Gerard Piqué

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3184
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2022.09.19. 10:03:53

Andris írta:
2022.09.19. 10:00:24


Épp valami ilyesmit akartam írni. :D
Nehogy már elkezdjen ide beszivárogni még ez a Story magazin szintű bulvár is, épp hogy végre van egy kis nyugi az átigazolási mizéria végeztével.
Piqué nagyban mondja a magáét az öltözőben, közben Xavi mögötte áll az ajtóban. Ezt már a Barátok Köztben is ellőtték 2000 alkalommal, szerintem hihető :D
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2022.09.19. 10:00:24

Sinya22 írta:
2022.09.19. 09:41:20
Troym írta:
2022.09.19. 08:38:40
Gerard Piqué was complaining about his playing time in the dressing room, Xavi heard it & said: “You are going to play even less now.”
@sport

Xavinak most kell nagyon figyelnie, mert Alba és Piqué biztos elkezd hőzöngeni még jobban.
Jó hangosan mondhatta, hogy még az újságíró is hallotta.
Épp valami ilyesmit akartam írni. :D
Nehogy már elkezdjen ide beszivárogni még ez a Story magazin szintű bulvár is, épp hogy végre van egy kis nyugi az átigazolási mizéria végeztével.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3184
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2022.09.19. 09:41:20

Troym írta:
2022.09.19. 08:38:40
Gerard Piqué was complaining about his playing time in the dressing room, Xavi heard it & said: “You are going to play even less now.”
@sport

Xavinak most kell nagyon figyelnie, mert Alba és Piqué biztos elkezd hőzöngeni még jobban.
Jó hangosan mondhatta, hogy még az újságíró is hallotta.
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2439
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2022.09.19. 08:38:40

Gerard Piqué was complaining about his playing time in the dressing room, Xavi heard it & said: “You are going to play even less now.”
@sport

Xavinak most kell nagyon figyelnie, mert Alba és Piqué biztos elkezd hőzöngeni még jobban.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6840
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.08.12. 19:21:34

Akármi a hátsó szándék, azért akkor is jókor jött, és köszönjük - már persze ha igaz a hír.
ter Stegen; Baldé - Christensen - Araujo - Koundé; De Jong - Pedri - Gavi; Dembélé - Lewy - Raphinha
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2022.08.12. 19:03:03

soadroli írta:
2022.08.12. 18:39:16
BREAKING: Gerard Pique's salary reduction will be to such extent that he will effectively not earn anything at all next season.
@TheAthleticUK
Meg shakira is viszi a vagyona felét... szegenynek lassan thiago silvától kell kölcsönkérni h éhen ne haljon :mrgreen: :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5137
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2022.08.12. 18:39:16

BREAKING: Gerard Pique's salary reduction will be to such extent that he will effectively not earn anything at all next season.
@TheAthleticUK
Kép
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2022.08.09. 15:26:18

FCBsteve írta:
2022.08.09. 14:17:44
Alcantara írta:
2022.08.09. 12:21:04
Addig bűvészkednek ezekkel a szerződésekkel, hogy egyszer valaki megunja, végrehajtást kér a klub ellen és onnantól kártyavárként omlik a rendszer ekkora adósságnál. Nem lennék meglepve, ha FDJ elkezdené ezt.
Azért lássunk már világosan, végrehajtást LEJÁRT tartozásokra szokás...
Itt jövőbeni (még nem esedékes) kifizetésekről beszélünk (nem is kéne tartozásnak hívni)... Arról is csak a LaLiga FFP sapka miatt...

A bank se kezdeményezhet végrehajtást pl a szeptemberi lakás törlesztőrészletedre vonatkozóan (ha van ilyen)...
Mielőtt okítani szeretnél, nézd át kiknek tartozunk és hány éve. A játékosok többsége már nincs a klubnál. Ezek bizony behajtható követelések jogi úton.
A példád meg kb. 5 éves gyerekszinten van.
FCBsteve
Capitá del Barça
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2022.05.30. 16:19:05

2022.08.09. 14:17:44

Alcantara írta:
2022.08.09. 12:21:04
Addig bűvészkednek ezekkel a szerződésekkel, hogy egyszer valaki megunja, végrehajtást kér a klub ellen és onnantól kártyavárként omlik a rendszer ekkora adósságnál. Nem lennék meglepve, ha FDJ elkezdené ezt.
Azért lássunk már világosan, végrehajtást LEJÁRT tartozásokra szokás...
Itt jövőbeni (még nem esedékes) kifizetésekről beszélünk (nem is kéne tartozásnak hívni)... Arról is csak a LaLiga FFP sapka miatt...

