Daniel Alvés

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Mire számítasz tőle?

Kiszorítja Dest-et és SR-t
21
34%
Fele-fele arányban osztoznak majd a perceken
17
27%
Csereember lesz
11
18%
Nem sokat fog játszani, inkább az öltözőben fog segíteni a csapatnak
13
21%
 
Szavazatok száma: 62
Avatar
Karashu
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 451
Csatlakozott: 2007.11.08. 14:17:02
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.08.01. 16:14:22

Sztem is ő volt a Barca idei legnagyobb igazolása! Pedig hányan fikázták, mikor megtudták, hogy leigazoltuk! :wink: Az egyik legjobb játékosunk már most is, a jövőben szinte a legmeghatározóbb figurává növi ki magát szvsz! :wink:
VISCA EL BARCA!!! MINDHALÁLIG!!!
2008. május - A Bukás - Rijkaard utolsó napjai
Puyol, Messi, Henry és Alves a legnagyobbaaaaak!! :D
Csakis a saját magam zsoldosa vagyok!
Nyíregyházán beszállnék egy szerepjátékos partiba! M.A.G.U.S. elsősorban, de Vampire-rel és D&D-vel is eljátszok! Msn-n keress meg! Thnx! :)
Eddig jól kenjük Pep! :) Serlegeket és örömkönnyeket a szurkolóknak! :)
Avatar
Skundrr
Barça C
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2006.07.15. 21:42:22
Tartózkodási hely: Bp

2008.08.01. 16:11:10

Dani Alves kellett ide! Pontosan ő hiányzott a csapatból, akinek a megalkuvást nem tűrő, csupaszív mentalitása átragad a többi játékosra ugyan úgy, ahogy annak idején Davidsé.
Ő (pitbull) sem feltétlen a szipatikusságáról híres, viszont vitathatlan érdemei vannak a Barca feltámadásában.
Barátam! Nem fogunk csalódni!!!
Csak a Barca!!! :wink:
carlos1991
Barça B
Hozzászólások: 97
Csatlakozott: 2008.07.29. 14:29:54
Tartózkodási hely: Zalahaláp
Kapcsolat:

2008.08.01. 15:26:40

Varga Tamás írta:Dani Alves a nyár legnagyobb igazolása. Szerintem, Európa elitklubjai irigykedve tekintenek ránk. Még a Real is.
Én örülök, hogy idejött, hogy nálunk játszik. :lol:
Boixosszal meg szóról-szóra egyetértek.
énis eggyetértek és örülök hogy minket választott....:D sztem is a nyár legnagyobb fogása...és én akármennyit kiadtam volna érte....eddig is szerettem....de még most hogy fogom szeretni.....:D:D:D:D
Viva Espana és Viva Barca.....
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.08.01. 15:22:59

Dani Alves a nyár legnagyobb igazolása. Szerintem, Európa elitklubjai irigykedve tekintenek ránk. Még a Real is.
Én örülök, hogy idejött, hogy nálunk játszik. :lol:
Boixosszal meg szóról-szóra egyetértek.
Kép
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2008.08.01. 13:01:09

reményeim szerint ezért leszünk kumma jók a következő idényben:
„Az öltözői mentalitás csodálatos. Mindenkinek óriási a játékkedve, és mindannyian szeretnénk nagyot alkotni. Én nagyon élvezem ezt a hangulatot, az ambíciót, hogy ismét címeket akar nyerni a klub. És ha így folytatjuk, ez a csapat megállíthatatlan, csodálatos lesz" - bizakodott a szélső, és ezzel párhuzamosan kiemelte Josep Guardiola személyének fontosságát. „A mester jelenti a csapatot. Minden tőle jön. Igazán átéli a futballt, ő is játékos volt. Sokat beszél, mindent megindokol, jó tanácsokat ad. Jól ismeri a focit, és ez az előnyére válik."
és ezért:
...A Barcát választottam a játékformája, a játékstílusa miatt, mert azt képviseli, amit szeretek. Ezen kívül azért is, mert itt mindenki ismét sikeréhes, mert vannak változtatások, vállalások, kihívások és jó mentalitás"
pontosan ezekkel a dolgokkal voltak problémák az utóbbi időben, ha ez tényleg így van, ahogy a gyerek mondja - és miért ne lenne így? -, akkor nagyon sok örömöt szerezhetnek a szurkolóknak a fiatalok.
a keret állat, sikerre éhesek és tele vannak ambícióval a zsugások, megint olyan a szitu, h ilyen körülmények mellett nem nagyon fog tudni hibázni a szakmai vezetőség.
PUYOL-XAVI-INIESTA
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2008.08.01. 12:59:00

