Leo Messi

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Ha lenne rá lehetőség, visszahoznád?

Igen, még tudna adni a csapatnak
66
46%
Nem, tovább kell lépni
78
54%
 
Szavazatok száma: 144
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2008.10.04. 22:51:56

És ha eladjuk 10éven belül akko nemtom milesz....
Remélem sokáig szórakoztatja a Nou Camp-ot!!(min 10-12 év :lol: )
MESSI A BARCÁÉ ÉS AZ IS MARAD!!!!!!! :D
Kép
Los Banditos
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 7702
Csatlakozott: 2005.05.29. 18:40:20
Tartózkodási hely: Coruscant

2008.10.04. 22:50:35

Nyilván ma benne van, hogy Agüero ellen is küzd, nem csak az Atletico ellen. Hatalmasat játszik. Kíváncsi lennék min vitatkozott a Madrid trénerével.
in to exile
Avatar
szajko
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4907
Csatlakozott: 2008.04.07. 18:14:42

2008.10.04. 22:50:14

lionelmessi19 írta:Durva amit művel. Rendesen fel van spanolva a honfitársak ellen...
Kár a kihagyott dolgokért.
Ő a csapat legjobbja 10-ből 10-es el,de a többi játékos is ott van 9,99-el a szeren! :wink:
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2008.10.04. 22:48:25

Durva amit művel. Rendesen fel van spanolva a honfitársak ellen...
Kár a kihagyott dolgokért.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Drukker
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2008.06.22. 13:34:48
Tartózkodási hely: Budapest

2008.10.04. 12:10:01

És azért maradjon szerény mert R10 is sztem ott lett rossz h rájött h neki minden megy csak magától is. Pedig nekem sokáig a kedvencem volt. Emlékzetek amikor a Magyar-Brazilon Dida előre rúgta neki az oldal vonalnál és onnan kapásból beollózta csak les címén (tévesen) nem adták meg neki. A lényeg h Leo maradjon szerény
Avatar
xbalix
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 383
Csatlakozott: 2005.04.21. 10:18:16
Tartózkodási hely: London, Bow

2008.10.04. 11:07:17

don gamper írta:
Varga Tamás írta:A világ jelenleg legjobb formában levő, legnagyobb játékosa. ÉS A MIENK!
SZERETÜNK MESSI!

Gyönyörű hsz!
Láttam az első bajnoki meccsét,az elsö bajnoki golját
azóta "szerelmes" vagyok a focijába!
És még mindig kumma fiatal!!! Csak legyen mindig jo mentora aki a jo ösvényen gardírozza!

LIONEL MESSI!!!!
Hú az mekkora volt!!! R10 től kapott egy emelt passzt és egyből átemelte... Ja és előtte már lőtt egy uilyet csak azt les címén (tévesen) nem adták meg... FELEJTHETETLEN :D
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2008.10.02. 23:38:41

Sanama írta:Az 1 dolog,hogy ő vezér és igaz,hogy kiemelkdeő a teljeseítménye. De konkrétán néküle nem vagyunk képesek gólt lőni,egyszerűen nem bírunk és kész. Bejtött, vágott 2őt. Akkoriban Dinho is vezér volt,de ott legalább nélküle is mentek a gólok,nem csak vele. Nem azt mondom,hogy MU 2, hanem azt ,hogy nehogy az legyen.
Már bocs, de dinho nélkül a 2006-os Barca is nulla volt. Én láttam meccseket nélküle, pfffffff. Akkor meg mindenki azt mondta, hogy dinho nélkül nem mennénk semmire, és igaz is volt. Ugyan nem vágott meccsenként 2-t, de legalább volt 10-15 olyan passza, ami 100%-os ziccert teremtett. Eto'o is azért volt annyira jó, és ezzel nem vitatnám az érdemeit, mert rengeteg jó labdát kapott.

