Gerard Piqué

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
brazilfan
Capitá del Barça
Hozzászólások: 997
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2024.01.11. 15:47:36

davi10 írta:
2024.01.11. 12:32:15
Szereti a klubot és van üzleti érzéke.
Lehetséges, hogy a Szuperkupával a klubnak akart jót, hogy több pénz legyen a két meccsért, de közben a szurkolókkal eléggé kicseszett, szerintem a játékosokkal is.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6572
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2024.01.11. 12:32:15

Szerintem valami Kings League-es, vagy talán utánpótláscsapatról van szó. Nem 2 napba telik megszerezni a licenszet. Ő meg amúgy nem olyan csávónak tűnik, aki meg tudna ülni a seggén, szerintem megunja mielőtt megkapna egy felnőtt csapatot. Ami nem is feltetlen baj, mert nem tűnik egy kifejezetten edző alkatnak.

Az elnöki pozíció más, szerintem azt el tudná látni. Nem hiszem, hogy lerabolná a klubot, nincsenek anyagi gondjai. Szereti a klubot és van üzleti érzéke.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
brazilfan
Capitá del Barça
Hozzászólások: 997
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2024.01.11. 10:14:25

Nem örülnék, ha a Barcelona edzője vagy elnöke lenne. Nem lennék biztos benne, hogy mindig, mindent a klub érdekében tenne, hogy a saját szempontjait nem helyezné a csapaté elé. A cége közreműködött a Griezmann-bohócvideó elkészítésében, szerintem ez nagyon ciki volt egy culétól. Szerepet vállalt a Szuperkupa Szaúd-Arábiába költöztetésében; nem tudom, hogy az ő ötlete volt-e, vagy csak közreműködött a nagy haszonnal járó üzletben, mindenesetre jól beintett a spanyol kluboknak és szurkolóknak, és mivel a Barcelona ott van és jó eséllyel gyakran ott is lesz a négyes döntőben, a Barcának és a barcelonai drukkereknek is. A magánélete meg olyan, amilyen, a srác inkább tűnik celebnek, mint példaképnek, akit vakon követnék.
Rewolution5
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1084
Csatlakozott: 2009.04.11. 10:04:30
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

2024.01.11. 07:10:28

superman írta:
2024.01.10. 15:00:17
Az írta, hogy elkezdi az edzősködést, és a hétvégén bővebb infókat oszt meg. Érdekes ez a váltás, eddig a politikai irányt nyomta, ahhoz képest ez teljesen más kávéház. Mindenesetre remélem Xavi kitart addig az 1-2 évig, amíg Pique beérik, és egymásnak adják majd a kilincset!
A megtörténhet, hogy Xavi kitart, de addig Piqué edzőnek nem érik be. Ráadásul ismét Masia növendék irányítaná a csapatot, amit szvsz sokan már elkerülnének. Talán forradalmasítani kéne már ezt az egészet.
superman
Jugador del Barça
Hozzászólások: 112
Csatlakozott: 2023.02.24. 17:08:04

2024.01.10. 15:00:17

Az írta, hogy elkezdi az edzősködést, és a hétvégén bővebb infókat oszt meg. Érdekes ez a váltás, eddig a politikai irányt nyomta, ahhoz képest ez teljesen más kávéház. Mindenesetre remélem Xavi kitart addig az 1-2 évig, amíg Pique beérik, és egymásnak adják majd a kilincset!
sareefbaccha61
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2023.04.10. 12:44:49

2023.04.19. 15:47:07

Őszintén szólva nem sokat tudok a távozása körülményeiről.... :oops:
pikashow.fyi
ppssppgold.one
FCBsteve
Capitá del Barça
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2022.05.30. 16:19:05

