Gerard Piqué

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.

Szezonértékelő:

1
1
4%
2
2
7%
3
5
19%
4
15
56%
5
4
15%

Szavazatok száma: 27
geridoss
Director del Fútbol

2021.02.17. 13:01:05

Varatrix írta:
2021.02.17. 12:29:06
Lehet hogy azért védem mert Én is ilyen habitus vagyok. De inkább ordibáljon a csapattársaival, mint, hogy lelép, se szó se beszéd:
https://primera24.hu/2021/02/17/breking ... arcelonat/

Piqué rosszul játszott, de a szíve a helyén volt, érdekelte hogy mi történik a pályán. A többiek felnyalják a fizetésüket és mennek a dolgukra. Na én inkább ezekből nem kérnék többet, akiken azt látom, hogy már nem is zavarja, hogy ilyen a helyzet. Továbbá számomra nem túl férfias, ha valaki egy mecs közben azon agonizál, hogy valaki csúnyán beszél...

Izgalmas mennyire külbözőek vagyunk, nekem csak nőtt a szemembe!
Ja, lehet rosszul jött át akkor, én is Pique oldalán állok. Puyol volt az utolsó emberünk, aki leb*szta a játékosokat a pályán, ha kedvtelenül játszottak. Kell egy ilyen ember az öltözőbe.

Griezmann meg no comment...Kíváncsi vagyok, mi lesz ebből.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/
Barca&Brazil 4ever!
Ronaldinho -- Neymar -- Rakitic
NovaProspekt
Entrenador del Barça

2021.02.17. 12:43:19

geridoss írta:
2021.02.17. 12:02:41
Tudom, hogy meccs közben elhangzanak durva kifejezések, fociztam sok évig, mi is barátok voltunk, de szidtuk egymást, meg kiabáltunk, de azért ez sokat elmond az öltözői morálról.
Hol van már az az időszak, amikor ezek ketten videót lőttek :mrgreen:
Varatrix
Director del Fútbol

2021.02.17. 12:29:06

Lehet hogy azért védem mert Én is ilyen habitus vagyok. De inkább ordibáljon a csapattársaival, mint, hogy lelép, se szó se beszéd:
https://primera24.hu/2021/02/17/breking ... arcelonat/

Piqué rosszul játszott, de a szíve a helyén volt, érdekelte hogy mi történik a pályán. A többiek felnyalják a fizetésüket és mennek a dolgukra. Na én inkább ezekből nem kérnék többet, akiken azt látom, hogy már nem is zavarja, hogy ilyen a helyzet. Továbbá számomra nem túl férfias, ha valaki egy mecs közben azon agonizál, hogy valaki csúnyán beszél...

Izgalmas mennyire külbözőek vagyunk, nekem csak nőtt a szemembe!
hau30 írta:
2021.02.17. 12:00:11
Próbálok tárgyilagos maradni vele kapcsolatban.
Maga vagy a tárgyilagosság...
Kép
drobika
Capitá del Barça

2021.02.17. 12:13:51

hau30 írta:
1.gól: Simán elkerülhető lett volna egy jó helyezkedéssel, hogy a francia megkapja a labdát. Utána meg a rossz első érintés után is úgy mozgott mellette, mint egy nem is tudom mi... :twisted: Topogott, mint lúd a jégen. Ez a gól kimozdította a meccs pszichikáját!
2.gól: Nem kell nagyon ecsetelni! Középre gurult róla a labda. Ezt én is kiraktam volna szögletre , vagy akárhova innen a fotelből.
3.gól: Megyeiben elmondják, hogy Te mozogj a labda felé és ne Te próbáld a rossz helyezkedés után követni labdát. Inkább a távolabbi pontról indulj a labda felé, mint hogy közelebbi oldalon nézd ahogy elszáll feletted.Mondjuk itt mindenki rosszul helyezkedett, de papíron neki és a kapusnak lenne a feladata, hogy szöglet/pontrúgás elött rendezze a sorokat.
4.gól: Az a közöny, ahogy végig nézte... jó ez csak vicc. Abban nem volt szerepe, mert már a lelátón ült!

