Leo Messi

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Ha lenne rá lehetőség, visszahoznád?

Igen, még tudna adni a csapatnak
66
46%
Nem, tovább kell lépni
78
54%
 
Szavazatok száma: 144
barca007
Barça C
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2009.04.14. 16:54:39

2009.04.29. 21:45:37

Hali !

Most Messit és c ronáldót hasonlítgasátok ?!
Csak gondolkodni kellene fiúk !!!
Messi azt hiszem hogy most jelenleg 21 gólnál jár,úgy hogy 21 gólbol kb 3-4 lehetett tiziből!
Ronáldó pedig 17 gólnál tart és ebből kb 8-9 tiziből lett gól !
Akkor kérdem én miröl beszélünk?! miröl vitatkozunk ?!
vkinga
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2009.04.12. 17:06:04

2009.04.29. 21:05:16

Nekem sem tetszik, hogy pálcát törtök felette. Messi nem gép, hanem ember. A sérülése után rengeteg meccset játszott, és hosszú ideig magas hőfokon égett. Igenis az egyik legjobb, de ennyi mecssel a háta mögött, elfáradt. Tavaly nyáron olimpia, amit meg is nyert Argentina. Ott is eldöntött pár meccset. Akkor a Barcában is rengeteg gólt rúgott, és sok meccset döntött el. Nem hiányzik neki egy sérülés. Szeretne ott lenni Rómában. Az első sérülése pont a chelsea ellen volt. Hosszú időt kellett kihagynia. Egyszer azt nyilatkozta, hogy sokkolta őt és nem tudta mi van vele. Akkor a Celtic ellen is megsérűlt, megint hosszú idő után tudott visszatérni. Jó volna, ha megúszná. Venezuela ellen mekkorát játszott március végén. A hátán vitte a csapatot. Fantasztikus volt, amit művelt. Lehet, hogy a bolíviai vereség nem tett jót a lelki világának, hiszen még sosem kapott ki ennyire másik csapattól. Ki tudja, mi járhat a fejében.


Jól kezdte tegnap, de rögtön fel is rúgták. Szerintem ebből is elege lehet Messinek. Tényleg, kinek lett volna kedve egy ilyen meccshez?
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2188
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2009.04.29. 20:47:11

Az elmúlt néhány meccsen nem játszott jól, ami nem azt jelenti, hogy rossz játékos lenne, max annyit, hogy nincs jó formában, fáradt, vmi baj van a magánéletében ( NAGYON FONTOS!!!! ), vagy csak simán nincs rendben vmi a fejáben ( a magánéleti cucc is ezt okozza, csak nagyon nagy mértékben, ezért emeltem ki külön :) ) Bár a chelsea ellen nem indult rosszul, csak lerúgták az 5. percben, nagyon keményen, labdához köze sem volt a védőnek és lehet elment a kedve a játéktól, mert meg akarta őrizni a lábát. :D Lesz ő megint a csapat legjobbja, bár Inivel nagy csata lesz! ;) :D
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2009.04.29. 20:29:25

Nevetséges az hogy emberek pálcát törnek felette! :lol: :lol: :lol: Ezen csak röhögök!Olyan emberek ismerik el és mondják a világ legjobbjának akik a világ labdarugásában már letették a névjegyüket!Szerintem Őt biztos meghatja hogy fórumra írogató 2-3 ezer hozzászólással rendelkező dilettáns fikázza! :lol:
Kép
Avatar
Cooltiszo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2004.10.08. 06:57:08
Tartózkodási hely: Bp

2009.04.29. 18:56:01

Kicsit szálljunk már le a földre gyerekek.
A Bayern ellen villogott, egy hónapig az ő jelenlététől függött, hogy szerzünk-e pontot (jó túlzás). Mennyivel volt nála jobb Henry vagy Eto'o? Sztem semennyivel. Aki elkeserítőbb formában van az Eto'o, mert ő nem 2 meccs óta tud alig átvenni egy labdát.

