Leo Messi

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Ha lenne rá lehetőség, visszahoznád?

Igen, még tudna adni a csapatnak
66
46%
Nem, tovább kell lépni
78
54%
 
Szavazatok száma: 144
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2010.01.04. 21:10:26

Hát, így unatkozik Messi az étteremben :)

http://www.youtube.com/watch?v=ZGqp5IDUbLw
KépKép
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.01.02. 15:19:09

fcbarca0827 írta:
Rewolution5 írta:a mai mérkőzésen cserepados se lesz?????
:cry: :roll:

Tegnap jött haza a "téli szünetéből"! Szerinted leül, semmi edzéssel, a kispadra? :roll:
Szerintem biztosan. Még ha legkevésbé sem valószínű h játszik, akkor is ..
Ha valami rosszul sül el, kell a jollyjoker. edzés nélkül is. neviccelj, néhány nap edzés nélkül.. ettől senki nem veszít a fizikumából.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2010.01.02. 13:33:16

Rewolution5 írta:a mai mérkőzésen cserepados se lesz?????
:cry: :roll:

Tegnap jött haza a "téli szünetéből"! Szerinted leül, semmi edzéssel, a kispadra? :roll:
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Rewolution5
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1089
Csatlakozott: 2009.04.11. 10:04:30
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

2010.01.02. 13:28:51

a mai mérkőzésen cserepados se lesz?????
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21120
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2010.01.01. 21:57:14

Még a világ legjobb játékosa sem tud egyedül Vb-t nyerni, de még a világ posztonkénti 11 legjobbja sem, ha nincsenek csapatként összerakva.
Sztem akkor lehet vmi féle esélyük az argentinoknak, ha valami jó szakembert ültetnek Maradona mellé, aki irányítja helyette a válogatottat, dijégót meg otthagyják bábnak h a sok dijégo fanatikus is örüljön. De még egy klasszis edzővel se adnék sok esélyt nekik. Sem a védelmük, se a középpályájuk nem túl acélos, így hiába a klasszis támadók.
Avatar
El fanático
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1417
Csatlakozott: 2009.09.08. 12:36:46
Tartózkodási hely: Valahol a nagyon közel és a nagyon távol között...

2010.01.01. 19:34:45

Buenanotte az egész VB-t kihagyja, miután a közlekedési balesete után min. 7 hónapig lábadozik, utána meg vagy képes lesz profi szinten focizni még vagy nem... :roll:

Tény, hogy Maradona csapatösszeállításai az esetek döntő többségében mindenfajta ésszerűséget nélkülöznek, inkább személyes szimpátia és esetleges üzleti érdek/ek/ - egészen konkrétan Gabriel Heinze esetében merült fel az utóbbi - alapján dönt, amikor behívja a keretet, majd aztán amikor kezdőt és cseréket jelöl ki.

Liotól, mint a világ legjobb focistájától joggal várják el az Argentinok, az Argentin válogatott egyes drukkerei - mert például én nem! - Maradona és az AFA, hogy irányítója és egyszemélyes nyerőembere legyen a seleciónnak, mert bár a képességei alapján képes is lehetne rá, de mentálisan nem és ezt a tényt Maradona nem akarja figyelembe venni.
Egyszerűen a kettőjük jelleme tűz és víz, annyira különbözőek.
A válogatott Maradona kezei alatt nem alkot egységes egészet - az általam Real-szindrómának nevezett tüntegyüttes egyes jegyeit mutatják - pedig így, hogy szinte minden egyes meccsre felforgatja a csapatot, így nem lehet, kell egy koncepció, ami Diegónak nincs, mintha figyelembe sem venné az ellenfelet - olyan az egész, mint amikor a dühös szülők kiküldik a gyerekeket játszani, hogy ne legyenek útba - Maradona úgy küldi pályára a csapatot, hogy menjenek és csinálják...
Én így látom.
Az összes játékos - így Lio - érdeke is, hogy Maradona végre viselkedjen edzőként és állítsa talpra a csapatát vagy tűnjön el!
Az a félelem viszont nagyon is valós, hogy ha a VB-n ne adj' Isten nem alakulnak jól a dolgok, akkor is Lio lesz elővéve - sajnos!

