Leo Messi

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Ha lenne rá lehetőség, visszahoznád?

Igen, még tudna adni a csapatnak
66
46%
Nem, tovább kell lépni
78
54%
 
Szavazatok száma: 144
Avatar
Lionel Messi Fan
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 301
Csatlakozott: 2007.08.10. 11:25:33

2009.05.26. 21:36:42

Szerintem csak a BL döntőre tartalékolt. :D :D :D
„Leo a legjobb. Kaká és Ronaldo jók, de amit ő tud alkotni a pályán, az összehasonlíthatatlan más megoldásokkal…”
Avatar
M.I.P.A.X.
Jugador del Barça
Hozzászólások: 111
Csatlakozott: 2009.05.10. 19:24:59

2009.05.26. 21:28:30

Remélem az őszi Leot láthatjuk a BL-döntőn és mindenkit elkápráztat a játékával! Hajrá Leo!!
HAJRÁ BARCAAA!!!
A felhasználónevem kezdő betűi embereket takar: Messi, Iniesta, Puyol, Alves és Xavi +HENRY fan vagyok :)
Kép
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2009.05.26. 19:43:47

Messi - interjú a BL - döntő előestéjén az origo-n:

http://www.origo.hu/sport/focivilag/200 ... terju.html

Gyerünk Kis Bolha, mutasd meg nekik!
Kápráztasd el a világot, és homályosítsd el CR-t!
Kép
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2009.05.26. 18:56:12

Messi tisztába van azzal, h hatalmas a teher rajta és a csapaton, de legfőképp rajta mert mindenki(kis túlzás) tőle várja a varázslatot.Ő van annyira jó játékos, h ezta terhet elbirja és a lehető legjobban teljesitsen a döntőben.

Ez az Ő éve ez a Barca éve :!: Mindenki akarja a sikert és meg is lesz a történelmi triplázás :wink:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1612
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2009.05.26. 12:33:20

Egyre biztosabb vagyok a sikerünkben! Mint ebből a cikbből kiderül, nemcsak Henrynak nem sikerült még BL-t nyerni, de Messi is így érzi. Azt mondja dühös volt mikor nyert a csapat Párizsban, mert nem játszhatott a döntőn, sőt az ünneplésen és fotozkodáson se vett részt, amit mostmár nagyon sajnál mert igazából ő is a csapat része volt.
Szegény mu,ha ehhez hozzátesszük, Xavinak,Touré Yayanak is ez az első akkor én helyükbe már fizetnék recepción és go home. :D:D
vkinga
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2009.04.12. 17:06:04

2009.05.25. 11:54:11

Biztos vagyok benne, hogy mindent meg fog tenni, hiszen ez nagyon fontos meccs lesz a számára. Remélem, jó napja lesz. Gyorsnak, gyors lesz, mert pihent, így talán az angol védők nehezebben fogják leállítani. Attól tartok, egy kicsit, hogy megint 3-an fogják őrízni. Egyre nehezebb Messinek, mert mindenki őt akarja kiiktatni a játékból. A bajnokságban a kupa döntőn lőtt gólt utóljára. Azóta meg nem is játszott. Bizony régen volt. A Chelsea ellen sajnos nem jött össze. Örülnék, ha angolok ellen is tudna gólt rúgni. Elfáradt, a végére, ez igaz, dés ne felejtsük el, hogy ez a szezon hosszú volt, és egy darába kerültek. Nem láttam, hogy szürke lett volna az Atletic Bilbao meccsen. Főleg a második félidőben. A védelem nem tudta megállítani. Szinte minden héten ott van az origo legszebb góljait bemutató listán. Ez azért fantasztikus. Azt gondolom, hogy két meccsen nem ment neki, ahol tényleg semmi nem jött össze. A bajnokságban a recre ellen, és a villa real elleni meccsen.
A Depo ellen remélem, játszani fog, mert a bajnokságban növelnie kellene a góljai számát.