A bank se kezdeményezhet végrehajtást pl a szeptemberi lakás törlesztőrészletedre vonatkozóan (ha van ilyen)...
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2022.08.09. 12:21:04

Addig bűvészkednek ezekkel a szerződésekkel, hogy egyszer valaki megunja, végrehajtást kér a klub ellen és onnantól kártyavárként omlik a rendszer ekkora adósságnál. Nem lennék meglepve, ha FDJ elkezdené ezt.
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4460
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2022.08.09. 10:56:27

Barcaforever írta:
2022.08.09. 08:09:05
Egy magyar Barcelona oldal írta, hogy Piqué hajlandó lemondani arról a 70 millió €-ról!!!! amivel a klub tartozik neki plusz fizetés csökkentésbe belemenni.

Ez igaz? Tudom, hogy ugyanennek a Barto akciónak köszönhetően tartozunk De Jongnak 20 millió €-val!?

Ezek milyen számok? Laportáék meg akarják támadni és semmissé tenni a Barto féle szerződéshosszabbításokat.
belegondolni is borzasztó, hogy ez a patkány Barto mennyi pénzt mert ki ebből a klubból... Bár amíg a klub nem közöl hivatalos álláspontot, addig azért várnék a konkrét számokkal. Mondjuk sokat mondó, hogy De Jong szerződését vissza akarják állítani. Döbbenet, ilyen nincs és mégis van.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2022.08.09. 08:50:58

visca el barca írta:
2022.08.09. 08:14:32
Elképzelni nem tudom milyen 70 millioval tartozunk pikének. 5 éve nem kap fizetést? Vagy mi? Vagy neki is valami idióta hűségbónusz van?
Nézd csak, itt levezeti a cadena ser normálisan.

https://cadenaser.com/nacional/2022/08/ ... utType=amp

Nincs egyenként lebontva, de a Piqué, Lenglet, Ter stegen, De Jong pakk 311 millió € ki nem fizetett fizetést, bónuszt stb jelent, nagyrészt gondolom a könyvelési játszadozás miatt, amikor hosszabbítva lett a szerződésük.

Érdekes kis dokumentumfilmet lehetne csinálni Barto akcióiról, szerintem a játékosok is csak néztek és úgy voltak vele, hogy ha a klub, ki akarja, tudja fizetni…

Piqué egyértelműen elnök akar lenni/lesz egy nap, biztosan bármibe belemegy, főleg amivel később majd tud kampányolni, úgyhogy szerintem ő könnyedén le fog mondani erről a 28.7 milliárd forintról. :lol: :x :lol: =D> :mrgreen: Uramatyám
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2022.08.09. 08:14:32

Elképzelni nem tudom milyen 70 millioval tartozunk pikének. 5 éve nem kap fizetést? Vagy mi? Vagy neki is valami idióta hűségbónusz van?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2022.08.09. 08:09:05

Egy magyar Barcelona oldal írta, hogy Piqué hajlandó lemondani arról a 70 millió €-ról!!!! amivel a klub tartozik neki plusz fizetés csökkentésbe belemenni.

Ez igaz? Tudom, hogy ugyanennek a Barto akciónak köszönhetően tartozunk De Jongnak 20 millió €-val!?

Ezek milyen számok? Laportáék meg akarják támadni és semmissé tenni a Barto féle szerződéshosszabbításokat.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Barcaforever 2022.08.09. 08:17:31-kor.
Kép
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6572
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2022.07.06. 09:02:20

messideco írta:
2022.07.06. 08:42:08
Kezdődik...

Piqué nem volt teljes fizikai kondiban, ezért a gymben kellett speciális edzőmunkát végeznie. #-o

Engedd el már haver, eljárt az idő fölötted.
Ez nem most kezdődött, ha jól tudom kb. az egész nyarat végigkondizta a sérülése miatt.