Amúgy a VB arra is jó lesz, hogy sok argentin figyelme talán csak a nyáron fog igazán a seleción irányába fordulni és talán észreveszik, amit fentebb leírtam - akkor már viszont késő, mikor bukta van.
Kép
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2541
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2010.01.01. 14:04:09

Azért ugye nem sírsz, mert megbántottam kedvenceidet? Rolling Eyes Azt meg nem érzem, h ettől kulturálatlanul fórumoznék(igen így helyes, rövid u-val). Vagy talán az argentin szurkolók olyan kulturáltak lennének? Neked a kedvenceid, én meg utálom őket. Főleg mióta az Maradona az edzőjük, akit szintén rühellek. Ja, és nehogy jöjjön vki, h hogy merek az isteni diégoról ilyent leírni. Ő nem Isten, hanem egy egyszerű ember, olyan mint akár te, akár én. Vagyis rosszabb, mert mi nem vagyunk kokszosok, nem próbáljuk meg vkinek szándékosan a lábát eltörni, nem vagyunk adócsalók, nem üzengetünk a szurkolóknak olyat, h bekaphassátok, mert nem hittetek bennem.
Ezzel sajnos én is egyet értek.
Nem igaz hogy a Bombonera-ban még 30 év után is azt kiabálják a drukkerek hogy "olé olé olé olé Diego Diego". Szakadjanak már le. Ideje volna már végre elfelejteni a "LA MANO DEL'DIOS"-t és a jelenkori focistáikat éltetni. Maradona már azzal a kijelentésével elásta az egészet hogy azt mondta "Messi az én Maradonám". Egyszemélyes csapatot akar kiépíteni mint amilyennel ő is győzött 86-ban. De nem képes felfogni hogy Messi nem olyan irányító mint ő. Arra ott van Diego Buonanotte. Ja de sajnos mivel ő River Plate játékos kizárt dolog hogy az "isteni Diego" behívja a válogatottba, bezzeg behívja azt a 100 éves, Inzaghi-nál is nagyobb lesipuskás Martin Palermo-t. (mondjuk ő megmentő volt) de akkor is. De hát az várható volt hogy Diego az érzelmeit is bele fogja keverni a dologba.
Azt pedig Leo is tudja hogy egy válogatottal elért cím sokkal értékesebb egy játékos számára mint egy bajnoki cím. Mindegy milyen csapattal játszik. Szóval ne mondják már azt hogy nem tesz meg mindent.
csülök
Barça B
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2008.12.14. 19:56:05
Tartózkodási hely: Budapest

2010.01.01. 13:44:11

http://soccernet.espn.go.com/world-cup/ ... ver=global

Nagyon a szívemből szól az argentín válogatott kapcsán. Mert elég világos, hogy Maradonával lebőgnek a vb-én, és úgy nehéz lesz Messinek megnyerni a 2. aranylabdáját.
haller95
Barça C
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2009.08.23. 14:49:24

2009.12.30. 14:27:50

már egyértelmű, hogy Messi jobb, mint Cristiano Ronaldo! ha így folytatja, a futballtörténelem legjobb játékosa lehet!

VISCA EL BARCA!!!!!
www.visca-el-barca.gportal.hu
Avatar
Messike
Barça B
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:41:59

2009.12.29. 20:29:20

El fanático írta:José Muorinho " asszonta" hogy szerinte Krisztiánó Rinyáldó jobb játékos, mint Leo Messi, bár az utóbbi jobb évet zárt... :lol: forrás: sport.es


Egészségére kis Muorinhonak!:P:P
Messi the best!!!!
Avatar
El fanático
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1417
Csatlakozott: 2009.09.08. 12:36:46
Tartózkodási hely: Valahol a nagyon közel és a nagyon távol között...

2009.12.29. 20:16:20

José Muorinho " asszonta" hogy szerinte Krisztiánó Rinyáldó jobb játékos, mint Leo Messi, bár az utóbbi jobb évet zárt... :lol: forrás: sport.es
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21120
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2009.12.26. 09:57:12

Lionel85 írta:
El fanático írta:Mond neketek az a név valamit, hogy : Estudiantes de La Plata?!