2022.11.09. 22:42:39

Kovbal88 írta:
2022.11.09. 11:16:08
Nem nagyon értem, hogy miért pont most jelentette be a visszavonulását és azt se, hogy miért vonul vissza. Szép helyeken élvezhetné még a jutalomjátékot, mert azért nem játszik rosszul. Na de mindegy is.
Elnökválasztás összejöhet neki, mert a kapcsolatai már megvannak és elismert játékosnak számít. Elég neki Messivel kampányolnia vagy csak beállni Laporta mögé és vállalni az utód szerepet. Azt, hogy mennyire lennénk vele sikeresek azt nehéz megmondani előre. A klub jelenlegi anyagi helyzete miatt, komoly elnökre lesz szükség, vagy három vagy 8 év múlva. Addig, ha komolyan veszi van ideje felkészülni.
Ha már szezon közbeni visszavonulás, akkor érthető, hogy a nagy szünet előtt tette!
És azon sem csodálkozom, hogy nem akar másutt játszani - pénze van, tud üzleti dolgaival foglalkozni, stb.

A klub szempontjából jól jön, hogy tudnak az átigazolási szezon előtt tervezni a felszabaduló összegekkel, illetve Messi visszaigazolása is így esélyesebb - vele biztosan nem fog Piqué kampányolni... ;)
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1899
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2022.11.09. 19:22:46

jól nyakon vághatta volna még ezt a hülyegyerek Kilimandzsárót. Ritka gáz ez az ember
Sonoma
Capitá del Barça
Hozzászólások: 596
Csatlakozott: 2021.05.25. 10:00:54

2022.11.09. 11:29:56

daffy írta:
2022.11.09. 11:01:47
Attól hogy van lejjebb,még ő is egy farok. "kedves kolléga" komolyan,mint az óvodában
Igaz, hogy ő sem egy szent ember , de te meg úgy húzol párhuzamot, mintha egy hangoskodás miatti rendzavarás és egy súlyos testi sértés ugyanaz a kategória lenne.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2022.11.09. 11:16:08

Nem nagyon értem, hogy miért pont most jelentette be a visszavonulását és azt se, hogy miért vonul vissza. Szép helyeken élvezhetné még a jutalomjátékot, mert azért nem játszik rosszul. Na de mindegy is.
Elnökválasztás összejöhet neki, mert a kapcsolatai már megvannak és elismert játékosnak számít. Elég neki Messivel kampányolnia vagy csak beállni Laporta mögé és vállalni az utód szerepet. Azt, hogy mennyire lennénk vele sikeresek azt nehéz megmondani előre. A klub jelenlegi anyagi helyzete miatt, komoly elnökre lesz szükség, vagy három vagy 8 év múlva. Addig, ha komolyan veszi van ideje felkészülni.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7206
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2022.11.09. 11:01:47

Vakmacska írta:
2022.11.09. 10:51:06
Andris írta:
2022.11.09. 09:40:38
Pepének börtönben kéne ülni azért, amit a focipályán csinálni talált, többször is. Ne keverjük már Piquéhez, akinek pusztán túl nagy szája van. :D
Hát igen, pont azért írtam, mert a drága madridista szurkoló kolléga kedvesen megnyilvánult Piquéről, hogy ki merte mondani az igazságot.
Mondjuk én valószínűleg nem a kedves édes anyukáját emlegettem volna, hanem konkrétan a bírót aggattam volna fel mindenféle jelzővel, olyan jó kis Ford Faraine stílusban, ami a csövön kifér. De azért Ramos is megérne egy misét, amiket művelt a pályán ő is. :D :D Hozzájuk képest Piqué egy ártatlan kis bárányka, és mégis ő a kolléga szerint a... inkább nem idézem, ld lejjebb.
Attól hogy van lejjebb,még ő is egy farok. "kedves kolléga" komolyan,mint az óvodában
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2022.11.09. 10:51:06

Andris írta:
2022.11.09. 09:40:38
Pepének börtönben kéne ülni azért, amit a focipályán csinálni talált, többször is. Ne keverjük már Piquéhez, akinek pusztán túl nagy szája van. :D
Hát igen, pont azért írtam, mert a drága madridista szurkoló kolléga kedvesen megnyilvánult Piquéről, hogy ki merte mondani az igazságot.
Mondjuk én valószínűleg nem a kedves édes anyukáját emlegettem volna, hanem konkrétan a bírót aggattam volna fel mindenféle jelzővel, olyan jó kis Ford Faraine stílusban, ami a csövön kifér. De azért Ramos is megérne egy misét, amiket művelt a pályán ő is. :D :D Hozzájuk képest Piqué egy ártatlan kis bárányka, és mégis ő a kolléga szerint a... inkább nem idézem, ld lejjebb.
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4460
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2022.11.09. 10:07:48