Azt gondolom, ha a döntőben sikerül neki gólt lőnie, akkor övé az aranylabda. Rengeteget fog még fejlődni. Nem visszafelé, hanem előre.
sokminden van, amit még jobban fog csinálni.
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2009.05.25. 11:31:20

Bárcsak a legjobb Messi futna ki a döntőre...
Evra-firkáló, CR-alázó cseleket várok tőle :twisted: :)
Ja, és gól-gól-gól. Régóta lőtt már ő is gólt.
Legszebb lenne, ha a Tridente vágna 1-1-1 gólt, megspékelve egy Piqué fejessel :D
Remélem, Messi kipihente magát, és agyilag is rendben lesz a döntőre, mert ő is -sajnos- elfáradt a végső harcokban, és elszürkült (persze, amikor "szürke", akkor is fénylik a pályán, csak nem csillog annyira).
House
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1548
Csatlakozott: 2007.10.14. 08:23:26
Tartózkodási hely: Budapest

2009.05.24. 14:14:18

Mihu írta:
Etooka írta:Rivaldo, Zidane, Ronaldo, Cruyff, Van Basten, Nedved. Csupa olyan név, akik egyszer vagy többször is kaptak aranylabdát, mégsem lettek rosszabb futballisták.

Minden csak hozzáállás kérdése.
Igen, csak pont Nedved volt az utolsó, akit nem rontott el az Aranylabda. Utána Seva, Ronaldinho, Cannavaro, Kaká, Ronaldo...mind mind rosszabb produkciót mutattak be a díj megszerzését követő években, mint előtte.
Nem azért, de ez azért is van, hogy nem tudják azt megismételni, mert aki egyszer aranylabdát nyert, az valszeg élete teljesítményét nyújtotta. Ronaldo is, 42 gólt van mennyit, és ezt ha megdönti, meghívlak egy rakat sörre.
Bár azt kell mondjam, hogy Messi az idei teljesítményét megfogja dönteni ég párszor! :wink:
Történelem - 2008-2009
¡Gracias, Pep!
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2009.05.23. 22:12:10

Mihu írta:
Etooka írta:Rivaldo, Zidane, Ronaldo, Cruyff, Van Basten, Nedved. Csupa olyan név, akik egyszer vagy többször is kaptak aranylabdát, mégsem lettek rosszabb futballisták.

Minden csak hozzáállás kérdése.
Igen, csak pont Nedved volt az utolsó, akit nem rontott el az Aranylabda. Utána Seva, Ronaldinho, Cannavaro, Kaká, Ronaldo...mind mind rosszabb produkciót mutattak be a díj megszerzését követő években, mint előtte.
Erre azt tudom mondani, hogy nem az aranylabda, hanem inkább a média rontotta el őket. Amikor egyfolytában csak saját magukat látták a tv-ben (pepsi-reklám, R-10 stb.) az lehetett sztem nagyobb ok arra hogy elszálljanak és már ne a pályára figyeljenek. Lehet hogy rosszul látom és cáfoljatok meg, de nekem ez a véleményem. (tudom ő is feltűnt már reklámban de nem úgy, mint C. Ronaldo, vagy Ronaldinho stb.)
Forca Barca!!!!
Avatar
Messi199
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 272
Csatlakozott: 2008.11.04. 19:22:29
Tartózkodási hely: Győr , Koroncó

2009.05.23. 02:13:43

Én szerintem Messi más beállítottságú vagyis annak tűnnik inkább visszafogott szerény,szimpatikus . Reménykedek benne hogy leírt aranylasztisokra nem fog hasonlítani Messi , és ha megnyeri , ő ne szálljon el . Hanem probáljon még többet adni ennek a Klubnak ....
Én többet láttok benne mint ebbe a Croniba :S
Tots Unit Fem Forca !!
Avatar
Cooltiszo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2004.10.08. 06:57:08
Tartózkodási hely: Bp

