Gerard Piqué

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
BarcaFan1998
Barça B
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2016.12.18. 13:55:12
Tartózkodási hely: Barcelona

2017.01.09. 13:21:34

A 2015/16-os szezontól napjainkig:
Megítélt büntető a Barcelona számára; 22, a Real Madrid számára 13.
A Barcelona ellen 1, a Real Madrid ellen 7.
Barca piros lapok számra 1, Real pirosak száma 5.
Barca emberelőnyök száma 9, Real emberelőnyök száma 5

de az ilyen statisztikák miért nem azt mutatják ki, hogy a megítélt büntetőknél mennyi volt kamu a margitnak? nekünk mindegyik jogos volt, míg nekik a fele sem.
a piros lapok is. nyilván több piros lesz megítélve ellenünk, mikor folyamatosan terrorizálják MESSIT. a margit meg favágó csapat elég csak megnézni pepe a vadállat játékát. nyilván több pirosat fognak kapni mint mi.
babaking
Barça B
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2016.12.05. 12:16:37

2017.01.09. 12:18:35

Látom azért vannak emberek akik normálisan látják a dolgokat.

Egy dologban mint Madrid szurkoló is egyetértek Piquével: a bíráskodás évek óta kritikán aluli, viszont amit Piqué csinál nem segít az ügyön. Skyos riporterek rendszeresen a Premier League bíráskodásához hasonlítják és azt a konklúzíót vonják le, hogy a spanyolok kanyarban sincsenek.

Évek óta ez megy: szurkolók dobálják a sarat a másikra azt állítva, hogy megvették a bírókat, az elnököt, a szertárost és a gyepmestert. A játékosok meg a reklamálással, színészkedéssel rátesznek egy lapáttal és még nyomás alá is helyezik a bírót.

Emlékszem volt olyan idióta aki pár éve azt számolgatta, hogy ha nem tévednek semmennyit a bírók akkor a Real a bajnok és nem a Barca - nyilván extrém eset és egy pöppet elfogult az egyén de ha korrektebb lenne a bíráskodás ezekre nem lenne szükség. Illetve azt is jól mutatja, hogy egyes emberek mennyire nem tudnak objektívek lenni és belátni ha más a jobb.

Személy szerint ezt a tanácsot adnám Piquének:
ha tényleg elnök akar lenni, próbálja segíteni a bíráskodást:
-küzdjön a gólvonaltechnológia bevezetésért
-Küzdjön azért, hogy utólag büntessék a színészkedést és durvaságot videófelvétel alapján.
-Állítsanak fel egy testületet ami a bírókat jobban ellenörzi és ezeket a büntetéseket tárgyalja(ebbe mondjuk minden élvonal beli klub delegálhatna egy tagot - a pártatlanság miatt)

És hagyja békén a liga elnökét ilyenekkel, mert csak a saját politikai karrierjének árt. Egyébkénn meg ha jól tudom a liga alelnöke Barca szurkoló (legalább is egy pár éve bizonyos szurkolótársaim ez alapján vádaskodtak úgy ahogy most itt bizonyos tagok)

Természetesen a leírtak mindkét oldal szurkolóira, pontosabban azok egy kis halmazára, érvényesek, csak sajnos pont ök tudnak a legjobban bolmlasztani. Akinek nem inge...

További jó szurkolást!
Madridista.
Avatar
La Pulga
Atomico
Hozzászólások: 2597
Csatlakozott: 2007.07.28. 11:36:28
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2017.01.09. 12:15:57

BarcaFan1998 írta: szóval így becsüljük meg azokat az embereket, akik harcolnak a KATALÁNOKÉRT, vagyis ÉRTÜNK!
Na jó ezen nagyon nevetnem kell :lol:

