Leo Messi

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Ha lenne rá lehetőség, visszahoznád?

Igen, még tudna adni a csapatnak
66
46%
Nem, tovább kell lépni
78
54%
 
Szavazatok száma: 144
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2021.07.03. 13:56:40

NovaProspekt írta:
2021.07.03. 13:45:39

hiszen jelenleg is az aranylabda fő esélyese, mely már a hetedik lenne neki!
Hogy micsoda O? :lol:
Messinek semmi keresni valoja nincs az aranylabdagalan.
O a multja,es az elert sikerei,meg a neve miatt ker ennyi penzt.
Messi top 3-ba nem szabadna,hogy keruljon,sot.
Nem am hogy foeselyes.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7268
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.07.03. 13:53:34

NovaProspekt írta:
2021.07.03. 13:45:39
Sztem egyébként nem kell haragudni itt sem Messire, sem Laportára, ha ez a tárgyalás nem jön össze. Tárgyilagosnak kell maradni;

Laporta nyilván nem tudja a világ összes pénzét odaígérni Messinek a jelen helyzetében a klubnak, és az elnök még azt is megteheti most, frissen érkezve (miután a klubot 10 éven át az ő ellenzéke irányította), hogy feketén-fehéren közli, hogy erről ő nem tehet, hogy sz.arul áll anyagilag a klub, hiszen ez most ÍGY VAN.

Messi meg el akarja kérni a pénzt, ami a tudása, teljesítménye révén megilleti őt. A tudása, teljesítménye most sem gyenge, hiszen jelenleg is az aranylabda fő esélyese, mely már a hetedik lenne neki! De akkor azt mondom, hogy Messi üljön le a nyáron a többi klubbal, és mérje fel a piacot. Ha pedig nagy pénzt akar továbbra is, akkor lépjen le egy Cityhez, PSG-hez, már ha ők is így akarják. És nem kell emiatt neheztelnie senkinek.
Szerintem tökéletes összefoglaló, tárgyilagos, nagyon egyetértek mindennel. De azt is megértem, ha valaki Messi-fan, és azt akarja, hogy itt legyen bármi áron, és azt is, aki már el akarja küldeni, de az igazság akkor is a kettő közt van, mint mindenben.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1981
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2021.07.03. 13:45:39

Sztem egyébként nem kell haragudni itt sem Messire, sem Laportára, ha ez a tárgyalás nem jön össze. Tárgyilagosnak kell maradni;

Laporta nyilván nem tudja a világ összes pénzét odaígérni Messinek a jelen helyzetében a klubnak, és az elnök még azt is megteheti most, frissen érkezve (miután a klubot 10 éven át az ő ellenzéke irányította), hogy feketén-fehéren közli, hogy erről ő nem tehet, hogy sz.arul áll anyagilag a klub, hiszen ez most ÍGY VAN.

Messi meg el akarja kérni a pénzt, ami a tudása, teljesítménye révén megilleti őt. A tudása, teljesítménye most sem gyenge, hiszen jelenleg is az aranylabda fő esélyese, mely már a hetedik lenne neki! De akkor azt mondom, hogy Messi üljön le a nyáron a többi klubbal, és mérje fel a piacot. Ha pedig nagy pénzt akar továbbra is, akkor lépjen le egy Cityhez, PSG-hez, már ha ők is így akarják. És nem kell emiatt neheztelnie senkinek.
Sonoma
Capitá del Barça
Hozzászólások: 608
Csatlakozott: 2021.05.25. 10:00:54

2021.07.03. 13:42:09

Belinkeltem a hanganyagot, mert csababarca kolléga szerint helikopter mindenki, akinek egy rossz szava van Messziről.


2:00:00- tól kezdődik az érdemi rész.
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2021.07.03. 13:02:53

Leon írta:
2021.07.03. 12:53:59
Állítólag a PSG már be is böfögött egy szaftos ajánlatot neki.

