Sergio Busquets

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21045
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2009.02.15. 09:18:22

Azárt most is lehetett látni, h Tourétól nagyon messze van, és nem hinném, h valaha is lesz olyan jó, mint ő. Hiszen ne feledjük, még Touré is fejlődik.
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2009.02.14. 19:42:49

Mikaos írta:
westerngom írta:- nem vagyok "Toure" fan, csak számomra 1/2 szezon után nehezen összevethető Yaya-val a tudása, tegyen le valamit az asztalra, bizonyítson.
Xavi, Ini, Puyi, Marquez, Samu, Titi, róluk beszélhetünk ill. összevethetjük őket a posztjukon, de Sergio eddig számomra még "tiszavirág" életű volt, hogy Yaya-hoz méregessem.
Jelenleg kb. 60% hoz a tavalyi szintjéhez képest Yaya! Érződik folyamatos játéklehetőség hiánya. Szóval nem az elmúlt 1/2 szezon alapján ítélem meg a dolgokat. Yaya tavalyi szintjéhez szerintem még van Sergionak mit fejlődnie.
Nincs harag, ez csak a véleményem, ill. lojális vagyok azokhoz a játékosokhoz akik már megszolgálták a bizalmamat.
Akkor a különbség az köztünk, hogy én Yaya-t nem sorolom azok közé, akik "letettek valamit az asztalra"(Xavi, Ini, Puyi, stb...). Annak ellenére, hogy már egy ideje itt van, még nem érzem, hogy kibontakozott volna a zsenialitása. Mivel még ő is fiatal(nak számít)! És ez a poszt ugye az "öregek posztja". Touréra is úgy tekintek, mint egy szimpla focistára...meg Busquets-re is. Szóval én ennek fényében mondtam, amit mondtam :) Hogy nem látom a klasszis különbséget az eddigi teljesítményben. Persze látom én is a különbséget (csak nem a klassz.-t), amelyet én a rutinnak és a korkülönbségnek tudok be Touré javára. Lényegében csak annyit akartam mondani, hogy iszonyat nagy tehetséges ez a Busquets, hiszen még nincs 21 éves, és már elég magabiztosan játszik egy ilyen poszton. Megérdemli azokat a játéklehetőségeket amiket kapott, és azt kell mondanom, hogy biztos meg volt az oka Touré pihentetésének egyúttal (ő is egyre jobban játszik).
Tavaly a hátán cipelte a középpályát, mint írtam hibátlan munkával és teljesítménnyel, ja + egy komoly gerinc sérvvel melyet folyamatosan injekcióztak, hogy valahogy kibírja a szezon végéig. nem műtette meg magát, mert nem volt használható vkp.-énk és a hátsó alakzat sem volt túl acélos. Emlékszem, a fórumon rettegve "beszéltünk" arról, hogy mi lesz, ha idő előtt kidől.
Szóval a számomra (és szerintem sokunk számára!) ekkor írta be magát a Barca történelem könyvébe.
Egy 100% állapotú, mentálisan és fizikálisan a régi formáját mutató Toure mellett talán egyértelmű lenne a számodra is, hogy mit fejtegetek.
Avatar
madmushroom
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2009.01.19. 21:33:13
Tartózkodási hely: Faulensee, Switzerland

2009.02.14. 19:15:56

Nagyon várom már a meccset...tágra nyitott szemekkel fogom sasolni a srácot...most tényleg bizonyíthat egy nem rossz Betis ellen....
Twitter: https://twitter.com/KJuraszik" target="_blank
Blog: http://laguardia.blog.hu" target="_blank
Facebook: https://www.facebook.com/laguardiablog/" target="_blank
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3698
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2009.02.13. 23:20:44

És Busquets mikor tegyen le valamit az asztalra, ha nem most?

