Leo Messi

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Ha lenne rá lehetőség, visszahoznád?

Igen, még tudna adni a csapatnak
66
46%
Nem, tovább kell lépni
78
54%
 
Szavazatok száma: 144
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4944
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2009.02.25. 11:05:47

gekkodan írta:Saviola. Ezekre a kommentekre nagyon nincs szükség. Míg Messi nem villog és legalább elvisz pár védőt amikor átmegy középre, addig Valdes pontokat veszít a csapatnak immáron 2 meccs óta. Ne keverd már a szezont a fazonnal.

Messi nem rúg 3 gólt és nem ad mellé 5 gólpasszt. De tedd már a padra légyszíves. Na benne van bármikor egy dupla, Valdes viszont bénázik.

Nem egy kávéház, nem is értem a relevanciát. de te biztos :roll:
Jajj,Messi akkor is tökéletesen teljesít,ha semmit nem csinál?Ezt te sem gondolod komolyan. :lol:

A te kioktató hangnemedre sincs szükség,különben is ki a .. vagy te ?

Nem egy mércével méritek a játékosokat,ez a baj.

Ha Valdesen meccsek mennek el,akkor nem értem,hogy a többin miért nem?Tegnap a 7. percben ( :!: ) kapta a gólt.Utána a többi tökéletesen teljesítő játékos miért nem válaszolt rá néggyel?Elismerem,hogy Valdes hatalmasat hibázott,de amit itt ti előadtok az fájdalom.

Szóval,inkább magadba nézz,s nem engem oktatgass ki. :wink:
Livia Drusilla írta:Minden játékosnak vannak gyengébb meccsei (esetleg több is egymásután), és hibáznak is időnként - ez a megállapítás ugyebár kb. a Kolumbusz tojása szintjén mozog...
De nehogy már az jöjjön ki a dologból, h a két játékos egy színvonalat képvisel... :roll: :evil:

A kapuskérdés elég régi téma, nem csak a két hiba után jött elő, csak legfeljebb most felerősödött... :?
Egy szóval nem írtam,hogy egy színvonalat képvisel,csak ő érinthetetlen,Valdes meg mindért hibás.Nem ugyanaz. :roll:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Saviola 2009.02.25. 11:36:37-kor.
,,Azt hitted, hogy mi történt."
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2009.02.25. 07:17:04

Katalán88 írta:Most az utóbbi két meccsen sajnos nem ment neki. :( De a Lyon ellen sztem itt a védők fizikai fölényük döntötte el no meg a helyezkedésük, hogy nem nyertünk. A Lyon sajnos nagyon felkészült a játékunkra.
Pl. http://www.jamati.com/online/wp-content ... mensah.jpg
http://soccerlens.com/wp-content/upload ... /messi.jpg
Elég itt most a két kart összehasonlítani. :) De én a meccsen láttam, hogy próbált küzdeni, de nagyon.


Na meg leginkább a számuk :idea:
Elég szépen rámásztak Leora,3-4,de olykor 5 ember vette őrizetbe.Így pedig még neki is nehéz boldogulni.De legalább a többieknek szabadabb lett volna ezzel a pálya,de sajna nem tudtak élni vele a fiúk...
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
Katalán88
Capitá del Barça
Hozzászólások: 977
Csatlakozott: 2008.11.18. 19:01:12
Tartózkodási hely: Hajdúnánás

2009.02.25. 07:02:21

Most az utóbbi két meccsen sajnos nem ment neki. :( De a Lyon ellen sztem itt a védők fizikai fölényük döntötte el no meg a helyezkedésük, hogy nem nyertünk. A Lyon sajnos nagyon felkészült a játékunkra.
Pl. http://www.jamati.com/online/wp-content ... mensah.jpg
http://soccerlens.com/wp-content/upload ... /messi.jpg
Elég itt most a két kart összehasonlítani. :) De én a meccsen láttam, hogy próbált küzdeni, de nagyon.
Kép
tudomka958
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2007.12.15. 23:55:01

