Leo Messi

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Ha lenne rá lehetőség, visszahoznád?

Igen, még tudna adni a csapatnak
66
46%
Nem, tovább kell lépni
78
54%
 
Szavazatok száma: 144
corol
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1203
Csatlakozott: 2011.04.06. 20:08:57

2021.07.04. 09:44:50

Azért ez érdekes hogy négy góllal és négy gólpasszal vezeti a góllövőlistàt a copa americán. Amúgy sétálgatva, 34 évesen.
Kalapos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2020.12.10. 09:48:11

2021.07.04. 09:33:31

Ecuador ellen Messi sétálgatva is elég, ahogy a Huesca ellen is, ezt tudjuk, nincs benne új infó.

A Copa most kezdődik, nagy hajrá lesz. Neymar ellen a döntőben ha összejön kifejezetten motivált lehet majd.

Ez a tempó amivel Ecuador ellen játszott viszont nem lesz elég már Kolumbia ellen sem. Össze kell kapnia magát de félek erővel nem fogja bírni.
ikajli
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 454
Csatlakozott: 2019.03.30. 20:40:04
Tartózkodási hely: Pécs

2021.07.04. 09:31:16

corol írta:
2021.07.04. 07:42:13
Amúgy a sétàlgató Messi egy gól és két gólpassz Ecuador ellen.
Én úgy néztem, hogy két gólpasszt adott.
Sonoma
Capitá del Barça
Hozzászólások: 603
Csatlakozott: 2021.05.25. 10:00:54

2021.07.04. 09:27:59

visca el barca írta:
2021.07.03. 20:47:05
Nem egyedul kell harcolnia, itt lesz pike, langle meg sr is 😊
Bocsi, elfeledkeztem a többi húzó emberről. :lol:
Sonoma
Capitá del Barça
Hozzászólások: 603
Csatlakozott: 2021.05.25. 10:00:54

2021.07.04. 09:22:39

Ecuador ellen gólt lőtt?
Meg egy kapufát is ( azt mondjuk nem tudom hány kapufa ér egy gólt)?
Engem meggyőztetek.
A következő szezonban mindent viszünk+ Aranylabda.
Avatar
Deluigi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1860
Csatlakozott: 2021.06.08. 22:25:50
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely

2021.07.04. 08:04:49

corol
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1203
Csatlakozott: 2011.04.06. 20:08:57

2021.07.04. 07:42:13

Amúgy a sétàlgató Messi egy gól és két gólpassz Ecuador ellen.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15435
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.07.03. 21:49:20

Sonoma írta:
2021.07.03. 13:42:09
Belinkeltem a hanganyagot, mert csababarca kolléga szerint helikopter mindenki, akinek egy rossz szava van Messziről.


2:00:00- tól kezdődik az érdemi rész.
Meg is győztél ezzel a magyar szórakoztató rádióműsorból való forrással:D

Elolvashatod visszább a véleményem arról HA igaz a 420 millió.
De ennek semmi alapja nincs, csak pár pletyka.
Ha a klub ezt ígérte akkor hülye.
Ha Messi igényelte ezt az ajánlatot a klubtól, akkor hülye.

Nekem ez a véleményem erről a fikcióról.

Most olvastam, hogy a 420 mellé még kötelezné a barcát Messi, hogy 2 év múlva amerikában játsza az összes meccsét, az azutáni 8 évben meg Rosarióban, ahol Messi bár már nem a csapat tagja, de beállhat csk-ként a barcába, mert megérdemli.

Na most vitatkozzunk erről is egy sort.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Rob888
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2020.10.01. 23:49:16

2021.07.03. 21:44:18

Aranylabda témához: Ha az elmúlt évtizedben azt kellett volna díjazni az aranylabda szavazásokon, hogy ki a legjobb játékos akkor Messinek 10 lasztija lenne. Szerencsére mindig az aktuális évet nézik. Az idei évben, ha Messi három góljával a brazilok ellen nyeri a Copát talán lehet esélye, egyébként semmi. Az már más kérdés, hogy ti mondjuk kinek adnátok? Nekem nincs jelöltem!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2021.07.03. 20:47:05

Nem egyedul kell harcolnia, itt lesz pike, langle meg sr is 😊
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Sonoma
Capitá del Barça
Hozzászólások: 603
Csatlakozott: 2021.05.25. 10:00:54

