Leo Messi

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Ha lenne rá lehetőség, visszahoznád?

Igen, még tudna adni a csapatnak
66
46%
Nem, tovább kell lépni
78
54%
 
Szavazatok száma: 144
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3287
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.08.06. 11:13:04

bence0330 írta:
2021.08.06. 11:08:11
Azért az több forrásból jön, hogy Messi totál sokkban van, szerintem az egész ügyről nem tudott semmit, Copa és szünet közben pont nem érdekelte, milyen limitek vannak, meg mi a Liga álláspontja, ésatöbbi. Ő szerintem csak focizni akar. Az sem véletlen, hogy élből elutasított minden ajánlatot... szerintem ő úgy gondolta, hogy megvan ezzel az új szerződéssel a visszajövetele, és kész.
Hát sötétben tapogatózunk, ez biztos (én tuti :D )
Ha csak a fele igaz annak amit írsz, az is furcsa, de hihető variáció.
Mindenestre szaftos a téma.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7239
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.08.06. 11:08:11

Peter írta:
2021.08.06. 10:51:43
Fogalmam sincs mi lesz a sajtótájékoztatón, de ha Messi maradni akart volna, akkor maradt is volna.
Leo akart elmenni.
Laporta eddigi tevékenysége elkeserítő, de Leo távozása nem hiszem, hogy az ő hibája.
Az viszont borítékolható, hogy Leo távozása nem tegnap dőlt el.
Tudták ezt mindetten, csak időhúzás volt eddig és vártak valami alkalmat, hogy mire lehet fogni a távozást.
Messi - legkésőbb - a Copa után tudta már, hogy elmegy. Az sem kizárt, hogy már tavaly elígérkezett a PSG-hez....azt nagyon kétlem, hogy a City-hez menne az angol darálóba. Az már túl melós felafat lenne.
Kényelmes lesz neki Párizsban, gyenge a bajnokság, lehet lötyögni, az sem érdekel senkit, ha elbukják.
Mindent a BL-re fognak feltenni.
Azért az több forrásból jön, hogy Messi totál sokkban van, szerintem az egész ügyről nem tudott semmit, Copa és szünet közben pont nem érdekelte, milyen limitek vannak, meg mi a Liga álláspontja, ésatöbbi. Ő szerintem csak focizni akar. Az sem véletlen, hogy élből elutasított minden ajánlatot... szerintem ő úgy gondolta, hogy megvan ezzel az új szerződéssel a visszajövetele, és kész.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3287
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.08.06. 10:51:43

Fogalmam sincs mi lesz a sajtótájékoztatón, de ha Messi maradni akart volna, akkor maradt is volna.
Leo akart elmenni.
Laporta eddigi tevékenysége elkeserítő, de Leo távozása nem hiszem, hogy az ő hibája.
Az viszont borítékolható, hogy Leo távozása nem tegnap dőlt el.
Tudták ezt mindetten, csak időhúzás volt eddig és vártak valami alkalmat, hogy mire lehet fogni a távozást.
Messi - legkésőbb - a Copa után tudta már, hogy elmegy. Az sem kizárt, hogy már tavaly elígérkezett a PSG-hez....azt nagyon kétlem, hogy a City-hez menne az angol darálóba. Az már túl melós felafat lenne.
Kényelmes lesz neki Párizsban, gyenge a bajnokság, lehet lötyögni, az sem érdekel senkit, ha elbukják.
Mindent a BL-re fognak feltenni.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2021.08.06. 10:37:17

Az eurobarca facebook oldaláról másoltam:

