Leo Messi

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Ha lenne rá lehetőség, visszahoznád?

Igen, még tudna adni a csapatnak
66
46%
Nem, tovább kell lépni
78
54%
 
Szavazatok száma: 144
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2010.06.02. 20:39:50

Ha jók a statisztikáim akkor Messinek még 3 gól kell ahhoz,hogy beérje Rivaldot és Eto'o-t az örökranglista 3.helyén ugyanis-ha jól számolok-most van 127 gólja Eto'o-nak és Rivaldonak pedig 130.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Avatar
ronaldinho89
Capitá del Barça
Hozzászólások: 806
Csatlakozott: 2005.02.03. 16:05:03
Tartózkodási hely: Lélekben Camp Nou

2010.06.01. 13:02:19

http://www.youtube.com/watch?v=Lrvu-nxB ... re=channel

ezt még nem láttam. gondoltam megosztom hátha van más is aki nem.
Kép
II.Eurobarca sigverseny 2.helyzettje
http://filmorigo.blogspot.hu/ - blogom.
Avatar
Jess
Jugador del Barça
Hozzászólások: 111
Csatlakozott: 2010.05.11. 19:45:44
Tartózkodási hely: Budapest

2010.05.31. 20:13:35

Szerintem is Messi az, aki a legjobban megérdemli, de én mégis azt szeretném ha Xavi kapná...Egyrészt, mert nagyon jó, másrészt, mert neki ez az utolsó lehetősége rá.
Barcelona, jewel in the sun!
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2010.05.31. 20:08:42

batigol írta:Messi az ARANYLABDÁS nálam már most ki lehetne osztani neki senki sem komplettebb játékos nála még Militó sem akit egyébként nagyon tisztelek hiszen egy világklasszis játékos de Leo mindenkinél más szinttel feljebb van,argentinának van világ legjobb kerete és ez még akkor is igaz hogy Maradona gyengitette (Cambi,Zanetti,G Milito,Lucho,Aimar stb)kihagyásával, ARGENTINA vb-t A Kicsi aranylabdát nyer Vamos Argentina
Ha megtanulnál írni, azt a fórumozók megköszönnék:D Vessző, ékezetek, pont stb. Amit nyelvtanórán tanulsz.
Egyébként Argentinának messze nincs a legerősebb kerete, csak a támadók szintjén. Márpedig ma már minden focihoz picit konyító ember tudja, hogy egy csapatrész nem hogy vb-ét, de egy meccset is ritkán nyer. Kell egy erős középpálya és védelem is (na meg a végy egy jó kapust alapszabály is:D). Abban pedig, ha nem is gyengék,de nem a legjobban. Fényévekre vannak lemaradva mondjuk a spanyoloktól, az angoloktól, vagy a braziloktól.
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2010.05.31. 20:03:35

batigol írta:Messi az ARANYLABDÁS....
Elnézést az offéert, csak a nevedről eszembe jutott, hogy mekkora [auto_cenzúra] nagy játékos volt Batistuta is. :)
batigol
Barça C
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2009.12.01. 16:07:40
Tartózkodási hely: budapest
Kapcsolat:

2010.05.31. 19:53:43

Messi az ARANYLABDÁS nálam már most ki lehetne osztani neki senki sem komplettebb játékos nála még Militó sem akit egyébként nagyon tisztelek hiszen egy világklasszis játékos de Leo mindenkinél más szinttel feljebb van,argentinának van világ legjobb kerete és ez még akkor is igaz hogy Maradona gyengitette (Cambi,Zanetti,G Milito,Lucho,Aimar stb)kihagyásával, ARGENTINA vb-t A Kicsi aranylabdát nyer Vamos Argentina
batigol
Avatar
SuperMessi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 615
Csatlakozott: 2008.07.17. 20:08:27

