Gerard Piqué

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2008.12.24. 12:45:35

Szerintem egyik sem az ő hibája, illetve Valdes pl. mindkettőben legalább ennyire hibás.
Az elsőnél abszolút kapushiba hogy egy behulló labádt maga elé boxol, azt minden kapus 10/9es mutatóval kapu mögé kotorja. Piqué inkább mentett előtte egy szépet szvsz.

A másodiknál pedig, amit már leírtam korábban. Ő vesztette a labdát el, igen ez hiba, aztán Puyolt is alaposan megszivatta az illető, majd Piqué még félpályáról visszaérve is próbált menteni, pont sajnos a csatárhoz pattan vissza, valamint a lövés ilyen messziről, és nem is túl erősen, Valdes akár foghatta volna szerintem.

A kettőből max 1et tudnék összrakni, ha mínuszpontokról beszélünk.. :)

Még 1et legalább..
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2008.12.24. 12:37:23

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára gekkodan 2008.12.24. 12:41:45-kor.
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2008.12.24. 12:36:27

gekkodan írta:
Utólag szerkesztettem csak, ezért megkérdezem még egyszer: Miért adta oda Sir Alex egy tál rizsért? Tán ennyire nem ért a focihoz?
Erre többször is találtál magyarázatot a cikkeinkben.. :)
Sokkalta nagyobb ajánlataik voltak a srácért, csak ő Barcelonába akart jönni, és ezért, illetve a Barca és a MU nagyszerű kapcsolatának köszönhetően sikerült így az üzlet. És egy ritkán játszatott játékosért egyébként sem lehet sokat kérni, ha menni akar, akármennyire is tartják ígéretes játékosnak.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.12.24. 12:35:21

Így karácsony délben, miközben díszítem a karácsonyfánkat, olvasgatom a honlapot, meg a topikot.
Élvezettel és érdeklődéssel figyelem a kialakult diskurzust Dani és Andris között. Korrekt 'vita', értelmes, és tetszik.
A véleményemet mindannyian ismeritek. Mivel Dani Barátom mindent leírt, amit én is gondolok Piqué-ről, nem tudok mit hozzátenni. Minden szavával, és megállapításával egyetértek, maradéktalanul. Korrekt, tényekkel alátámasztott, pontos. Az elmúlt időszak talán legösszeszedettebb, legpontosabb jellemzése Piqué-ről.
Respekt!
Mindkettőtöknek a korrekt diskurzusért!
Áldott Karácsonyt!
Piqué-nek is! :wink:

Andris videókat kér. Karácsony napján nincs sok időm. De itt van példának a Villerreal meccs, ahol Cani úgy lépett el mellette, hogy 10 méteren 3 méteres hátrányt szedett össze a "villámléptű" Piqué. Vagy ott volt az egyik BL-meccs, pontosan nem emlékszem melyik, ahol szimplán akkora lyukat rúgott, hogy majdnem elesett, és meg is kaptuk a gólunkat. Vagy ott volt a Getafe elleni meccs. Vagy az Espanyol elleni meccs, ahol szintén szerencsétlenkedett, amikor saját kapuja felé rúgta/fejelte a lasztit, abból is gól lett. Vagy ott van a Málaga elleni kapott gólunk, ahol óvodás hibát sikerült elkövetnie.
A vidiket lusta vagyok belinkelni. Aki nem hiszi, járjon utána. :wink: :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Varga Tamás 2008.12.24. 12:50:05-kor.
Kép
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2008.12.24. 12:34:10

lionelmessi19 írta:Igen Dani, pont azt kértem, hogy ezt ne csináld mert semmi értelme. :)

Tényleg a videokat várom, emlékeim szerint te voltál az aki mindig mondta, rengeteg gólt kapunk miatta.

Szerk: Csongornál a pont. Szerintem 10métert ver 5ön mindegyik másik középső védőnkre, ha már lendületből kezdjük mérni. Lassan indul, de egy sportos 1,5 méteres lábat ember a talpán aki odaver hosszútávon.
Utólag szerkesztettem csak, ezért megkérdezem még egyszer: Miért adta oda Sir Alex egy tál rizsért? Tán ennyire nem ért a focihoz?

szerk. Csongor apróbetűs része... :lol: :lol: Na igen... :lol: :lol:
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2008.12.24. 12:30:26

Igen Dani, pont azt kértem, hogy ezt ne csináld mert semmi értelme. :)

Tényleg a videokat várom, emlékeim szerint te voltál az aki mindig mondta, rengeteg gólt kapunk miatta.