Kicsit idegesítő hogy a játékosok mindennel foglalkoznak csak a focival nem. Piqué hagyja abba nyilatkozgatásait. Neymar pedig ne japán TV műsorokban vegyen részt. Ha kicsit jobban koncentrálna akkor nem egy óvodás szintjén rúgná a labdát a kapura.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.01.09. 11:52:50

BarcaFan1998 írta:szóval így becsüljük meg azokat az embereket, akik harcolnak a KATALÁNOKÉRT, vagyis ÉRTÜNK!
... végre valaki kiállna és hangot adna a madridi csalások és bírói lefizetések ellen...
No offense, de ez kicsit úgy hangzik, mintha te is annak tartanád magad.. :D

És akkor mit mondana, amikor lemegy egy Sociedadhoz hasonló meccs, és úgy X-elünk, hogy egy 2-szeresen is jogos gólt nem adtak meg az ellenfélnek? Vagy amikor nálunk nem fújnak tizit? Mi lövünk lesgólt? A hosszabbítás utolsó másodperceiben lefújják a meccset, amikor emberelönyben félpályán megindul az ellenfél - tavaly vagy az előtt volt ilyenre példa, tisztán emlékszem. Akkor az természetes lenne, és a játék része, és nem kéne hangot emelni ellene?
Tobias88 írta:Tényleg súlytanak mostanában minket a bírói ítéletek, de én ezt sokkal inkább tudom még be most bírói inkompetenciának mintsem felülről irányított dolognak. Persze ha még lesz pár ilyen az már tényleg gyanús lesz :|
Elég 1 bajnoki fordulóban az összes meccset megnézni, és máris nem gondolja úgy az ember, hogy minket súlytanak a bírók.. Minden második meccsen van valami orbitális baromság, Granada is szerzett már pontot úgy, hogy az utolsó másodpercbe bekaptak egy szabályos gólt, de les lett. Az se a madridi rezsim műve volt, gyengék a bírók.. Ahogy Petr is írta, ez ellen tenni is kellene, ez az elnökünk dolga is lenne. De amit Piqué művel, az nem megoldás, ez csak vergődés inkább a vesztes meccs után. Josét emiatt utálja az emberek többsége..
Normandia írta:A fater bíráskodott alacsonyabb osztályban. Ő mondta, hogy egy bíró biztosan hibázik a pályafutása alatt, de egy meg nem adott büntetőt az életbe nem tud helyrehozni. Azzal, hogy nem adott meg egy büntetőt, olyat hibázott, amit a későbbiekben nem lehetett helyrehozni. Az első szituáció következménye volt a másik két eset megítélésének. Következetesen hibázott mind a három esetben.
Én ezt értem, valószínű ez is történt. De ha velünk akarnának kicseszni, akkor befújják a második kezezést, mert be lehetett volna bőven.. Rosszak a bírók, ennyi a helyzet, ez meg nem újkeletű dolog. Régebben ennek ellenére tudtunk nyerni, most nem megy, ez van. Emiatt nem kell kimenni és mutogatni..
markionni
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2016.12.12. 12:28:14

2017.01.09. 11:49:32

BarcaFan1998 írta:
LG írta:Szerintem semmiképp nem kéne Piquet megtapsolni, vagy dicsőíteni az ilyen megmozdulásaiért. A szezon során voltak tévedések a kárunkra, de ugyanúgy a javunkra is, ne kelljen utóbbiakból felsorolnom, szerintem aki egy kicsit objektív, belátja, hogy voltak ilyenek. A jelenleg helyünk a bajnoki tabellán teljesen reális, eredményekben és teljesítményben is nagyjából a Sevilla szintjét hoztuk, 1-2 kiemelkedő meccsünk, vagy olykor félidőnk volt, de alapvetően egy erős középcsapat szintén teljesítettünk.

