Neymar

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2017.07.21. 11:35:58

Neymar kapcsán egyébként én is azt érzem, hogy apuci lemásolja CR trükkjét, és ad egy kis hírverést a fiának, majd néhány nap múlva Neymar kijelenti, hogy esze ágában sincs elmenni. Nyilván van valóságalalpja, de szerintem is maradni fog.

Gondolom ő is érzi, hogy amíg Messi itt van, addig ő max. második számú ember lehet ebben a csapatban. Nem itt akarom méltatni az argentint, de itt ő a falkavezér, és amíg itt játszik addig ő is lesz. Egy másik csapatban viszont lehetne ténylegesen ő a húzónév. Így lenne esélye az aranylasztira, mert itt Messi miatt kevesebb lesz. Lehet fizetésemelést akar, de kicsit korainak érzem a hisztijét, mert így is elég jól keres. A Psg esélyeit az is javíthatja, hogy ott egy komplett brazil kolónia, itt meg épp kikoptak, és csak Rafinha van, aki vélhetően dobbant.

A mi szemszögünből a 220 millió elég jó pénz lenne, de az a baj, hogy ez a vezetőség nem tudja normális játékosokra elkölteni. Egy Dembelé szerintem jól tudná pótolni, és a pénz több mint fele meg is maradna még. Ahogy sokan írták, ő nem itt fog megöregedni, ezt én is így érzem. Szóval akkor ha már megy, akkor keressünk rajta, nehogy a balfék vezetőség végül fillérekért elengedje. Ami még a mi szempontunkból talán jól jöhet távozásával, hogy az MSN megbonthatatlannak tűnik, senki nem akar ide jönni mögéjük padozni.

Kíváncsian várom a fejleményeket...
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4493
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2017.07.21. 11:18:56

visca el barca írta:
palesz77 írta:A 95%-os bejelentés, meg a "már ma hivatalos" után jönnek a hírek arról, hogy kétségei vannak, nem lesz ebből semmi innentől szerintem.. :D Majd jövőre max.
én ma azt olvastam, hogy már 96,7%-os a transzfer :D

amugy ha tényleg megy, azért barto helyében (bár ő nem ilyen), leülnék vele és olyan szinten halálra aláznám, hogy a gyerek bekussolva hagyná el a irodát. elmesélném neki hogy a barca több mint 110 éves történelmében csak egy kis porszem, semmi több, ráadásul hálásnak kellene lennie, hogy mi csináltunk belőle klasszist, és ilyenkor nem az a hála, hogy +3 negro cukorkáért elmegyek máshova mert ott több a haver.
sőt, ha már kint van usában, leülnék vele is meg az apjával is és ha menni akarnak, azon nyomban hazazavarnám az amerikai túráról és nagyjából kitiltatnám a nou camp környékéről. ha meg nem tetszik neki pereljen be minket :D
Ebből az egészből nekünk bármiféle hasznunk származna? :) Szerintem a vezetőséggel és háttérmunkával így is van bőven elég gond, elég elolvasni Xavi és Puyol mostani nyilatkozatait, ők nem azok az emberek akik tele fossák a sajtót baromságokkal. Osztom azt a véleményt hogy követve innen is eredhetnek problémák.
Addig várnék Neymar savazásával amíg nem nyilatkozik, addig minden kicsit olyan kézrátételes gyógyítás. Lehet csak az apja keveri a trágyát, a hírekből pedig eléggé úgy fest a dolog, erőlteti a gyerekét aki meg tök jól meg van a Barcában. Elmúlt éveit tekintve, nyilatkozatait, edzésekről a képeket, én nekem nem az jön le hogy olyan rohadt boldogtalan lenne, meg van az összhang a társakkal a pályán és azon kívül is. Jó lenne hallani a véleményét erről az egészről.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
Tomsa
Capitá del Barça
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2007.10.14. 12:31:53

2017.07.21. 10:20:23

LG írta:Sok mindenért elő lehet venni, de Neymar ügyért szerintem nem.
Én személy szerint arra gondoltam, hogy nyilatkoznak ilyen "200%-ig biztosan marad" és társaikat, majd egy hét múlva kalap, kabát.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10104
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.07.21. 10:19:37

pitta19 írta:http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_f ... ny-2581839

Nem valami ilyesmivel védekezett Bartou is Neymar kapcsán? Én még nem hallottam hivatalos megkeresést a PSG részéről, de már tárgyaltak is, úgytudom. Ha így van, volt, akkor nem szegett szabályt a PSG?
Ez a kérdés engem is érdekelne.

