Neymar

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.02.04. 20:46:30

Előkészítik a távozását, ez az első lépcsőfok. Majd beszáll egy idő után a Mundo is, jönnek a rossz hírét keltő pletykák, PSG érdeklődés.. Aztán 2 éven belül a távozás, nekem meg egy sör recreától. :mrgreen:

Kíváncsi lennék a teljes nyilatkozat is ilyen fura-e, mert ez tényleg érdekes azért. Na mindegy, lényeg, hogy ma hatalmasat játszott a kis brazil, már csak a gól hiányzott tőle.

Neymar's game by numbers vs. Athletic Bilbao [Squawka]:

8 take-ons
5 shots
4 tackles won
3 crosses
2 chances created
1 assist
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2017.02.04. 20:39:34

A vezetőség tagjai miért nyilatkoznak nyiltan a ját3kosaink"ellen" ?
Kép
Tromort77

2017.02.04. 20:30:20

Messias2 írta:Jordi Mestre (Barca vp): "Neymar, many times, provokes defenders and other rival players and that’s why he gets fouled a lot"

Azért ezt picit erősnek érzem...
Csak óvatosan, még a végén őt is menesztik. :lol:
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2017.02.04. 20:23:05

Jordi Mestre (Barca vp): "Neymar, many times, provokes defenders and other rival players and that’s why he gets fouled a lot"

Azért ezt picit erősnek érzem...
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.02.02. 17:05:17

Maxi írta:Nem tudom mit mondjak ra. Teny, hogy rengeteg helyzetet ront amit szerintem edzesen csukott szemmel megold, de azt, hogy rengeteget melozik es a nagy harmas kozul o van legtobbet jatekban azt nem lehet elvenni tole. Szamomra nagyon szimpi, hogy pont ekkora hype-al maga mogott kepes a sajat alapvonalunknal szerelni.
DE, en - es ez kizarolag sajat velemeny- pont az ot korulvevo( balhe, fizetes, az allando elvarasok esatobbi esatobbi) felhajtas miatt erzek benne egy kis gorcsosseget.
Ettol fuggetlenul a hozzaallasa peldaerteku, ahhoz kepest milyen millio veszi korul, sajat maga es a media miatt is.

En tovabbra is bizok benne, de halkan ideszurom, h sztem nincs minden rendben koztuk elol...
Volt róla szó, hogy Neymar késett edzésről és Suarezék beszélgettek vele. Én nem hiszem, hogy súrlódások lennének közöttük, tegnap Suarez góljánál is a brazil rohant oda először fülig érő szájjal.
Kép
Kép
Kép
Maxi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1933
Csatlakozott: 2005.03.20. 15:49:59
Tartózkodási hely: Szolnok

2017.02.02. 14:54:01

Nem tudom mit mondjak ra. Teny, hogy rengeteg helyzetet ront amit szerintem edzesen csukott szemmel megold, de azt, hogy rengeteget melozik es a nagy harmas kozul o van legtobbet jatekban azt nem lehet elvenni tole. Szamomra nagyon szimpi, hogy pont ekkora hype-al maga mogott kepes a sajat alapvonalunknal szerelni.
DE, en - es ez kizarolag sajat velemeny- pont az ot korulvevo( balhe, fizetes, az allando elvarasok esatobbi esatobbi) felhajtas miatt erzek benne egy kis gorcsosseget.
Ettol fuggetlenul a hozzaallasa peldaerteku, ahhoz kepest milyen millio veszi korul, sajat maga es a media miatt is.

En tovabbra is bizok benne, de halkan ideszurom, h sztem nincs minden rendben koztuk elol...
Forca Barca
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2017.02.02. 13:58:13

Neymarnak szerintem abban rejtőzik idén a gondja, hogy Iniesta alig játszik és a bal oldalon gyakorlatilag nagyon mélyről kell indulnia szinte mindig. Azt meg, hogy miért nem tudja beverni a ziccereket én sem értem, de én nem ítélkezem fölötte, amíg nem lesz egy stabil kp mögötte. Ha akkor is ennyire "rossz" lesz, akkor lehet aggódni.
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2017.02.02. 13:46:16

fz9999 írta:Összeszámolta valaki hány ponttal lenne több a Barcának, ha "csak" az ajtó-ablak ziccereket berúgja??? Szerintem 2 számjegyű...
És azt, hogy hány olyan ajtó ablak gólpasszt adott a kollégáknak, akiknek sikerült ezeket mégis kihagyni?
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2017.01.31. 20:53:57

Most olvasom a katalán sporton, hogy mai edzésre késve érkezett és Suarez oda is szólt neki, közel 1 percig ment is a diskurzus kettejük között, Messi meg csak a háttérből figyelte őket. Persze ki tudja mi volt a téma. :D

De tényleg nem tűnik koncentráltnak Neymar, pedig emígy sokat küzd meg védekezik, talán ő is a legaktívabb, csak rengeteg a hiba a játékában, a befejezései meg katasztrófát és ezt már pontokban is megéreztük.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.01.30. 23:10:44

