Neymar

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2016.11.01. 13:30:07

https://www.facebook.com/goal/posts/10154372522713598" target="_blank
:mrgreen:

Azóta már ő is kitette instagramra a videót, nincs harag ezek szerint. :lol:
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2016.11.01. 11:42:15

Bob_Marley írta:Játékra kéne figyelni és nem másokra. Tényleg addig jár a korsó a kútra míg el nem törik.
Amennyi esze van, nem lepne meg ha pár héten belül jönne egy 3 meccses eltiltás ütés miatt.
Kép
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2016.10.31. 18:06:09

palesz77 írta:Bravo.. :roll:
Ez nem volt szép dolog Ney-től kár ezt szépíteni, viszont ennek volt előzménye.
Azt kellene megtanulnia, hogy lépjen túl ezeken a provokálásokon, mert előbb utóbb ebből problémája lesz és nem csak saját magát sújtja ezzel, hanem a csapatot is. Bizony egy agyturkász nem ártana neki. Itt lentebb írta valaki, hogy erre fognak utazni az ellenfél játékosai, nos jelentem már utaznak is.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.10.31. 18:01:41

Játékra kéne figyelni és nem másokra. Tényleg addig jár a korsó a kútra míg el nem törik.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2016.10.31. 17:50:31

Normandia írta:
LG írta:Én azok közé tartozom, akik elővennék a viselkedése miatt. Mert már nem az első ilyen meccse volt, tavasszal is nem egyszer olyan volt a pályán, mint egy hisztis k. Ezzel tényleg csak azt éri el, hogy mindenfelé megutálják, a idegenben fújolni, fütyölni, dobálni fogják, a pályán meg szétrúgják.

Nagyon jó játékos (és még jobb lehet, ha majd letisztul a játéka, kevesebb lesz a felesleges csel, kevesebbszer hoz rossz megoldást, akkor legjobb lehet a Messi-CR korszak után), de amig igy viselkedik, én nem tudom igazán kedvelni.

De sajnos az egész csapat viselkedése rossz irányba megy el, hiányoznak az olyan arcok az öltözőből, mint Puyol v. Xavi, akik rendet vágtak anno.
Pique hiányzik ilyenkor, ő szokta lenyugtatni. A múltkor ő kellett ahhoz, hogy lenyugodjon.
Igazából a baj szerintem az, hogy Messi nem való csknak.Igen pályán valóban vezér, és a többiek is tudják rá kell hallgatni vele kell játszani mert ha valaki képes megoldani vagy győzelembe vezetni a csapatot az ő.De ő ebben vezér nem olyan szellemi csordavezér mint Xavi vagy Puyol volt, akiknek egy pillantása is olyan volt hogy megsemmisültél tőle.

Mielött bárki azt mondaná nem Messi hibája, hogy Neymar egy gyökér, csak ő nem az a típus aki odamegy lenyugtatni, ő a saját dolgára konctrál, a játékra, nem pedig arra, hogy a spanom már megint barom.

Sajnos Iniesta és talán Masch az egyetlen ahogy nekem tűnik akiknek az MSN mögött ilyen szintén vezér súlya van csapatban.Masch viszont szintén hajlamos belemenni minden hülyeségbe, Iniesta meg sérült.Így igazából ahogy én látom nem maradt olyan igazi "szellemi vezére" a csapatnak aki oda áll és kimondja nem vergődik játszik!Ez speciel nekem nagy hiányérzetem.

