Leo Messi

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Ha lenne rá lehetőség, visszahoznád?

Igen, még tudna adni a csapatnak
66
46%
Nem, tovább kell lépni
78
54%
 
Szavazatok száma: 144
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.04.21. 19:06:56

Gyenge volt tegnap,tény.

De ne feledjük,hogy még mindig benne van a legnagyobb potenciál,akármikor képes gólt rúgni,helyzetet teremteni.Összekapja magát,és megmutatja hogy "mitől döglik a légy" :)
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
barcafan0911
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1142
Csatlakozott: 2008.03.07. 17:40:36
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2010.04.21. 18:56:27

Néha elgondolkozom, hogy érdemes e ide járni, vérlázító a viselkedése némely embernek!
Tényleg voltak érdekes hsz-ek (vélemények) tegnap óta, ilyenkor gondolkodni kéne és nem leírni az első ostobaságot ami az ember eszébe jut. Még tegnap este érthető volt az idegesség miatt, de amiket ma összehordanak Messiről..... :roll:
A felhasználó nevemben a 0911 nem arra utal hogy terrorista vagyok. Csupán akkor születtem. :wink:
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2549
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2010.04.21. 18:40:10

currahee írta:igen itt amit írsz megértem csak tudod nem a spanyol tabella alsó házának csapatai ellen kell CSAK villogni hanem épp most kellett volna tőle valami nem máskor amikor nem olyan fontos szórni a 3-4 gólokat...
Hát az Arsenal szerintem is a spanyol liga alsó háza! Álljatok már le, szégyen, ami itt megy! Egy halványabb meccs és már zendülés, lassan akasztás megy itt... A visszavágón majd megrúgja a mesterhármasát!

Néha elgondolkozom, hogy érdemes e ide járni, vérlázító a viselkedése némely embernek!
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2010.04.21. 18:39:19

nem máskor amikor nem olyan fontos szórni a 3-4 gólokat...
Azért sztem az Arsenal elleni visszavágón elég fontos volt szórnia a gólokat...és ennek a meccsnek is lesz egy visszavágója ahol könnyen lehet,h ismét szórni fogja őket...
ja és 21 évesen ne legyen már fáradt azért mert folyton játszik...
Azt miért ne?Miért ne lehetne fáradt?

Lassan három éve játszik folyamatosan.Nem kis nyomás alatt nem kis meccseket.Sztem felfogni nem tudjuk fejben mennyire megterhelő lehet három naponta "sorsdöntő" meccseket játszani.Úgy,h nem is akár milyen elvárások vannak vele szemben.

Azt hiszem megbocsájtható ha egy kicsit elfárad mind fejben mind fizikálisan.

Én azt mondom mindenféle kritikával várjuk meg a visszavágót. :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bányász 2010.04.21. 18:40:55-kor.
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
currahee
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 353
Csatlakozott: 2008.07.05. 10:48:26

2010.04.21. 18:31:13

barcafan0911 írta:A sok okostojás hadja már békén Messit. Nem lehet mindig jó meccse. A tv előtt könnyű okoskodni és szidni a játékosokat. Ez benne van a footballban, bármikor kijöhet neki így a lépés és még fog is. Emberi képtelenség lenne minden meccsen parádézni, arról meg nem is beszélve hogy alig pihent már hónapok óta. :roll:
igen itt amit írsz megértem csak tudod nem a spanyol tabella alsó házának csapatai ellen kell CSAK villogni hanem épp most kellett volna tőle valami nem máskor amikor nem olyan fontos szórni a 3-4 gólokat... ja és 21 évesen ne legyen már fáradt azért mert folyton játszik...
ja és itt a korrekt válasz neked és ami a probléma vele ilyenkor(mások is megírták):
herlius írta:Senki nem várja el tőle, hogy mindig mesterhármasokat gurítson. Az viszont szerintem igenis elvárható, hogy hajtson akkor is, amikor nem jönnek be a cselek. Igenis neki is be kell segíteni a labdaszerzésbe, nem pedig csak bambán ácsorogni, ahogy a tegnapi 3.-ik Inter gól előtt is tette. Érdekes módon, amikor jól megy neki, még akkor is felpattan a földről és továbbszalad, amikor a bíró már lefújta a szabálytalanságot. Most még akkor sem szaladt, amikor semmi nem történt. Ha ilyen felfogásban fog játszani ő is és még páran, akkor már most borítékolható a kiesésünk.
hát azért még a kiesét nem kell borítékolni és igenis van még bőven esélyünk továbbjutni csak a saját sorsunk nehezítettük meg. az biztos ha tovább akarunk menni dinamikus,ötlet-teljes támadójáték és tökéletes védekezés kell mert az inter valszeg védekezésre fog beállni és kontrákra építeni. és mint tudjuk elég erős kerete van az internek tele elég komoly védekező típusú játékossal; így csak akkor fog menni a 2 gólos győzelem ha olajozottan fog minden menni!
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.04.21. 17:51:37

