Leo Messi

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Ha lenne rá lehetőség, visszahoznád?

Igen, még tudna adni a csapatnak
66
46%
Nem, tovább kell lépni
78
54%
 
Szavazatok száma: 144
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2023.06.08. 07:57:38

daffy írta:
2023.06.08. 07:46:01
Cseri írta:
2023.06.08. 05:53:03
Az kiderült,hogy vannak más szempontjai is,mint a pénz!
Hááát,túloldalt olvastam,hogy évi 60 millás fizetésről beszélnek,részesedésről a csapatban,mezeladás utáni részesedésről,stb. Nyilván jelenleg jobban keresett volna a sivatagban,de hosszú távon jó lehet neki. Meg a 60 milla is elég vajas kenyérre. Gondolom nem lesz hivatalos forrás erről.
Igazad van,pénzért is focizik,de ha csak az motiválta volna,akkor megy az arabokhoz. Barcába inkább azért nem jött a nyilatkozata alapján,mert nem kapott biztosítékot arra,hogy Laportáék képesek véghez vinni a szerződést és regisztrációt,ergo nem bízik bennük(meg is értem). Ez pedig nem jelent túl sok jót az átigazolási szezonra vonatkozóan.
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
gy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 164
Csatlakozott: 2010.07.07. 10:14:16

2023.06.08. 07:50:47

zsoltfree írta:
2023.06.08. 00:04:51
hau30 írta:
2023.06.08. 00:01:46


Egyetlen oka lehet azért! Beckham+az angol kapcsolati tőkéje a foci utánra. Lehet összekooperál valamit az Apple-vel és/vagy Adidassal. Ez a lépés egy hosszabb távú befektetés lehet. Én személy szerint nem sajnálom, mert sanszos, hogy nyögés lett volna a vége. Tisztuljon meg a csapat a régi formáktól!
Ez nem ok. 1, vagy 2 év múlva pont ugyanígy elmehetett volna oda, és amit oknak írsz azt akkor is kapta volna.
Pedig szerintem simán ez lehet mögötte és ügyesen is csinálja ha így van. Miamiban van gazdasági potenciál, Beckham kapcsolatai meg az ő hírneve simán más pályára állíthatja a klubot, és részesedésekből stb. hosszú távra lehet egy bevételi forrása meg 'masodállása' ebből. Lehet pénzben nem lesz jobb mint az arabok két év alatt, de legalább lesz mit csinálnia és nem visszavonult focista lesz. Mint Pique sem.

Abban igazad van, hogy ezt egy év múlva is megjátszhatta volna (valszeg), de ezért az egy évért meg nem akarta, hogy a klub miatta alakítsa a költségvetést, adjon el játékosokat, vágjon meg fizukat stb. Csak hogy miatta lehessen FFP mellett igazolni? Ha belegondolunk ez se nem fair a többi játékos felé (a maradék a csapattársad, akiket érint is jól ismered személyesen is), valamint ha bármi de bármi félremegy, a fotelhuszárok rögtön őt kiáltják ki bűnbaknak, mert miatta nem volt pénz lóvéra a klubnak ....

Kicsi esély valami jóra, nagy esély egy sosem látott ürülék cunamira amit kap. Minek?! Teljesen logikus, átgondolt lépés, noha érzelmileg ide jött volna. Sajnos logikus... 😐
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2023.06.08. 07:46:01

Cseri írta:
2023.06.08. 05:53:03
Az kiderült,hogy vannak más szempontjai is,mint a pénz!
Hááát,túloldalt olvastam,hogy évi 60 millás fizetésről beszélnek,részesedésről a csapatban,mezeladás utáni részesedésről,stb. Nyilván jelenleg jobban keresett volna a sivatagban,de hosszú távon jó lehet neki. Meg a 60 milla is elég vajas kenyérre. Gondolom nem lesz hivatalos forrás erről.
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2023.06.08. 05:53:03

Az kiderült,hogy vannak más szempontjai is,mint a pénz! Miami sokkal jobb,hely mint Al [auto_cenzúra]. Pelé is így csinálta anno. Nem tudom mennyivel van kevesebb sport értéke az USA-ba kergetni a bőrt,mint a sivatagba?!
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2023.06.08. 02:53:34

Mentem volna az arabokhoz inkább 1,5 billió euróért, had pukkandjon meg mindenki:D

Elég wtf egy hullagyenge Miamiba menni, de igazából ő a pályafutását lezárta decemberben, amikor felemelte a VB trófeát.