Az volt tegnap is a nagy baj, hogy nem volt mozgás, igaz terület se volt hozzá. Nem játszott jól, tény. De emlékeim szerint tavaly is jobban tolta az "isteni" CR-nél az elődöntők során. Még nem kiforrott játékos teljesen, de ilyenkor is benne van minden mozdulatában hogy gólt lő, filléres passzt ad (Valencia, Getafe?). Igen hasonlót hallottunk Ronaldinhoról mielőtt elment volna, de teljesen más a két szitu (gondolom ezt nem kell magyarázni). Normális balszéllel neki is könnyebb lenne, ez pedig csak helyenként van meg.

Összegezve: nem szeretnék látni őt leíró hszeket (nyílván nem én mondom meg ki mit ír, csak az magát írja le, mert utána 3 jó meccs után jön a seggét nyalni, ez meg gáz :oops: ), mint ahogy a minden idők legjobbja is túlzás még.
House
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1548
Csatlakozott: 2007.10.14. 08:23:26
Tartózkodási hely: Budapest

2009.04.29. 18:33:15

Róla csak annyit, hogy nem igen látok mostanában olyan mozdulatokat, mint tőle, egy klasszistól. Az említett mozdulat, az amelyikkel el tud dönteni egy meccset. :roll:
Történelem - 2008-2009
¡Gracias, Pep!
Kép
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2009.04.29. 18:01:55

Nem azt mondom,h te rugod őt szét :D
Hanem a pályán :)
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2009.04.29. 17:56:18

Sanama írta:Nem akarok senkit megsérteni,de mi az,h valakinek kiismerik a játékát? :D
Jó persze, 10ből 7ember anélkül tudja,hogy mit fog csinálni Messi,hogy játszott volna ellene akár 1percet is. Látszik a stílusa,de az,hogy most hány centivel merre fogja megtolni a labdát... senki sem tudja.

Mit ismertek rajta ki? Azt amit x,y, és Z is tud. Szélről megindul és megy befelé,testcselekkel és lendületből. Ennyit tud a Chelsea is... Csak ráraktak 3-4 benga állatot,akik 2fejjel magasabbak 185cm körüliek,és 20-30kiloval többet nyomnak :)

Már a Rijkaard féle csapatnál sem értettem,h mire ez a kiismerés :D
Elvégre azért beszélünk SZTÁROKRÓL,mert mindig előrukkolnak egy új megmozdulással.

Én megmondom őszintén. Nekem is elment volna a kedvem a játktól,ha 1x megindulok és már ugranak is rám,sárgát meg nem kapnak.
Nehogy azt higyjétek,h ha ott Boswinga kapott volna egy sárgát,akkor Messi nem tudott volna jobban ficánkolni,mert igen.
De kedves sport nem volt a helyzet magaslatán....

2hónapja még mindenki istenitette,és 5aranylabdát vágott volna hozzá év végén,most meg,hogy van esetleg egy roszabb periódusa,meg szétrugják,már mindenki szidja..
Már megbocsáss de én nem szétrúgtam és nem szidtam, csak valóban megfigyelhető hogy az utóbbi időben nem megy neki a játék.Én csak okokat kerestem!Bár belátom lehet hogy a nagyképűség túlzás volt.....
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Scumy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 211
Csatlakozott: 2007.01.04. 18:08:35

2009.04.29. 17:45:01

Barcaman14 írta:Nekem úgy tünik mintha kiismerték volna messi játékát.Elég nagyképűnek tünt tegnap és ez nem kritika csak nem ártana földön tartani szerintem.Szóljatok ha rosszul látom.
Szólok. Rosszul látod! :lol: Nála szerényebb tálentumok nem igen adódnak manapság a futball-pályán. Najó, ez nem igaz, lásd Iniesta, Xavi. Biztos akadnak még mások is, de őket nem követem annyira figyelemmel mint a már említett urakat
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2009.04.29. 17:44:59

Nem akarok senkit megsérteni,de mi az,h valakinek kiismerik a játékát? :D
Jó persze, 10ből 7ember anélkül tudja,hogy mit fog csinálni Messi,hogy játszott volna ellene akár 1percet is. Látszik a stílusa,de az,hogy most hány centivel merre fogja megtolni a labdát... senki sem tudja.

