Gerard Piqué

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2022.11.04. 09:45:23

zsoltfree írta:
2022.11.03. 22:20:16
Ez komoly? Még ilyenkor is bele kell rúgni egyet? Gratulálok ehhez a hozzáálláshoz. Mindig minden kaki. Persze az ő hibája, hogy az előző elnök nem tudta idejében pótolni. Illetve az elmúlt 2 évben ki volt aki jobban játszott mint ő belső védőként? Araujo első jó éve tavaly volt. Mellette kinek kellett volna játszania? Langlet, Garcia, Umtiti és hasonló zsenik mellett inkább csókold meg a homlokát, hogy nem lépett le a 8-2 után. Lehet utálni, de akkor is az a realitás, hogy a legkevésbé rossz megoldás még mindig ő volt erre a posztra. Ha a csúcs 19 évvel ezelőtti Pique van itt az utolsó 2 évünk akkor is ilyen lett volna.

[/quote]

Belerúgni?
Miért ha nem állok be a sorba, és ajnározom csak és kizárólag az már belerúgás?:D
Minek írjam le ugyanazokat, amiket már előttem megtettek? Inkább megpróbáltam egy másik oldalról megközelíteni, mivel bennem is vegyes érzések kavarognak vele kapcsolatban.

De itt csak jót lehet írni? Ha van egy véleményem, és nem simul a Ti elvárásaitokhoz, akkor már belerúgás valakibe?
Inkább a másik két jómadárba rúgtam vele, akik nem veszik észre magukat, Piquét még ki is emeltem, hogy legalább benne van méltóság egy ilyen döntést meghozni.

8-2t meg csak azért hoztam fel, mert az lett volna egy tökéletes pillanat belátni, hogy falnak mentünk a nosztalgiafaktorral.
Az már megint más kérdés, hogy egy full dilettáns elnökünk volt éppen akkor.

Ui.: én ebben a pénzelengedéses sztoriban se hiszek.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2022.11.04. 09:44:25

Nagyon szép gesztus tőle,s emelt fővel búcsú. Sokat tett,sok sikert neki, ledobentett a hír,de az élet sajnos ilyen. Idővel megszépül az ő esetleges mostani rossz megítélése is szerencsére.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4944
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2022.11.04. 09:42:53

sok kudarcban nyakig benne volt, s ez a shakirás sztori sem segített a megítélésén, ugyanakkor voltak kimagasló évei, plusz simán elküldte a realt a rákba a játékvezetőkkel együtt

ez a pénzes sztori meg külön megsüvegelendő

kösz mindent, have fun a továbbikra, Gerard
,,Azt hitted, hogy mi történt."
Avatar
barcami
Jugador del Barça
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2008.07.25. 12:09:18

2022.11.04. 08:51:48

Egy katalán Barca ikon, az aranygeneráció tagja.
Igazi karakter, egy játékstílus, amilyenekkel a Barca már nem rendelkezik, főleg ha Alba, Busquets is befejezi.
Vezéregyéniség volt Gerard és egy olyan gerinc része a csapatban, amikor még láthattuk klasszikusan a Barcánál, hogy hogyan fut végig egy támadás a védőktől az ékekig.
Ma ez szinte egyáltalán nincs meg.

Aki megnézi hogyan épült le a csapat az elmúlt 7-8 évben, az ráhúzhatja a nagy egyéniségek egymás utáni távozását erre a vonalra.
Se játék, se vezérek, se eredmények.
Köszönöm, hogy láthattam azt a csapatot, minden jót Gerardnak.
culinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 543
Csatlakozott: 2008.03.02. 09:38:26
Tartózkodási hely: budapest

2022.11.04. 08:38:26

daffy írta:
2022.11.04. 08:33:10
culinho írta:
2022.11.04. 07:42:59
Várható volt, de meglepett engem is. Szép szavakkal búcsuzott. Gondolom a kezdőbeben lesz hétvégén és lecserélik majd a 80. perc környékén, hogy a közönség el tudjon búcsúzni. Így kell időben, méltósággal távozni, ezt jutalmazni fogják a drukkerek is, nem hinném, hogy bárki taps helyett fütyülne.