Gondolom már megy a propaganda szövegelés kidolgozása a klub részéről, hogy miért is nem hibásak ebben. Mintha magyarázkodni kellene amiatt, mert képtelenek voltak Messit visszahozni.
Ahogy már egy közleményben Laporta oda is szólt Messinek, "elegáns" módon.

Jobb is amúgy, hogy nem jött vissza, olvasni nap mint nap az okosok megfejtéseit, hogy azért béna Lenglet, meg azért potyázik TS, meg akárki mert Messi nem védekezik. :lol: Elég volt ez anno, nem hiányzik.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 970
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2023.06.08. 00:04:51

hau30 írta:
2023.06.08. 00:01:46
zsoltfree írta:
2023.06.07. 23:53:46
Én borzasztóan sajnálom.

De egyébként nem is értem. Inter Miami? Miért? Kicsit utána nézve:
- Jelenleg utolsók a bajnokságban. 16 meccs alatt 15 pont. 5 győzelem, 11 vereség.
- Megnéztem a keretüket, kb senkit sem ismerek.
- Transfermarkt alapján még egy Fradinak is többet ér a kerete. 40.25m vs 34.4m
- Egy 18 ezres stadionjuk van. Ez is kisebb, mint a Fradié. (23 ezres)
- Bajnok még nem volt. Kb semmilyen eredménye volt eddig, leginkább középmezőny / alsóház. 3 éve szerepel az MLS-ben.

Kis túlzással a Fradi alatt van a csapat. Szerintem Barcelonában simán lett volna 1-2 jó éve. Ha már úgy is itt akar a családdal élni. Inkább akkor ment volna a pénz után az arabokhoz, vagy maradt volna Párizsban, de ez a Miami ez miért? Nekem erre az egy lehetőségre nem volt semmi logikus magyarázatom. (bár lehet megy mellé Busi meg még egy két régi rocksztár, és valami nagy dolog épül ott)
Egyetlen oka lehet azért! Beckham+az angol kapcsolati tőkéje a foci utánra. Lehet összekooperál valamit az Apple-vel és/vagy Adidassal. Ez a lépés egy hosszabb távú befektetés lehet. Én személy szerint nem sajnálom, mert sanszos, hogy nyögés lett volna a vége. Tisztuljon meg a csapat a régi formáktól!
Ez nem ok. 1, vagy 2 év múlva pont ugyanígy elmehetett volna oda, és amit oknak írsz azt akkor is kapta volna.
hau30
Capitá del Barça
Hozzászólások: 839
Csatlakozott: 2008.05.19. 19:31:35
Tartózkodási hely: Pécs

2023.06.08. 00:01:46

zsoltfree írta:
2023.06.07. 23:53:46
Én borzasztóan sajnálom.

De egyébként nem is értem. Inter Miami? Miért? Kicsit utána nézve:
- Jelenleg utolsók a bajnokságban. 16 meccs alatt 15 pont. 5 győzelem, 11 vereség.
- Megnéztem a keretüket, kb senkit sem ismerek.
- Transfermarkt alapján még egy Fradinak is többet ér a kerete. 40.25m vs 34.4m
- Egy 18 ezres stadionjuk van. Ez is kisebb, mint a Fradié. (23 ezres)
- Bajnok még nem volt. Kb semmilyen eredménye volt eddig, leginkább középmezőny / alsóház. 3 éve szerepel az MLS-ben.

Kis túlzással a Fradi alatt van a csapat. Szerintem Barcelonában simán lett volna 1-2 jó éve. Ha már úgy is itt akar a családdal élni. Inkább akkor ment volna a pénz után az arabokhoz, vagy maradt volna Párizsban, de ez a Miami ez miért? Nekem erre az egy lehetőségre nem volt semmi logikus magyarázatom. (bár lehet megy mellé Busi meg még egy két régi rocksztár, és valami nagy dolog épül ott)
Egyetlen oka lehet azért! Beckham+az angol kapcsolati tőkéje a foci utánra. Lehet összekooperál valamit az Apple-vel és/vagy Adidassal. Ez a lépés egy hosszabb távú befektetés lehet. Én személy szerint nem sajnálom, mert sanszos, hogy nyögés lett volna a vége. Tisztuljon meg a csapat a régi formáktól!
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 970
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2023.06.07. 23:53:46

Én borzasztóan sajnálom.