Én nagyon csíptem ezt a reakciót Piquétől, félidő lefújásánál láttam hogy elég pipa és folyamatosan mondja, mikor a bíró otthagyta kb. a monológ közepette. Nyilván neki nem volt tétje és szerintem összegyűlt benne az utóbbi időszak, vagy akár korszak hibás bírói tévedései. Teljesen jól tette, ha nem vonult volna vissza szerintem áprilisig pihenne. :D Mindent össze vetve teljesen megérdemelt a kritika, ha belegondolunk mi volt a bayern és inter ellen, oké kikaptunk, de olyan hibás ítéletek voltak amelyek egy mérkőzést befolyásolnak, döntő szakaszokban. Hiába a var, plusz 3 szempár, ha ilyeneket engednek mint tegnap..
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6840
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.11.09. 09:44:02

Bocsi, igaz, visszanéztem lassítva, tényleg tolta két kézzel. Engem az Interes kezezés még mindig jobbn felháborít, mert az tényleg teljesen fekete-fehér eset, de csatlakozom, tényleg ez is durva volt.
ter Stegen; Baldé - Christensen - Araujo - Koundé; De Jong - Pedri - Gavi; Dembélé - Lewy - Raphinha
Atlantis
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:25:29
Tartózkodási hely: Budapest

2022.11.09. 09:40:57

bence0330 írta:
2022.11.09. 09:16:11
Lehet lemaradtam valamiről, sajna néha percekre akadozott a stream-em tegnap. Mi volt a csalás? Vagy kb mikor volt a meccsen, akkor vissza is keresem. Ha az Osasuna góljáról van szó és Alsonoról, akkor azért szerintem ez meg sem közelíti a BM, Inter ellen elcsalt helyzeteket, Alonsonak nekimentek, de azért kicsit ilyen tétlenül, véletlenül. Szerintem sem volt jó döntés, de még a védhető kategória nálam, legalábbis épp nem üti meg a felhéborító szintet. Persze lehet, hogy csak a BL-ben történt döbbenetes csalások tették túl magasra/alacsonyra az ingerküszöbömet.
Szerintem jól látható, hogy az Osasuna játékos teljesen szándékosan ment letarolni a védőt, hiszen a labdától konkrétan elmozgott:
https://youtu.be/R-6b0laJFcw?t=17 (érdemes a videót lelassítani 0.25 sebességre, úgy nagyon egyértelmű)
Ez innentől szándékos szabálytalanság egyértelmű esete, ráadásul elég durva, talán még könyökkel is csinálta a helyet. Amivel 2 védőnket elfektették akik akár blokkolhattak volna, hiszen a fejes pont abba az irányba ment amerre Alonso mozgott volna.

Igazán durva elcsalásnak pedig azért érződik, mert nem csak egyértelmű szabálytalanság volt, aminél kevesebbért is lefújnak ilyen szöglet szituációkat, de még a VAR vissza is nézte, ami után teljesen érthetetlen a dolog.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2022.11.09. 09:40:38

ukjent140 írta:
2022.11.09. 09:27:18
Ilyen kétkezes letarolásokat amerikai fociban szoktam látni, az inkonzisztencia az, ami elképesztően zavaró, két kézzel történő lökést mindig lefújnak szabálytalanságnak, itt sem kellett volna másképp lennie. Egyáltalán nem rajongok a bírózásért, de szerintem ebben mindannyian egyet tudunk érteni, hogy ami idén történik, az tényleg kritikán aluli.
Pontosan erről van szó, én se nagyon szoktam bírózni, max megjegyzem, hogy volt 1 hiba, de mindig látom azt is szinte, hogy milyen faktor miatt lehetett esetleg másként ítélni, vagy legalább bizonytalan kategóriába sorolni valamit. Pl a kezezős szabályok messzen nem egyértelműek szerintem, és végképp nincsenek következetesen alkalmazva, ezért ezekre nem is annyira szoktam reagálni.