Őszintén szólva nem tudom még hova harácsol, milliárdja van... euróból. Az ük-ük-ük unokájának sem kell majd a büdös életbe dolgozni.
A helyébe én egy olyan csapatba mennék ahol reális lehetőség van BL-t nyerni, a bagó pont nem érdekelne.
Aztán 1-2 év után visszavonulnék és életem hátra lévő részét pihenéssel és utazgatással tölteném a családom körében. Nem dolgoznék egy másodpercet sem se évi 20 milliáért se 40ért. :D
Messi nagyon keves mar egy Bl-t akaro,nyero klubhoz.
Nem csak a Bl elo- negyeddontore kell itt gondolni.
A mellette levo 40-50 meccsre.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2590
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2021.07.03. 12:53:59

Állítólag a PSG már be is böfögött egy szaftos ajánlatot neki.

Őszintén szólva nem tudom még hova harácsol, milliárdja van... euróból. Az ük-ük-ük unokájának sem kell majd a büdös életbe dolgozni.
A helyébe én egy olyan csapatba mennék ahol reális lehetőség van BL-t nyerni, a bagó pont nem érdekelne.
Aztán 1-2 év után visszavonulnék és életem hátra lévő részét pihenéssel és utazgatással tölteném a családom körében. Nem dolgoznék egy másodpercet sem se évi 20 milliáért se 40ért. :D
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1981
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2021.07.03. 12:21:10

csababarca írta:
2021.07.03. 11:55:31
Akkor ez a 10év 420 millió egy hivatalos ajánlat?
Amit ráadásul nem a klub ajánl, hanem Messi kérte?

Mert Sonoma kolléga akkora magabiztossággal ír erről, hogy gondolom akkor ez egy hivatalos dolog.
És mivel Messi mint pénzszivattyú lett megnevezve, gondolom akkor ezt ő kérte és várja el a klubtól.
Melyik fizuajánlat hivatalos egyáltalán? A játékosok fizetései nem publikusak, ennélfogva ad abszurdum Messi eddig is focizhatott nálunk minimálbérért, de azért érezzük, hogy nem erről volt szó.

Egyébként arra én is kíváncsi lennék, hogy akik szerint Messi MINDIG többet fog hozni a klubnak, azok olvastak-e már életükben mondjuk pénzügyi reportot a klubtól, vagy van-e fogalmuk arról, hogy egyáltalán hol lehet ilyen dokumentumokat elérni :D
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.07.03. 11:55:31

Akkor ez a 10év 420 millió egy hivatalos ajánlat?
Amit ráadásul nem a klub ajánl, hanem Messi kérte?

Mert Sonoma kolléga akkora magabiztossággal ír erről, hogy gondolom akkor ez egy hivatalos dolog.
És mivel Messi mint pénzszivattyú lett megnevezve, gondolom akkor ezt ő kérte és várja el a klubtól.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21163
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.07.03. 11:35:30

visca el barca írta:
2021.07.03. 10:20:44
Valoszinuleg az a helyzet, h laporta eletett vmi nevetseges ajanlatot es mivel azt hiszi h messi a haverja, majd zokszo nelkul alairja.

Amugy en most meg nem keresem, de vhol olvastam anno h egy csomo szponzor messihez kototte a tamogatast, szoval ha tenyleg elmegy, akkor nem csak evi 30 golt bukunk.
Azt biztos, hogy rövid távon komoly érvágás lenne az elvesztése, de már sokáig nem lehet húzni úgysem a dolgot. Most nagyon roszkor jönne, hiszen igazolni sincs nagyon pénz, szóval, ha menne, számolni kéne még biztos 1-2 gyengébb szezonnal minimum, de túlúlnénk.

Nagyon benézte az előző vezetőség, hogy hagyta, hogy a legértékesebb játékosunk igyen igazolható legyen. Vagy időben hossabbítani kellett volna, vagy pénzé tenni, de most elmegy ingyen, az hatlmas pofáraesés.

De nemcsak az előző vezetésnek, hanem Laportának is. Nagy mellénnyel azzal kampámyolt, hogy ő majd meggyőzi Messit maradásról. Ha ezek után nem sikerül, vagy csak olyan szinte vállalhatatlan feltélekkel hosszabbít, akkor az én szememben meg is bukott.
Sonoma
Capitá del Barça
Hozzászólások: 608
Csatlakozott: 2021.05.25. 10:00:54

