Neymar

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2016.01.30. 18:05:47

Chino írta:Valami sérülése biztos, hogy volt. A második félidőben már alig futott, egy sprintet nem tudott levágni. Az utolsó 30 percben már kb. csak annyit csinált, ha megkapta a labdát visszatette a címzettnek.

Én egy 2-3 hetes kihagyást saccolok.
Ha így van, amit kétlek, akkor viszont LE egy címeres barom,hogy fenthagyta sérülten.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2016.01.30. 17:56:28

Valami sérülése biztos, hogy volt. A második félidőben már alig futott, egy sprintet nem tudott levágni. Az utolsó 30 percben már kb. csak annyit csinált, ha megkapta a labdát visszatette a címzettnek.

Én egy 2-3 hetes kihagyást saccolok.
Forca Barca!!!!
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2016.01.28. 17:50:51

kanty írta:"Csak" 16 eladott labdája volt. :)
Mert egyedül ő próbálta a védelmet megbontani. Jól játszott, faragták rendesen. Gólja is szép volt. Összességében a csapat legjobja, az eladott labdák ellenére is.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2016.01.28. 13:59:30

Neymar, who is recovering from a foot injury, didn't train today, but he will be available for game against Atletico on Saturday. [catradio]

Elvileg nem komoly és játszhat a hétvégén :).
Axyom
Barça C
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2015.12.14. 11:27:09

2016.01.28. 08:35:04

Valóban szépen bevarrta és megérdemelte a végére a gólt, de egyet kell értsek noname-el, hogy rengeteg labdát elszórt és sokszor egy passz sokkal szebb lett volna mint elindulni a dzsungelbe 3 ember közé.
Viszont Messi elég halvány volt tegnap, szóval nagy szükség volt Ney villogására.

Hozzáteszem, amikor az 5ösön még el akarjuk húzni a labdát ahelyett hogy bevarrnánk a helyére..... ](*,) ](*,)
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2016.01.28. 00:49:10

https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/hp ... e=57372C8E

Szurkolók készültek a meccsre ezzel a " Florentino! Neymar nem Figo!" felirattal :lol:

Amúgy megérdemelte a gólt, külön szimpatikus volt hogy odarúgtak neki, és ahelyett hogy elesett volna, inkább akasztott egy jó nagy gólt, ráadásul bal lábbal... :lol:
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2016.01.27. 23:43:33

"Csak" 16 eladott labdája volt. :)
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2016.01.27. 23:30:43

Picit még tisztulnia kell a játékának, de jól nyomta ma is. Néha passzolhatott volna a cselezgetések helyett.

Hány aranylabdát fog kapni? :)
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2016.01.27. 23:27:58

Az utóbbi évből a legrosszabb meccse volt. Nagyon könnyen elesett és mindig nyavalygott is eleget utána. Az se lepett volna meg ha kap színészkedésért egy sárgát. Mostanában nem jött ki belőle a hisztis kölyök, de ma nagyon. Meccs végére, mikor már továbbjutásra álltunk és az ellenfél alig élt, ő is összeszedte magát.
Tisztázás érdekében. Hasznos volt, de állandóan belement egyértelmű ütközésekbe, amit nem lehetett elkerülni majd annyit gurult a földön h csoda nem szédült bele. Meccs elején pedig nem kapott meg egy jogos sárgát, amikor fejbe térdelte a kapust.
A Fifa egy szégyen
Avatar
nzxtpo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2012.08.20. 18:12:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg, Győr

2016.01.27. 23:27:45

Szép volt a gólja, de remélem semmi komoly baja nincsen, mert nagyon kelleni fog a hétvégi Atletico elleni meccsre.
Kép
"I learned all about life with a ball on my feet." - Ronaldinho
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2016.01.27. 19:12:02

én csak most olvastam a Pérez spekulációról szóló cikket(kacsát?) de látom lentebb már téma volt, az rendben lehet hogy puszta spekuláció meg az is, hogy nem tudná megcsinálni - bár ebben én már nem vagyok olyan biztos...
én azonban megfordítom: nem feltűnő az, hogy a Barcából Messit keményen megtáncoltatják, Rosellt megbuktatják, Mascheranot börtönre ítélik, Neymart most szívatják... és ki tudja még mi készül ?!
én persze nem tudom, vannak e madridi adócsalók is "munka alatt" de nem lepődnék meg ha nem így lenne...
ja és ne keverjétek ezt a FIFA ügyekkel...ott nem a Sp.Király/Perez/ügyészség...stb. dönt. az persze ciki, ha az említett adóügyekben Katalán (!?) bíróságok ítélkeznek... ezt sajna nem tudom. :?:
Avatar
nzxtpo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2012.08.20. 18:12:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg, Győr