2009.05.22. 23:30:46

A leglátványosabb Ronaldinho-é volt, nála meg mentális gázok voltak. Az nem indok, hogy ne kapja meg, mert utána a fejébe szállhat. Teljesítménye és posztja alapján tökéletes jelölt az aranylabdára, amiért meg is küzdött, szóval kapja csak meg. Hogy utána mit kezd a szituval? Senki se tudhatja, de ami jár az jár.
Xavi nagyon jó játékos, de Messi korszakos zseni, Xavi azért nem az. Nem örülnék, ha más kapná Messin kívül idén még csapaton belülről sem, mert véleményem szerint ennek a csapatnak már ő az arca, rajta állandóan a legnagyobb teher stb stb.
B. Tamás
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.02.25. 21:20:32
Kapcsolat:

2009.05.22. 23:22:27

Mihu írta:Igen, csak pont Nedved volt az utolsó, akit nem rontott el az Aranylabda. Utána Seva, Ronaldinho, Cannavaro, Kaká, Ronaldo...mind mind rosszabb produkciót mutattak be a díj megszerzését követő években, mint előtte.
Én ebből azt szűröm le, hogy mindegyikre van példa, ergo :arrow: hozzáállás kérdése.

Kakát amúgy nem nevezném rosszabb futballistának, csak egyszerűen nagyon gyenge az a Milan...
.
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4091
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2009.05.22. 23:20:07

Etooka írta:Rivaldo, Zidane, Ronaldo, Cruyff, Van Basten, Nedved. Csupa olyan név, akik egyszer vagy többször is kaptak aranylabdát, mégsem lettek rosszabb futballisták.

Minden csak hozzáállás kérdése.
Igen, csak pont Nedved volt az utolsó, akit nem rontott el az Aranylabda. Utána Seva, Ronaldinho, Cannavaro, Kaká, Ronaldo...mind mind rosszabb produkciót mutattak be a díj megszerzését követő években, mint előtte.
Avatar
Messike
Barça B
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:41:59

2009.05.22. 23:19:39

Bogika87 írta:Most miért mondjátok??? :D :D Sztem igenis helyes lett Messi...kicsit későnérős de akkor is az :twisted: föleg ez az új haj ! O:)
Kép
Amúgy 100 % hogy béel döntőtöl függetlenül meg KELL h kapja!! :wink:

Egyetértek veled!!:D:D
Sztem is helyes......meg most már ugye még rövidebb a haja........semmi baj nincsen vele, sőőőőőőőőőt:P:P én elfogadnám nagyon nagyon szívesen:P:P


MESSI FOR EVER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D
Messi the best!!!!
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4091
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2009.05.22. 23:16:48

Messi199 írta:Éppen Messiről beszélgettünk egyik ismerősömel és ő azt állítja hogy Leonak nincs meg az az imige hogy megnyerjen egy Aranylabát?:S
Szerintettek ebbe van igazság ,hogy a mai világban az számít hogy mennyire jó képű egy focista ?:S
Mert én nem tudom elképzelni azt hogy Adidas reklámaként Messit nem lehet eladni és ezért meg nem kapni egy Aranylabdát :S
Meg hogy Ronaldo azért ekkora sztár mert jóképű ..... ( Saját magam véleményét most nem közlöm le a balerinárol )
De Zidane , Ronaldinho aranylabdát kap akkor szerintem ez badarság .....
Elég csak Sevcsenkora, Owenre vagy Nedvedre gondolni. Ők sem voltak médiasztárok, mégis megkapták az Aranylasztit. Amúgy az én szememben ez a díj már régen nem azt az értéket képviseli, amit régebben :?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mihu 2009.05.22. 23:21:24-kor.
B. Tamás
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.02.25. 21:20:32
Kapcsolat:

2009.05.22. 23:15:31

Rivaldo, Zidane, Ronaldo, Cruyff, Van Basten, Nedved. Csupa olyan név, akik egyszer vagy többször is kaptak aranylabdát, mégsem lettek rosszabb futballisták.