Ezt nem is vitatom, de ez megvolt Cafunál is-ő is több volt fénykorában mint a többi védő, de Alves még nála is jobb.
chi omega
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2007.10.31. 11:36:58

2008.08.01. 12:51:19

LG írta:
DaNNy írta:Hát arshavinról meg az ilyen Barca rajongó játékosokról mondták,hogyha idejönnek kihajtjták a belüket is a csapatért. Alves tavaly majdnem a cselzibe ment és csak majdnem. Szerintem ezért HATALMAS hálával tartozunk a Sevilla vezetősége felé :D Egyébként biztos vagy benne,hogy ő 120%ot fog beleadni mindig,és öltözői hangulatot is erősíteni fogja.
Hajrá Daniel ! :wink:
Mert Alves egy igazi sportember. Sztem ő akármelyik csapatba igazolhatott volna, mindenhol 100%-al küzdene. Persze igy a legjobb, hiszen minket választott. Nekem is tetszett nagyon a nyilatkozata. Cafut tartja példaképének, ő nekem is nagy kedvencem volt. Sztem Alves hasonló játékos mint Cafu, védekezésben és támadásban is kiválóan végzi a feladatát, csak sztem Dani meg technikássabb, és sokkal jobb a rúgótechnikája. Ha a Barca több mint egy klubb, Alves több mint egy jobbhátvéd.
szerintem nem a technikája, vagy a tűzereje helyezi a többi jobbhátvéd fölé, hanem az irányítói kvalitásai. lát a pályán és vezéregyéniség. ezt nagyon kevés szélsőbekk mondhatja el magáról.
Avatar
Karashu
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 451
Csatlakozott: 2007.11.08. 14:17:02
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.08.01. 12:48:01

sziszkovlb18 írta:Eddig nem csipáztam Dani-t, de ha így folytatja akkor ez a véleményem megváltozik!! (ha lehet, akkor a hisztit is hanyagolja!!)
Lol vagy! Én még enm láttam hisztizni Alves-t! Max akkor durcázott, mikor a Sevilla nem akarta ide elengedni! Ezen kvűl sztem tiszta! Vagy én tudom rosszul.. :roll: Ez esetben elnézést kérek! :roll:
VISCA EL BARCA!!! MINDHALÁLIG!!!
2008. május - A Bukás - Rijkaard utolsó napjai
Puyol, Messi, Henry és Alves a legnagyobbaaaaak!! :D
Csakis a saját magam zsoldosa vagyok!
Nyíregyházán beszállnék egy szerepjátékos partiba! M.A.G.U.S. elsősorban, de Vampire-rel és D&D-vel is eljátszok! Msn-n keress meg! Thnx! :)
Eddig jól kenjük Pep! :) Serlegeket és örömkönnyeket a szurkolóknak! :)
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2008.08.01. 12:29:41

DaNNy írta:Hát arshavinról meg az ilyen Barca rajongó játékosokról mondták,hogyha idejönnek kihajtjták a belüket is a csapatért. Alves tavaly majdnem a cselzibe ment és csak majdnem. Szerintem ezért HATALMAS hálával tartozunk a Sevilla vezetősége felé :D Egyébként biztos vagy benne,hogy ő 120%ot fog beleadni mindig,és öltözői hangulatot is erősíteni fogja.
Hajrá Daniel ! :wink:
Mert Alves egy igazi sportember. Sztem ő akármelyik csapatba igazolhatott volna, mindenhol 100%-al küzdene. Persze igy a legjobb, hiszen minket választott. Nekem is tetszett nagyon a nyilatkozata. Cafut tartja példaképének, ő nekem is nagy kedvencem volt. Sztem Alves hasonló játékos mint Cafu, védekezésben és támadásban is kiválóan végzi a feladatát, csak sztem Dani meg technikássabb, és sokkal jobb a rúgótechnikája. Ha a Barca több mint egy klubb, Alves több mint egy jobbhátvéd.
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4461
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2008.08.01. 11:45:27

