Neymar

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2017.07.27. 23:15:39

Ha igaz az adózásos sztori, akkor legalább 25%kal kell többet kérni, így is fognak 25%ot az adón. Szóval kb. 270-280 körül kell kérni.
Ebből lesz 225 és egy 10es Barto zsebébe... :-)
Amúgy nagyon kíváncsi vagyok kit sikerül elhoznunk, de egy Dembele, Coutinhot hoznék szívem szerint. A francia univerzális szélső, míg a brazil bal oldalon Ini posztján vagy feljebb is tud játszani. Így a variációs lehetőségek száma is nőne, maradna kb 70-80 millionk + az eladások. Lehetne a klasszik 433 Coutinho, Busi, Raki - Dembele, Suarez, Messi. Tolhatnánk a 4231et is Coutinho, Messi, Dembele - Suarez. De akár 442 is balon Coutinhoval, jobbon Dembelével. Elől Messi és Suarez. Bár én személy szerint irányítónak továbbra is Erikssent hoztam volna, de fel sem merült, uh jó lesz a brazil.
Nem vagyok kárörvendő, és le is nyelném ha pl egy MUba menne, de így...remélem nem nyernek Bl-t és mikor 2 év múlva menne Ney bárhova, olyan korrektek lesznek ming Verrettival. ;-)
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.07.27. 23:01:22

torrestoni írta:Mert az iszonyatos bérén kívül még jó 100 millióba kerülhetett eddig jutalékok, lakhatás, magánrepülőzések, k.váztatások mellett, nem beszélve arról a borzalmasan nagy, kárpótolhatatlan veszteségről, amit maga a bűncselekményként kivitelezett leigazolása okozott.
Hát nem tudom, mennyire volt pontos, de valahol levezették, hogy Neymar apja többet keresett a fia ittléte alatt, mint Messi.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
torrestoni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1686
Csatlakozott: 2007.12.14. 01:52:23
Tartózkodási hely: somewhere over the rainbow
Kapcsolat:

2017.07.27. 22:57:41

Egyébként egy konzekvens klubvezetés, ismerve, tudva, látva, gondolva arra, milyen úton jött ez az ember, mi motiválta leginkább, milyen üzletember az apja/ügynöke, mennyire valós volt az eddigi veszély is a PSG vagy más csapat csábításától és mennyi nyűgöt okozott a folyamatos fizetésemelése, szerződéshosszabbítása, popókényeztetése, nos fél évvel ezelőtt annyit belevehettek volna a szerencsétlen szerződésbe, hogy amennyiben bármilyen módon nem tölti ki a kontraktust, legalább a legutóbbi alkalommal apukának kicsengetett 20-30 milliós jutalmat vissza kelljen fizetni.

Mert az iszonyatos bérén kívül még jó 100 millióba kerülhetett eddig jutalékok, lakhatás, magánrepülőzések, k.váztatások mellett, nem beszélve arról a borzalmasan nagy, kárpótolhatatlan veszteségről, amit maga a bűncselekményként kivitelezett leigazolása okozott.

Elképesztő "törődést" kapott, úgyhogy még a 220 millió és az eddigi munkájának értéke együtt sem elég kárpótlás. Főleg egy PSG-től, akik egy darab Marquinnos-t is minimum 80 millióért adtak volna - 4 éve.

Az pedig amit a brazil csinál, undorító, fél évvel a hosszabbítás után. Remélem szó szerint, elkotródik.

+1: Alves sem egyszerű ember, de emberileg ahhoz képest, mennyiért mit adott, Neymar egy molylepke szintjén van.
"As I walk through the valley of the shadow of death, I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley" - Gen. George S. Patton
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2017.07.27. 22:48:21

Azér' az nem gyenge, hogy a homoki dzsipók kiperkálnák a Camp Nou projekt felét a gyerekre. Na hajrá, gyökszik!
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.07.27. 22:39:07