De ez mindíg így lesz. Mindíg van egy komoly csapatban egy pótólhatatlan egyéniség, egy igazi világsztár, aki nélkül érthető módon nem tudja a csapat ugyan azt játszani. Nézzétek csak meg az utóbbi évek bl győzteseit. Milan - Kaka, Liverpool - Gerard, MU - Ronaldo, ugya Barca - Ronaldinho, régebben Real - Zidane... Hát mire mentek volna nélkülük. Nem azt mondom nélkülük is kell tudni nyeri, de ők viszik a színt a játékba, ők húzzák a váratlan, ők kötik le 3 ellenfél játékos figyelmét(ezáltal több terület jut a csapattársaknak)... Hát hogy is lehetne őket nélkülözni. Ők adják a játék szépségét. Nélkülük a Barca, a Real, A Mu... nem több, mint egy erős csapat, ez az egyik legjelentősebb különbség a kisebb csapatokhoz képest, ez teszi a nagy csapatokat nagy csapatokká. Nem hinném, hogy sokkal gyengébb lenne mindjuk a Villareal a Barcánál a játékosok egyéni képességei, taktikailag vagy pl. csapategység szinten. De nekik nincs Messiük, aki rúg kettőt, ha nagyon kell, vagy épp 3-mat a Realnak. Persze ez nem csak Messire igaz. A mai nagy klubbok olyan lehetőségekkel rendelkeznek, hogy megengedhetik maguknak, hogy egynél több poszton is ilyen kivételes képességű játékosokat játszassanak. Nálunk pl. nem hiszem, hogy bárki képes lenne pótolni Eto'o-t, vagy épp a bombaformában lévő Iniestát. Velük is sokat buknánk a csapat erősséget illetően, és minél több ilyen elem hiányozna, annál inkább gyengülne a csapat, és közelítenénk a középcsapat szintre. Dehát ezért vagyunk nagy csapat.

Ez van, szokjunk hozzá ehhez a "tragédiához", hogy Messi, meg Eto'o függők vagyunk. :D :wink:

MESSI NAGY JÁTÉKOSOK KÖZÜL IS KIEMELKEDIK, ÉS AHOGY AZT ELŐZZŐEKBEN VARGA TAMÁS JÓL MEGÍRTA, A MIÉNK. :D :D :D 8)
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2008.10.02. 20:15:42

don gamper írta:
Sanama írta:Örülök,hogy ilyen jó formában van meg minden és tényleg nagyon örülök,de egy meccset nem lehet arra alapozni,hogy majd jön Messié és megnyeri, ennek igy nem lesz jó vége,hogy Messivel nyerünk nélküle nem. Pepnek kicsit el kellene gondolkodnia,meg a jáétkosoknak is,hogy ez FC MEssi vagy FC Barcelona?

Naaaaaaaa!!!!!ez egy kicsit zőcségnek hangzik!gondolom nem hangzik neked ismeretlenül az a név hogy Cristiano Ronaldo!mit tett a CR függőség a
Mu val?bajnoki cím,Bl győzelem!
Én nagyon szeretném ugyanezt csak Messivel!Igen kellenek az ilyen és hasonlo ikonok,vezérek!
Az 1 dolog,hogy ő vezér és igaz,hogy kiemelkdeő a teljeseítménye. De konkrétán néküle nem vagyunk képesek gólt lőni,egyszerűen nem bírunk és kész. Bejtött , vágott 2őt. Akkoriban Dinho is vezér volt,de ott legalább nélküle is mentek a gólok,nem csak vele. Nem azt mondom,hogy MU 2, hanem azt ,hogy nehogy az legyen.
Avatar
don gamper
Capitá del Barça
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2006.11.30. 19:53:10
Tartózkodási hely: otthon a fiam mellett

2008.10.02. 20:11:29

Sanama írta:Örülök,hogy ilyen jó formában van meg minden és tényleg nagyon örülök,de egy meccset nem lehet arra alapozni,hogy majd jön Messié és megnyeri, ennek igy nem lesz jó vége,hogy Messivel nyerünk nélküle nem. Pepnek kicsit el kellene gondolkodnia,meg a jáétkosoknak is,hogy ez FC MEssi vagy FC Barcelona?