Annyi a margóra, hogy a Klub presszionálta a távozásra erősen, mert kb. 70 millió euró felhalmazott fzetést görgetett maga előtt, amit akkor se tudnánk kifizetni, ha ő Messi lenne. Tebas pár hete beszélt róla, hogy jövő nyárra további 1/3-nyit kell faragni a keret bérköltségén, ehhez elengedhetetlen gyakorlatilag mind a 4 CSK távozása. Pique mostani bejelentése ablakot nyithat téli igazoláshoz, feltéve, ha lemond a teljes ki nem fizetett bérről. Ez nagyon nem mindegy.

Nem csodálnám, ha Alba is legkésőbb januárban távozna. Ezen a két poszton van 3-3 játékosunk.
Nincs ember a földön,aki tízmillió eurókról lemond. Olyan van,hogy kap érte most vagy a jövőben valamit,ami neki megér ennyi pénzt. Ez az ő szintjén is della,szóval nyomós oka kell legyen. A stoplis helyett valószínű köt majd nyakkendőt és a kispadot bőrfotelre cseréli a stadionban.
Én se feltétlen hiszem, hogy le fog mondani, de akár még az is előfordulhat, mivel:
1./ Mielőtt elvált Shakirától, több mint 200 milliárd forintnyi vagyonuk volt,
2./ Deklaráltan Elnök szeretne lenni. Ha utóbbit komolyan gondolja, ahhoz egy ekkora gesztussal maga mellé kéne állítani a Culékat, avagy úgy ég be az agyakba, mint aki bort iszik és vizet prédikál.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2022.11.04. 08:33:10

culinho írta:
2022.11.04. 07:42:59
Várható volt, de meglepett engem is. Szép szavakkal búcsuzott. Gondolom a kezdőbeben lesz hétvégén és lecserélik majd a 80. perc környékén, hogy a közönség el tudjon búcsúzni. Így kell időben, méltósággal távozni, ezt jutalmazni fogják a drukkerek is, nem hinném, hogy bárki taps helyett fütyülne.

Annyi a margóra, hogy a Klub presszionálta a távozásra erősen, mert kb. 70 millió euró felhalmazott fzetést görgetett maga előtt, amit akkor se tudnánk kifizetni, ha ő Messi lenne. Tebas pár hete beszélt róla, hogy jövő nyárra további 1/3-nyit kell faragni a keret bérköltségén, ehhez elengedhetetlen gyakorlatilag mind a 4 CSK távozása. Pique mostani bejelentése ablakot nyithat téli igazoláshoz, feltéve, ha lemond a teljes ki nem fizetett bérről. Ez nagyon nem mindegy.

Nem csodálnám, ha Alba is legkésőbb januárban távozna. Ezen a két poszton van 3-3 játékosunk.
Nincs ember a földön,aki tízmillió eurókról lemond. Olyan van,hogy kap érte most vagy a jövőben valamit,ami neki megér ennyi pénzt. Ez az ő szintjén is della,szóval nyomós oka kell legyen. A stoplis helyett valószínű köt majd nyakkendőt és a kispadot bőrfotelre cseréli a stadionban.
culinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 543
Csatlakozott: 2008.03.02. 09:38:26
Tartózkodási hely: budapest

2022.11.04. 07:42:59

Várható volt, de meglepett engem is. Szép szavakkal búcsuzott. Gondolom a kezdőbeben lesz hétvégén és lecserélik majd a 80. perc környékén, hogy a közönség el tudjon búcsúzni. Így kell időben, méltósággal távozni, ezt jutalmazni fogják a drukkerek is, nem hinném, hogy bárki taps helyett fütyülne.

Annyi a margóra, hogy a Klub presszionálta a távozásra erősen, mert kb. 70 millió euró felhalmazott fzetést görgetett maga előtt, amit akkor se tudnánk kifizetni, ha ő Messi lenne. Tebas pár hete beszélt róla, hogy jövő nyárra további 1/3-nyit kell faragni a keret bérköltségén, ehhez elengedhetetlen gyakorlatilag mind a 4 CSK távozása. Pique mostani bejelentése ablakot nyithat téli igazoláshoz, feltéve, ha lemond a teljes ki nem fizetett bérről. Ez nagyon nem mindegy.