Ameddig pedig ez így lesz, számíthatunk az ilyen és ehhez hasonló jelenetekre, mert Neymar vagy mondjuk Alba, veszettül mocskosul tud viselkedni ha rájuk jön.
Kép
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2016.10.31. 17:36:33

Minél inkább felül a provokációknak annál inkább fogják húzni, nem hülyék az ellenfelek.
Ha meg ilyeneket csinál, még inkább kapni fogja, nem lesz egy "nyugodt" 2 perce se meccsenként, mindenki rá fog szállni, még a kispadról is be fognak szólogatni neki, és ha ennyire hülye meg is érdemli.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2016.10.31. 17:30:12

Egyáltalán nem védeni akarom, mert tényleg egy hülyegyerek, de a videón is látszik, hogy folyamatosan magyaráznak egymásnak. Tehát nem az történik, hogy odamegy aztán lelöki a lépcsőn.... Mindennek van másik oldala. Ettől függetlenül elhagyhatná ezeket, már nem 19.
Kép
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2016.10.31. 16:48:28

Én amúgy LE helyében most nagyon elővenném.

Teljesen mindegy milyen fontos láncszem, mindig büszke voltam rá hogy nekünk ritkán vannak a Real egy két játékosához hasonló idióta mocskos szemét megnyilvánulásainak, kirohanásaink.

Puyol ezért volt anno tökéletes csk.Pályán nagyon megfogta ezt a dolgot.Az meg végképp tűrhetetlen, hogy kamera előtt meghúz egy ilyet?

És igen nem lenne jó az eltiltása, de egy rohadt szót nem szólhatnánk, mivel tökéletesen megérdemelt.
Kép
Tromort77

2016.10.31. 16:36:32

Rivaldo11 írta:Ezt a sok álszent hozzászólást Jézusom...:D
Akik itt eltiltást követelnek, azok rinyálnának a legjobban, hogy sokasérültünkésneymarsemhátszhat...:D
Én sem értem mi ebben az álszentség. Én kedvelem az egyik legjobban a játéktát a fórumon, mert látom mennyire fontos a kreativitása a csapatnak, még akkor is ha az utóbbi időben ez kevésbé párosul hatékonysággal, de ez nem jelenti azt, hogy a viselkedését el tudom fogadni.
Az nem oké, hogy meccs után másokat lökdös, legyen szó bármiről is. Azt el tudom fogadni, ha néha napján valaki begőzöl a pályán és oda rúg, lökdösődik, stb. Benne van, de azt nem tudom elfogadni, hogy minden meccsen talál magának valakit akivel kakaskodhat. Minden ilyet pedig büntetni kell, mert a liga felelőssége is, hogy ne legyen felesleges balhé. Nyílván hiányozna ha eltiltanák, de megérdemelné.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2016.10.31. 16:34:57

palesz77 írta:Neymarra meg tenyleg raferne mar egy fejmosas, azert az nem veletlen, hogy az ilyen esetek donto tobbsegeben o van "tuzkozelben"..
Nagyon féreg módjára viselkedik mostanában, de ez meg hagyán, brazil elcseszett beteg habitussal.A gondot ott látom, hogy több a pofázás néha mint a játék.

Már többször mondtam azt látom nincs formában egyre idegbetegebb és ebből jönnek ezek a kirohanások.
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21161
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.10.31. 16:08:03

Rivaldo11 írta:Ezt a sok álszent hozzászólást Jézusom...:D
Akik itt eltiltást követelnek, azok rinyálnának a legjobban, hogy sokasérültünkésneymarsemhátszhat...:D
A kettőnek sok köze nincs egymáshoz. 1 játékosuknak sem az ellenfél okozta a sérülését, Iniestáéra is hiába próbálták ráhúzni, az is sima balszerencsés eset volt, amit ő maga is lenyilatkozott.