Mit ismertek rajta ki? Azt amit x,y, és Z is tud. Szélről megindul és megy befelé,testcselekkel és lendületből. Ennyit tud a Chelsea is... Csak ráraktak 3-4 benga állatot,akik 2fejjel magasabbak 185cm körüliek,és 20-30kiloval többet nyomnak :)

Már a Rijkaard féle csapatnál sem értettem,h mire ez a kiismerés :D
Elvégre azért beszélünk SZTÁROKRÓL,mert mindig előrukkolnak egy új megmozdulással.

Én megmondom őszintén. Nekem is elment volna a kedvem a játktól,ha 1x megindulok és már ugranak is rám,sárgát meg nem kapnak.
Nehogy azt higyjétek,h ha ott Boswinga kapott volna egy sárgát,akkor Messi nem tudott volna jobban ficánkolni,mert igen.
De kedves sport nem volt a helyzet magaslatán....

2hónapja még mindenki istenitette,és 5aranylabdát vágott volna hozzá év végén,most meg,hogy van esetleg egy roszabb periódusa,meg szétrugják,már mindenki szidja..
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2009.04.29. 17:36:43

Nekem úgy tünik mintha kiismerték volna messi játékát.Elég nagyképűnek tünt tegnap és ez nem kritika csak nem ártana földön tartani szerintem.Szóljatok ha rosszul látom.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Lampiao
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2008.04.04. 10:36:22
Tartózkodási hely: Vác

2009.04.29. 16:13:12

Rivaldo11 írta:
gekkodan írta:Ahogy a BL-topicban írtam:

Jelenleg azon a szinten van, hogy a Sevilla ellen villog és eldönti a meccseket. De egy angol csapat ellen még Ő is kevés.

Cristiano Ronaldot lehet anyázni, de azért kapott aranylabdát, mert fontos meccseket el tudott dönteni. Messi ma nem tartott itt
Ronaldo? Nézzük: Kihagyja a tizit a Bl elődöntőben. Fejel egy gólt a döntőben, de a szétlövést nem bírta fejben. Az EB-n meg láthattuk igazán, mennyire is tudja elvuiselni a tétet. Fetreng, hisztizik, nézi az eget, könnyezik.
Ez céer. Messi tényleg nem tart itt-legyen akármilyen formában.
Egyébként meg a végtelenül buta angol, meg középkategóriás légiósokkal teletűzdelt angol középcsapatok ellen semmivel sem nehezebb villogni, mint pl. Sevillában.

Egyetértek Rivaldo11-el... Mellesleg itt egyesek elkezdték magasztalni a Chelseat a taktikája miatt... Meg hogy számíthattunk volna rá így Messiéknek is jobb taktikát kellett volna a kezükbe adni... A gond az kedves barátaim hogy nem hittem volna és Guardiola sem hittevolna hogy egy közel olyan költségvetésű csapat mint a Barca, akiknek idén még megy is a szekér, posztonként legalább olyan jó játékosokkal idejönnek és bekkelnek....

gekkodan szerintem te azért véded a Chelseat a taktikája miatt mert lássuk be a másik kedvenced (Liverpool) sem különb és undorítóbb taktikával jutott be...

Messi azért kap annyi pénz hogy szépen játszon! Szórakoztassa a közönséget! Ami nem szórakoztató azt nem lehet eladni, így nem lenne annyi pénze az angoloknak sem... ennek ellenére nagy a szájuk de undorítóan játszanak...

