Gerard Piqué

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2009.01.25. 09:48:12

albicelesteX írta:Én azért nyugodtabb vagyok ha Marquez játszik ott ahol tegnap piqué!Szerintem könnyen zavarba hozható és gyakran késik el!
Valóban!
Marquez még jobb a rutinja miatt.
De szerintem Piqué hamar túl léphet rajta.
Nagyon tehetséges!
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2009.01.25. 09:45:13

Én azért nyugodtabb vagyok ha Marquez játszik ott ahol tegnap piqué!Szerintem könnyen zavarba hozható és gyakran késik el!
Kép
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2009.01.24. 23:58:05

Remek volt ma. Meg vagyok vele elégedve hetek óta. És végre egy 190cm magas védőnk is van! :)
Így tovább Piqué!! :wink: :wink:
Avatar
G-Jay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2196
Csatlakozott: 2006.06.19. 23:25:20
Kapcsolat:

2009.01.24. 23:57:21

Gratulálok a srácnak, szépen kinőtte fél év alatt az új Oleguer címet :!:
Nálam ma is simán megér a produktuma egy 3-ast. De leginkább az elmult meccseken mutatott formája miatt jár neki a gratuláció!
Az ifjú Kábszeresnek egyre nehezebb lesz a dolga így...
Persze megjegyzem azért ilyen védelemmel se sokan rendelkeznek mint mi...Puyol, Milito, Marquez az öregek, Caceres, Pique a fiatalok (középen persze)
¡Visca El Barça! ¡Visca Cataluna! Més Que Un Club...
California Love
BLAUGRANA.HU! Minden ami Barca, minden ami történelem!
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2009.01.24. 23:52:54

Ma tökéleteset játszott.Nemegy nagyon fontos szerelése volt, amikor Alves felment.Utóbbi időben remekül játszik, a kritikusokat véglegesen elhallgattatja. 8)
A Fifa egy szégyen
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2009.01.17. 23:57:07

Igen. El kell ismernem, hogy egyre jobban, és megbízhatóbban játszik. Helye van a csapatban - még ha nem is a szívem csücske. Egyre kevesebbet hibázik, a fejjátéka pedig kimagasló. Remélem, a továbbiakban is hasonló teljesítményre lesz képes.
Csak így tovább!

FORCA BARCA!
FORCA PIQUÉ!
Kép
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2009.01.17. 23:50:26

Ma teljesen jól játszott. Egyre stabilabb és jobb ,ahogy játszik és beleszokik a csapatba. Ha így folytatja pár éven belül kezdő is lehet stabilan.
És nagyon fiatal,ami még 1 jó pont :)
Na csak igy Tovább Piqué! :wink:
Avatar
Ákocka
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 370
Csatlakozott: 2007.09.17. 13:50:07
Tartózkodási hely: Veszprém

2009.01.17. 23:15:39

Annak ellenére, hogy a MU, köszönhető a remek védelmének, emberemlékezet óta nem kapott gólt, azért kíváncsi lennék, mit gondolhat most az öreg Förgi Piquéről. Szerintem ha megnéz egy ilyen Barca-meccset, még egy pohár borral többet iszik a szokásosnál.
Csak így tovább, Gerard!
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3700
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2009.01.17. 23:09:12

Valóban jól játszott, magabiztos volt, én most csak egyetlen dolgot hiányoltam tőle, méghozzá a pontrúgásoknál való fejeseket.
Bár most ettől függetlenül hibátlanul tette a dolgát, a hibáról meg annyit, hogy veszett már több Mohácsnál...
Csak az hibázik, aki dolgozik, nemigaz? :)
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2009.01.17. 23:05:06

No, hát ide nem ír senki? :D
Nagyon magabiztosan játszott, volt egyetlen apró hibája (megesik egy Puyollal is az).
Jó párszor kifejelte a labdákat, nagyon jók voltak a megelőző szerelései, tényleg szinte hibátlan volt.
A következő évtizedek egyik legjobb középső védője lesz. És még mindig mennyire fiatal!
Avatar
depth
Capitá del Barça
Hozzászólások: 912
Csatlakozott: 2008.02.04. 11:33:35

2009.01.12. 00:08:27

lionelmessi19 írta: Spec. szerintem egészen kiválóak voltak a felpasszai, de hát van hogy másképp látják az emberek a dolgokat, asszem a mellékelt ábra mutatja 1-2 helyen ma is. :)
én azt vettem észre, h nagyrészt mindig hátrapasszolt a kapushoz. kisebb megindulásai se voltak, az a néhány előrepassz meg egy ilyen szintű csapatban alap.

Innen folytatódjon, Piquére koncentrálva! L.