Naaaaaaaa!!!!!ez egy kicsit zőcségnek hangzik!gondolom nem hangzik neked ismeretlenül az a név hogy Cristiano Ronaldo!mit tett a CR függőség a
Mu val?bajnoki cím,Bl győzelem!
Én nagyon szeretném ugyanezt csak Messivel!Igen kellenek az ilyen és hasonlo ikonok,vezérek!
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2008.10.02. 19:58:37

Örülök,hogy ilyen jó formában van meg minden és tényleg nagyon örülök,de egy meccset nem lehet arra alapozni,hogy majd jön Messié és megnyeri, ennek igy nem lesz jó vége,hogy Messivel nyerünk nélküle nem. Pepnek kicsit el kellene gondolkodnia,meg a jáétkosoknak is,hogy ez FC MEssi vagy FC Barcelona?

Mondjuk a golja elég pimasz volt :):) De tetszett !:P
Avatar
don gamper
Capitá del Barça
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2006.11.30. 19:53:10
Tartózkodási hely: otthon a fiam mellett

2008.10.02. 19:56:56

Varga Tamás írta:A világ jelenleg legjobb formában levő, legnagyobb játékosa. ÉS A MIENK!
SZERETÜNK MESSI!

Gyönyörű hsz!
Láttam az első bajnoki meccsét,az elsö bajnoki golját
azóta "szerelmes" vagyok a focijába!
És még mindig kumma fiatal!!! Csak legyen mindig jo mentora aki a jo ösvényen gardírozza!

LIONEL MESSI!!!!
Avatar
vilmso94
Capitá del Barça
Hozzászólások: 547
Csatlakozott: 2008.07.09. 10:43:57
Tartózkodási hely: Eger
Kapcsolat:

2008.10.02. 19:55:48

Messi a legjobb a barcában ez nem kérdés :!: :!: :!:
Magyar a szív, de Katalán a lélek, Barcelona drukker leszek amíg élek!!!,
Kép
Kép
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2008.10.02. 19:47:04

Ronaldinho. írta:Mennyibe kerül egy mez?
Nekem haverom hozza, szerintem kb 13e körül van ott, de itthon horribilis árat kérnek érte, jah és nem is nagyon lehet kapni, túl nagy az igény rá, nincs elég belőle.
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
Ákocka
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 370
Csatlakozott: 2007.09.17. 13:50:07
Tartózkodási hely: Veszprém

2008.10.02. 19:20:05

Benga írta: (David Villa. Kun Aguero. Zarate sorolhatnám)
parádésan játszik, de valamiért még nem igazi a dolog nst.blog-on is olvastam, hogy nem tud igazi vezérré válni. Egyet tudok ezzel érteni.
Bár ezt nem a két gólja után kéne írnom, de így van.
Azt azért ne hagyd figyelmen kívül, hogy azon a blogon egy madridista írja a spanyol postokat.. Én teljes mértékben egyetértek Tamással! Ha Messi max 1 rövid sérüléssel kibírja ezt a szezont, és tartja a formáját, akkor egyértelműen vezérré válhat!
Ronaldinho. írta:...
Vateráról 9500+postaköltségért rendelhetsz idei mezeket. Szerintem onnan a legolcsóbb.
Avatar
Ronaldinho.
Barça B
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2008.05.08. 12:57:12
Tartózkodási hely: Isaszeg

2008.10.02. 19:05:51

Bestbarca írta:
Varga Tamás írta:A világ jelenleg legjobb formában levő, legnagyobb játékosa. ÉS A MIENK!
SZERETÜNK MESSI!
Ő az Isten! 2 hét múlva hozzák a Messi mezem Barcelonából!!! Yeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeehhhhhhhhhhh
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Mennyibe kerül egy mez?
Magyar a szív, de Katalán a lélek, Barcelona drukker leszek amíg élek!!!
Benga
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1044
Csatlakozott: 2007.02.07. 12:37:36

2008.10.02. 18:52:54

Varga Tamás írta:A világ jelenleg legjobb formában levő, legnagyobb játékosa. ÉS A MIENK!
SZERETÜNK MESSI!
(David Villa. Kun Aguero. Zarate sorolhatnám)
parádésan játszik, de valamiért még nem igazi a dolog nst.blog-on is olvastam, hogy nem tud igazi vezérré válni. Egyet tudok ezzel érteni.
Bár ezt nem a két gólja után kéne írnom, de így van.
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2008.10.02. 18:39:15

