Gerard Piqué

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2008.11.23. 21:50:14

Jelezném, hogy alapvetően birom idegekkel, csak lusta vagyok. 8-[

Piqué nagyszerű védő.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4091
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.11.23. 21:49:59

Varga Tamás írta: SAF se látott benne semmit, én se, és vagyunk még így páran.
Akkor biztos Glazer volt szerelmes a fiatal Piquébe és Ő igazolta le, anélkül hogy megkérdezte volna SAF-t, vagy nem érdekelte volna a mester véleménye. Ha nem látott benne semmit, akkor minek igazolta le?
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2008.11.23. 21:49:41

És ilyenkor vakarhatja a fejét a Barca drukker, hogy miért nem volt képes a vezetőség átutalni azt a nyamvadt pénzt Ezequiel Garyaért?
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4091
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.11.23. 21:47:57

Varga Tamás írta:Sajnos, csak ismételni tudom magam.
Azt pedig nem akarom.
A gól az övé.
Pont.
Mai teljesítménye 2 pontunkba került.
Ennyi.
A véleményem változatlan maradt.
Csak nem az a helyzet, hogy nem tudod beismerni, hogy rosszul emlékeztél a gól előtti szituációra, és végül is tévedtél? Én azt kértem, hogy tényekkel cáfold meg azt amit én mondtam, és ami a videón látszik. Erre meg nem írsz semmit, csak annyit hogy a gól az övé, pont. Ez aztán a cáfolás.....


Ja hogy nem akarod ismételni magad. De nem is kellene. Annyit kellene írni, hogy elnézést, tévedtem. Mert kb olyan mozdulatokat írtál le, amiknek köze sincs a videón látottakhoz. És ezt mindenki látja a fórumon, csak Te nem. Ha egyszer nem csinált semmiféle balra cselt, akkor miért akarod megmagyarázni hogy mégis? Ott a videó. Világosan látszik rajta, hogy passzolni akart, Piqué belelépett, pont elépattant a labda, át tette a jobb lábára, és lőtt. Nincs szó semmi cselről, elhúzásról.
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2008.11.23. 21:47:54

Miki,

Raul kapcsán tartom a véleményem, nem tartom top 10-es játékosnak ha az elmúlt 10 évet nézem, akkor sem. De ahogy ti szoktátok mondani, jogom van ezt gondolni, ez a véleményem, nem győzzük meg egymást, hagyjuk is. Főleg nem egy madridi emberkéről.

Piquéhez visszatérve, a viszonyítás nem mind1. Nem azt mondtam, hogy egy gyenge játékos, azt mondtam, hogy a többi védőnkhöz képest egyértelműen kilóg és szembetűnő hibákat ejt. Ha Milito felépül a gyerek az utolsó lesz a sorban képessége alapján. És ezzel nem azt mondom, hogy egy Juhász Roland mellett nem fogadnám el a válogatottban, mert vakon aláírnám. De egy Marquez és egy Milito/Puyol/Cáceres tengely mellett nincs egy lapon. Ha netán tévedek, talán valamelyest igazol az a tény, hogy Cáceresért 17 millát fizettünk.

De ott van Henrique is, akit bár kölcsönadtunk, a Bundesliga egyik legjobb védője immár hetek óta. Hihetetlenül játszik. Na nálam Ő is előrébb van Piquénél.

És még valami végül: Sir Alex Ferguson a világ legjobb edzőinek egyike, vitathatatlanul. Ahogy anno kiemelte innen Piquét, majd ahogy kölcsönadta és rá 1 évre 5 millióért úgy engedte el, mint a szélvész, biztosan ért valamit a focihoz.... Már ott sem rúgott labdába a srác Vidic és Ferdinand mellett.

