Sergio Busquets

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
Replay
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2930
Csatlakozott: 2006.05.17. 23:14:40

2008.11.07. 13:49:36

barca99 írta:Ilyen logikával a saját nevelés legyen hálás, hogy klasszist neveltek belőle és hogy egy világhírű klubban keretteg lehet és játszhat. Szóval dolgozzon ingyér és sza... ge...-t.

Mondom mégegyszer, úgy néz ki a dolog, hogy nagyságrendekben annyi fizetést szeretne, mint a többi hozzá hasonló saját nevelés.
Igen, legyen hálás, de nagyon, mert a Barcánál nagyobb klubba soha nem fog kerülni.

A mostani, új ajánlat azért már nagyon korrekt, el kellett volna fogadniuk.

Ezentúl mi lesz? Sok tehetség van a klubnál, lesz 5-6 jó meccsük a nagycsapatnál és novemberre már garantálni kell nekik az 1M-ós fizetést?
Bojan ráadásul nálam mindenképpen más kategória, ha jól tudom, egy nem akármilyen szezon után kapott szerződést, nem 5-6meccs után.
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2008.11.07. 13:42:40

Ilyen logikával a saját nevelés legyen hálás, hogy klasszist neveltek belőle és hogy egy világhírű klubban keretteg lehet és játszhat. Szóval dolgozzon ingyér és sza... ge...-t.

Mondom mégegyszer, úgy néz ki a dolog, hogy nagyságrendekben annyi fizetést szeretne, mint a többi hozzá hasonló saját nevelés.
Avatar
hölör
Jugador del Barça
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:42:45
Tartózkodási hely: Váchartyán

2008.11.07. 13:37:47

Én azt gondolom, hogy ha valakit ennyit játszatnak, akkor annak megvan az oka, nem a két szeméért lesz kezdő főleg nem ott ahol van egy yaya toure. Ha ezt nézem, akkor nem sok neki a pénz amit kér, sőt.

Ezek mellett a toure fanoknak nem kellene lassan az ördöggel azonosítani sergi-t. Ő is pénzből él, persze, hogy minél jobb szerződést szeretne, és mint mindenhol ahol üzletemberek vannak (gondolom csiki és sergi ügynöke is kőkeményen az) próbálnak minél jobban járni a végén.

Biztos vagyok benne, hogy megegyeznek majd és örülni fogunk, hogy több védekező középpályás poszton bevethető szuper játékosunk lesz.
A meneküléssel az a baj, hogy az éned mindig veled marad.
Replay
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2930
Csatlakozott: 2006.05.17. 23:14:40

2008.11.07. 13:12:33

Felháboritónak tartom, amit Busquets és képviselete müvel!

Össze kellene tennie kezét-lábát, hogy egy ilyen nagy klubban játszhat, hogy megkapta a lehetőséget ráadásul szokatlanul sokat.

Igy is iszonyatos pénzt kapna, de könyörgöm, azért, mert voltak jó meccsei, valóban berobbant, Pep megadta a lehetőséget...HÁLÁSNAK kellene lennie és nem a klub vérét szivni.

Kihasználják azt, hogy tudják, Txikiék nehéz helyzetben vannak, mert mit szólnának a katalánok, ha őt is elengednék.

Tiszteletet kellene tanusitaniuk egy ilyen nagy klub iránt, hogy megadja a lehetőséget számára és az első ajánlatot el kellett volna fogadniuk.

Puyol, Xavi, Iniesta hisztizett valaha nagyobb fizetésért?

Persze, Sergio kivonja magát a dolgok alól, de könnyen ellenszenves lehet a többiek számára az öltözőben is.
Avatar
Cooltiszo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2004.10.08. 06:57:08
Tartózkodási hely: Bp

2008.11.07. 13:04:33

Sztem nincs itt gond. A gyerek akar x összeget, a Barca ajánl y összeget, aztán közes nevezőre jutnak jó esetben, így működik minden a világban.
Igaz, hogy pár hónapja van fent, de nem véletlenül érdeklődik iránta fél Európa. A lényeg, hogy itt akar maradni, az ázsiója nagyot ugrott, de még megfizethető. Nem irreális összegeket kér azért.
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2008.11.07. 13:03:20

Nem igazán találok megfelelő számadatokat, de Bojan első felnőtt, profi szerződésében 1.5 millió eurót kap. Messinek pedig szintén egy hasonló szerződésben állapítottak meg a 150 millió eurós kivásárlási árat... ha valakinek ekkora ez értéke, gondolom nem pár százezer eurót kap.