És akkor ilyen megnyilvánulása van a pályán???? Ez teljesen jellemzi a csapat hierarchiát. Vannak akik mindent megengedhetnek maguknak a többiek meg pucsítanak. Nem tudom Ti észrevettétek, hogy az új igazolások az első pár alkalmakkor még milyen jól nyomják és utána meg egyszerűen teljesen szétcsúsznak? Cou, Semedo, de Jong, most Dest! És higyjétek el pont az ilyen emberek miatt, mint Piké! Egy igazi kétlábonjáró vírus ő a csapatnak, aki teljes önkép zavarban van. Ő itt fog maradni, mert egy igazi parazita lett mostanra. Nagyon durva tudom, de én abban bízok, hogy pár meccs után szanaszéjjel fog szakadni a keresztszalgja és abba hagyja utána.
A játékkal kapcsolatos részben igazad van.
Az útolsó mondat viszont nagyon elcsúszott szerintem. Sportban és általában sérülést nem kívánhatsz még az ellenfélnek sem.
geridoss
Director del Fútbol

2021.02.17. 12:02:41

Tudom, hogy meccs közben elhangzanak durva kifejezések, fociztam sok évig, mi is barátok voltunk, de szidtuk egymást, meg kiabáltunk, de azért ez sokat elmond az öltözői morálról.

Nem olyan profi a spanyolom, de a "madre"-t pokolnak fordítani valami dramaturgiai hókuszpókusz lehet csak :lol:

Angolul:

“Not one f***ing long spell of possession, for f*** sake. F***ing hell! Come on,” yelled Pique after PSG won a corner in the 39th-minute with the scores tied at 1-1.

Griezmann hit back: “Relax! Stop yelling! Your mother’s ****.”

To which Pique responded: “No Grizzi, your mother’s ****. We are suffering and running like crazy people. We’ve been like this for five minutes!”

Griezmann screamed back: “Don’t yell at me! I’m also suffering! I also run like crazy!”
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/
Barca&Brazil 4ever!
Ronaldinho -- Neymar -- Rakitic
hau30
Capitá del Barça

1.gól: Simán elkerülhető lett volna egy jó helyezkedéssel, hogy a francia megkapja a labdát. Utána meg a rossz első érintés után is úgy mozgott mellette, mint egy nem is tudom mi... :twisted: Topogott, mint lúd a jégen. Ez a gól kimozdította a meccs pszichikáját!
2.gól: Nem kell nagyon ecsetelni! Középre gurult róla a labda. Ezt én is kiraktam volna szögletre , vagy akárhova innen a fotelből.
3.gól: Megyeiben elmondják, hogy Te mozogj a labda felé és ne Te próbáld a rossz helyezkedés után követni labdát. Inkább a távolabbi pontról indulj a labda felé, mint hogy közelebbi oldalon nézd ahogy elszáll feletted.Mondjuk itt mindenki rosszul helyezkedett, de papíron neki és a kapusnak lenne a feladata, hogy szöglet/pontrúgás elött rendezze a sorokat.
4.gól: Az a közöny, ahogy végig nézte... jó ez csak vicc. Abban nem volt szerepe, mert már a lelátón ült!

És akkor ilyen megnyilvánulása van a pályán???? Ez teljesen jellemzi a csapat hierarchiát. Vannak akik mindent megengedhetnek maguknak a többiek meg pucsítanak. Nem tudom Ti észrevettétek, hogy az új igazolások az első pár alkalmakkor még milyen jól nyomják és utána meg egyszerűen teljesen szétcsúsznak? Cou, Semedo, de Jong, most Dest! És higyjétek el pont az ilyen emberek miatt, mint Piké! Egy igazi kétlábonjáró vírus ő a csapatnak, aki teljes önkép zavarban van. Ő itt fog maradni, mert egy igazi parazita lett mostanra. Nagyon durva tudom, de én abban bízok, hogy pár meccs után szanaszéjjel fog szakadni a keresztszalgja és abba hagyja utána.
gránit
Entrenador del Barça

2021.02.17. 11:40:51

Nem az összeállítás a fő probléma, és nem is ezért érdemel súlyos kritikát Koeman. A probléma az, hogy maga a védekezés egy elképesztően elárvult téma a klubnál. Lenglet érkezésekor egész jó védőnek tűnt. Nem klasszisnak, tudtuk, hogy nem lesz belőle Puyol, de egy egész vállalható formát nyújtott. Aztán belesimult a semmibe, mára teljesen leépült, teljesen súlytalanná vált. Meg lehet nézni az első gólt, ahogy szinte bocsánatkérően bénázik, miközben Mbappé hülyét csinált belőle (is).

