Sergio Busquets

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5725
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2009.11.30. 20:48:48

torrentkiller írta:
MichaaBee írta:szerk.: Torrentkiller, itt most ki vitázik? Nekem ez értelmes emberek társalgásaként jön le. :wink: Ütközik a véleményünk, de arra van, hogy ezt megvitassuk és megpróbáljuk meggyőzni a másikat az igazunkról, aztán ez hol sikerül, hol nem. Ha nem sikerül sem dől össze a világ. :)[/color]
Igen. Azt hívják vitának :D

Csak volt lejjebb pár ember akik úgy festették le az egészet mintha akkorát hibázott volna a srác hogy 35millió évre el kellene tiltani a focitól.
Igen, jogos, utólag javítottam a szöveget, miután rájöttem, hogy badarságot írtam. :)

Egyébként alapvetően megegyezik az álláspontunk, te is Sergit véded meg én is. :D Az eredeti írásodból nem jött le egyértelműen, ezért hittem, hogy ránk gondoltál, de így akkor vili. :wink:

megint písz :P
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
torrentkiller
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2008.01.16. 19:52:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/BP.

2009.11.30. 20:43:02

westerngom írta: - neeem! Nem estünk egymásnak és "fikázásról" pedig szó sem volt! :oops:!
Szerintem, leírtuk a véleményünket max. tisztelettel, ennyi...... :roll:
A tisztelet a másik iránt, hsz.-ek alján olvasható volt, ennyi irónia meg belefér (:szerintem), arról nem is beszélve, hogy több pontban igaza volt!
DE! köszönöm! :lol:
Jelenleg nem Rád gondoltam, és nem is szeretnék megnevezni senkit. Csak még délután oltották annyira Sergiot, hogy eléggé nem értettem vele egyet , de csak most értem rá reagálni.
Kép
"Barcelona Svájcból hozatott nagyon drága gyógyszereket, hogy leküzdje a növekedésihormon-hiányosságát, és ezt meg akarják hálálni. Messinek a szíve diktálta, hogy melyik csapatot válassza. Megráztam a kezét, és gratuláltam, megmutatta, hogy vannak még olyan labdarúgók, akiknél az emberi értékek elsődlegesek"- Ernesto Bronzetti
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2009.11.30. 20:35:43

torrentkiller írta:Most komolyan nem értem miért kell itt egymásnak esni.
Jó Busi hibázott, megesik. Fiatal, aránylag tapasztalatlan. Puyol se úgy kezdte hogy minden meccsén 28 óriási mentése volt, őt is jópárszor kiszórták amikor felkerült az 1. csapathoz.
Jah és tavaly Piquét állitották ki a Villareal elleni idegenbeli derbin, amit csak a szerencsének köszönhetünk hogy megnyertünk. Akkor senki sem fikázta, hogy mekkora barom volt.
Abba meg végképp ne menjünk bele hogy Yaya mennyivel jobb egyenlőre mint Sergio mivel az előbbi már egy tapasztaltabb játékos és mindenki tudja hogy sokkal előrébb jár a katalánnál.
De szerinte csak idők kérdése hogy beérjen és elmondhassuk hogy egy újabb gyémántot adott ki a kezei közül a La Masia.
- neeem! Nem estünk egymásnak és "fikázásról" pedig szó sem volt! :oops:!
Szerintem, leírtuk a véleményünket max. tisztelettel, ennyi...... :roll:
A tisztelet a másik iránt, hsz.-ek alján olvasható volt, ennyi irónia meg belefér (:szerintem), arról nem is beszélve, hogy több pontban igaza volt!
DE! köszönöm! :lol:
Avatar
torrentkiller
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2008.01.16. 19:52:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/BP.

2009.11.30. 20:31:26

MichaaBee írta:szerk.: Torrentkiller, itt most ki vitázik? Nekem ez értelmes emberek társalgásaként jön le. :wink: Ütközik a véleményünk, de arra van, hogy ezt megvitassuk és megpróbáljuk meggyőzni a másikat az igazunkról, aztán ez hol sikerül, hol nem. Ha nem sikerül sem dől össze a világ. :)[/color]
Igen. Azt hívják vitának :D