Visszatérve: Mi a különbség egy Aston villa és egy Sevilla között? Mellesleg Messi 2006-ban nem villogott a Chelsea ellen???
"Mindig aszerint élj amiben hiszel, különben abban fogsz hinni amiben élsz..."

Harcolj velem:D :http://clover880903.mybrute.com

"Legjobbnak lenni nagyobb érdem, mint elsőnek lenni, mert végül a legjobbak lesznek az elsők is." Joan Laporta
chi omega
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2007.10.31. 11:36:58

2009.04.29. 16:07:50

hogy lenne azon a szinten? :DDDDDDD

gekkodan, messi már 18 évesen a chelsea szintjén volt, próbálj visszaemlékezni..

egyszerűen csak hullámvölgyben van, de ebből a legzavaróbb, hogy nem teszi oda magát rendesen. szó nincs itt arról, hogy ez lenne a szintje, ez röhejes, már ne is haragudj.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2009.04.29. 15:52:54

gekkodan írta:Ahogy a BL-topicban írtam:

Jelenleg azon a szinten van, hogy a Sevilla ellen villog és eldönti a meccseket. De egy angol csapat ellen még Ő is kevés.

Cristiano Ronaldot lehet anyázni, de azért kapott aranylabdát, mert fontos meccseket el tudott dönteni. Messi még nem tart itt.
Ronaldo? Nézzük: Kihagyja a tizit a Bl elődöntőben. Fejel egy gólt a döntőben, de a szétlövést nem bírta fejben. Az EB-n meg láthattuk igazán, mennyire is tudja elviselni a tétet. Fetreng, hisztizik, nézi az eget, könnyezik.
Ez céer. Messi tényleg nem tart itt-legyen akármilyen formában.
Egyébként meg a végtelenül buta angol, meg középkategóriás légiósokkal teletűzdelt angol középcsapatok ellen semmivel sem nehezebb villogni, mint pl. Sevillában.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Rivaldo11 2009.04.29. 16:10:02-kor.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2009.04.29. 15:27:07

hát leírom, hogy nekem mi a véleményem. szerintem ő egy SZÉLSŐ(és inkább jobb)! nem kéne neki a középcsatárok mögött lézengenie, mert mostanság azt csinálja sajna. gondolom edzői utasítás, de nem igen jött eddig be. tegnap is néztem, Alves volt egyedül jobbszélen, Messi meg bent középen futkorászott a lasztira várva. szerintem vissza kéne térni a jól bevált jobbszélső posztjára és megint jobb lenne a formája, mert mostanság nem igazán megy neki szerintem.

amúgy tudom, hogy egész sokszor van így is a jobbszélen, de kb. a meccs felében nem, és ez érződik az ő és Alves játékán is :? :?
vkinga
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2009.04.12. 17:06:04

2009.04.29. 14:53:08

Őszinte leszek. A szívvel-lélekkel harcot én is hiányolom. Azt gondolom, Messinek mentális problémái vannak. Nem biztos, hogy jó ötlet volt az argentin kirándulás. Azóta bátortalanabb.


Bár a tegnapi meccshez nekem sem lett volna kedvem. Nagyon durvák voltak a Chelsea játékosai. 30 kilóval több, és magasabb fiúk fogták őt, és az ő termetével nehéz valamit is csinálni. Nem lehet tényleg elvárni Messitől, hogy ilyen adottságokkal rendelkező fiúk ellen felvegye a harcot. Ugye neki a Chelsea mumus. Iniestát is hányszor felrúgták. Anti-foci ment tegnap a Chelsea részéről.


Ronaldo vagy Messi?