Emellett még kellemes meglepetés is meccsről meccsre a játéka, és mint az nagyjából látszik a tehetséges fiatalok köbö ennyi pénzt kapnak első profi szerződésükkor. Tehát megérdemli az 1 millió eurós fizetést.
Avatar
vlxe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 781
Csatlakozott: 2008.05.07. 23:16:25
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

2008.11.07. 12:42:21

Itt megint valami olyasmi dolog lehet, hogy vannak olyanok akikkel azért sutyiba megy a tárgyalgatás ilyen olyan összegekről és valahol tutira megkapná azt úgy ahogy akarja. Erre meg még a barca nem igazán hajlandó.
Kép
TZS
Capitá del Barça
Hozzászólások: 675
Csatlakozott: 2005.02.02. 11:15:36

2008.11.07. 12:36:42

gekkodan írta:Sokan megköveztek itt pár hete, amikor elmondtam a véleményem.

A mai nap után továbbra is tartom. Ráadásul a múltkor az 1 milliót is eltaláltam. Ennyit kér Busquets, ha jól tudom Sylvinho kap ennyit. Kettejük tapasztalata, életpályája nem ugyanaz még.

Jelenleg 30 ezret keres, azt gondolja, hogy 33x annyit kap az első szerződésekor? Vegye ki a biliből a kezét, az évi fél milla és a még mellé szerezhető fél milla kiteszi az 1 gurigát 1 évre.

Ehhez annyit kell csinálni, hogy játszik a meccsek 60%-án, ami ebben a szezonban elég simán megy neki.

Vagy magában nem hisz a gyerek, vagy ritka kapzsi. Az ügynöke arra hivatkozik, hogy a másik fél milla megszerzése nem tőlük függ. Hát akkor kitől? Játsszon jó formában és akkor tuti ott lesz a meccsek 60%-án, hozzátéve, hogy Pep is nagyon kedveli.

Bűzlik ez az egész és nem viselkedik profin a srác. Olyan szerződést kapott, amit érdemel szvsz. Mégis keménykedik...
Igen, ebben van valami fura, hogy hosszabbítana állítólag, de ha ezt sem fogadták el...
Lehet hogy már ilyen fiatalon ennyire rámegy a zsetonra? :shock:
El lehetne fogadni, aztán ha annyira jól teljesít, úgyis módosítanának a szerződési feltételein, mert ugye volt már erre példa a keretben.
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2008.11.07. 12:27:21

Sokan megköveztek itt pár hete, amikor elmondtam a véleményem.

A mai nap után továbbra is tartom. Ráadásul a múltkor az 1 milliót is eltaláltam. Ennyit kér Busquets, ha jól tudom Sylvinho kap ennyit. Kettejük tapasztalata, életpályája nem ugyanaz még.

Jelenleg 30 ezret keres, azt gondolja, hogy 33x annyit kap az első szerződésekor? Vegye ki a biliből a kezét, az évi fél milla és a még mellé szerezhető fél milla kiteszi az 1 gurigát 1 évre.

Ehhez annyit kell csinálni, hogy játszik a meccsek 60%-án, ami ebben a szezonban elég simán megy neki.

Vagy magában nem hisz a gyerek, vagy ritka kapzsi. Az ügynöke arra hivatkozik, hogy a másik fél milla megszerzése nem tőlük függ. Hát akkor kitől? Játsszon jó formában és akkor tuti ott lesz a meccsek 60%-án, hozzátéve, hogy Pep is nagyon kedveli.

Bűzlik ez az egész és nem viselkedik profin a srác. Olyan szerződést kapott, amit érdemel szvsz. Mégis keménykedik...
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2008.11.07. 10:52:41

Állítólag ismét elutasította Sergi ügynöke a legújabb Barça ajánlatot!

ITT A CIKK!