Csak volt lejjebb pár ember akik úgy festették le az egészet mintha akkorát hibázott volna a srác hogy 35millió évre el kellene tiltani a focitól.
Kép
"Barcelona Svájcból hozatott nagyon drága gyógyszereket, hogy leküzdje a növekedésihormon-hiányosságát, és ezt meg akarják hálálni. Messinek a szíve diktálta, hogy melyik csapatot válassza. Megráztam a kezét, és gratuláltam, megmutatta, hogy vannak még olyan labdarúgók, akiknél az emberi értékek elsődlegesek"- Ernesto Bronzetti
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2009.11.30. 20:22:23

A futball logikája alapján nagy sansz volt arra, hogy az addig remekül játszó Busquets reflexből belekap abba a labdába. Megtette, ennyi. Bizonyára tanul belőle, de aki emiatt pálcát tör felette, annak gratulálok.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5725
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2009.11.30. 20:20:04

Szvsz az inkább Puyol+Piqué volt szerencse helyett, hogy nem buktuk el a meccset. És igen, valóban talán picit erős volt felesleges szócspélésnek minősíteni, ezért elnézést is kérek. :wink:

A "klasszis" jelzőt pedig most szorítsuk 90%-ban a pályán nyújtott teljesítményre. Ennek függvényében szerintem teljesen jogos klasszisnak minősíteni Busquets játékát, engem legalábbis szinte kivétel nélkül minden meccsen meggyőzött. Az emberi oldalt nem taglalnám, mivel nem ismerjük annyira, mint mondjuk Init, de nekem eddig nem az jött le, hogy nagyon követelődzős egyén lenne.

Titi esetéről: Azért lássuk be, nem a franciák "feszítették keresztre", hanem elsősorban a brit és ír média, valamint a nemzetközi sajtó, míg Sergi esetében pont a szurkolói kritizálják, tehát nem ugyanaz a helyzet, mint Henrynál. Leegyszerűsítve: a Real nem bántotta volna, ha emiatt pontot szereznek.:)

A mártíros részt nem ragoznám túl, abban egyetértek veled, hogy köze nem volt a mentés kategóriához, azonban ha nem menteni akart, akkor csak úgy hobbiból ki akarta volna állíttatni magát? Nem hiszem. Ebből tehát arra lehet következtetni, hogy ez egyáltalán nem volt szándékos, inkább csak reflex mozdulat, egy olyan reflex mozdulat, ami nálam úgymond "ártatlanabb", mint a Titié.

szerk.: Torrentkiller, itt most ki esett kinek? Nekem ez értelmes emberek társalgásaként jön le. :wink: Ütközik a véleményünk, de arra van, hogy ezt megvitassuk és megpróbáljuk meggyőzni a másikat az igazunkról, aztán ez hol sikerül, hol nem. Ha nem sikerül sem dől össze a világ. :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára MichaaBee 2009.11.30. 20:25:41-kor.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
torrentkiller
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2008.01.16. 19:52:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/BP.

2009.11.30. 20:17:16

Most komolyan nem értem miért kell itt egymásnak esni.
Jó Busi hibázott, megesik. Fiatal, aránylag tapasztalatlan. Puyol se úgy kezdte hogy minden meccsén 28 óriási mentése volt, őt is jópárszor kiszórták amikor felkerült az 1. csapathoz.
Jah és tavaly Piquét állitották ki a Villareal elleni idegenbeli derbin, amit csak a szerencsének köszönhetünk hogy megnyertünk. Akkor senki sem fikázta, hogy mekkora barom volt.
Abba meg végképp ne menjünk bele hogy Yaya mennyivel jobb egyenlőre mint Sergio mivel az előbbi már egy tapasztaltabb játékos és mindenki tudja hogy sokkal előrébb jár a katalánnál.
De szerintem csak idők kérdése hogy beérjen és elmondhassuk hogy egy újabb gyémántot adott ki a kezei közül a La Masia.
Kép
"Barcelona Svájcból hozatott nagyon drága gyógyszereket, hogy leküzdje a növekedésihormon-hiányosságát, és ezt meg akarják hálálni. Messinek a szíve diktálta, hogy melyik csapatot válassza. Megráztam a kezét, és gratuláltam, megmutatta, hogy vannak még olyan labdarúgók, akiknél az emberi értékek elsődlegesek"- Ernesto Bronzetti
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2009.11.30. 19:58:01

MichaaBee írta:
Azért vannak itt dolgok, amiben nem értünk maximálisan egyet. :)

Ha most elkezdeném sorolni azoknak a játékosoknak a nevét, akik fontos mérkőzésen kiszóratták magukat, akkor még holnap is a gép előtt ülnél, ha végigolvasnád. :wink: Ne ezalapján ítéljük már meg. Nem azt mondom, hogy egy Touré szint, de semmi baj nincsen vele, ha helyette játszik, szerintem a kiállítást leszámítva kitűnően teljesített, és mivel a csapat sem járta meg az esetet, ezért felesleges szócséplésnek tartom az efféle kritikákat.