Messi 21 éves, Ronaldo 25 azt hiszem. Szóval a kor is számít, de inkább az alkatuk beli különbség miatt nem is szabad összehasonlítani a kettőt. Ugyanez a helyzet Ronaldhinoval. Ő is egy magas erősebb játékos.
Avatar
Caesarka
Jugador del Barça
Hozzászólások: 219
Csatlakozott: 2008.12.23. 11:40:02
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2009.04.29. 14:25:10

Senki nem várja el tőle, hogy mesterhármast hintsen minden meccsen, de az már joggal elvárható tőle, hogy küzdjön szívvel-lélekkel! Mert amit tőle tegnap láttam, az egy unott kisfiú, nem a világ legjobb játékosa! Semmi hajtás, akarás nem volt benne már a 2. félidőben... Mintha ott se lett volna! Eto'o és Xavira ugyanez vonatkozik.

Szóval Messinek ideje lenne felkötni a gatyát, mert gyenge, Osasuna, Racing meccseneken meg van engedve neki egy kis lazítás, de hát ne már a cselzi ellen lazuljon baccameg... Remélem lő pár gólt a visszavágón, mert katasztrófa volt néha látni, hogy hogy támolyog jobbra-balra a pályán! :?
Kép
CSAK A BARÇAAA!!! :twisted: :wink: :P
Glori glori FC Barcelooona, glori glori FC Barcelooona, glori glori FC Barcelooona and the Catalans go marching on on on!!! :twisted:
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2009.04.29. 14:13:54

Blaugrana10 írta:
gekkodan írta:Ahogy a BL-topicban írtam:

Jelenleg azon a szinten van, hogy a Sevilla ellen villog és eldönti a meccseket. De egy angol csapat ellen még Ő is kevés.

Cristiano Ronaldot lehet anyázni, de azért kapott aranylabdát, mert fontos meccseket el tudott dönteni. Messi még nem tart itt... Majd későb.
Messi igenis már ott tart, Ronaldo a közelébe sem érhet. Az idén Messi lesz az aranylabdás. Most nem értem miért kell Messiről ilyeneket írni. Ez a meccs nem a legjobban sikerült neki. És mi van? Londonban bisztos betalál és egy dönttetlennel tovább jutunk. Messi is ember, nem gép. A világ legjobb focistája. Forca Barca.
Real ellen mesterhármás a múltkor,mi ha nem nagy meccs és teljseítmény?

Messitől sose várjátok el,akármilyen király játékos,hogy 2fejjel és 40kiloval magasabb és nehezebb angol,brutális védők mellett villogjon...
Lehet,jönni,hogy Ronaldinho megette,de ő más játékos volt
Lehet jönni,h Maradona is alacsony volt,mégis isteni,de az ő idejében hol volt ilyen a labdarúgás,hogy :
-10emberrel védekezzünk
-10perc alatt 25-ször adjuk haza a labdát
-ellenfél térfelére át sem megyünk,csak szökőévente

Messi igenis el tud dönteni meccseket,nem egyszer bizonyította,és ő a legjobb most a világon.
Viszont testi adottságai miatt,és mivel ő is ember,vannak hátrányai.
PL,hogyha az,hogy testileg gyenge.

Hiába nem kap aranylabdát idén,vagy 25éven át sosem,attól nem lesz 15centivel magasabb és 25kiloval nehezebb,hogy ne lökjék el olyan könnyen.
Messi úgy csodálatos játékos,ahogy van.
Ronaldo sem megy el még spanyol védők melett sem.. feldobja magát.

Viszont:
ROnaldoról,annyit,hogy a MU az összes pontrúgást rá építi,szal sokkal több gólt lő,mint Messi emiatt jobban úgy tánhet,h ő képes eldönteni meccseket,de mikor valóban teher volt rajta,akkor nem nagyon ment neki sem.
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2009.04.29. 14:03:01

herlius írta:Csak nehogy a szánalmasan gyenge Sevilla elleni meccsel gyere elő, akiknek még Raul is hármat gurított.
És ahol történetesen még nem is játszott. Borzalom.

Ősszel viszont vert nekik vagy kettőt.