Elnézve az insta storyjait, hogy egy nap mennyit baromkodik nem is csodálom hogy képtelen koncentrálni. Nálam továbbra is kezdő mert az egyik legjobbunk, de nem akarok egy újabb brazil csalódást.
A gyerek tobbet Counter Strikeozik amugy mint én 14 évesen nyári szünetbe.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2017.01.30. 11:08:25

LG írta:
fz9999 írta:Összeszámolta valaki hány ponttal lenne több a Barcának, ha "csak" az ajtó-ablak ziccereket berúgja??? Szerintem 2 számjegyű...
Én nem számolok utána, de a main kívül a Real elleni meccslabda fontosságát nem kell ecsetelni, a Sevilla ellen is elbohóckodott egy ziccert 1 gólos vezetésnél, szerencsére ott nem bosszult az ellenfél, de ilyeneket nem szabad. Suarezt is lehet piszkálni a kihagyott ziccerek miatt, de ők csak betalált pl. az említett 3 meccsen, és ezek pontokat értek. Ahogy Lajos topicjában írtam, nálam jelenleg magasan a brazil felett van rangsorban.

Még egyszer mondom, elismerem, hogy Neymar munkája hasznos, és voltak fontos gól/kulcspasszai a szezonban, DE ő elméletileg egy igazi klasszis, olyan szintű fizetést, és megbecsülést kap, akkora hype is van körülötte, mellette egy csomó cirkusz a leigazolása, és adó ügyei miatt, ezekért büntetve is lett a klub, a hírnevünk is csorbult. Na ehhez képest azért karcsú, amit nyújt szvsz, utoljára 15 őszén hozott ehhez méltó teljesítményt.
Nem leszek túl népszerű azzal amit most mondok de mindig eszembe jut valami.Adriano.

Nem tudom, hogy egy Brazil játékosnak akikben tudjuk a többségükben megvan a "cigányvér" ráadásul fiatal mennyire tesz jót egy ekkora hype az hogy már most csillió milliárd eurós fizetése van, film haknikra hívják a XXX-be emellett pedig adócsalások zavaros ügyek stb...

Még szerintem egy európai viszonylag módosabb emberileg stabil csaladi közegből származó embernek is nehéz lenne ezt kezelni pláné valakinek ilyen apával ilyen zavaros családi háttérrel.

Neymar ha elhiszi,hogy ő az attyaég és a brazilok sokszor hajlamosak rá az lehet az egyenes út számára a PSGbe onnan meg Kínába.

Azt akarom mondani ezzel hogy ez a koncentráció teljes hiánya lehet annak az eredménye oka is hogy kezdi elhinni hogy ő is stabil és érinthetetlen.
Kép
fz9999
Barça B
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2008.01.18. 20:28:25
Tartózkodási hely: Bp

2017.01.30. 09:43:43

LG írta:
fz9999 írta:Összeszámolta valaki hány ponttal lenne több a Barcának, ha "csak" az ajtó-ablak ziccereket berúgja??? Szerintem 2 számjegyű...
Én nem számolok utána, de a main kívül a Real elleni meccslabda fontosságát nem kell ecsetelni, a Sevilla ellen is elbohóckodott egy ziccert 1 gólos vezetésnél, szerencsére ott nem bosszult az ellenfél, de ilyeneket nem szabad. Suarezt is lehet piszkálni a kihagyott ziccerek miatt, de ők csak betalált pl. az említett 3 meccsen, és ezek pontokat értek. Ahogy Lajos topicjában írtam, nálam jelenleg magasan a brazil felett van rangsorban.

Még egyszer mondom, elismerem, hogy Neymar munkája hasznos, és voltak fontos gól/kulcspasszai a szezonban, DE ő elméletileg egy igazi klasszis, olyan szintű fizetést, és megbecsülést kap, akkora hype is van körülötte, mellette egy csomó cirkusz a leigazolása, és adó ügyei miatt, ezekért büntetve is lett a klub, a hírnevünk is csorbult. Na ehhez képest azért karcsú, amit nyújt szvsz, utoljára 15 őszén hozott ehhez méltó teljesítményt.
Teljesen egyetértek, Neymar a világ egyik legjobb játékosa és elvárható lenne, hogy néha akár a vállára vegye a csapatot, amikor másnak nem megy, de ettől most nagyon messze állunk. A kihagyott ziccerek számával (szerintem amelyek döntőek voltak csak fejből: Madrid ellen 1-0-nál 2x, Villarreal ellen 0-0-nál, 0-1-nél, Malaga ellen 0-0-nál meccs végén, Betis ellen 0-0-nál) arra akartam rávilágítani, hogy érzésem szerint már elég súlyosan megmutatkozik pontokban is, ez a rengeteg kihagyott ziccer.
A másik fontos ismérve lenne egy ilyen top játékosnak, hogy ha már ki nem tud emelkedni a rossz forma miatt, legalább a kötelezőt tudná hozzátenni, amikor tényleg nagyon kell (ld. felsorolt meccsek).
Szóval én is imádom Neymart, türemeles vagyok, de nem tudom mikor lesz ismét olyan, amiért vettük...
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.01.29. 21:03:29