2021.07.03. 19:43:40

Deluigi írta:
2021.07.03. 19:10:59
a lejtmenettel pedig varjuk meg az idei evet es a meccseket, szerintem sok van meg benne, ha NEM EGYEDUL kell harcolnia a palyan
Ez volt, idén, meg tavaly is. Varjuk meg hogy játszik...majd ugyanaz. Kíváncsi vagyok mit vársz tőle. Elkezd egy komoly alapozó edzést majd nyáron, hogy bírja a 90 perceket, és ne sétáljon?
Ettől az " egyedül harcol a pályán" frázistól megmarom magam.
Nekem az " egyedül sétál" jut eszembe ugyanarról.
Avatar
Deluigi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1860
Csatlakozott: 2021.06.08. 22:25:50
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely

2021.07.03. 19:10:59

nem ertem a kerdeseket a 420 millios dologrol, tobb hete aktualis az informacio (lehet, ha csak pletykaszinten, de megjelent a sajtoban a 10 eves projekt)

a lejtmenettel pedig varjuk meg az idei evet es a meccseket, szerintem sok van meg benne, ha NEM EGYEDUL kell harcolnia a palyan
Avatar
Nyiri81
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2017.01.05. 23:06:25
Tartózkodási hely: BP

2021.07.03. 17:10:16

Ha bármelyik jobb ajánlatot (bár ha igaz ez a 420 m, akkor Laporta nem normális) elfogadja, akkor menjen. Köszi mindent. Rosszabbak már nem leszünk szerintem. 2015 óta ezerrel száguldunk a lejtőn. Köszönök mindent neki. Egy búcsú meccset megérdemelne, de mivel már lejárt a szerződése és ha elmegy már ezt buktuk. Ez van.

Az hogy a mi szintünkön nem értjük meg miért kell neki még fél milliárd az 5 milliárd vagy mennyi mellé ami neki van, az mindegy. Mindenki a saját szintjén nyomorog. Ő többet akar. Van aki megadja. Ez ilyen.

De akik sajnálják ha elmegy (én is) ne felejtsék el hogy 2015 óta tehát 6 éve folyamatos lejtmenet van és ebből Messi is kivette a részét rendesen. Tehát ha csak annyit segít hogy a végtelen bértömegét megússzuk már az rengeteg
Csak is Puyol
Kalapos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2020.12.10. 09:48:11

2021.07.03. 16:40:45

Aranylabdát tőlem se kapna a tavalyi évre. Még mindig a legjobb, csak túl ritkán jön ez ki.

Bértárgyalása meg szerintem nem úgy néz ki mint itt sokak szerint.

Szerintem ami fontos lesz neki, hogy lássa Laporta Barcája fejlődés képes. Hogy talán, lesz esély trófeákat nyerni és jó focira.
Ő jó csapattársakat és jó hangulatot akar, hogy élvezettel járhasson edzeni és élvezhesse a meccseket. A pénz a faterjának tuti fontos, de ha Leo azt mondja hogy ő hisz Laporta projektjében akkor tök mind1 mit mondanak a számok máshol. Úgyis Leo dönt.

Nyerje meg a Copát, aztán beszélgessen Laportával és Koemannal (itt is nagyon fáj hogy Koemannal kell beszélgetnie és nem Xavival vagy bárki mással..) és döntse el hogy hisz-e a csapatban vagy sem. Hasznunkra amúgy is csak akkor lenne ha tényleg elhiszi hogy jók lehetünk és ő is100% feletti motivációval küzd hétről hétre, mert lötyögésből már láttunk eleget tőle is meg a csapattól is.
A Copával a vitrinben tuti lelkileg is maxon lenne, és Laporta is visszaadhatja neki a hitet a Barcában. Nagyon jól járhatunk ezzel a nyárral, viszont ha bukja a Copát szerint nagyobb az esély hogy lelép, hogy legalább még BL-t nyerhessen ha mást már nem.
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2021.07.03. 16:28:00

Sonoma írta:
2021.07.03. 16:20:20


Ha Ronaldo vagy Messi ott lesz a top ötben az az ő szégyenük ( újságíróké).
Egyikük se nyert bajnokságot, bl-t a klubcsapatával ( ami minimum belépő), se egy olyan meccs, amivel megmutatták, ők a legjobbak.
A CA-n meg úgyis csak az elődöntő és a döntő ér valamit.
Errol van szo. A futball kreme nem ez a ket jatekos mar.
Annyival egeszitenem ki hogy a CA-n szerintem max a gyoztes er valamit,vagy azt szamoljak.
Argentinatol es Braziliatol,ha nem egy agon vannak elvaras a dontozes legalabb. A tobbi eredmeny mind bukas.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Sonoma
Capitá del Barça
Hozzászólások: 603
Csatlakozott: 2021.05.25. 10:00:54