Amíg a klubnál a védelem a támadójáték szolgálólánya mindössze, addig ez így is marad. Erre vezethetők vissza a rendszerszintű gondok, amire sokan hivatkoznak. A védelem nálunk annyiból áll, hogy a félpályáig feltolunk mindenkit, hogy a passzjátékban a támadójátékot támogassa. Az utóbbi hetekben visszanéztem sok múltbeli mérkőzésünket, amikor a védelem még ott húzódott, ahol húzódnia kell. Az előtte lévő hatalmas területet pedig a középpályások be tudták játszani, összekötve a védőket és a támadósort. Mivel ma kreatív középpálya nincs, ezt a minőségbeli hiányt mennyiséggel próbáljuk kompenzálni, úgyhogy az egész védelem fent kolbászol az ellenfél térfelén, és kapjuk ebből fakadóan a bohócgólokat.

Emellett a különböző játékszituációk sincsenek begyakorolva, sem támadásban, sem védekezésben. Elképesztő fogalmatlanság uralkodott hátul, a Bayern elleni gólok voltak ennek a kicsúcsosodásai, de ha játszik Neymar és di Maria, most sem álltunk volna meg 4-nél. Semmilyen játékszituációra nem vagyunk felkészülve, a harmadik gólnál is egészen elképesztő helyezkedési hibákat vétettünk, amelyek nem pusztán egyéni hibák, hanem lerí a csapatról, hogy teljesen felkészületlen. A védelemhez kb. úgy áll hozzá a klub, hogy a bajnokságban úgyis mindenki ellen 70% fölött tudjuk birtokolni a labdát, nagy nyomás alá a hátsóalakzat úgysem kerül, és ha rúgunk kettőt, belefér egy bohócgól.

Csak ha jön egy komolyabb ellenfél, akkor ennek a káros hozzáállásnak meg is van az "eredménye", és hosszú évek óta ez a nóta.
drobika
Capitá del Barça

2021.02.17. 11:31:43

Arthur8 írta:
2021.02.17. 11:17:36
Vedd elő a teljesítményéért, hogy szerinted rossz , de az , hogy csúnyán ordibált meg az, hogy berakják a kezdőbe, azért hibáztatni szerintem csak annyit mutat, hogy gyűlölöd Piquet. Ha nem kiabálna , akkor az lenne a baj. Mindenhol van kiabálás és mindenhol az edző dönti el, hogy kit rak a kezdőbe.
És igen, ha ott van a pályán, akkor véleményem szerint igenis felemelheti a hangját, ha úgy látja, hogy valami nem működik és nem csak ő, de amúgy Lenglet is felemelhetné és más is.
Dehogy gyűlölöm! Nincs erről szó! Egyetlen játékost sem gyűlölök! Ez egy játék elsősorben még ha nagyban is megy.Csak annyiról, hogy amikor nem ésszerű a visszatérés, akkor ekkora tapasztalattal már tudhatná hogy hogyan kell ezt csinálni
Ha mindenki felemeli a hangját, mindenki ordibál,mi lesz annak a következménye? Csapategység? Jobb teljesítmény? Ha a vezetőség olyanokat ír és az kitudódik, hogy nem bízik a saját játékosaiban, akikre épp most lenne a legnagyobb szükség( Géza, Umtiti) az hasznos. Csak azért hozom ide, mert teljesen felesleges ez is,mint az ordítozás. És nem mindenki veszi szívesen ha ordítanak vele.
crixus
Entrenador del Barça

2021.02.17. 11:28:23

Arra lennék kíváncsi hogy a sok nagyokos hogy rakta volna össze a védelmet. Ok, Pique nem. De akkor ki? Umtiti, Lengelet ill. Mingueza? Nyilván Pique a leggyengébb láncszem ebben a sorban :lol:

Egyébként ha az Araujo, Eric Garcia alappáros lenne középen, és valamelyikük helyett menne Pique folyamatosan, ahelyett, hogy 1 számú beugrós legyen, akkor jogos lenne a kritika. Így butaság.
Arthur8
Jugador del Barça