De szerintem ez lehet a helyzet: mivel Franciaországban játszik, így nincs kivásárlási ára(javítsatok ki ha tévedek!), ezért simán fordulhatnak a FIFAhoz, mert ugye tilos a játékossal egyezkedni ha még több év van hátra a szerződéséből

Viszont Neymarnak van kivásárlási ára, ezért érdekelne engem is hogy ilyenkor mi a helyzet. Viszont azt nem olvastam hogy Barto fenyegetőzött volna bármikor ezzel.
Avatar
pitta19
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2006.08.25. 09:59:59
Tartózkodási hely: Acélváros

2017.07.21. 10:16:27

http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_f ... ny-2581839" target="_blank

Nem valami ilyesmivel védekezett Bartou is Neymar kapcsán? Én még nem hallottam hivatalos megkeresést a PSG részéről, de már tárgyaltak is, úgytudom. Ha így van, volt, akkor nem szegett szabályt a PSG?
Tromort77

2017.07.21. 10:14:14

LG írta:Akik odáig mentek, hogy az Eurobarcát támadták, olyanokat köpködtek, hogy nso meg blikk színvonal, azok remélem egy kicsit magukba szállnak. Valahol persze értem, hogy nagyon irreálisnak tűnt az egész, de úgy gondolom, az oldal szerkesztői már bizonyították az elmúlt években, hogy alaptalan híreket nem tesznek közzé.
Ez akkora bullshit, már ne is haragudj. Az nem változtat a tényen, hogy a végén lesz-e valóban Neymar ügy vagy sem. Az Eurobarcán megjelent hírek és a további facebook-os agymenést nem fogja igazolni az, hogy valójában van-e sztori a dologban. A meglévő hírek alapján röhejes cikkek születtek. Azóta ténylegesen van miről beszélni, miután érintettek is megszólaltak, vagy éppen a Barca játékosai megszólaltak. De addig a pontig egy brazil riporter jelentette és azt vette át mindenki. Objektív közlése a történésnek meg nem igen volt.

Ami maga az ügyet érinti. Én biztos vagyok benne, hogy maradni fog. PSG bosszúja, de ha más cégeken keresztül oldanák meg a finanszírozást az túl aggályos lenne egy ilyen klubnak. Nem lesz itt Neymarnak való utalgatás. Ami az ügy másik része, ha a történtek következtében új szerződést kap Neymar akkor a PSG meg is van, mert nem lesz elég büdzsé Verratti-ért futni. Továbbá Sanchez-es hírek eléggé felpörögtek.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.07.21. 10:06:48

recrea írta:Így ránézésre?
igen, így ránézésre. az elmúlt évek alapján ráadásul elég erősen befolyásolhatónak tűnik, apuka tuti telebeszélné a fejét, hogy ha süllyed a hajó és itt marad vége a karrierjének blahblablah
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21125
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.07.21. 09:58:54

Mindenért nem lehet a vezetőséget okolni, a fizetéseket nem emelhetjük az egekig, abba belerokkanna a klub. Kap Messi emelést, majd Nemyar, akkor aztán a többiek is tarthatják a markukat. Valahol meg kell húzni a határt.
Sok mindenért elő lehet venni, de Neymar ügyért szerintem nem. A brazil sorsától függetlenül szerintem a következő szezon a vízválasztó számukra, ha nyáron nem tudják megfelelően megerősíteni a csatot, és jövőre nem jönnek a sikerek, abba szvsz belebuknak.
Avatar
Primitive
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2007.06.25. 10:48:23
Tartózkodási hely: Budapest

2017.07.21. 09:49:53

Lassan olyan már ez, mint Donnarumma meg a Milan szappanoperája.
Bármi is lesz a vége, mielőtt látatlanból elítéljük, várjunk már meg Tőle is egy hivatalos állásfoglalást.

