Daniel Alvés

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Mire számítasz tőle?

Kiszorítja Dest-et és SR-t
21
34%
Fele-fele arányban osztoznak majd a perceken
17
27%
Csereember lesz
11
18%
Nem sokat fog játszani, inkább az öltözőben fog segíteni a csapatnak
13
21%
 
Szavazatok száma: 62
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2024.03.28. 11:45:34

Ja, hát, igen, így akkor még valószínűbb a bűnössége. A lényegen nem változtat, nagyon-nagyon valószínű.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2401
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2024.03.28. 11:35:19

Amit linkeltél, abban a Marca a 2-es pontban azt írja, hogy két nappal az eset után tett feljelentést a nő, és vitte magával az orvosi jelentést és a ruhát, amit viselt.

https://www.marca.com/en/football/2023/ ... b45ac.html

A mentőt rögtön az eset után kihívták.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2024.03.28. 11:29:44

"The scandal quickly snowballed and three days later, after a senior Brazilian federation official had said he would "bet" that Neymar would pull out of the Copa, the PSG forward injured ankle ligaments in a 2-0 friendly victory over tournament invitees Qatar."

Ilyen jellegűeket találtam, bár nem vezető oldalakról, nekem ez pont olyannak tűnik, mint a legtöbb esetben, amikor ilyen van (Greenwoodnál pl), elhatárolódás, amíg nem bizonyosodik be az ártatlanság.

Akkor a forrás rossz (marca), vagy csak a ruhát adták be két nappal később? Vagy először kihívták a mentőt, és a nő csak két nap múlva jelentette az esetet?
(Two days after the alleged assault, the woman went to report the incident to the Mossos d'Esquadra.)
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2401
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2024.03.28. 11:18:56

bence0330 írta:
2024.03.28. 10:59:15
Neymar végül épp a Copa előtt tényleg lesérült, de a brazil szövetség már kommunikálta, hogy nem vehet részt a Copán, így gyakorlatilag valóban sérülés miatt nem mehetett, de amúgy sem mehetett volna.
Ilyet kommunikáltak? Erről tudnál valami linket küldeni? Én úgy emlékszek, hogy direkt meg is erősítették, hogy a bokasérülése miatt nem lesz ott a Copán.
bence0330 írta:
2024.03.28. 10:59:15
Valahol még olvastam, hogy volt a térdén zúzódás. Na most mindezt két nappal az eset után.
Rögtön az eset után mentőt hívtak és kivizsgálták.

https://theathletic.com/5116550/2023/12 ... llegation/
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2024.03.28. 10:59:15

gránit írta:
2024.03.28. 10:28:53
Mivel szakértői vélemény alapján hoztak ítéletet, nem tudom, miben különbözne ez az eset bármely másik esettől, amiben szakértők véleménye alapján hoz ítéletet a bíróság. Ebben az esetben orvosszakértők, más esetben ballisztikai szakértők stb.

Neymar meg nem tudom, melyik Copát hagyta ki vád miatt. 2019-ben vádolták meg, de mivel nem volt bizonyíték, nem lett az egészből semmi. A Copát nem ezért hagyta ki, hanem azért, mert egy Katar elleni felkészülési meccsen súlyos bokasérülést szenvedett.
Semmiben, a nemi erőszak legtöbb esete ilyen szerintem. Szakértők megalapozott véleménye alapján hoznak döntést, általában jót nyilván, de ez tudtommal nagyon ritkán biztos. Én csak annyit mondok, hogy ezeknél az eseteknél nem mernék belemenni egy ilyen igazi gyűlölködő hangulatba, akkor sem, ha magam is bűnösnek tartom.