2021.02.17. 11:17:36

Vedd elő a teljesítményéért, hogy szerinted rossz , de az , hogy csúnyán ordibált meg az, hogy berakják a kezdőbe, azért hibáztatni szerintem csak annyit mutat, hogy gyűlölöd Piquet. Ha nem kiabálna , akkor az lenne a baj. Mindenhol van kiabálás és mindenhol az edző dönti el, hogy kit rak a kezdőbe.
És igen, ha ott van a pályán, akkor véleményem szerint igenis felemelheti a hangját, ha úgy látja, hogy valami nem működik és nem csak ő, de amúgy Lenglet is felemelhetné és más is.
drobika
Capitá del Barça

2021.02.17. 11:04:59

Arthur8 írta:
2021.02.17. 10:50:19
Nem érdekes , hogy milyen szép mondatokat ordibált. Tök mindegy , hogy szerintünk nulla a teljesítménye , ott van a pályán és jobb, hogy ordibál , mint hogy kussol. Én azt érzem, ha meg kussolt volna és lehajtott fejjel sétált volna a bekapott gólok után, akkor most azért lenne megtalálva, hogy mennyire lélektelen. Szerintem előfordul ilyen a pályán néha.
Az meg, hogy berakják a kezdőbe ne vicceljünk már, hogy az ő hibája. Neki az a dolga, hogy elmondja, hogy hogy érzi magát. Ha rendben van , akkor az edző eldönti kit rak be. Ezért egyáltalán nem Pique a hibás. Az edző , akinek látnia kell mit csinált edzésen és mit csinálnak a többiek az edzésen és figyelembe venni, hogy Pique 3 hónapja nem játszott.
Tök mindegy hogy nulla a teljesítménye??? Akkor hogy veszi a bátorságot, hogy másokat kritzáljon? Azt hittem akkor kritizálhatok és akkor sem biztosan másokat, ha leteszek valamt az asztalra.
Az edző is hibás persze,mert lehetett volna több esze. Nehog már Pique, egy ekkora múlttal rendelkező játékos ne tudná, hogy három hónap kihagyás után a PSG ellen kell kezdőként újra játszani. Renben érezte magát...
Még mindíg vezérnek érzi magát, ez van emögött és az EGO.
Arthur8
Jugador del Barça

2021.02.17. 10:50:19

Nem érdekes , hogy milyen szép mondatokat ordibált. Tök mindegy , hogy szerintünk nulla a teljesítménye , ott van a pályán és jobb, hogy ordibál , mint hogy kussol. Én azt érzem, ha meg kussolt volna és lehajtott fejjel sétált volna a bekapott gólok után, akkor most azért lenne megtalálva, hogy mennyire lélektelen. Szerintem előfordul ilyen a pályán néha.
Az meg, hogy berakják a kezdőbe ne vicceljünk már, hogy az ő hibája. Neki az a dolga, hogy elmondja, hogy hogy érzi magát. Ha rendben van , akkor az edző eldönti kit rak be. Ezért egyáltalán nem Pique a hibás. Az edző , akinek látnia kell mit csinált edzésen és mit csinálnak a többiek az edzésen és figyelembe venni, hogy Pique 3 hónapja nem játszott.
fanbarca
Entrenador del Barça

2021.02.17. 10:48:10

drobika írta:
2021.02.17. 10:32:55
Akkor most menjünk ki a főoldalra.... Pique szép mondatai. Így kell ezt csinálni...
Azért ne higyjétek, hogy a focimeccseken barokk körmondatokban, kedvesen és tisztelettudóan kommunikálnak egymással a srácok (nem csak a Barcában). A lecseszés sem annyi, hogy "kérlek, Griezmann, próbáljunk jobban odafigyelni az ilyen helyzetekre". Csak most mindent lehet hallani a szurkolók hiánya miatt.
més que un club
MessiNeymarSuarez
Llegenda del Barça

2021.02.17. 10:46:18

Arthur8 írta:
2021.02.17. 10:20:33
Én is kételkedtem benne, hogy jó döntés Piquet berakni, de amúgy így a meccset látva lényegtelen. Nem rajta ment el a meccs. Sokkal előrébb jár a PSG játékban és akárkit rak be nem lett volna lényegesen jobb. Egy esetben lett volna több esélyünk, ha Araujo egészséges. Egyébként azért is Piquet hibáztatni , hogy berakták, ezt nem is értem. Arra van az edző , ő dönti el, hogy kit rak be. Kit érdekel Pique nagy arca, meg ,hogy nincs benne önkritika. Akart segíteni és mondta , hogy rendben érzi magát. Utána az edző döntése , hogy kit rak be. Ezért őt hibáztatni nonszensz. Szerintem Destnél jobbat nem tudott berakni pl jobb hátvédnek és Pique sem hibázott egyébileg orbitálisat, mint ahogy itt páran állítják. Szerintem Lenglet rosszabb volt nála egyébként. Utólag okoskodva , talán picit jobb lehetett volna De jong a védelemben és Puig a középpályán, de őszintén nem nagy különbség lett volna. Jobb csapat a PSG.
Piqué ordibálásával meg szerintem semmi probléma nincs. Sokkal rosszabb, amikor sorra kapják a gólokat és mindenki lehajtott fejjel megsemmisülve sétál.
Grizi is anyázik de azért a helyzeteit meg kihagyja :lol: (remélhetőleg jövőre már mindketten máshol anyukáznak egymásnak)