De egyébként nem is értem. Inter Miami? Miért? Kicsit utána nézve:
- Jelenleg utolsók a bajnokságban. 16 meccs alatt 15 pont. 5 győzelem, 11 vereség.
- Megnéztem a keretüket, kb senkit sem ismerek.
- Transfermarkt alapján még egy Fradinak is többet ér a kerete. 40.25m vs 34.4m
- Egy 18 ezres stadionjuk van. Ez is kisebb, mint a Fradié. (23 ezres)
- Bajnok még nem volt. Kb semmilyen eredménye volt eddig, leginkább középmezőny / alsóház. 3 éve szerepel az MLS-ben.

Kis túlzással a Fradi alatt van a csapat. Szerintem Barcelonában simán lett volna 1-2 jó éve. Ha már úgy is itt akar a családdal élni. Inkább akkor ment volna a pénz után az arabokhoz, vagy maradt volna Párizsban, de ez a Miami ez miért? Nekem erre az egy lehetőségre nem volt semmi logikus magyarázatom. (bár lehet megy mellé Busi meg még egy két régi rocksztár, és valami nagy dolog épül ott)
Avatar
Rdinho10
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 365
Csatlakozott: 2014.07.08. 20:12:26

2023.06.07. 23:24:49

Hat szamomra oriasi csalodas,hogy vegul nem jon vissza.Pont o aki 110% megerdemelt volna egy melto bucsut:( raadasul innentol kezdve lekerul a terkeprol is kb:/ Alig vartam ,hogy ujra lassam a Messi varazslatot Barca mezben…
Avatar
Nyiri81
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1458
Csatlakozott: 2017.01.05. 23:06:25
Tartózkodási hely: BP

2023.06.07. 22:15:40

Én örülök hogy így alakult.

Valljuk be neki is egyszerűbb így. Nem kell csodat tennie, elsétálgat a meccseken. Utána meg megy a család szörfözni.

Itt teljesítési kényszer lett volna. Nem kell ez neki már. Amit még is lehet érteni.
Csak is Puyol
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2023.06.07. 21:59:57

baas11 írta:
2023.06.07. 21:50:06
Nem kapott hivatalos írásos ajanlatott a Barcatol… tehát max csak ígéretet , arra érthető h nem alapoz mar ennyi idősen !
-
De mi az a akadály h a Miamitol kölcsön vegyük 1 évre ? mar csak ezt nem értem …
Titkon én is ebben reménykedem.
més que un club
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2023.06.07. 21:50:30

Peter írta:
2023.06.07. 21:36:40
Ez volt részéről a leglogikusabb, de a magyarázat miatt ugyanakkor a lehető legbölcsebb lépés is egyben.
A helyében ugyanezt tettem volna..... :wink:
Minden jót kívánok neki!
Ez szerintem egy igazi win-win szituáció. Ő elment (számára) közepes fizetésért, ha nem is egy túl erős, de egy olyan bajnokságba, ahol még teljesíteni is kell, nem úgy mint a szaúdiaknál. Pénze úgyis van, mint a pelyva, még ha nem is játszana iszonyat pénzeket kapna. A családja is boldogabb lehet ott. Félő, hogy itt csak a saját szobrát döntögetné, habár ez részben az ő "hibája", túl magasra tette a lécet, itt pedig a szurkolók, rajongók is azt várták tőle, hogy vegye a hátára a csapatot és oldjon meg mindent, ahogy az korábban volt, erre viszont kétlem, hogy képes lett volna.

