Leo Messi

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Ha lenne rá lehetőség, visszahoznád?

Igen, még tudna adni a csapatnak
66
46%
Nem, tovább kell lépni
78
54%
 
Szavazatok száma: 144
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2008.10.05. 22:45:43

van Bommel írta: Azt az aranylasztit, amit a France Football ad át, a tudósítói szavazata alapján :wink:
Bakker,mekkora láma vok! #-o Észre sem vettem,mekkora hülyeséget írtam :oops:
](*,) Kösz,h szóltál,javítottam!
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
van Bommel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 507
Csatlakozott: 2005.12.07. 15:42:36
Tartózkodási hely: Szarvas,Szeged

2008.10.05. 22:32:44

miihii írta:Egyértelmű,h a mi szívünknek sokkal kedvesebb Leo,mint C.R.,ezért sokan neki adnánk inkább az aranylasztit.Viszont a FIFA nem BARCA drukkerek köre,ezért ők másképp látják a dolgokat.Leo sérült volt,míg ezalatt Cé vidáman rugdosta a gólokat.Páratlan gólözönt zúdított a manchesteri,egy remek formában lévő csapatban.Messi is nagyszerűen játszott,de mivel a csapat elég halovány volt,ő sem tudta hozni azt a formát,ami elegendő Ronaldo elhomályosításához.És amíg a portugálnak leesett egy PL+BL,addig az argentinnak egy olimpiai arany,ami sztem kevésbé mérvadó a zsűrinek.
Ne legyen igazam,de sztem nem tudja megkapni IDÉN MÉG a MESSIás az egyéni trófeát.Ennyi erővel akár Xavi is behúzhatná idén :-k Káprázatos formában van és még egy EB arany is van a tarsolyban...
Azt az aranylasztit, amit a France Football ad át, a tudósítói szavazata alapján :wink:
Láb a lábé, kar a karé, láb a karé, KARALÁBÉ
Hajrá CSABACSÜD!!!
Adamik-Varga,Kis,Gombár,Viszkok-Virág,Szilágyi,Steigler,Borgulya-Gulyás,Gazsó
www.csabacsudse.gportal.hu
Avatar
Danka00792
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2702
Csatlakozott: 2007.09.28. 16:53:03

2008.10.05. 21:57:02

Drukker írta: Mmint a Barca 3. legnagyobb ikonja Kubala és Kocsis után :wink: :arrow:
Ronaldinho az én szememben böven elötte van -még-. Ha a jelenlegi helyzetet nézzük, akkor R10 sokkal többet tett a klubért mint az ifju argentin. Persze ez változhat, söt. Meg fog változni, de jelenleg R10 nagyobb ikon. Szerintem.
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2008.10.05. 21:07:21

Nagyot játszott megint Leo, a gólja nagyon szemfüles volt, és ha a szólója végül bemegy, akkor joggal lehetne ő az Aranylabda első számú várományosa... Igaz az Atlético ellen nem volt nehéz jól játszani, de ő még a jobbak közül is a jobb volt. Gratula Leo!
Kép
Kép
Kép
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2008.10.05. 17:45:13

Drukker írta: Mmint a Barca 3. legnagyobb ikonja Kubala és Kocsis után :wink: :arrow:
Mármint potenciálisan a BARCA legnagyobb ikonja,aki előtt jóformán ott az egész "élet",tonnaszámra hozhat sikereket,lekörözve mindenkit a világon... :wink: De ez naon távoli jövő még... :lol:
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2008.10.05. 17:32:16

Nem írok semmi újat, ha ismételten azt mondom, fantasztikus. Nem lehet mit mondani. :? joljátszott :?
Kép
Avatar
Drukker
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2008.06.22. 13:34:48
Tartózkodási hely: Budapest