2021.07.03. 16:20:20

Aranylabda témához.
Mivel megint csak az európai újságírók szavazhatnak pár éve, Messi esélyét ez csökkenti. Azért írom, hogy csökkenti, mert lehet még mindig vannak olyan szavazati joggal rendelkezők, akik még mindig érzelemből szavaz(hat)nak.

Ha Ronaldo vagy Messi ott lesz a top ötben az az ő szégyenük ( újságíróké).
Egyikük se nyert bajnokságot, bl-t a klubcsapatával ( ami minimum belépő), se egy olyan meccs, amivel megmutatták, ők a legjobbak.
A CA-n meg úgyis csak az elődöntő és a döntő ér valamit.
bunga
Capitá del Barça
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2021.01.26. 21:13:33

2021.07.03. 15:29:19

A "bértárgyalás" még véletlenül se arról szól, hogy Messi milyen a ranglistán. Két dolog játszik benne: mik Messi (és apja) tervei a jövőjéről és mi az a maximum, ami pénzt Laporta be tud/mer vállalni. Semmi más nem számít.
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2021.07.03. 15:00:42

Szerinted nem sikerült, én ennek megítélését a fórumozótársakra bízom.
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2021.07.03. 14:53:10

NovaProspekt írta:
2021.07.03. 14:46:52
Azért kell az egész világot nézni, mert arra vonatkozik, nem Európára. Messi pl. 6x megnyerte, és ő argentin. És ez már előrevetíti, hogy a Copa bizony figyelembe lesz véve, legalábbis az újságírók által. A madridistákat elhiszem, h nem érdekli, de a díjat az előbbi csoport fogja odaítélni. Az utóbbi csoport pedig majd siránkozhat, méltatlankodhat az eredmény miatt. Elsősorban a madridomon, vagy ha már onnan is kibannolták, akkor majd itt.

A "listám" az eddigi években jól tükrözte azt, hogy ki nyert végül. Tehát ha CR volt az első helyen, ő nyert. Ha Modric, akkor ő. Most Messi van az első helyen, így ha holnap kiosztják a díjat, sajnos ő nyer. A Barca nem érdekes, ez egyéni díj. És igen, Ramos is lehet, h rajta van a listán. És Kante, és De Bruyne is, és Lewa is. Messi mögött. A focihoz meg mindenki ért, ha mégsem, majd te tanítasz minket itt, végülis azért is van a fórum.
Nezzuk az egesz vilagot,mert Messi argentin. De hol jatszik? :D :D :D
“Ha holnap kiosztjak”. Ez milyen alternativ valosag? Szerintem,ha holnap kiosztjak en nyerem.. :shock:
Ronaldo elotte bl-t nyert,modric ilyenkor lassan bl,es vb dontos volt. A mai Messinek kozeleben nincs a teljesitmenye azokhoz.
A szemelyeskedesen kivul megint nem sikerult semmit irnod.
Messi akkor az aranylabda foeselyese.
Legyen igy.
Majd januarban oddsozunk.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2021.07.03. 14:46:52

Azért kell az egész világot nézni, mert arra vonatkozik, nem Európára. Messi pl. 6x megnyerte, és ő argentin. És ez már előrevetíti, hogy a Copa bizony figyelembe lesz véve, legalábbis az újságírók által. A madridistákat elhiszem, h nem érdekli, de a díjat az előbbi csoport fogja odaítélni. Az utóbbi csoport pedig majd siránkozhat, méltatlankodhat az eredmény miatt. Elsősorban a madridomon, vagy ha már onnan is kibannolták, akkor majd itt.