MichaaBee írta:Ha már ennyire megalománok, hogy még Florentino is a fogához veri a garast hozzájuk képest, akkor fizessenek csak bőkezűen, remélem kapnak két évet BL-nélkül az UEFA-tól... Ők kezdték a nem tárgyalunk semmi áron szöveget, hát most kölcsön kenyér visszajár. :D
Én belemennék a tárgyalásba és felezném az adót velük. Neymar elmenne így 222+kb. 50-ért. Ehhez hozzárakjuk azt a pénzt, ami már most is rendelkezésre áll. Eladni is kell emellett pár játékost mert 25 fősre kell szűkíteni a keretet. Így elég komoly gázsink lesz igazolni. Veszünk két klasszis belső középpályást meg vagy egy középcsatárt, vagy egy szélsőt attól függően, hogy Valverde milyen felállást akar erőltetni. Utána meg a megerősített csapattal jól kiejtjük a PSG-t a BL-ből, ezzel meg bosszút is álltunk rajtuk a pályán.
MichaaBee írta:Egyébként Benedito indítványát behozva a történetbe, szerintem ennek most kifejezetten örülhetünk. Ha Bartomeuék olcsón adnák el Neymart, akkor szeptemberben halál biztos, hogy kiszavazzák őket a sociók, így kénytelenek lesznek keményen beleállni a sztoriba.
Egyrészt, meg muszáj lesz a pénzt értelmesen elkölteniük játékosokra, nem középszereket verbuválni vagy elsikkasztani. Ha meg nem jön össze nekik, megszabadulunk tőlük.

Én összességében úgy érzem, hogy a magas kivásárlási ár miatt csak nyerhetünk a sztorin. Ha marad Neymar, veszünk még egy középpályást és komoly keretünk van. Ha meg nem marad, akkor meg durván tudunk erősíteni és akár jobb csapatunk is lehet a végére.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 972
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2017.07.27. 22:36:49

MichaaBee írta:
visca el barca írta:és akkor még azt mondják a magyar adózási rendszer a hülye :lol:
Igazából nem az adózási rendszer a hibás, hanem az van, hogy jogilag ezt a 222 milliót Neymarnak kell letennie, viszont ahhoz a PSG-nek ezt a pénzt Neymarnak oda kell adnia, amely esetben személyi jövedelemnek minősül és a legmagasabb adókulcs érvényes rá. Egyébként ha úgy állunk, hogy 300 felett fájna nekik a dolog, akkor én megmondanám, hogy 200+Verratti (100+Verrattival ne vicceljünk már, az olyan mintha 200-ért számítanánk be az olaszt), vagy ki lehet fizetni szépen a teljes összeget. Ha már ennyire megalománok, hogy még Florentino is a fogához veri a garast hozzájuk képest, akkor fizessenek csak bőkezűen, remélem kapnak két évet BL-nélkül az UEFA-tól... Ők kezdték a nem tárgyalunk semmi áron szöveget, hát most kölcsön kenyér visszajár. :D

Jómagam egyre biztosabb vagyok benne, hogy menni fog, de ennyi pénzért és ilyen hozzáállás tanúsítva felőlem mehet is, csak hozzuk Dembélét a helyére. [-o<

Egyébként Benedito indítványát behozva a sztoriba, szerintem ennek most kifejezetten örülhetünk. Ha Bartomeuék olcsón adnák el Neymart, akkor szeptemberben halál biztos, hogy kiszavazzák őket a sociók, így kénytelenek lesznek keményen beleállni a sztoriba.
Ezt adom én is. És nem csak most mondták ezt Verrratira. Marquinhos esetében pár éve is azt mondták, hogy ha mégegy ajánlat érkezik, akkor kivásárolják Messit. Lehet bevenném még a brazilt is Verratti mellé, és még vagy 150 milla és mehet:)

Apuci meg majd jövő év végére megsúgja Neymarnak, hogy a nagy múltú és tradicionális SzancsuhuánHaoSzezámoszcílke klubnál Kínában még több pénzt kereshetnének, izé meg elismertebb lehetne, és több gólt is rúghatna. Aztán talán a végére elérkezhetnek minden profi labdarúgó álmához az UAE beli AlraffallahAlkebab csapathoz, ahol végre minden álmát valóra válthatná szakmailag. Bár ekkor már bőven 27 éves lesz, és már mehet levezetni valahová.
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5725
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2017.07.27. 22:30:10