Remélem a héten eldől, hogy mi lesz a sorsa, mert ha megy, akkor sürgősen kell nézni minőségi helyettest.

Nem tudom, hogy ehhez van e köze a jelenlegi vezetőségnek, - közvetlen felelőssége gondolom nincs, közvetve lehet - de kezdek hányni ettől a bandától. Xavi és Puyol ha ilyeneket nyilatkoznak, akkor valami nagy zavar lehet a mátrixban.

Biztosan Laportának is meg voltak a kis bizniszei, de azt hiszem akkor legalább értelmes dolgok is történtek a csapat háza táján.

Meddig tart Bartóék mandátuma? Félek, hogy még ettől is nagyobb fekáliába rántják a klubot.

Ezek a dolgok valahol egymásból következnek: eltávolodtunk a La Masiától, ami a modellünk középpontjában állt, és ami miatt képesek voltunk uralni Európát.

Ez már viszont off itt.
"Non scholae sed vitae discimus"
"Primum nil nocere"
"Lege artis medicinae"
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6725
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.07.21. 09:43:20

visca el barca írta:
nagyatyesz írta:Ha idén nem megy, megy jövőre
palesz az első éve után megmondtuk, hogy max 3-4 évig lesz itt. amúgy is tipikus olyannak tűnik, aki ha süllyedne a hajó elsőként lépne le :D
Így ránézésre?
Avatar
Tomsa
Capitá del Barça
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2007.10.14. 12:31:53

2017.07.21. 09:40:57

Egy csalodasokkal teli psg szezon utan meg megy a realba. :D
Ha elmegy innen, abba belebukik a vezetoseg es remelhetoleg ertelmesen lenne elkoltve a penz.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.07.21. 09:36:27

nagyatyesz írta:Ha idén nem megy, megy jövőre
palesz az első éve után megmondtuk, hogy max 3-4 évig lesz itt. amúgy is tipikus olyannak tűnik, aki ha süllyedne a hajó elsőként lépne le :D

de továbbra is tartom, hogy nem lesz ebből semmi. ha igen, majd én kérek elsőként elnézést.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2017.07.21. 09:32:34

Engem nem Neymar esetleges távozása zavar, hanem az, hogy vélhetően mennyire rosszul költenénk el az érte kapott pénzt.
Ha idén nem megy, megy jövőre, vagy azután ingyen. Vagy olyan szerződést harcol ki, hogy belerokkanunk. Ha mindent mérlegre teszünk, akkor lehet jobb ha megy. Csak lenne értelmes igazolás a helyére...
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.07.21. 09:24:40

palesz77 írta:A 95%-os bejelentés, meg a "már ma hivatalos" után jönnek a hírek arról, hogy kétségei vannak, nem lesz ebből semmi innentől szerintem.. :D Majd jövőre max.
én ma azt olvastam, hogy már 96,7%-os a transzfer :D

amugy ha tényleg megy, azért barto helyében (bár ő nem ilyen), leülnék vele és olyan szinten halálra aláznám, hogy a gyerek bekussolva hagyná el a irodát. elmesélném neki hogy a barca több mint 110 éves történelmében csak egy kis porszem, semmi több, ráadásul hálásnak kellene lennie, hogy mi csináltunk belőle klasszist, és ilyenkor nem az a hála, hogy +3 negro cukorkáért elmegyek máshova mert ott több a haver.
sőt, ha már kint van usában, leülnék vele is meg az apjával is és ha menni akarnak, azon nyomban hazazavarnám az amerikai túráról és nagyjából kitiltatnám a nou camp környékéről. ha meg nem tetszik neki pereljen be minket :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2017.07.21. 08:47:34