A "listám" az eddigi években jól tükrözte azt, hogy ki nyert végül. Tehát ha CR volt az első helyen, ő nyert. Ha Modric, akkor ő. Most Messi van az első helyen, így ha holnap kiosztják a díjat, sajnos ő nyer. A Barca nem érdekes, ez egyéni díj. És igen, Ramos is lehet, h rajta van a listán. És Kante, és De Bruyne is, és Lewa is. Messi mögött. A focihoz meg mindenki ért, ha mégsem, majd te tanítasz minket itt, végülis azért is van a fórum.
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2021.07.03. 14:25:36

NovaProspekt írta:
2021.07.03. 14:10:06


Nem rakok rá pénzt, mert nem rakok semmire, senkire. Eddig az oddsok viszont mindig mutatták viszont az erőviszonyokat. Most, ebben a pillanatban Messi áll a legjobban, de elhiszem, hogy ez téged zavarhat. Személyes véleményem az különben, hogy Lewának kellene odaadni amiatt, mert tavaly meglopták őt csúnyán, amikor toronymagas esélyesként kellett volna behúznia. De ez nem így működik.

De akkor kérdezek, kik a fő esélyesek, és kikről szól Európa futballja, és ők EBBEN AZ ÉVBEN bizonyították-e, hogy róluk szól? És miért Európa futballjáról beszélsz, ha világszinten nézik? Sajnos ha tetszik ha nem, az a szörnyű igazság, hogy ha a Copát behúzzák az argentinok, simán megy Messinek a hetedik, és talán még anélkül is így, hogy senki sem tudott EBBEN AZ ÉVBEN kiemelkedni sem az EB-n eddig, sem a BL-ben.

Egyébként egy teljesen fölösleges vitát indítva értetlenkedsz, és győzködsz engem, mert nem Messinek akartam dicshimnuszt költeni most, hanem arról írni, hogy bizony egy bérTÁRGYALÁSON ezt is előveheti Messi (a topik mostani vitájának apropóján), hogy jelenleg ő a fő esélyes. Mert ha te vagy én 5 mp guglizással megtaláljuk ezeket az oddsokat, akkor a Messit képviselő sztárügyvédek is meg fogják.
1. Nem zavar,csak nem erdemli meg.
2. Miert kene az egesz vilagot nezni az aranylabda szavazason? :D Az elmult husz evben ki nyert eun kivul? :D
3. Nalam a barcelona lenne kb az otodik csapat/valogatott ahonnan jatekost neznek ha aranylabdarol lenne szo.
Mashogy irom,mivel ti sem vagytok evek ota tenyezok europaban,Messit se az.
Copa America meg senkit nem erdekel,itt az EB,olysn viszhangja van hogy azt se tudjak az emberek ki van,vagy eppen hol tart a copa america. Pedig azaz O terepe,lehet ilyen boliviak ellen villogni meg lotyogni. Kb van 3 ertelmes csapat,valamelyik ellen el is fog bukni.
4. A bertargyalason ha ilyen oddsokat fog felhozni a sztarugynoke,akkor lehet megsimogatjak a vallat,hogy ocsisajt azt nezd meg neten hol volt a jatekosod a bl-ben az elmult negy evben,vagy miket nyert,mert egy 500millios szerzodeshez lehet nem oddsok kellenek,meg copa america gyozelmek.
5. Ertelmetlen vitanak nem hiszem,ez egy forum,de az teny hogy olyan dolgokra hivatkozol,hogy ha egy kicsit is benne vagy a futballban,latod hogy nevetseges.

Kante,De Bruyne,Lewandowski.
Barmelyik megerdemelne.


Ja,es a vegen,megvan hogy olyan listara hivatkozol,ahol pl meg Ramos is Top 20ban van? :D
Immobilerol nem is beszelve,vagy Depayrol.. :D :D
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2021.07.03. 14:10:06

miro. írta:
2021.07.03. 14:05:09
Szerintem rakjal ra nagy osszeggel ha simanak gondolod,aztan meglatod hogy miert volt neki ilyen alacsony az oddsa.. :D
De kulonben meg ne az oddsokat nezd.
Nem Lionel Messirol szol az europai futball. Mar egy ideje.
Nem rakok rá pénzt, mert nem rakok semmire, senkire. Eddig az oddsok viszont mindig mutatták viszont az erőviszonyokat. Most, ebben a pillanatban Messi áll a legjobban, de elhiszem, hogy ez téged zavarhat. Személyes véleményem az különben, hogy Lewának kellene odaadni amiatt, mert tavaly meglopták őt csúnyán, amikor toronymagas esélyesként kellett volna behúznia. De ez nem így működik.