Varga Tamás írta:A világ jelenleg legjobb formában levő, legnagyobb játékosa. ÉS A MIENK!
SZERETÜNK MESSI!
Ő az Isten! 2 hét múlva hozzák a Messi mezem Barcelonából!!! Yeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeehhhhhhhhhhh
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
xbalix
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 383
Csatlakozott: 2005.04.21. 10:18:16
Tartózkodási hely: London, Bow

2008.10.02. 10:09:00

Ő a mi Messiásunk!!! :) De komolyan! Csak adja az és h ne sérüljön meg mint tavaly! Hajrá kicsi Messi!!! :D :wink:
Avatar
Gömzító
Jugador del Barça
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2005.08.26. 16:16:36

2008.10.02. 09:02:58

Én már elmentem aludni a 80. percben mert elment a netem de mikor reggel néztem az eredményt alig hittem el. Ez a Messi nagyon nagy.
RIVALDO egy LEGENDA!!!
MESSI egy STAR aki LEGENDA lesz!!!
KRKIC egy kisgyerek amiből STAR lesz majd pedig egy óriási LEGENDA!
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4461
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2008.10.02. 07:29:29

Elképesztő ez a srác... beáll és eldöntött egy meccset. Jó csapat vagyunk, de nélküle semmit se érünk, vele meg annyira többet vagyunk. Remélem hétvégén is varázsol nekünk, nagyon nagy csillagunk ő. Most nagyon akar, nagyon motivált, 2. gólja meg mestermunka. ;)

Így tovább Leo!!! ;)
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8672
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2008.10.02. 07:29:28

Gratulálok Messi 2 góljához. Első írtó nagy mák, 2. gyönyörő volt :wink:
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2008.10.02. 07:04:45

mezeibela írta:
cruyff írta:Nézni Messi játékát, az érzés megfizethetetlen.... minden másra ott a real madrid. :lol:

hahaha.

inkább nézni a barcat messi játéka nélkül. na máris nem olyan vicces igaz? :roll:
OFF

Befejezhetnétek már,h azért járkáltok ide,h minden madridos cinkelésért panaszkodtok,visszaszóltok.Ez az euroBARCA!Sztem ennyi belefér.Gondolom odaát is megy ilyesmi,de sztem mi nem mászkálunk oda ezért fanyalogni :roll: Ez egy jó POÉN volt.Érted te a viccet,cs nem szereted,igaz? :twisted: BÉKE! :wink:

ON
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
mezeibela
Jugador del Barça
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2008.08.04. 12:49:31

2008.10.02. 06:14:06

cruyff írta:Nézni Messi játékát, az érzés megfizethetetlen.... minden másra ott a real madrid. :lol:

hahaha.

inkább nézni a barcat messi játéka nélkül. na máris nem olyan vicces igaz? :roll:
m a d r i d i s t a .
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2008.10.02. 02:42:57

chi omega írta:
CFirpo3 írta:Amit ma művelt az hihetetlen volt. Ilyet csak Messi tud.

Komolyan mondom, legközelebb így kell fölállni:

------Valdes-------
-------------------
---------------------
---------------------
----Messi-----
-------------------
--------------------

így csak nyerni tudnánk
szerintem kell még iniesta is, mert amikor 8an nagy nehezen felrúgják leot, esetleg nem a 16osnál, akkor valakinek le kell passzolni a szabadrúgást.
:lol: Ez naon nagy volt,Omega!!!! :lol:
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
chi omega
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2007.10.31. 11:36:58

2008.10.02. 02:36:08

CFirpo3 írta:Amit ma művelt az hihetetlen volt. Ilyet csak Messi tud.

Komolyan mondom, legközelebb így kell fölállni:

------Valdes-------
-------------------
---------------------
---------------------
----Messi-----
-------------------
--------------------

így csak nyerni tudnánk
szerintem kell még iniesta is, mert amikor 8an nagy nehezen felrúgják leot, esetleg nem a 16osnál, akkor valakinek le kell passzolni a szabadrúgást.
Válasz küldése
cron