2021.07.03. 11:04:01

Léfe írta:
2021.07.03. 09:34:53
Nem sok ideje van vissza, el kell engedni, menjen ahova akar. Ekkora "isten" sehol nem lesz. Gyenge a csapat? Hát kérem elment Iniesta, Xavi, D.Alves akik az ő -tehetségét
nem megkérdőjelezve- sokat segitettek neki. Mindent a Barcának köszönhet, bár adott is bőven, nehéz egyeleget vonni, de már most sem a régi.Mindenképpen ezt a szarakodását elitélem, elöbb-utobb nélküle kell játszani. Annyi a pénze mint a tenger. Semmi nem elég-akkor nyugodtan el kell engedni. Legalább a horrorisztikus pénze itt marad.
Egyetértek. Kiderült (megint), hogy csak pénzszivattyúnak nézi a Barcát. Igaz a világon magasan ő kapta eddig a legtöbb fizetést labdarúgóként, de még az utolsó bőrt is lehúzná a " szeretett" klubjáról. Egy pénzéhes pali. Szép kis legenda.
Ami még nekem nagyon szúrja a szemem, ez a sétálgatás a meccsek alatt. Senki nem mer szólni, hogy öreg vedd már ki a részed a védekezésből is. Ezt is csak ő engedheti meg magának.

Lehet a csapatnak kell fél- egy év mire összeszedi magát és mindenkinek meg lesz a posztja végre elől, de minél később kezdjük el a Messi nélküli csapatépítést, annál hosszabb ideig tart majd a kilábalás.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2021.07.03. 10:20:44

Valoszinuleg az a helyzet, h laporta eletett vmi nevetseges ajanlatot es mivel azt hiszi h messi a haverja, majd zokszo nelkul alairja.

Amugy en most meg nem keresem, de vhol olvastam anno h egy csomo szponzor messihez kototte a tamogatast, szoval ha tenyleg elmegy, akkor nem csak evi 30 golt bukunk.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2021.07.03. 09:34:53

Nem sok ideje van vissza, el kell engedni, menjen ahova akar. Ekkora "isten" sehol nem lesz. Gyenge a csapat? Hát kérem elment Iniesta, Xavi, D.Alves akik az ő -tehetségét
nem megkérdőjelezve- sokat segitettek neki. Mindent a Barcának köszönhet, bár adott is bőven, nehéz egyeleget vonni, de már most sem a régi.Mindenképpen ezt a szarakodását elitélem, elöbb-utobb nélküle kell játszani. Annyi a pénze mint a tenger. Semmi nem elég-akkor nyugodtan el kell engedni. Legalább a horrorisztikus pénze itt marad.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2021.07.03. 08:52:27

amiről itt a vita ? polémia megy az már történelem. Messi már nem a Barca játékosa, Messit (igaz, szabadon igazolhatóan) meg kell venni.
olyan szabadpiaci áron, amit képvisel éppen most, szabadon, x évesen, évi 30-40 góllal a lábában.
sok mindent nem tudunk. egyáltalán mi a szándékuk?! pl. bosszút állni a tavalyi akcióért? megmutatni mindenkinek, hogy ki az úr a szemétdombon? ...stb
én le tettem a voksom: kicsikarni annyi pénzt (és egyéb értéket) a Barcától amennyit lehet. nos ezt lehet kissé precízebben: ki csikarni bárkiből a piacon annyit amennyit csak lehet. ehhez idő kell és van is még bőven idejük, úgyhogy csak nyugi :wink: Laporta után szabadon.
dévid villa
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2012.03.02. 16:41:57
Tartózkodási hely: Hajdúszoboszló

2021.07.03. 00:26:58

Ezt annyiszor hallom, hogy Messi így hoz ennyi pénzt a klubnak meg úgy, de amúgy erről van bármi kézzelfogható adat, vagy csak frázis, amit szeretnek puffogtatni a szurkolók (meg mintha Laporta is mondott volna még ilyesmit a kampányban)

Egyébként ha tényleg ez az ára a maradásának, akkor nem kéne vele hosszabbítani szerintem. Normálisabb búcsút érdemelne, de ezen már nem lehet segíteni.
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2021.07.03. 00:10:36