Szerk: Csongornál a pont. Szerintem 10métert ver 5ön mindegyik másik középső védőnkre, ha már lendületből kezdjük mérni. Lassan indul, de egy sportos 1,5 méteres lábat ember a talpán aki odaver hosszútávon.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2008.12.24. 12:27:57

lionelmessi19 írta:

Piqué egyébként rendkívül ügyesen bánik a labdával, nem tudom mennyi maradt meg nektek abból, ahogyan a Zaragozában játszott.
Pont az a baj, hogy baromira nem bánik ügyesen a labdával, suta és pontatlan, már amikor passzol égnek áll a hajam, annyira rossz és csúnya a mozgása, bizonytalan.
lionelmessi19 írta: Az előrejátékban véleményem szerint nincs nála jobb középső védőnk: amikor megnyílik a kp előtte, rendszerint jól fut fel, és nem érik utol, akkora lábai vannak, a passzai pedig mindig pontosak ezután előrefele. A felíveléseiről sem lehet már rosszat mondani, rengeteg labdát ad előre hosszan, pontosan. Lassan már olyan százalékkal, mint Rafa. És szögleteknél rendkívül veszélyes kapura.
Marquez sokkal jobban fut fel, a két védő előrejátéka nem említhető egy lapon. Ahogy az imént írtam, Piqué nem tud ívelni, 10 labdájából 8 pontatlan. Az előrefutását pedig nem jellemezném, úgy mozog mint egy lajhár, hagyjuk már.
lionelmessi19 írta: Védekezésben szintén hatalmas előny a magassága, illetve egy futóversenynél is jól jön ki többnyire. Az egyetlen igazi probléma talán valóban az, hogy baromi lassan tud indulni. Egy elszúrt lestaktikánál ez máris azt jelenti, hogy a kapussal szembe fut a csatár.
Na látod, leírtad: lassú. Ebben benne van minden. Így ne várj egy védőjátékostól jó előrefutásokat. Magadnak mondasz ellent Andris az egész hsz-ben.
lionelmessi19 írta: Azt gondolom ezek az erősségei.
Szerintem csak a Ti kényszerképzetetek az, hogy koordinálatlan a mozgása, csak mert magas, és egy 190 feletti ember mindig furcsa a szemnek, főleg ha aktívan mozog. Remélem emlékeztek még Peter Crouchra, na ő volt koordinálatlan.
Látod, pont olyan. Érted te miről beszélek :wink:
lionelmessi19 írta: Tényleg zavar engem is, hogy ilyen lassan indul, de ezt meg elmondhatjuk többekről is a világ legjobb védői közül. Terry, Thuram, Carragher stbstb...
Az imént említett védők közül egy sem alkalmas arra, hogy Piquéhez hasonlítsd. Ég és föld a fent említett 3 védő javára (persze nem a Barca-féle Thuramra gondolok, hanem mondjuk a Juvéra). És egyik sem mozgott így mint ez a lépegető eszkavátor.

Ha olyan jó védő lenne, nem adta volna oda Sir Alex egy tál rizsért... Na Ő ért a focihoz szvsz.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára gekkodan 2008.12.24. 12:33:11-kor.
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2008.12.24. 12:19:58

LG írta:Látom sokak szerint Pique sokkal jobb mint Oleguer volt. De elfelejtitek, h mikor ment a csapatnak, Olival sem volt probléma, pl. stabil tagja volt a 2006-s BL győztes csapatnak. Csakhogy egyszer fent, egyszer lent, és mikor nem ment ugy a csapatmak, kiderült, h Presas nem is akkora király. Pedig az a nagy játékos, aki a bajban is hátára veszi a csapatot. Majd meglátjuk, szűkösebb időkben Pique mire képes. Én nem tartom sokkal jobb képességű védőnek, mint Oleguert. Cacerest viszont szivesen látnám többet játszani. Engem a játéka Rafára emlékesztet egy picit.
Azért ezt mégse LG. Viccnek elmegy, de komolyan PreSAS barátunkkal hasonlítgatni.. ez azért gáz.

