Gerard Piqué

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2017.02.27. 14:29:18

Szerintem meg ha igaza van, ha nem, nem sportemberhez méltó, es magát égeti, de ami engem jobban érdekel, hogy a klubot is. Szóval future captain/president most mar visszavehetne. Mar egyszer kifakadt, jogos volt, mindenki tudja. Elég lesz mert unalmas.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
JimmyJump
Jugador del Barça
Hozzászólások: 190
Csatlakozott: 2016.12.08. 11:59:14

2017.02.27. 13:50:53

Nekem sem tetszik Piqué viselkedése. Nálam a sport arról szól, hogy a pályán mindent megteszek és 'bármi' belefér, de amint lefújják a meccset, lepacsizok és tisztelem az ellenfelet. Egy kis szurkálódás belefér, de Piqué viselkedése már kellemetlen és káros a klubra nézve is.
Avatar
Waleba10
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 283
Csatlakozott: 2015.04.16. 21:02:20

2017.02.27. 13:04:36

Tényleg értelmetlen és felesleges számolgatni, de azért ha ez forditva lenne azért kiváncsi lennék a véleményekre, amennyi gólt és tizit nem adtak meg nekünk egy könyvet meglehetne tölteni.... de hagyjuk is, mint már irtam, még ezek ellenére is jó pozicióban várhatnánk a hajrát, ha az alavest és a malagat megverjük, valamint a classicot nem szórakozuk el, ez van, menni kell tovább....
Sergi 94:38 Roberto
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.02.27. 12:54:58

Részben tényleg igaza van, mert rohadt szoros a bajnokság, és amikor 1-2 ponton múlik, akkor bizony ezek az oda-vissza hibák is közrejátszanak, de számolgatni tényleg fölösleges, valahol elvettek, valahol segítettek. Mondjuk a bajnokságban szerintem inkább mi szívtuk meg egyelőre, de ez még változhat 14 forduló alatt. :D Tegnapi tizenegyes vitatható volt, mi kettőt nem kaptunk meg ellenük, viszont a Soci ellen egy szabályos gólt nem adtak meg, és még lehetne folytatni a sort.
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.02.27. 12:45:11

markionni írta:Ne haragudj de kifejezetten komolytalan ez a szamolgats. Foleg ilyen egy oldaluan, raadasul te ugy szamolsz, hogy fixen megnyertetek volna a meccset ha pl. megkapjatok a golt a Betis ellen. Teljesen nonszensz es ertelmetlen.
Ez így van. Teljesen felesleges már ezzel foglalkozni, mert semmi értelme, nem változtat semmin. Egy biztos, hogy a spanyol bírói kar egy zsák .....s és a szövetség is, hogy képtelen legalább a gólvonal technológiát bevezetni. Nyilván egy ilyen szorosnak tűnő bajnokságban nehéz túllépni a birói tévedéseken, főleg ha az saját csapatodat súlytja.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
markionni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2016.12.12. 12:28:14

2017.02.27. 11:47:28

Ne haragudj de kifejezetten komolytalan ez a szamolgats. Foleg ilyen egy oldaluan, raadasul te ugy szamolsz, hogy fixen megnyertetek volna a meccset ha pl. megkapjatok a golt a Betis ellen. Teljesen nonszensz es ertelmetlen.
Avatar
Waleba10
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 283
Csatlakozott: 2015.04.16. 21:02:20

2017.02.27. 11:35:42

markionni írta:
visca el barca írta:savanyú a szőlő, ti mostanában nem nagyon kaptatok semmilyen sorfalat
Ez az eszrevetel teljesen jogos, viszont az nem, hogy csak a birok miatt nem vezettek pontokkal. :)
de, már pedig a birók végett nem vezettük pontokkal, most 55-54 a realnak, a betis és a villarreal ellen elment 4 pont, az már 58-55 nekünk, és ha még elveszem a soci elleni 1 pontot akkor is 57-55, úgy hogy a realtol nem vontam le semmit, pedig lenne mit, de sajnos a fociban nincs ha, az tény és való hogy az alavest meg a malaga verni kellett volna és a classicon az utolsó percben nem hülyéskedni és most nem lenne miről beszélni....
Sergi 94:38 Roberto
markionni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2016.12.12. 12:28:14