Nincs itt szó álszentségről, sokkal inkább elfogultságról. Ha CR csinálna ilyen a fórum, meg úgy a fél világ őt köpködné.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2016.10.31. 15:37:00

Ezt a sok álszent hozzászólást Jézusom...:D
Akik itt eltiltást követelnek, azok rinyálnának a legjobban, hogy sokasérültünkésneymarsemhátszhat...:D
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2016.10.31. 14:50:21

Szégyen ahogy ez a gyerek viselkedik. Rengeteget árt a klubnak...
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21161
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.10.31. 14:22:17

Messias2 írta:
LG írta: Most ez hogy jött ide? Ezt hozod fel mentségnek Neymar mellett? Nem gondolhatod komolyan.
Úgy jön ide, hogy Neymar sportszerűtlen esetei, amiből kb. évente van 1-2, eltörpülnek amellett, amit a pályán folyamatosan kap 1-2 favágótól.
Most két meccsen belül kétszer volt sportszerűtlen, vmint tavasszal is csinált hasonlókat, tehát szerintem többről van szó, mint 1-2 elvétve előforduló esetről.

A Valencia elleni meccsre még rá lehet húzni, hogy feszült hangulatú volt, meg ilyenek, de a Granada ellen szó sem volt ilyenről, azt sem gondolom, hogy Neymarral szemben kirívóan sokat és durvát szabálytalankodtak volna.

Ini és Messi is sokat szoktak kapni, mégsem csinálnak ilyeneket. A brazil meg azért sajnos tesz is érte, hogy megutáltassa magát az ellenfelekkel, állandóan mennek a beszólogatások, a provokálás, ennek így nem lesz jó vége.
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2016.10.31. 14:08:33

LG írta: Most ez hogy jött ide? Ezt hozod fel mentségnek Neymar mellett? Nem gondolhatod komolyan.
Úgy jön ide, hogy Neymar sportszerűtlen esetei, amiből kb. évente van 1-2, eltörpülnek amellett, amit a pályán folyamatosan kap 1-2 favágótól.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.10.31. 13:47:11

En azt nem ertem miert nem vezetik be a spanyoloknal is azt, ami a PL-ben is van, hogy lehessen utolag, felvetel alapjan is eltiltani.. Emlekeim szerint ott belepoket is szoktak, ha a biro nem vette eszre, es az ilyen viselkedes se megengedett. Legtobb esetben, Costa valahogy mindig megussza.. :D

Neymarra meg tenyleg raferne mar egy fejmosas, azert az nem veletlen, hogy az ilyen esetek donto tobbsegeben o van "tuzkozelben"..
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21161
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.10.31. 13:43:44

Messias2 írta:
Tromort77 írta: Ha pedig a liga értelmes irányítás alatt volna ezért símán ki lehetne szórni egy 2-3 meccses eltiltást. Ha már házon belül nem megy akkor jó volna, ha a liga tenné a dolgát. Komolyan örülnék ez esetben egy eltiltásnak.
Gondolom, a favágókat, akik karriereket törnek ketté, nem tiltanád el.......
Most ez hogy jött ide? Ezt hozod fel mentségnek Neymar mellett? Nem gondolhatod komolyan.

Messit v. C. Ronaldot ennél kisebb dolgokért szokta a média cafatokra szedni. Világos, hogy Neymar nevelésre szorul, remélem ezt a klubnál is látják.
Tromort77

2016.10.31. 13:40:14

Messias2 írta: Gondolom, a favágókat, akik karriereket törnek ketté, nem tiltanád el.......
Ami a pályán történik az a bíró felelőssége, hogy megfelelően döntsön. Persze ilyen téren is hatalmas hiányosságok vannak. Rengeteg eltiltást ki lehetne osztani.
De meccs után így viselkedni az pláne felesleges és elítélendő.
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2016.10.31. 13:31:21

Tromort77 írta: Ha pedig a liga értelmes irányítás alatt volna ezért símán ki lehetne szórni egy 2-3 meccses eltiltást. Ha már házon belül nem megy akkor jó volna, ha a liga tenné a dolgát. Komolyan örülnék ez esetben egy eltiltásnak.
Gondolom, a favágókat, akik karriereket törnek ketté, nem tiltanád el.......
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Tromort77

2016.10.31. 13:24:25

palesz77 írta:Bravo.. :roll:
Ilyenkor sajnálom, hogy nincs a csapatban egy Puyol, Xavi, vagy egy Valdés. Egyre inkább helyre kellene tenni pár embert a csapatban. Nem jó, hogy ennyire érinthetetlen az MSN és azt tehet amit csak akar.