Mivel a másik kedvenc csapatodról van szó, ezt Te nyilván nagyon jól tudod. És nyilván az első érv az angol bajnokság lenne, de elárulom, hogy odafelé 100x könnyebb alkalmazkodni, mint visszafelé (ld. Torres és ld. Piqué). Ferguson pedig nyilván azért vette meg már 16 évesen, mert látott benne valamit, aztán nem úgy lett, ahogy hitte....

barca99 megszólítására pedig annyit reagálok, hogy épp most ismertem el Henry teljesítményét a topicjában, ráadásul a célozgatás ezen fajtái szerintem velem kapcsolatban enyhén túlzás.
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.11.23. 21:47:19

lui1698 írta:
Varga Tamás írta:Sajnos, csak ismételni tudom magam.
Azt pedig nem akarom.
A gól az övé.
Pont.
Mai teljesítménye 2 pontunkba került.
Ennyi.
A véleményem változatlan maradt.
Viszont attól, hogy kaptunk egy gólt még rúghattunk volna kettőt.
Nem tettük meg. 2 ponttal kevesebb, ami sokba kerülhet még.
Piqué hibázott, de a csapat se pörgött úgy ahogy megszokhattuk.
Így van.
De nem rúgtunk.
Így a hiba 2 pontunkba került.
Kép
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2008.11.23. 21:45:55

Varga Tamás írta:Sajnos, csak ismételni tudom magam.
Azt pedig nem akarom.
A gól az övé.
Pont.
Mai teljesítménye 2 pontunkba került.
Ennyi.
A véleményem változatlan maradt.
Viszont attól, hogy kaptunk egy gólt még rúghattunk volna kettőt.
Nem tettük meg. 2 ponttal kevesebb, ami sokba kerülhet még.
Piqué hibázott, de a csapat se pörgött úgy ahogy megszokhattuk.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.11.23. 21:43:20

ozsimiki írta:
gekkodan írta:Piqué nem való a keretbe, gyenge, nehezen mozog, körülményes, nincs dinamikája és egyszerűen egy selejt a többi védőnkhöz képest. mint egy lajhárnak.
ehhez képest megakadályozta pár ziccernek a kialakulását és a legveszélyesebb volt az ellen kapujára.

véleményed ezúttal túlzó, kb mint a Raúl sose volt senki típusú hszed nemrégiben.
Tudom, most majd megkapom, hogy én vagyok Dani szócsöve, vagy Ő az enyém, de akkoris leírom.

GEKKODAN VÉLEMÉNYE TELJESEN HELYTÁLLÓ PIQUÉ ESETÉBEN.

És attól, hogy megakadályozott egy-két átadást, máris kijavította a hibáját?
Ne viccelődjünk.
SAF se látott benne semmit, én se, és vagyunk még így páran.
Kép
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4091
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.11.23. 21:42:13

gekkodan írta:Piqué nem való a keretbe, gyenge, nehezen mozog, körülményes, nincs dinamikája és egyszerűen egy selejt a többi védőnkhöz képest. Hetek óta tépem a számat, hogy olyan mint egy lajhár. Ez ma éppen 2 pontot ért. Egyértelműen kilóg a csapatból, indokolatlanul van felülreprezentálva és már azt sem értem, hogy minek hoztuk vissza. Cserének még lenyelem, de még egy Oleguerre nincs szükségünk, amikor végre megváltunk az eredetitől...

És ismét leírom: Marquez, Cáceres ma nem játszott, pedig klasszisokkal jobbak.

Piqué pedig ne interjúzgasson, ne meséljen Militorol, mint a példaképéről, mert az életbe nem fogja az argentin táskáját sem vinni. A felívelései kritikán aluliak, bátortalanul és olykor rosszul szabadít fel, hiába jó a fejjátéka, ha olyan a mozgása, mint egy lajhárnak.
Azért hagy védjem már meg, mert én is éppúgy 1.93 vagyok mint Ő. Ilyen magassággal nem egyszerű hirtelen irányváltásokat csinálni, higgyétek el. Szerintetek az NBA-ben miért nincsenek 2 méteres irányítók?
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.11.23. 21:40:59