Pique pedig már bebizonyította, hogy sem győzni, sem veszteni nem tud méltósággal, az objektivitástól nagyon messze áll, arrogáns és tiszteletlen. Isten óvjon meg tőle bennünket, hogy valaha ő legyen az elnökünk! [-o<
szóval így becsüljük meg azokat az embereket, akik harcolnak a KATALÁNOKÉRT, vagyis ÉRTÜNK!
az meg, hogy egyszer egy ilyen ember lenne az elnökünk a legjobb dolog lenne ami történhetne a csapattal. végre valaki kiállna és hangot adna a madridi csalások és bírói lefizetések ellen. a függetlenségi törekvéseiről nem is beszélve. már most megválasztanám ha lehetne.
Katalán létedre jól beszéled a magyart, nem semmi elhivatottság kellett, ahhoz hogy a világ egyik legnehezebb nyelvét így elsajátítsd, respect.

Ezt a bírói lefizetést hogy gondolod? Leül az elnök a kb 20 fős játékvezetői bizottsággal egy kerekasztalhoz és kiosztja a feladatokat hogy a csúnya Barca ellen fújjanak és szerinted egyik se emelne hangot ez ellen, mindegyik kussban tűrné? :lol:
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1596
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2017.01.09. 11:44:36

Tényleg súlytanak mostanában minket a bírói ítéletek, de én ezt sokkal inkább tudom még be most bírói inkompetenciának mintsem felülről irányított dolognak. Persze ha még lesz pár ilyen az már tényleg gyanús lesz :|
94:39 6 - 1
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.01.09. 11:43:09

BarcaFan1998 írta:végre valaki kiállna és hangot adna a madridi csalások és bírói lefizetések ellen.
és akkor mi lenne? majd tebas parancsba adná, hogy ezentúl nekünk fújjanak vagy mi?

amugy tényleg kussolhatna, jobb lenne, ha ezt a dühét inkább átfordítaná arra, hogy a csapattársait tüzelje, meg összekapja egy kicsit a társaságot.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
BarcaFan1998
Barça B
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2016.12.18. 13:55:12
Tartózkodási hely: Barcelona

2017.01.09. 11:37:46

LG írta:Szerintem semmiképp nem kéne Piquet megtapsolni, vagy dicsőíteni az ilyen megmozdulásaiért. A szezon során voltak tévedések a kárunkra, de ugyanúgy a javunkra is, ne kelljen utóbbiakból felsorolnom, szerintem aki egy kicsit objektív, belátja, hogy voltak ilyenek. A jelenleg helyünk a bajnoki tabellán teljesen reális, eredményekben és teljesítményben is nagyjából a Sevilla szintjét hoztuk, 1-2 kiemelkedő meccsünk, vagy olykor félidőnk volt, de alapvetően egy erős középcsapat szintén teljesítettünk.

Pique pedig már bebizonyította, hogy sem győzni, sem veszteni nem tud méltósággal, az objektivitástól nagyon messze áll, arrogáns és tiszteletlen. Isten óvjon meg tőle bennünket, hogy valaha ő legyen az elnökünk! [-o<
szóval így becsüljük meg azokat az embereket, akik harcolnak a KATALÁNOKÉRT, vagyis ÉRTÜNK!
az meg, hogy egyszer egy ilyen ember lenne az elnökünk a legjobb dolog lenne ami történhetne a csapattal. végre valaki kiállna és hangot adna a madridi csalások és bírói lefizetések ellen. a függetlenségi törekvéseiről nem is beszélve. már most megválasztanám ha lehetne.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.01.09. 10:55:53

Szerintem semmiképp nem kéne Piquet megtapsolni, vagy dicsőíteni az ilyen megmozdulásaiért. A szezon során voltak tévedések a kárunkra, de ugyanúgy a javunkra is, ne kelljen utóbbiakból felsorolnom, szerintem aki egy kicsit objektív, belátja, hogy voltak ilyenek. A jelenleg helyünk a bajnoki tabellán teljesen reális, eredményekben és teljesítményben is nagyjából a Sevilla szintjét hoztuk, 1-2 kiemelkedő meccsünk, vagy olykor félidőnk volt, de alapvetően egy erős középcsapat szintén teljesítettünk.