De a tegnapit egyszerűen nem tudom értelmezni. Konkrétan lendületből, kényszerpálya nélkül érkezett a játékos, és akár az ütközés miatt tette ki előre mindkét kezét, akár nem, telibetrafálta Alonsot, lendületből, két kézzel. Ez 10/10, 100/100 szabálytalan a világon mindenhol, minden helyzetben, a pálya minden részén.
És nem az a baj, hogy a bíró nem látta, hibázni lehet. Az a baj, hogy gól volt, ráadásul a dőlő emberek helyén ment el a labda, és főként az a baj, hogy ezt 3 bíró egy videoszobában tetszés szerinti ismétlésszámban, lassításban, kameraszögből megnézhette.
Nem az a baj, hogy ez bírói hiba volt, nem is az, hogy ez hatással volt a meccsre, hanem az, hogy ez egy fizikai képtelenség kéne hogy legyen a VAR miatt. Az a baj, hogy fogalmam sincs, emiatt most mit gondoljak a spanyol bírószövetségről és a ligáról. Mert ez egy tudatos elengedés kellett, hogy legyen. Aki nem ért egyet, az nyugodtan kezdje el újra megnézni a tegnapi meccsen fellőtt lassításokat, visszajátszásokat real time-ban is. Egyszerűen nem találok magyarázatot, és nagyon aggasztó a jövőre nézve. Nem állítom, hogy madridi befolyás van, sőt, lehet hogy ezt inkább kizárnám. Azt állítom, hogy a bírók tegnap tudatosan döntöttek a szabályokkal teljesen ellentétesen. Hogy miért, azt nem tudom, és ez az aggasztó.

Pepének börtönben kéne ülni azért, amit a focipályán csinálni talált, többször is. Ne keverjük már Piquéhez, akinek pusztán túl nagy szája van. :D
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2022.11.09. 09:28:14

Subinho írta:
2022.11.09. 06:41:01
Állítólag lemadridistázta a bírót, nem bírt leállni. Nem is értem, miért volt erre szükség? Direkt csinálta? Mert véletlenül nem lehet ennyire balfék...
Kinézem belőle, hogy azért csinálta, hogy a többiekből kivegye a feszkót. Inkább ő kapja, mint valaki a pályán.
daffy írta:
2022.11.09. 07:55:58
Igazi elnöki alapanyag. Egy kupac trágya cukormázban. De a legtöbb elnök,politikus,magas lovon ülő ember ilyen. Tárgyalni remélem máshogy fog, különben csak fekete ganxta rapperekkel lesz tele a csapat.
Azért még mindig jobb, mint a földön fekvő játékosba többször dühből belerúgni.
Avatar
ukjent140
Barça C
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2021.12.14. 09:48:43

2022.11.09. 09:27:18

bence0330 írta:
2022.11.09. 09:16:11
Andris írta:
2022.11.09. 08:17:57
Már bocsi, de szerintem ez most nagyon a helyen volt. Egyreszt mert nem volt tetje, szamara, ezt nyilvan tudta, masreszt mert ez a tegnapi egy olyan orbitalis CSALÁS volt, ami mellett nem lehet elmenni. Altalaban nem birom Piquet es pl Albat sem, nem szeretem a sokat pofazo jatekosokat, foleg ha nincs is igazuk az esetek feleben.

De a tegnapi után én meg is rugdostam volna a birot. Ennyire ezer szazalekos szabalytalansagot kitalalni is nehez, es videorol ezerszer visszanezhettek, mielott dontottek. Teljesen megmagyarazhatatlan, elfogadhatatlan, meg mindig nem hiszem el, hogy ilyen tortent. Egyszeruen nem tudok magyarazatot talalni, amiert akar csak a leghalvanyabb ketseg merulhetett volna fel, pedig nagyon probalom keresni. Teljesen fel vagyok haborodva meg mindig, pedig nyertunk, nem is akarhogy. Nagyon nagyon nagyon aggasztonak tartom, amit lathattunk.