Neymar végül épp a Copa előtt tényleg lesérült, de a brazil szövetség már kommunikálta, hogy nem vehet részt a Copán, így gyakorlatilag valóban sérülés miatt nem mehetett, de amúgy sem mehetett volna. És azért ha arról nem készült volna felvétel, ki tudja, mi történt volna. Sok a világon az ilyen eset, minél gazdagabb az illető, annál inkább. Amúgy a nagyvilágban nyilván sajnos sokkal több erőszak történik, mint amennyi hamis vád. A pedofília is hasonló téma, nehéz kérdés, és van, amikor van 100%-os bizonyíték, szemtanú, hanganyag, akármi, de sok esetben ilyenről nincs szó. Nyilván az ártatlanság védelme miatt ha valakit elítélnek, akkor gondolom a bizonyítékok túlnyomóan közvetetten a bűnösségére utaltak, de ez kb ennyi. 5 fő bizonyítékról szólnak a cikkek, abból 3 azt bizonyítja, hogy volt közösülés, ami önmagában semmi.
https://www.marca.com/en/football/2023/ ... b45ac.html

Én ebből indulok ki.
1.: hazudozás. Gondolom az ügyvédem nekem is azt mondaná, hogy annyit tagadjak, amennyit csak tudok, vagy ha feleségem lenne, attól félve hazudnék, ha nem lenne gerincem, erőszakot nem bizonyít. (Vagy tényleg megerőszakolta és félt.)
2.: ez fogalmam sincs mi, pontosan, gondolom ez a lényeg, amit a ruhán találtak.
3.: látták, hogy benn voltak negyed órát. Erőszakhoz ennek semmi köze, annyit támaszt alá, hogy együtt voltak.
4.: van tetkó nehezen látható helyen, oké, volt közösülés, ennek sincs köze az egészhez.
5.: nincs elég bőven kifejtve, passz

Valahol még olvastam, hogy volt a térdén zúzódás.

Na most mindezt két nappal az eset után. Nehezen tudom elképzelni, hogy ebből 100%-ra ebből meg lehet mondani, minden kétséget kizárólag, hogy Alves megerőszakolta-e a lányt. Valószínűleg igen, afelé mutatnak a dolgok, ki is nézem belőle, de ennyi.

Tudtommal eleve elsőfokon született csak döntés, végleges olyan két éven belül lesz.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2401
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2024.03.28. 10:28:53

Mivel szakértői vélemény alapján hoztak ítéletet, nem tudom, miben különbözne ez az eset bármely másik esettől, amiben szakértők véleménye alapján hoz ítéletet a bíróság. Ebben az esetben orvosszakértők, más esetben ballisztikai szakértők stb.

Neymar meg nem tudom, melyik Copát hagyta ki vád miatt. 2019-ben vádolták meg, de mivel nem volt bizonyíték, nem lett az egészből semmi. A Copát nem ezért hagyta ki, hanem azért, mert egy Katar elleni felkészülési meccsen súlyos bokasérülést szenvedett.
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2024.03.28. 08:55:12

