Neymar

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.07.21. 16:43:34

S.Agüero írta:Nem értem, minek nekik a Neymar-Alexis kettős. Draxler is a baloson játszik, 3 ilyen ember 1 posztra kemény lenne. :D Plusz Jesé is ott van már.
Ha megy, nem baloson fog játszani Neymar, hanem középen, írtam, ahol akar kb.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.07.21. 16:37:15

Nem értem, minek nekik a Neymar-Alexis kettős. Draxler is a baloson játszik, 3 ilyen ember 1 posztra kemény lenne. :D Plusz Jesé is ott van már.
Avatar
Primitive
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2007.06.25. 10:48:23
Tartózkodási hely: Budapest

2017.07.21. 16:36:21

Messias2 írta:Unibeten 1,20 az oddsa annak, hogy a PSG-be megy.
3,50 a Barca.
Aki szerint nem lesz itt semmiféle átigazolás, az jó pénzt nyerhet. :D
Egy másik sportfogadó oldalon 2-es odds, hogy megy a PSG-be. Most ha lenne sok pénzem, akkor feltennék 1 millát Skybeten, 2-es oddson, hogy megy a PSG-be. Másik millát meg az Unibeten árt, hogy marad.
Ha elmegy a PSG-be akkor nullán vagyok, ha marad, akkor +1,5 milla. :D
"Non scholae sed vitae discimus"
"Primum nil nocere"
"Lege artis medicinae"
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15446
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.07.21. 16:35:46

Normandia írta:
csababarca írta: Nála amúgy az is bőven benne van hogy 2 év psg után elmegy MBappé mellé real címert csókolgatni.
Azt azért kétlem, ha aláír a PSG-hez. Onnan nem szabadul egyhamar.;-D
Real az real, ha csak nem íratnak vele egy 1milliárdos kivásárlásit alá, simán kivásárolhatják.
Nem mondom hogy ez fog történni, csak hogy belőle lazán kinézem ezt.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.07.21. 16:34:41

Ezt találtam, kemény: http://i.eurosport.com/2017/07/21/2131442.jpg" target="_blank

Egyébként ebből az is kiderül, hogy a kivásárlást nem sújtja semmiféle adó Spanyolországban (https://futbol.as.com/futbol/2016/10/21 ... 80317.html" target="_blank).
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.07.21. 16:30:25

csababarca írta: Nála amúgy az is bőven benne van hogy 2 év psg után elmegy MBappé mellé real címert csókolgatni.
Azt azért kétlem, ha aláír a PSG-hez. Onnan nem szabadul egyhamar.;-D
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.07.21. 16:28:13

Messias2 írta: Ha ez a keret összejönne, akkor én rögtön odatenném őket a 3 nagy mellé (Real, Bayern, Barca).
Ha meg nem jön össze, majd megveszik a három nagy egyikének teljes keretét.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2017.07.21. 16:26:50

csababarca írta:Elférne ott Neymar és Alexis is, úgy hogy mindkettőnek kényelmes.
Balon és középen váltogathatják egymást, Cavani egy lúzer, mindkettő ezerszer jobb nála. Jobbon meg Draxler, DM kettős valamelyike.
Mögöttük meg Matuidi és Verratti elvégzi a piszkos munkát.

Neymar nem korrekt, rég ki kellett volna állnia, ehelyett rakja ki instára is a merengős képet...valahol sajnálnám ha elmenne, de amennyiszer felhúzótt a temérdek kihagyott helyzetével, nem annyira siratnám meg.
Nála amúgy az is bőven benne van hogy 2 év psg után elmegy MBappé mellé real címert csókolgatni.
Ha ez a keret összejönne, akkor én rögtön odatenném őket a 3 nagy mellé (Real, Bayern, Barca).
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.07.21. 16:25:01

csababarca írta:Elférne ott Neymar és Alexis is, úgy hogy mindkettőnek kényelmes.
Balon és középen váltogathatják egymást, Cavani egy lúzer, mindkettő ezerszer jobb nála. Jobbon meg Draxler, DM kettős valamelyike.
Mögöttük meg Matuidi és Verratti elvégzi a piszkos munkát.
Azért az úgy nem rossz csapat :D

Amúgy Neymar bárhol máshol szabad kezet kap, ott játszhat, ahol akar.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15446
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.07.21. 16:22:58

Elférne ott Neymar és Alexis is, úgy hogy mindkettőnek kényelmes.
Balon és középen váltogathatják egymást, Cavani egy lúzer, mindkettő ezerszer jobb nála. Jobbon meg Draxler, DM kettős valamelyike.
Mögöttük meg Matuidi és Verratti elvégzi a piszkos munkát.