2017.02.27. 10:49:17

visca el barca írta:
markionni írta:Sot! A kovetkezo ellenfeletek mar diszsorfallal varna a Barcat a hagyomanyoknak megfeleloen. :)
savanyú a szőlő, ti mostanában nem nagyon kaptatok semmilyen sorfalat
Ez az eszrevetel teljesen jogos, viszont az nem, hogy csak a birok miatt nem vezettek pontokkal. :)
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.02.27. 10:44:53

markionni írta:Sot! A kovetkezo ellenfeletek mar diszsorfallal varna a Barcat a hagyomanyoknak megfeleloen. :)
savanyú a szőlő, ti mostanában nem nagyon kaptatok semmilyen sorfalat
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
markionni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2016.12.12. 12:28:14

2017.02.27. 10:06:41

MessiNeymarSuarez írta:
Rivaldo11 írta:Idegesítő valóban. Viszont ha csaptuk volna otthon az alaves-malaga kettőst, már nem érdekelne ennyire a történet, ráadásul tényleg voltak olyan meccsek, ahol mi voltunk a kedvezményezettek.
Magunkban keresném a hibát továbbra is.
Malagát pályán vertük is, az meg már más kérdés hogy a bíró ott sem volt a helyzet magaslatán és nem adta meg a teljesen szabályos gólunkat.

Persze tény hogy játszhatnánk jobban, de ami szabályos gól az gól, meg kell adni és kész, mindegy hogy mennyire játszott rosszul a csapat, ehhez képest Malaga ellen is elvettek egyet, meg a Betis ellen is, csakhogy 2 példát hozzunk fel, de rengeteg ilyen volt.
DE ott a tegnapi meccs is, ahol az egyenlítő gólt Godin úgy szerezte meg hogy a Barcás játékost durván eltakarította, természetesen miért is fújják le..


Ehhez képest kb jó ha összesen 2 meccsen tévedtek a javunkra rendesen, egyik a Sociedad elleni volt.

Ha normális bíráskodás lenne, még a mostani csökkent teljesítménnyel is vezetnénk a tabellát több ponttal.
Sot! A kovetkezo ellenfeletek mar diszsorfallal varna a Barcat a hagyomanyoknak megfeleloen. :)
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10104
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.02.27. 09:48:35

Rivaldo11 írta:Idegesítő valóban. Viszont ha csaptuk volna otthon az alaves-malaga kettőst, már nem érdekelne ennyire a történet, ráadásul tényleg voltak olyan meccsek, ahol mi voltunk a kedvezményezettek.
Magunkban keresném a hibát továbbra is.
Malagát pályán vertük is, az meg már más kérdés hogy a bíró ott sem volt a helyzet magaslatán és nem adta meg a teljesen szabályos gólunkat.

Persze tény hogy játszhatnánk jobban, de ami szabályos gól az gól, meg kell adni és kész, mindegy hogy mennyire játszott rosszul a csapat, ehhez képest Malaga ellen is elvettek egyet, meg a Betis ellen is, csakhogy 2 példát hozzunk fel, de rengeteg ilyen volt.
DE ott a tegnapi meccs is, ahol az egyenlítő gólt Godin úgy szerezte meg hogy a Barcás játékost durván eltakarította, természetesen miért is fújják le..


Ehhez képest kb jó ha összesen 2 meccsen tévedtek a javunkra rendesen, egyik a Sociedad elleni volt.

Ha normális bíráskodás lenne, még a mostani csökkent teljesítménnyel is vezetnénk a tabellát több ponttal.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2017.02.27. 09:41:51

Idegesítő valóban. Viszont ha csaptuk volna otthon az alaves-malaga kettőst, már nem érdekelne ennyire a történet, ráadásul tényleg voltak olyan meccsek, ahol mi voltunk a kedvezményezettek.
Magunkban keresném a hibát továbbra is.
Rivaldo-A Legnagyobb.
markionni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2016.12.12. 12:28:14

2017.02.27. 09:38:23

palesz77: off de intelligencia intelligencia intelligencia. Barcsak ilyen tisztanlato emberek vezetnek a vilagot, hatalmas taps jarna az osszes hszedert.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.02.27. 09:25:59

Waleba10 írta:Hát lehet hogy te nem látsz de több millió Barca drukker meg igen, csak idén 6 pontot vettek el tőlünk Betis ellen 1 méterrel bent volt a kapuban a labda (még gólvonal technológia sem kellett volna hozzá, villarreal ellen 2 meg nem adott tizi, és még sorolhatnám), nem játszottunk jól ezen a 2 meccsen, ez tény, és az is hogy nyertünk volna egy normális birói gárdával
Több millió Barca drukker eladta volna anno Xavit is lehet, Businak nem adott volna esélyt Yaya kárára, SR-t eladták volna, ez nem túl nyomós érv. Főleg, ha a Barcát kell beállítani "szenvedő félnek", arra nagyon vevő a szurkolótábor.