Ha nem kezdi el valamikor, úgy nehéz lesz... :o
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2009.02.13. 23:16:14

westerngom írta:- nem vagyok "Toure" fan, csak számomra 1/2 szezon után nehezen összevethető Yaya-val a tudása, tegyen le valamit az asztalra, bizonyítson.
Xavi, Ini, Puyi, Marquez, Samu, Titi, róluk beszélhetünk ill. összevethetjük őket a posztjukon, de Sergio eddig számomra még "tiszavirág" életű volt, hogy Yaya-hoz méregessem.
Jelenleg kb. 60% hoz a tavalyi szintjéhez képest Yaya! Érződik folyamatos játéklehetőség hiánya. Szóval nem az elmúlt 1/2 szezon alapján ítélem meg a dolgokat. Yaya tavalyi szintjéhez szerintem még van Sergionak mit fejlődnie.
Nincs harag, ez csak a véleményem, ill. lojális vagyok azokhoz a játékosokhoz akik már megszolgálták a bizalmamat.
Akkor a különbség az köztünk, hogy én Yaya-t nem sorolom azok közé, akik "letettek valamit az asztalra"(Xavi, Ini, Puyi, stb...). Annak ellenére, hogy már egy ideje itt van, még nem érzem, hogy kibontakozott volna a zsenialitása. Mivel még ő is fiatal(nak számít)! És ez a poszt ugye az "öregek posztja". Touréra is úgy tekintek, mint egy szimpla focistára...meg Busquets-re is. Szóval én ennek fényében mondtam, amit mondtam :) Hogy nem látom a klasszis különbséget az eddigi teljesítményben. Persze látom én is a különbséget (csak nem a klassz.-t), amelyet én a rutinnak és a korkülönbségnek tudok be Touré javára. Lényegében csak annyit akartam mondani, hogy iszonyat nagy tehetséges ez a Busquets, hiszen még nincs 21 éves, és már elég magabiztosan játszik egy ilyen poszton. Megérdemli azokat a játéklehetőségeket amiket kapott, és azt kell mondanom, hogy biztos meg volt az oka Touré pihentetésének egyúttal (ő is egyre jobban játszik).
fcbarcelonazsombi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 999
Csatlakozott: 2006.11.21. 14:24:50
Tartózkodási hely: Sepsiszentgyörgy

2009.02.13. 20:43:01

Tetszet nagyon a cikk. De azért az adatokból megfigyelhető, hogy rengeteg labdát ad el. Ebbe kell még fejlődnie nagyon sokat. Egyébként annyira nem lepet meg ez az adat, mert megfigyelhető meccsen is a sok eladott labdája.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2009.02.13. 09:37:56

Toure egyelőre még jobb mint Sergio, ez nem vitás, de Busquets jobb mint Guddy vagy Keita. Ő télleg olyan h bármikor bárki helyett be tud szállni a kp-n anélkül h gyökeresen megváltozna a csapat játéka.Keita ha beszáll, nehezebben tudnak átmenni rajtunk, de a támadásokat jóval kevésbé segítheti a kp.Guddy egyszer jó, egyszer x*r.Busquets ellenben vkp-ként nagyon hasonlít Tourera(technikás, jól szerel, magas, gyors), de a technikai képzettsége miatt Xavi és Iniesta helyettt is elég jó teljesítményt nyújt!
A Fifa egy szégyen
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2009.02.13. 09:01:26

