik, hogy hátsón billentettem volna párszor mikor nem bír vissza menni Alvesnek segíteni védekezni... idegesítő...

(élő közvetítések topicból idézve)
Abszolút egyetértek. Itt van most gond Messivel. Valakinek szólni kéne, hogy ez így nem lesz jó. Amúgy azt vettem észre, hogy őt gyakran még akkor lefaltolják, amikor jó távol van a kaputól. Ezért még akár lap se jár (Perez Burullnál tuti nem :lol: ) és távolról jár csak szabi. Ilyenkor megakad a támadás, Messi megint nem csinált igazából semmit, visszazárnak, ívelhetünk a tömegbe, vagy rálőhetünk 30-40m távolságról.

Megoldás: 10-szer ennyi passz, csak a 11-s előterében való cselezgetés. Vagy a bíró felvilágosítása, hogy egy távolabbról érkező támasz lábra érkező rúgás nem a labdára ment eredetileg sem és sárgát ér...
Avatar
kennyke04
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2007.04.17. 14:04:52
Tartózkodási hely: DöBö

2010.01.06. 00:04:20

Rivaldo11 írta:Én csak at nem értem, hogy egy ilyen nyomorék kápel hogyan tud villogni? Ez alaposan minősíti a védőinket. Messi és Bojan ma erősen visszahúzó erő volt, ez nem fér bele ilyen játékvezetés mellett.
adom... Messi borzalmas volt, hiába rúgott kapufát, passzolt volna... meg még két dolog: szinte semmit nem mozgott 2.félidőbe nincs kondi srác? ülj le padra, hiába vagy nagy kedvencem, ne legyen bérelt helye senkinek... másik, hogy hátsón billentettem volna párszor mikor nem bír vissza menni Alvesnek segíteni védekezni... idegesítő...

(élő közvetítések topicból idézve)
"A fociban az a lényeg,
hogy a labdát, ahhoz passzold, akin ugyanolyan színű mez van, mint rajtad.
Ja! És futni kell! A vízilabdában ezt már rég kitalálták: aki nem úszik - megfullad."
- Hofi Géza
Avatar
El fanático
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1417
Csatlakozott: 2009.09.08. 12:36:46
Tartózkodási hely: Valahol a nagyon közel és a nagyon távol között...

2010.01.05. 19:33:18

Ilúvatar írta:Hát, így unatkozik Messi az étteremben :)

http://www.youtube.com/watch?v=ZGqp5IDUbLw
Adidas-ék értik, hogyan kell jó reklámokat készíteni :D
Kép
Rewolution5
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1084
Csatlakozott: 2009.04.11. 10:04:30
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

2010.01.04. 22:04:34

hali! meg tudna nekem valaki mondani hogy lehet-e a www.totalbarca.com- on elo kozvetitest nezni?! segitseget elore is kosz ....... :) lordiluvatar86 - kiszurtalak :idea: 8) :lol:
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2010.01.04. 21:10:26

Hát, így unatkozik Messi az étteremben :)

http://www.youtube.com/watch?v=ZGqp5IDUbLw
KépKép
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.01.02. 15:19:09

fcbarca0827 írta:
Rewolution5 írta:a mai mérkőzésen cserepados se lesz?????
:cry: :roll:

Tegnap jött haza a "téli szünetéből"! Szerinted leül, semmi edzéssel, a kispadra? :roll:
Szerintem biztosan. Még ha legkevésbé sem valószínű h játszik, akkor is ..
Ha valami rosszul sül el, kell a jollyjoker. edzés nélkül is. neviccelj, néhány nap edzés nélkül.. ettől senki nem veszít a fizikumából.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Válasz küldése