Piqué egyébként rendkívül ügyesen bánik a labdával, nem tudom mennyi maradt meg nektek abból, ahogyan a Zaragozában játszott.

Az előrejátékban véleményem szerint nincs nála jobb középső védőnk: amikor megnyílik a kp előtte, rendszerint jól fut fel, és nem érik utol, akkora lábai vannak, a passzai pedig mindig pontosak ezután előrefele. A felíveléseiről sem lehet már rosszat mondani, rengeteg labdát ad előre hosszan, pontosan. Lassan már olyan százalékkal, mint Rafa. És szögleteknél rendkívül veszélyes kapura.

Védekezésben szintén hatalmas előny a magassága, illetve egy futóversenynél is jól jön ki többnyire. Az egyetlen igazi probléma talán valóban az, hogy baromi lassan tud indulni. Egy elszúrt lestaktikánál ez máris azt jelenti, hogy a kapussal szembe fut a csatár.
Egyébként pedig jól fedezi a labdát, higgadt, és itt egy példa, amikor a statisztika aránylag használható: tudjuk hogy remek labdaszerző.

Azt gondolom ezek az erősségei.
Szerintem csak a Ti kényszerképzetetek az, hogy koordinálatlan a mozgása, csak mert magas, és egy 190 feletti ember mindig furcsa a szemnek, főleg ha aktívan mozog. Remélem emlékeztek még Peter Crouchra, na ő volt koordinálatlan.

Tényleg zavar engem is, hogy ilyen lassan indul, de ezt meg elmondhatjuk többekről is a világ legjobb védői közül. Terry, Thuram, Carragher stbstb...

Na mégis csak leírtam végül újra, hogy nagyjából mi a helyzet nálam.
Nem hiszem hogy ezzel el kéne kezdenetek vitatkozni, úgyis csak az ellenkezőjét mondjuk a dolgoknak.
Sokkal inkább, ha már annyit hangoztatjátok:
Mondjuk szivesen látnék a 10 kapott gólunkból 3at videon, ami kifejezetten Piqué hibája. Segítségként ajánlom a matchdays-t, fent van minden rúgott és kapott gólunk.
Egyre emlékszem kapásból, nemtudom kitől kaptuk, ahol egy felfutásból vesztett Piqué labdát, majd a csatárt Puyol sem (!) tudta szerelni, és még a visszaérkező Piqué sem (bár emlékeim szerint csak a szerencsén múlott hogy kihez pattan a szerelési kísérlet után), majd Valdes is csak nézte az amúgy talán nem védhetetlen lövést. Lehet hogy egyes részekre rosszul emlékszek.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
van Bommel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 507
Csatlakozott: 2005.12.07. 15:42:36
Tartózkodási hely: Szarvas,Szeged

2008.12.24. 09:12:52

Varga Tamás írta:Azt hiszem mondhatom Dani nevében is, hogy MI is leírtuk párszor az észrevételeinket Piqué kolléga esetében. (ha nem így van, Dani majd kijavít)
Most is vele tudok egyetérteni, így minden szó csak felesleges szájtépés lenne. Továbbra sem győzött meg engem. Lassú, körülményes, gyenge és horrorisztikus megoldásai vannak. Nem véletlen, hogy a Valencia és a Real ellen a Márquez-Puyol kettőssel álltunk fel. És nincsenek kétségeim affelől sem, ha nem sérült Rafa a hétvégén, akkor Villarrealban is ő játszott volna Piqué helyén.
De, ez csak egy vélemény. Te úgy, én/mi így látom/juk.
Jaja, valahogy így, és ne felejtsük el, hogy nemsokára lesz egy bevethető Milito, aki szintén jobb nála. Pique még kevesebbet fog játszani, Cáceresről nem is beszélve :roll:
Láb a lábé, kar a karé, láb a karé, KARALÁBÉ
Hajrá CSABACSÜD!!!
Adamik-Varga,Kis,Gombár,Viszkok-Virág,Szilágyi,Steigler,Borgulya-Gulyás,Gazsó
www.csabacsudse.gportal.hu
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21124
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2008.12.24. 08:52:51