Ez a fater kapzsisága felvetés nekem sántít. Jó, abban lehet valami, hogy kapna egy egyszeri nagy összeget. Viszont a fiacskája bukna a reklámpénzeken akkorát - ami ugye nem egyszeri bevétel -, hogy nem érné meg a családnak. Mert gondolom apuka nem a fia ellen dolgozik ami a financiális dolgokat illeti.
A Mundo például nem kimondottan cikkez erről a sztoriról, valószínűleg nem véletlenül. Sőt szerintük a PSG ma már Londonban tárgyal Alexis Sánchez-ért.
Avatar
VargaAron
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 325
Csatlakozott: 2008.12.04. 09:07:05
Tartózkodási hely: Györ

2017.07.21. 08:41:24

Én arra vagyok kíváncsi, hogy miért 220 millió euró került be mint kivásárlási ár, miért nem 4-500 M€. Szerintem itt már korábban volt egy deal a PSG és Apuci között, ezért lett ennyire "kevés" (értsd: Ronaldonak 1 mrd, de eszerint (http://www.goal.com/en-za/news/4682/tra ... s-in-world) Benzemának is... :lol: )
ericco
Barça B
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2008.04.29. 23:53:33

2017.07.21. 08:39:17

Kubla9 írta:Köszönhetjük a pénzéhes apjának.
Az apuka pénzéhességének köszönhetitek, hogy anno egyáltalán hozzátok igazolt.
Ribeiro nyilatkozta valamelyik nap.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ericco 2017.07.21. 08:42:06-kor.
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2017.07.21. 08:16:07

Szerintem most már nagyobb az esély a távozására mint a maradására. Sajnos.
Köszönhetjük a pénzéhes apjának. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.07.21. 07:28:44

A 95%-os bejelentés, meg a "már ma hivatalos" után jönnek a hírek arról, hogy kétségei vannak, nem lesz ebből semmi innentől szerintem.. :D Majd jövőre max.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2017.07.21. 07:24:20

Nos akkor elvileg a tények:
1 Neymar maradna, szereti a Barcát
2 Apuka el akarja vinni Párizsba
3 Neymarnak apuka az isten
4 A PSG leteszi a 220 millát
5 Nincs beleszólásunk, Verratti tuti nem fog jönni cserébe
6 Ha ez megvalósul, azonnal el kell menni Liverpoolba és letenni egy 100-ast Coutinho-ért.
7 A másik felével meg Münchenbe Tiagoért.
Sajnálnám nagyon Neymart, de ha ezt választja, akkor felesleges sírni miatta...
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2017.07.21. 07:19:41

LG írta:Úgy tűnik, beigazolódik az a sejtés, hogy a fater kapzsisága van a háttérben. Igy most már azt mondom, jobb is lenne, ha elmenne Neymar, az apja mindig azon fog dolgozni, hogy minél több pénzt sajtoljon ki a fiából, soha nem lenne egy nyugodt nyarunk tőle. Valószínűleg egy kis pénzzel most is el lehetne érni, hogy ne a fia távozásán dolgozzon, de akkor jövő nyáron minden kezdődne előről...

Szerk: Bármi lesz a vége, azért azt mos már ki lehet jelenteni, hogy nemcsak egy ostoba pletyka az egész, hanem igenis van Neymar ügy. Akik odáig mentek, hogy az Eurobarcát támadták, olyanokat köpködtek, hogy nso meg blikk színvonal, azok remélem egy kicsit magukba szállnak. Valahol persze értem, hogy nagyon irreálisnak tűnt az egész, de úgy gondolom, az oldal szerkesztői már bizonyították az elmúlt években, hogy alaptalan híreket nem tesznek közzé.
Ugyanezt írtam lentebb.Sajna ha be is fogjuk a száját akkor is meg tovább a történet jövőre.Azt pedig nem szabad elfelejteni a seác leigazolása mekkorát vágott a klubbon a vele káró botrány miatt.Nem mondom hogy el kell adni, de ha ez fog menni lehet érdemes lenne elgondolkodni rajta.
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21125
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.07.21. 07:02:08

