Jordi Alba

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
Avatar
sörvirsli
Capitá del Barça
Hozzászólások: 577
Csatlakozott: 2013.02.22. 22:30:29
Tartózkodási hely: A tizenhatoson belül

2013.04.23. 22:46:57

Szerintem meg nagyon is idevaló,melózik mint az állat és azt látja,hogy a többiek tojnak bele az egészbe ráadásul 4-0ás gyalázatos verésben van a csapat,én megértem ha elszállt az agya!
Aki azt hiszi, hogy a Messi és a Messiás szavak és jelentések összecsengése véletlen, az orbitálisat téved: Isten kegyelméből való ez az ember.

Messi-Neymar = the ultimate forward duo

Paul Walker - We are always gonna miss you forever!
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1428
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2013.04.23. 22:40:28

CsacsMate írta:Alba remélem minél előbb távozik. Egy Guardiola már elküldte volna jó messzire. Amikor nem megy mindig így viselkedik. A vereség egy dolog, de ez! Ez SZÉGYEN!
Nálam nem először veri ki a biztosítékot. A tahósága a 2-3 évvel ezelőtti Real-ba való, nem a Barca-ba. Bármennyire is jó játékos, a viselkedése miatt sajnálom hogy nálunk játszik.
Avatar
sörvirsli
Capitá del Barça
Hozzászólások: 577
Csatlakozott: 2013.02.22. 22:30:29
Tartózkodási hely: A tizenhatoson belül

2013.04.23. 22:40:08

Alba megint sokat melózott,Robben meg a szokásos színészet volt,kár,hogy nem tényleg izomból vágta a pofájába! :twisted:
Aki azt hiszi, hogy a Messi és a Messiás szavak és jelentések összecsengése véletlen, az orbitálisat téved: Isten kegyelméből való ez az ember.

Messi-Neymar = the ultimate forward duo

Paul Walker - We are always gonna miss you forever!
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2013.04.23. 22:34:53

Most nem azért, de simán odadobta neki a labdát. :D
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
CsacsMate
Capitá del Barça
Hozzászólások: 791
Csatlakozott: 2005.11.19. 12:42:29
Tartózkodási hely: Zala
Kapcsolat:

2013.04.23. 22:32:30

Alba remélem minél előbb távozik. Egy Guardiola már elküldte volna jó messzire. Amikor nem megy mindig így viselkedik. A vereség egy dolog, de ez! Ez SZÉGYEN!
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.04.17. 22:41:30

sörvirsli írta: UI2: Dani Alves is sokszor eljátssza a nagyhalált még se nagyon kritizálja őt emiatt senki,ja,hogy ő idősebb,neki lehet. :)
Egy kicsit OFF de erre reagálok. Ő az egyik aki miatt ránk ragadt a "színészválogatott" név, és elő is veszik. Itt is, és máshol is ha erről van szó, szóval kap ezért elég kritikát, tegyük hozzá legtöbbször joggal.
Amúgy én se nagyon értem miért kellett ekkora feneket keríteni Alba esetének. Minden egyes csapatnál sűrűn előfordulnak az ilyenek, csak a saját kedvenceinél hajlamos a szurkoló nem észre venni. A Real-nál is bőven akadnak Pepe-vel az élen például. Ez a mai futball egyik rákfenéje. Most néztem a Stuttgart-Freiburg meccset. Itt is annyi színészi alakítás volt mint égen a csillag, ami pedig a német focit nem nagyon jellemezte korábban. Ezzel nem akarom felmenteni Alba-t, de az alakításai és a teljesítménye hála Istennek nincsenek egyenes arányosságban.
Forca Barca!!!!
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.04.17. 20:35:25

sörvirsli írta:UI: De az ugye mindenkinek tetszett,hogy pl Alba kiselőadásai miatt ment az idő amikor már nyerésre álltunk a PSG ellen? :roll:
Vagy amikor tavaly Drogba végig fetrengte az első meccset, és a rinyákolása miatt hosszabbított 2 percet a bíró, ahol ki más is szerezte volna a gólt... Igen tetszett.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
sörvirsli
Capitá del Barça
Hozzászólások: 577
Csatlakozott: 2013.02.22. 22:30:29
Tartózkodási hely: A tizenhatoson belül

