Gerard Piqué

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2008.11.23. 22:16:42

Varga Tamás írta:Még egyszer leírom, a gyengébbek kedvéért.
Piqué nem éri el a Barcelona szintjét, és sokkal több lehetőséget kap, mint amit megszolgált ez alatt a 3 hónap alatt. Hogy miért? Azt csak Pep, és a Jóisten tudja.
Hát ezt szerintem te kijelented és nem véleményformálásnak tűnik. Főleg,hogy semmire sem tudod alapozni,max arra a heti 2meccsre amit látsz.


Te/ti még akkor is kritizálnátok őt,ha lőne 5gólt és nyernék 5-0ra. Ezt én negativ elfogultásgnak nevezem,és nem ez az 1. alkalom,hogy ennyire éles kritikát fogalmaztok ellene, régebben teljesen alaptalanul, most részben volt alapja a kritikának,de nem ekkora méretűnek.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2008.11.23. 22:14:10

Bányász írta:A lényege a mondandódnak,h megint Neked van igazad?!

És aki nem úgy gondolja mint Te az elfogult...nem lehet,h Te vagy elfogult méghozzá nagyon negatív irányba?Mert iszonyat éles kritikákat fogalmazol meg vele kapcsolatban.
azért téged idézlek,mert nem akarom leírni mégegyszer.

Tamás! én senkivel kapcsban sem vagyok elfogult,nagyon meg végképp nem. Pique sem a kedvencem. csupán igyekszem reálisan nézni a történteket. szntem sikerül is, legalábbis erre következtetek még pár hszből.

és azért reagálok a te és pl Dani hszére,mert én úgy érzem,h ti nagyon elfogultak vagytok, és meg se akarjátok próbálni reálisan nézni a történteket.

hagyhatjuk is, csak ezt szerettem volna még tisztázni.

FORCA!
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.11.23. 22:11:18

Bányász írta:A lényege a mondandódnak,h megint Neked van igazad?!

És aki nem úgy gondolja mint Te az elfogult...nem lehet,h Te vagy elfogult méghozzá nagyon negatív irányba?Mert iszonyat éles kritikákat fogalmazol meg vele kapcsolatban.
Bocsi, de nem tudod értelmezni az egyszerű magyar mondatokat?

A mondandóm lényege:

- TI ÍGY LÁTJÁTOK
- ÉN MÁSKÉPP

Pont. Ez a lényeg.
Remélem, most már világos.
Kép
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2008.11.23. 22:10:33

Kezdem úgy érezni, hogy egyeseknek örömforrás, hogyha bűnbakot keresnek egy-egy meccs után.
(Szerencsére most éppen nem Henry a bűnbak.)

Azon kéne inkább filózni, hogy 3-nál több épkézláb támadást nem tudtunk végrehajtani...nem pedig egy személyre mutogatni.
boixosnoisbarca
Jugador del Barça
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2008.05.26. 22:09:22

2008.11.23. 22:09:27

Igen,Piqué-nek sokat kell még fejlődnie,tény,h benne volt a golban,mint ahogy sztem Valdes is.lesz.rta a légy a labdát...De most neki kell játszania,remélem legközelebb jobban odafigyel...
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2008.11.23. 22:09:26

A lényege a mondandódnak,h megint Neked van igazad?!

És aki nem úgy gondolja mint Te az elfogult...nem lehet,h Te vagy elfogult méghozzá nagyon negatív irányba?Mert iszonyat éles kritikákat fogalmazol meg vele kapcsolatban.
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.11.23. 22:05:29

Még egyszer leírom, a gyengébbek kedvéért.
Ha nincs hiba, nincs kapott gól.
Lehet, hogy Te úgy gondolod, hogy a véleményem gyenge alapokon nyugszik. Csak Te pozitív irányban teljességgel elfogult vagy iránta. Így a véleményed nem tükröz objektivitást. Már megbocsáss.
Vannak még, akik velem együtt gondolkodnak.
Vannak, akik mernek vitázni, és vállalják a véleményüket.
Megint olyasmin rágódunk, ami tök felesleges.
Olyanok vagyunk, mint a képviselők az Ország házában.
Elbeszélünk egymás mellett.
A Piqué-t feltétel nélkül imádók a magukét szajkózzák, akik másképp gondolkodnak róla, az a saját igazukat hajtják.
Csak közben elvész a lényeg: FORCA BARCA!
El kellene fogadni, hogy sokan, sokfélék vagyunk.
Nekem ez a véleményem, másnak más.
Ettől még ugyanannak a csapatnak szurkolunk.
Piqué nem éri el a Barcelona szintjét, és sokkal több lehetőséget kap, mint amit megszolgált ez alatt a 3 hónap alatt. Hogy miért? Azt csak Pep, és a Jóisten tudja.
Kép
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2008.11.23. 22:05:07

Szegény Piqué!