A klub pedig így kapott egy kis mozgásteret, hogy folytathassa az építkezést, ha a Bolha jött volna kétlem, hogy max. 2-3 alsó-közép kategóriás játékossal "erősíthettünk" volna.
Forca Barca!!!!
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1232
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2023.06.07. 21:50:06

Nem kapott hivatalos írásos ajanlatott a Barcatol… tehát max csak ígéretet , arra érthető h nem alapoz mar ennyi idősen !
-
De mi az a akadály h a Miamitol kölcsön vegyük 1 évre ? mar csak ezt nem értem …
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Gaillard
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 303
Csatlakozott: 2019.04.03. 06:01:56

2023.06.07. 21:48:16

Biztos kellemesebb hely, de ha számodra a "gyilkosok" szempont, akkor nem igazán optimális helyre ment (és ebben még a bűnözés meg sincs említve), igaz a gyilkolászást kellően "színes" sziruppal tálalják és egy jó ideje idegen helyszíneken gyakorolják.

https://hu.wikipedia.org/wiki/Az_Egyes% ... st%C3%A1ja

Andris írta:
2023.06.07. 21:02:37
Na most hivatalos. :(

Mindenesetre örülök, hogy nem az Szaudi gyilkosokhoz megy.

A részleteket majd elolvasom később.
Atlantis
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:25:29
Tartózkodási hely: Budapest

2023.06.07. 21:43:36

Én nagyon örülök a döntésének. Szerintem teljesen logikus és helyes lépés.
Még most is klasszis játékos aki meccseket tud eldönteni, de egy komplett szezont TOP bajnokságban már nem tudna úgy lehozni konstans jó teljesítménnyel szerintem, ahogy amúgy a saját győzni akarásával szeretné.

Abban is teljesen igaza van, hogy látva az elmúlt hetek híreit itt a Barca és Laporta ügyeskedéseivel, pontosan ugyanaz érződött, mint amikor elment: csak felhasználják a nevét.
Egyben az is egyértelmű ezáltal, hogy annyira azért Ő sem akart visszajönni álmai klubjába, hogy igazán drasztikus fizetéscsökkentést bevállaljon. Amivel amúgy semmi baj, és érthető az álláspontja, de azért ez is figyelemre méltó szerintem.

A legjobbakat kívánom Neki, remélem beválik neki az amerikai kaland.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2023.06.07. 21:36:40

Ez volt részéről a leglogikusabb, de a magyarázat miatt ugyanakkor a lehető legbölcsebb lépés is egyben.
A helyében ugyanezt tettem volna..... :wink:
Minden jót kívánok neki!
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2023.06.07. 21:30:04

Leon írta:
2023.06.07. 21:24:22
Azt hittem még akar 1-2évet a legmagasabb szinten játszani, nem feltétlen itt hanem úgy Európában.
De úgy néz ki elfáradt már és amúgy is megnyert mindent.
Bíztam benne, hogy még egy utolsó évre visszajön. Nem igazán értem, hogy hova siettet ennyire és azt sem mér nem az arabok billióit választotta, ott is csak lötyögni kéne az usához hasonló színvonalatlan bajnokságban csak éppen ezerszer annyi zsetonért.
Én se gondoltam, hogy már most itthagyja a legmagasabb szintet. Nem tűnt olyan lépésnek, amit a helyében meghoznék.

Azt viszont abszolút megértem, hogy nem a szaudiakhoz ment. Azon túl, hogy ott egy véreskezű diktátor kirakatembere lenne, szerintem a családnak is százszor jobb egy civilizált országban élni, hasonló kultúrában maradni (két külön dolog, mielőtt vki félreértené), stb. Pénzből van már elég nyilván, van amit nem lehet megvenni.

És sztem az MLS messze nincs európa szintjén, de azért még mindig tízszer erősebb, mint a szaudi liga.

Én megértem, hgoy nem akart várni, rosszak és frissek az emlékek. De ne legyen kétségünk, annyira nem is volt mindent elsöprő a vágy, hogy visszatérjen, ez ebből az egészből nyilvánvaló.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4461
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2023.06.07. 21:29:00

„Nem térek vissza a Barcelonához, az Inter Miamiban folytatom a pályafutásomat. Nagyon szerettem volna visszatérni, de azok után, amit két éve átéltem a távozásomkor, nem akartam újra ugyanabba a helyzetbe kerülni... Nem akartam, hogy a jövőm megint más kezében legyen”