és ezt miért az enyémbe írtad? :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára depth 2009.01.12. 00:16:01-kor.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2009.01.12. 00:07:45

Nem ragozom, ill ha úgy veszitek ti bajotok..DE

mindorokke barca egyáltalán nem az a piszkálódó user. lehet,h érveltek, de azért mert Caceres 1-2 meccsen játszott,és nem volt égbekiáltó hibája még nem lesz jobb egy jóval több meccsen játszó, és annak 80-90%án teljesen jó teljesítményt nyújtó Pique-nél.

az én véleményem is az,h az a szintű kritika amit 'néha' kap egyesektől, teljesen érdemtelen. egyáltalán nem lóg ki a csapatból,és megállja a helyét. Caceres is megállná lehetséges, de ez most nem róla szól.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2009.01.12. 00:06:07

gekkodan írta:Andris! Ha le akarod zárni, miért folytatod? :roll:
Most nem egészen értem ezt. :)
Ha vhol írtam h lezárnám a Piqué témát, akkor végülis igazad van, dehát mért ne változhatna meg a szándékom, ha valami újat látok.
De nem emlékszem ilyenre, lehet lyukas már az agyam ilyenkor.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2009.01.12. 00:03:20

Andris! Ha le akarod zárni, miért folytatod? :roll:
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2009.01.12. 00:00:59

depth írta:kiváló, tökéletes védőmunka. előrejátékban fejlődnie kellene.
Spec. szerintem egészen kiválóak voltak a felpasszai, de hát van hogy másképp látják az emberek a dolgokat, asszem a mellékelt ábra mutatja 1-2 helyen ma is. :)
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2009.01.12. 00:00:34

mindorokke_barca írta:Tamás és Dani! Nem céloztam rátok. Nem szoktam számontartani ezeket a dolgokat, hogy ki melyik játékosról milyen véleményt alkotott a topikokban. Általánosságban beszéltem, mert aki ide irt szinte csak kritikát fogalmazott meg Piquéről, emiatt szerintem ha akartam volna sem tudtalak volna csak benneteket kiemelni. Feszültséget sem akartam kelteni, egyszerűen csak zavartak ezek a dolgok, amiket lejebb ki is fejtettem.
Túlvagyunk a témán testvérem. Béke!
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2009.01.12. 00:00:15

Mert szerinte, és szerintem is erősen eltúlzott negatív véleményetek van a srácról.
És ez szúrja a szemét, ahogy sokszor nekem is.

Szerintem amíg nem megyünk itt sértegetések be bele, egy picit lehet szurkálódni, kereteken belül.

Ez lehet h vkinek rosszul esik, részemről én is sokat kapok ilyet, mégis viselem mindig.

Nem tetszik néha amit írtok róla, és lehet ha mindorokke_barca nem tette volna meg, én írtam volna egészen hasonlót. :P
Nem hiszem hogy szívetekre kéne venni, különösebben.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
depth
Capitá del Barça
Hozzászólások: 912
Csatlakozott: 2008.02.04. 11:33:35

2009.01.11. 23:59:16

kiváló, tökéletes védőmunka. előrejátékban fejlődnie kellene.
mindorokke_barca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2008.02.10. 10:48:21

2009.01.11. 23:59:05

Tamás és Dani! Nem céloztam rátok. Nem szoktam számontartani ezeket a dolgokat, hogy ki melyik játékosról milyen véleményt alkotott a topikokban. Általánosságban beszéltem, mert aki ide irt szinte csak kritikát fogalmazott meg Piquéről, emiatt szerintem ha akartam volna sem tudtalak volna csak benneteket kiemelni. Feszültséget sem akartam kelteni, egyszerűen csak zavartak ezek a dolgok, amiket lejebb ki is fejtettem.
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2009.01.11. 23:54:38

lionelmessi19 írta:Egyrészt nem én voltam, nemtom mi volt.. Tamás! :)

Másrészt pedig: nem látom be miért ne lehetne megszólítani titeket.
Amíg teljesen korrekt módon teszi, addig szerintem nyugodtan hivatkozhat a ti véleményetekre, rátok. Így is egy állarcot jelent a fórum, legalább ennyi engettessék meg, ennyit vállaljatok.

Egyébként Marquez és Puyol az alap kezdők, ez kétségtelen szeritnem is. Senki nem is vitatja, hogy többnyire ezt kéne tenni.
Igen Andris, meglehet.
Csak akkor ne eszkuzálja utána magát, hogy de én mégsem, izé.
Tudjom, hogy nekem, vagy nagy valószinűséggel még Daninak is szólt.
De a véleményt nem így kell kifejteni.
Én sem így szoktam kezdeni pl. anno az R10 topikban, hogy egy jó meccse után hol vannak az őt utálók.
Na, mindegy. ez csak egy vélemény. :wink:

Ja és igen: Gekkodannak igaza van, a véleményed megfogalmazását egy picit erősnek éreztem. :wink:

Amennyiben nem szólítanak meg, a magam részéről ezt a témát befejeztem.
Béke legyen velünk. Egy győztes meccs után ugrunk egymásnak, gyerekek! :wink:
Kép
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2009.01.11. 23:53:11

Jó hát hagyjuk a témát. Más stílusban is lehetett volna Andris. Ez cinikus és élcelődő volt.