- Nem ez alapján ítélek meg 1 játékost, DE! a tények makacs dolgok és a tényeken nem változtat semmit, hogy egyébként milyen képességű fiatal játékos! Nem egész évi játékáról írtam le a véleményem.
Az pedig nagy részben szerencse, hogy ezen nem úszott el a mérkőzés.....
- Nézd, azt hogy mit tartasz "felesleges szócséplésnek" az egy fórumon elég humoros dolog annak fényében, hogy leírtam a véleményem és állásfoglalásomat! Természetesen nem kell vele 1-et értened!


A másik dolog, hogy te is gyakorlatilag egy "ha" mondattal kezdted a szöveget, így viszont nem látom annak a jogosságát, hogy rögtön a következő mondatban ellenszenvedet fejezed ki az így kezdődő mondatok iránt. Most akkor vagy elfogadod, hogy a "ha"-t vagy magad sem használod.
- Köszönöm kiigazításod! Ez teljesen jogos!

Azt jól írtad, hogy sokat kell még érnie, de ez melyk 20 éves játékosra nem igaz? :) Peptől megkapja a bizalmat, mert megérdemli, és szerintem nagyon is él vele. Szezon elején volt 1-2 döcögősebb meccse, de azóta már a tavaly megszokott klasszis teljesítményt hozza.
- Nos, a klasszis szót én nem írtam volna le, mert nem először küldik az öltözőbe a mérkőzés vége előtt a klasszis mentalitása miatt és nálam a klasszis teljesítményt a védelemben Puyi, Yaya képviseli.
- Ja nálam a klasszis letesz az asztalra valamit teljesítményben és emberileg lásd. Ini, aztán "követel" magának jogokat, kontraktust, sztárgázsit. Illetve nem fenyíti be a klubbot, hogy elmegy, ha nem kapja meg ami neki jár durván 1 év játék után!


Még azt mondd el kérlek, hogy kiket feszítettek keresztre ilyen hibáért? Illetve mártírról pedig tudtommal senki nem beszélt, úgyhogy még erre is kíváncsi lennék.
- kicsit más tészta, de ha már felhoztuk:- Titi elismerte, hogy kézzel ért bele abba a válogatottbeli gólba, amiért a "tények" alapján "jogosan" keresztre feszítették! Szerintem pokol volt számára ez a két hét, kapott hideget-meleget! Két szer sem mondom, hogy nála is lehetett reflex mozdulat, arról a mérhetetlen orra bukó akarásról nem is beszélve, amit egy kiöregedő középcsatár megélhet.....
- a mártírt illetően, a fórumon okfejtett pár kolléga, hogy ez voltaképpen mentés volt, mert ha túljutnak rajta......


písz :wink:

- részemről is!:wink:
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5725
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2009.11.30. 18:56:32

westerngom írta:Teljesen mind 1, hogy milyen meccset játszott profi-tól ez nem megengedett, főleg 1 klasszikuson, ahol simán bedarálhattak volna az utolsó félórában.
Sokkal nagyobb árat is fizethetett volna a csapat ezért, arról nem is beszélve, hogy akár mi darálhattuk volna be a RM-ot, ha 11 játékos marad a pályán az utolsó félórában!!
Az meg hogy ki iramodhatott volna meg avval a labdával és mi történhetett volna, az megint a "HA" kategória! Szóval azért, ne csináljunk belőle mártírt! :evil: HIBÁZOTT! (nem kicsit!) Mentálisan még sokat kell érnie!
Az meg, hogy milyen játékos lehet még belőle az PEP-en nem fog múlni, mert a lehetőséget vastagon megkapja, talán túlságosan is.