2009.02.25. 01:07:59

lionelmessi19 írta:Hát ez még borzasztóbb volt mint az előző. Remélem a görbe alján járunk, legalább nála.

merthogy ki is volt nála veszélyesebb a csatársorban...
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2009.02.25. 01:03:49

Hát ez még borzasztóbb volt mint az előző. Remélem a görbe alján járunk, legalább nála.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Livia Drusilla
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 476
Csatlakozott: 2008.07.06. 03:53:17

2009.02.25. 00:59:19

Saviola írta:Na,gyerekek,itt miért nincs tele a topic,hogy 3 meccs óta semmit nem produkál?Őt miért nem akarjátok eladni?Bezzeg Valdes 2 hiba után már rég átadási listán van.Ez a szánalmas. :roll:

Ezen a meccsen is 0 volt,amit mutatott.
Minden játékosnak vannak gyengébb meccsei (esetleg több is egymásután), és hibáznak is időnként - ez a megállapítás ugyebár kb. a Kolumbusz tojása szintjén mozog...
De nehogy már az jöjjön ki a dologból, h a két játékos egy színvonalat képvisel... :roll: :evil:

A kapuskérdés elég régi téma, nem csak a két hiba után jött elő, csak legfeljebb most felerősödött... :?
Kép
XAVI - INIESTA - MESSI - Neymar +++ - Milan:? - tán lesz feljebb is...am nem vagyok optimista...
Aprieto

2009.02.25. 00:23:37

Messi is nagyságrenddel gyengébb, mint 2 hónapja pl... ez az egész csapatra elmondható.
Talán Eto'o-ra nem...
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2009.02.25. 00:06:25

Saviola. Ezekre a kommentekre nagyon nincs szükség. Míg Messi nem villog és legalább elvisz pár védőt amikor átmegy középre, addig Valdes pontokat veszít a csapatnak immáron 2 meccs óta. Ne keverd már a szezont a fazonnal.

Messi nem rúg 3 gólt és nem ad mellé 5 gólpasszt. De tedd már a padra légyszíves. Na benne van bármikor egy dupla, Valdes viszont bénázik.

Nem egy kávéház, nem is értem a relevanciát. de te biztos :roll:
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2009.02.25. 00:01:31

Oka van. Rázárnak minimum hárman rendszeresen. A többieknek kellene tehermentesíteni picit. Semmi területe nincs, így nehéz. Ha az utóbbi meccseken mi lőttük volna az első gólt, Neki is több terület jutott volna-meg a többieknek is.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Barca1988
Barça B
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2006.06.10. 20:01:54

2009.02.25. 00:00:34

Várom hogy feljavuljon a játéka,mert mostanában elég szürke sajna!
Messi a király!!!:)
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4944
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2009.02.24. 23:48:49

Na,gyerekek,itt miért nincs tele a topic,hogy 3 meccs óta semmit nem produkál?Őt miért nem akarjátok eladni?Bezzeg Valdes 2 hiba után már rég átadási listán van.Ez a szánalmas. :roll:

Ezen a meccsen is 0 volt,amit mutatott.
,,Azt hitted, hogy mi történt."
Avatar
unicef41
Barça B
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2007.11.18. 19:23:01
Tartózkodási hely: Szlovákia

2009.02.21. 22:54:02

Igen ez igaz ,nem várhatjuk el ,hogy mindig Messi és Messi vigye a csapatot a hátán.Yaya teljesitménye engem lenyűgöz,ahogy labdát szerez ahogy megtartja,tovább viszi,1-2csel majd lő és gól.De akkor is idén 2009ben Messi kapja az aranylabdát,bízom benne. :)
Tots Units Fem Forca !
Avatar
Messike
Barça B
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:41:59

2009.02.21. 22:33:46

Hát ez tényleg nagyon gáz volt :(
Én egész végig abban reménykedtem,hogy van egy MESSINK!!!!és majd ő........de sajnos most neki sem ment:( de hát nem várhatjuk el tőle, hogy mindig ő mentse meg a csapatot!:( de azért most jól jött volna....
Nagy kár,mostmár csak 7pont az előny... :(
Remélem össze szedik magukat a srácok!!