Nem csodálnám, ha Alba is legkésőbb januárban távozna. Ezen a két poszton van 3-3 játékosunk.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2022.11.04. 06:52:46

geridoss írta:
2022.11.03. 22:18:19
Én nem értek egyet veled veb, hatalmas üzleti érzéke van a palinak, én szívesen látnám őt később elnöknek.
Komolytalan, gyerekes, néha már-már bohócként viselkedik. Semmi szükség ilyen emberre egy elnöki székben, nekem néha már laporta is sok... Legyen ilyen himihumi igazgato, vagy u16 edző, ott el tudom képzelni.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2022.11.04. 06:25:08

Az utóbbi 2 évben várható volt ez, mégis meglepett. Nagyon szép karrier áll mögötte, sok nagy meccsel, köszönjük, hogy itt volt és kitartott, amíg megérkezett a váltás. Most jött el az idő, megtette ami várható volt egy ideje. Köszönöm azt a sok szép emléket, csak a szépre emlékezzünk ezután, egy legenda megy el újból.
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2022.11.04. 03:59:28

Azt gondolom, hogy az utóbbi évek gyengébb szereplése ellenére is elégedett lehet a karrierjével, és sokat köszönhetünk neki. Minden megtett a klubért, ehhez kétség sem férhet. A hirtelen bejelentés meglepett, de e mögött talán az is áll, hogy egyrészt nagyon hátra szorult a rangsorban most már, másrészt fizikailag sem biztos hogy a topon van, 2 éve az a térdsérülés azért komolyabb volt.

Mindenesetre jó visszagondolni arra, hogy rajta nőttem fel, fura lesz nélküle, de ez csak nosztalgia, nyilván neki is és a klubnak is tovább kell lépnie.
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2578
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2022.11.04. 00:45:42

Egy legendával kevesebb, köszönöm neki az elmúlt sok évet!
Csakis a legjobbakat kívánhatom ennek a nagyszájú hedonista himpellérnek! 8)
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Asensi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 129
Csatlakozott: 2022.01.30. 16:50:31

2022.11.03. 22:43:44

Örülök, hogy itt játszott.
Akkor is, ha itt célozgattatok 8-2 re. A tavalyi évben is szükség volt rá. Idén már csak a sérülések miatt. Gondolom lejátsza még ezt a két bajnokit, amin Araujo, Christensen vagy akár Kundé nem játszhat és utána a szögre akasztja a csukát. Elegáns távozás. Mint ahogy az anyagii része is a történetnek.
Ha azt kérdezitek miért távozik vagy miért most, nekem egy régi mondás jut eszembe:
"A világot a nők elégedetlensége viszi előre."
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2022.11.03. 22:29:06

Voltak jó és rossz meccsei és időszakai. Összességében azért nyomott hagyott a Barca történelmében! Én sem rajongtak érte, de azért gáz ahogy itt beszélnek róla most is. Tudom...ők nem egyes játékosokat, hanem a klubot szeretik. Akkor legalább azért tiszteljék, mert Pique azzal hogy lemondott a neki járó fizetésről és elmaradt béréről, nagyon sokat segített a csapatnak.

Gondolom benne van a visszavonulásban a magánéletében történt változás is. Remélem azért jön vki még középre, mert EG-t minél kevesebbet szabad pályára engedni.
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 970
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2022.11.03. 22:20:16

csababarca írta:
2022.11.03. 21:40:19
Köszönjük neki a 2008-2020 közötti időszakot, ott szép búcsú lett volna a 8-2 után, Albának is, Busquetsnek is.

Annak örülök, hogy benne van ennyi méltóság, hogy képes visszavonulni, nem mindenkinek megy ezt belátni. Talán nyáron jobb lett volna ha bejelenti, de így legalább kaphat egy méltó búcsút.

Nagyon kedveltem a kezdetekkor, de aztán ahogy esett vissza a teljesítménye, úgy lett egyre nagyobb az arca, ami már nem volt szimpatikus. A 8-2 utáni dolga meg aztán pláne nagyon visszás volt nekem.

De további sok sikert az életben neki, remélem a többiek is követik a példáját legkésőbb nyáron.
Ez komoly? Még ilyenkor is bele kell rúgni egyet? Gratulálok ehhez a hozzáálláshoz. Mindig minden kaki. Persze az ő hibája, hogy az előző elnök nem tudta idejében pótolni. Illetve az elmúlt 2 évben ki volt aki jobban játszott mint ő belső védőként? Araujo első jó éve tavaly volt. Mellette kinek kellett volna játszania? Langlet, Garcia, Umtiti és hasonló zsenik mellett inkább csókold meg a homlokát, hogy nem lépett le a 8-2 után. Lehet utálni, de akkor is az a realitás, hogy a legkevésbé rossz megoldás még mindig ő volt erre a posztra. Ha a csúcs 19 évvel ezelőtti Pique van itt az utolsó 2 évünk akkor is ilyen lett volna.