Sajnos, csak ismételni tudom magam.
Azt pedig nem akarom.
A gól az övé.
Pont.
Mai teljesítménye 2 pontunkba került.
Ennyi.
A véleményem változatlan maradt.
Kép
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2008.11.23. 21:40:07

Igen, Rafa valóban azért nem játszott, hogy Piqué játszhasson. Biztos nem játszott közre a válogatott meccs, vagy a sok utazás. Pedig majdnem azt hittem. Mekkora hülye vagyok. :cry:

De amúgy komolyan. Hogy kell ezt csinálni? Kipécézni egy játékost év elején, aztán nagyítóval figyelni minden hibáját? Olyanokat olvasok, hogy azt hiszem nem is láttam még az adott játékost egész évben játszani...
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2008.11.23. 21:39:50

gekkodan írta:Piqué nem való a keretbe, gyenge, nehezen mozog, körülményes, nincs dinamikája és egyszerűen egy selejt a többi védőnkhöz képest. mint egy lajhárnak.
ehhez képest megakadályozta pár ziccernek a kialakulását és a legveszélyesebb volt az ellen kapujára.

véleményed ezúttal túlzó, kb mint a Raúl sose volt senki típusú hszed nemrégiben.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4091
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.11.23. 21:38:13

Varga Tamás írta: Bocs, Te láttad a gólt?
Elhúzta balra Manu, Piqué követte, a getafei vissza jobbra, és Piqué alig tudott fordulni. Mire visszafordult a labda már a hálóban volt.
Bocs Tamás de nekem meg azt kell megkérdeznem hogy TE láttad-e azt a gólt, amiről most beszélsz?

Manu le akarta passzolni a szélen érkező társának, amibe Piqué belelépett, úgyhogy nagyot kellett lépnie hogy elérje a labdát, és a mozdulat előtt még meg is csúszott egy kicsit. A labda közvetlenül Manu elé pattant, aki át tette a jobb lábára, és elrúgta. Piqué Manu szemszögéből nézve balra mozdult, és utána kellett volna visszalépnie a mozgásirányával ellentétesen.


Kérdéseim a következők:

1, Mi rosszat tett azzal, hogy megpróbált leszerelni egy átadást?
2, Miért tehet arról, hogy egy passz a belsőjéről visszapattant. Tudtommal a Nike még nem talált fel ragasztós beljesű cipőket.
3, Manu hol csinált cselt? Méghozzá olyan cselt, amitől Piqué azt sem tudta hogy "fiú vagy lány".


Mellékelem a videót is. Elemezd nekem kérlek:

http://www.matchdays.eu/index.php?page=video&id=3092
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2008.11.23. 21:32:53

Piqué nem való a keretbe, gyenge, nehezen mozog, körülményes, nincs dinamikája és egyszerűen egy selejt a többi védőnkhöz képest. Hetek óta tépem a számat, hogy olyan mint egy lajhár. Ez ma éppen 2 pontot ért. Egyértelműen kilóg a csapatból, indokolatlanul van felülreprezentálva és már azt sem értem, hogy minek hoztuk vissza. Cserének még lenyelem, de még egy Oleguerre nincs szükségünk, amikor végre megváltunk az eredetitől...

És ismét leírom: Marquez, Cáceres ma nem játszott, pedig klasszisokkal jobbak.

Piqué pedig ne interjúzgasson, ne meséljen Militorol, mint a példaképéről, mert az életbe nem fogja az argentin táskáját sem vinni. A felívelései kritikán aluliak, bátortalanul és olykor rosszul szabadít fel, hiába jó a fejjátéka, ha olyan a mozgása, mint egy lajhárnak.
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2008.11.23. 21:32:10

Egyébként ha a fejese bemegy, még pozitívan is zárta volna a meccset, tekintve hogy mentett egy hatalmasat a 2. félidőben. Ilyen a védősors, néha egy hiba sem fér bele.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2008.11.23. 21:31:33

Piqué nem rossz játékos. DE! Nem hinném, hogy a Barca kezdőcsapatában lenne a helye. Martín Cáceres, Rafa Marquez sokkal jobb megoldás lenne.