Nekem az első elpuskázott lehetőségénél Suarez Liverpool elleni akrobatikus gólja jutott eszembe. Annak a palinak volt amúgy a 2016-os villogása óta igazán fontos meccs eldöntése ?
crixus
Entrenador del Barça

2021.02.17. 10:42:38

Lehet szidni a nagy öregeket, Piquet, Busquetset, Albat, Messit, de nem velük van igazából a probléma.
Ameddig olyan közepes képességekkel bíró játékosok vannak mellettük mint Griezmann, Dembele, Pjanic, Lengelet, Braithwaite, Sergi Roberto, stb addig ne csodálkozzunk azon, hogy nem megy az öregeknek sem. A rendszer sincs rendesen kialakítva körülöttük.
CR-nek ugyan miért megy még mindig? Mert normális csapat, rendszer van körülötte. De meg lehet nézni Suarezt is. Bekerült egy jól megszervezett csapatba, azonnal megy neki is.

Több szónak is egy a vége: én biztosan nem a 4 nagy öreget raknám ki a csapatból ha már újra szervezünk. De ez persze azt sem jelenti hogy nekik minden meccsen kezdeni kell. El kell velük azt is fogadtatni, hogy nem fognak 70 meccset végigtolni. Xavi vagy Iniesta ezt elfogadta. Csak ehhez egy értelmes igazgatói board, management, és trainer kellen. Remélem ez tavasztól adott lesz végre. :!:
drobika
Capitá del Barça

2021.02.17. 10:32:55

Arthur8 írta:
Én is kételkedtem benne, hogy jó döntés Piquet berakni, de amúgy így a meccset látva lényegtelen. Nem rajta ment el a meccs. Sokkal előrébb jár a PSG játékban és akárkit rak be nem lett volna lényegesen jobb. Egy esetben lett volna több esélyünk, ha Araujo egészséges. Egyébként azért is Piquet hibáztatni , hogy berakták, ezt nem is értem. Arra van az edző , ő dönti el, hogy kit rak be. Kit érdekel Pique nagy arca, meg ,hogy nincs benne önkritika. Akart segíteni és mondta , hogy rendben érzi magát. Utána az edző döntése , hogy kit rak be. Ezért őt hibáztatni nonszensz. Szerintem Destnél jobbat nem tudott berakni pl jobb hátvédnek és Pique sem hibázott egyébileg orbitálisat, mint ahogy itt páran állítják. Szerintem Lenglet rosszabb volt nála egyébként. Utólag okoskodva , talán picit jobb lehetett volna De jong a védelemben és Puig a középpályán, de őszintén nem nagy különbség lett volna. Jobb csapat a PSG.
Piqué ordibálásával meg szerintem semmi probléma nincs. Sokkal rosszabb, amikor sorra kapják a gólokat és mindenki lehajtott fejjel megsemmisülve sétál.
Akkor most menjünk ki a főoldalra.... Pique szép mondatai. Így kell ezt csinálni... Nem gondolom, hogy másokat kell kritzálnia nulla a teljesítménye évek óta,és állítólag ő az aki félreáll,ha a csapatnak az kell. Erre elsőként szerződteti magát évekre.Persze könnyebb ordibálni, mint belátni, hogy 3 hónap kihagyás után nem volt okos döntés kezdeni és rombolni tovább az amúgy is gyenge védelmet.
Nem kérdés,hogy jobb csapat a PSG.Senki sem vitatta.
Arthur8
Jugador del Barça

bunga
Jugador del Barça

2021.02.17. 10:08:25

Ideje visszavonulni.
MessiNeymarSuarez
Llegenda del Barça

2021.02.17. 09:58:02

Szerintem Umtiti sem lett volna jobb, főleg nem egy Lenglet- Umtiti páros.