Igen, a Klub VB-n az utolsó utáni pillantakokban Messi góljával legyőzött Estudiantes FC otthona La Plata város!

Így már minden érthetővé válik - kik, milyen okból és hová firkálták a sértő mondatokat?!
Estudiantas drukkerek, mivel a 87.percig úgy állt a meccs, hogy 1 góllal nyernek és pont Messi gólja fordította a Barca javára a meccset a 112.percben és mindezt otthon a saját lakóhelyük utcáin tették.
Nagyon aljas, mocskos dolog volt tőlük, hogy ilyet üzengetnek Leonak, aki mindent megtesz a Seleciónért is!
Ők is tudják ezt, biztosan - de egy ilyen meccs után dúlnak bennük az indulatok pláne, hogy Argentínában a focit és a focimeccsre járást és azt, hogy drukkolunk a kedvenc csapatunknak az európai ésszel valami egész felfoghatatlan tűz és szenvedély hatja át. Ott ennél csak a család a fontosabb.
Fölösleges itt bárkinek is ecsetelni, milyen az argentin életérzés, át kell élni, leírni és megérteni nem lehet. Az, hogy itt hogy mocskolják az argentin futballt (LG és társai), az csak őket minősíti. Nem kell velük törődni, mert csak magadat hergeled vele. Vannak sajnos ilyen emberek és lesznek is, akik elég kultúrálatlanul fórumoznak, de hát ilyen a világ. Nem lehetünk egyformák.
Azért ugye nem sírsz, mert megbántottam kedvenceidet? :roll: Azt meg nem érzem, h ettől kulturálatlanul fórumoznék(igen így helyes, rövid u-val). Vagy talán az argentin szurkolók olyan kulturáltak lennének? Neked a kedvenceid, én meg utálom őket. Főleg mióta az Maradona az edzőjük, akit szintén rühellek. Ja, és nehogy jöjjön vki, h hogy merek az isteni diégoról ilyent leírni. Ő nem Isten, hanem egy egyszerű ember, olyan mint akár te, akár én. Vagyis rosszabb, mert mi nem vagyunk kokszosok, nem próbáljuk meg vkinek szándékosan a lábát eltörni, nem vagyunk adócsalók, nem üzengetünk a szurkolóknak olyat, h bekaphassátok, mert nem hittetek bennem.
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2009.12.25. 21:26:45

El fanático írta:Mond neketek az a név valamit, hogy : Estudiantes de La Plata?!

Igen, a Klub VB-n az utolsó utáni pillantakokban Messi góljával legyőzött Estudiantes FC otthona La Plata város!

Így már minden érthetővé válik - kik, milyen okból és hová firkálták a sértő mondatokat?!
Estudiantas drukkerek, mivel a 87.percig úgy állt a meccs, hogy 1 góllal nyernek és pont Messi gólja fordította a Barca javára a meccset a 112.percben és mindezt otthon a saját lakóhelyük utcáin tették.
Nagyon aljas, mocskos dolog volt tőlük, hogy ilyet üzengetnek Leonak, aki mindent megtesz a Seleciónért is!
Ők is tudják ezt, biztosan - de egy ilyen meccs után dúlnak bennük az indulatok pláne, hogy Argentínában a focit és a focimeccsre járást és azt, hogy drukkolunk a kedvenc csapatunknak az európai ésszel valami egész felfoghatatlan tűz és szenvedély hatja át. Ott ennél csak a család a fontosabb.
Fölösleges itt bárkinek is ecsetelni, milyen az argentin életérzés, át kell élni, leírni és megérteni nem lehet. Az, hogy itt hogy mocskolják az argentin futballt (LG és társai), az csak őket minősíti. Nem kell velük törődni, mert csak magadat hergeled vele. Vannak sajnos ilyen emberek és lesznek is, akik elég kultúrálatlanul fórumoznak, de hát ilyen a világ. Nem lehetünk egyformák.
Kép
Kép
Kép
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2009.12.25. 12:54:31