Annyi a bibi az egészben, hogy ugye most Busquets ügynöke egy fix fizetést szeretne védencének (most keres évi 30.000€-t) méghozzá 1 millió €-t, amit a Barça meg is adna csak nem fixen, hanem úgy hogy fix 500.000€ + még 500.000€ ha az év összes meccsének a 60%-án pályára lépne a fiatal középpályás. (Ez így korrekt ajánlat szerintem is.)

De meg fognak szerintem egyezni, az összeg már megvan már csak a részleteket kell tisztázni, szóval nem lesz itt gond. :wink:
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
gonosz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2008.02.15. 23:05:00
Tartózkodási hely: Budapest

2008.11.03. 10:52:10

Ilúvatar írta:Nagyon remélem, hogy Sergio megegyezik a vezetőséggel, a hosszabbításról... mert ugye emlékezitek, hogy elutasította a vezetőség első ajánlatát...

tényeg, most mi a helyzet? még mindig dolgoznak rajta?
Jah, még dolgoznak egy második ajánlaton, de (elméletileg, nyilatkozata szerint) elutasította a többi nagy klubot, mivel a Barcában akarja folytatni :D . Azért a nyár történései után olyan jó érzéssel tölt el, hogy ennyi saját nevelésű játékosunk van és így lelkesednek a klubért... :lol: . Meg is van az eredménye mondjuk!
Més que un club!!! CsakaBarca!!!!
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2008.11.03. 10:47:42

Nagyon remélem, hogy Sergio megegyezik a vezetőséggel, a hosszabbításról... mert ugye emlékezitek, hogy elutasította a vezetőség első ajánlatát...

tényeg, most mi a helyzet? még mindig dolgoznak rajta?
KépKép
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2008.11.02. 12:49:55

Hihetetlen hasznos volt tegnap is. Azt hiszem lassan nem kell találgatni, miért játszik ennyit. Azért, mert egyszerűen helye van a csapatban. Puyol pedig igenis elég sokat bizonytalankodott eleinte, de 2002-re már egyértelműen erősségnek számított, sőt, Kluivert a Japán-Koreai vb előtt a világ legjobb jobbhátvédjének(!) nevezte. Mert akkoriban ugye még ott játszott.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2008.11.02. 12:48:21

LG írta:Iniestáról se hallottunk addig túl sokat, amig nem kezdett játszani a nagy csapatnál. És amikor kezdte, látszott, h ügyes gyerek, de akkor azért még nem volt biztos, h ekkora klasszis lesz belőle. De ott van Puyol esete-...amikor kezdte borzasztó volt, mégis a világ 1ik legjobb védője lett. Szóval Busquetsből is lehet még bármi.
Puyol borzasztó volt? :roll: 2000-ben azzal vált híressé, h a 2-0ra megnyert meccsen egyszerűen levette a pályáról a Júdást, ezzel lett igazán ismert a neve.Azóta a csapatban van.Nem hiszem, h olyan rossz volt....

Ezzel a sráccal, h mi az isten bajotok van.Nem hallottunk róla. :shock: És akkor mi van???Hány olyan játékos van, akiről nem hallunk aztán gólkirály vagy fantasztikus lesz.Nem hiszem, h Villaról vki is a Zaragoza előtti korszakáról oldalakat tudni írni vagy Rooney-ról.Embertelen körülmények között is, ő benne volt a Barcaból tegnap a Top5ben.Nekem ez elég.Semmi bajom Touréval, de semmivel nyújott többet vagy jobbat, tegnap az Efcs parti.
Kép
Avatar
fcb-hungary
Barça B
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2008.10.28. 14:31:06

2008.10.28. 14:33:26

Ne reklámozd az oldaladat minden topicban!
S.
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2008.10.28. 14:20:28

LG írta:Iniestáról se hallottunk addig túl sokat, amig nem kezdett játszani a nagy csapatnál. És amikor kezdte, látszott, h ügyes gyerek, de akkor azért még nem volt biztos, h ekkora klasszis lesz belőle. De ott van Puyol esete-...amikor kezdte borzasztó volt, mégis a világ 1ik legjobb védője lett. Szóval Busquetsből is lehet még bármi.
Közülük Puyolt mondanám hasonló esetnek...mert Ini azért mindenféle korosztályos válogatottban benne volt és azért már 18évesen(?) bemutatkozott a nagy csapatban.Szóval az Ő esete kicsit más szvsz.