visca el barca írta:és akkor még azt mondják a magyar adózási rendszer a hülye :lol:
Igazából nem az adózási rendszer a hibás, hanem az van, hogy jogilag ezt a 222 milliót Neymarnak kell letennie, viszont ahhoz a PSG-nek ezt a pénzt Neymarnak oda kell adnia, amely esetben személyi jövedelemnek minősül és a legmagasabb adókulcs érvényes rá. Egyébként ha úgy állunk, hogy 300 felett fájna nekik a dolog, akkor én megmondanám, hogy 200+Verratti (100+Verrattival ne vicceljünk már, az olyan mintha 200-ért számítanánk be az olaszt), vagy ki lehet fizetni szépen a teljes összeget. Ha már ennyire megalománok, hogy még Florentino is a fogához veri a garast hozzájuk képest, akkor fizessenek csak bőkezűen, remélem kapnak két évet BL-nélkül az UEFA-tól... Ők kezdték a nem tárgyalunk semmi áron szöveget, hát most kölcsön kenyér visszajár. :D

Jómagam egyre biztosabb vagyok benne, hogy menni fog, de ennyi pénzért és ilyen hozzáállás tanúsítva felőlem mehet is, csak hozzuk Dembélét a helyére. [-o<

Egyébként Benedito indítványát behozva a történetbe, szerintem ennek most kifejezetten örülhetünk. Ha Bartomeuék olcsón adnák el Neymart, akkor szeptemberben halál biztos, hogy kiszavazzák őket a sociók, így kénytelenek lesznek keményen beleállni a sztoriba.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 972
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2017.07.27. 22:27:15

Nekem elég gusztustalan már ez az egész...

Az álom forgatókönyvem ez lenne:
- Neymar szépen elmegy, minimum 220 milláért (ha pedig igaz az adózási sztori, akkor többért), és akkor a nem kevés éves fizuját is megspóroljuk. Meg apuci is jól jár, mert az átigazolásánál kapott pénz és a tavalyi szerződés aláírási pénze után már biztosan nagyon kellett neki egy újabb hegynyi pénz.
- Ebbe remélem Bartóék is belebuknak és vagy visszajön Laporta, vagy más, de nem lesznek végre Katari szálak, és ilyen 30-érvettükdevalójában80bakerült Neymar transzferek.
- Igazolunk egy tehetséges szélsőt a pénzből és egy középpályást is és egészen jók lehetünk.

A legeslegnagobb biznisz lenne, ha annyiért elvinnék tőlünk. Jó volt a pali, de azért nem volt összességében sem a meccsek fele, amikor jól ment neki. Rengeteg helyzetre inkább emlékezek. Vitathatlanul volt pár jó meccse, és sok gólpasszt adott és cselezni is jól tudott, de Ronaldinho (utolsó évét kivételével) bármelyik szezonbeli teljesítménye messze jobb volt. Messié is...

Külön nem szipmatikus, hogy még Piqué is megszólalt az ügyben (ez nagyon jófejség volt szerintem), de Neymar pedig ennyit nem volt képes mondani, hogy sorry, igaz a hír, úton vagyok PSG-be, sorry. Ez főleg azok után volt gusztustalan, hogy szezon elején büszkén mondta az interjújában, hogy nemet mondott a franciáknak, mert az a legkirályabb hely, blabla....


ByeBye Neymar (nem szép dolog az ellendrukkolás, de lehet - mondom lehet - fél szemmel figyelem majd a Monaco eredményeit:)))
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.07.27. 22:01:01

visca el barca írta:és akkor még azt mondják a magyar adózási rendszer a hülye :lol:
Hát tényleg abszurd, de örülök, hogy ez a mi malmunkra (is) hajtja a vizet. Amúgy a franciák már azon gondolkoznak, hogy a Parc des Princes-ben mutassák be Neymart, vagy Párizsban valahol máshol: https://twitter.com/parisunited6/status ... 1892678657" target="_blank
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.07.27. 21:49:20

és akkor még azt mondják a magyar adózási rendszer a hülye :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.07.27. 21:33:35

Remélem Bartoék legalább jól kifacsarják a sejkeket, bár nem arról híresek, hogy rafkósak lennének.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.07.27. 21:25:54

Akkor fizessenek 300at aztán takarodjanak most már a klub közeléből Neymarral együtt. Nem azzal van a bajom hogy elmegy hanem itt játssza az eszét mintha nélküle majd feloszlana a klub. Nagyon unalmas sztori, mi meg aszisztálunk ehhez. Normálisan körülmények közt ennyi idő alatt már 4szer ellett volna zavarva.