2008.10.05. 17:29:10

Rivaldinho írta:Én nagyon örülnék, ha nem kapna aranylabdát idén.. de még 1-2év múlva se!
Mi a fontosabb nektek ? Jól játszik Messi, és címeket nyerünk, vagy Aranylabdát kapjon ? Az biztos, hogy a kettő valamelyest összefügg de :!: Nézzétek meg,Ronaldo-t (mikor 2x kapta meg) Kaka-t, Ronaldinho-t, Shevcsenko-t, Nedved-et... Megkapták az aranylabdát és aztán a köv. évben szinte eltűntek.. talán Kaka nem annyira, de ő sem a régi. Mi lenne ha Messivel is ez lenne ? Inkább legyen mindig második vagy harmadik csak ne essen vissza a játéka. A másik dolog pedig az, hogy lehet mondani, hogy Ő nem esne vissza, mert szerény stbstb. De én Ronaldinho-val is azt hittem, hogy ez lesz... De hát nem sajnos... :cry:
Halihó ezt mondom már fél éve :idea: :?
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2008.10.05. 16:28:01

Egyértelmű,h a mi szívünknek sokkal kedvesebb Leo,mint C.R.,ezért sokan neki adnánk inkább az aranylasztit.Viszont a FF emberei nem BARCA drukkerek köre,ezért ők másképp láthatják a dolgokat.Leo sérült volt,míg ezalatt Cé vidáman rugdosta a gólokat.Páratlan gólözönt zúdított a manchesteri,egy remek formában lévő csapatban.Messi is nagyszerűen játszott,de mivel a csapat elég halovány volt,ő sem tudta hozni azt a formát,ami elegendő Ronaldo elhomályosításához.És amíg a portugálnak leesett egy PL+BL,addig az argentinnak egy olimpiai arany,ami sztem kevésbé mérvadó a zsűrinek.
Ne legyen igazam,de sztem nem tudja megkapni IDÉN MÉG a MESSIás az egyéni trófeát.Ennyi erővel akár Xavi is behúzhatná idén :-k Káprázatos formában van és még egy EB arany is van a tarsolyban...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára miihii 2008.10.05. 22:45:09-kor.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2008.10.05. 16:16:06

vilmso94 írta:
ozsimiki írta:Messi idén nem kapja meg, nem csak azt nézik, hogy hogy játszik, hanem hogy ezáltal milyen trófeákat nyer a csapata, Messinél ez 0, CRoninál 'kicsit' több :idea:
Messi akkor is sokkal jobb mint C.ronaldo. :wink:
És ez volt most a téma? Nem. Hanem, hogy kinek van több esélye az aranylasztira, az meg szerintem egyértelműen CRonie. Ősszel nem szoktak trófeákat osztogatni csapatoknak, ha így lenne,akkor Leo-nak is lenne sansza még az ideire is.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
vilmso94
Capitá del Barça
Hozzászólások: 547
Csatlakozott: 2008.07.09. 10:43:57
Tartózkodási hely: Eger
Kapcsolat:

2008.10.05. 16:14:06

ozsimiki írta:Messi idén nem kapja meg, nem csak azt nézik, hogy hogy játszik, hanem hogy ezáltal milyen trófeákat nyer a csapata, Messinél ez 0, CRoninál 'kicsit' több :idea:
Messi akkor is sokkal jobb mint C.ronaldo. :wink:
Magyar a szív, de Katalán a lélek, Barcelona drukker leszek amíg élek!!!,
Kép
Kép
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2008.10.05. 16:11:01

Messi idén nem kapja meg, nem csak azt nézik, hogy hogy játszik, hanem hogy ezáltal milyen trófeákat nyer a csapata, Messinél ez 0, CRoninál 'kicsit' több :idea:
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
vilmso94
Capitá del Barça
Hozzászólások: 547
Csatlakozott: 2008.07.09. 10:43:57
Tartózkodási hely: Eger
Kapcsolat:

2008.10.05. 16:04:15

Rivaldinho írta:Én nagyon örülnék, ha nem kapna aranylabdát idén.. de még 1-2év múlva se!
Mi a fontosabb nektek ? Jól játszik Messi, és címeket nyerünk, vagy Aranylabdát kapjon ? Az biztos, hogy a kettő valamelyest összefügg de :!: Nézzétek meg,Ronaldo-t (mikor 2x kapta meg) Kaka-t, Ronaldinho-t, Shevcsenko-t, Nedved-et... Megkapták az aranylabdát és aztán a köv. évben szinte eltűntek.. talán Kaka nem annyira, de ő sem a régi. Mi lenne ha Messivel is ez lenne ? Inkább legyen mindig második vagy harmadik csak ne essen vissza a játéka. A másik dolog pedig az, hogy lehet mondani, hogy Ő nem esne vissza, mert szerény stbstb. De én Ronaldinho-val is azt hittem, hogy ez lesz... De hát nem sajnos... :cry:
Kaphatna aranylabdát simán, megérdemelné, én neki adnám, de szerintem neki is fogják majd adni az aranylabda díjat.