- Szerdán érkezett vissza nyaralásából Messi, hogy aláírja a szerződését – elvileg – mindenben megállapodott a Barcelonával már hetekkel korábban
- A klub és a játékos még a héten be akarta jelenteni a hosszabbítást, hogy a hétvégi Gamper kupán Messit csapatkapitányként lehessen újra köszönteni és „bemutatni”
- A hosszabbításra – elvileg – a LaLiga is rábólintott már korábban, ám a Barcelona egyelőre nem tudott további fizetéscsökkentéseket elérni a keretben, játékosokat sem adott el jelentős mértékben ahhoz, hogy a Liga fizetési sapkája által megkövetelt szabályoknak és korlátoknak megfeleljen
- A klub ezek után tájékoztatta Messit, hogy – egyelőre – nem lesz bejelentés, illetve lesz/lett: a klub hivatalos formában közölte a nagyvilággal, hogy Messi nem hosszabbít és elhagyta a csapatot szerződése lejártával
- A klub ennél többet nem közölt, a játékostársak nem nyilatkoztak és a közösségi médiában sem szólaltak meg vagy búcsúztak el, ami azért nem normális, ha Messi tényleg „búcsút intett volna”. Egyedül Carles Puyol és Patrick Kluiverttől találni egy-egy köszönetet tartalmazó posztot
- Messi szintén nem posztolt vagy szólalt meg az ügyben eddig, sem apja, sem pedig a családja részéről bárki
- A klub mindenesetre egy-egy videóval és képpel elköszönt a kapitánytól, viszonylag csendben, ahogy a hivatalos honlapról is lekerült a neve a játékoskeretből
- Joan Laporta szűk egy óra múlva, 11 órától tart sajtótájékoztatót – itt talán többet is megtudunk a történtek hátteréről…
-... amikben viszont bizonyosan szerepet játszott a Liga és a CVC befektetési alap közti megállapodás bejelentése, hiszen Messi váratlan távozásáról szóló hír néhány nappal az után történt, hogy a Liga egy gigantikus üzlet keretében az első és másodosztályú spanyol klubok TV jogainak 10%-át értékesítette 50 évre
- Ezt viszont a Barcelona hivatalos formában ellenezte, ahogyan a Real Madrid is hivatalos közleményben fejezte ki ellenérzéseit a belengetett megállapodással kapcsolatban
- A klub Messi távozásáról szóló közleményében egyértelműen a Ligát tette felelőssé, hogy mégsem tudta lezárni a szerződéshosszabbítást, ahogy már volt a feleknek egy csörtéje a Szuperliga kapcsán – a Liga valószínűleg a CVC megállapodással és az abból származó pénzekkel szeretne keresztbe tenni – végleg – a Szuperliga ötletének, amit nyilván a Barça és a Real sem akar elfogadni és elengedni.
- Az egész ügy idáig fajulása a fentiek alapján teljesen abszurd és logikátlan – egyedül annak van tényleg értelme, ha a klub ezzel a lépéssel akarja a Ligát nyomás alá helyezni.
- Vagy… és ami rosszabb: egy utolsó, tervezett és elkeseredett lépés ez annak érdekében, hogy sikerüljön mégis Messi megtartani, miközben a felek számára nem jelent meglepetést, mert eddig is tudták, egyelőre lehetetlen Messi hosszabbítása
- A Camp Nou körül pedig amíg további hírek érkeznének, a szurkolók Messi mellett tüntetnek…
"And my heart will leave you never."
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2021.08.06. 10:36:08

Sinya22 írta:
2021.08.06. 10:33:32
De egyébként tegyük fel, hogy tényleg behülyítette Laporta. Tavaly már Barto is kiszúrt vele azzal, hogy nem engedte eligazolni, pedig elvileg ott is volt egy szóbeli megállapodás. Ezek után nem csoda, hogy feldúlt, 2 elnök is kicseszik vele.
Amúgy tök oké lenne hogy elmegy a legtöbbet kereső játékosunk a rossz helyzet miatt, HA közbe nem maradna vagy 5 léhűtő a padon-pályán akik együtt többet keresnek mint ő és tized annyit sem adnak a csapatnak.

A hírek szerint Messit nagyon megdöbbentette a dolog, mert hosszabbítani akart és a többi csapatot automatikusan elutasította.
Persze lehet mondani hogy így is sokat keresett volna, de legalább nem kezdte el zsarolni a klubot hogy a PSG-City és társai tripla fizuért vinnék, nem úgy mint Moriba és társai.

Ha meg megoldható lenne hivatalosan is hogy 1 euroért játsszon a léhűtőket ugyanúgy nem hatná meg mint ahogy az sem hatja meg hogy nem kellenek a klubnak, nekik szerződésük van, és "szeretnék kitölteni, a Barcában teljesíteni"
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára MessiNeymarSuarez 2021.08.06. 10:37:23-kor.
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2021.08.06. 10:33:32