De akkor is MESSI A LEGJOBB!!!!:D:D
Messi the best!!!!
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2009.02.21. 22:21:36

Hát ez gáz volt megint. Előző meccs is sajnos.
Nagyon szeretném, ha a Lyon nem menne el messzire, mert nem figyelt Lionel Messire... a jó öreg szóvicc ugye. :) De most elfért újra.

Ajánlom neki h kapja össze magát, mert így nehéz lesz a csapatnak.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
B. Tamás
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.02.25. 21:20:32
Kapcsolat:

2009.02.21. 22:09:04

Bizony,bizony, Leo, ma neked sem volt egy értelmes megmozdulásod sem... :roll:

Annak ellenére, hogy 3an vették körül állandóan, és rúgdalták, illett volna pár szabit és helyzetet kiharcolnia...Ez kevés abból a színvonalból, amit megszokhattunk tőle még a gyengébb napjain is...

DE FÉLREÉRTÉS NE ESSÉK: Továbbra is a legjobb, a legnagyobb labdarúgó, de neki is egy kicsit fel kell pörögnie mentálisan - újra!
.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2009.02.18. 17:05:43

az adidas hivatalos oldalán van több is :D nem is csak vele :D
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2009.02.18. 17:03:45

KépKép
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2009.02.18. 13:29:02

wow, találtam pár kőbrutál wallpapereket :O

http://www.lionel-messi19.com/wp-conten ... per-27.jpg

http://www.soccerpulse.com/assets/image ... essi_2.jpg

ütősek nagyon 8)
Fecooo írta: de ha már itt tartunk, én is linkelek be egy videót, lehet, h volt már, bocs, ha igen:

http://www.youtube.com/watch?v=KZnUr8lcqjo
Ott van évek óta az aláírásomban... csak kattintsd a képre...
KépKép
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7851
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2009.02.18. 13:22:07

Ilúvatar írta:http://www.goal.dk/Spil-Sjov/The-Dream/Video/Messi/

most találtam, nagyon jó kis videó :)
ehhez nincs mit hozzáfűzni, simply the best :D
de ha már itt tartunk, én is linkelek be egy videót, lehet, h volt már, bocs, ha igen:

http://www.youtube.com/watch?v=KZnUr8lcqjo
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2009.02.18. 13:07:32

http://www.goal.dk/Spil-Sjov/The-Dream/Video/Messi/

most találtam, nagyon jó kis videó :)
KépKép
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2009.02.13. 15:06:51

Titinho írta:Tudjátok, megnézem ezt a videót és ilyenkor eszembe jut néhány madridista szövege, hogy Messi már lassan túltesz Ronaldón is színészkedésben meg hogy állandóan sír. Hát...aki épeszű és kicsit is érti a mai futballt az ilyet nem mond, csak azok a madridisták akik verik a nyálukat, mert az ő csapatukban nincs egy olyan játékos sem, aki még Messi cipőjét is vihetné. :?

Most olvsatam néhány kommentet, hogy Messi azt mondta, hogy Diarra kemény volt a francia meccsen, de nem csak vele hanem a csapattársaival is. Mégis úgy sz*patta az egész francia csapatot hogy csak nézett mindenki. Éppen ellenkezőleg lép fel egyébknént Messi, nem úgy mint a mai futballban sokan mások. Ha őt megrúgják akkor nem esik el egyből, sőt van olyan, hogy 2-3 rúgást kap egyszerre mégis továbbmegy és játszik. De ha a hőnszeretett Ronaldójuk kapna ennyi rúgást akkor szerintem 3 percenként a földön lenne (így is 5 percenként ott van).

De az is érdekes, hogy ezt csak a madridisták látják így...senki más nem, sőt más épp az ellenkezőjét mondja, hogy Messit nem lehet még szabálytalansággal sem megállítani. :wink: De inkább nem foglalkozok ilyen dolgokkal, csak élvezem/élvezzük továbbra is Messi játékát!