Asszem most csuklik rendesen.
Csak meg ne fulladjon a lelkem. :D
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
lopakodo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 650
Csatlakozott: 2008.06.16. 15:07:57
Tartózkodási hely: inkább vegyük meg Fabregast,ha kell 45ért

2008.11.23. 22:03:40

Nem tudom ,hogy mi a bajotok pique-vel...(gondolok itt elsősorban VT-re!...)


Nagyszerű védő ,mindenki hibázhat.Írjtok levelet Pep mesternek ,hogy rakja be marquezt ,vagy igazoljon egy jó védőt.Mondjuk Hiipia-t.Idős de nagyon stabil...A sok sírásnak sincs eredmény ,se értelme.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2008.11.23. 22:00:08

Varga Tamás írta:
ozsimiki írta:
egyszerű matek....

hiba előtt lőttünk gólt? zsebbe volt a 3pont,h kettőt veszítettünk? 1pontra álltunk,és 1 pontot szereztünk, akár hogy is nézem ez nálam -+0 :lol:
Akkor nem értem, hogy engedtek át téged az általános iskola első osztályából?
Na mindegy.
Bocsánat, de ez jutott az eszembe.
Tamás, 1 és 1 között nálad 2 a különbség?

Pique hibája előtt 1 pontra álltunk, mivel x volt. meccs végén is 1 pontot szereztünk,mivel x lett. vagy nem?

saját meccsünkről beszélek...h mennyi pontot szereztünk...
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Chris0527
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1382
Csatlakozott: 2006.07.18. 21:42:31
Tartózkodási hely: Ágfalva-Sopron

2008.11.23. 21:59:28

Varga Tamás írta: Akkor nem értem, hogy engedtek át téged az általános iskola első osztályából?
Na mindegy.
Bocsánat, de ez jutott az eszembe.
Miki arra gondolt hogy nem álltunk nyerésre a hibája előtt. Magyarul 1 pontunk volt akkor és a végén 1 pontot szereztünk. Szóval kijavították a hibáját mondjuk így. De nem miatta van -2 pont.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2008.11.23. 21:58:26

Tamás, nemtudom hogy írhatsz ilyeneket.

0-0ás állással kezdtünk, 1-1el fejeztük be. 1 pontról indultunk, ott fejeztük be. Ez a száraz része.
Ezt alátámasztandó pedig elmondhatjuk, ami teljesen megállja a helyét, hogy a csatáraink impotenciája és játéka legalább olyan felelős, mint a védelmünk (köztük Piqué) az egy kapott gólért, és azért hogy nem nyertünk.

Senki sem vitatja hogy Piqué hibázott, de elképesztően gyenge alapokon álló szélsőséges véleményt fogalmazol meg vele kapcsolatban.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2008.11.23. 21:58:02

Eddigi teljesítménye szerintem igazolja a megvételét.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2008.11.23. 21:56:45

Varga Tamás írta: És engedte el minden zokszó nélkül. Tehetségesnek indult, de betlizett, eladta. Nyert rajta pár milkát.
Ezzel csak az a baj,h még mindig tehetséges!Tehát nem csak annak indult hanem az is és marad is és még bármi lehet belőle mert nem egy vén csataló.
gekkodan írta:Leigazolta elég korán, aztán kölcsönadta a spanyolba, majd úgy engedte el 5 milkáért, mint a cukrot... Jegyezzük meg egy Manchester-Barca viszonylatban 5 millió durván annyi, mint a te holnapi kajád.
21 éves bekkért 5 millió nem aprópénz.Főleg ismerve az életútját.

Kölcsönbe pedig elég jól játszott szvsz.
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2008.11.23. 21:56:18

Benga írta:Hangsúlyoznám. Azt írtad, hogy nem látott benne semmit... ne visszakozz azzal, hogy leigazolta és stb. Látott benne valamit. És a többség is lát benne valamit. Ti ketten nem. Hát nem érthetünk mindenbe egyet...
Ennél azért többen vagyunk és nyugodtan ide írhatod Sir Alex Fergusont is, aki nagycsapati léptékben egy tál rizsért engedte vissza a hipertehetséges Piquét... Szal 3-an már tuti vagyunk :lol:
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
Avatar
kennyke04
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2007.04.17. 14:04:52
Tartózkodási hely: DöBö

2008.11.23. 21:55:57

szerintem kár Piqué nyakába varrni! tény h hibázott amikor eladta, de utána jó ütembe akasztotta meg a támadást, de a csatár szerencséjére visszapattant elé és 4védő közül Valdes mellett kapuba csavart. Hibázott javította... Bojan rosszabb volt. Ráadásul Alves-t egyszer megmentette Gerard 3 v 2be hozták és Alves helyén nem volt ember és becsúszva mentett...
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.11.23. 21:55:04

ozsimiki írta:
Varga Tamás írta: Így van.
De nem rúgtunk.
Így a hiba 2 pontunkba került.
egyszerű matek....