Pique pedig már bebizonyította, hogy sem győzni, sem veszteni nem tud méltósággal, az objektivitástól nagyon messze áll, arrogáns és tiszteletlen. Isten óvjon meg tőle bennünket, hogy valaha ő legyen az elnökünk! [-o<
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.01.09. 09:53:02

Kicsit paranoiás az emberünk. Csúnyán lejáratja a klubot és saját magát is. Ja és ezek után már biztos meg lesz a 4 meccs.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Yokozuna
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1635
Csatlakozott: 2008.11.22. 18:54:18

2017.01.09. 09:45:54

Szeretem Piqué játékát és hozzáállását, szókimondását is. Ezek az eredmények azonban már nem a bírókon múlnak, az összeesküvés elméletek gyártása felesleges. A továbbiakban jobb, ha csak a játékkal foglalkozik.
Ha a játékunk nem változik, ennek az erőlködésnek úgyis a bajnokság elvesztése lesz a vége.
Avatar
BarcaFan1998
Barça B
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2016.12.18. 13:55:12
Tartózkodási hely: Barcelona

2017.01.09. 09:19:57

Titinho írta:
palesz77 írta:Tényleg, ez ki is ment a fejemből hirtelen. Na mindegy, azért jó lenne, ha leszokna erről, ez ma aztán bőven nem a bírókon múlt.. Magába kéne inkább nézni először egy "bukás" után, nem másokra mutogatni rögtön, nem csak győzni kell tudni.
Nézd újra szerintem a 70. perctől a meccset. :wink: Csak két tizi meg egy piros lap. Ekkora marhaságot...magába kell néznie #-o meccsek óta a legnagyobb küzdő játékosunk és igazi vezére a csapatnak. Végre valaki kimondja ezeket a dolgokat, nem a sablon szöveget nyomja mint Busi is a meccs után. Sokkal több ilyen játékos kellene még a mai foci világának. :wink:

Bekerült a jegyzőkönyvbe egyébként, de úgy hogy egy darab bíró nem látta az esetet...furcsa dolog én azt gondolom.

Tebas bácsi már tényleg mindent megtesz a kedvenc kis kirakatcsapata győzelméért. :?

SZÉGYEN HOGY ILYEN EGY LIGA ELNÖK!!!!!!!!!!! :evil:
pontosan így látom én is. minden meccsünket elcsalják ebben a szezonban. madridi elnökkel nem is várok mást a továbbiakban is. nagyjából franco idejében lehetett ez, mikor üldözték a KATALÁNOKAT! visszatért a DIKTATÚRA :| :|
ericco
Barça B
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2008.04.29. 23:53:33

2017.01.09. 09:07:33

Normandia írta:Szerk. Ja és azoknak akik azt modják nekünk sem adott meg egy kzezést, azoknak annyit mondanék, hogy az első után, ha befújja, egy teljesen más meccs alakult volna ki, valszeg Masch kezezése nélkül.
Most komolyan ez az érved? Lehet, ha befújja, a Villarreal felszívja magát és hint még négyet. Vagy Messi lesérül egy évre. Vagy egy atombomba pottyan a stadionra, és még lehet folytatni.
Amúgy érdemes visszaolvasni a Pique nyilatkozatokat azokból az időkből, amikor Mourinho bírálta a spanyol bíráskodást. Nyerni és veszíteni is tudni kell, Piquének egyik sem nemt túl jól soha.
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2017.01.09. 08:40:31