Úgy tűnik, beigazolódik az a sejtés, hogy a fater kapzsisága van a háttérben. Igy most már azt mondom, jobb is lenne, ha elmenne Neymar, az apja mindig azon fog dolgozni, hogy minél több pénzt sajtoljon ki a fiából, soha nem lenne egy nyugodt nyarunk tőle. Valószínűleg egy kis pénzzel most is el lehetne érni, hogy ne a fia távozásán dolgozzon, de akkor jövő nyáron minden kezdődne előről...

Szerk: Bármi lesz a vége, azért azt mos már ki lehet jelenteni, hogy nemcsak egy ostoba pletyka az egész, hanem igenis van Neymar ügy. Akik odáig mentek, hogy az Eurobarcát támadták, olyanokat köpködtek, hogy nso meg blikk színvonal, azok remélem egy kicsit magukba szállnak. Valahol persze értem, hogy nagyon irreálisnak tűnt az egész, de úgy gondolom, az oldal szerkesztői már bizonyították az elmúlt években, hogy alaptalan híreket nem tesznek közzé.
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1798
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2017.07.21. 04:50:07

Ha üzleti szempontból nézem megvalósul,hogy a vezetőség drágábban ad el játékos,mint amennyiért vett:)ez előre lépés! Ha menni akar,menjen és szambázzon a psgben a többiekkel,több brazíl játékosnak ez fontosabb,mint a sport szempontok. Nem rég még Ő könyörgött Pepnek,hogy hozza a Klubhoz. Ez egy bolond összeg,élni kell vele,ha ilyen a hozzáállása. Így olyan játékosok is szóba jöhetnek,akik nem akartak az MSN mögé jönni. Az Ő posztja,szerepe könnyebben pótolható,Inié sokkal nehezebben.
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
El Pistolero
Jugador del Barça
Hozzászólások: 206
Csatlakozott: 2015.08.14. 22:36:58

2017.07.21. 04:16:11

Én azért bízok benne, hogy nem megy el. A kedvenc játékosom, de mi az, hogy vezére akar lenni a klubnak?! Egy játékos híján (aki minden idők legjobbja) így is szinte az. Attól meg nem lesz jobb képességű, ha elmegy egy bohóc ligába és veri a mellét évi 30 gólra. Négy év alatt itt megnyert mindent, de ha akar még Bajnokok Ligája-trófeát magasba emelni akkor nem hagyhatja el a csapatot. Meg most komolyan a PSG-be? A pénzen kívül tényleg semmit nem ad neki. Biztos vagyok benne, hogy a legtöbb ember inkább megnyerné egyszer a spanyol bajnokságot, mint háromszor a franciát. Tényleg, hatalmas előrelépés lesz a karrierjében hogy a BL-trófea helyett harcolhat a 1/4-ed döntőért. Nem tudom mennyire van rövidtávú memóriája, de ezt már biztos elfelejtette.

https://pbs.twimg.com/media/C6ecVqpXEAAloMx.jpg" target="_blank

Na nem baj, legalább ott lesz havernak Alves, Thiago Silva, Marquinhos, Maxwell, Motta és Lucas. Remélem akkorák a tervek Párizsban, hogy kivásárolják Paulinhot és megszerzik Lucas Limát is. Biztos énekelnek meg táncolnak majd az öltözőben, hiszen Alves ezért hagyta el Torinót.
Avatar
Dr.Dre
Capitá del Barça
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2012.08.23. 17:04:58
Tartózkodási hely: Szerbia,Vajdaság (Szaján)

2017.07.21. 01:38:02

MessiNeymarSuarez írta:
Enrique írta:Na és erre mit mondjunk? https://www.instagram.com/p/BWxxrrvDQMB/" target="_blank
Ez régebbi kép, és a haja sem ilyen jelenleg.
Mostani kép, és ilyen a haja szerintem.
Kép

Titi - The Legend!
Válasz küldése