2016.01.27. 19:10:44

[quote="Subinho"

- A Realnak nem volt pénze Krisztikére, meg Bélre sem... megoldották... :)

[/quote]
Bale árát például a mai napig fizetik részletekben, nem hiszem, hogy elő tudnak vakarni csak úgy 250 milliót (tényleg 250 amúgy? mert én 190ről tudok), az más, hogy ha elköltenek a ban előtt 250-et játékosokra, mert azt is részletekben törlesztenék.
Kép
"I learned all about life with a ball on my feet." - Ronaldinho
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2016.01.27. 19:00:49

http://m.sport365.hu/nemzetkozi-foci,sp ... okra,87179" target="_blank

Itt meg mást nyilatkozik Perec papa.:-D
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
ntibi67
Capitá del Barça
Hozzászólások: 611
Csatlakozott: 2013.06.16. 12:01:52

2016.01.27. 18:47:37

MessiNeymarSuarez írta:Én garantálom, biztosra veszem hogy Neymar nem fog lelécelni pláne nem a Realba...

Miért is menne, most őszíntén?!
Ha annyira oda akart volna menni, akkor megtette volna, de szerintem jól átgondolta hogy melyik csapatot választja, és a Barca mellett döntött.

Tény hogy fontos a pénz, mint a mai focisták legtöbb részénél, de ha valaki nem pénzéhes és nem csak a pénz miatt focizik, hanem fociszeretetből (márpedig Neymar a mai foci egyik olyan játékosa akire a legesleginkább igaz ez) ,az egy bizonyos összeg felett nem fog klubot váltani pénz miatt. Márpedig a focit meg hol kaphatná meg, ha nem a jelenkori Barcában?!

Sokan beképzelt pénzhajhásznak tekintik, de akik ismerik, azok sorra nyilatkozták, hogy amúgy teljesen alázatos és szerény a csapat iránt, és amúgy is látszik hogy Messiékre mennyire felnéz.

Amúgy is szerintem az egész a sajtó kitalálmánya főleg, nincs mivel eladni jelenleg az újságokat
Ha valamiből elege lehet az a töketlen vezetés.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2016.01.27. 18:46:43

Picit átírva :)

1. MSN megbontása. Ez minden idők legjobb támadóhármasa és Neymar sem akarja ezt megbontani, ráadásul azt se lehet mondani h annyira Messi árnyékában lenne. Messi nem véletlen játszik egyre hátrább.

- Az akkori idő talán legerősebb támadó hármasa volt: Kluivert, Rivaldo, Figo, utóbbi miért is akart volna elmenni innen :)

2. Élete végéig kb a fél világ átkozná a nevét

- Akárcsak a fent említett "úriemberét" :)

3. A Realnak nincs pénze rá. Ki kéne fizessék a 250 milliós kivásárlási árát, mindezt úgy, hogy stadiont akarnak majd ők is építeni és elég nagyok a tartozások. Azt se feledjük h a Barca szabja meg h hogyan kapja meg a pénzt. Még ha ki is tudnának részletekben ennyit fizetni, Barto megmondja h semmi gond. Kérjük egyben az egészet. :lol:

- A Realnak nem volt pénze Krisztikére, meg Bélre sem... megoldották... :)

4. Perez. Annak idején Bale kizárólag azért jött, mert Neymar nem jött össze. Most ha Neymart elhozná, akkor Bale mehet az árnyékba, Perez meg elismerné h elszúrta.

- Perez ezt pont lesz....ja, Őt a PÉNZ érdkli!

5. A józan ész. Jelenleg tökéletesen be van építve a világ legjobb csapatában, ami ráadásul nem fog még pár évig visszaesni. Ehelyett mehet a teljesen más stílusban játszó Realhoz, ahol komoly gondok vannak mind a csapatban, mind az öltözőben. Ez kb olyan, mintha Mahrez eligazolna a Leicesterből a Cselzibe. Bajnokesélyesből minek menjen egy gyenge középcsapathoz. :mrgreen:

- Hát ja... ez mondjuk igaz! :):):)

Viccet félre téve én sem gondolom, hogy lelépne Ney főleg a Margitba... DE azért volt nekünk egy imádott Figo nevű játékosunk... aztán mi lett...
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2016.01.27. 18:11:39

Én garantálom, biztosra veszem hogy Neymar nem fog lelécelni pláne nem a Realba...

Miért is menne, most őszíntén?!
Ha annyira oda akart volna menni, akkor megtette volna, de szerintem jól átgondolta hogy melyik csapatot választja, és a Barca mellett döntött.