Neymar nem korrekt, rég ki kellett volna állnia, ehelyett rakja ki instára is a merengős képet...valahol sajnálnám ha elmenne, de amennyiszer felhúzótt a temérdek kihagyott helyzetével, nem annyira siratnám meg.
Nála amúgy az is bőven benne van hogy 2 év psg után elmegy MBappé mellé real címert csókolgatni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára csababarca 2017.07.21. 16:25:38-kor.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2017.07.21. 16:18:37

zknym írta: "nagyszerű" lenne a távozása... még mindig nem hiszem el, hogy létezik ilyen forgatókönyv.
ha a PSG-nek a z top 5 játékosból kell valaki és az egyik Neymar és ebben a szűk körben gondolom még Messi is jelen van akkor ki a másik 3 (talán mér CR ott van :D)? Ezt meg tudja nekem mondani valaki?
Hát mivel most a Barca-Real kettős az etalon egy Messi, CR, Bale, Neymar, Suarez ötöst mondanék.

Elvihetnek egy Hazardot, Sanchezt, Aubát, Griezmannt, egyik se szól akkorát, mint a Real-Barca duóból elhozni egy hatalmas nevet.

CRről is ment a híráradat nemrég, lehet a PSG őt is kajak el akarta hozni, csak nem tudták.
madridista
El Pistolero
Jugador del Barça
Hozzászólások: 206
Csatlakozott: 2015.08.14. 22:36:58

2017.07.21. 16:17:13

zknym írta:
Messias2 írta:Unibeten 1,20 az oddsa annak, hogy a PSG-be megy.
3,50 a Barca.
Aki szerint nem lesz itt semmiféle átigazolás, az jó pénzt nyerhet. :D
"nagyszerű" lenne a távozása... még mindig nem hiszem el, hogy létezik ilyen forgatókönyv.
ha a PSG-nek a z top 5 játékosból kell valaki és az egyik Neymar és ebben a szűk körben gondolom még Messi is jelen van akkor ki a másik 3 (talán mér CR ott van :D)? Ezt meg tudja nekem mondani valaki?
Szerintem Suárez és Lewandowski :D De mivel nincs akkora különbség Lewandowski és Cavani közt mint Draxler és Neymar közt, így a brazilt választották. Egyébként, Alexis Sánchez megszerzésére is reális esélyük van. De nem nagyon érteném a logikát abban, hogy vesznek kb 300 millió euró értékben két balszélsőt :D Jobb oldalon egyikük se az igazi, plusz ott van nekik Di Maria.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.07.21. 16:14:10

Ha tényleg összejön az üzlet, én szorgalmaznám azt is, hogy vegyük meg mondjuk Coutinho-t egy százasért és tegyünk rá egy 150-200 milliós kivásárlási árat. Ha meg Neymar a PSG-ből bejelentkezik a brazil haverért, a PSG szépen kiperkálja azt is. Akinek tényleg ennyi pénze van, annak illendő másnak is adni belőle :mrgreen: .
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.07.21. 16:12:14

Gauchomester írta:Üdv. Mindenkinek!