Ilúvatar írta:http://www.youtube.com/watch?v=Jd0UG94FHlU

ez atom jó :D Oscart is kapott :D
Nagyon jó lett ez a video.
Messi minden dijat megérdemel. :P :wink:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2009.12.25. 11:40:17

http://www.youtube.com/watch?v=Jd0UG94FHlU

ez atom jó :D Oscart is kapott :D
KépKép
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2009.12.24. 11:32:09

Egyébként lehetne még egy rakat szempont szerint osztályozni, de semmi értelme. Messi egyszerűen jobb játékos, mert a futball döntő elemeiben több. Lőheti a gólokat a valladolidnak ronaldo, de pályafurása alatt komoly tétért zajló ki-ki meccsen-a bl döntőn szerzett gólján kívül-nem villog. Ezzel szemben Messi berámolt kettőt a -lényegében aranyról döntő 6:2 es gyepálásnál, gól lőtt a CDR fináléban, gólt szerzett a BL döntőben, gólpasszt adott a szuperkupa fináléban, majd eldöntötte a világ kupa döntőt.
Ja, és egyszer sem zokogott a kezdőkörben azért, mert összenyomta volna a tét. :lol:
Csapatvezetés egyenlő? :lol: ja, amikor ronc könnyes szemmel bámulja az eget 20 perccel a vége előtt.
büntetőlövés egyenlő :lol: :lol: ezt nem kommentálom inkább.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2009.12.24. 11:14:13

Szerintem a gyorsaság 9 8. Egyébként kit érdekel hogy 1 nagyon kicsivel jobb Ronaldo mint Messi? Nekünk van 1 Messink aki mint ember 6-100-ra veri Ronaldot. És nekem ez teljesen elég.

Szerk: Ja és csapat vezetés pedig egyenlő.
gyuri03
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 328
Csatlakozott: 2008.07.06. 12:38:08

2009.12.24. 10:44:46

S.Agüero írta:Ha már össze akarták hasonlítani akkor így kellett volna és ebben semmi elfogultság nincs:
csapatjáték:Ronaldo 7 Messi 9 egyéni technika: 9-8 fizikum: 9 7 gyorsaság:9 10 cselezés: 9 10 lövések és gólok : 9 9 fejjáték: 8 8 csapat vezetése: 8 8 faultok és büntetők: 8 8 így ez eggyel jobb Messi mint Ronaldo :wink:
Hamár elfogulatlanul akarunk irni akk szerintem Messi fejjátéka eggyáltalán nem lehet egyenlő rinyás ronaldo-éval :D viszont csapat vezetésben szerintem Messi jobb 8) szóval csak ennyit akartam :lol:
Kép

/A zsenialitás és a hülyeség között az a különbség, hogy az előbbinek határai vannak./ Einstein

2010. 11. 29. Barcelona-realmadrid 5:0 újabb történelmi pillanat :)
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2009.12.24. 10:36:37

Ha már össze akarták hasonlítani akkor így kellett volna és ebben semmi elfogultság nincs:
csapatjáték:Ronaldo 7 Messi 9 egyéni technika: 9-8 fizikum: 9 7 gyorsaság:9 10 cselezés: 9 10 lövések és gólok : 9 9 fejjáték: 8 8 csapat vezetése: 8 8 faultok és büntetők: 8 8 így ez eggyel jobb Messi mint Ronaldo :wink:
Avatar
vale
Capitá del Barça
Hozzászólások: 529
Csatlakozott: 2008.07.25. 18:02:12

2009.12.24. 10:20:27

isti010 írta:Átnéztem a madridistára és elég furcsa hírrel találtam szembe magam:

Ez engem nagyon meglepett szerintem az egész egy vicc.
Persze hogy az... de ez nem jelent semmit, Messi jobb. Lehet CRonaldo így komplettebb meg úgy komplettebb, lehet hogy tényleg az, de attól még Messi jobb a fociba nem az számít hogy ki milyen komplett...