Őszintén megvallva sose szerettem őt, Sevillába pályán is kicsit indulatos volt mindig és valahogy nem volt szimpatikus. De amióta tőlük elbúcsúzott, megkönnyezett, már akkor a szívembe zártam. Azóta eszem iszom a szavait, telis tele van arany mondásokkal, hihetetlen szimpatikus lett ez az ember nekem, nagy kedvencem is. A lehető legjobb játékos és simán akár 50 milkót is megért volna. Én csak remélni tudom, hogy egy szép sikeres karriert és esztendőket fog befutni nálunk és címekhez vezet minket, én drukkolok neki.
A mostani nyilatkozata viszont leírhatatlan, nagyon tetszik nekem.

CSAK AZ ALVÉS!!!
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
sziszkovlb18
Barça C
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2008.07.13. 17:03:29

2008.08.01. 10:43:13

Eddig nem csipáztam Dani-t, de ha így folytatja akkor ez a véleményem megváltozik!! (ha lehet, akkor a hisztit is hanyagolja!!)
Kovi
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4668
Csatlakozott: 2007.01.21. 13:48:37
Tartózkodási hely: Bp

2008.08.01. 10:36:16

Megint olyat nyilatkozott, ami megmaradt bennem. Hihetetlen szimpatikus számomra.
Dani Alves mondta, nem írta:Amikor azt gondolod, hogy végre célba értél, jó vagy, hatalmasat tévedsz. Ha jó vagy, dolgoznod kell, hogy még jobb legyél."
Ez pedig szerintem nem csak a fociban nagyon igaz.
socio66

2008.08.01. 09:12:36

nem semmi a srác az biztos de ezt eddig is tudtuk. Volt egy mondata ami nekem nagyon tetszett még tavaly asszem: egy újságíró megkérdezte tőle hogy nem fáradt-e a sorozatos terheléstől erre ő azt válaszolta: "hogy fáradt lennék? majd pihenek ha már meghaltam" elég morbid,de tökéletesen tükrözi a mentalitását.
Avatar
DaNNy
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 329
Csatlakozott: 2006.06.29. 19:11:45
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.08.01. 09:09:10

Hát arshavinról meg az ilyen Barca rajongó játékosokról mondták,hogyha idejönnek kihajtjták a belüket is a csapatért. Alves tavaly majdnem a cselzibe ment és csak majdnem. Szerintem ezért HATALMAS hálával tartozunk a Sevilla vezetősége felé :D Egyébként biztos vagy benne,hogy ő 120%ot fog beleadni mindig,és öltözői hangulatot is erősíteni fogja.
Hajrá Daniel ! :wink:
FORCA BARÇA! |EL BARÇA ES MES QUE UN CLUB|
Silva / Villa
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2008.08.01. 08:58:03

iszonyú szimpatikusat nyilatkozott.... nem csak hogy a magyar focisták, de egy átlag magyar ember is tanulhatná ezt a mentalitást. ilyen hozzállással nem hiszem, hogy valaha is lesznek problémái az életben..
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
chi omega
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2007.10.31. 11:36:58

2008.08.01. 06:04:31

dani alves egy kőkemény arc, és tényleg egy megszállott, amikor a csapatáért küzd. attól, hogy vannak ilyen-olyan megnyilvánulásai a pályán, esetleg alattomos dolgai, még lehet szerethető, nyilván senki sem tökéletes. egy biztos: a sevillát a hátán vitte az uefa-kupákig, és úgy játszott, mint egy robot, egyszerűen leradírozza az ellenfél jobboldalát.
emlékszem a meccsre még az előzőelőtti szezonból, amikor 1-0ról emberelőnyből sikerült elbukni a meccset a sevilla ellen. dani alves ott gyakorlatilag egymaga verte meg a magábaroskadt barcelonát.
tök nem érdekes, hogy ki a szimpatikus, értsétek meg. csak az a lényeg, hogy szívvel-lélekkel, mindent legyőző akarattal harcol-e a többiekért. és a válasz jelen esetben igen.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2008.08.01. 03:35:12