Nagyon frusztrált meg még részben igaza is van, hogy az utóbbi két meccsen nem jól jöttünk ki a játékvezetésből, de csak maga alatt vágja a fát, Madridban meg jót röhögnek rajta.
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.01.09. 06:35:19

palesz77 írta:Mascheranonak se fujtak be az egyertelmu tizit, nem ellenunk volt a biro, hanem szokas szerint ismet szimplan vakon. Csak most nem ment olyan jol nekunk, hogy ennek ellenere nyerjunk is, ez meg nem Tebas hibaja..
A fater bíráskodott alacsonyabb osztályban. Ő mondta, hogy egy bíró biztosan hibázik a pályafutása alatt, de egy meg nem adott büntetőt az életbe nem tud helyrehozni. Azzal, hogy nem adott meg egy büntetőt, olyat hibázott, amit a későbbiekben nem lehetett helyrehozni. Az első szituáció következménye volt a másik két eset megítélésének. Következetesen hibázott mind a három esetben.

Szerk. Ja és azoknak akik azt modják nekünk sem adott meg egy kzezést, azoknak annyit mondanék, hogy az első után, ha befújja, egy teljesen más meccs alakult volna ki, valszeg Masch kezezése nélkül.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.01.09. 01:01:03

Mascheranonak se fujtak be az egyertelmu tizit, nem ellenunk volt a biro, hanem szokas szerint ismet szimplan vakon. Csak most nem ment olyan jol nekunk, hogy ennek ellenere nyerjunk is, ez meg nem Tebas hibaja..
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2017.01.09. 00:32:20

palesz77 írta:Tényleg, ez ki is ment a fejemből hirtelen. Na mindegy, azért jó lenne, ha leszokna erről, ez ma aztán bőven nem a bírókon múlt.. Magába kéne inkább nézni először egy "bukás" után, nem másokra mutogatni rögtön, nem csak győzni kell tudni.
Nézd újra szerintem a 70. perctől a meccset. :wink: Csak két tizi meg egy piros lap. Ekkora marhaságot...magába kell néznie #-o meccsek óta a legnagyobb küzdő játékosunk és igazi vezére a csapatnak. Végre valaki kimondja ezeket a dolgokat, nem a sablon szöveget nyomja mint Busi is a meccs után. Sokkal több ilyen játékos kellene még a mai foci világának. :wink:

Bekerült a jegyzőkönyvbe egyébként, de úgy hogy egy darab bíró nem látta az esetet...furcsa dolog én azt gondolom.

Tebas bácsi már tényleg mindent megtesz a kedvenc kis kirakatcsapata győzelméért. :?

SZÉGYEN HOGY ILYEN EGY LIGA ELNÖK!!!!!!!!!!! :evil:
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.01.09. 00:03:46

csababarca írta:Beírta a bíró a jegyzőkönyvbe? Ha nem,akkor nincs kérdés.
Tényleg, ez ki is ment a fejemből hirtelen. Na mindegy, azért jó lenne, ha leszokna erről, ez ma aztán bőven nem a bírókon múlt.. Magába kéne inkább nézni először egy "bukás" után, nem másokra mutogatni rögtön, nem csak győzni kell tudni.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.01.08. 23:45:38

Fura lenne ha emiatt eltiltanák.

Most komolyan, a nyilatkozat oké, de itt mi alapján?
Beírta a bíró a jegyzőkönyvbe? Ha nem,akkor nincs kérdés.
Ilyen alapon Aduriz is pihenhetne a könyökösért, és még ezer eset.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.01.08. 23:42:57

A videó róla.
brownieheaven írta:Ugyanitt, mit gondoltok egy Umiti-Mascherano vedoparosrol a Las Palmas elleni meccsre?
Hát, ha Piqué így folytatja, lehet nem lesz más választásunk.. :D
Avatar
brownieheaven
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2014.08.04. 14:08:04
Tartózkodási hely: München

2017.01.08. 23:38:26

Elvileg az oltozobe menet odakiabalt provokativ stilusban Tebasnak, hogy latta-e mik tortentek a meccsen.