Különben meg messi-nek nagyon kiegyensúlyozott a játéka, nem esne vissza ha kapna egy aranylabdát.Messi minden meccsen hozza a jó formáját baj nem lehet ha kap díjakat, ugy se nagyon kapott nagy elismerést eddig. A fifa legjobja díjat is bezsebelheti meg az aranylabdát is. Megérdemelné és azt mondom.
Ő a legjobb a világon ez nem kérdés :!: :!: :!:
Magyar a szív, de Katalán a lélek, Barcelona drukker leszek amíg élek!!!,
Kép
Kép
manuel
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 448
Csatlakozott: 2008.06.25. 12:22:50

2008.10.05. 15:41:56

Ilúvatar írta:Nem érdekel, hogy ki mit ír C.Ronaldo -ról, hatalmas bűn ha ő kapja az aranylabdát... Nem ő miatta nyerte meg a bajnokságokat, hanem a CSAPATA miatt... Ráadásul rohadtul gusztustalan a Ronaldo... Ezt például nézzétek meg:
http://www.youtube.com/watch?v=riEyv0dF9bE
Nagy képűen tolja a cseleket, s ezzel lekicsinyíti a többieket nagyképűen, és erre ha 1 játékos hozzáér, máris eldobja magát, bőg a bírónak. Hányinger. Aranylabdát neki? szégyen.
Ez ellenben, Messi? Bőven érik nála az aranylabda, mert ő NEM ADJA FEL! Agyba-főbe rugdossák, és ő még mindig fut és csapatjátékos! :!:
Most mitcsináljunk hogyha ezt sokk buta ember másképp gondolja. Mint pl.az MTV 1. :lol: Ők náluk megminden mondatt csak C.Ronaldóval és az angol bajnokságal kezdődik nekem megettől van hányingerem. :twisted: És igen ami igaz az igaz!!! ezt az embert csak a reklámok és a média miatt választják majd meg ha egyáltalán megválasztják aranylabdásnak. :wink: :Állatt FIFA. :cry:
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2008.10.05. 15:39:53

lionelmessi19 írta:
miihii írta::arrow: Aláírásom 2. sora...Ennyi,no comment :wink:
Végképp semmi értelme nincs annak már... a 10est se kellett volna rásózni.
Tartsuk csak földön a srácot ameddig lehet...

Ajnározza a sajtó így is eleget.
Értem,amit mondasz. Én ezzel cs azt szeretném kifejezni,h ezt a zsenit szeretném a sorainkban tudni élete végéig (és még azon is túl :arrow: klónozzuk! :mrgreen: )!
El vagyok szállva tőle,ugyanakkor bízom benne,h ő nem fog elszállni magától... :wink:
Egyetértek h nem szabad túlságosan pallosra emelni ,visszaüthet.Lásd a korábbi 10est :x (Bár sztem ő más tészta,emberileg.Nem hinném,h elszaladna vele a ló,nem olyan fajtának tűnik...)De én,itthon,magamban akkor is azt szeretném,ha örökre a miénk lenne és úgy vonulna vissza,mint a BARCELONA legnagyobb ikonja,aki trófeák garmadájához segítette a klubot...
Én térde borulok előtte (na nem ÚGY :twisted: ) és bálványként imádom.Ez a srác egy csoda.
A mezszámra visszatérve,a tendenciából ítélve hamarosan ő lehet a kapusunk : 30 :arrow: 19 :arrow: 10 :arrow: ... :arrow: 1 :lol:
VISCA EL LIONEL MESSI!!!
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
Rivaldinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2071
Csatlakozott: 2005.05.21. 08:24:46
Tartózkodási hely: csúcson