Részben igaz amúgy amit Piqué ír, ezek tényleg idegesítőek, és szomorú, hogy a 21. században ilyenek történnek hétről hétre. Csak a következetlenségével vannak problémák, Atma lehet kiejt minket, ha a majdnem fél méterrel beljebb levő Griezmannt nem fújják be lesnek, szezon elején 2 meccsen zsinórban nem kaptunk tizit Umtitiről, pedig lehetett volna simán adni, akkor meg ki tudja hogy alakulnak a meccsek - alapból szinte sose fújnak be ellenünk 11-est amúgy, ezt is meg kéne jegyezni azért -, Soci meccset is a bíró hozta nekünk x-re, és még biztos volt más is. Ha ekkora hadjáratokat indít, akkor ezeket is meg kéne említeni, mert így tényleg csak hisztinek tűnik ez az egész azért, mert nem az első helyen vagyunk.. Remélem ha elnök lesz, akkor nem ezt a mentalitást folytatja majd, mert az jó, ha a Barca érdekeiért felszólal, de így nehéz komolyan venni, és csak a támadási felületet növeli.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10104
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.02.27. 09:12:56

Az a legszomorúbb, hogy neki "kell" az ilyenekkel foglalkoznia, mert a szövetség nagyban tojik rá, és ez így is lesz egy jóideig még...Tebas szerint túl drága a technika, de kérdem én, az nem túl drága a spanyoloknak, hogy az ostoba ítéletekkel égetik magukat?
Pláne ha nemzetközi meccset vezetnek akkor végképp, elég megnézni a City meccset, majdnem eldöntötte a spanyol játékvezető a meccset...

Egy olyan bajnokságnak drága egy gólvonal-technológia ahol Real Madrid-Barcelona-Sevilla-Atletico és a többiek játszanak, de bezzeg egy jelenlegi Serie A-nak nem drága ami egy pár éve kis túlzással csak a Juventusból áll...

Tegnapi meccs is simán lehetett volna X, mert fenéért nem fújták le azt hogy Godin hatalmasat lökött és úgy tudott fejelni...

Igenis idegesítő, hogy a rivális a Villarreal ellen olyanra kap tizit hogy a játékos vállára pattan, mi meg olyanra sem amikor földön elüti, majd rá 5 percre szintén földön fekve szándékosan ér bele Messi kapura törő labdájába kézzel...
kapitány
Jugador del Barça
Hozzászólások: 161
Csatlakozott: 2008.01.06. 11:38:29

2017.02.27. 08:50:27

Nero. írta:Na mar csinálja a tüzet a twitteren...
Helyette is ég az arcom :oops:

Ha real fan vagy akkor megértem, hogy ég az arcod.
Avatar
Waleba10
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 283
Csatlakozott: 2015.04.16. 21:02:20

2017.02.27. 06:56:05

LG írta:
Waleba10 írta:
miért, mert leirja az igazat, nem szidott senkit, senkit sem küldött el az anyjába, hol itt a probléma, mindenki látja hogy mi folyik az idei szezonban, és ha valaki le meri irni, már égnie kéne a pofámnak vagy mi? #-o
Miért, mi folyik a szezonban? Lehet én vagyok vak, de én nem látok semmi égbekiáltó disznóságot.
Hát lehet hogy te nem látsz de több millió Barca drukker meg igen, csak idén 6 pontot vettek el tőlünk Betis ellen 1 méterrel bent volt a kapuban a labda (még gólvonal technológia sem kellett volna hozzá, villarreal ellen 2 meg nem adott tizi, és még sorolhatnám), nem játszottunk jól ezen a 2 meccsen, ez tény, és az is hogy nyertünk volna egy normális birói gárdával, és az is tény hogy tegnap azt se tudta a real hogy hol van 60 percig, aztán kaptak egy tizit (ami megint vitatható), és a végén meg is nyerték, kb ennyit számit, de tényleg nincs semmi disznósság... megint csak Piqué képzel be dolgokat :)
Sergi 94:38 Roberto
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21124
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.02.27. 06:19:36