Minden csak hozzáállás kérdése.
.
Avatar
Rivaldinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2071
Csatlakozott: 2005.05.21. 08:24:46
Tartózkodási hely: csúcson

2009.05.22. 23:14:15

Perrero írta: f.szság ez az aranylabdaválság vagy minek nevezted.. és HA létezik akkor inkább Ini vagy Xavi menjen tönkre :?:
Akkor elég félreérthetően fogalmaztam. Úgy gondolom, hogy Xavi jobban meg is érdemelné, szerintem például. Szürke emineniciás. Mikor, ha nem most lehetne elismerni, ezt a fajta zongoracipelő tevékenységét. Messi még hajtson jó pár évet, és úgy kapja meg. Mert azért ha a gólokat nézzük, lehet beéri a tavaly CR-t, de tavaly a csapból is ő folyt, olyan dolgokat művelt, amit Messi idén, még szerintem nem. El kell ismerni, elvakultság lenne, nem volt oylan idénye Messinek, mint tavaly CR-nek. Nem azt mondom, még lehet hogy így is ő volt idén a legjobb, sőt. De én Xavinak adnám. Így gondoltam. :!:
Avatar
Bogika87
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2007.02.09. 18:05:40

2009.05.22. 23:13:13

Most miért mondjátok??? :D :D Sztem igenis helyes lett Messi...kicsit későnérős de akkor is az :twisted: föleg ez az új haj ! O:)
Kép
Amúgy 100 % hogy béel döntőtöl függetlenül meg KELL h kapja!! :wink:
¡¡¡ Boti, boti, boti Madridista qui no boti!Salude los Campeones!!!
¡¡¡ Copa,Lliga i Champions!!!
Avatar
Rivaldinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2071
Csatlakozott: 2005.05.21. 08:24:46
Tartózkodási hely: csúcson

2009.05.22. 23:00:12

Én meg remélem, hogy nem lesz az. Felesleges ilyen fiatalon, még cska gyűjste a csapatnak a címeket. Gyerjük meg a BL döntőt, de mondjuk Xavi, v. Ini vezérletével.. És kapja inkább meg e kettő közül valaki. Én amondó vagyok. Messit féltem ettől az 'aranylabda-válságtól'. és nem kell azzal jönni, hogy Messi milyen szerény stbstb.. Mert Ronaldinho-ról is ezt gondoltuk. :?: :idea:
Avatar
Messike
Barça B
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:41:59

2009.05.22. 22:42:17

Varatrix írta:
Messi199 írta:Éppen Messiről beszélgettünk egyik ismerősömel és ő azt állítja hogy Leonak nincs meg az az imige hogy megnyerjen egy Aranylabát?:S
Szerintettek ebbe van igazság ,hogy a mai világban az számít hogy mennyire jó képű egy focista ?:S
Mert én nem tudom elképzelni azt hogy Adidas reklámaként Messit nem lehet eladni és ezért meg nem kapni egy Aranylabdát :S
Meg hogy Ronaldo azért ekkora sztár mert jóképű ..... ( Saját magam véleményét most nem közlöm le a balerinárol )
De Zidane , Ronaldinho aranylabdát kap akkor szerintem ez badarság .....
Szerintem ez csak a női foci szurkolók szemébe érvényes.
Nedved, Ronaldinho, stb.nem egy nagy nőcsábász bagázs.
És úgy gondolom aranylabdás lesz a mi kis Messink.