Mert Busquets még csak U válogatottakban se játszott ha jól tudom.Idénről van egy U-21es meccse tán...

Szóval én azt mondom Puyol az üdítő kivétel.Rajta kívül mióta követem mi történik a csapattal nem nagyon emlékszem olyanra aki ennyire "szürke játékosként" maradandót tudott alkotni a felnőtt keretbe.

De ne legyen igazam...mi csak jól járnánk vele.Csak egyenlőre nem látom,h ez bekövetkezhet...
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2008.10.28. 13:46:14

Hát meglepődtem volna,ha tárgyalna más klubbokkal,mert azért nem minden 21éves "újonc" játszik 1. évben annyit,mint ő, olyanokat kiszoritva mint Touré. Majd 1-2év múlva meglátjuk mi lesz belőle szerintem,addig türelem
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2008.10.28. 13:38:24

Iniestáról se hallottunk addig túl sokat, amig nem kezdett játszani a nagy csapatnál. És amikor kezdte, látszott, h ügyes gyerek, de akkor azért még nem volt biztos, h ekkora klasszis lesz belőle. De ott van Puyol esete-...amikor kezdte borzasztó volt, mégis a világ 1ik legjobb védője lett. Szóval Busquetsből is lehet még bármi.
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2008.10.28. 12:54:30

LG írta:
ozsimiki írta:Kövezzetek meg (nem zavar),de engem hidegen hagy ez a srác, egyáltalán nem olyan kaliber,mint anno Cesc,Ini,vagy Xavi, az én szememben. meg is lepődtem,h sorban állnak érte :lol: hát ha ez nekik jó...

de persze mint BARCA fan, szíven ütne,h csak így itt hagyja ezt a csapatot, de mint veszteség,egyáltalán nem bánnám.
Van benne vmi, de a vkp-ok nem ilyen fiatalon érik fénykorukat, nekik kell a tapasztalat, h magabiztos, megbizható klasszisok legyenek.
Abban is van valami amit Te mondasz.De akármilyen poszton is játszik ha akkora nagy tehetség lenne mint akiket ozsi említett akkor azért már hallottuk volna a nevét.De nyilván nem véletlen,h eddig nem tudtunk róla semmit(legalábbis én nem) és,h eddig nem is nagyon álltak érte sorba.

Nem rossz focista de nem hiszem,h klasszis játékos lehet belőle.Így azon a véleményen vagyok mint ozsi,h felőlem mehetne is.
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2008.10.28. 10:17:30

Egyetértek LG-vel, az utóbbi években sokszor volt probléma a vkp-posztal nálunk, mielőtt jött Touré. Aztán most van már 2 jó játékosunk a posztra, Plussz 3.nak Busquets. Szerintem használjuk a lehetőséget, hogy "házon belül" is találtunk egy tehetséges vkp-t, mert gondolni kell a jövőre is, hosszú távon biztossá teheti nekük ezt a osztot. Most még Touré(nak kéne lenni) az elsőszámú vkp, de ő Keitával karöltve megy majd afrika kupára is pl. Meg Keita előrébb játszik általában. Az meg nem baj hogy nem Fabregas, vagy Iniesta kaliber valaki, attól még lehet nagyon jó játékos, főleg egy vkp, neki nem kell csillognia, neki szűrni és biztosítani kell.
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2008.10.28. 10:05:26

ozsimiki írta:Kövezzetek meg (nem zavar),de engem hidegen hagy ez a srác, egyáltalán nem olyan kaliber,mint anno Cesc,Ini,vagy Xavi, az én szememben. meg is lepődtem,h sorban állnak érte :lol: hát ha ez nekik jó...