Látom sokak szerint Pique sokkal jobb mint Oleguer volt. De elfelejtitek, h mikor ment a csapatnak, Olival sem volt probléma, pl. stabil tagja volt a 2006-s BL győztes csapatnak. Csakhogy egyszer fent, egyszer lent, és mikor nem ment ugy a csapatmak, kiderült, h Presas nem is akkora király. Pedig az a nagy játékos, aki a bajban is hátára veszi a csapatot. Majd meglátjuk, szűkösebb időkben Pique mire képes. Én nem tartom sokkal jobb képességű védőnek, mint Oleguert. Cacerest viszont szivesen látnám többet játszani. Engem a játéka Rafára emlékesztet egy picit.
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1615
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2008.12.24. 06:01:24

Nekem kifejezetten tetszik a játéka. Hol a francban van nála jobb 21 éves védő az egész világon? Sehol nyilván. Nem azt modnom hogy tökéletes dehát ezt ne is várjuk már el tőle. Vannak buta megoldásai, de hát Alves is eladta a margit ellena labdát és ha nem az a vak drenthe van ott akkor akár ki is kaphattunk volna amiatt. És talán egyetértük abban hogy Pep döntései eddig mind legitimnek tekinthetők az eredmények tükrében, valamit ő látja a játékosokat edzésen minden nap. Tehát ha ő ennyiszer Piqué mellett dönt annak megvan az oka.
Ha ehhez hozzávesszük hogy mennyibe került, hogy mennyire elkötelezett a klub iránt akkor sokkal jobb igazolásnak tartom mint akár Cácerest 18 millioért (akit egyébkétn a habitusa miatt máris imádok) vagy Henriquét tizenvalahány millióért (aki nehéz elképzelni hogy fog még valaha a Barcában játszani, hisz jelenleg is 5 belső védőnk van hosszú szerződéssel).

Rövidre zárva: drukkolok neki, főleg hogy ekkora az elönyünk remélem sokat fog a bajnokságban játszani, de mint kiderült a blben és a rangadokon jó lesz a bevált marquez-puyol kettös
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.12.24. 00:53:05

Azt hiszem mondhatom Dani nevében is, hogy MI is leírtuk párszor az észrevételeinket Piqué kolléga esetében. (ha nem így van, Dani majd kijavít)
Most is vele tudok egyetérteni, így minden szó csak felesleges szájtépés lenne. Továbbra sem győzött meg engem. Lassú, körülményes, gyenge és horrorisztikus megoldásai vannak. Nem véletlen, hogy a Valencia és a Real ellen a Márquez-Puyol kettőssel álltunk fel. És nincsenek kétségeim affelől sem, ha nem sérült Rafa a hétvégén, akkor Villarrealban is ő játszott volna Piqué helyén.
De, ez csak egy vélemény. Te úgy, én/mi így látom/juk.
Kép
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2008.12.24. 00:39:02

Annyiszor leírtam már Dani.. :)
Meg előttem utánnam is rengetegen.
A lényeg hogy Pep is hasonlóan lát valamit, és összességében a világ jelenlegi legjobb védelmét állítgatja össze, rendszerint Piquével középen..
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2008.12.24. 00:26:34

Nem tudom, hogy miért ragaszkodsz Andris ennyire Piquéhez, egyértelmű, hogy a leggyengébb láncszem a védelemben és ráadásul indokolatlanul sok lehetőséget kap Cácereshez képest. Az is szembetűnő, hogy Pepnek azért annyi esze van, hogy a nagy rangadókon (leszámítva a Villarealt, amikor Marquez sérült volt), azért Rafa-Puyol tengely játszik.

Egyszerűen csodálkozom, hogy amennyire éleslátású véleményed van Henryvel kapcsolatban, annyira nem látod, hogy Piqué olykor tesze-tosza, koordinációs gondokkal küzd, rosszul játszik meg labdákat, fele olyan jól nem szerel, mint Marquez, eröltetetten és pontatlanul ívelget, lassú és körülményes.