2013.04.17. 20:16:40

Kit érdekel,hogy fetreng amíg a világ egyik legjobb bal hátvédje?
Kit érdekel mit gondolnak a mi játékosainkról az agyonművelt blankók?
Ők lennének az utolsók a világon akiknek a véleményére kíváncsi vagyok.
CR7 olyan Shakespeare darabokat ad elő sokszor a pályán,hogy azt várom mikor repül be neki egy csokor virág vagy Júlia.
A madridistákat ez nem érdekli csak az,hogy viszi előre a csapatukat.
Amíg Alba is ezt teszi felőlem végigfetrengheti az utolsó fűszálat is.
Inkább a fantasztikus hármasunk(Alexis,Pedro,Fabregas) botrányos teljesítménye miatt kéne aggódni.
UI: De az ugye mindenkinek tetszett,hogy pl Alba kiselőadásai miatt ment az idő amikor már nyerésre álltunk a PSG ellen? :roll:
UI2: Dani Alves is sokszor eljátssza a nagyhalált még se nagyon kritizálja őt emiatt senki,ja,hogy ő idősebb,neki lehet. :)
Aki azt hiszi, hogy a Messi és a Messiás szavak és jelentések összecsengése véletlen, az orbitálisat téved: Isten kegyelméből való ez az ember.

Messi-Neymar = the ultimate forward duo

Paul Walker - We are always gonna miss you forever!
socio66

2013.04.17. 15:08:26

MQuC írta: Ilyenkor mindig csak ugyanazt tudom kérdezni, sajnos csak költőien. hogy neki magának nem szégyen, ott fetrengeni, mint egy ötéves?!
ez az érthetetlen, igen.
azt várná az ember, hogy egy férfi nem mutat gyengeséget az ellenfele előtt, hanem összeszorított foggal megy tovább, vagy elégtételt vesz, de a focisták valahogy jó mélyre elteszik a büszkeségüket a pályán.
arról nem is beszélve, hogy a tévénézők mindent látnak lassítva, kinagyítva, így aztán végképp nevetségessé válnak a pörgő-forgó ordító bohócok.
az is tény, hogy jutottunk már előnyhöz ilyen tevékenység nyomán, de azért az kijelenthető, hogy a színészkedések döntő többsége totálisan haszontalan, és csak arra jó, hogy támadási felületet biztosítson az ellendrukkereknek.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.04.17. 14:14:50

a siker meg a pénz sok mindenkit elkábít. a ma focisták többsége sajnos ilyen, tök mindegy hogy hol játszik
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2013.04.17. 14:03:32

Ez kiváló hasonlat volt. Alba tipikus mai suhanc sajnos , aki nem szereti ha hozzáérnek. :lol:

Ilyenkor mindig csak ugyan azt tudom kérdezni, sajnos csak költőien. hogy neki magának nem szégyen, ott fetrengeni, mint egy ötéves?!
Kép
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4091
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2013.04.17. 11:43:16

Mezner2 írta:
herlius írta:
Hihetetlenül tapló módon tud viselkedni bizonyos helyzetekben és a korához és eddig elért eredményeihez képest hatalmas méretű az arca.
Csak ehhez a részhez szólnék hozzá...van akinek 1millió forinttal a zsebében is nagy az arca,ehhez képest Jordi Európa bajnok,többek között az EB álom 11-ének a tagja,ja és a döntőben is gólt lőtt,azért ettől nem kevés embernek megnőne az arca,ehhez képest úgy mondod,hogy az eredményeihez képest nagy az arca mintha nyeretlen kétéves lenne... :D
Engem meg az idegesít, hogy a nagyképűséget a pénzzel magyarázzák. A nagyképűségre semmi sem magyarázat. Egyszerűben tapló bunkó egoista cserépedény, és kész. Ezen nincs mit magyarázni. Ez ugyan az, mint középiskolában a dolgozat. Született 30ból 10 darab 1es. Tanár feltette a következő kérdést: van 5ös? Van. Akkor látszik, hogy meg lehetett írni ezt 5ösre is. Amíg rengeteg ellenpéldát lehet találni arra, hogy valaki atomgazdag, de nem szállt el magától, addig semmilyen magyarázatot nem fogadok el arra, hogy valaki milliárdos lett, és hát ezért nézzük már el neki, hogy nagyképű...
Kép
Avatar
faithnomore
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2008.05.29. 20:24:00
Tartózkodási hely: Gyula city