bence0330 írta:
2024.03.26. 13:05:14
Egy pillanatig nem sugalmaztam, hogy ártatlan, sőt, nyomatékosítottam, hogy szerintem bűnös. Az első mondatom, ahogy szerintem az egyértelmű is, arra vonatkozott, hogy az, hogy valakit elítéltek, nem jelenti automatikusan azt, hogy bűnös. Ennyi. Főleg egy ilyen esetben úgy, hogy 100%-os bizonyíték kb lehetetlen is, hogy legyen, max annyi, hogy elég jel van ahhoz, hogy meggyző legyen. (Térdén sérülés pl, amit olvastam, az alapján kb ez a legerősebb bizonyíték, azon túl ahogy a kamerán kifelé viselkedtek.) A tuti egy felvétel, több szemtanú, stb lenne. Ez pont egy olyan téma, aminek a testi jelei nagyon közel állnak ahhoz, ami nagyon hasonlít a dologra, de nem az. She said he said a téma lényege.
100%-ra ezt nem fogjuk soha megtudni, és ezért nehezen tudnám teljesen belevetni magam a lincselős hangulatú vonalba. Pedig a legtöbb Barcás ismerősömmel ellentétben nagyon-nagyon nem bírtam már az első itteni érájában sem, szóval finoman szólva sem vagyok elfogult, mint szurkoló.
HA tényleg megtette, akkor nyilvánvaló a hozzáállásom, mint mindenkinek. Pont ezért rohadtul nehéz ez a téma, mert nagyon ritkán van 100%-ig egyértelmű bizonyíték, és közben meg mindkét fél horrort élhet meg, az is, akit megerőszakoltak, az is, akit esetleg csak megvádoltak hamisan.
Neked semmit nem kell megtudni. Másnak sem, nekem sem.
Egy hatóság összegyűjtötte a bizonyítékokat, volt egy per ügyésszel és ügyvédekkel, majd egy bíróság elítélte. Nem magyar random emberek igazságérzetén és a nekik bemutatott bizonyítékokon múlik, hogy bűnös-e.
Nincs hamis vád, nincs semmi.
Független bíróság van, aki döntött a helyi jogrend és a bizonyítékok alapján, mindegy, hogy az videó, orvosi látlelet, vallomások, okostelefon adatok. Itt meg többen úgy csináltok, mintha lejött volna róla egy csúnya újságcikk, vagy lemaradt volna pár meccsről.
Azért súlyozni kéne a dolgokat, hogy mi micsoda. Benzema és Alves sima bűnözők, akiket elítéltek.
andras953 írta:
2024.03.27. 18:29:11
Egy távoli jogállam független bíróságának az ítélete valószínűleg megfelel az igazságnak. Ezért nem kételkedem Alves bűnösségében.
A kidobhatatlan szép emlékek ugyanakkor megőrzik bennem az Alves iránti szimpátiámat sajnálat formájában, miközben jogosan megbűnhődik.
Ezt mondom. A focitudása nem a per része, én sem arra reagáltam.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Asensi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 129
Csatlakozott: 2022.01.30. 16:50:31

2024.03.28. 02:14:22

bence0330 írta:
2024.03.26. 13:05:14
HA tényleg megtette, akkor nyilvánvaló a hozzáállásom, mint mindenkinek.
Nincs ilyen. Van egy illetékes bíróság, amely dönt. Csak annyit tehetünk, hogy tudomásul vesszük a végső döntést.
Ettől még a kb. 40 trófea megszerzésében részt vett, de nyilván nem lesz reklámarca egy cégnek vagy csapatnak sem.
andras953
Jugador del Barça
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2020.06.14. 09:35:42

2024.03.27. 18:29:11

Egy távoli jogállam független bíróságának az ítélete valószínűleg megfelel az igazságnak. Ezért nem kételkedem Alves bűnösségében.
A kidobhatatlan szép emlékek ugyanakkor megőrzik bennem az Alves iránti szimpátiámat sajnálat formájában, miközben jogosan megbűnhődik.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2024.03.26. 13:05:14

Egy pillanatig nem sugalmaztam, hogy ártatlan, sőt, nyomatékosítottam, hogy szerintem bűnös. Az első mondatom, ahogy szerintem az egyértelmű is, arra vonatkozott, hogy az, hogy valakit elítéltek, nem jelenti automatikusan azt, hogy bűnös. Ennyi. Főleg egy ilyen esetben úgy, hogy 100%-os bizonyíték kb lehetetlen is, hogy legyen, max annyi, hogy elég jel van ahhoz, hogy meggyző legyen. (Térdén sérülés pl, amit olvastam, az alapján kb ez a legerősebb bizonyíték, azon túl ahogy a kamerán kifelé viselkedtek.) A tuti egy felvétel, több szemtanú, stb lenne. Ez pont egy olyan téma, aminek a testi jelei nagyon közel állnak ahhoz, ami nagyon hasonlít a dologra, de nem az. She said he said a téma lényege.
100%-ra ezt nem fogjuk soha megtudni, és ezért nehezen tudnám teljesen belevetni magam a lincselős hangulatú vonalba. Pedig a legtöbb Barcás ismerősömmel ellentétben nagyon-nagyon nem bírtam már az első itteni érájában sem, szóval finoman szólva sem vagyok elfogult, mint szurkoló.
HA tényleg megtette, akkor nyilvánvaló a hozzáállásom, mint mindenkinek. Pont ezért rohadtul nehéz ez a téma, mert nagyon ritkán van 100%-ig egyértelmű bizonyíték, és közben meg mindkét fél horrort élhet meg, az is, akit megerőszakoltak, az is, akit esetleg csak megvádoltak hamisan.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2024.03.26. 12:50:44