2010.05.25. 21:26:45

messiisten írta:Mért a VB legjobbja kapja az aranylabdát? Messi mindenkinél jobb nem értem h hogy a fenébe lehet akárki is mellette aranylabdás! Ezt minimum Leonak adni. Azzal viszont nem értek eggyet h argentína hamar kizúg. Messi egyedül eltudja valameddig vinni őket és ha Milito ott lessz min ttámadó akkor nagyon messzire mennek tökmindegy h Maradonának mennyire nincs agya. Nem értem h azt az embert mért engedték oda mert mostmár nme rúgják ki mert azért Argentínában egy Maradonát kirúgni? LEHETETLEN!!! Remélem Messi messzire viszi az argentínokat a VB-n.
Értem én hogy ez Messi topic de ennyire ne legyünk elfogultak. Leon kívűl ott van még Tevez, Higuain, Milito és Aguero a támadásoknál, Di Maria, Veron és MAxi tömködi őket lasztival. Én nem írnám le az Argentinokat és az lehet hogy egy kis túlzás h majd Messi viszi a vállukon őket, bár kétségkívül örülnék ha így lenne.
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8672
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.05.25. 21:06:34

Milito? Aranylabda? Atyavilág mivan itt a fórumon? :lol: Jó játékos, de ARANYLABDA? Ne vicceljünk mááár. Akkor már Olic nem? Hagyjuk már... Messi duplázni fog, ha a VB-n elér legalább a 4 közé.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2010.05.25. 21:06:28

palmiki írta:messi egyértelműen a világ legjobb játékosa de most sztem millito előrébb van leonál merthogy a barca kiejtésében nagy szerepe volt ez már nagyon nagy pluszpont és még utána győztes gól az olasz kupa döntőben győztes gól az utolsó fordulóban ami a bajnoki címet jelentette az internek és győztes gólok a bl döntőjében
ha egy közepes teljesítményt nyújt a vb-n már övé az aranylabda
Van benne igazság, de talán a szavazók észreveszik, h Messi jobban teljesített. De valószínű, h ott lesz a dobogón.
palmiki
Barça B
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2009.03.05. 17:15:39
Tartózkodási hely: balmazújváros

2010.05.25. 21:02:42

messi egyértelműen a világ legjobb játékosa de most sztem millito előrébb van leonál merthogy a barca kiejtésében nagy szerepe volt ez már nagyon nagy pluszpont és még utána győztes gól az olasz kupa döntőben győztes gól az utolsó fordulóban ami a bajnoki címet jelentette az internek és győztes gólok a bl döntőjében
ha egy közepes teljesítményt nyújt a vb-n már övé az aranylabda
messi, henry, eto'o
ennyi a lényeg
Avatar
barcafan0911
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1142
Csatlakozott: 2008.03.07. 17:40:36
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2010.05.25. 17:42:19

bence-barca írta:
messiisten írta:Mért a VB legjobbja kapja az aranylabdát? Messi mindenkinél jobb nem értem h hogy a fenébe lehet akárki is mellette aranylabdás! Ezt minimum Leonak adni. .
2006 - Cannavaro
Benne volt a bundázó Juvéban de a VB miatt meg kapta az aranylasztit, holott Henry jobban megérdemelte volna. :?
Szerintem ezek a szavazók elég gyökerek. Már csak direktből nem adják oda másodsor is a tavalyi győztesnek a díjat. Azon sem lepődnék meg ha ezek meccset alig néznének és csak az eredményből vonnának le következtetéseket. :roll: Messinek annyi előnye van talán hogy ő szimpatikus arc és sok szakértő kedveli, szóval talán ő lehet az a kivétel aki annak ellenére hogy nem nyer vb-t megkapja a lasztit. De a legnagyobb esélyt még mindig arra látom hogy kötelességből odaadják a vb legjobbjának az aranylabdát.
A felhasználó nevemben a 0911 nem arra utal hogy terrorista vagyok. Csupán akkor születtem. :wink:
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2010.05.25. 17:32:10

messiisten írta:Mért a VB legjobbja kapja az aranylabdát? Messi mindenkinél jobb nem értem h hogy a fenébe lehet akárki is mellette aranylabdás! Ezt minimum Leonak adni. .
2006 - Cannavaro
Benne volt a bundázó Juvéban de a VB miatt meg kapta az aranylasztit, holott Henry jobban megérdemelte volna. :?
Avatar
messiisten
Barça B
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2009.08.28. 16:20:19
Tartózkodási hely: Budapest