De egyébként tegyük fel, hogy tényleg behülyítette Laporta. Tavaly már Barto is kiszúrt vele azzal, hogy nem engedte eligazolni, pedig elvileg ott is volt egy szóbeli megállapodás. Ezek után nem csoda, hogy feldúlt, 2 elnök is kicseszik vele.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15446
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.08.06. 10:31:19

daffy írta:
2021.08.06. 10:24:25

Ez több szempontból gané húzás lett volna. Egyrészt Messinek nincs még csapata,hülyítette őt is. Meg az összes szavazót,szurkolót.
lehet, nem tudom, de ez az érzésem.
ment a sajtónak a szivárogtatás hogy minden rendben, Messi aláír, erre bumm jött a tegnapi közlemény.
valahogy nem tudom elhinni, hogy ez tegnap derült ki, pont mikor Messi jött.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2021.08.06. 10:29:31

Amúgy egyáltalán megtehetne olyat hogy jelképes összegért játszik? :D

Itthon ha bejelentik a takarítónőt a szokásos bér 1%-áért full munkaidőre akkor rászáll a NAV mert pénzmosás gyanús.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára MessiNeymarSuarez 2021.08.06. 10:34:12-kor.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2021.08.06. 10:24:25

csababarca írta:
2021.08.06. 10:18:32
btw, én egyre inkább azt érzem (nem tény, de ezt érzem), hogy Laportanak esze ágában sem volt itt tartani Messit. Akkor nem kockáztatott volna azzal, hogy hagyja lejárni a szerződést. Volt fél éve hogy kitalálják a megoldást, nem sikerült.
Ez több szempontból gané húzás lett volna. Egyrészt Messinek nincs még csapata,hülyítette őt is. Meg az összes szavazót,szurkolót.
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2021.08.06. 10:22:25

Vagy játszhatott volna a felnőtt keret minden tagja 1 euróért, és akkor a sok kukába dobott pénz után mindenki segíthetett volna a klubnak. Én meg mindjárt felülök az unikornisomra és megyek egy kört.

Akkor most amúgy ez a kapitányok fizetéscsökkentése is kamu volt? Mármint engem nem nyugtat a tudat, hogy Piqué 50%-kal kevesebbért fog botladozni, csak akkor legalább a nagy katalánok is segítsenek már ennyiben a Barcelonának, hisz annyi pénzük van, mint a szemét.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15446
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.08.06. 10:18:32

daffy írta:
2021.08.06. 10:12:16
Az érdekelne nagyon,hogy mi az az összeg,amit még aláírhatna Leo és beférne a keretbe
Ez engem is, de valószínűleg sose tudjuk meg, maradnak a fantáziálások, amik persze majd tényekké válnak :lol:

btw, én egyre inkább azt érzem (nem tény, de ezt érzem), hogy Laportanak esze ágában sem volt itt tartani Messit. Akkor nem kockáztatott volna azzal, hogy hagyja lejárni a szerződést. Volt fél éve hogy kitalálják a megoldást, nem sikerült.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2021.08.06. 10:14:28

Nagyon sajnálom, hogy ez történt. Azt gondolom nélküle jóval gyengébbek leszünk, fizetés ide, fizetés oda.

Ugyanakkor adom azt amit az előttünk szólók mondanak, ha annyira maradni akart volna bármennyit engedhetett volna. Annyi pénze van mint a szemét...

Mondjuk a végétől eltekintve azért azt el kell mondani, hogy olyan dolgokat ért el itt amiket valószínűleg soha senki nem fog. Hatalmas lökés volt a klubnak, milliószor vette a hátára a csapatot és címek tucatjait köszönhetjük annak, hogy itt volt. Valószínűleg ő volt a valaha volt legjobb játékosunk (sőt esélyes, hogy ő az eddigi legjobb játékos a modern foci történetében) és ez most tényleg egy korszak végét jelenti.

Sok sikert!Megérdemelsz még egy BL-t és egy aranylabdát, remélem valahol megszerzed!
Kép
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2021.08.06. 10:12:16

Az érdekelne nagyon,hogy mi az az összeg,amit még aláírhatna Leo és beférne a keretbe
Avatar
Xavier Hernandez
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 265
Csatlakozott: 2018.01.04. 22:42:42
Tartózkodási hely: Barcelona