bence0330 írta:
2024.03.26. 09:46:51
Meg sem merném tippelni, hány embert ítélnek el ártatlanul naponta..
Akkor ne is sugalmazd, hogy ártatlan. Azért mindenki elhiheti,, hogy az az elenyésző része, és nagyon nagyon nagy többségben bűnös.

És kérlek ne keverjük Neymar esetével, nem játszott pár meccsen, itt meg a bizonyítékok fényében jogerősen elítélt bűnözőről beszélünk.
Ne keverjünk össze pár újságcikket és egy két kihallgatást egy sok hónapig tartó perrel.
Ha nem lett volna egyértelmű a bűnössége, nem ítélik el

És bocs, de nem a nőt ítélték el rágalmazás és hamis tanúzás miatt.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2024.03.26. 09:46:51

Troym írta:
2024.03.26. 09:35:13
Bíróság ítélte el bizonyítékok alapján. Egy bűnöző. Minden más csak duma.
Meg sem merném tippelni, hány embert ítélnek el ártatlanul naponta. Én nem is merek állást foglalni egy ilyenben, és pokoli nehéz helyzet, mert a nőket védeni kell, viszont azt sem szabad engedni, hogy bárki bármit mondhasson. Mivel magát az esetet kb soha nem lehet minden kétséget meggyőzően, mondjuk egy biztonsági felvételen, hangfelvételen látni/hallani, 100% szinte sosem lesz. Láttuk, mit műveltek Neymarral, aki nem mehetett el egy Copára egy ilyen vád miatt, aztán végül kiszivárgott a videó, amiben a nagy erőszak abból állt, hogy a nő a semmiből elkezdett vadul pofozkodni, minden áron meg akarta üttetni magát, Neymar meg még provokációra, fizikai tettlegességre is csak nyugtatni próbált, így nyilván megszüntették az eljárást. Ha az a felvétel nincs a kőbuta nő miatt, ki tudja, mi történt volna. Legjobb esetben is meg lett volna Neymar bélyegezve. Ez szerintem ugyanolyan súlyos bűn, mint az erőszak. Vagy majdnem.
Hogy kinézem-e Alvesből a viselkedése alapján? Abszolút. De szerintem a biztos tény kb csak annyi, amennyire én tudom legalábbis, hogy látjuk, hogy bementek, látjuk, hogy kijöttek, és volt aktus. Én is afelé hajlok, ha muszáj lenne tippelnem, hogy volt erőszak, és akkor meg borzasztó, hogy szabadlábon lehet, de simán el tudom képzelni, hogy nem volt, és akkor még borzasztóbb lenne, ha emiatt évekig kéne börtönben ülnie valakinek.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2024.03.26. 09:35:13

Bíróság ítélte el bizonyítékok alapján. Egy bűnöző. Minden más csak duma.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2401
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2024.03.25. 22:52:42

Miért kéne bárkinek ismernie Dani Alves-t? Nagyon sokan nem néznek focit, főleg a nők. A többségüket teljesen hidegen hagyja, tapasztalataim szerint ők gyakran morcossá is válnak, ha a foci a téma, mert nem tudnak hozzászólni.

Hogy ki miért megy a mosdóba, az egy dolog, csak a kijövetel nézett ki másképp, mert nem úgy történtek bent a dolgok, ahogy szerette volna. Azt meg nem kell külön részletezni, hogy a nemi érintkezésnek vannak fokozatai. Attól, hogy valaki belemegy valamibe, attól lehet, hogy más dolgokat már nem akar, és egyébként sem jogosítja fel a másik felet arra, hogy például megverje, szó szerint a földbe döngölje stb.