Így van egyet értek az előttem szólókkal. Messinek KÖTELEZŐ a hétvégi pihenő. Az utóbbi 2-3 meccs biztos, hogy eléggé felőrölte az energiáit és ez tegnap is látszott, ahogy az is hogy eléggé készültek belőle (is). A visszavágón majd megmutatja a csapattal együtt a foga fehérjét, ebben biztos vagyok. :D
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2010.04.21. 17:20:48

Ritkán írok ebbe a topicba most megteszem.Hétvégén nemhogy Messit,de Xavit,Pedro-t és Alvest sem akarom a keretben látni.Lehet hogy kicsit lenézem a Xerez-t de ez imént említett játékosok akkor sem pihentek amikor lett volna rá lehetőségük pl.Depor elleni meccs.

Vasárnapra kezdő:VV-Puyol,Milito,Marquez,Maxwell-Busquets,Touré,Keita-Henry(Bojan),Ibra,Jeffren

Szerk:Bocsi,elfelejtettem,hogy Alves eltiltott
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Rewolution5
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1084
Csatlakozott: 2009.04.11. 10:04:30
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

2010.04.21. 16:21:56

sajnos már annyira világklasszisnak érzi magát hogy labda nélkül nem fut, keveset mozog..így nem lesz aranylaszti :roll:

nagyon ki kell őt pihentetni Xavival együtt, hogy csúcsformában legyenek szerdára....és akkor nincs kegyelem...

szerk.: itt egy vid Messiről és Maiconról http://www.youtube.com/watch?v=gjcnAS8TcQ4
Kép
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7851
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2010.04.21. 16:13:09

hétvégén a keretben sem akarom látni, nemhogy a pályán! mielőtt bárki azt hinné, h ezzel kvázi letámadtam Messit, elárulom, h csak azért írtam ezt, mert ő aztán máskor is megmutatta: ha kipihent állapotában van, akkor ráküldhetnek egy kombájnt meg két úthengert, akkor se tudják megállítani...
szeretném, ha komolyan kipihenné magát, mert a visszavágón komoly elvárásom lesz vele és a csapattal szemben... ki kell ütni ezt a szánalmas bandát a féreg edzőjével együtt! tanulja meg, h a Pep-teammel nem szemétkedhet, ahogy azt tette tegnap este meccs után! (ez a vége már offos volt tudom...)
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2010.04.21. 13:10:17

Sztem meg rohadtul azok a divatdrukkerek, akik ilyenkor ilyeneket írnak h padon se akarja látni meg hasonlók...pfffff. jézusom. Amikor 4 gólt lőtt, akkor sem csinált kummára többet, az utolsó gólját is rohadt módon önzőn csinálta, mák volt...most h nem jöttek a gólok, már padon se. csak gratulálni tok.
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1428
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2010.04.21. 11:57:39

Senki nem várja el tőle, hogy mindig mesterhármasokat gurítson. Az viszont szerintem igenis elvárható, hogy hajtson akkor is, amikor nem jönnek be a cselek. Igenis neki is be kell segíteni a labdaszerzésbe, nem pedig csak bambán ácsorogni, ahogy a tegnapi 3.-ik Inter gól előtt is tette. Érdekes módon, amikor jól megy neki, még akkor is felpattan a földről és továbbszalad, amikor a bíró már lefújta a szabálytalanságot. Most még akkor sem szaladt, amikor semmi nem történt. Ha ilyen felfogásban fog játszani ő is és még páran, akkor már most borítékolható a kiesésünk.
Avatar
barcafan0911
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1142
Csatlakozott: 2008.03.07. 17:40:36
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2010.04.21. 11:28:08