De még mennyire, hogy az lesz!!!:D:D
Most már bármi is lesz,neki kell megkapnia!!! :D :D
De várom már.......:D:D
Messi the best!!!!
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2009.05.22. 21:16:59

Messi199 írta:Éppen Messiről beszélgettünk egyik ismerősömel és ő azt állítja hogy Leonak nincs meg az az imige hogy megnyerjen egy Aranylabát?:S
Szerintettek ebbe van igazság ,hogy a mai világban az számít hogy mennyire jó képű egy focista ?:S
Mert én nem tudom elképzelni azt hogy Adidas reklámaként Messit nem lehet eladni és ezért meg nem kapni egy Aranylabdát :S
Meg hogy Ronaldo azért ekkora sztár mert jóképű ..... ( Saját magam véleményét most nem közlöm le a balerinárol )
De Zidane , Ronaldinho aranylabdát kap akkor szerintem ez badarság .....
Szerintem ez csak a női foci szurkolók szemébe érvényes.
Nedved, Ronaldinho, stb.nem egy nagy nőcsábász bagázs.
És úgy gondolom aranylabdás lesz a mi kis Messink.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Messi199
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 272
Csatlakozott: 2008.11.04. 19:22:29
Tartózkodási hely: Győr , Koroncó

2009.05.22. 21:07:33

Éppen Messiről beszélgettünk egyik ismerősömel és ő azt állítja hogy Leonak nincs meg az az imige hogy megnyerjen egy Aranylabát?:S
Szerintettek ebbe van igazság ,hogy a mai világban az számít hogy mennyire jó képű egy focista ?:S
Mert én nem tudom elképzelni azt hogy Adidas reklámaként Messit nem lehet eladni és ezért meg nem kapni egy Aranylabdát :S
Meg hogy Ronaldo azért ekkora sztár mert jóképű ..... ( Saját magam véleményét most nem közlöm le a balerinárol )
De Zidane , Ronaldinho aranylabdát kap akkor szerintem ez badarság .....
Tots Unit Fem Forca !!
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2009.05.21. 13:44:23

Fergusson említette ezt az interjúben:
„Messi rengeteget fejlődött az elmúlt években és fiatalabb is, mint Ronaldo, de Cristiano is elképesztő képességekkel bír, és fizikálisan erősebb, valamint meghatározóbb tud lenni egy mérkőzésen.”

Teljesen igaz és igazat adok neki,egészen az utolsó tagmondatig.
Igaz,hogy sok meccset dönt el Ronaldo is,de azért én még mindig úgy érzem,hogy Messi ebben a kategóriában erősebb Ronaldonal.
Tavaly is nagyon eltűnt ellenünk Ronaldo,illetve idén is nem csak ellenünk volt nagyon szürke.
Mindketten tudnak meccseket eldönteni,de azért szerintem az adatok Messit igazolják.
Tavaly Ronaldora épült az egész MU. Ő lőtte a szabikat,büntetőt.
Úgy lőtt 42gólt,vagy mennyit.
Messi szabadrugást nem lő,és minden 2. tizi az övé és lassan utoléri Ronaldot.

Egy szó mint száz: Messi hajlamosabb eldönteni nagy meccseket, szerintem.

Viszont teljesen igaz,hogy fizikálisan sokkal előrébb jár Ronaldo,és pontrugásokat is jobban csinálja :wink:
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2009.05.21. 12:33:31

Ha Messinél és az aranylabdánál tartunk. Sztem egyáltalűán nem szállna a fejébe. Messi azon kévés sztárok egyike aki tudja ezt kezelni, talán Kaká az egyetlen akinek hasonló a mentalitása. Nem tudom ki hogy látja, de Leo egyik legnagyobb pozitívuma, hogy alázatos a médián keresztül, de ami még fontosabb a pályán. Ronaldinho összeroppant a rá helyezett súly alatt. Messitől nem láttam azt amit Ronnitól az utolsó Barcás idényében. Leo ugyanúgy tiszteli csapattársait mint egy-két évvel ezelőtt, ugyanúgy teszi neki a labdákat (nem véletlen az hogy hány gólpasszt adott) , nem kezd el hisztizni ha nem ő kapja a labdát, hanem megy és hajt tovább. Szerintem ez is hozzájárul ahhoz, hogy vki nagy játékos legyen. C.R.-ben ez halványan sincs meg, így hiába technikás, tehetséges és jó focista soha sem lesz akkora játékos mint Messi lesz az ő korában.
Forca Barca!!!!
Válasz küldése