Ha pedig a liga értelmes irányítás alatt volna ezért símán ki lehetne szórni egy 2-3 meccses eltiltást. Ha már házon belül nem megy akkor jó volna, ha a liga tenné a dolgát. Komolyan örülnék ez esetben egy eltiltásnak.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.10.31. 13:09:46

Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2016.10.23. 13:32:05

LG írta:Én azok közé tartozom, akik elővennék a viselkedése miatt. Mert már nem az első ilyen meccse volt, tavasszal is nem egyszer olyan volt a pályán, mint egy hisztis k. Ezzel tényleg csak azt éri el, hogy mindenfelé megutálják, a idegenben fújolni, fütyölni, dobálni fogják, a pályán meg szétrúgják.

Nagyon jó játékos (és még jobb lehet, ha majd letisztul a játéka, kevesebb lesz a felesleges csel, kevesebbszer hoz rossz megoldást, akkor legjobb lehet a Messi-CR korszak után), de amig igy viselkedik, én nem tudom igazán kedvelni.

De sajnos az egész csapat viselkedése rossz irányba megy el, hiányoznak az olyan arcok az öltözőből, mint Puyol v. Xavi, akik rendet vágtak anno.
Pique hiányzik ilyenkor, ő szokta lenyugtatni. A múltkor ő kellett ahhoz, hogy lenyugodjon.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21161
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.10.23. 13:26:44

Én azok közé tartozom, akik elővennék a viselkedése miatt. Mert már nem az első ilyen meccse volt, tavasszal is nem egyszer olyan volt a pályán, mint egy hisztis k. Ezzel tényleg csak azt éri el, hogy mindenfelé megutálják, a idegenben fújolni, fütyölni, dobálni fogják, a pályán meg szétrúgják.

Nagyon jó játékos (és még jobb lehet, ha majd letisztul a játéka, kevesebb lesz a felesleges csel, kevesebbszer hoz rossz megoldást, akkor legjobb lehet a Messi-CR korszak után), de amig igy viselkedik, én nem tudom igazán kedvelni.

De sajnos az egész csapat viselkedése rossz irányba megy el, hiányoznak az olyan arcok az öltözőből, mint Puyol v. Xavi, akik rendet vágtak anno.
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2016.10.23. 13:00:31

recrea írta:Nagyjából erről van szó, amit Andris ír, duzzadt nyaki erekkel "putázott" kifelé, ahelyett, h a gólt ünnepelte volna. Teljesen felesleges volt, kb. annyi esze lehet, mint a bedobott flakonos üvegnek. Ha valakinek ez szimpatikus, lelke rajta, de kétlem, h ez a klub színvonala.
Nem mondtam, hogy szimpatikus volt. Alcacer a meccs elején is biztosan dumált mert megkínálták őt is. Nem lehet, hogy egyszerűen tahók ülnek a lelátón? Suarez a góljánál is nagyon rossz felé indult el, na az is szép volt ezektől a báránylelkü szurkolóktól. Egész meccs alatt szídták őket, nem ítélem el azér mert a győztes gólnál kiszakadt belőle a feszkó, még ha nem is volt szimpatikus amit tett.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2016.10.23. 11:59:52

Andris írta:Az az igazság, hogy szerintem miatta dobálták meg őket. Mintha úgy látnám a visszajátszásokon, hogy ő kiordít a közönségnek, mielőtt bedől a szeretetgombócba.

Egyre jobban utálom ezt a gyereket, igazi kis népművészeti cserépedény.
Aha...és amikor Busi lőtt gólt, és Messit dobták fejbe palackkal, akkor is Neymar volt a bűnös nem ?
Ez a közönség szimplán ilyen kőparaszt.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Válasz küldése