Nehéz erre mit mondani, nagyon szeretett volna visszatérni, közben mégsem, de egy játékos sem nőhet a klub fölé, örök igazság. Én készpénznek vettem, hogy a psg után hazajön, hülye érzelmes fotel szurkoló. Azt gondoltam, a legmagasabb szinten akar focizni, és hogy tényleg lezáratlan ez a Barca-Messi sztori, tévedtem. Nem értem hova rohant, de hát ő dolga. Óriási kedvencem ennek ellenére is, ha a szívünkre tesszük a kezünket bőven befért volna ebbe a mai Barcába, és nem az a csalódott síró Messi kép marad meg, mint utolsó Barcás emlék. Nem lesz last dance, marad a valóság, EG, Ferran, pökhendi Fati és Alonso társakkal. :(
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Ronaldinho&Barca 2023.06.07. 21:32:00-kor.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2401
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2023.06.07. 21:27:52

Úgy látszik, van egy határ, ami fölött már nem számít a plusz pénz, és más tényezők kerültek előtérbe. Benzema hívő muzulmán, ő nyilván másképp tekint arra a világra.

Ami engem meglep, hogy úgy néz ki, négy évre ír alá. Ez elég hosszú idő. Ez a családjának is egy elköteleződés. Egy évre bárhova mehetne, az élete további részét ott éli, ahol akarja. De négy év? Ez engem meglep. Évi 50 millió euróért, ennél kapott volna ő nagyobb ajánlatokat is. Valami nagyon megtetszett neki Miamiban. A klíma mondjuk kellemes, eltekintve a hurrikánoktól, amik azért könnyen le tudják rombolni az ember házát.

https://www.forbes.com/sites/tomsanders ... 00a1351f1c
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára gránit 2023.06.07. 21:29:06-kor.
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2578
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2023.06.07. 21:24:22

Azt hittem még akar 1-2évet a legmagasabb szinten játszani, nem feltétlen itt hanem úgy Európában.
De úgy néz ki elfáradt már és amúgy is megnyert mindent.
Bíztam benne, hogy még egy utolsó évre visszajön. Nem igazán értem, hogy hova siettet ennyire és azt sem mér nem az arabok billióit választotta, ott is csak lötyögni kéne az usához hasonló színvonalatlan bajnokságban csak éppen ezerszer annyi zsetonért.
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2023.06.07. 21:22:07

Én annyira nem sajnálom, hogy nem jön vissza, de azért sokat elárul a szándék komolyságáról, hogy hivatalosan még ki se nyílt az átigazolási "ablak", de Messi már nem bír tovább várni.

Szerintem legkésőbb Alemany pálfordulásánál lehetett érezni, hogy ebből nem lesz semmi.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2023.06.07. 21:18:47

gránit írta:
2023.06.07. 21:10:36
Ronaldinho&Barca írta:
2023.06.07. 19:07:58
Könyörgöm, valaki világosítson fel ez miért jobb mint a tevehajcsárok ajánlata?
Szaúd-Arábiába épeszű ember nem nagyon teszi be a lábát, ha nem muszáj.
egy fhos benzema kap evi 200 millio eurot. messi gondolom dupla annyit kapott volna. az meg 20x annyi mint a jelenelegi fizetese. miamiban max 5-öt ha fog kapni
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára visca el barca 2023.06.07. 21:24:24-kor.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Asensi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 129
Csatlakozott: 2022.01.30. 16:50:31

2023.06.07. 21:10:54

Andris írta:
2023.06.07. 20:49:40
Ha véletlen oda menne Busi és Alba (vagy Iniesta) is, akkor tuti néznék Miami meccseket. :D
6 óra időeltolódás annyit tesz, hogy egy helyi idő szerint 21:00-tól 22:45-ig tartó meccs nálunk 03:00-tól 04:45-ig tart. Ennyit nem ér. A konzerv sportot meg nem szeretem.
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2401
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2023.06.07. 21:10:36

Ronaldinho&Barca írta:
2023.06.07. 19:07:58
Könyörgöm, valaki világosítson fel ez miért jobb mint a tevehajcsárok ajánlata?
Szaúd-Arábiába épeszű ember nem nagyon teszi be a lábát, ha nem muszáj.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2023.06.07. 21:02:37

Na most hivatalos. :(

Mindenesetre örülök, hogy nem az Szaudi gyilkosokhoz megy.

A részleteket majd elolvasom később.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Válasz küldése