hiba előtt lőttünk gólt? zsebbe volt a 3pont,h kettőt veszítettünk? 1pontra álltunk,és 1 pontot szereztünk, akár hogy is nézem ez nálam -+0 :lol:
Akkor nem értem, hogy engedtek át téged az általános iskola első osztályából?
Na mindegy.
Bocsánat, de ez jutott az eszembe.
Kép
Benga
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1044
Csatlakozott: 2007.02.07. 12:37:36

2008.11.23. 21:54:50

Hangsúlyoznám. Azt írtad, hogy nem látott benne semmit... ne visszakozz azzal, hogy leigazolta és stb. Látott benne valamit. És a többség is lát benne valamit. Ti ketten nem. Hát nem érthetünk mindenbe egyet...
Avatar
FCBarca88
Capitá del Barça
Hozzászólások: 611
Csatlakozott: 2006.02.24. 15:35:59
Tartózkodási hely: Isaszeg

2008.11.23. 21:53:15

Ez egy végtelen vita, úgy ahogy Henry esetében is.
Mindkét oldalon(védelmező és támadó) vannak olyanok akik egyszerűen nem képesek beismerni ha tévednek. PL lőhet Piqué 3gólt védő létére akkor is támadják majd, vagy ép fordítva: összehozhat 3 11-est az ellenfélnek, akkor is lesznek védői. És azok akiknek meg normális gondolatai, eszmefuttatásai vannak(nem tartozok ide :D ) azok meg elvannak nyomva.


És hogy mi lesz Piqué-vel??
Nem mi döntjük el! Hanem egy bizonyos Pep Guardiola, az FCBarcelona edzője.
I am a Runner![...]
FCBarcelona, Fradi, Schumi, Németország!
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.11.23. 21:52:38

Mihu írta:
Varga Tamás írta: SAF se látott benne semmit, én se, és vagyunk még így páran.
Akkor biztos Glazer volt szerelmes a fiatal Piquébe és Ő igazolta le, anélkül hogy megkérdezte volna SAF-t, vagy nem érdekelte volna a mester véleménye. Ha nem látott benne semmit, akkor minek igazolta le?
És engedte el minden zokszó nélkül. Tehetségesnek indult, de betlizett, eladta. Nyert rajta pár milkát.
Kép
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2008.11.23. 21:51:56

Varga Tamás írta: Így van.
De nem rúgtunk.
Így a hiba 2 pontunkba került.
Hát a hibája ,amit nem teljesen az övé volt, 1 gólba került.Nem 2pontba
Miért nem rúgtunk még egy gólt? Könnyű okoskodni , egy védőt szidni,de az,hogy a csatársorunk Pique teljesitménye alatt volt az NEM BAJ?
Ez a szánalmas,hogy Messi nélkül semmire sem vagyunk képesek elől,és nem az,hogy Pique eladott egy labdát!!!
Ezt mért nehéz felfogni?
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2008.11.23. 21:51:50

Varga Tamás írta: Így van.
De nem rúgtunk.
Így a hiba 2 pontunkba került.
egyszerű matek....

hiba előtt lőttünk gólt? zsebbe volt a 3pont,h kettőt veszítettünk? 1pontra álltunk,és 1 pontot szereztünk, akár hogy is nézem ez nálam -+0 :lol:
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2008.11.23. 21:51:30

Mihu írta:
Varga Tamás írta: SAF se látott benne semmit, én se, és vagyunk még így páran.
Akkor biztos Glazer volt szerelmes a fiatal Piquébe és Ő igazolta le, anélkül hogy megkérdezte volna SAF-t, vagy nem érdekelte volna a mester véleménye. Ha nem látott benne semmit, akkor minek igazolta le?
Leigazolta elég korán, aztán kölcsönadta a spanyolba, majd úgy engedte el 5 milkáért, mint a cukrot... Jegyezzük meg egy Manchester-Barca viszonylatban 5 millió durván annyi, mint a te holnapi kajád.
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
Benga
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1044
Csatlakozott: 2007.02.07. 12:37:36

2008.11.23. 21:51:23

Puyol nem tudott szerelni, róla meg szerencsétlenül pattant el a labda.
Én nem varrnám az ő nyakába...kicsit tulzó. És őszintén én teljesen máshogy látom a dolgokat. Az, hogy SAF nem látott benne semmit az meg mosolyogtató, valamiért mégiscsak odakerült :)
Szóval nem volt ez olyan vészes. Nem lógott ki. Szerintem.
És amúgy meg Oleguerhez hasonlítani eléggé durva. Pique jó védő.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Benga 2008.11.23. 21:52:47-kor.
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4091
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.11.23. 21:51:05

lui1698 írta:És ilyenkor vakarhatja a fejét a Barca drukker, hogy miért nem volt képes a vezetőség átutalni azt a nyamvadt pénzt Ezequiel Garyaért?
Mondjuk ez is egy nagyon jó kérdés. Függetlenül Piqué mai teljesítményétől. Majd nézhetjük ahogy megfogja Eto'o-t (legalább is remélem hogy lesz rá lehetősége hogy Samut fogja :roll: ) a jövő évi El Classico-n.
Válasz küldése