Olvasom a híreket, valamint a fórumtársak hozzászólásait, és mostanra érett meg bennem az elhatározás, hogy leírjam a gondolataimat.
Azt rögtön az elején leszögezhetjük, hogy az egész labdarúgás egy büdös nagy maffia. Számunkra felfoghatatlan pénzek mozognak a háttérben. Nekünk, szurkolóknak nem is feltétlenül ezzel kell foglalkoznunk, de sajnos nem kerülhetjük ki.
Korábban valamelyikőtök írta már, hogy előbb, vagy utóbb Neymar távozni fog a csapattól. Ez borítékolható. Nem saját nevelés, ő egy árucikk, ráadásul a legjobban értékesíthető, marketing értéke az egekben. Ezt ő is tudja, a klubvezetés is, a szurkolók is. Kérdem én: ha egyszer elmegy, miért kellene kétségbe esnünk, ha éppen pont most tenné meg ezt?
Ne feledjük, hogy Neymar érkezése előtt is volt minőségi keret, minőségi játék. SŐT!!!
Ha persze marad, nem fogok szomorkodni, de mérlegeljük mi történhet akkor, ha távozik.
Brutálisan nagy pénzt kap érte a klub, több, mint dupláját, mint a történelem eddigi legdrágább transzfere. 3-4 extraklasszist (tulajdonképpen ennyire nincs is szükség) vagy 6-7 kiváló játékost (erre sincs) lehetne venni az árából.
És tegyük szívünkre a kezünket. Az attitűdje mindig is kilógott a sorból. Mind a pályán, mind a pályán kívül...Ennek ellenére a tudását el kell ismerni!
Kérdés, hogy hogyan kellene pótolni. Hasonló játékstílusú játékost kell hozni a bal oldalra (Dembele) vagy érdemes átgondolni az egész felállást? Messit középre, kétcsatáros játék?
Tudom, hülyeség a hivatalos bejelentés előtt rajzolgatni, de:

--------------------- Busquets-----------------------

Rakitic/Sergi R. ------------- Verratti??

-----------------------Messi--------------------------
-------Suárez-------------------Dembele/Dybala/Coutinho???

megj.: és akkor Iniestát ide se vettem még.

Persze várjuk meg a hivatalos híreket a két klub részéről....
Szinte mindennel egyetértek, csak az a szokatlan, hogy innen -tisztelet a kivételnek- az alapemberek nem szoktak elmenni. Talán ezért fájna egy kicsit. Nyilván hiányzik belőle a kötődés a klubhoz, minden esetre sajnálom, ha elmegy, de megértem és végül is nem a Realhoz megy, ha megy.:-D Valszeg, ismerve a PSG tulaját, az utolsó csapata lesz a francia klub.
Új környezet, új kihívások, új motíváció és ő lehet a kakas a tyúkudvarban + hoz egy valag gempát a Barcának. Az utóbbi évek legjobb üzlete lehet.:-D
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
zknym
Jugador del Barça
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2017.06.13. 15:56:37

2017.07.21. 16:09:05

Messias2 írta:Unibeten 1,20 az oddsa annak, hogy a PSG-be megy.
3,50 a Barca.
Aki szerint nem lesz itt semmiféle átigazolás, az jó pénzt nyerhet. :D
"nagyszerű" lenne a távozása... még mindig nem hiszem el, hogy létezik ilyen forgatókönyv.
ha a PSG-nek a z top 5 játékosból kell valaki és az egyik Neymar és ebben a szűk körben gondolom még Messi is jelen van akkor ki a másik 3 (talán mér CR ott van :D)? Ezt meg tudja nekem mondani valaki?
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2017.07.21. 16:06:54

Nem vágnék eret magamon ha eladnánk, azt az időt amit az elején feltételeztem, hogy nálunk lesz azt már kitöltötte.
Körülbelül azt hozta amit vártam tőle, bár őszintén szólva mentálisan ugyan olyan gyerek maradt mint volt, sőt a mostani szezonban az adóügyei még rátettek egy lapáttal a viselkedésére és a játékára is.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2017.07.21. 15:59:43

Unibeten 1,20 az oddsa annak, hogy a PSG-be megy.
3,50 a Barca.
Aki szerint nem lesz itt semmiféle átigazolás, az jó pénzt nyerhet. :D
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.07.21. 15:56:12

Az is nagyon durva, hogy alapemberünket venné el egy semmire se tartott klub. De a sztorit a szerződésbe foglalt pénzösszegek és a transzferdíj teszik igazán hihetetlenné.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2017.07.21. 15:53:23

Le Parisien:
Samuel Umtiti told Lyon's ex-correspondant Y. Leroy that Neymar will be leaving Barcelona for PSG.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.07.21. 15:44:48

Már elvileg a Quatariaknak is köszöngetik, hogy segítették az üzlet létrejöttét...Szomorú.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.07.21. 15:16:36

http://www.leparisien.fr/sports/footbal ... .php#xtor=" target="_blank ... 1481423553

Ilyenünk van jelenleg: Neymar bejelentette a csapattársaknak, hogy a PSG-be igazolna.
Gauchomester írta: Kérdés, hogy hogyan kellene pótolni. Hasonló játékstílusú játékost kell hozni a bal oldalra (Dembele) vagy érdemes átgondolni az egész felállást? Messit középre, kétcsatáros játék?
Tudom, hülyeség a hivatalos bejelentés előtt rajzolgatni, de:
Ha Messi semmiképpen nem akar a jobb szélen játszani és megy Neymar, én is ezt a verziót erőltetném. Két top középpályást kell venni.