A sok okostojás hadja már békén Messit. Nem lehet mindig jó meccse. A tv előtt könnyű okoskodni és szidni a játékosokat. Ez benne van a footballban, bármikor kijöhet neki így a lépés és még fog is. Emberi képtelenség lenne minden meccsen parádézni, arról meg nem is beszélve hogy alig pihent már hónapok óta. :roll:
A felhasználó nevemben a 0911 nem arra utal hogy terrorista vagyok. Csupán akkor születtem. :wink:
Avatar
chonggy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 959
Csatlakozott: 2008.06.03. 22:23:36
Tartózkodási hely: nagybecskerek (szerbia)

2010.04.21. 10:50:41

Pavel írta:Beszélni kéne vele, mert tudjuk mire képes, de a mai produkciója nagyon rosszra sikeredett.
szerintem Pep félrehívja majd egy kis osztályfőnökire...

egyébként minden hozzászólással egyetértek,nekem nem volt jó látni,hogy a mi Leónk az egész mérkőzést végigsétálja,holott a csapata vesztésre áll...
Kép

„Madrid, cabron, salude al campeón”-Samuel Eto`o
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2010.04.21. 10:26:24

Egy lopikulát fognak megzavarodni. Ezek öreg rókák akik több nagycsapatot megjártak és igen jók. Csak gyorsan és sokat mozogva kell gurigázni és főleg gól nem szabad kapni. Ja és a középpályát uralni kell.
Fecó
balazsfoci
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 260
Csatlakozott: 2006.03.22. 15:18:00

2010.04.21. 10:05:18

zola8787 írta:Persze, hogy nem kis csapat az Arsenal, de ahogy ellenünk játszott, na az olyan volt, mint 1 kiscsapat játéka.
Messire visszatérve: semmi akarat se volt benne, 1 csele se sikerült, mikor Xavi vitte a labdát és Messi elkérte/elvette tőle és ő akarta egyedül megcsinálni vagy 6 védő között hááát..... És Pep miért nem merte lecserélni? :? Kimerem jelenteni, hogy Dani Alves mellett Messi volt a leggyengébb játékosa a csapatnak. És ha gólt akar rúgatni, akkor miért nem hozza be Bojan-t? Áhhh hagyjuk, elúszott a Bl döntő, Lúcio és Samuel között esélye sincs a Barcának....
Tény, hogy Lúcio és Samuel nagyon jó védők, de a Camp Nou-ban megzavarodnak sztem az atmoszférától. Hibázni fognak és azt kell kihasználni. Még nem mondanám hogy elúszott volna valami is, de nagy meccs lesz. És a DIGI adja. Pffff. Messi meg csinálhatna más cselt is mint a balra indulósat, mert snejder leleste majdnem mindig.
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2010.04.21. 09:49:06

Persze, hogy nem kis csapat az Arsenal, de ahogy ellenünk játszott, na az olyan volt, mint 1 kiscsapat játéka.
Messire visszatérve: semmi akarat se volt benne, 1 csele se sikerült, mikor Xavi vitte a labdát és Messi elkérte/elvette tőle és ő akarta egyedül megcsinálni vagy 6 védő között hááát..... És Pep miért nem merte lecserélni? :? Kimerem jelenteni, hogy Dani Alves mellett Messi volt a leggyengébb játékosa a csapatnak. És ha gólt akar rúgatni, akkor miért nem hozza be Bojan-t? Áhhh hagyjuk, elúszott a Bl döntő, Lúcio és Samuel között esélye sincs a Barcának....
Avatar
currahee
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 353
Csatlakozott: 2008.07.05. 10:48:26

2010.04.21. 08:54:27

Andris írta:Szerintem meg pont az a probléma, hogy Pep nem erőltet semmit. Ahogy látom Messi teljesen szabadkezet kap a pályán, ott lődörög ahol neki épp tetszik. És ez nekem nem tetszik.

Tegnap egyébként fogalmam nicns mit hoztak ők ketten össze, de Ibra lecserélése után nekem olyan evidensnek tűnt, hogy Messi fellép középcsatárnak, nem értettem miért nézte végig a 90 percet félpályáról.