Kilóg a lóláb, mert vannak/voltak a keretben olyan játékosok akik ekkora hibáért keresztre vannak/voltak feszítve.
Nem a fejét kéri egy BARCA hívősem, de mártírnak talán már ne hozza ki senki!
Azért vannak itt dolgok, amiben nem értünk maximálisan egyet. :)

Ha most elkezdeném sorolni azoknak a játékosoknak a nevét, akik fontos mérkőzésen kiszóratták magukat, akkor még holnap is a gép előtt ülnél, ha végigolvasnád. :wink: Ne ezalapján ítéljük már meg. Nem azt mondom, hogy egy Touré szint, de semmi baj nincsen vele, ha helyette játszik, szerintem a kiállítást leszámítva kitűnően teljesített, és mivel a csapat sem járta meg az esetet, ezért felesleges szócséplésnek tartom az efféle kritikákat.

A másik dolog, hogy te is gyakorlatilag egy "ha" mondattal kezdted a szöveget, így viszont nem látom annak a jogosságát, hogy rögtön a következő mondatban ellenszenvedet fejezed ki az így kezdődő mondatok iránt. Most akkor vagy elfogadod, hogy a "ha"-t vagy magad sem használod.

Azt jól írtad, hogy sokat kell még érnie, de ez melyk 20 éves játékosra nem igaz? :) Peptől megkapja a bizalmat, mert megérdemli, és szerintem nagyon is él vele. Szezon elején volt 1-2 döcögősebb meccse, de azóta már a tavaly megszokott klasszis teljesítményt hozza.

Még azt mondd el kérlek, hogy kiket feszítettek keresztre ilyen hibáért? Illetve mártírról pedig tudtommal senki nem beszélt, úgyhogy még erre is kíváncsi lennék.

písz :wink:
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2009.11.30. 18:40:39

Teljesen mind 1, hogy milyen meccset játszott profi-tól ez nem megengedett, főleg 1 klasszikuson, ahol simán bedarálhattak volna az utolsó félórában.
Sokkal nagyobb árat is fizethetett volna a csapat ezért, arról nem is beszélve, hogy akár mi darálhattuk volna be a RM-ot, ha 11 játékos marad a pályán az utolsó félórában!!
Az meg hogy ki iramodhatott volna meg avval a labdával és mi történhetett volna, az megint a "HA" kategória! Szóval azért, ne csináljunk belőle mártírt! :evil: HIBÁZOTT! (nem kicsit!) Mentálisan még sokat kell érnie!
Az meg, hogy milyen játékos lehet még belőle az PEP-en nem fog múlni, mert a lehetőséget vastagon megkapja, talán túlságosan is.

Kilóg a lóláb, mert vannak/voltak a keretben olyan játékosok akik ekkora hibáért keresztre vannak/voltak feszítve.
Nem a fejét kéri egy BARCA hívősem, de mártírnak talán már ne hozza ki senki!
Avatar
[O.o]R324
Jugador del Barça
Hozzászólások: 129
Csatlakozott: 2008.11.29. 19:11:04
Tartózkodási hely: Barcaland
Kapcsolat:

2009.11.30. 17:58:39

Barcaforever írta:
csabimo írta:
gekkodan írta:Látszott Tourén, amikor bejött, hogy fizikailag nincs rendben. Legyilkolta a vírus, kereste önmagát. Innen már máshogy nézem a mai kezdő szerepét, de nálam még a piros lap ellenére is Keita előtt van, mert a tehetségével már most kompenzálja Keita kutyaütő, alibi passzait, akit csak a góljai tesznek érdemessé arra, hogy egyáltalán beszéljünk róla. Emberen még nem láttam, hogy a Ramadán ennyire rottyra teszi, mint ezen a mali arabon.

Sergi barom volt, de majd a tapasztalatával megtanulja, hogy ilyet nem szabad csinálni. Megmentették a fiúk, tanuljon belőle és hiszem, hogy fog is. Nem véletlen spanyol válogatott.
Abidal is virusos volt rajta meg nem látszik semmi érdekes! Keita kutyaütő ezt minden hsz-edben leirod! Busquets volt ma a csapat legrosszabb játékosa karöltve keitával....
Rengeteg labdát szerzett! de még többet el is adott, és a meccs is elmehetett volna a hülyeségén. Toure klassisokkal jobb ez nem vitás, csak Guardi nyalizik a srácnak. Elismerem hogy jó játékos, vannak már nagy meccsek a lábában mint a bl döntő, de maradjon csak Toure az első számu szürű! A mai osztályzat meg zéro akármennyi labdát is szerzett..
1.Abidal edzést, se hagyott ki a vírus miatt, mint ahogy a kommentátor is mondta, max 1et, amíg Tourénak sokkal több pihenő kellett.