Sok sikert a Ligue 1ben, ahol akkora nyerőtípus sztárok játszanak mint Cavani, Moutinho vagy Payet :lol: BLt meg sose fognak nyerni, azt visa kártyával nem veszed meg.

Verratti + pénz üzletet meg pláne nem akarok. Ha eddig nem volt annyi vér a kisgyerekben hogy kibulizza az eladását akkor most már ne jőjjön. Perkáljanak csak, úgyis gyengék voltunk eladásban azt hiszem most vissza hoznánk valamit. :D
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.07.27. 21:01:51

https://www.psgdirect.fr/mercato-le-psg ... -le-barca/" target="_blank

Ez a cikk azt írja, hogy valójában a PSG azért tárgyalna a Barcával, mert a 222 milliós kivásárlási árnál többet szeretne fizetni, bármilyen hülyén is hangzik.

Állítólag ha éppen a kivásárlási árat fizetik ki, egy akár 50%-os adót is be kell fizetniük utána, de ha a kivásárlási árnál valamivel többet adnak, nem kell adózni.

Példaként Nikola Karabatic kézilabdázó esetét írja a cikk, aki a Barcában játszott. 1 000 000 eurós kivásárlási ára volt, a PSG megvette 1 200 000-ért, így spóroltak összességében 300 000-t, a Barca meg ugye többet kapott érte.

A cikk szerint azon megy a vita, hogy mennyivel többet fizessen a PSG.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
gamerpapa
Jugador del Barça
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2007.09.05. 14:44:16

2017.07.27. 16:28:24

Okés, vázoljuk fel a scenáriókat:

1. Elmegy, csak lóvét kapunk érte
2. Elmegy, Verratti+lóvé
3. Marad, és meghúzza magát, és ki akar engesztelni minden Barca szurkolót 30+góllal a kövi szezonban
4. Marad, kiskirályként, kontroll nélkül

Személy szerint én 2-es opciónak örülnék a legjobban, de csak azért mert ha marad akkor az a 4-es opció lesz és nem a 3-as :D Aki nem akarja 110%-osan a mi szekerünket tolni, az menjen. Főleg ennyiért. Mondom ezt úgy, hogy csipáz(tam?)om a kis bolondot, és Messi utódját láttam benne.
Avatar
brownieheaven
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2014.08.04. 14:08:04
Tartózkodási hely: München

2017.07.27. 16:26:49

Cestus írta:Meghozta a végső döntését és hamarosan nyilatkozik: https://twitter.com/BrazilStat/status/8 ... 7555087360" target="_blank

Úgy legyen.
Amúgy Ney a kezdetek kezdete óta ezt csinálja.
Mielőtt idejött, bejelentése előtt pár nappal ugye még az volt a hivatalos kommüniké, hogy Neymar xy dátumig “meghozza a döntését, hogy a Realt vagy a Barcát válsztja-e”, miközben utólag kiderült, hogy a klub már rég megkente a fatert, és kvázi megvolt ez egyezség.
Neki is kell folyamat a rivaldafény minden bizonnyal. Valószínűleg, ha nem a mi játékosunk lenne, itt kb akkora népszerűségnek örvendene a fórumon, mint Ronaldo. Bár sokaknál gondolom már most elintézte magát.
corol
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1203
Csatlakozott: 2011.04.06. 20:08:57

2017.07.27. 16:03:56

Továbbra is az a véleményem, hogy Neymar végül is marad.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6642
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2017.07.27. 12:45:41

House írta:
1.: Ahogy én tudom, a pénzügyi fair-play nem szól másról, mint a profit ösztönzése. Leegyszerűsítve nem adhat ki többet, mint amennyit megtermel a klub.

2.: Teljesen más pozíció, teljesen más stílus a két játékos. Verratti és Coutinho bőven megfér a pályán egymás melett is akár.
Btw ahhoz, hogy ők ketten együtt játszhassanak, Coutinhonak a PSG-be kell igazolnia. :evil:
1. Tiszta, köszönöm. Akkor végülis elvihetik 222-ért, ha akarják, ez a lényeg.