Egyébként meg szerintem igazán szégyellheti magát, ha nem megy az embernek akkor legalább meg kéne dögleni a pályán, egy Barcelonában az aktuális aranylabdás sem tehet másképp.
ezt a véleményt nagyon is osztom; teljesen egyetértek vele!
ezen felül v kiegészítve pont az a baj h Messi az idei év nagy részében vmi olyan poszton játszik ami nem definiált és nem kötött; holott sztem a jobb szélen közel a 16oshoz sokkal többet tudna segíteni.

na és persze most az agyon istenített Messi (ahogy állandóan mindenki dícsérni mikor 3-4 gólt akaszt egy kis csapatnak amikor nem teljesen csak az ő érdeme...) szóval ilyenkor meg sza.rt se tud tenni!! pont ilyenkor kellett volna megmutatnia mit tud nem ugymond semleges meccseken.
most nagyon kellett volna tőle a jó teljesítmény. erre semmi...
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.04.21. 07:09:51

orska írta:
levproff írta:Nagyon flegma volt. Ez nagyon nem tetszett..
Remélem nem vál szokásává.. :roll:
Ne haragudj, de ezt nem todom nem szovatenni. Mi az hogy "val szokasava"? Nem valik szokasava, igy kell irni.

Egyebkent Messi tenyleg gyenge volt, a szelen jobban szokott neki menni. Mostanaban Pep erolteti ezt a kozepet neki, szerintem ez a baj.
Szerintem meg pont az a probléma, hogy Pep nem erőltet semmit. Ahogy látom Messi teljesen szabadkezet kap a pályán, ott lődörög ahol neki épp tetszik. És ez nekem nem tetszik.

Tegnap egyébként fogalmam nicns mit hoztak ők ketten össze, de Ibra lecserélése után nekem olyan evidensnek tűnt, hogy Messi fellép középcsatárnak, nem értettem miért nézte végig a 90 percet félpályáról.

Egyébként meg szerintem igazán szégyellheti magát, ha nem megy az embernek akkor legalább meg kéne dögleni a pályán, egy Barcelonában az aktuális aranylabdás sem tehet másképp.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
orska
Jugador del Barça
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2008.01.09. 14:43:37
Tartózkodási hely: Idegi alapon

2010.04.21. 07:05:48

levproff írta:Nagyon flegma volt. Ez nagyon nem tetszett..
Remélem nem vál szokásává.. :roll:
Ne haragudj, de ezt nem tudom nem szovatenni. Mi az hogy "val szokasava"? Nem valik szokasava, igy kell irni.

Egyebkent Messi tenyleg gyenge volt, a szelen jobban szokott neki menni. Mostanaban Pep erolteti ezt a kozepet neki, szerintem ez a baj.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára orska 2010.04.21. 07:14:53-kor.
füst
Barça B
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2009.05.27. 16:53:45

2010.04.21. 01:50:18

Tivornya írta:Nem értem...miért van az, h a világon mindenki elismeri nagyságát, kivéve a madridistákat? Titkon biztos istenítik ők is és gondolkodás nélkül elcserélnék a rinyára, de hát a "büszkeségük" miatt inkább csak fikáznak...Sztem megeszi őket a sárga irigység :lol:

Én nem nagyon találkoztam olyan madridistával, aki ne ismerné el Messit. Mármint képességeit illetően. Nyilván nem közszemlélet, hogy a valaha volt legjobb játékos, dehát ez szerintem nem bűn. A helyén kell kezelni a dolgokat, nem isten ő. Nem ő az egyetlen, akit nem bírtak tartani a védők. Maradona, Cruyff, Ronaldo, csakhogy egykori Barcásokat említsek, ugyanúgy hülyét csináltak az aktuális ellenfél védelméből. Ők is zsenik voltak, és úgy tűnik Messit közéjük kell sorolni. Szerintem nem szerencsés a futball legjobbjait összehasonlítani mert nagyon szubjektív, mondhatni mindenki az érzelme alapján emel egy játékost a többi fölé. Mégpedig azt a játékost, aki hétről hétre kápráztatja el az illetőt. Most épp Messinél van a toll, amivel a futball "történelemkönyve" íródik, de ne róla nevezzük el azt a könyvet. A zseniket nem összehasonlítani kell, hanem hátradőlve élvezni a produkciót. 8)