Tény hogy fontos a pénz, mint a mai focisták legtöbb részénél, de ha valaki nem pénzéhes és nem csak a pénz miatt focizik, hanem fociszeretetből (márpedig Neymar a mai foci egyik olyan játékosa akire a legesleginkább igaz ez) ,az egy bizonyos összeg felett nem fog klubot váltani pénz miatt. Márpedig a focit meg hol kaphatná meg, ha nem a jelenkori Barcában?!

Sokan beképzelt pénzhajhásznak tekintik, de akik ismerik, azok sorra nyilatkozták, hogy amúgy teljesen alázatos és szerény a csapat iránt, és amúgy is látszik hogy Messiékre mennyire felnéz.

Amúgy is szerintem az egész a sajtó kitalálmánya főleg, nincs mivel eladni jelenleg az újságokat
Avatar
nzxtpo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2012.08.20. 18:12:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg, Győr

2016.01.27. 18:10:55

barca0000 írta:Én nem szeretnék senkivel se kötözködni, de azt komolyan nem értem miért kell szidni Neymart ha elmenne madridba? Neymar nem több mint az összes többi dolgozó ember, odamegy ahol több a pénz szerintem ez rendbe van,ő is pénzből él !

Az meg hogy felbomlik az msn az meg kit érdekel? Az nem valami szentháromság hanem csak 3 focista nevének a kezdőbetűjének az összetétele, és semmi több !
Hát de Messit eladjuk az oké, mert akkor Munirral tovább él az MSN, ugyanez igaz a Suarezre is hiszen van egy Sandronk, viszont Neymar, ő pótolhatatlan.


:mrgreen:

Mindenki kattog a témán így vagy úgy, de teljesen felesleges ezen agyalni, majd ha hivatalos lesz, hogy tárgyalnak, akkor aggódhatnak a Neymar fanok, örülhetnek azok akik utálják, de szerintem ez csak és kizárólag a közelgő szerződéshosszabbítás miatt lett feldobva, csak a sajtó nagyon felkapta (Figo, Neymar papa stb miatt is) és a szurkolók is.
Kép
"I learned all about life with a ball on my feet." - Ronaldinho
barca0000
Jugador del Barça
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2014.06.22. 17:32:46

2016.01.27. 17:39:10

Én nem szeretnék senkivel se kötözködni, de azt komolyan nem értem miért kell szidni Neymart ha elmenne madridba? Neymar nem több mint az összes többi dolgozó ember, odamegy ahol több a pénz szerintem ez rendbe van,ő is pénzből él !

Az meg hogy felbomlik az msn az meg kit érdekel? Az nem valami szentháromság hanem csak 3 focista nevének a kezdőbetűjének az összetétele, és semmi több !
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2016.01.27. 17:32:56

noname írta:Látom Neymar az új divat. Mondok pár okot, amiért marhaság az h madridba igazoljon.
1. MSN megbontása. Ez minden idők legjobb támadóhármasa és Neymar sem akarja ezt megbontani, ráadásul azt se lehet mondani h annyira Messi árnyékában lenne. Messi nem véletlen játszik egyre hátrább.
2. Élete végéig kb a fél világ átkozná a nevét
3. A Realnak nincs pénze rá. Ki kéne fizessék a 250 milliós kivásárlási árát, mindezt úgy, hogy stadiont akarnak majd ők is építeni és elég nagyok a tartozások. Azt se feledjük h a Barca szabja meg h hogyan kapja meg a pénzt. Még ha ki is tudnának részletekben ennyit fizetni, Barto megmondja h semmi gond. Kérjük egyben az egészet. :lol:
4. Perez. Annak idején Bale kizárólag azért jött, mert Neymar nem jött össze. Most ha Neymart elhozná, akkor Bale mehet az árnyékba, Perez meg elismerné h elszúrta.
5. A józan ész. Jelenleg tökéletesen be van építve a világ legjobb csapatában, ami ráadásul nem fog még pár évig visszaesni. Ehelyett mehet a teljesen más stílusban játszó Realhoz, ahol komoly gondok vannak mind a csapatban, mind az öltözőben. Ez kb olyan, mintha Mahrez eligazolna a Leicesterből a Cselzibe. Bajnokesélyesből minek menjen egy gyenge középcsapathoz. :mrgreen:

Már unom ezeket a cikkeket. Frusztrál engem is, hogy egy olyan játékosról írnak ilyeneket, akit kimondottan megkedveltem. Ezt pedig nem annak köszönheti h nagy tehetség, hanem a becsületes munkának, a temérdek fejlődésnek, amin átesett.
plusz egy, a kedvencem :D:
6.) Transfer Ban lesz náluk másfél évig!!?, vagy már azt is elintézte ezek szerint senor Perez? :roll:
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2016.01.27. 17:20:45