Mikaos írta:
westerngom írta: Ehhez képest Sergi a semmiből 2x annyi lehetőséget kap és mindenki őt sztárolja.........
Valószínűleg nem véletlenül...
westerngom írta: A két játékos között számomra klasszis különbség van.
Sehogy sem látom ezt a klasszis különbséget. Miben nyilvánul meg? Mert szerelésben, labdaszerzésben az fix, hogy közel egyenlő szintet nyújtanak. Támadásban az íveléseknél egyelőre jobb Touré, de a rövid passzos játéknál meg inkább Busquets. Mindketten hasonlóan magasak, hasonlóan részt tudnak venni a fej játékban. Ezért felesleges ilyeneket mondani, hogy klasszis különbség van, mert egyrészt tényleg nem látszik, s még statisztikailag sem mutatható ki. Persze a Touré-fanok sértve érzik magukat, amiért Touré hanyagolva volt az ősszel, de biztos vagyok benne, hogy megvolt az oka ennek is!!! És a sértettség miatt pláne nem szabad a "klasszis különbséget" írogatni.
Bőven elférnek egymás mellett, vagy egymást váltva meccsenként, és mindkettőnél megnyugtatónak érzem a játékot. Még meccset befolyásoló hibát egyik sem vétett, de konkrétan mindkét játékos nevéhez fűződik egy-egy ostoba bekapott gólunk - még ebben sincs túl nagy különbség :D
- nem vagyok "Toure" fan, csak számomra 1/2 szezon után nehezen összevethető Yaya-val a tudása, tegyen le valamit az asztalra, bizonyítson.
Xavi, Ini, Puyi, Marquez, Samu, Titi, róluk beszélhetünk ill. összevethetjük őket a posztjukon, de Sergio eddig számomra még "tiszavirág" életű volt, hogy Yaya-hoz méregessem.
Jelenleg kb. 60% hoz a tavalyi szintjéhez képest Yaya! Érződik folyamatos játéklehetőség hiánya. Szóval nem az elmúlt 1/2 szezon alapján ítélem meg a dolgokat. Yaya tavalyi szintjéhez szerintem még van Sergionak mit fejlődnie.
Nincs harag, ez csak a véleményem, ill. lojális vagyok azokhoz a játékosokhoz akik már megszolgálták a bizalmamat.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára westerngom 2009.02.13. 09:50:27-kor.
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2009.02.13. 08:41:09

westerngom írta: Ehhez képest Sergi a semmiből 2x annyi lehetőséget kap és mindenki őt sztárolja.........
Valószínűleg nem véletlenül...
westerngom írta: A két játékos között számomra klasszis különbség van.
Sehogy sem látom ezt a klasszis különbséget. Miben nyilvánul meg? Mert szerelésben, labdaszerzésben az fix, hogy közel egyenlő szintet nyújtanak. Támadásban az íveléseknél egyelőre jobb Touré, de a rövid passzos játéknál meg inkább Busquets. Mindketten hasonlóan magasak, hasonlóan részt tudnak venni a fej játékban. Ezért felesleges ilyeneket mondani, hogy klasszis különbség van, mert egyrészt tényleg nem látszik, s még statisztikailag sem mutatható ki. Persze a Touré-fanok sértve érzik magukat, amiért Touré hanyagolva volt az ősszel, de biztos vagyok benne, hogy megvolt az oka ennek is!!! És a sértettség miatt pláne nem szabad a "klasszis különbséget" írogatni.
Bőven elférnek egymás mellett, vagy egymást váltva meccsenként, és mindkettőnél megnyugtatónak érzem a játékot. Még meccset befolyásoló hibát egyik sem vétett, de konkrétan mindkét játékos nevéhez fűződik egy-egy ostoba bekapott gólunk - még ebben sincs túl nagy különbség :D
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2009.02.13. 05:56:51