CSAK ÍGY TOVÁBB MESSI! EGY ISTEN VAGY!
Teljes mértékben egyetértek, az összes betűvel együtt. Egyszerűen komolyan, én is pont erre gondoltam. Messi az igazi Conan. Nem nyávogós, hanem harcol továbbra is, ha csúnyán odalépnek neki.
Ezért nagy tiszteletet érdemel.
KépKép
chi omega
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2007.10.31. 11:36:58

2009.02.13. 14:52:23

barca99 írta:Ha valaki nem látta volna a franciák ellen.
4:11 - elég ronaldinhos, de talán még jobb, ahogy megoldja. messiről van olyan, aki azt hiszi, hogy mivel nem olyan széles mozdulatokkal játszik, mint a brazilok, ezért nem akkora a tudása. mert nem csinál biciklicseleket, flip-flapot, meg a többi akrobatikus látványosságot.
holott pont, hogy az ellenkezője igaz: messi minél gyorsabban, és minél kevesebb mozdulattal igyekszik kivitelezni az összes akcióját, és hihetetlen szintre ért el ebben. ennyire tökéletes labdavezetési technikája, és koordinációs képessége egyszerűen senkinek nincs, ronaldinhonak sem volt, de még maradonának sem anno (hiszen azóta rengeteget fejlődött a futball). tényleg nem emberi, olyan, mint egy gép. ahogy hozzáér a labdához, az rátapad a lábára, a teste részévé válik.
talán xavi meg tudja közelíteni, neki van még ilyen first touch-a, meg úgy általában a barca-nevelések sajátossága az ennyire finom, ennyire mikro labdakezelés, de messi sok lapáttal rádob erre.
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2009.02.13. 14:27:06

barca99 írta:Ha valaki nem látta volna a franciák ellen.
Tudjátok, megnézem ezt a videót és ilyenkor eszembe jut néhány madridista szövege, hogy Messi már lassan túltesz Ronaldón is színészkedésben meg hogy állandóan sír. Hát...aki épeszű és kicsit is érti a mai futballt az ilyet nem mond, csak azok a madridisták akik verik a nyálukat, mert az ő csapatukban nincs egy olyan játékos sem, aki még Messi cipőjét is vihetné. :?

Most olvsatam néhány kommentet, hogy Messi azt mondta, hogy Diarra kemény volt a francia meccsen, de nem csak vele hanem a csapattársaival is. Mégis úgy sz*patta az egész francia csapatot hogy csak nézett mindenki. Éppen ellenkezőleg lép fel egyébknént Messi, nem úgy mint a mai futballban sokan mások. Ha őt megrúgják akkor nem esik el egyből, sőt van olyan, hogy 2-3 rúgást kap egyszerre mégis továbbmegy és játszik. De ha a hőnszeretett Ronaldójuk kapna ennyi rúgást akkor szerintem 3 percenként a földön lenne (így is 5 percenként ott van).

De az is érdekes, hogy ezt csak a madridisták látják így...senki más nem, sőt más épp az ellenkezőjét mondja, hogy Messit nem lehet még szabálytalansággal sem megállítani. :wink: De inkább nem foglalkozok ilyen dolgokkal, csak élvezem/élvezzük továbbra is Messi játékát!

CSAK ÍGY TOVÁBB MESSI! EGY ISTEN VAGY!
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
chi omega
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2007.10.31. 11:36:58

2009.02.13. 14:17:42

palesz77 írta:http://www.youtube.com/watch?v=4NhSFBvdqG8
jó kis vidi, zseniális a fiú :D
király a franciák elleni góljánál a FRANCIA közvetítés. a két kommentátor majdnem kiesik a székből kb. :D
utóbbi idők egyik legjobb összeállítása, amit linkeltél.
hány szóló után rontotta már el a lövést, atyaúristen. nagy kár értük, hihetetlen gólok lehettek volna :((
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2009.02.13. 14:02:50

Ha valaki nem látta volna a franciák ellen.
Válasz küldése