Az nemkomplett Messi:
http://www.youtube.com/watch?v=Urmx3bO8Ztw
és az atomkomplett CR ugyanazon a mecsen:
http://www.youtube.com/watch?v=I9PihbXhZ5c

ezek tények... minden más csak szöveg.
Másrészt ezek direkt olyan szempontok amiben CR a jobb, lehetne úgy is összeállítani h Messi legyen a kompletebb, de te jó ég milyen szarság ez hogy ki a komplettebb...
Kép
Avatar
isti010
Jugador del Barça
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2008.04.13. 18:24:52
Tartózkodási hely: Lélekben Nou Camp...

2009.12.24. 10:08:07

Átnéztem a madridistára és elég furcsa hírrel találtam szembe magam:

A Marca a mai számában összehasonlította Ronaldót és Messit. Eszerint: csapatjáték 7-8; egyéni technika 9-9; fizikum: 10-7; gyorsaság: 9-8; cselezés: 8-10; lövések és gólok: 9-8; passzolás: 9-9; fejjáték: 9-7; a csapat vezetése: 9-7; faultok és büntetők: 9-7; összesen: 88-80. Szerintük Ronaldo komplettebb.

Ez engem nagyon meglepett szerintem az egész egy vicc.
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2009.12.24. 09:36:50

Én nem értem.. És akkor mi van ha nem robot? Senki sem tudja nyújtani azt a tempót amit megszokhatnak valakitől.. Ha nem tetszik nem kell kimenni a meccsre.. Eléggé felidegesítenek ezek az idióták akik ilyeneket firkálnak a falra. Inkább ők nem argentínok!
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2009.12.24. 07:16:15

LG írta: Az argentinok meg egy nagy rakás trágya, bár így is azok. Remélem beégnek a Vb-n, bár sajna nagy mákjuk volt a sorsolásnál, így tovább fognak jutni. De amint jön az első komoly ellenfél, helyre lesznek téve. A legszebb az lenne, ha brazilokkal hozná össze a sors őket, és 5-el aláznák szét őket 8)
Ez eddig rendben is van,Diego Armando edzői munkája (ha ezt lehet így hívni :roll: ) eredményeképpen rájuk is férne egy kijózanító pofon.Csak sajna nagy valószínűséggel egy leszerepelt VB után sem Maradonát találnák meg,hanem Messit feszítenék keresztre ( talán épp a mélyen tisztelt szakvezető kartárs segítségével...).Emiatt pedig a BARCA is inna némi levet,ha pszichikailag kinyírnák.

El fanático pedig eszerint kiszúrta,amit én is.A La Plata utcáin részt.Ebből én is egyből a csodálatos estudiantes szurkerekre következtettem.A cserépedények jövőre meg ott őrjöngenek majd egy-egy Messi gól után.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1615
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2009.12.24. 04:01:50

http://www.youtube.com/watch?v=oOZwkMaPLXE

az a pillanat amikor megkedveltem a srácot. Úgy mergsértődött h az első jogos gólt nem dták meg h egy az egybe ugyanazt megcsinálta:D
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21120
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2009.12.23. 20:23:32

Nincs ezzel gond. Az ilyen összehasonlítások mindig egyértelműen megmutatják, h a RM a jobb csapat, az ő játékosaik a jobbak. Ronaldo alap, h jobb mint Messi, de össze lehetett volna hasonlítani Lassana Diarrát Touréval, Kakát Xavival, Pepét Puyollal. Mindenhol messze a madridista játékos jönne ki győztesen. De én ezt nem bánom, amíg mi sorba nyerjük a kupákat, Messi meg besöpör minden egyéni elismerést. A madridistáknak is kell vmi öröm, ezért szükség van részükről ezekre az összehasonlításokra.

Amúgy bele gondolok, h mi lett volna, ha Messi más Barca nevelésű játékosokhoz hasonlóan a spanyol válogatottat választja. Akkor a spanyolok tényleg legyőzhetetlenek lennének. Az argentinok meg egy nagy rakás trágya, bár így is azok. Remélem beégnek a Vb-n, bár sajna nagy mákjuk volt a sorsolásnál, így tovább fognak jutni. De amint jön az első komoly ellenfél, helyre lesznek téve. A legszebb az lenne, ha brazilokkal hozná össze a sors őket, és 5-el aláznák szét őket 8)
Válasz küldése