Magas, jó fizikumú. Ez tény. Viszont az is egy nagyon súlyos tény, hogy nagyon lassú és nehezen fordul. Nem túl technikás, bár ez nem feltétlenül a jó védő ismérve.
Magánemberként nekem rendkívül szimpatikus fiatalember, de ez mitsem változtat azon, hogy tudása nem megfelelő.

Gondoljunk csak bele. Alex Ferguson simán megvált tőle, miután a Manchesterben nem tudta bebizonyítani, hogy mire is képes. Pedig az angol bajnokságban inkább előfordulnak az olyan fizikumú játékosok, mint ő. És azért a MU-ban nincsenek éppen olyan hűde nagyon jó középhátvédek(szerintem).
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára lui1698 2008.11.23. 21:33:08-kor.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.11.23. 21:31:16

lionelmessi19 írta:Tamás, a gólnál Piqué vesztett labdát, majd rögtön futott vissza hogy helyrehozza. utolérni csak úgy volt esélye (mivel az ellenkező irányba mozgott előzőleg), hogy ha Puyol lelassítja, ez megtörtént, majd Piqué el is érte a labdát, csak itt nagyon pechesek voltunk és pont visszapattant a Getaffe játékosához a labda.

Piqué hibázott, de ilyen mindenkivel előforudlt már idén, és a srác nem lóg ki a sorból, egyáltalán, sőt.
Andris!
Én tiszteletben tartom a véleményed, még akkoris, ha nem értek vele egyet.
Ha figyeled a Piqué-ről leírt véleményemet, láthatod: konzekvens vagyok. És nem azért, mert ez így esik jól nekem, vagy mert ebben lelem örömömet.
Szerintem, gyenge, mint a harmat. Lassú, gyengén fordul, körülményes, felpasszai sokszor horrorisztikusak. Ma is volt legalább 2-3 olyan eset, hogy feleslegesen felemelte a labdát, és úgy passzolt, pedig laposan is simán odarúghatta volna a társhoz.
Eddigi teljesítményével engem nem győzött meg.
Ha huzamosabb ideig javuló tendenciát fog mutatni, el fogom ismerni azt.
Azt gondolom, ennyire már ismersz.
A gól egyértelműen az ő sara, ezt vitatni nem lehet.
Kép
Avatar
vlxe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 781
Csatlakozott: 2008.05.07. 23:16:25
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

2008.11.23. 21:30:45

Sajnos én is úgy érzem, hogy Pique gólja volt az. Ha mégcsak a félpályánál elpaszolja a lasztit az még hagyján. Viszont a 16osnál semmikép nem lehet ilyen hibát ejteni. A végére persze tényleg feljavult a játéka. Csak sajnos ez 2 pontunkba került :cry:
Kép
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2008.11.23. 21:29:24

lionelmessi19 írta:Tamás, a gólnál Piqué vesztett labdát, majd rögtön futott vissza hogy helyrehozza. utolérni csak úgy volt esélye (mivel az ellenkező irányba mozgott előzőleg), hogy ha Puyol lelassítja, ez megtörtént, majd Piqué el is érte a labdát, csak itt nagyon pechesek voltunk és pont visszapattant a Getaffe játékosához a labda.