2021.08.06. 10:01:01

Hagyjuk már ezeket a baromságokat, hogy ha valóban a klubnál akart volna maradni, belemehetett volna még további fizetéscsökkentésbe is, vagy jelképes 1€-ért is maradhatott volna! A klubfoci a szórakoztatóipar része, világszerte egy gigantikus üzlet, összességében eurómilliárdok repkednek az átigazolási piacon ilyenkor, miért kéne a világ (egyik) legjobb és a közönség körében legnépszerűbb játékosának a piaci viszonyokra fittyet hányva ismét elköteleződnie egy évek óta sportszakmai- és gazdasági koncepció nélkül működő, csőd szélén egyensúlyozó klub mellett?!
Ha el akarsz adni egy autót, amiért a piacon 40 milliót adnak, nem adod kétezerért, csak mert valamiféle lojalitás köt a vevőhöz, mert kisgyerekkorodban (20 éve!) betolt neked a klub költségvetéséhez mérten némi aprót a gyógyításodhoz! Nevetséges, Messi évek óta az itt megkeresett pénzének a sokszorosát hozza a klubnak, melyből aztán Coutinhókat, Dembeléket, Umtitiket, Griezmannokat, Pjanicokat vettek! Ezek miatt nem jut zseton most a világ legjobbjára!!! És nem mellesleg tavaly - szintén méltatlan körülmények közt - elzavarták a csapattól a legjobb barátját, aki idén bajnokká tette az Atletit, miközben a fizetésének felét a Barca állta, most meg idecsalták gyerekkori barátját, Aguérót, miközben rá meg nincs pénz! A léhűtő szerencsétlenek a padon (vagy még ott sem) ülve eurómilliókat keresnek, míg ő haljon meg a pályán jelképes 1€-ért, hogy a (fizető!) közönség jól szórakozzon?!
Nevetséges, ezeket a dolgokat egyszerűen nem lehet emberileg jól lekezelni, bármekkora szíve is van az embernek, bármennyire is lojális a klub iránt, itt olyan érzelmek és anyagi érdekek is vannak, amiket nem lehet figyelmen kívül hagyni.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2021.08.06. 09:57:45

Nem vagyok nagyon megdöbbenve, mert készítettem erre magam.
Amit sajnálok, hogy nem adatott meg hogy a stadionból vonuljon vissza százezrek előtt.
Nem vagyok nagyon idézgetős, se szentimentális de nekem most az egész helyzetről Cseh Tamás dala adja vissza legjobban az érzéseket. (Csönded vagyok)

"Ülhetsz csak tűrve, hogy dal nem dicsér,
Se jel, se láng csak csönd, mely égig ér."

(Twitteren voltak képek, ahogy a stadion melett ülnek a szurkolók síri csenben... )
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7239
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.08.06. 09:49:41

Zozzy 5 írta:
2021.08.06. 09:42:43
Amúgy én simán el tudom képzelni, hogy a Messi szerelem Laporta részéről csak a kampányhoz kellett, vagy legalábbis miután megválasztották és meglátta Barto trágyadombját, onnantól már nem akart valójában hosszabbítani vele - ami amúgy valszeg reális megfontolás is. Csak ezt ugye már nem lehetett kimondani, úgyhogy ment a színjáték, mintha akarnák ezt, de hát saaajnos a liga miatt nem jön össze...
Ez is egy opció, és illik egy politikushoz. De szerintem ez az egész egy hatalmi játszma, én még mindig 40-50% esélyt látok arra, hogy maradni fog, ez is illik egy politikushoz. Főleg, hogy ez az egész tárgyalás ügy nem is León keresztül folyt, hanem az apja/más megbízottakon keresztül, és a végső szó is az övé azért ebben. A Liga sem nagyon engedheti el most Messit... tényleg lehet, hogy becsúszunk lassan a Ligue 1 alá nívóban. Szerintem várjuk ki ennek az egésznek a végét. Az például mindenképp téves megállapítás, hogy a "Barcelona bejelentette, hogy elválnak útjaik", a bejelentés tudtommal csak annyi, hogy nem tudják aláírni a szerződést.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
culinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 543
Csatlakozott: 2008.03.02. 09:38:26
Tartózkodási hely: budapest

2021.08.06. 09:48:49

Hiszem, hogy az egész egy nagy blöff. Tavaly a fax elindította Barto-t a széke elvesztése felé, most Tebas és a befektető csoport érezhet magán nyomást. Az amerikaiaknak is nagyon rosszul jön, rossz marketing, szitokszóvá válhat a nevük, ezt nem hagyhatják. A végeredmény lehet egy olyan alku, hogy a Barca lemond tartósan a közvetítői jogok 10 %-ról, cserébe felemelik a bérplafont és vagy nagyobb pénzarány a 2,7 milliárdból, vagy engedély a Szuperligára. De Laporta gondolom ebbe csak úgy menne bele, hogy Tebas adjon ki nyilatkozatot, arról hogy engedményt tesznek, mert Laporta részéről túl átlátszó lenne, ha a pozitív hírt ő hozná.