2013.04.17. 09:59:48

a baj az hogy megint van valaki a csapatban akit mindenki színésznek tart.
engem már nagyon idegesít, hogy az összes ismerősöm (aki nem barca drukker) mindig azzal jön hogy színészkedik az egész csapat és mikor felhozom nekik hogy mondjanak már még egy esetet amikor busquets eljátszotta a nagy halált az interes eseten kívül és nem tudnak megszólalni akkor jön alba a gyerekes fetrengéssel/sértődéssel
Kép
El hombre Martín...igazi balfék! A szöcske!- Horti 'Mester' Gábor
www.perfectinsanity.blog.hu
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.04.17. 09:16:44

herlius írta:
Hihetetlenül tapló módon tud viselkedni bizonyos helyzetekben és a korához és eddig elért eredményeihez képest hatalmas méretű az arca.
Csak ehhez a részhez szólnék hozzá...van akinek 1millió forinttal a zsebében is nagy az arca,ehhez képest Jordi Európa bajnok,többek között az EB álom 11-ének a tagja,ja és a döntőben is gólt lőtt,azért ettől nem kevés embernek megnőne az arca,ehhez képest úgy mondod,hogy az eredményeihez képest nagy az arca mintha nyeretlen kétéves lenne... :D
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.04.11. 16:06:24

herlius írta: Nem sokkal előtte egy sima rúgás után az elnézést kérő ellenfél játékosát ütötte kézen, miközben magából teljesen kikelve őrjöngött. Tény, hogy szabálytalanság volt, de több alázat és tisztelet is lehetne benne a többiek felé. Egy szívósabb spori ezért simán sárgát adhatott volna és akkor most megint számolgathatnánk a védőinket. A játéka és a küzdőszelleme dícséretes, de az agyatlanságait ideje lenne kinőnie.
Én sem tudok igazán elmenni emellett mert suttyó dolog volt, de azon a rúgáson látszott, hogy törlesztés vagy csak egy idegből odarúgás. A labda még a közelbe sem volt. Lehet, hogy ezen rágott be. én is elítélem ezt a viselkedést, de azt se felejtsük el, hogy egy mérkőzés hevében (ahol ráadásul ilyen kiélezett a szitu) előfordulnak ilyenek.
Ennek ellenére nem szeretnék tőle még egy ilyet meglátni.
Forca Barca!!!!
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2013.04.11. 08:40:07

Ezeket én sem tudom hová tenni. Egyszerűen ülök a TV előtt és nem tudom sírjak rajta vagy röhögjek... Ilyenkor mindig a SZNIKERSZ reklám jut eszembe, az amerikai focisták öltözőjében :lol:

Azért itt nem hátsókezeseket osztogat MAdár. :lol: Talán le kéne szokni a hisztis díva viselkedésről.
Kép
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1428
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2013.04.11. 00:38:27

Barca96 írta:Szerintem nem szinészkedett, Motta megütöttte egy kicsit.
De szerintem a saját játékosainkat nem kellene támadnunk, győztünk, ennek kell most örülni. Ha kicsit rá is játszott az esetre, a csapat érdeke miatt tette, hogy fontos másodperceket nyerjen. Tény, hogy ez nem túl sportszerű, de tényleg megütötték.
Nem sokkal előtte egy sima rúgás után az elnézést kérő ellenfél játékosát ütötte kézen, miközben magából teljesen kikelve őrjöngött. Tény, hogy szabálytalanság volt, de több alázat és tisztelet is lehetne benne a többiek felé. Egy szívósabb spori ezért simán sárgát adhatott volna és akkor most megint számolgathatnánk a védőinket. A játéka és a küzdőszelleme dícséretes, de az agyatlanságait ideje lenne kinőnie.
Avatar
Stoichkov
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 306
Csatlakozott: 2004.10.09. 12:24:19

2013.04.11. 00:08:28

kicsit temperamentumosabb a srác de ameddig ilyen jól játszik nekem simán belefér
recrea írta: Nem egyről beszéltek, Te az almáról, lui meg a körtéről beszél.