Ugyanitt, mit gondoltok egy Umiti-Mascherano vedoparosrol a Las Palmas elleni meccsre?
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.01.08. 23:37:37

Pique yelled at La Liga president and Real Madrid fan Javier Tebas after the game: "You've seen it? You, yes, you." [RAC1]

Hát ha ez igaz.. RAC1 nem szokott hülyeségeket lehozni sajna. Nagyon meg szeretné kapni azt az eltiltást ahogy látom.. :D
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2017.01.07. 09:13:46

Nero. írta:Szerintem kapni fog érte legalàbb 2 meccset de lehet hogy lesz belőle 4.
Penzbunti lesz maximum. Valahol mintha ugy olvastam volna h ezert nem tiltjak el. Parezer euro meg ugyis van a farzsebeben
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2017.01.07. 08:35:33

crixus írta:
Nero. írta:A szövetség már vizsgálja is. Idióta. Odaát meg joggal röhögnek megint.
Mondjuk halkan jegyzem meg, hogy a szövetség fordíthatná az energiáit a szájkarate szankcionálása helyett a bíráskodás reformálására. Mert az elég nevetséges, hogy az egyik játékos következmények nélkül üthet meg egy másik játékost szándékosan, de mivel a bíró nem látta, így hiába van róla videofelvétel, úgy teszünk mintha meg sem történt volna. Ezt a szabályt kellene többek között újragondolni illetve esetleg külföldi bírók bevetésével és a modern technika eszközeinek segítségével a spanyol bajnokság bíráskodásának a színvonalát valamicskével megemelni. Röhejes, hogy a világ legjobb, de minimum top3-as bajnokságában azzal takaróznak, hogy a játék része a bírói tévedés. Ez úgy baromság ahogy van.
Piqué-től talán nem volt okos dolog odaszúrni, de semmi olyat nem mondott amúgy aminek ne lett volna alapja. Jó lenne, ha a spanyol klubok magasabb szinten is felszólalnának az alacsony színvonalú bíráskodás ellen.
egyrészt: a játék része a bíró aki ugye ember, tehát téved, így: a játék része a bíró tévedése! ez nem baromság, hanem tény.
másrészt: nekem is sokkal szimpatikusabb az Angol gyakorlat ahol a bíró által nem látott, vagy nem szankcionált bizonyos eseteket utólag bírálnak el.
Piqé : sokkal inkább megértem, és helyeslem a mérkőzés utáni (tudatos!) nyilatkozatokat, mint a pályán a csapatot sújtó nyilvánvalóan káros hőzöngést.
harmadrészt: a parttalan bíró gyalázás valahol vissza ütne! még inkább elbizonytalanítaná esetleg (akár tudat alatti) gyűlöletre serkentene egyes sporikat, úgyhogy valahol van értelme a bírók köré szőtt védőhálónak is...
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2017.01.06. 22:12:33

Nero. írta:Ne lett volna alapja? Mi a franc köze van a mi meccsünknek a Realéhoz? Szerintem kapni fog érte legalàbb 2 meccset de lehet hogy lesz belőle 4. A csapatot hozta nehéz helyzetbe és nem csak erkölcsileg mert mint játékos szükség van rá. Példát fognak statuálni vele hogy a Barca játékosok vegyenek egy kicsit vissza a bírókkal kapcsolatban.
Hozzáteszem hogy valahol igaza van mert egy tizi meg egy piros elmaradt de a meccs után már felesleges reklamálni.
Mivel az újságírók szinte minden alkalommal rákérdeznek arra, hogy mi a riválisról vagy annak a meccséről alkotott vélemény így elég röhej, hogy nem lehet még csak bírálatot kifejezni sem. Emlékszel egy bizonyos Mourinho nevű sz-alakra? Ennyi erővel őt kb minden sajtótájékoztató után el lehetett volna tiltani. Röhejes az egész, főleg, ha megbüntetik az sértődöttségből lesz, mert a bíráskodást kritizálta.
Válasz küldése