Simán megtehetné, hogy vár az év végéig. Érezte hogy idén már nelkülözhető és még év közben, gyakorlatilag a fél szezont sem megvárva feláll. Nem kis lóvét bent hagyva, ha csak a tartozására illetve a szerződése hátralevő idejére járó pénzre gondolunk. Ettől elegánsabb visszavonulás nincs. Nem megy el bohóckodni valami arab csapatba, vagy Kínába. Vagy itt játszik, vagy nem. Akár csak Puyol. Egy igazi ikon volt, számos korszakos csapat alap védője, nem kevés címmel, és pár emlékezetes góllal, le a kalappal előtte!
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2022.11.03. 22:18:19

Sokat köszönhet neki is a klub, egy igazi culé, aki a szívén viseli a klubot és a katalán öntudatot.

Én sajnálom őt, mert még így leharcoltan, bekötött szemmel is jobbnak találom, mint EG.

Dícsérendő, hogy tartva a szavát, amikor már nem lesz hasznára a klubnak, visszavonul. Elmehetne bohóckodni még az USA-ba, vagy Katarba, kérője biztosan lenne. Valamitn az is egy óriási gesztus a részéről, hogy ennyi pénzről lemond.

Én nem értek egyet veled veb, hatalmas üzleti érzéke van a palinak, én szívesen látnám őt később elnöknek. Mondjatok egy elnököt a profi labdarúgásban, aki emberileg bárkinek példakép lehetne. :D Az biztos, hogy mindent megtenne a klubért.

Akár szimpatikus, akár nem, ott van a klub legnagyobb legendái között. Az új éra Aranycsapatának oszlopos és kihagyhatatlan tagja volt. Csúnyán fogott rajta az idő, lehet későn is vette észre, de legalább önként belátta és még kvázi méltósággal távozik, már amennyire ennyi BL zakó után lehet még méltóságról beszélgetni.

Sok sikert neki a továbbiaknak, kösz mindent Geri!
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
Deluigi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1827
Csatlakozott: 2021.06.08. 22:25:50
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely

2022.11.03. 21:49:56

valoszinuleg valamelyik fiatal jon a helyere az ifik kozul

visca el barca!

minden jot Piquenek az eletben
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2022.11.03. 21:40:19

Köszönjük neki a 2008-2020 közötti időszakot, ott szép búcsú lett volna a 8-2 után, Albának is, Busquetsnek is.

Annak örülök, hogy benne van ennyi méltóság, hogy képes visszavonulni, nem mindenkinek megy ezt belátni. Talán nyáron jobb lett volna ha bejelenti, de így legalább kaphat egy méltó búcsút.

Nagyon kedveltem a kezdetekkor, de aztán ahogy esett vissza a teljesítménye, úgy lett egyre nagyobb az arca, ami már nem volt szimpatikus. A 8-2 utáni dolga meg aztán pláne nagyon visszás volt nekem.

De további sok sikert az életben neki, remélem a többiek is követik a példáját legkésőbb nyáron.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
FCBsteve
Capitá del Barça
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2022.05.30. 16:19:05

2022.11.03. 21:21:34

Mindenesetre ezzel Alba-nak fel lett adva a lecke...
Ezek után annyira kényelmesen nem ücsöröghet még 1,5 szezont a kispadon ennyi pénzért...
És, talán, picit Frenkie is érintett...
Atlantis
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:25:29
Tartózkodási hely: Budapest

2022.11.03. 21:15:51

Nagyon furcsa időzítés ez, főleg most amikor sérültek is vannak és tényleg kapta a játékperceket.
Kíváncsi lennék mi áll a háttérben valójában.