A nőről is sokat elárul, hogy a vallomása szerint (amit a biztonsági felvételek alá is támasztottak) Alves korábban is fogdosta az este folyamán, ami elől ő akkor kitért, aztán mégis vele tartott a mosdóba, öszántából. Ez róla is sok mindent elmond, ez viszont Alves-t nem jogosítja fel semmire. A nő meg ezután azt tette, amit kellett, rögtön mentőt kért, az orvosszakértők pedig könnyen meg tudják állapítani a bántalmazás és a nemi erőszak tényét. Erre idővel nem lett volna mód.
Avatar
Xavier Hernandez
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 265
Csatlakozott: 2018.01.04. 22:42:42
Tartózkodási hely: Barcelona

2024.03.25. 22:23:53

Nehezen hihető, hogy valaki ne ismerné fel Dani Alvest - Barcelonában! Ha mindez egy nyíregyházi nightclubban történik, akár még el is hinném, hogy egy éjszakai klubba járó huszonéves könnyűvérű kiscsaj nem rudja ki az a Dani Alves, minden idők legkiválóbb jobb szélső védője a Barcában. Az is nehezen hihető, hogy nem azzal a szándákkal ment be vele a klotyóra, hogy jól lekú..assa magát, mit várt, majd az orosz-ukrán háborúról fognak beszélgetni?

Persze, Alves egy ostoba állat, de elsősorban azért, mert ilyen bután megcsalta a csinos feleségét, és egy 5 perces üzekedéssel lerombolta a sok év munkájával felépített mítoszát - de ne felejtsük el, manapság kifejezetten utaznak a sikeres és gazdag, vagy gazdagnak vélt focistákra, Ronaldo is keveredett már hasonló helyzetbe, csak az ügyvédje pár százezer dollárral hamar lerendezte a nőt.
Barcahun
Capitá del Barça
Hozzászólások: 570
Csatlakozott: 2020.09.04. 16:09:08

2024.03.25. 20:56:59

Mi a garancia valamelyik drága barátja nem repteti magángépen haza brazilba? Nem is értem hogy engedték ki..
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2024.03.25. 19:40:56

soadroli írta:
2024.03.25. 19:12:55
Feltételesen szabadlábra került , elvileg Depay rakta le érte az 1 misit.
Ott kéne ülnie a hűvösön nem 4, hanem 15 évig, de a nap csalódása Depay, aki jogerősen bűnözőnek nyilvánított fickót engedett ki a börtönből ezzel az akcióval.
Biztos hányattatott sorsa lesz Alvesnek házi őrizetben az 1000+ nmes medencés házban.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2024.03.25. 19:12:55

Feltételesen szabadlábra került , elvileg Depay rakta le érte az 1 misit.
Kép
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2024.02.24. 18:55:57

Olcsón megúszta. Minimum dupla ekkora büntetést érdemelne.

Ha bárki átforgatja a sztorit és ezt az embert kicseréli egy random valaki Gipsz Jakabra, a nőt meg a saját 19 éves ittas lányára, akkor gondolom máris nem szigorú senki szerint a büntetés, amit még csökkentenek is. Ha rajtam múlva lenne majdnem 60 mire kijönne a börtönből, ha meg a lányommal csinálja, lehet a női börtönbe vonul be.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2024.02.24. 18:35:05

gránit írta:
2024.02.24. 17:11:34
A szórakozóhely biztonsági felvételei sok mindent rögzítettek, azt is, milyen állapotban mentek be a mosdóba, és azt is, hogy jöttek ki onnan (a nő térdsérülése stb)... Testnedvek a nőben, ruhán, alsóneműn, padlón, DNS-vizsgálatok megerősítették, hogy Dani Alves volt az. Az ujjlenyomatát is otthagyta a padlón. A Hospital Clínic orvosi jelentése egyértelmű. A hamis vallomások pedig tovább súlyosbították a helyzetét.
Az aktus ténye egyértelmű, ezt végül Alves is elismerte. A hamis vallomásokkal nyilván maga előtt vágta a fát.
Az erőszak azért kérdéses, még akkor is, ha a nőn voltak sérülések. Erősen illuminált állapotban el is eshetetett. Ha mi is látnánk azokat a felvételeket, okosabbak lennénk.
Avatar
Guille
Capitá del Barça
Hozzászólások: 802
Csatlakozott: 2018.01.29. 08:34:40
Tartózkodási hely: Hungría