Boixos írta:azért egy potenciális adócsalás megúszásának lehetősége nekem erősebbnek tűnik, mint az, hogy ötcsilliárd, vagy hatcsilliárd eurót keressen az ember (ez van az indexes cikkben).
de igaza van Chinónak, az állítólag tény, hogy a 90 misi feléről senki sem tudott, de az, hogy ha emiatt esetleg megtalálnák neymarékat és a perez ebből kimosná a gyereket, az tényleg elég erősnek tűnik. hogyan mosná ki? megvenné a bírókat? kifizetné az adóhátralékot? vagy mit csinálna?
áhh, igaz, maradjunk a gondolatkísérletnél meg az eladható címlapnál.
De attól még hogy adott esetben egy hülyeséget spanyolról magyarra fordítanak, még hülyeség marad. Attól hogy a sport katalán lap, még mindig lap eladásból élnek.
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2016.01.27. 16:57:15

azért egy potenciális adócsalás megúszásának lehetősége nekem erősebbnek tűnik, mint az, hogy ötcsilliárd, vagy hatcsilliárd eurót keressen az ember (ez van az indexes cikkben).
de igaza van Chinónak, az állítólag tény, hogy a 90 misi feléről senki sem tudott, de az, hogy ha emiatt esetleg megtalálnák neymarékat és a perez ebből kimosná a gyereket, az tényleg elég erősnek tűnik. hogyan mosná ki? megvenné a bírókat? kifizetné az adóhátralékot? vagy mit csinálna?
áhh, igaz, maradjunk a gondolatkísérletnél meg az eladható címlapnál.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2016.01.27. 15:52:37

Boixos írta:itt azért kicsit erősebb érvek vannak, mint az, hogy tőbb lé kell a gyereknek. ha igaz, hogy van miért tartania a bíróságtól neymarnak (látva mondjuk mascherano elmarasztalását huszonhárom forint miatt), akkor akár még hihető is a szitu, perez szemét, sunyi, arcátlan stílusából kiindulva meg főleg az.
ezzel együtt remélem, csak egy újságírói gondolatkísérlet ez az egész.
Azért azt megnézném, hogy Perez, hogy intézne el egy ilyen ügyet. Lehet, hogy vannak ilyen-olyan kapcsolatai, de azért nem az atyaúristen. Ennyi erővel ők is csaljanak adót, amennyit nem szégyellnek, aztán ő majd elsimít mindent. Még azt sem tudta lezsírozni, hogy ne vizsgálják őket (főleg hogy valószínűleg el is tiltják őket), akkor az adóhatóság felé lenne olyan kapcsolata, hogy ilyen mérvű pénzmozgást eltussoljon, ami börtönbüntetést vonhat maga után.
Jól néz ki a címlapokon, és eladható "info".
Forca Barca!!!!
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2016.01.27. 15:43:55

Boixos írta:itt azért kicsit erősebb érvek vannak, mint az, hogy tőbb lé kell a gyereknek. ha igaz, hogy van miért tartania a bíróságtól neymarnak (látva mondjuk mascherano elmarasztalását huszonhárom forint miatt), akkor akár még hihető is a szitu, perez szemét, sunyi, arcátlan stílusából kiindulva meg főleg az.
ezzel együtt remélem, csak egy újságírói gondolatkísérlet ez az egész.
Jah, hogy az Index az erősebb érv. :D Tetszik, ha lehet talán azaz oldal szánalmasabb mint az NSO.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.01.27. 14:04:56

Arra mondjuk kíváncsi lennék, hogy Pérez mindennemű felháborodás és vizsgálat nélkül hogy intézi el Neymarnak, hogy a jogos pereskedést megszüntessék ellene - ha meg nem az, akkor nálunk sincs miért aggódnia. Elég sok sebből végzik szerintem, újságokba jól hangzik, de nem tűnik logikusnak.. Főleg hogy most a Realt is górcsővel figyelik, el is tiltják őket jó eséllyel.
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2016.01.27. 13:34:45

itt azért kicsit erősebb érvek vannak, mint az, hogy tőbb lé kell a gyereknek. ha igaz, hogy van miért tartania a bíróságtól neymarnak (látva mondjuk mascherano elmarasztalását huszonhárom forint miatt), akkor akár még hihető is a szitu, perez szemét, sunyi, arcátlan stílusából kiindulva meg főleg az.
ezzel együtt remélem, csak egy újságírói gondolatkísérlet ez az egész.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Válasz küldése