marci6p írta:Sokáig fenntartásokkkal kezelte Busquets temérdek játszott percét, mert a pályán töltött percet ki kell érdemelni. Mellette szól, hogy ismerte Pep.
Yaya-ban én is jobban bízok egyenlőre, habár nem sok különbség van kettejük között. Talán annyi, hogy amikor elindul és támadásba csatlakozik a Papa akkor az olyan amikor anno Shaq indult szerzett labdából, csak Yaya sokkal nagyobb technikai repertoárral rendelkizik a saját sportágában!
Szó ami szó, előre játékban is és védekezésben is jobb, remélem csak egyenlőre és akkor a válogatottsággal sem lesz gond. Már csak Bojan-nak kell majd érdemben csatlakoznia a nagyokhoz és akkor 6 válogatottat adunk(sajnos Vitya szóba sem keülhet)
Na, azért annyira ne szálljunk el! Yaya a hátán cipelte tavaly a középpályát védekezés terén egy gerinc sérvvel!! Szűrt, labdát szerzett és kiváló volt az előre játékban. Folyamatosan injekciózták, hogy kibírja a szezon végéig! Megműtötték..., ezt követően sok játékos formahanyatláson és nem kis mentális válságon esik át.
Szóval, mikor visszatért játékra és támogatásra lett volna szüksége amit nem nagyon kapott meg. Nem hiába cikkeztek a lapok, hogy váltás lesz, ha nem történik változás.
Yaya közel onnan folytatja ahonnan tavaly befejezte, de érződik, hogy több folyamatos játékra, BIZALOMRA és ELISMERÉSRE van szüksége.

Ehhez képest Sergi a semmiből 2x annyi lehetőséget kap és mindenki őt sztárolja.........
Most én mondom, bizonyítson, tegyen le minimum annyit és olyan teljesítményt mint Yaya és akkor legfeljebb egy lapon említem kettőjüket.

A két játékos között számomra klasszis különbség van.
marci6p
Jugador del Barça
Hozzászólások: 235
Csatlakozott: 2009.02.13. 01:54:10
Tartózkodási hely: Hb City

2009.02.13. 02:40:48

TZS írta:
marci6p írta:Sokáig fenntartásokkkal kezelte Busquets temérdek játszott percét, mert a pályán töltött percet ki kell érdemelni. Mellette szól, hogy ismerte Pep.
Yaya-ban én is jobban bízok egyenlőre, habár nem sok különbség van kettejük között. Talán annyi, hogy amikor elindul és támadásba csatlakozik a Papa akkor az olyan amikor anno Shaq indult szerzett labdából, csak Yaya sokkal nagyobb technikai repertoárral rendelkizik a saját sportágában!
Szó ami szó, előre játékban is és védekezésben is jobb, reméljem csak egyenlőre és akkor a válogatottsággal sem lesz gond. Már csak Bojan-nak kell majd érdemben csatlakoznia a nagyokhoz és akkor 6 válogatottat adunk(sajnos Vitya szóba sem keülhet)
Azért sztem sok különbség van kettejük között!
Yaya javára :wink:

Labda szerzésben nem nagy a különbség, de oda;
Előre játék és technika forma forma;
Sebesség is oda;
Annyi, hogy Busquets-t többet darálják, lehet azért mert lassú, vagy akármi, de sok sárgát kapnak róla. De szerintem ezen ne vitázzunk, mert szerintem is jobb Yaya, de nem sokkal, csak összességében mégis jobb, ha ő játszik.
Ezt adjátok össze ..... :):):)
TZS
Capitá del Barça
Hozzászólások: 675
Csatlakozott: 2005.02.02. 11:15:36

2009.02.13. 02:36:07

marci6p írta:Sokáig fenntartásokkkal kezelte Busquets temérdek játszott percét, mert a pályán töltött percet ki kell érdemelni. Mellette szól, hogy ismerte Pep.
Yaya-ban én is jobban bízok egyenlőre, habár nem sok különbség van kettejük között. Talán annyi, hogy amikor elindul és támadásba csatlakozik a Papa akkor az olyan amikor anno Shaq indult szerzett labdából, csak Yaya sokkal nagyobb technikai repertoárral rendelkizik a saját sportágában!
Szó ami szó, előre játékban is és védekezésben is jobb, reméljem csak egyenlőre és akkor a válogatottsággal sem lesz gond. Már csak Bojan-nak kell majd érdemben csatlakoznia a nagyokhoz és akkor 6 válogatottat adunk(sajnos Vitya szóba sem keülhet)
Azért sztem sok különbség van kettejük között!
Yaya javára :wink:
Kép
„’Ini’ mindig csinál valami olyat, amivel elkápráztatja mind a közönséget, mind minket.
Egyszerűen ő a legjobb játékos a világon!” - Eto'o
marci6p
Jugador del Barça
Hozzászólások: 235
Csatlakozott: 2009.02.13. 01:54:10
Tartózkodási hely: Hb City