Bármelyik védőnket még a veretes Granada is szanaszét szivatja, nem elég hogy vakok, de még csapat szintű védekezés sem megy.
Lenglet mellett is úgy mentek el mintha megállították volna nála az időt, Umtitit kiscsapatok is úgy bőrözték be hogy azóta sem meri még a fürdés közben sem szétnyitni a lábát.

Jól sikerült a nyár, konkrétan még pocsékabbul állnánk ha a semmiből berobbant Araujo nem teljesítene ilyen jól.
csababarca
Presidente del Barça

2021.02.17. 09:49:57

Nézd, elfogadom a véleményed, de nem értek vele egyet.
Egyszerűen 3 hónap kihagyás után betenni egy PSG ellen, úgy, hogy Destet is berakta aki szintén nem nagyon játszott egy hónapja.
Szerintem hiba, és lett volna opció.
“In times of crisis, the wise build bridges, while the foolish build walls.” fucking actual
hajnesz
Entrenador del Barça

2021.02.17. 09:30:38

Az a baj, hogy én még utólag sem tudom támadni ezért Koemant, mert így, hogy nincs Araujo, nem volt egy épkézláb megoldásunk sem oda.
Pjanic-Busquets kp-val próbálkozott már párszor, de az mégroszabb lett volna, kb 2 anyahajónk lett volna, 1 helyett, és mint utólag bebizonyosodott, az 1 is sok volt.
Talán Puig, bár az is necces, Puig-Busquets-Pedri, talán, de erre sem tudom azt mondani, hogy ez 100%-ban jobb megoldás, mint amivel próbálkoztunk. Főleg, ha azt nézzük, hogy általában nem játszik együtt a 2 kicsi.
Zsolti
Llegenda del Barça
Kapcsolat:

2021.02.17. 09:29:34

A pofaja mindig is nagyobb volt, mint a palyan lerakott teljesitmenye. Gyakorolhatna vegre egy kis onkritikat, nem csak dobalozni kene a nagy szavakkal. Arcomrol lesult volna a bor a helyeben amikor hosszabbitott.
Sose kedveltem. Tipikus gazdag mindent megtehetek hulyegyereknek tunt, de elfogadtam amig volt teljesitmeny a merhetetlen ego mogott. Nos, ez ugy 4 eve eltunt fontos meccseken.
csababarca
Presidente del Barça

2021.02.17. 09:23:09

hajnesz írta:
2021.02.17. 09:13:03
Kit raktatok volna be helyette, Umtitit, esetleg Gézát, akiről nemrég jött ki a jelentés, hogy alkalmatlan A kategóriás meccsre(gondolom ez azért jól jött az önbizalmának)? Vagy maradt de Jong, de akkor meg ki kezdett volna a középpályán?
Utólagos okoskodás, de 3 hónapig megoldotta Piqué nélkül valahogy, akkor most minek ragaszkodott hozzá?
Rakja be igen De Jongot, kp-ra meg Pjanicot, vagy Puigot, stb...legalább valamennyire játékban vannak.
Vagy játszon 5 védővel, Lenglet mellett DeJong, Mingu, annyi lehetőség lett volna, még ha Umtitit figyelembe se vesszük.
Legrosszabbat választotta.
“In times of crisis, the wise build bridges, while the foolish build walls.” fucking actual
drobika
Capitá del Barça

2021.02.17. 09:20:05

hajnesz írta:
Kit raktatok volna be helyette, Umtitit, esetleg Gézát, akiről nemrég jött ki a jelentés, hogy alkalmatlan A kategóriás meccsre(gondolom ez azért jól jött az önbizalmának)? Vagy maradt de Jong, de akkor meg ki kezdett volna a középpályán?
Bárkit! Bárkit beraktam volna a helyére! Akár az ifiből is! Három hónap után 0 perccel kell neki kezdőként a BL-ben egy PSG ellen kezdeni??? Ez nem is csak önmagában nagy edzői hiba, hanem órás játékos arc! És akkor még üvöltözik mnt egy nagy vezér a többekkel, amikor látja, hogy ég a ház!
Nem Dest topik, de őt szintén sérülten MBappeval szemben felálltani. Gratulálok Koeman! Piquenak szintén.
hajnesz
Entrenador del Barça

Válasz küldése