Hát köszönet Neki mindenért!
Az utolsó éveire rendesen megkopott sajnos, és több rossz meccse volt, mint jó, de azért a régi menetelésben nagyon fontos láncszem volt az Ő stabilitása is. Történelmi sikereknek volt fontos része, akármilyen megosztó személyiség is. Biztos vagyok benne, hogy sokszor hallunk majd még róla ilyen olyan ügyek miatt. :D
A további legjobbakat!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2022.11.03. 21:13:59

A hírek szerint nagyjából 30.000.000 euróról mondott le, ennyivel tartozik neki a klub + a fizetése.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4461
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2022.11.03. 21:12:18

Valahol várható volt ez a pillanat, mégis sajnálom, mert eljutott ez a 14 éves történet egy olyan szintre, hogy kifütyülték a Camp Nou-ban. Vannak tények, de nekem ez mint szurkoló rosszul érintett, rengeteget köszönhetünk neki. Siralmas látni és tapasztalni az emberi reakciókat, hogy kb. húzzon innen mert már nem elég jó.. hová jutott ez a sárgolyó... nekem személyesen sosem volt nagy kedvencem, de mindig megnyugodtam ez alatt a 14 év alatt, ha ott volt a neve a kezdőben, természetes volt, hogy ott kell legyen a pályán, Puyol után pedig volt egy bástya akire számtani lehetett, pályán kívül is. Tanári volt a védőmunkája, rengeteget tanult első éveiben, emlékszek első szezonban mennyire falábúnak gondolták, aztán egy legenda lett. Irigylésre méltó karrier az övé.

Repül az idő, és abba elképesztő belegondolni, hogy ez alatt az időszak alatt, amíg ő lejárt a kedvenc csapatomba edzeni, és mérkőzést játszani, ez idő alatt velem mennyi minden történt a való életben. Örülök, hogy részese lehettem ennek az utazásnak.

Abban pedig biztos vagyok, hogy valamilyen úton módon a klubhoz vissza fog találni. Az időzítés mondjuk furcsa, mert az inter elleni hibát ne vegyük, tisztesen hozott egy szintet és előtte a bajnokin nem lógott ki, de ez az ő döntése, tiszteletben kell tartani. Szép volt Piqué! =D>
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2022.11.03. 20:39:54

Különösen sosem állt közel a szívemhez, ennek ellenére sok sikert a civil életben, tudatosan készült rá, tanult, képezte magát, nem a buta focista prototípusa. (Lehet, hogy Spanyolországba ez nem ritka) Az elért erdményei tiszteletre méltóak, azokat senki nem veheti el tőle. A klub szeretete megkérdőjelezhetetlen, annak megnyilvánulási formái annál inkább. A tartozások terén tett gesztusáért köszönetet érdemel!
Kösz mindent!
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
FCBsteve
Capitá del Barça
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2022.05.30. 16:19:05

2022.11.03. 20:33:57

Ebbe (is) tökösen beleállt, nem semmi! Elismerésre méltó!

Egyrészt így tiszta a helyzet a klubbal szemben is, illetve Messi esetleges visszatérésére is megnő az esély, "tiszta a terep"!
Utolsó meccs Camp Nou-ban talán azt jelentheti, hogy idegenben még játszik egyet - majd kiderül...

Bármi is volt, egy szép búcsúztatást megérdemel!
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.11.03. 20:22:35

ukjent140 írta:
2022.11.03. 20:05:42
"Gerard Piqué has informed Barça that he is giving up the remainder of his contract with the club."

@HelenaCondis

Ez nem kis gesztus, ha valóban igaz.
Ja, nekünk az most mindegy, hogy belső kötelességérzetből tette, vagy hátsó szándékkal, tudtommal többtízmillióról van szó, bőven többről, mint amit a BL hozott volna egy nyolcaddöntős-negyeddöntős szerepléssel.
Ha igaz, akkor gracias.

Szerencse, hogy 1-2 meccsen még pályára lép, nem lett volna jó 666-nál abbahagyni, főleg a jelenlegi megítélése mellett. :D
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Nyiri81
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1458
Csatlakozott: 2017.01.05. 23:06:25
Tartózkodási hely: BP

2022.11.03. 20:19:32

ukjent140 írta:
2022.11.03. 20:05:42
"Gerard Piqué has informed Barça that he is giving up the remainder of his contract with the club."

@HelenaCondis

Ez nem kis gesztus, ha valóban igaz.
Gondolom kevesebbet kell adni majd Shakiranak ha visz mindent :)
Csak is Puyol
Válasz küldése