2009.02.13. 02:32:45

Sokáig fenntartásokkkal kezelte Busquets temérdek játszott percét, mert a pályán töltött percet ki kell érdemelni. Mellette szól, hogy ismerte Pep.
Yaya-ban én is jobban bízok egyenlőre, habár nem sok különbség van kettejük között. Talán annyi, hogy amikor elindul és támadásba csatlakozik a Papa akkor az olyan amikor anno Shaq indult szerzett labdából, csak Yaya sokkal nagyobb technikai repertoárral rendelkizik a saját sportágában!
Szó ami szó, előre játékban is és védekezésben is jobb, remélem csak egyenlőre és akkor a válogatottsággal sem lesz gond. Már csak Bojan-nak kell majd érdemben csatlakoznia a nagyokhoz és akkor 6 válogatottat adunk(sajnos Vitya szóba sem keülhet)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára marci6p 2009.02.13. 02:36:24-kor.
TZS
Capitá del Barça
Hozzászólások: 675
Csatlakozott: 2005.02.02. 11:15:36

2009.02.13. 02:24:47

LG írta:Azért sztem Touré még sokkal jobb, és a BL-ban egy Liverpool, vagy egy Mu ellen én nem lennék nyugodt, ha Touré helyén játszana Busquets. Mellette esetleg.
Ezt a dolgot én is így gondolom!
Viszont az, hogy behívta Del Bosque a felnőtt válogatottba, hatalmas elismerés mind a klub, mind pedig a szurkolók számára! =D>
Csak így tovább!
Kép
„’Ini’ mindig csinál valami olyat, amivel elkápráztatja mind a közönséget, mind minket.
Egyszerűen ő a legjobb játékos a világon!” - Eto'o
Avatar
kennyke04
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2007.04.17. 14:04:52
Tartózkodási hely: DöBö

2009.02.12. 23:23:34

szerintem a statisztika alapján, meg a játékképe is azt mutatja, hogy megérdemli a bizalmat, persze Yaya is nagy játékos, és én ezért szeretem ha Sergi-Xavi-Yaya van középen! Mind a két vkp.-nk előre játékban is hasznos. Nagyon bírom a srácot, laza, bemeri vállalni egy az egyben és rendkívül erőszakos! Nagy playa lesz, na meg (nekem :)) már nagy kedvenc is! És nem mellesleg kapott is meghívót a nagy válogatottba, tehát nem csak elfogultság beszél belőlem/belőlünk :) Bravo Sergi, csak így tovább! =D>
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21045
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2009.02.12. 19:29:45

Azért sztem Touré még sokkal jobb, és a BL-ban egy Liverpool, vagy egy Mu ellen én nem lennék nyugodt, ha Touré helyén játszana Busquets. Mellette esetleg.
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2009.02.11. 20:39:37

EUROBARCA szavazás, 2008.október:
Hibázik Guardiola, hogy Busquets játszik Touré helyén?
Összesen 2082 szavazat érkezett
Igen, Tourénak helye van a csapatban 82.76 %
Nem, Busquets is remek választás 17.24 %

Lehet, hogy újraszavaztatnám ezt lassan :D Én mondjuk akkor is a NEMre szavaztam. Tehát, hogy Busquets szuper teljesítményt nyújt(ott).