De valóban el kéne már engedni, remélem nem fogja még lerántani 80 misivel a klubot.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2022.07.06. 08:42:08

Kezdődik...

Piqué nem volt teljes fizikai kondiban, ezért a gymben kellett speciális edzőmunkát végeznie. #-o

Engedd el már haver, eljárt az idő fölötted.
"And my heart will leave you never."
Rezisto95
Jugador del Barça
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2020.05.18. 15:59:40

2022.06.17. 12:40:43

Asensi írta:
2022.06.16. 22:20:33
Feast4 írta:
2022.06.16. 08:53:27
Nem kell velem egyetérteni de Pique évek óta úgy kezeli a klubot, hogy az van érte nem ő a klubért. Én ezt látom.
Nem is értek veled egyet :)
Én azt láttam, hogy akkor volt stabil a védelem, amikor Araujo éa Pique volt a középső védő. És kb félholtan is vállalta a játékot. Lehet, hogy így akart imponálni a huszonéves szeretőjének, de én úgy gondolom, hogy a klub érdekében tette ezt.
Jól inasba raktad a gyereket :D Én is úgy érzem, hogy Piqué esetében csakúgy mint Suarez és más "nem szokványos" viselkedésű labdarúgóknál, azt kell nézni, hogy mit tesz le az asztalra, és nem a magán életét előtérbe helyezni helyette.
Asensi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2022.01.30. 16:50:31

2022.06.16. 22:20:33

Feast4 írta:
2022.06.16. 08:53:27
Nem kell velem egyetérteni de Pique évek óta úgy kezeli a klubot, hogy az van érte nem ő a klubért. Én ezt látom.
Nem is értek veled egyet :)
Én azt láttam, hogy akkor volt stabil a védelem, amikor Araujo éa Pique volt a középső védő. És kb félholtan is vállalta a játékot. Lehet, hogy így akart imponálni a huszonéves szeretőjének, de én úgy gondolom, hogy a klub érdekében tette ezt.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3530
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2022.06.16. 08:53:27

Száz szónak is egy a vége Puyol karrierje végén sérülten is a Capitano volt. Neki is voltak már rosszabb meccsei. Nem is kevés. De senki nem mondta, hogy takarodjon már az anyjába, max azt hogy már megkopott, padra kéne tenni. Mi akik ehhez a gondolathoz és ehhez az emberhez vagyunk szocializálva azt várnánk, hogy valaki aki hordja a csapatkapitányi karszalagot az klubikon.

Na most Xavi, Puyol, Iniesta, ők klubikonok. Messi klubikon, igaz más okból. De ott volt évekig Mascherano, mint harmadik csapatkapitány, aki a lelkét kidobta a klubbért és baromira hallgattak rá az öltözőben.

Eleve nagy baj, hogy ilyen habitusú játékosaink most nem nagyon vannak. Azt pl. már lenyeltem, hogy Busquetsen van a csk szalag. Ő tényleg mutatott hozzáállásban közelíti a fentieket.( Én a személyes mentalitását nem látom alkalmasnak. Szerintem nem vezér típus.) De az, hogy Pique a kettes csk, sőt még SR is csk helyettes... Fuuu, hova jutottunk!

A kis kitérőn túllépve Piqueből pont ez a fajta alázat tűnt el, talán olyan 6-7 éve ami a fentiekben megvolt. Azóta ő magát építi nem a klubbot. Elmondtam lentebb miért gondolom ezt, nem ismételném. Nem kell velem egyetérteni de Pique évek óta úgy kezeli a klubot, hogy az van érte nem ő a klubért. Én ezt látom.

Ez pedig nem Puyol mentalitás.
Kép
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2022.06.16. 05:33:13

Arra kérlek, hogy vegyél vissza ebből a kocsmai stílusból, másrészt próbálj koncentrálni a helyesírásra és fogalmazásra, mert ez jelenleg az elemi szintet is nehezen üti meg. Nem az első ilyen megnyilvánulásod, továbbiakban törölni fogom ezeket automatikusan. Alcantara
Jack Napier
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2015.02.01. 16:56:53
Tartózkodási hely: Gotham City

2022.06.16. 00:10:16

Komolyan mondom de inkább kérdezem, hogy itt hányan néznek meg tényleg majdnem minden Barca meccset rendszeresen minden évben?