2.Keita mikor 3 gólt lőtt vagy az ő fejes góljával nyertünk, akkor de jó vétel volt....Mondhatni a Valdes szindróma.Keita szerepe a labdaszerzés és a megszerzett labdának a passzolása Xavihoz!Nem Iniesta ő és nem is azért van a pályán.

3.Pep nyalizik a srácnak? :roll: Ezt inkább hagy ne kommentáljan, csak gratulálni tudok ehhez.

Annyit szólnék Sergi védelmében, h jobb oldalt teljesen üresen robogott volna egy Real játékos, mivel Abidal fenn maradt és mivel Puyol volt ott Sergi mellett egy 2-1 szituáció alakult volna ki 2 madridival és Piquéval.
eggyet értek nem hinném hogy guardiola nyalizna a srácnak.....van más is helyettee.....GRAT A CSAPATNAK A CLASICO-hoz
Kép
Avatar
kicsics
Jugador del Barça
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2008.02.21. 14:02:37
Tartózkodási hely: Balmazújváros

2009.11.30. 17:31:50

Nagyon jól játszott!
El követett egy gyermeteg hibát majd ha rutinosabb lesz akkor nem fog!
Jó hogy nem fázott rá a csapat a butaságára!
Avatar
10Messi4ever
Jugador del Barça
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2009.05.24. 22:46:47
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2009.11.30. 11:49:20

Szerintem tegnap nagyon jól játszott Busquets, szép cselei és jó passzai voltak. A kezezést meg majd mellőzi, ha tapasztaltabb lesz. Mindenképpen nagyon nagy tehetség, és jó, hogy több lehetőséget ad neki Guardiola idén, mert így tud fejlődni éles környezetben.
J.S.Bach - J. Haydn - Liszt F. - E. Satie - Dukay B.

"Ne féljetek!"
Avatar
senkialfonz40
Capitá del Barça
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2009.06.22. 19:46:19
Tartózkodási hely: Budapest

2009.11.30. 11:43:09

barca2010 írta: Végre valaki,aki úgy látta a tegnapi Busquets játékát,mint én.Szerintem nagyon hasznosan játszott.Csigrinszkijnek meg még adjunk egy kis időt.Tény,hogy nem brillírozik,de várjunk még a szidalmazásával.
Nálam nem kell nagyobb antiBusi hívő, mégis egyetértek Veled, jól tolta a pirosig, és az utóbbi meccseken szintén. A kezezést pedig a "reflex", az ösztön számlájára írom, ettől még nem játszott sza.abbul, csak nehéz helyzetbe hozott minket. :(
"Csigát" mindig nyüstölik, de abban is egyetértünk! :)
" Lionel az után a futballista után kapta a nevét, aki szerintem minden idők legnagyobb játékosa, és az én példaképem. Remélem, úgy fog majd játszani, mint az apja, mert úgy, mint Messi lehetetlen." Antonio Cassano
Avatar
harcilepke
Jugador del Barça
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2004.10.18. 22:31:33
Tartózkodási hely: Pécs-Cece tengely

2009.11.30. 11:40:26

Yaya mikor beállt tűnt teljesen fittnek, a mozgása nem volt az őserő ahogy megszoktuk tőle, kb. ekkor értettem meg miért em ő kezdett.
A kisBusquets pedig nem volt rossz, néha nagyon penge megoldásokat választott és nem véletlenül játszik a "Rojában" is. Tegnap viszont kicsit sok volt neki a nyomás. Egyszer kétszer kiesett a ritmusból és volt pár "kényes" labdaeladása, szerencsére a madrid nem élt vele, a piros lap a clasico-n még nem teszi OPR-é, szerencsére...
Szal bár csapkodtam az asztalt miatta a meccs hevében, a srác nagy lehet még, van benne rengeteg, nem kell félteni.