Deluigi írta:
2021.07.02. 20:39:09
Sonoma írta:
2021.07.02. 20:26:49
Komolyan van még, aki ezzel jön, hogy Messi mennyit tett le a az asztalra?
komolyan?
akik megadtak ezt a fizetest neki, tudtak, hogy Messi hozza a penzt, a nezoket, a szponzorokat, az eladasokat a boltban
minuszba semmikepp nem mentek az osszeggel es meg volt egy jatekosunk is, akit Messinek hivtak
nem ezeken ment el a sok penz, hanem a rosszul sikerult gigaszi igazolasokon, a pandemia miatti bevetelkiesesek miatt, azert allt elo ez a szerencsetlen penzugyi helyzet
Messi ennyi penzt nem hoz be,de a felet sem.
A Barcelona mint nev,mint brand,mint marka nelkule is eros. Egy psg mas,de egy barcelona megkapja messi nelkul is az osszes dijat,mert a barcelonara ugyis mindenki kivancsi lesz.
A nepszerusege a klubnak nem lesz tole annyival alacsonyabb,hogy ez nekik megerje.
Mezekbol meg nem adnak el 500millio euronyit.
Ha ez igy lenne,most egy Inter,Milan lerakna ele az 500-at,mert majd O azt behozza.
De nem.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 859
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2021.07.02. 23:28:38

Szerintem nagyon kevés Barca szurkoló van,akik a mostani Messinek az utolsó max két évére ilyen százmilliókat adnának mindenféle trükk és vezéráldozatok segítségeivel. Pech,hogy Laporta ilyennek tűnik. :D
De engem nem is ez zavar,hanem ez a folyamatos kavarás és hagyják,hogy pletykák keringjenek hónapokon át, ahelyett,hogy gyorsan,profin döntenének. Azt hittem,hogy a tavalyi nagy katyvasznál rosszabb nem lesz,hát lassan azon a szinten vagyunk. Ahogy tavaly is mondtam, nyilván sokszereplős a történet, de egyszerüsítsük le,ha Barto VAGY Messi gerinces és okos lenne, ez nem így történne. Most ugyanez igaz,csak Bartot lecseréltük Laportára. Biztos van sok dolog,amiről nem tudunk, de a fő dolgok ismertek. Egyik verzió:Messi nem fele fizetést kap,hanem annak az átlagát,amit a többiek és ad esélyt,hogy nyerhessen valamit még élete nagy csapatával. Másik opció,hogy elmegy és levezet gazdagéknál. Mindegyik teljesen oké és érthető lenne.
De nem,inkább bűvészkedünk ilyen tíz éves szerződésekkel Röhej. Sokkal jobb lett volna,ha Bartoék tavaly eladják, nem tudhatjuk mennyiért vették volna meg, de lehet,hogy akár egy százas is benézett volna. Mostmeg még ráfizetnénk több százat. Messinek is jobb lett volna, végre kipróbálta volna magát máshol és megmutathatta volna,hogy nem igaz,hogy csak a "Messi fc"-ben tud focizni még most is. A Barcának meg többet árt ez a folytonos Messin vergődés mint maga a hiánya. Az mostmár úgyis eljön, tök mindegy,hogy tavaly vagy jövőre.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.07.02. 21:01:57

Utólag nem, amikor megkapta talán megérte.
Nem tudhattuk hogy lecsövesedik a csapat.

Szerintem a vita inkább azon van, hogy visszahozta e a pénzt vagy sem.
A sima fizujàt lehet, ezt a 420at màr nem fogja visszahozni.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Sonoma
Capitá del Barça
Hozzászólások: 608
Csatlakozott: 2021.05.25. 10:00:54

2021.07.02. 20:54:22

csababarca: persze, hogy így van, mindenki próbálkozik, de:
1. Pofátlanul nagy összeget zsaroltak ki.
2. Van aki még az elmúlt 4 év teljesítményére is azt mondja így utólag visszanézve az eredményeket, hogy megérdemelte. Ezt a fanatizmust (vakságot) nehezen emelem be.

Szerk.: A pletykáról.
Én ezért kérdeztem ez a Farkas Norbert mennyire szakértő a La Ligában. Ha igen gondolom egetverő baromságot nem mond egy rádióadásban, mert magát tenné hiteltelenné.
Ha érdekel valakit feltöltöm ide a hanganyagot.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.07.02. 20:44:25

Sonoma írta:
2021.07.02. 20:26:49
Komolyan van még, aki ezzel jön, hogy Messi mennyit tett le a az asztalra?
A világ minden sportjában ez alapján kapják a pénzt.
Nba-ben tolsz két jó évet, meg allstar vagy, kimaxoljàk a fizut.