Update: Állítólag kész az egyezség.
https://twitter.com/BrazilStat/status/8 ... 0296076288" target="_blank
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Gauchomester
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1400
Csatlakozott: 2006.04.19. 14:02:27
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

2017.07.21. 14:44:29

Üdv. Mindenkinek!

Olvasom a híreket, valamint a fórumtársak hozzászólásait, és mostanra érett meg bennem az elhatározás, hogy leírjam a gondolataimat.
Azt rögtön az elején leszögezhetjük, hogy az egész labdarúgás egy büdös nagy maffia. Számunkra felfoghatatlan pénzek mozognak a háttérben. Nekünk, szurkolóknak nem is feltétlenül ezzel kell foglalkoznunk, de sajnos nem kerülhetjük ki.
Korábban valamelyikőtök írta már, hogy előbb, vagy utóbb Neymar távozni fog a csapattól. Ez borítékolható. Nem saját nevelés, ő egy árucikk, ráadásul a legjobban értékesíthető, marketing értéke az egekben. Ezt ő is tudja, a klubvezetés is, a szurkolók is. Kérdem én: ha egyszer elmegy, miért kellene kétségbe esnünk, ha éppen pont most tenné meg ezt?
Ne feledjük, hogy Neymar érkezése előtt is volt minőségi keret, minőségi játék. SŐT!!!
Ha persze marad, nem fogok szomorkodni, de mérlegeljük mi történhet akkor, ha távozik.
Brutálisan nagy pénzt kap érte a klub, több, mint dupláját, mint a történelem eddigi legdrágább transzfere. 3-4 extraklasszist (tulajdonképpen ennyire nincs is szükség) vagy 6-7 kiváló játékost (erre sincs) lehetne venni az árából.
És tegyük szívünkre a kezünket. Az attitűdje mindig is kilógott a sorból. Mind a pályán, mind a pályán kívül...Ennek ellenére a tudását el kell ismerni!
Kérdés, hogy hogyan kellene pótolni. Hasonló játékstílusú játékost kell hozni a bal oldalra (Dembele) vagy érdemes átgondolni az egész felállást? Messit középre, kétcsatáros játék?
Tudom, hülyeség a hivatalos bejelentés előtt rajzolgatni, de:

--------------------- Busquets-----------------------

Rakitic/Sergi R. ------------- Verratti??

-----------------------Messi--------------------------
-------Suárez-------------------Dembele/Dybala/Coutinho???

megj.: és akkor Iniestát ide se vettem még.

Persze várjuk meg a hivatalos híreket a két klub részéről....
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.07.21. 14:04:19

Személyeskedésből innentől ki, max PÜ-ben, az ez után érkezőket törlöm. Neymar hülyesége legyen csak téma.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.07.21. 14:02:27

visca el barca írta:
recrea írta:Te magad írod le, akkor mit flegmáskodsz?
kicsit kezdünk itt olyanok lenni egymással mint a róka a viccben aki elindul a nyuszikához létráért. útközben annyira hergeli magát, hogy nyuszika úgysem adja oda a létrát, hogy a végén bekopog, és még mielőtt a nyuszi megszólalhatna, a róka elküldi melegebb éghajlatra :D
Olyannal nehéz mit kezdeni veb, aki se helyesen, se értelmesen nem tud írni és még kötözködik is :roll:
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.07.21. 13:50:57

recrea írta:Te magad írod le, akkor mit flegmáskodsz?
kicsit kezdünk itt olyanok lenni egymással mint a róka a viccben aki elindul a nyuszikához létráért. útközben annyira hergeli magát, hogy nyuszika úgysem adja oda a létrát, hogy a végén bekopog, és még mielőtt a nyuszi megszólalhatna, a róka elküldi melegebb éghajlatra :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Válasz küldése