Lehet lemaradtam valamiről, sajna néha percekre akadozott a stream-em tegnap. Mi volt a csalás? Vagy kb mikor volt a meccsen, akkor vissza is keresem. Ha az Osasuna góljáról van szó és Alsonoról, akkor azért szerintem ez meg sem közelíti a BM, Inter ellen elcsalt helyzeteket, Alonsonak nekimentek, de azért kicsit ilyen tétlenül, véletlenül. Szerintem sem volt jó döntés, de még a védhető kategória nálam.
Ilyen kétkezes letarolásokat amerikai fociban szoktam látni, az inkonzisztencia az, ami elképesztően zavaró, két kézzel történő lökést mindig lefújnak szabálytalanságnak, itt sem kellett volna másképp lennie. Egyáltalán nem rajongok a bírózásért, de szerintem ebben mindannyian egyet tudunk érteni, hogy ami idén történik, az tényleg kritikán aluli.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6840
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.11.09. 09:16:11

Andris írta:
2022.11.09. 08:17:57
Már bocsi, de szerintem ez most nagyon a helyen volt. Egyreszt mert nem volt tetje, szamara, ezt nyilvan tudta, masreszt mert ez a tegnapi egy olyan orbitalis CSALÁS volt, ami mellett nem lehet elmenni. Altalaban nem birom Piquet es pl Albat sem, nem szeretem a sokat pofazo jatekosokat, foleg ha nincs is igazuk az esetek feleben.

De a tegnapi után én meg is rugdostam volna a birot. Ennyire ezer szazalekos szabalytalansagot kitalalni is nehez, es videorol ezerszer visszanezhettek, mielott dontottek. Teljesen megmagyarazhatatlan, elfogadhatatlan, meg mindig nem hiszem el, hogy ilyen tortent. Egyszeruen nem tudok magyarazatot talalni, amiert akar csak a leghalvanyabb ketseg merulhetett volna fel, pedig nagyon probalom keresni. Teljesen fel vagyok haborodva meg mindig, pedig nyertunk, nem is akarhogy. Nagyon nagyon nagyon aggasztonak tartom, amit lathattunk.

Lehet lemaradtam valamiről, sajna néha percekre akadozott a stream-em tegnap. Mi volt a csalás? Vagy kb mikor volt a meccsen, akkor vissza is keresem. Ha az Osasuna góljáról van szó és Alsonoról, akkor azért szerintem ez meg sem közelíti a BM, Inter ellen elcsalt helyzeteket, Alonsonak nekimentek, de azért kicsit ilyen tétlenül, véletlenül. Szerintem sem volt jó döntés, de még a védhető kategória nálam, legalábbis épp nem üti meg a felhéborító szintet. Persze lehet, hogy csak a BL-ben történt döbbenetes csalások tették túl magasra/alacsonyra az ingerküszöbömet.
ter Stegen; Baldé - Christensen - Araujo - Koundé; De Jong - Pedri - Gavi; Dembélé - Lewy - Raphinha
Avatar
grgly50
Capitá del Barça
Hozzászólások: 760
Csatlakozott: 2018.02.07. 21:37:09

2022.11.09. 09:09:56

Azért úgy gondolom, hogy meg kellene óvni a pirosat. Inkább a bíróra tenni panaszt. Igaz, olyan még nem nagyon volt, hogy nyílvánosan elmarasztalnak egy bírót. Legfeljebb pihentetik.
Egyébként a tizi közös döntés volt a VARral?
Atlantis
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:25:29
Tartózkodási hely: Budapest

2022.11.09. 09:07:08

Szerintem is teljesen rendben volt a tegnapi kiállítása.
Hazai pályán már elbúcsozott a közönségtől, és ennél stílusosabban, és Piquésebben nem is tudta volna lezárni a karrierjét, mint a nagy pofájával. :D

A padon volt még 3 védő rajta kívül, abból 2 belső, szóval a kiállítása a padról konkrétan 0 jelentőséggel bírt a meccsre nézve. Mivel visszavonult, ezért az esetleges eltiltása még ennyit se jelent.