Ja és elfoglaltságaim mellett többek között ezért nem járok a fórumra napokig. Mélységesen leesett a színvonal és brutális a nívó. Nem feltétlen adom a nevem a dolgokhoz, ahogy itt többen is, ha jól látom... ld. barca99 és a többiek.
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2009.01.11. 23:51:04

Egyrészt nem én voltam, nemtom mi volt.. Tamás! :)

Másrészt pedig: nem látom be miért ne lehetne megszólítani titeket.
Amíg teljesen korrekt módon teszi, addig szerintem nyugodtan hivatkozhat a ti véleményetekre, rátok. Így is egy állarcot jelent a fórum, legalább ennyi engettessék meg, ennyit vállaljatok.

Egyébként Marquez és Puyol az alap kezdők, ez kétségtelen szeritnem is. Senki nem is vitatja, hogy többnyire ezt kéne tenni.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2009.01.11. 23:50:39

Andris!

Egyet mondj meg. Miért nem írják be, hogy ma jó volt. Mi szükség van támadni és cinikus beszólásokat tenni. Leírom nekem mi tartozik ide:

"érdekes, hogy hol vannak a kritikák"

"na most miért hallgatnak Piqué nagy támadói?"

És az ehhez hasonló, tökéletesen kiolvasható hanglejtéssel tett hsz-ek.

Ad 2. nem személyeskedtem, csupán megjegyeztem a burkoltan nekem szóló célzással kapcsoaltos véleményem.

Ad 3. tessék átnézni a Henry-topicba, vagy bárhova: be szoktam ismerni a tévedéseim.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára gekkodan 2009.01.11. 23:52:33-kor.
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2009.01.11. 23:48:37

mindorokke_barca!
Az lehet, de ettől még megszólítottál minket. Danit is, és engem is, hiszen mi a rendszeres és kitartó bírálói közé tartozunk. Ezen véleményem ma sem változott. Semmivel sem volt jobb, mint Cáceres.
Amennyiben véleményed van, azt fejtsd ki, ne pedig embereket találj meg, és szólíts mag.
Köszi.

szerk: ja, és nem értem, miért lett törölve az előző hsz-em? OFF-jellegű nem volt, nem is bántottam senkit, csúnyán sem beszéltem. Remélem, aki törölte, felvilágosít. Köszönöm. :wink:

szer2: senki sem személyeskedett, Dani meg pláne nem. Csak megjegyezte, amit gondol, és amit én is gondolok. Ergo: megelőzött. :wink:
Ja, és engem sértésként hatott, hogy megszólítottak. Vagy legalábbis, érezhetem így nem?

én töröltem,mert olyan volt mintha azt írtad volna,h egyetértek...csak körülírva 4mondattal :wink: nem először van ilyen, és máskor rá is jössz,h miért van törölve, és írsz egy normálisat. Ozsi
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Varga Tamás 2009.01.11. 23:50:57-kor.
Kép
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2009.01.11. 23:47:39

gekkodan írta:
mindorokke_barca írta:bizony bizony, gondolom most sem fogjak sokan megjegyezni h ma is szinte tokeletes munkat vegzett.... bar onmagaban mar talan az is pozitivum h december 24iket ota nem nem kapott hsz-t a topikja, mivelhogy legtobbszor kritikat kapott, szerintem jogosulatlanul
Ez most valami vírus a fórumon, hogy 1-2 jó meccs, meg pár hiányzó kritika után rögtön megy az élcelődés? Nem tudom kire célzol (lehet, hogy rám), de ezzel a tevékenységeddel mélyebbre süllyedsz bármelyik kritizáló fórumozónál, mert balhét provokálsz és akadékoskodsz.

Akik kritizálják, többnyire ésszerű érveket hoznak fel. Te viszont most is süketelsz és teljesen fölöslegesen piszkálódsz.

szerk. Valentino! neked is üdv a csordában...komolyan eldobom az agyam..

még valaki?
Dani, fejezd be a személyeskedést!

Egyébként pedig jogos amit írt, itt valahogy elfelejtik megjegyezni általában a kritikusok, hogy a védelem legjobbja, de legalábbis minimum elképesztően stabil, és jó. Pedig az előző két meccsre ez abszolút igaz. Egyáltalán nem tartom még csak piszkálódásnak sem, azthiszem illik a kritikusoknak mindig a jót is megjegyezni. Bár ha nem, hát nem, de szerintem a legkevésbé sem volt ez olyan, amit ezután bárki akár csak kicsit is sértésnek vehetne.

Egyébként nem árt figyelembe venned, hogy mi továbbra is tartjuk magunkat ahhoz a véleményhez, ami szerint nem csak 1-2, hanem szinte az összes meccsén jól teljesít.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Andris 2009.01.11. 23:49:13-kor.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Válasz küldése