Nem olyan nagy ördöngösség ez.

A 10év 420 millióval én sem értek egyet, de ez egyelőre pletyka, te meg ezt is vérkomolyan veszed.
Azt mondom várjuk meg mi lesz, nem tudom elképzelni hogy egy ilyet betolnak neki, elég meredek elképzelés.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Deluigi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1867
Csatlakozott: 2021.06.08. 22:25:50
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely

2021.07.02. 20:39:09

Sonoma írta:
2021.07.02. 20:26:49
Komolyan van még, aki ezzel jön, hogy Messi mennyit tett le a az asztalra?
komolyan?
akik megadtak ezt a fizetest neki, tudtak, hogy Messi hozza a penzt, a nezoket, a szponzorokat, az eladasokat a boltban
minuszba semmikepp nem mentek az osszeggel es meg volt egy jatekosunk is, akit Messinek hivtak
nem ezeken ment el a sok penz, hanem a rosszul sikerult gigaszi igazolasokon, a pandemia miatti bevetelkiesesek miatt, azert allt elo ez a szerencsetlen penzugyi helyzet
Sonoma
Capitá del Barça
Hozzászólások: 608
Csatlakozott: 2021.05.25. 10:00:54

2021.07.02. 20:26:49

pep71 írta:
2021.07.02. 19:33:34
visca el barca írta:
2021.07.02. 19:13:10
420 millio mar az anyja csipajat. Ennyi penzbol veszek 5 vilagklasszist 5 evre a kezdobe.
Mint coutinho, griezmann és Dembi??? 🤣🤣🤣🤣 Ők kb ennyibe kerültek és milyen jól beváltak a világklasszisok.
Messi meg csak 4BL , pár bajnoki meg ilyesmikhez segítette a klubot, de ezek nem számítanak, majd barcas griezmann mezben futkoznak a gyerekek a grundon 🤣
Komolyan van még, aki ezzel jön, hogy Messi mennyit tett le a az asztalra?
Oké számoljunk.
17' őszén új szerződést zsaroltak ki ( amiről persze mindenki hallgatott, akinek köze volt hozzá- annyira arcpirító volt), aminek a végére 555 millió eurót (!) kapott Messi.
Mit nyertünk ez idő alatt? 2 bajnokság, 2 spanyol kupa. =D>
Ezért adtak ki ennyi pénzt?
És hagyjuk, mit tett eddig.A profi labdarúgás a szórakoztatás mellett kőkemény üzlet. Ha nem újulsz meg időről- időre lemaradsz. Mi meg még mindig Messivel akarunk BL- t nyeretni, nem a klubnak. Megáll az eszem!
Ennyi erővel Xavi és Iniesta is benyújthatná az igényét egy tíz ( jó legyen hat) éves szerződésre...

És erre jön egy ennél pofátlanabb szerződés, amilyet még nem látott a világ, amit most akarnak összehozni.
2 év Barca mezben, majd utána mi fizetjük az Amerikai levezetését(!!). Utána évi 40m még 6 éven át ellötyög nálunk kötetlen munkakörben.

Rajtunk röhög majd egész Európa, ha ez megköttetik.

Innentől remélem senki nem akar elmenni, és ezzel megakadályozzák ezt a nem is tudom mit....
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.07.02. 20:13:56

Deluigi írta:
2021.07.02. 20:13:03
azert nem szeretnem, ha ellenunk jatszana barmelyik madridi csapatban
Ez a veszély nem fenyeget.
Ez a 600 millió/3 év honnan jött?
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Deluigi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1867
Csatlakozott: 2021.06.08. 22:25:50
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely

2021.07.02. 20:13:03

azert nem szeretnem, ha ellenunk jatszana barmelyik madridi csapatban
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.07.02. 20:00:07

Na nehogy már 10 évre adjunk 420at.
Ha 2009ben kap egy ilyet azt mondom oké.
De azért jézus:D
Ne már.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Deluigi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1867
Csatlakozott: 2021.06.08. 22:25:50
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely

2021.07.02. 19:57:15

ez jelentos csokkentes ahhoz kepest, hogy az elmult 3 evben 600 milla korul keresett
Válasz küldése