Mondjuk amikor Oleguer kiállítása után szórt hármat a Realnak, akkor látszott igazán, hogy a nagy meccseken van tele a gatyája.
vkinga
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2009.04.12. 17:06:04

2009.04.29. 13:49:48

Egyébként sajnos tegnap elég jól semlegesítették Messit. Remélem, fog tudni villogni még ebben az idényben.
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1428
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2009.04.29. 13:28:39

tudomka958 írta: látom a tények nem ismerete nem gátol meg abban,hogy beleszólj...
mintha az első gólunkat messi rúgta volna valenciában is...
Már bocs, de tudtommal ez egy fórum, ahol bárki kultúráltan elmondhatja a véleményét. Vagy te valami nagy góré vagy itt, az ügyeletes megmondóember?:) Tény, hogy lőtt egy gólt a Valencia-nak, de azon kívül nem sok vizet zavart. Más kifogás? Csak nehogy a szánalmasan gyenge Sevilla elleni meccsel gyere elő, akiknek még Raul is hármat gurított.
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2009.04.29. 13:21:28

Meg a Sevillának és a realnak is rúgott igen fontos gólt(gólokat)
tudomka958
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2007.12.15. 23:55:01

2009.04.29. 13:19:32

herlius írta:Azért az mindenképpen elgondolkodtató, hogy a komoly rangadókon rendszeresen betlizik. Ősszel a nagy négyes rangadókon momentumai is alig akadtak, a hét végén a Valencia ellen megint csak "ott volt", most pedig szintén. Néha azért villanhatna komolyabb ellenfelek ellen is, mert ez így nem sokra elég. Teljesen kiismerhető lett a játéka, és kellően gyors védők ellen nem sok sansza van. A tegnap is párszor felrúgták a 16-os környékén, de mivel totál impotensek a szabadrúgásaink, így ezek mondhatni teljesen elveszett akciók. Azért Ronaldinho fénykorában ennél sokkal kreatívabb volt. Nem mellesleg kiosztott egy álompasszt egy bizonyos AC Milan ellen a 2006-os BL elődöntőjében. Az ilyen "apróságokat" hiányolom Messi-től.
látom a tények nem ismerete nem gátol meg abban,hogy beleszólj...
mintha az első gólunkat messi rúgta volna valenciában is...
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1428
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2009.04.29. 12:54:00

Azért az mindenképpen elgondolkodtató, hogy a komoly rangadókon rendszeresen betlizik. Ősszel a nagy négyes rangadókon momentumai is alig akadtak, a hét végén a Valencia ellen megint csak "ott volt", most pedig szintén. Néha azért villanhatna komolyabb ellenfelek ellen is, mert ez így nem sokra elég. Teljesen kiismerhető lett a játéka, és kellően gyors védők ellen nem sok sansza van. A tegnap is párszor felrúgták a 16-os környékén, de mivel totál impotensek a szabadrúgásaink, így ezek mondhatni teljesen elveszett akciók. Azért Ronaldinho fénykorában ennél sokkal kreatívabb volt. Nem mellesleg kiosztott egy álompasszt egy bizonyos AC Milan ellen a 2006-os BL elődöntőjében. Az ilyen "apróságokat" hiányolom Messi-től.
vkinga
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2009.04.12. 17:06:04

2009.04.29. 11:12:39

Messi fiatalabb is, mint Ronaldihno és bizony sokszor húzta ki a csapatot a bajból. Xavi a fő tánctanár. Iniesta is idősebb, mint Messi. Nekem akkor is Messi játéka jön be, mert fantasztikus dolgokra képes, ahhozképest, hogy 21 éves. Ha nem lett volna Messi, akkor bizony bajban lettek volna. Bojant meg nem tartom olyan tehetségesnek. Sajnálom, de sem Hlebet, sem Gudjonsent nem szeretem.

Amúgy Messinek egyre nehezebb a feladata mert mindenki tőle tart.
Válasz küldése