Csak mert ez az örös esély latolgatás spekuláció már megint itt az uborkaszezon elején hát tényleg nehezen hiszem el komolyan mondom egy többszörös fifa vilag 11 játékosról van itt most szó aki Ramossal a hátára fektette fél európát annó.

Idén is gyakorlatilag az egyetlen értékelhető védőnk volt Ara mellet az összes többi védekezni próbálkozó játékosunk már tényleg lassan a 2010 espanyolat meghazudtoló önbizalom hiányos baki parádé ősszefoglaló ékes példája lehetne de vicc nélkül.
Oké Jordi néha eltalálta csőrrel a lasztát jól de kábéra erre telt a védelmünktől. (Én hamár szóba jött a patkány, mint jelző akkor nála alkalmasabb személyt keresve sem találtam volna... talán az egyetlen igazán szerethetetlen barcás ever... ((Valami ilyesmit hallottam róla, hogy már közel a harminchoz is a faterja vitte kocsival meccsre, ezt szerintem mindenki megérti mennyire gáz.)) )

Aztán persze ezt nyílván megint komolyan gondolom és nem csak a magánvéleményem de Gerard legalább kimer jönni az öltözőből félidei égések után nem úgy, mint a mostani keretünk 80 %-a.

Az örökös Besztlíg fényezők akik meg mindig az ilyen tenyészcsődőr VdV-kel meg Ruben Diasokkal példálóznak hát azt már ténylegesen nem tudom hovatenni hol vannak ezek a proteinnel töltött kiscsirkék egy Zanetti vagy egy Puyolhoz képest akik kb. csipával a szemükben is szebre tennék az egész pálya futásukat szerintem a még 40 felett is.

#-o :roll:
Pepp
Barça B
Hozzászólások: 82
Csatlakozott: 2021.08.11. 15:35:40

2022.06.15. 22:33:56

sansz írta:
2022.06.15. 19:11:31
A Barca szurkoló imidzsbe mindenkinek más fér bele. Viszont, ha elfogadod,hogy mondjuk az utóbbi pár évben mennyit ártott Pique a Barcának, akkor egy Barca szurkoló jogosan lehet mérges. Pont azért,mert a Barcának szurkolnak és nem Piquének. Nekem amúgy pont vele kevesebb bajom van, de azért megértem,hogy sokan már utálják, elég sok jogos kritika éri.

Viszont a klubvezetés már megint brillírozik. Ezt a botrányt miért teregetik ki, miért nem csak azt látjuk ősszel, hogy Pique a padon van, vagy miért nem adják el a játékost? Meg úgy az egész fura. Egyik pillanatban még azt mondja az edző,hogy Pique profi és mindegy mit csinál a pályán kívül,ez nincs hatással a játékára, közben Laporta mellett és helyett tárgyal Barca ügyekben. Aztán a másik pillanatban meg hirtelen sajtóban meg kell szellőztetni,hogy nem tetszik,amit csinál és ahogy viselkedik és nem is olyan jó játékos, jól megmondjuk neki(meg mindenkinek)
Mondjuk azért azt látni kellene, hogy kizárólag azt "tudjuk", amit valaki ki akart szivárogtatni. Azt nem, hogy ebből mi igaz és mi nem, sőt azt se, hogy ki szivárogtat.
Az nyilvánvaló, hogy Pique a jelenlegi vezetéshez elég jól be van kötve, mivel ott fúrta Bartomeut, ahol csak tudta. Konkrétan Romeu ki is jelentette, hogy nagyon jóban vannak.
Éppen ezért azon sem lennék meglepve, ha Barto körei szivárogtatnának, hogy kicsinálják Piquet. Aki persze tett róla, hogy legyen mivel kicsinálni.
Az is lehet, hogy néhányan nem szeretnék később elnökjelölként látni, ezért már most igyekeznek alátenni.
Végül az is egy opció, hogy üzleti ellenfelei akarnak ártani neki.
Szóval csak annyit akartam mondani, hogy egyáltalán nem valószínű, hogy a jelenlegi vezetés van a háttérben.
Nekik most sokkal nagyobb gondjuk az, hogy a sociók elfogadják a pénzügyi rendezési tervet, azzal együtt, hogy a Barca vagyonának jó részét évtizedekre elzálogosítjuk.
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 970
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2022.06.15. 21:09:20