Igazából be is lehetne vezetni, hogy pl. mindig a 3. számú kapos elmondja a magáét az egész csapat helyett a félidőben, és akkor a többiek meg koncentrálhatnának a játékra és nem arra használnák el az energiájukat, hogy a bíróhoz rohangálnak sárgalapot kireklamálni maguknak, mint ahogy az itt a csapatnál szokás... :idea:
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2022.11.09. 09:00:28

Sajnos borzasztóan gyenge a liga játékvezetői állománya, és nem csak idén, hanem hosszú évek óta. Pedig a fele uefa/fifa tag. Lahoz, manzano meg a többiek mind nivó alattiak. Néha nézem a középcsapatok meccseit is, azokon is rettentően gyengén fújnak.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7206
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2022.11.09. 08:26:43

Andris írta:
2022.11.09. 08:17:57
Már bocsi, de szerintem ez most nagyon a helyen volt. Egyreszt mert nem volt tetje, szamara, ezt nyilvan tudta, masreszt mert ez a tegnapi egy olyan orbitalis CSALÁS volt, ami mellett nem lehet elmenni. Altalaban nem birom Piquet es pl Albat sem, nem szeretem a sokat pofazo jatekosokat, foleg ha nincs is igazuk az esetek feleben.

De a tegnapi után én meg is rugdostam volna a birot. Ennyire ezer szazalekos szabalytalansagot kitalalni is nehez, es videorol ezerszer visszanezhettek, mielott dontottek. Teljesen megmagyarazhatatlan, elfogadhatatlan, meg mindig nem hiszem el, hogy ilyen tortent. Egyszeruen nem tudok magyarazatot talalni, amiert akar csak a leghalvanyabb ketseg merulhetett volna fel, pedig nagyon probalom keresni. Teljesen fel vagyok haborodva meg mindig, pedig nyertunk, nem is akarhogy. Nagyon nagyon nagyon aggasztonak tartom, amit lathattunk.
Ne aggasszon,a Real meccsen is megcsinálták a bírók a másnapi címlapot. Ezek szimplán csak inkompetens arcok. Rendre ez megy a pályákon és nem értem miért nem lehet valamit kezdeni ezzel. Akkor legyen plusz 1-2 bíró vagy nem tudom.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2022.11.09. 08:17:57

Már bocsi, de szerintem ez most nagyon a helyen volt. Egyreszt mert nem volt tetje, szamara, ezt nyilvan tudta, masreszt mert ez a tegnapi egy olyan orbitalis CSALÁS volt, ami mellett nem lehet elmenni. Altalaban nem birom Piquet es pl Albat sem, nem szeretem a sokat pofazo jatekosokat, foleg ha nincs is igazuk az esetek feleben.

De a tegnapi után én meg is rugdostam volna a birot. Ennyire ezer szazalekos szabalytalansagot kitalalni is nehez, es videorol ezerszer visszanezhettek, mielott dontottek. Teljesen megmagyarazhatatlan, elfogadhatatlan, meg mindig nem hiszem el, hogy ilyen tortent. Egyszeruen nem tudok magyarazatot talalni, amiert akar csak a leghalvanyabb ketseg merulhetett volna fel, pedig nagyon probalom keresni. Teljesen fel vagyok haborodva meg mindig, pedig nyertunk, nem is akarhogy. Nagyon nagyon nagyon aggasztonak tartom, amit lathattunk.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7206
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2022.11.09. 07:55:58

visca el barca írta:
2022.11.09. 06:47:30
“Did you see the corner you gave us? You’re the referee who has screwed us the most by far. It’s a fuc***g shame, I shit on your p**y mother.”
:D
Igazi elnöki alapanyag. Egy kupac trágya cukormázban. De a legtöbb elnök,politikus,magas lovon ülő ember ilyen. Tárgyalni remélem máshogy fog, különben csak fekete ganxta rapperekkel lesz tele a csapat.
Válasz küldése