de persze mint BARCA fan, szíven ütne,h csak így itt hagyja ezt a csapatot, de mint veszteség,egyáltalán nem bánnám.
Van benne vmi, de a vkp-ok nem ilyen fiatalon érik fénykorukat, nekik kell a tapasztalat, h magabiztos, megbizható klasszisok legyenek. Lehet pl. Cecs v. Ini 30 év körül már nem lesznek toppon, Sergio viszont akkor még fénykorát fogja élni. Sztem fiatal kora ellenére nagyon is jó a teljesitménye, és sztem nem véletlen, h ennyit játszik, mert Pep tudja, h ebben a korban szüksége van a játékra, h tudjon fejlődni, és fejlődik is :!: Hisz látjatjuk, már most sokkal jobb, mint amikor bemutatkozott. Persze én is sajnálom, h Yaya, aki az 1ik nagy kedvencem emiatt kevesebbet játszik, DE :!:
Most 1re inkább ugy néz ki, h most 3 fronton is helyt akarunk állni, és ahhoz mindenkire szükség lesz. Amugy is Pep állandó rotációt alkalmaz, és mostmár Touré is többet játszik, mint év elején, és még fog is eleget játszani, ugyhogy sztem nem lesz gond. Sergioval nekem is fentartásaim voltak, de már 1re inkább megkedvelem, látni, h tehetséges. Persze vannak néha buta hibái, és sztem még egy darabig lesznek is, kell pár év hozzá, h kinőjje ezeket. De összeségében a teljesitmény sztem több, mint kielégitő.
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5718
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2008.10.28. 08:27:27

ozsimiki írta:Kövezzetek meg (nem zavar),de engem hidegen hagy ez a srác, egyáltalán nem olyan kaliber,mint anno Cesc,Ini,vagy Xavi, az én szememben. meg is lepődtem,h sorban állnak érte :lol: hát ha ez nekik jó...

de persze mint BARCA fan, szíven ütne,h csak így itt hagyja ezt a csapatot, de mint veszteség,egyáltalán nem bánnám.
Cesc, Ini, Xavi nem vkp-k. :wink: én még Tourétól sem láttam bicikli cselt és Busquets védekező szelleméhez képest egész bátran sarkalgat meg cselez és bekapcsolódik a támadásokba.

(azért félre ne érts, Xavi, Ini, Cesc jobb focisták, de Sergi fontos tagja lehet a csapatnak)
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1612
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2008.10.28. 00:56:12

ezzel a cikkel azt hiszem tisztázodott a kérdés a klubhűséget illetően
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2008.10.27. 21:48:33

Kövezzetek meg (nem zavar),de engem hidegen hagy ez a srác, egyáltalán nem olyan kaliber,mint anno Cesc,Ini,vagy Xavi, az én szememben. meg is lepődtem,h sorban állnak érte :lol: hát ha ez nekik jó...

de persze mint BARCA fan, szíven ütne,h csak így itt hagyja ezt a csapatot, de mint veszteség,egyáltalán nem bánnám.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1612
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2008.10.27. 21:46:38

Varga Tamás írta:
menczel írta:Leírta a véleményét, irtam is hoyg ez szívejoga. A söpredék szó egyáltalán nem trágár. És engedjétek meg hogy nekem emg ez leygen a szivemjoga.

Nyilván egyetértek hogy neki jobb ha arsenal kezdö, nyilván több pénzt kap. De hol van a hála hogy a klub nevelte, etette, valoszinü lakást kaját sőt egyéb extrákat kepott éveken át? Olyan szerzősést is alirhatott volna ahol legalább ezkeet a járulékos költségeket megtériti az arsenal pl meccsszámhoz kötött pénzek, vagy bl indulás után stb erre sok mód van. Véleményem szerint ez kizsákmányolás, kihasználás azt meg világ életemben öszintén gyűlöltem.

on: gekkodan egyetértek hogy pep az utolso esélyük. de ugy is lehetne nézni a dolgot hogy most a piacon vannak és kufárkodnak. a klub minél kevesebbet, a menedszer minél többet akar, mivel van böven idö ráérnek megtalálni a közös nevezőt.
A Klub etette, lakást adott neki stb-re reagálva: az édesapját úgy hívják, hogy Carlos Busquets, a csapat korábbi kapusa, barcelonai lakos. Gondolom, a gyermekkorát otthon töltötte, meg ma is a szüleinél lakik. Na, mindegy.
Én cesc ről meg meridárol irtam azt hittem világos bocs. de odairtam hogy ON amikor sergiorol volt szó.
Válasz küldése