Sokan szídják Laportát, lehet igazuk van, de én még az első regnálása miatt mindig reménykedem. Lehet a dolgokat úgy is olvasni, hogy csak a szája járt, nem csinált semmit, de akár úgy is:
- hogy tető alá hozott egy új hitelt és így nem jutottunk csődbe mostanra..,
- nekiment az UEFA-nak a nagyobb szelet érdekében (nem fogják nyílvánosságra hozni, max utólag, de nem csodálkoznék, ha a nagyok többet kapnának a BL-ért),
- és beleállt a harcba Tebasékkal.

Mert arról kevesen beszélnek, hogy Tebas is zsarolja legalább a két nagyot, akik alig jutnak levegőhöz és amikor leginkább kéne a segítség, akkor rájuk akarja eröltetni a saját bizniszét. Ha az olyan marha jó lenne mindenkinek, akkor mért nem egyeztetett velük előre, mért nem mondta Laportának és Pereznek, hogy nyugi, bevonunk pénzt, nem kell mindenkit elszórni? Hogy Tebas a Ligát és a Klubok pénzügyi mérlegét védi? Eddig mit csinált? Bartot végig hagyta, hogy tönkretegye a Klubot és néha annyit odavetett, hogy ez így nem jó.
Inkább fordítva, látja nehéz a helyzet és gondolta most le lehet Perezék torkán nyomni bármit. A két elnök pedig nagy játékos és messze nem hülyék, összehangolták a lépést (halkan teszem hozzá Messivel együtt, mert sem ő, sem egyik játékos nem szólal meg) és ráengedik a népharagot a Szövetségre. Izgi lesz, de bízom benne, hogy győz a józan ész.

Messi pénzéhségére pedig annyit, hogy már lenyilatkozta Laporta a hetekben, hogy nagy áldozatot vállal a maradásáért. Tehát belemegy a fizucsökkentésbe. Ha csak a pénz számítana, már elment volna.

Legyetek picit türelmesek, ha van ember, aki él-hal a Barcáért, akkor az Laporta. Hiszem és remélem, hogy a Klubot védi és lesz megoldás! Peace!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21159
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.08.06. 09:45:09

bence0330 írta:
2021.08.06. 08:47:20
Én azt még nagyon remélem, hogy akármi is történik (kiderül, hogy hatalmi játék volt, és marad, megy City/PSG-be, megy levezetni amerikába), az aranylabdája nem ugrott. De tartok tőle, hogy bármi lesz a vége, és bárhol köt ki, nem lesz ilyen állapotban, hogy ragyogó őszt nyomjon. Pedig a Copa győzelme biztos boostot adott volna neki, és szerintem szinte biztos, hogy behúzta volna a 7-et... nagyon remélem, hogy nem vettük el ezt tőle.
Ha elmegy a PSG-be, a francia bajnokságban az ő tudásával és a klasszis társakkal hozhat nagyon sok gólt és gólpasszt ősszel, az elég lehet neki. Igaz, hogy az a liga egy szinttel simán a PL alatt van, de Messi miatt hatalmas hype-ot kapna, ugyanúgy, mint a Copa. Azt sem nézte a kuyta sem Európában, csak miután az argentin rágörcsölt.
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8566
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.08.06. 09:42:43

Amúgy én simán el tudom képzelni, hogy a Messi szerelem Laporta részéről csak a kampányhoz kellett, vagy legalábbis miután megválasztották és meglátta Barto trágyadombját, onnantól már nem akart valójában hosszabbítani vele - ami amúgy valszeg reális megfontolás is. Csak ezt ugye már nem lehetett kimondani, úgyhogy ment a színjáték, mintha akarnák ezt, de hát saaajnos a liga miatt nem jön össze...