És kicsit visszatérve, igen én például irigy vagyok Messire. Remek játékos. De maradjon a Barcában, neki nálatok a helye. Nem cserélném el C. Ronaldóra, mert a portugál kifogástalanul teljesít Madridban, bőven elégedett vagyok vele.
Az idézett 3 sor pedig magáért beszél :shock: Hogy várod el a tiszteletet ha Te sem adod meg?
odanézz SMS
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2188
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2010.04.21. 00:21:33

Pavel írta:Messit ne ba**tassa senki.
Először is Londonban ugyanilyen rosszul mozgott. A második meccs pedig már történelem.
Másodszor, többet tett már le az asztalra, mint azok akik most akárcsak egy rossz szót is mondanak róla.
Off.: pls még csak csillagozva se káromkodjunk, ettől (is) szeretem annyira ezt a fórumot, hogy képesek vagyunk kulturáltan kommunikálni.

On.: Az meg kit érdekel, hogy már többet tett le az asztalra, mint én?! Bocs, de ezek szerint csak fényesre nyalhatnánk a seggét mert annyival többet tett le akármelyikünknél, holott ha rosszul játszik, akkor igenis hadd mondjuk ki, hogy motiválatlanul nagy arccal játszott ótvarul. Ezt neki is meg kéne mondani, talán összekapná magát. De ennyire lassan, önzőn rosszul játszani rég láttam. Mintha letojná a csapatot és csak a saját sikere érdekelné (öncélú cselek).

Amúgy mintha ő maga is érezte volna, hogy nem megy, egyszer volt egy félmozdulata miután szerelték, amiből azt éreztem, hogy magára nagyon dühös amiért nem megy és a cseleket azért csinálja, hogy bebizonyítsa magának, hogy mégis megy. Ez nem profi hozzáállás, ha egy nap nem megy a csel, akkor passzoljon és fusson többet, ne erőltesse akkor azt, ami nem megy. Beszélni kéne vele, mert tudjuk mire képes, de a mai produkciója nagyon rosszra sikeredett.
Avatar
kennyke04
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2007.04.17. 14:04:52
Tartózkodási hely: DöBö

2010.04.20. 23:28:55

bezzeg ha lőtt volna 3 golt ugy h egy km-t nem fut nem jönnél ezzel Very Happy
de nem lőtt és ilyen kevés mozgással inkább menjen aludjon egyet... következő meccsen nem szeretném kezdőbe de még a padon se látni, Alvessel együtt... pihenjenek 2-3 napot, aztán visszavágóra szedjék össze magukat![/b]
"A fociban az a lényeg,
hogy a labdát, ahhoz passzold, akin ugyanolyan színű mez van, mint rajtad.
Ja! És futni kell! A vízilabdában ezt már rég kitalálták: aki nem úszik - megfullad."
- Hofi Géza
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2010.04.20. 23:24:46

Semmi gond, de ráfár egy kis pihenő. A Xerezt tán nélküle is csapjuk.
A visszavágón oda fogja tenni magát, ebben biztos vagyok.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2010.04.20. 23:20:08

Messit ne ba**tassa senki.
Először is Londonban ugyanilyen rosszul mozgott. A második meccs pedig már történelem.
Másodszor, többet tett már le az asztalra, mint azok akik most akárcsak egy rossz szót is mondanak róla.
Avatar
giefLove
Jugador del Barça
Hozzászólások: 134
Csatlakozott: 2008.09.13. 21:44:38

2010.04.20. 23:15:51

menczel írta:
giefLove írta:mit vártok tőle de télleg? minden meccsen rugjon 4et sikerüljön neki minden? ott volt 3 paraszt a nyakán, szünetbe még a wcre is elkisérték. ilyenkor kár hogy a többiek nem tudnak egy kis pluszt hozzárakni. de LÉNYEG H SPORTSZERÜ MECCSEN KAPTUNK KI!!
2km-rel futott kevesebbet mint a csapatátlag!!!!
bezzeg ha lőtt volna 3 golt ugy h egy km-t nem fut nem jönnél ezzel :D
Válasz küldése