Waleba10 írta:
Nero. írta:Na mar csinálja a tüzet a twitteren...
Helyette is ég az arcom :oops:
miért, mert leirja az igazat, nem szidott senkit, senkit sem küldött el az anyjába, hol itt a probléma, mindenki látja hogy mi folyik az idei szezonban, és ha valaki le meri irni, már égnie kéne a pofámnak vagy mi? #-o
Miért, mi folyik a szezonban? Lehet én vagyok vak, de én nem látok semmi égbekiáltó disznóságot.
Avatar
Waleba10
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 283
Csatlakozott: 2015.04.16. 21:02:20

2017.02.27. 05:07:21

Nero. írta:Na mar csinálja a tüzet a twitteren...
Helyette is ég az arcom :oops:
miért, mert leirja az igazat, nem szidott senkit, senkit sem küldött el az anyjába, hol itt a probléma, mindenki látja hogy mi folyik az idei szezonban, és ha valaki le meri irni, már égnie kéne a pofámnak vagy mi? #-o
Sergi 94:38 Roberto
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.02.27. 00:14:27

Na mar csinálja a tüzet a twitteren...
Helyette is ég az arcom :oops:
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
brownieheaven
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2014.08.04. 14:08:04
Tartózkodási hely: München

2017.02.21. 13:43:42

A fütyülest mondjuk en se ertem, szerintem egy korrekt szurkolo akkor se fütyülje ki a kedvenceit, ha 0-8ra egnek a Ponferradina ellen.
Mi hogy köpködtünk a Madridra, amikor fujoltak a Bernabeuban, most hogy a mieink csinaljak, akkor indokolt, csak mert gyengek vagyunk?
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2177
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2017.02.21. 12:10:51

Nero. írta:Én összeségében abszolút korainak tartom a futtyot. Bármi lehet még a szezon vége.
Ez itt off, de szerintem ha nincs a tizi akkor is meg van a meccs a Leganes a 85.tol mar azt se tudta hol van annyira faradtak voltak. Ettől függetlenül gyenge produktum volt, de mint már korábban írták, akik hétközben BLt játszottak mind hasonló meccset hoztak.
Nem lett volna meg a meccs, nem nagyon volt helyzet, pedig sima meccs lehetett volna. Aztán már a bajnokság is elmegy.

De tény akik az elmúlt 10 évben nézik a csapatot megszokhatták a sikereket, de korábban nagyon nem volt jellemző a Barca dominanciája.

Klasz lenne, ha igaz amit Piqué mond, de nem vagyok biztos a nagy összefogásban. A hétvégén két játékos nyújtott jó teljesítményt Rakitic és Stegen kapus a többiek elvoltak.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.02.21. 11:40:29

Én összeségében abszolút korainak tartom a futtyot. Bármi lehet még a szezon vége.
Ez itt off, de szerintem ha nincs a tizi akkor is meg van a meccs a Leganes a 85.tol mar azt se tudta hol van annyira faradtak voltak. Ettől függetlenül gyenge produktum volt, de mint már korábban írták, akik hétközben BLt játszottak mind hasonló meccset hoztak.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2017.02.21. 11:17:44

Nero. írta:Szerintem aki valaha sportolt már az tudja hogy lélektanilag mennyire fontos ilyenkor egy ilyen nyilatkozat pláne egy csapatsportba.
Egyébként Messi is azért nem ünnepelt mert zavarta hogy az idióták fütyülnek.
De most őszintén, egy Leganes ellen ha nem kapunk 11est akkor 1-1 a Campban, ehhez tapsoljanak az emberek vagy mi az elképzelésed? Vagy lobogtassak, hogy előző 2 évben 10bol 8, az meg smafu, hogy ebben a szezonban 5 értékelhető meccset nehéz összeszámolni? Vagy esetleg, hogy Bl-bol nagy valószínűleg elég csúnya zakoval esünk ki a negyed döntőben?
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.02.21. 11:09:24

Nero. írta:az idióták fütyülnek.
ezekért az idiótákért van a foci.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Válasz küldése