DshadoW írta:Valaki tudna adni egy sikeres cselek/meccs statisztikát? Vagy egy megkísérelt cselek/sikeres cselek még jobb lenne.
Meccsenkent 4,87 csel atlagosan a Ligaban, 64%-os sikeresseggel. BL-ben 3,92 44%-al. Osszehasonlitaskepp, Messinek a Ligaban 3,38 57%-al, BL-ben 3,8 67%-al.
Avatar
DshadoW
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2017.01.29. 19:44:25

2017.01.29. 20:48:08

Neymarnak valaki mondja már meg, hogy mikor kell elpasszolni a labdát. Szörnyű amit művel idén. Cipeli ha nem kell és passzol mikor már lőhetne. :roll:

Szerintem egy hatalmas teher idén a csapatnak. Tekintsünk el attól, hogy 5 gólt meg 6 gp-t adott eddig a bajnokságban. Maga a játék amit tol meccsről-meccsre az, ami felháborító. Egye fene, emberből van ő is, nem mindig sikerül a gólszerzés. Sebaj. De az az agyatlan labdavezetés amit csinál az több a soknál. Valaki tudna adni egy sikeres cselek/meccs statisztikát? Vagy egy megkísérelt cselek/sikeres cselek még jobb lenne.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21162
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.01.29. 20:25:09

fz9999 írta:Összeszámolta valaki hány ponttal lenne több a Barcának, ha "csak" az ajtó-ablak ziccereket berúgja??? Szerintem 2 számjegyű...
Én nem számolok utána, de a main kívül a Real elleni meccslabda fontosságát nem kell ecsetelni, a Sevilla ellen is elbohóckodott egy ziccert 1 gólos vezetésnél, szerencsére ott nem bosszult az ellenfél, de ilyeneket nem szabad. Suarezt is lehet piszkálni a kihagyott ziccerek miatt, de ők csak betalált pl. az említett 3 meccsen, és ezek pontokat értek. Ahogy Lajos topicjában írtam, nálam jelenleg magasan a brazil felett van rangsorban.

Még egyszer mondom, elismerem, hogy Neymar munkája hasznos, és voltak fontos gól/kulcspasszai a szezonban, DE ő elméletileg egy igazi klasszis, olyan szintű fizetést, és megbecsülést kap, akkora hype is van körülötte, mellette egy csomó cirkusz a leigazolása, és adó ügyei miatt, ezekért büntetve is lett a klub, a hírnevünk is csorbult. Na ehhez képest azért karcsú, amit nyújt szvsz, utoljára 15 őszén hozott ehhez méltó teljesítményt.
fz9999
Barça B
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2008.01.18. 20:28:25
Tartózkodási hely: Bp

2017.01.29. 19:42:39

Összeszámolta valaki hány ponttal lenne több a Barcának, ha "csak" az ajtó-ablak ziccereket berúgja??? Szerintem 2 számjegyű...
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21162
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.01.29. 17:58:27

visca el barca írta:0-0-nál azért ma is sikerült egy ajtó-ablakot belerúgni a kapusba. olyan hullagyenge befejezései vannak idén hogy rossz nézni.
Pontosan. Dicséretes, hogy küzd, de most már sokba kerül a bénasága a kapu előtt. Brazil elődjei a csapatnál kicsit jobban tudták, mikor kell passzolni, mikor még egyet cselezni, mikor lőni, és nem álltak neki homosexuálni kulcsszituációkban.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.01.29. 17:48:21

Egyébként nem biztos, de én nekem nem rémlik, hogy lenne. :oops:
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.01.29. 17:46:59

S.Agüero írta:
Normandia írta:Skacok lehet hülye a kérdés, de gólbíró nincsen a spanyol ligában?
Igen, és nincsen. :D
Ok.:-D azért csodálkoztam, hogy ezt hogyan nem látta bent a gólbíró.:-D
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.01.29. 17:42:23

Normandia írta:Skacok lehet hülye a kérdés, de gólbíró nincsen a spanyol ligában?
Igen, és nincsen. :D
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.01.29. 17:35:55

Skacok lehet hülye a kérdés, de gólbíró nincsen a spanyol ligában?
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2017.01.29. 16:44:04

Insta story, de mind1. :D
Amúgy ez most szerintem is ül.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.01.29. 16:22:29

Nem baj, bízzunk benne továbbra is,hogy hirtelen megtanulja ezeket a rémegyszerű szitukat beverni.... :roll:

snapchatjei viszont ülnek, ez bazi nagy csalás volt most,azt látta a bíró is hogy bent van, kizárt hogy nem.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.01.29. 15:28:00

Mondjuk e helyett inkább a befejezéseket gyakorolná, mert tízből egyet lő be maximum az utóbbi időben... :)
Avatar
randomguy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 580
Csatlakozott: 2016.08.11. 12:22:07
Tartózkodási hely: τᴏᴘ ᴏғ τʜє ωᴏʀʟᴅ

2017.01.29. 15:25:45

Neymar Snapchatje:
Kép
Kép
Xabi Prieto: "I have gone to the Bernabeu just to watch Messi play."
Válasz küldése