Ezzel azt akartam mondani, hogy nagyon jó, hogy nálunk van, és minden második meccsen bőven elfér kezdőként akár Touré mellett, akár Touré helyén. Le vagyok nyűgözve a játékától. Hogy gyakorlatilag 5 méteres körzetben minden labda elakad a pók lábaiban :D , és ezáltal csomó labdát szerzünk.
Kovi
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4668
Csatlakozott: 2007.01.21. 13:48:37
Tartózkodási hely: Bp

2009.02.08. 21:05:46

Iniesta mellett ő volt ma a legjobb. Elképesztően magabiztos, de ezt már az előző meccseken is meg lehetett figyelni. Egy újabb középpályás csillagot neveltünk ki. :) Egy dolgon kéne javítani neki, mégpedig azon, hogy amikor a két másik középpályásunk föntebb van, mint ő, akkor ne kezdjen el cselezgetni, mert kellemetlen szituációba hozhatja a védőinket.

Egyébként bravó, Sergi! :)
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2009.02.06. 14:06:06

Még a passzkombinációkban nem tudja elég jól kivenni a részét, de attól meg remek játékos. Hihetetlen jól helyezkedik, azt pedig öröm nézni h ahányszor hozzákerül a labda egy emberből legalább hülyét csinál. :P 8)
A Fifa egy szégyen
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2009.02.06. 14:01:51

Ezekszerint több is van ebben a srácban a a spanyol válogatott vezetőedzője behívta. Nekem nagy kedvencem Sergi szerete, nézni a játékát. Egyébként meg jó felépítésű úgyhogy simán megállná a helyét a válogatottban :)
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8672
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2009.02.06. 13:57:16

Nemkis szó az, hogy válogatott lehet. Örülnék ha az évek múltával stabil kezdőember lenne a Barcában és a válogatottban is.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2009.01.30. 14:09:42

Már az első fordulokban is meg voltam vele elégedve. remélem ugyan ilyen ütemben fejlődik tovább. és akkor hosszú hosszú idökre meg van oldva a vkp posztunk.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2009.01.30. 14:06:10

Én is csak ámulok és bámulok. Sokkal magabiztosabb és labdabiztosabb, mint az első fordulókban. Tegnap is olyan higgadtan csinált meg vagy 4-5 cselt, hogy csak kerekedett a szemem. Pedig év elején még a kp. Oleguerjét láttam benne (a jó-jó, de mindig képes hibákra a kritikus pillanatokban kategória), mára azonban abszolúte az egyik kedvenc, aki évek múlva simán lehet klasszis játékos bár inkább az Iniesta féle alulértékelt fajtából.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21045
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2009.01.30. 11:24:38

noname írta:Hát nézzük:Akárhányszor nála volt a labda mindig megforgatott 1-2 embert, voltak jó szerelései, ráadásul meccsenként 1 sárgát minimum kapunk róla.
Azért jó tudni h a 3 főközéppályásunk mellett van egy ilyen játékosunk, aki akár Xavi,akár Ini,akár Toure helyett bármikor beugorhat és összeségben majdnem olyan jó teljesítményt nyújt.Ráadásul ott van Keita is, aki úgyszintén nagyon stabilan játszik, még ha nem is tűnik ki Busquets-féle cselekkel.
Igy van, én Keitával is megvagyok elégedve. Nem villog ugy, mint a többi középályásunk, de fontos gólokat szerzett, és ahhoz képest, h elég keveset játszik, azért elég jol megoldja a feladatátát sztem.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2009.01.30. 10:34:38

Hát nézzük:Akárhányszor nála volt a labda mindig megforgatott 1-2 embert, voltak jó szerelései, ráadásul meccsenként 1 sárgát minimum kapunk róla.
Azért jó tudni h a 3 főközéppályásunk mellett van egy ilyen játékosunk, aki akár Xavi,akár Ini,akár Toure helyett bármikor beugorhat és összeségben majdnem olyan jó teljesítményt nyújt.Ráadásul ott van Keita is, aki úgyszintén nagyon stabilan játszik, még ha nem is tűnik ki Busquets-féle cselekkel.
A Fifa egy szégyen
Válasz küldése