Én nem bírom őt,ahogy Titit se bírtam mikor idejött,de itt megadom a bizalmat feléjük,tiszta lappal indulnak,de kedvencek sosem lesznek,eddig nagyon tetszik a játéka,és hozzáállása,de azért megmaradt a stílusa,olyannak amilyen.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2008.08.01. 03:25:53

Rendkívül szimpatikus nyilatkozat!!! =D>

Főleg az a része teccik amikor a fociról való hozzáállásáról beszél...h még a gyerekeket is megnézi az utcán.

És különösen ez a mondat:
"Ahol foci lesz, ott lesz Dani Alves is."

És az se elhanyagolható amit Messiről mond.És milyen igaza van! :lol:

Sokan mondták,h nagyképű pali,isten igazából egy kicsit én is annak gondoltam.De bizonyítja,h nem az.

Alázatos,sikeréhes és parádésan játszik...
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Guardiola
Capitá del Barça
Hozzászólások: 699
Csatlakozott: 2004.10.14. 10:40:57

2008.08.01. 02:50:22

Hat en sokaltam a 32 millat amikor leigazoltuk, de egyre inkabb ugy nez ki hogy tevedtem. A jateka es a hozzallasa is kiemelkedo, le a kalappal elotte.
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2008.07.31. 22:32:29

Elképesztő, hogy Messivel milyen párost alkotnak. Megérte a pénzt Alves, 40 millát sem sajnáltam volna érte, tökéletes igazolás lesz megérzésem szerint.
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2008.07.31. 22:21:04

:lol: :lol: Igen. Szóval fel kell Zárkózni...
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2008.07.31. 22:18:06

Ja, de a jobbszélen a világ legjobb játékosa van, a világ legjobb védőjével párban.....a balszélen meg csak sima klasszisok :D
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2008.07.31. 22:11:30

Ébn meg azt mondom, hogy brilliáns ez a jobb oldal. DE mi lészen a ballal? :shock: Bízom benne, hogy Ini megoldja Abidallal, csak mégsem lesz az az átütő erő, mint amilyennek látaszott az előző két mecccsből a jobbszél.
Kép
Avatar
MeNnOn
Jugador del Barça
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2008.07.25. 10:55:05
Tartózkodási hely: topsecret*-*

2008.07.31. 14:32:55

van Bommel írta:A véleményem nem változott, hogy drága volt, de ha mindent megnyerünk akkor elfogadom :D 8) Na jó nem. Nagy igazolás volt, a Madrid meg csak féljen :D

tényleg drága volt,de nagyon úgy nézki megérte ..Elsö szezonba szerintem nem reális cél , a BL,Primera Division,Spanyol Kupa, megnyerése.. ha egy,esetleg kettö összejönne én már meglennék elégedve..a csapat építés a cél most..:D
Asszem 1értelmű ;-)
Viscaaa Barcaaa ( L )

G.Dos Santos FaN :(
Avatar
van Bommel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 507
Csatlakozott: 2005.12.07. 15:42:36
Tartózkodási hely: Szarvas,Szeged

2008.07.31. 12:34:49

A véleményem nem változott, hogy drága volt, de ha mindent megnyerünk akkor elfogadom :D 8) Na jó nem. Nagy igazolás volt, a Madrid meg csak féljen :D
Láb a lábé, kar a karé, láb a karé, KARALÁBÉ
Hajrá CSABACSÜD!!!
Adamik-Varga,Kis,Gombár,Viszkok-Virág,Szilágyi,Steigler,Borgulya-Gulyás,Gazsó
www.csabacsudse.gportal.hu
Válasz küldése