De akkor kérdezek, kik a fő esélyesek, és kikről szól Európa futballja, és ők EBBEN AZ ÉVBEN bizonyították-e, hogy róluk szól? És miért Európa futballjáról beszélsz, ha világszinten nézik? Sajnos ha tetszik ha nem, az a szörnyű igazság, hogy ha a Copát behúzzák az argentinok, simán megy Messinek a hetedik, és talán még anélkül is így, hogy senki sem tudott EBBEN AZ ÉVBEN kiemelkedni sem az EB-n eddig, sem a BL-ben.

Egyébként egy teljesen fölösleges vitát indítva értetlenkedsz, és győzködsz engem, mert nem Messinek akartam dicshimnuszt költeni most, hanem arról írni, hogy bizony egy bérTÁRGYALÁSON ezt is előveheti Messi (a topik mostani vitájának apropóján), hogy jelenleg ő a fő esélyes. Mert ha te vagy én 5 mp guglizással megtaláljuk ezeket az oddsokat, akkor a Messit képviselő sztárügyvédek is meg fogják.
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2021.07.03. 14:05:09

NovaProspekt írta:
2021.07.03. 13:59:11


A fogadóirodák szerint neki van márpedig a legkisebb oddsa, ha egyetértesz vele akár te, akár én, ha nem. Nézzünk utána.

Ha valahogy megnyerik az argentinok a Copát, egyébként sima lesz neki, ezt te is tudod. :D De nem hiszem, hogy behúzzák.
Szerintem rakjal ra nagy osszeggel ha simanak gondolod,aztan meglatod hogy miert volt neki ilyen alacsony az oddsa.. :D
De kulonben meg ne az oddsokat nezd.
Nem Lionel Messirol szol az europai futball. Mar egy ideje. Nem tenyezo mar evek ota ahol szukseg lenne ra nektek.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 859
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2021.07.03. 14:02:57

Sonoma írta:
2021.07.03. 13:42:09
Belinkeltem a hanganyagot, mert csababarca kolléga szerint helikopter mindenki, akinek egy rossz szava van Messziről.


2:00:00- tól kezdődik az érdemi rész.
Én általában kritizálom Messit, de Csabának abban tök igaza van,hogy ezek csak pletykák és megint mindenki falnak szalad és tényként költi tovább a történetet.
Lehet,hogy ez egy igaz pletyka, de lehet,hogy nem.

Amúgy az se baj,ha pénzszivattyú,mert akkor csak meg kell fordítani a csövezést és akkor mi kapjuk tőle a pénzt :D
Na de viccet félretéve, szerintem ez a következetlen sunyi kommunikáció a baj, Messiék és Laporta részéről is. Az egyik tovább revolverezi a klubbot, hogy elmegy,ha nem minden úgy alakul,ahogy ő akarja (aztán ha méltóztat nyilatkozni a szurkolóinak akkor nem tartja fairnek,hogy úgy beszélnek róla,mintha minden körülötte forogna). A másik rész(Laportáék) meg nagy arccal kijelentik,hogy a klub az első és senki nem fontosabb a klubnál és ide mindenki örüljön ha itt lehet, sőt mondjanak le nagy pénzekről,miközben úgy néz ki,hogy mindent annak rendel alá,hogy itt maradjon Messi, ha igaz,egészen elmebeteg ajánlattal. Ha van is gerincük, mindent megtesznek,hogy ne látszódjon.

Iniesta és Xavi is ingyen mentek el, ők mi a tökért tudták előre bejelenteni,méltón elbúcsúzva a szurkolóktól úgy,hogy senkinek se fájjon?
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2021.07.03. 13:59:11

miro. írta:
2021.07.03. 13:56:40
NovaProspekt írta:
2021.07.03. 13:45:39

hiszen jelenleg is az aranylabda fő esélyese, mely már a hetedik lenne neki!
Hogy micsoda O? :lol:
Messinek semmi keresni valoja nincs az aranylabdagalan.
O a multja,es az elert sikerei,meg a neve miatt ker ennyi penzt.
Messi top 3-ba nem szabadna,hogy keruljon,sot.
Nem am hogy foeselyes.
A fogadóirodák szerint neki van márpedig a legkisebb oddsa, ha egyetértesz vele akár te, akár én, ha nem. Nézzünk utána.

Ha valahogy megnyerik az argentinok a Copát, egyébként sima lesz neki, ezt te is tudod. :D De nem hiszem, hogy behúzzák.
Válasz küldése