2008.10.05. 15:27:22

Én nagyon örülnék, ha nem kapna aranylabdát idén.. de még 1-2év múlva se!
Mi a fontosabb nektek ? Jól játszik Messi, és címeket nyerünk, vagy Aranylabdát kapjon ? Az biztos, hogy a kettő valamelyest összefügg de :!: Nézzétek meg,Ronaldo-t (mikor 2x kapta meg) Kaka-t, Ronaldinho-t, Shevcsenko-t, Nedved-et... Megkapták az aranylabdát és aztán a köv. évben szinte eltűntek.. talán Kaka nem annyira, de ő sem a régi. Mi lenne ha Messivel is ez lenne ? Inkább legyen mindig második vagy harmadik csak ne essen vissza a játéka. A másik dolog pedig az, hogy lehet mondani, hogy Ő nem esne vissza, mert szerény stbstb. De én Ronaldinho-val is azt hittem, hogy ez lesz... De hát nem sajnos... :cry:
Avatar
Drukker
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2008.06.22. 13:34:48
Tartózkodási hely: Budapest

2008.10.05. 15:22:02

Ilúvatar írta:Nem érdekel, hogy ki mit ír C.Ronaldo -ról, hatalmas bűn ha ő kapja az aranylabdát... Nem ő miatta nyerte meg a bajnokságokat, hanem a CSAPATA miatt... Ráadásul rohadtul gusztustalan a Ronaldo... Ezt például nézzétek meg:
http://www.youtube.com/watch?v=riEyv0dF9bE
Nagy képűen tolja a cseleket, s ezzel lekicsinyíti a többieket nagyképűen, és erre ha 1 játékos hozzáér, máris eldobja magát, bőg a bírónak. Hányinger. Aranylabdát neki? szégyen.
Ez ellenben, Messi? Bőven érik nála az aranylabda, mert ő NEM ADJA FEL! Agyba-főbe rugdossák, és ő még mindig fut és csapatjátékos! :!:
Ennyit C.R.-ról. Kukit se tud csak színészkedni meg főlöleges dolgokat csinálni :twisted: Jó a videó :lol: :wink:
Avatar
Z$ołtu
Barça B
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2008.02.16. 23:56:55

2008.10.05. 14:58:17

Ilúvatar írta:Nem érdekel, hogy ki mit ír C.Ronaldo -ról, hatalmas bűn ha ő kapja az aranylabdát... Nem ő miatta nyerte meg a bajnokságokat, hanem a CSAPATA miatt... Ráadásul rohadtul gusztustalan a Ronaldo... Ezt például nézzétek meg:
http://www.youtube.com/watch?v=riEyv0dF9bE
Nagy képűen tolja a cseleket, s ezzel lekicsinyíti a többieket nagyképűen, és erre ha 1 játékos hozzáér, máris eldobja magát, bőg a bírónak. Hányinger. Aranylabdát neki? szégyen.
Ez ellenben, Messi? Bőven érik nála az aranylabda, mert ő NEM ADJA FEL! Agyba-főbe rugdossák, és ő még mindig fut és csapatjátékos! :!:
Ott a pont :). Ez a videó meg pont Ronaldot tükrözi. Fölösleges cseleket csinált, meg se próbált megindulni (showman) és hozzá sem ért a védő:)
Visca el Barca! Viva Espana! Ronaldinho :)
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2008.10.05. 14:37:28

Nem érdekel, hogy ki mit ír C.Ronaldo -ról, hatalmas bűn ha ő kapja az aranylabdát... Nem ő miatta nyerte meg a bajnokságokat, hanem a CSAPATA miatt... Ráadásul rohadtul gusztustalan a Ronaldo... Ezt például nézzétek meg:
http://www.youtube.com/watch?v=riEyv0dF9bE
Nagy képűen tolja a cseleket, s ezzel lekicsinyíti a többieket nagyképűen, és erre ha 1 játékos hozzáér, máris eldobja magát, bőg a bírónak. Hányinger. Aranylabdát neki? szégyen.
Ez ellenben, Messi? Bőven érik nála az aranylabda, mert ő NEM ADJA FEL! Agyba-főbe rugdossák, és ő még mindig fut és csapatjátékos! :!:
KépKép
Avatar
Drukker
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2008.06.22. 13:34:48
Tartózkodási hely: Budapest