Az tény nem az ő meccse volt.
Csak a Barca
Avatar
Joee777
Barça B
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:10:08

2009.11.30. 11:19:44

Nagyot változott Busquets játéka az elmúlt két meccsen, visszatalált a tavalyi formájához. Már az Inter ellen is nagyon meggyőzött engem. Nem volt semmi megingása, nem volt meccset befolyásoló hibája. A Real ellen is ezen az ösvényen folytatta. Magabiztosan, meggyőzően és nagyon hasznosan játszott. Olyan cseleket mert megcsinálni, amit csak a legjobbak tudnak. Szerintem is lesz helye a középpályán, kellemes a helyzetünk azon a poszton (Yaya is nagyon jó). Az ilyen hibákat, mint az Atletico elleni, vagy a tegnapi piros lap, majd "kinövi".
Avatar
barca2010
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2009.06.15. 11:01:33
Tartózkodási hely: Budapest

2009.11.30. 11:03:44

gekkodan írta:
LG írta:Én mindig is mondtam, h nem vagyok nyugodt ha ő kezd. Én benne látom az új Presast, annyi külömbséggel, h ő vkp.
Kedves felvidéki komám! Azért ilyen sületlenségeket ne mondjunk már. Sergio tegnapi teljesítménye egyes egyedül azért nem szép az összképet tekintve, mert kapott egy pirosat. Egyébként nagyon jól elvégezte a dolgát, jó passzai voltak, finom bokacselei, 21 éves létére azért elég jól megállta a helyét, ahogy mondjuk a BL-döntőn is. Fiatal csikó még, fiatalabb, mint itt sokunk és a drukk hibára kényszerítette. De hatalmas tehetség, Keita-val szemben már most biztosabb lábakon áll szerintem és elnézve, hogy még csak 21 éves, igen nagy jövő áll előtte. Majd kinövi ezeket a forrófejű dolgokat.

De egyáltalán nem Presas. Ha Őt keresed, egy ukrán útleveles koma személyében megtalálod az öltözőben.
Végre valaki,aki úgy látta a tegnapi Busquets játékát,mint én.Szerintem nagyon hasznosan játszott.Csigrinszkijnek meg még adjunk egy kis időt.Tény,hogy nem brillírozik,de várjunk még a szidalmazásával.
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva, de ha nyertek, a nevetek ÖRÖKRE fent marad.” Josep Guardiola (2009)

"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello

BARCA FOREVER!!!
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2009.11.30. 10:53:42

LG írta:Én mindig is mondtam, h nem vagyok nyugodt ha ő kezd. Én benne látom az új Presast, annyi külömbséggel, h ő vkp.
Kedves felvidéki komám! Azért ilyen sületlenségeket ne mondjunk már. Sergio tegnapi teljesítménye egyes egyedül azért nem szép az összképet tekintve, mert kapott egy pirosat. Egyébként nagyon jól elvégezte a dolgát, jó passzai voltak, finom bokacselei, 21 éves létére azért elég jól megállta a helyét, ahogy mondjuk a BL-döntőn is. Fiatal csikó még, fiatalabb, mint itt sokunk és a drukk hibára kényszerítette. De hatalmas tehetség, Keita-val szemben már most biztosabb lábakon áll szerintem és elnézve, hogy még csak 21 éves, igen nagy jövő áll előtte. Majd kinövi ezeket a forrófejű dolgokat.

De egyáltalán nem Presas. Ha Őt keresed, egy ukrán útleveles koma személyében megtalálod az öltözőben.
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
Avatar
kudu
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1485
Csatlakozott: 2007.08.30. 16:49:36

2009.11.30. 10:50:13

LG írta:Én mindig is mondtam, h nem vagyok nyugodt ha ő kezd. Én benne látom az új Presast, annyi külömbséggel, h ő vkp.
Hát azért ez erős túlzás, már ne is haragudj. Abszolút nem lehet egy szinten emlegetni a két játékost :roll:
"Nem csak az a nagy sportoló, aki nyerni tud, hanem az is, aki egy pofon után fel tud állni!"
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21121
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2009.11.30. 10:48:45

Én mindig is mondtam, h nem vagyok nyugodt ha ő kezd. Én benne látom az új Presast, annyi külömbséggel, h ő vkp.
Avatar
Tibi1982
Capitá del Barça
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2006.03.07. 19:07:51
Tartózkodási hely: Hajdúnánás
Kapcsolat:

2009.11.30. 10:06:30

Hát én nem vagyok elájúlva ettől a Sergio sráctól. Tegnap azt hittem szétszedem a tévét, mikor kiállították. Szidtam is mint a bokrot. Öcsémék azt hitték, telefonon szidok valakit :D
Szerintem is jobb lenne Yaya. Had pihenjen még a kis tejfölösszájú.
Amúgyis elég nagy az arca, és nem tetszik ez nekem, ha egy játékos el van telve magától, amikor még semmit nem mutatott a pályán. Mert azért valljuk be, eddig nagy csodát nem alkotott.
mypeter
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1041
Csatlakozott: 2007.07.19. 15:57:20