Amúgy egy korrekt kis keretet össze lehetne rakni így is, ha legalább a Neto Pique Roberto Umtiti Pjanic Bret.. izé pakkot le tudnánk vakarni magunkról. Az igazolasok nem rosszak, vannak jó fiatalok a B-ben. Ha Coutinho képes lenne hozni valami értékelhetőt és Fati is rendben van, akkor sztem a bajnokságban lenne esély, meg élvezhető meccseket is játszanank.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zozzy 5 2021.08.06. 09:47:23-kor.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2021.08.06. 09:37:11

Csapatot nem fogok (nem is lehet) váltani, de nehezen látom magamat Braithwaite, Dembele, Koeman meg a többi sügér miatt izzadni a TV előtt.

Albacete elleni gólja és a 2005ös U20as VB óta követem.

Nem tudok mit mondani, brutálisan sok élmény, emlék köt ehhez az emberhez.

A legjobbakat kívánom neki, amit ő tett a klubért az elmúlt 16 évben arra nincsenek szavak.

A 10es mezt kérdés nélkül vissza kell vonultatni.

https://vm.tiktok.com/ZMdwuJcYH/
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21159
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.08.06. 09:33:16

nagyatyesz írta:
2021.08.06. 08:22:27

Mondjuk nekem ez a dolog nem tiszta:
1. Laportanak tudnia kellett volna mi fér bele. Elkészült egy szerződés tudta hány embert kell kitenni a csapatbol (kölcsönadni, eladni), hogy a szerződés megfeleljen a liga szabályainak. Ha ezt nem tudta összehozni xy játékosok miatt, ez akkor is az ő blamája. Mert azért egy Firpo és Alena eladása, Trincao kölcsönadása nem nagy bravúr. Sok selejttel nem tud mit kezdeni ő sem.
Pontosan. Számomra abszurd, hogy sokan bűnbakokat keresnek, miközben Laportát mosdatják.

Gondoljatok bele, mindenben megegyeztek egy céggel, majd amikor mentek aláírni a szezrődést, közlik veletetek, hogy bocsi, de nincs rátok keret, sajnáljuk. Szerintem senkinek sem lenne őszinte a mosolya, pedig a hírek szerint lényegében ezt játszották el Laportáék Messivel.

Aztán magyarázkiohat Laporta, hogy tudod Messikém, mi szerződtettünk volna, csak a csúnya Liga keresztbe tett, meg ezek a fránya franciák sem mentek el kis pénzért valami középcsapatba, nem is értem őket. Na meg a kapitányok, ők sem mentek bele a fizetéscsökkentésbe, a macska rúgja meg!
De ez így már nagyon gáz. Ez a futballtörténelem egyik legnagyobb elnöki böszmesége.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2021.08.06. 09:27:46

Tegye fel a kezét, akinek van fogalma, mi történhetett, mert ez az egész eléggé bűzlik, sok oldalról.
Sokkoló a dolog, a lehető legrosszabb pillanatban.
Remélem ezek után a sok lehűtő népművészeti cserépedény Umtitivel az élen marad még sokáig.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Deluigi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1866
Csatlakozott: 2021.06.08. 22:25:50
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely

2021.08.06. 09:17:54

visca el barca írta:
2021.08.06. 09:14:06
Azert remelem h azt a sokszazmillio husegpenzt amit az evek alatt kisirt, azt majd szepen visszafizeti. :D
en is pont igy jartam, amikor kirugtak a cegtol

mentem szerzodest hosszabbitani es azt mondtak, az uj szabalyok miatt nem tudjuk alairni

visszafizettem szabadsagpenztol elkezdve mindent, meg a betegszabadsagokat is

(jah, nem)
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2021.08.06. 09:14:06

Azert remelem h azt a sokszazmillio husegpenzt amit az evek alatt felnyalt, azt majd szepen visszafizeti. :D

Es akkor abbol a penzbol lehet majd lengletnak meg a haverjainak tobbet adni, hogy jobb teljesitmenyre sarkalljuk oket :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1799
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2021.08.06. 09:06:10

Köszönjük Leo!
Legalább megnézhetjük a fék nélküli Barcát,hiszen már nem kötelező neki passzolni,sokkal jobb lesz a védekezés mert a helyettese visszafut majd védekezni,nem lesz csípőre tett kéz,látványosabb,gólra törőbb lesz a támadójáték hiszen Ő-t nem kell már kötelezően bevonni a támadásépítésbe! Sokak vágya teljesült,lelkük rajta! Köszönjük a ballasztnak is,hogy továbbra is boldogítanak minket!
Messinek sok sikert és bl győzelme(ke)t Peppel!
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Válasz küldése