2. Tudom, sőt örülnék is mindkettőnek, de ha csak egy lehet, akkor szerintem Verrattira nagyobb szükség lenne/lett volna.
S.Agüero írta:Valverde: "Neymar nagyon boldog és az egyetlen újdonság vele kapcsolatban, hogy folytatja velünk."
Két esetben tudom lezártnak tekinteni ezt az egészet:
1. Neymar megszólal, amire kevés esély van :D
2. Eljön Augusztus 31 :D

Nevetséges parádé ez az egész, és undorító húzás mind Neymartól, mint a kedves fatertól.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.07.27. 12:42:40

Meghozta a végső döntését és hamarosan nyilatkozik: https://twitter.com/BrazilStat/status/8 ... 7555087360" target="_blank

Úgy legyen.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.07.27. 12:38:54

MessiNeymarSuarez írta:
S.Agüero írta:Valverde: "Neymar nagyon boldog és az egyetlen újdonság vele kapcsolatban, hogy folytatja velünk."
Ezt mikor nyilatkozta? :shock: :shock:
Meccs előtt/után gondolom. :)
House
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1548
Csatlakozott: 2007.10.14. 08:23:26
Tartózkodási hely: Budapest

2017.07.27. 12:14:20

MessiNeymarSuarez írta:Ezt mikor nyilatkozta? :shock: :shock:
Szerintem nem gondolt ez alatt többre, mint hogy a napokban nem megy el az edzőtáborból. Ne Valverdétől várjuk a hivatalos infokat az ügyről. :)
Történelem - 2008-2009
¡Gracias, Pep!
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10103
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.07.27. 12:07:33

S.Agüero írta:Valverde: "Neymar nagyon boldog és az egyetlen újdonság vele kapcsolatban, hogy folytatja velünk."
Ezt mikor nyilatkozta? :shock: :shock:
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.07.27. 12:05:17

Valverde: "Neymar nagyon boldog és az egyetlen újdonság vele kapcsolatban, hogy folytatja velünk."
House
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1548
Csatlakozott: 2007.10.14. 08:23:26
Tartózkodási hely: Budapest

2017.07.27. 11:08:36

davi10 írta:De most akkor nem az van, hogy az UEFA miatt nem lehet 222 milláért vinni?

Mert ha mindenképp menni akar akkor én is azt adnám a leginkább, hogy Verratti + sok lé, amiből jön Dembelé. Vagy a Verratti + sok lé is fair play-szabály ellenes?

Nincs bajom Coutinhoval, de inkább Verrattit tudom nálunk elképzelni.
1.: Ahogy én tudom, a pénzügyi fair-play nem szól másról, mint a profit ösztönzése. Leegyszerűsítve nem adhat ki többet, mint amennyit megtermel a klub.

2.: Teljesen más pozíció, teljesen más stílus a két játékos. Verratti és Coutinho bőven megfér a pályán egymás melett is akár.
Btw ahhoz, hogy ők ketten együtt játszhassanak, Coutinhonak a PSG-be kell igazolnia. :evil:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára House 2017.07.27. 12:07:09-kor.
Történelem - 2008-2009
¡Gracias, Pep!
Kép
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6642
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2017.07.27. 10:59:27

De most akkor nem az van, hogy az UEFA miatt nem lehet 222 milláért vinni?

Mert ha mindenképp menni akar akkor én is azt adnám a leginkább, hogy Verratti + sok lé, amiből jön Dembelé. Vagy a Verratti + sok lé is fair play-szabály ellenes?

Nincs bajom Coutinhoval, de inkább Verrattit tudom nálunk elképzelni.

Viszont ha tényleg lelép, akkor nagyon sok emberrel sikerül megutáltatnia magát. Nem azért, mert elment, hanem AHOGY ezt az egészet le (nem) kommunikálta.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.07.27. 10:49:20

Nyilván megtartanák Verrattit is, de ha tárgyalni akarnak, erőltetni kell a cserét. Rossz pozícióból indulnának, mivel ők eddig sosem akartak velünk tárgyalni.

Amúgy elképzelhető, hogy Neymar érkezése esetén eladják Di Mariskát és Draxler megy a jobbszélre. Vagy Cavanit adják el és Neymart játszatják középen helyette, de azért az előbbi verzió valószínűbb.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Válasz küldése