Piqué hibázott, de ilyen mindenkivel előforudlt már idén, és a srác nem lóg ki a sorból, egyáltalán, sőt.
Sőt, volt 2 fejese is ami nem sokon múlott és nagyon jól játszott a 2. félidőben,mikor átlépte a felezőt,szép passzokat adott előre ,csak a támadósorunk ma mintha nem is lett volna.
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2008.11.23. 21:28:22

Varga Tamás írta: Elhúzta balra Manu, Piqué követte, a getafei vissza jobbra, és Piqué alig tudott fordulni. Mire visszafordult a labda már a hálóban volt.
Azért ez nem tükrözi a valóságot. A getafei nem csak egyszerűen "vissza jobbra" ment, hanem olyan mákosan pattant vissza hozzá a labda, hogy gyakorlatilag csak jobbra mehetett már. De ez is benne van a fociban, viszont Piqué nyakába nem lehet varrni ezt a meccset.
Például Eto'o gyakorlatilag helyzetbe sem került, alig volt jó passza, ennyi erővel őt is felelősségre lehetne vonni az egész meccs alapján, hogy miért nem "lőttünk" több gólt, mint amennyit kaptunk?
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2008.11.23. 21:27:44

Varga Tamás írta: Bocs, Te láttad a gólt?
Elhúzta balra Manu, Piqué követte, a getafei vissza jobbra, és Piqué alig tudott fordulni. Mire visszafordult a labda már a hálóban volt.
Igen láttam a gólt.De én Veled ellentétben egy cselt se láttam Manutól...ja de elhúzta a labdát Puyol mellett.
De én nem láttam,h a gól előtt kicselezte volna Piquet. :roll:
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2008.11.23. 21:26:58

Tamás, a gólnál Piqué vesztett labdát, majd rögtön futott vissza hogy helyrehozza. utolérni csak úgy volt esélye (mivel az ellenkező irányba mozgott előzőleg), hogy ha Puyol lelassítja, ez megtörtént, majd Piqué el is érte a labdát, csak itt nagyon pechesek voltunk és pont visszapattant a Getaffe játékosához a labda.

Piqué hibázott, de ilyen mindenkivel előforudlt már idén, és a srác nem lóg ki a sorból, egyáltalán, sőt.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
cobretti
Barça C
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2008.01.01. 21:08:31
Tartózkodási hely: Szeged

2008.11.23. 21:26:31

van egy olyan érzésem, h akik most még nagyon védik pikét hamar ki fognak belőle ábrándulni. jönnek majd a rangadók és vszínű, hogy azokat se fogja tudni lehozni a szokásos szerencsétlenkedései nélkül, ami hasonloan pontvesztésekbe kerülhet majd mint most is. véleményem szerint nagy szükség lesz caceresre, akit tavaszra stabil kezdőként szeretnék látni.
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4461
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2008.11.23. 21:25:34

2. félidőre sokat javult, de két fejese közül egyiket illett volna érzésesíteni. Ennek ellenére is azt mondom, Céceresnek több lehetőséget kellene adni, Piqué sokat hibázik, rutinnak is betudható. Céceres viszont félkészületi szezonban engem nagyon meggyőzött és eddigi meccseken sem nyújtott rossz formát, érdekes a mellőzése.
Yaya is majdnem összehozott egy gólt, de ő sokkal többet dolgozott ma, és úgy általában is, ennek ellenére becsúsznak hibát, benne van.

Szerk.: Azért Piqué védelmére legyen szólva, gólban szerintem VV. is benne volt gazdagon, ez nem az a "védhetetlen" kategória volt ma.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Ronaldinho&Barca 2008.11.23. 21:29:44-kor.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.11.23. 21:24:01

Bányász írta:
Varga Tamás írta: Úgy megforgatta őt Manu, hogy azt se tudta, fiú vagy lány. És a 16-os előtt így nem pattanhat el az utolsó védőtől a labda.
Hol forgatta meg?
Hogy nem pattanhat el a labda?Beleért egy passzba(vagy nem tudom az mi akart lenni)csak peches volt...

Nagyban az Ő hibája a gól ez igaz,de Puyol is lefaultohatta volna Manut vagy akár még le is szerelhette volna...
Bocs, Te láttad a gólt?
Elhúzta balra Manu, Piqué követte, a getafei vissza jobbra, és Piqué alig tudott fordulni. Mire visszafordult a labda már a hálóban volt.
Kép
Válasz küldése