2010.05.25. 17:10:05

Mért a VB legjobbja kapja az aranylabdát? Messi mindenkinél jobb nem értem h hogy a fenébe lehet akárki is mellette aranylabdás! Ezt minimum Leonak adni. Azzal viszont nem értek eggyet h argentína hamar kizúg. Messi egyedül eltudja valameddig vinni őket és ha Milito ott lessz min ttámadó akkor nagyon messzire mennek tökmindegy h Maradonának mennyire nincs agya. Nem értem h azt az embert mért engedték oda mert mostmár nme rúgják ki mert azért Argentínában egy Maradonát kirúgni? LEHETETLEN!!! Remélem Messi messzire viszi az argentínokat a VB-n.
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2010.05.25. 16:26:10

KépKép
matador
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 413
Csatlakozott: 2008.06.02. 15:43:35

2010.05.25. 14:03:52

Szerintem mindenképp Messinek járna az aranylabda és ha mondjuk elérnek a VB-n a négy közé akkor meg is fogja kapni úgy gondolom. Milito meg fényévekre van Messitől és az aranylabdától is nem is nagyon értem hogy hogy került elő a neve. Aki még odaérhet az szerintem Xavi vagy Rooney. Azzal hogy ott van Capello elég nagy a valószínűsége hogy sokáig fognak jutni az angolok.
Teljesen mindegy az eddig elért eredmény. Szinte biztos, hogy a világbajnok csapat legjobbja lesz az év végén az aranylabdás. 2002-ben Ronaldo, míg 2006-ban Cannavaro is szinte egész évben eltűnt, csakis a vb-n mutatott teljesítménye miatt kaphatta meg a díjat. Ez minden bizonnyal idén is így lesz.
katalunya
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 297
Csatlakozott: 2009.10.18. 17:43:30
Tartózkodási hely: Ghana

2010.05.25. 13:25:57

barca_bome írta:
Még ilyen Olicok is belefértek... :? :evil:
Azér az az Olic rúgott 7 gólt és meccsenként futott 11 km-t :lol:
Kép
Dream Team: Valdés-Dani A.,Beckenbauer,Piqué,Roberto C.- Y.Touré-Xavi,Iniesta-Messi,Eto'o,Henry
"Csak türelmesen, és minden jól fog elsülni” - Pep Guardiola
Make the ball happy :)
Ronaldinho0408
Jugador del Barça
Hozzászólások: 192
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:16:37
Tartózkodási hely: Budapest

2010.05.25. 13:23:33

Szerintem mindenképp Messinek járna az aranylabda és ha mondjuk elérnek a VB-n a négy közé akkor meg is fogja kapni úgy gondolom. Milito meg fényévekre van Messitől és az aranylabdától is nem is nagyon értem hogy hogy került elő a neve. Aki még odaérhet az szerintem Xavi vagy Rooney. Azzal hogy ott van Capello elég nagy a valószínűsége hogy sokáig fognak jutni az angolok.
Avatar
barca_bome
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 444
Csatlakozott: 2009.03.09. 22:50:08

2010.05.25. 09:59:11

Nem tudom a stopli tiltott oldal-e itt, de találtam rajta egy olyan cikket, hogy a Bajnokok Ligája válogatottja. Benne volt Dani Alves és Xavi, de Messit valahogy kihagyták belőle...

A BL gólkirálynak nem törvényszerű lenne benne lennie?

Még ilyen Olicok is belefértek... :? :evil:
csülök
Barça B
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2008.12.14. 19:56:05
Tartózkodási hely: Budapest

2010.05.25. 09:52:25

Ha nem a VB évében lennénk, vita sem lenne róla, hogy a 47 gólos Messinek jár az aranylabda. De az utóbbi évtizedekben azért úgy volt, hogy a VB legjobb játékosa kapta. Messitől sajnos nem várhatunk sokat a VB-n, mert az argentín válogatott edző hiján hamar ki fog zúgni.
Messi 13 gólt rúgott eddig a válogatottban, de ebből mindössze 3-at Maradona alatt (legalább 1-et 11-esből), ami egybeesik azzal az időszakkal, amikor káprázatos játékkal ontotta a gólokat a Barcában. A 2014-es VB lehet Messié, amikor az isteni Diegót elhajtották a válogatott közeléből, és valami normális edző felépít Messi köré egy csapatot.
Idén pedig drukkolok a spanyoloknak, hátha Xavi lesz a VB legjobbja (mint 2 éve az EB-é), és akkor csak az lesz a kérdés, a két barcás közül melyik kapja az aranylabdát.
matador
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 413
Csatlakozott: 2008.06.02. 15:43:35