2008.10.05. 14:26:39

Rivaldinho írta:Messinek és Ronaldonak is élmény ézni a játékát. A különbség a pályán kivül mutatkozik meg.
Amúgy meg épp mazsoláztam a játékosok statisztikái között.. És elképesztő adatokra bukkantam. Igaz, hogy nem láttam az összes, ez idénybeli Barca mecset, de elkerekedett a szemem Messi stat-jánál. Míg a bajnokságban ugyancsak 6 meccs / 5 gól a aránya, akár csak Etonak.. De nem ez az elképesztő, hanem az, hogy míg a kameruninak 3 assistja-van, neki 14! (11-est beleértve, vagyis igazi gólpassz 'csak' 12). Emellett, a BL-ben 2meccs/2gól és 5 gólpassz! 2 meccsen :!: :shock:

utóirat: lehetetlen h neki 5gólpassza legyen a Bl-be.. nem is rúgtunk annyi gólt...
C.R.nek csak akkor amiko nem színeszkedik és szövegel... hanem jáccik akko az elmegy kategória XDXDXD :lol: :lol: :lol:
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4948
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2008.10.05. 13:23:26

Fantasztikus játékos,már nem is tudok róla írni.Remélem nálunk marad még sokáig,s megmarad ugyanilyen szerénynek. 8)
,,Azt hitted, hogy mi történt."
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3725
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2008.10.05. 13:13:39

Megmondom őszintén, nem bánnám, ha idén még nem lenne aranylabdás.
Ilyen fiatalon, már szinte mindent elérni, még korai. Szerintem.
Jövőre még jobban fog játszani, majd talán akkor. Egyébként abszolút képesnek tartom rá, hogy megszerezze, ha nem is idén.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2008.10.05. 13:05:18

d.OR írta:lehet, hogy hülyeség, de nem igazán értem, hogy miért Messinek kellett volna sorfalat kérnie :shock:
Ha jól sejtem ez úgy értendő, hogy ha kér akkor meg kell lennie a 9 méternek. Magyarul az ellenfél is állíthat sorfalat ha akar, és a lövő játékos is kérheti a 9 méter távolságot, de ha nem, és nem kell sípszóra várni, ellőheti a szabadot.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
d.OR
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 439
Csatlakozott: 2008.06.05. 14:50:06

2008.10.05. 12:45:46

lehet, hogy hülyeség, de nem igazán értem, hogy miért Messinek kellett volna sorfalat kérnie :shock:
Avatar
d.OR
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 439
Csatlakozott: 2008.06.05. 14:50:06

2008.10.05. 12:38:37

Gyurinho írta: Amúgy meg emberileg tényleg nem egy kategória + Ronaldo egy egyénieskedő,jó képességekkel megáldott focista aki nem igazi csapatjátékos....számomra ezért nem számít a legnagyobbak táborába....mert rosszul használja a képességeit,nem elég csapatjátékos.Szerintem.
igazad van, de szerintem ez az utóbbi időben sokat változott. nem tudom, Te mennyire szoktad követni a MU meccseit. ha szoktad követni, akkor láthattad, hogy CR rengeteget változott, főleg a tavalyi szezonban. Sir Alex is elmondta, hogy szerinte CR felnőtt. azt kell mondjam, ideje volt már...
Messi viszont fiatalabb CR-nél, mégis sokkal megfontoltabb, "intelligensebb", "felnőttesebb". de mint már mondtam, Ronaldo rengeteget "fejlődött" és szerintem ez az EB-n is látszódott ( nem egy gólpasszt adott..)..
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21099
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2008.10.05. 12:17:18

Ilúvatar írta:
LG írta: De az Aranylabda nagyon eredménycentrikus...Leonak csak 1 olimpiai aranya van, az nem sok. Pl. Xavinak EB győzelem, EB legjobb játékosa cim, Casillas spanyol bajnok, EB győztes, Cronaldo BL, PL győztes, Aranycipős, ugyhogy szvsz hiába a jó játék, ez most karcsú lesz.
eddig azt hittem, hogy a bemutatott játék alapján adják a díjat... :?
Látod, rosszul hitted...Külömben 2004ben is Ronaldinho kapta volna, és 2006-ban biztos nem Cannavaro.
Az Aranylabda mindig is erőssen eredménycentrikus volt, a Fifa Év legjobb játékosa dij, az már reálisabb képet mutat :!:
Válasz küldése