2024.02.24. 18:08:19

jclayton írta:
2024.02.24. 15:05:57
Nem vagyok benne biztos, hogy a magyar tarsadalom 70 szazaleka vecekbe jar noket eroszakolni - beleertve a nok also fokon is husz szazalekat -, de lehet, hogy csak mas tarsasagokba jarok.
Szerintem fuss neki újra annak, amit írtam, mert semmi köze a te interpretációdhoz.
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2401
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2024.02.24. 17:11:34

A szórakozóhely biztonsági felvételei sok mindent rögzítettek, azt is, milyen állapotban mentek be a mosdóba, és azt is, hogy jöttek ki onnan (a nő térdsérülése stb)... Testnedvek a nőben, ruhán, alsóneműn, padlón, DNS-vizsgálatok megerősítették, hogy Dani Alves volt az. Az ujjlenyomatát is otthagyta a padlón. A Hospital Clínic orvosi jelentése egyértelmű. A hamis vallomások pedig tovább súlyosbították a helyzetét.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2024.02.24. 15:40:41

Pályán nagyon csíptem Alves egyéniségét, játékát, karakterét.

Hogy azon a "végzetes" bulin pontosan mi történt, sosem fogjuk megtudni, de Alves vagy kereste a bajt, vagy nem tért ki előle, mindenesetre ott volt egy harmadik opció is, hogy "elő sem fordul vele ilyesmi".
Alves nem a legutóbbit választotta....
jclayton
Jugador del Barça
Hozzászólások: 225
Csatlakozott: 2021.08.11. 10:49:30

2024.02.24. 15:05:57

Guille írta:
2024.02.23. 10:47:58
Azért az elég nagy túlzás, hogy bármi is történt, megérdemel egy kis börtönt, mert ennyire hülye.
Ilyen alapon a társadalom 70%-át le lehetne csukni, de a mi kis országunkban meg talán többet is. :D
Nem vagyok benne biztos, hogy a magyar tarsadalom 70 szazaleka vecekbe jar noket eroszakolni - beleertve a nok also fokon is husz szazalekat -, de lehet, hogy csak mas tarsasagokba jarok.
Magnus
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 269
Csatlakozott: 2022.08.04. 20:16:17

2024.02.24. 14:11:52

Leon írta:
2024.02.24. 13:34:46
Ha bűnös akkor megérdemli a sorsát. De valószínűbbnek tartom, hogy a kedves "hölgy" pontosan tudta ki ő és úgy volt vele, hogy:
tök jó lefekszek egy sztárral és majd lesz mivel felvágnom a hasonló könnyűvérű barinőknek.
De lehet az aktus nem úgy sült el ahogy akarta, besértődött és pontosan tudta, hogy igen zsíros (150ezer Euró ez a csekk ami jár neki)
lét tud leakasztani róla. Vagy lehet alapból pont ez volt a célja.
Alves azzal szúrta el, hogy össze - vissza változtatta a vallomását. Meg nem volt olyan ügyvédje mint pl Ronaldonak
akit szintén majdnem így járt. De ott van Benjamin Mendy akit szintén durván meghurcoltak. stb
Legközelebb Alves barátunk majd 2szer is meggondolja milyen cafattal kezd ki.

nekem a tököm tele van a wokeal, de kezdjük az elején: milyen házas ember megy night clubokba a haverokkal a felesége nélkül?
Alves a hibás, emberi hulladék ez is. End of.
Válasz küldése