2010.05.24. 18:11:15

“Ronaldo is a world-class player, I have played with him and, rightly so, he was named World Player of the Year - but I think this year Messi has taken it to a different level,"

Ezt Rooney nyilatkozta. Azt hiszem, mindent elmond arról, ami az én véleményem is. Ronaldo kihozta magából a legtöbbet, ezért becsülöm - de Messi veleszületett zsenialitásával nem veheti fel a harcot.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2010.05.24. 15:37:53

messideco írta:Mindenképpen esélyes az Aranylabdára. De én Diego Militot esélysebbnek tartom, már a Bl miatt is. De még van egy fél év :wink:
Militonak szeritem esélye nincs az Aranylabdára. Jó szezont produkált, de nem annyira, h valós esélye legyen.

Messi a fő favorit, de a vébétól még nagyon sok függ, ha viszonylag jó eredményt érnek el az argentinok akkor az övé lesz.
:wink:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2010.05.24. 14:33:59

Azért az vicces lenne, ha D.Milito egyáltalán a 10-ben benne lenne. Jó csatár, nem akarom leszólni, de az aranylabda közelében nincs helye.
Leonak jól kell játszania a vb-n, és akkor övé lehet a zsuga. Bár, egy estleges spanyol sikerrel Xavi lépne elő elsőszámú esélyessé. Azért sem szomorkodnék. :wink:
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2010.05.24. 14:26:23

Mindenképpen esélyes az Aranylabdára. De én Diego Militot esélysebbnek tartom, már a Bl miatt is. De még van egy fél év :wink:
"And my heart will leave you never."
Avatar
torrentkiller
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2008.01.16. 19:52:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/BP.

2010.05.24. 14:22:54

SZerintem meg pont hogy a tavasz döntőbb, na meg a címek. Mint amikor krisztike megkapta. Tavasszal jól tolta, BLt meg bajnokságot nyert, azonban ősszel szinte semmit nem mutatott, mégis megkapta.
A VB után már nagy valószínűséggel láthatjuk, hogy ki a legfőbb esélyese az aranylabdának. pl :arrow: a híres kannavaró. Azelőtt meg azóta sem volt jószerével egy értelmes megmozdulása, de mivel a VB győztes csapat kapitánya, ezért neki kellett kapnia.
Jah és ha ezt a bizonyos embert nem Messinek vagy Xavinak hívják, akkor nagy valószínűséggel a kövi szezont már a madridban kezdi :lol:
Kép
"Barcelona Svájcból hozatott nagyon drága gyógyszereket, hogy leküzdje a növekedésihormon-hiányosságát, és ezt meg akarják hálálni. Messinek a szíve diktálta, hogy melyik csapatot válassza. Megráztam a kezét, és gratuláltam, megmutatta, hogy vannak még olyan labdarúgók, akiknél az emberi értékek elsődlegesek"- Ernesto Bronzetti
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2010.05.24. 14:16:05

18Barca99 írta:Mennyi az esély, hogy Messi nyerje az aranylabdát? Ennyire számít a vb, hogy ha kiesnek idő előtt akkor már nem is lehet az övé O.o? Pedig idén több szebb gólt lőtt mint tavaly:S
Egész pontosan 50% :wink:
Vagy megkapja vagy nem.Az év felénél vagyunk,tehát nagyon sok van még a szezonból,egyelőre korai esélyekről beszélgetni.Főleg a vb évében,aminek még előtte állunk.Az biztos,h a világverseny nagyon nagyot nyom a latban az Aranylasztinál,de nincs olyan bevett formula,h minimum eddig v addig kell jutnia,h biztos megkapja.Bár,ha döntőznek és esetleg meg is nyeri Argentina,akkor nagyon nehéz lenne letaszítani a trónról Leót.(Gondolom nagy szerepe lenne neki ebben :wink: )
Annyi minden történhet/változhat még idén,h tényleges esélyekről pár hónapot még várni kellene talán. :wink:
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Válasz küldése