sansz írta:
2022.06.15. 19:11:31
Asensi írta:
2022.06.14. 21:49:20

Látom nem érted.
Ezért még egyszer megpróbálom elmagyarázni. Nekem nem fér bele a barcelona szurkoló imagebe, hogy a saját játékosainkat patkánynak nevezzük.
A Barca szurkoló imidzsbe mindenkinek más fér bele. Viszont, ha elfogadod,hogy mondjuk az utóbbi pár évben mennyit ártott Pique a Barcának, akkor egy Barca szurkoló jogosan lehet mérges. Pont azért,mert a Barcának szurkolnak és nem Piquének. Nekem amúgy pont vele kevesebb bajom van, de azért megértem,hogy sokan már utálják, elég sok jogos kritika éri.

Viszont a klubvezetés már megint brillírozik. Ezt a botrányt miért teregetik ki, miért nem csak azt látjuk ősszel, hogy Pique a padon van, vagy miért nem adják el a játékost? Meg úgy az egész fura. Egyik pillanatban még azt mondja az edző,hogy Pique profi és mindegy mit csinál a pályán kívül,ez nincs hatással a játékára, közben Laporta mellett és helyett tárgyal Barca ügyekben. Aztán a másik pillanatban meg hirtelen sajtóban meg kell szellőztetni,hogy nem tetszik,amit csinál és ahogy viselkedik és nem is olyan jó játékos, jól megmondjuk neki(meg mindenkinek)
Nekem ez kimaradt, de meséld már el kérlek, hogy ő "az utóbbi években mennyit ártott" a klubnak?
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 843
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2022.06.15. 19:11:31

Asensi írta:
2022.06.14. 21:49:20

Látom nem érted.
Ezért még egyszer megpróbálom elmagyarázni. Nekem nem fér bele a barcelona szurkoló imagebe, hogy a saját játékosainkat patkánynak nevezzük.
A Barca szurkoló imidzsbe mindenkinek más fér bele. Viszont, ha elfogadod,hogy mondjuk az utóbbi pár évben mennyit ártott Pique a Barcának, akkor egy Barca szurkoló jogosan lehet mérges. Pont azért,mert a Barcának szurkolnak és nem Piquének. Nekem amúgy pont vele kevesebb bajom van, de azért megértem,hogy sokan már utálják, elég sok jogos kritika éri.

Viszont a klubvezetés már megint brillírozik. Ezt a botrányt miért teregetik ki, miért nem csak azt látjuk ősszel, hogy Pique a padon van, vagy miért nem adják el a játékost? Meg úgy az egész fura. Egyik pillanatban még azt mondja az edző,hogy Pique profi és mindegy mit csinál a pályán kívül,ez nincs hatással a játékára, közben Laporta mellett és helyett tárgyal Barca ügyekben. Aztán a másik pillanatban meg hirtelen sajtóban meg kell szellőztetni,hogy nem tetszik,amit csinál és ahogy viselkedik és nem is olyan jó játékos, jól megmondjuk neki(meg mindenkinek)
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2022.06.15. 12:15:31

soadroli írta:
2022.06.15. 11:39:28
Piqué told Xavi that he is willing to fight for a starting spot, lower his salary, focus 100% on football, and will not cause any problems if he's not a starter. [Diario AS]
Ez az ő korában, és a jelenlegi körülötte folyó hercehurca miatt is természetes. Mindenképpen meg kell erősítenünk a védelmet, és szerintem annyi önkritika van benne, hogy belátja, hogy ő nem a jövő akkor sem, ha 100%-osan teszi oda magát. Viszont csereként, hozhat még segítséget egy adott helyzetben. Viszont én attól félek, hogy nem lesz neki a jövő szezonban sem alternatívája...Már a kezdőre gondolok...
Válasz küldése