Ezt látnod kell. És nem érv a válaszodban az, hogy Pep a te igazadat bizonyítja. Attól, hogy a csapat jól játszik, még nem evidens, hogy minden tagjával maradéktalanul elégedettnek kéne lennem. Piquéről kaptunk már idén csúnya gólokat (Espanyol, stb...) szóval korántsem gondolom, hogy indokolt lenne ez a fajta túlzás vele kapcsolatban részedről.
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
Zsolti
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6153
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:34:54
Tartózkodási hely: ,,!,.
Kapcsolat:

2008.12.24. 00:24:57

noname írta:Ha jól értettem akkor a sport és a mundo is arról számolt be h JÁTSZHAT A MALLORCA ELLEN!!!
Éljen.... :roll: :P
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2008.12.23. 23:55:16

Ha jól értettem akkor a sport és a mundo is arról számolt be h JÁTSZHAT A MALLORCA ELLEN!!!
A Fifa egy szégyen
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2008.12.23. 18:33:29

gekkodan írta:
lionelmessi19 írta:Pl. a legutóbbi meccs számokban című cikkekből mindig kiderül, hogy ki volt a legjobb labdaszerző, és Piqué neve valóban rengetegszer szerepelt ott. :)
Ha meg Rafa játszik, akkor rendre Ő. Nem releváns egy középső védő esetén, általában valamelyik középső védőnk szokta betölteni ezt a posztot.
Piquén kívül emlékeim szerint főleg Alves és Touré gyűjtöttek ilyen címet. :)
Aztán persze lehet, hogy rosszul maradt meg a dolog.

Puyol pl még egyszer sem volt, Cáceres sem emlékeim szerint azon a 3-4 meccsen, amin játszott, és Rafa is talán csak 1szer.

De ez mind mind egyrészt instabil, mivel csak a memóriámon múlik, másrészt meg teljesen lényegtelen, ha valaki kettővel több labdát szerez egy meccsen a társainál.

Továbbra sem tudok mást írni, ezért nem is teszem. Leírtam hogy miért szeretem a játékát, és hogy szerintem továbbra is fenn tartja ezeket az értékeket. Nomeg hogy szerencsére Pep is láthat valamit hasonlóan, mert tulajdonképp az én akaratom látszik érvényesülni. (:lol:)
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2008.12.23. 16:24:38

lionelmessi19 írta:Pl. a legutóbbi meccs számokban című cikkekből mindig kiderül, hogy ki volt a legjobb labdaszerző, és Piqué neve valóban rengetegszer szerepelt ott. :)
Ha meg Rafa játszik, akkor rendre Ő. Nem releváns egy középső védő esetén, általában valamelyik középső védőnk szokta betölteni ezt a posztot.
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2008.12.23. 16:21:39

Pl. a legutóbbi meccs számokban című cikkekből mindig kiderül, hogy ki volt a legjobb labdaszerző, és Piqué neve valóban rengetegszer szerepelt ott. :)
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2008.12.23. 15:52:23

Mosquito írta:
westerngom írta: Mielőtt bárki hadakozni kezd, mondjon egy épkézláb érvet Cacares padoztatására Pique-vel szemben! :wink:
1. 16 forduló alatt kaptunk összesen 10 gólt, "pedig"a mérkőzések 90%-n Pique volt az egyik védő.
2. Pique a 16 forduló alatt kb. 10x a legjobb labdaszerző volt.
3. Pontrúgásoknál veszélyes az ellenfél kapuja előtt.
4. Caseres sem váltotta meg a világot amikor játszott(pl legutóbbi meccsén a sporting ellen(bl) is roppant gyenge volt), előrejátékban még Piquenél is gyengébb.
5. Igen, Pique katalán és saját nevelés.

Én egyébként játszatnám Martint is, de nem Gerard kárára. Puyolékra is ráfér a pihenő. A fiataloknak kell a játék és mivel most megy is a csapatnak a gyengébb(8.-20. helyezett) csapatok ellen játszhatnának sűrűbben együtt.
Köszönöm...... valami ilyen válaszra (:vártam!) gondoltam én is! :lol:
De, ezt a "16 forduló alatt kb. 10x a legjobb labdaszerző volt." adatot honnan sikerült beszerezned? :shock: :lol:
Cacares egyébként nem kis meccs és önbizalom hiánnyal küzdhet, ahogy írtad, kaphatna egy kicsit több játéklehetőséget.
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2008.12.23. 15:33:41