2009.11.30. 09:25:22

Én Pep helyében pár hónapig nem tenném a kezdőbe... Ilyet nem csinálhat valaki büntetlenül, még, ha az edző egyik felfedezettje, akkor sem
Avatar
barca28
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 441
Csatlakozott: 2009.10.26. 14:07:35
Tartózkodási hely: lelátó tetején -.-

2009.11.30. 08:07:57

Tegnap este majd felrobbantam ,hogy egy ilyen buta szabálytalanság miatt majdnem elúszott a meccs, nema arra számítottam hogy a 60..valahányadik perctől állva és körmötrágva fogom végignézni az utolsó fél órát.De hála Serginek ez sikeült.

Amig az eltiltását tölti remélem Toruénak egyre jobban fog menni a játék és visszakerül a kezdőcsapatba.Azért velem együtt mindenki nyugodtabb ha ő játszik és nem Sergi mégis csak rutinosabb és elegánsabban csinálja a munkáját.

Nyertük 1-0-ra megbocsátottam Sergi :D
Kép
Schweinsteigert a Barcábaaa!!!
R.I.P. Ocskay Gábor.
:!: :!: :!: Bajnokság/BL/CDR/E.Supercupa/S.Supercupa/Klub-VB :!: :!: :!:
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2009.11.29. 22:18:21

csabimo írta:
gekkodan írta:Látszott Tourén, amikor bejött, hogy fizikailag nincs rendben. Legyilkolta a vírus, kereste önmagát. Innen már máshogy nézem a mai kezdő szerepét, de nálam még a piros lap ellenére is Keita előtt van, mert a tehetségével már most kompenzálja Keita kutyaütő, alibi passzait, akit csak a góljai tesznek érdemessé arra, hogy egyáltalán beszéljünk róla. Emberen még nem láttam, hogy a Ramadán ennyire rottyra teszi, mint ezen a mali arabon.

Sergi barom volt, de majd a tapasztalatával megtanulja, hogy ilyet nem szabad csinálni. Megmentették a fiúk, tanuljon belőle és hiszem, hogy fog is. Nem véletlen spanyol válogatott.
Abidal is virusos volt rajta meg nem látszik semmi érdekes! Keita kutyaütő ezt minden hsz-edben leirod! Busquets volt ma a csapat legrosszabb játékosa karöltve keitával....
Rengeteg labdát szerzett! de még többet el is adott, és a meccs is elmehetett volna a hülyeségén. Toure klassisokkal jobb ez nem vitás, csak Guardi nyalizik a srácnak. Elismerem hogy jó játékos, vannak már nagy meccsek a lábában mint a bl döntő, de maradjon csak Toure az első számu szürű! A mai osztályzat meg zéro akármennyi labdát is szerzett..
1.Abidal edzést, se hagyott ki a vírus miatt, mint ahogy a kommentátor is mondta, max 1et, amíg Tourénak sokkal több pihenő kellett.

2.Keita mikor 3 gólt lőtt vagy az ő fejes góljával nyertünk, akkor de jó vétel volt....Mondhatni a Valdes szindróma.Keita szerepe a labdaszerzés és a megszerzett labdának a passzolása Xavihoz!Nem Iniesta ő és nem is azért van a pályán.

3.Pep nyalizik a srácnak? :roll: Ezt inkább hagy ne kommentáljan, csak gratulálni tudok ehhez.

Annyit szólnék Sergi védelmében, h jobb oldalt teljesen üresen robogott volna egy Real játékos, mivel Abidal fenn maradt és mivel Puyol volt ott Sergi mellett egy 2-1 szituáció alakult volna ki 2 madridival és Piquéval.
Kép
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4492
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2009.11.29. 22:07:21

Óriási hiba volt amit tett, egy ilyen rangadón. Viszont középpályához hozzátéve, ha Iniesta van a szélen, középen rettentően nem tudunk kibontakozni, Keita, Sergi is Xavira számít akit 2-3 falábú loholt, középen rettentően erőltettük, ahol nem ment, főleg első félidőben. Nyertünk, de ezeket meg kell jegyezni a későbbiekre. Sergi nem volt rossz, ezt a butaságot levéve, de van hova fejlődnie még.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Válasz küldése