Vagyis ő a fetrengésre, hisztire, színészkedésre, arcoskodásra gondolt. A focijával semmi gond nincs, Messin kívül az egyetlen, aki konstans hoz egy jó szintet.
Avatar
Barca96
Jugador del Barça
Hozzászólások: 209
Csatlakozott: 2011.02.19. 22:03:54

2013.04.10. 23:42:25

Szerintem nem szinészkedett, Motta megütöttte egy kicsit.
De szerintem a saját játékosainkat nem kellene támadnunk, győztünk, ennek kell most örülni. Ha kicsit rá is játszott az esetre, a csapat érdeke miatt tette, hogy fontos másodperceket nyerjen. Tény, hogy ez nem túl sportszerű, de tényleg megütötték.
”A bajnokságban nagyon nehéz dolgunk lesz, mert a Madrid nagyon jó állapotban van. De nyerjék meg ők maguknak, mi nem fogjuk még meg is lökni őket a cél felé.”
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2013.04.10. 23:35:47

Stoichkov írta:nem tudom miről beszélsz.
posztjának szerintem legjobb játékosa jelenleg a világon.

egyáltalán nem éreztem ma, hogy rosszabb lenne mint bárki más a csapatban
lui1698 írta:Utolsó 20 percet láttam a meccsből, de volt legalább három olyan helyzet, amikor ha ott vagyok a stadionban, odaszaladok hozzá és a szájába taposok.

Szánalmas, komolyan mondom amit csinál, Busquest meg Alves hülyeségei nem irritáltak annyira, mint ez a kis idióta.

:roll:
Nem egyről beszéltek, Te az almáról, lui meg a körtéről beszél.

Vagyis ő a fetrengésre, hisztire, színészkedésre, arcoskodásra gondolt. A focijával semmi gond nincs, Messin kívül az egyetlen, aki konstans hoz egy jó szintet.
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1428
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2013.04.10. 23:33:45

lui1698 írta:Utolsó 20 percet láttam a meccsből, de volt legalább három olyan helyzet, amikor ha ott vagyok a stadionban, odaszaladok hozzá és a szájába taposok.

Szánalmas, komolyan mondom amit csinál, Busquest meg Alves hülyeségei nem irritáltak annyira, mint ez a kis idióta.

:roll:
Maximálisan egyetértek. Ha CR hasonló megnyilvánulásai miatt fel vagyunk háborodva, akkor bizony itt is teljesen jogos a virtuális szájbataposás. Hihetetlenül tapló módon tud viselkedni bizonyos helyzetekben és a korához és eddig elért eredményeihez képest hatalmas méretű az arca. Ha van antipatikus játékos a csapatban, az egyértelműen Alba.
Avatar
Stoichkov
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 306
Csatlakozott: 2004.10.09. 12:24:19

2013.04.10. 23:29:19

nem tudom miről beszélsz.
posztjának szerintem legjobb játékosa jelenleg a világon.

egyáltalán nem éreztem ma, hogy rosszabb lenne mint bárki más a csapatban
lui1698 írta:Utolsó 20 percet láttam a meccsből, de volt legalább három olyan helyzet, amikor ha ott vagyok a stadionban, odaszaladok hozzá és a szájába taposok.

Szánalmas, komolyan mondom amit csinál, Busquest meg Alves hülyeségei nem irritáltak annyira, mint ez a kis idióta.

:roll:
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2013.04.10. 23:05:46

Utolsó 20 percet láttam a meccsből, de volt legalább három olyan helyzet, amikor ha ott vagyok a stadionban, odaszaladok hozzá és a szájába taposok.

Szánalmas, komolyan mondom amit csinál, Busquest meg Alves hülyeségei nem irritáltak annyira, mint ez a kis idióta.

:roll:
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.03.27. 15:37:35

Jordi Alba ● The Thunderbolt ||HD||
http://youtu.be/q6FqmN0-i6c
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.03.24. 14:53:19

Talma írta:Ma ismét megvizsgálták, ezúttal Barcelonában. A sérülése mégsem annyira komoly, 7-10 napot kell kihagynia, így akár ott lehet a PSG elleni BL-odavágón.
He will definitely miss Tuesday’s international against France and is a serious doubt for the matches against Celta and Paris Saint-Germain. (fcb)
Ez azért már sokkal jobban hangzik, mint a két-három hét. :)
Válasz küldése