Mosquito írta:
westerngom írta: Mielőtt bárki hadakozni kezd, mondjon egy épkézláb érvet Cacares padoztatására Pique-vel szemben! :wink:
1. 16 forduló alatt kaptunk összesen 10 gólt, "pedig"a mérkőzések 90%-n Pique volt az egyik védő.
2. Pique a 16 forduló alatt kb. 10x a legjobb labdaszerző volt.
3. Pontrúgásoknál veszélyes az ellenfél kapuja előtt.
4. Caseres sem váltotta meg a világot amikor játszott(pl legutóbbi meccsén a sporting ellen(bl) is roppant gyenge volt), előrejátékban még Piquenél is gyengébb.
5. Igen, Pique katalán és saját nevelés.

Én egyébként játszatnám Martint is, de nem Gerard kárára. Puyolékra is ráfér a pihenő. A fiataloknak kell a játék és mivel most megy is a csapatnak a gyengébb(8.-20. helyezett) csapatok ellen játszhatnának sűrűbben együtt.
Katalán, olcsóbb, jobb, megbízhatóbb.
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Mosquito

2008.12.23. 15:21:26

westerngom írta: Mielőtt bárki hadakozni kezd, mondjon egy épkézláb érvet Cacares padoztatására Pique-vel szemben! :wink:
1. 16 forduló alatt kaptunk összesen 10 gólt, "pedig"a mérkőzések 90%-n Pique volt az egyik védő.
2. Pique a 16 forduló alatt kb. 10x a legjobb labdaszerző volt.
3. Pontrúgásoknál veszélyes az ellenfél kapuja előtt.
4. Caseres sem váltotta meg a világot amikor játszott(pl legutóbbi meccsén a sporting ellen(bl) is roppant gyenge volt), előrejátékban még Piquenél is gyengébb.
5. Igen, Pique katalán és saját nevelés.

Én egyébként játszatnám Martint is, de nem Gerard kárára. Puyolékra is ráfér a pihenő. A fiataloknak kell a játék és mivel most megy is a csapatnak a gyengébb(8.-20. helyezett) csapatok ellen játszhatnának sűrűbben együtt.
ZS10
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 324
Csatlakozott: 2008.05.06. 19:13:30

2008.12.23. 15:11:58

Nemtudom sokaknak mi a gondjuk Piquevel! Láttam anno 21 évesen Puyolt játszani, és közel sem játszott úgy mint most Pique! ( Hála Istennek azóta Puyi megtáltosodott!) Én elégedett vagyok Piquevel! Pár év múlva a Barca emblematikus figurája lesz, mint Puyi! És valószínűleg a Barca csapatkapitánya! Örülni kéne inkább, hogy nálunk játszik! Annak nagyon nem örültem anno, amikor lelépett a M.U.-hoz, de cirka ugyanannyiért jött vissza, mint amikor elment, és rengeteget fejlődött ott!

Visca Barca!
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2008.12.23. 14:58:30

Danka00792 írta:
westerngom írta:Mielőtt bárki hadakozni kezd, mondjon egy épkézláb érvet Cacares padoztatására Pique-vel szemben! :wink:
Guardiola valamit biztos tud, amit te nem, mivel mi kaptuk a legkevesebb gólt eddig a szezonban.
Akkor mi is a probléma?
igen, gondoltam, hogy ez lesz a válasz......., nem pedig egy értelmes okfejtés.....
Oleguert most mindenki érdekes módon kiröhögi, támadja pedig csak azért maradhatott, mert Katalán. Akkor is ezt a választ írta minden kiváló képességű kolléga, hogy Frank tudja, hogy miért Oli játszik, hogy mersz egyáltalán kérdezni a fórumon, mikor bajnokságot és BL-t nyertünk.
Srácok... én nem bántok, nem támadok és legfőképpen nem Pep és a csapat érdemeit csorbítom, de kicsit érdekes ez a strucc politika.
Hál isten fut a szekér, jönnek az eredmények, de megfogalmazódnak kérdések amikre nincs szemmel látható magyarázat.
Ilyen volt Samu "majd" nem eladása is, ami hál isten nem jött össze a "Pep tudja mit csinál" írogatók és a mi legnagyobb szerencsénkre!!
Válasz küldése