Neymar

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
La Pulga
Atomico
Hozzászólások: 2597
Csatlakozott: 2007.07.28. 11:36:28
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2017.07.31. 11:55:37

Engem csak az zavar, hogy ők simán el tudják hozni a legjobb játékosunkat minimális erőfeszítéssel, nekünk meg több hónapnyi térdeléssel se adnák oda Verrattit.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.07.31. 11:39:35

Tocy írta:Le lett már írva minden érv pro és kontra Neymarral kapcsolatban, de szerintem túl van ez dimenzionálva. Az ember Barcelonában sosem lesz első számú, sosem lesz Aranylabdás, itt mindig Messi lesz a középpontban, ami teljesen érthető több okból is. Neymar nem várhat még öt évet arra, hogy Messi talán elindul lefelé és átveheti a stafétát, neki sem végtelen a karrierje. Azt akarja, hogy egy klub arca legyen és ehhez egyrészt megvannak a képességei, másrészt maximálisan érthető - sőt, a Párizsban kapott további embertelen pénzösszegek nyilván még vonzóbbá teszik a dolgot.
Ezt az Aranylabdás témát, nem tartom akkora oknak. Amíg Messi el nem kezd lefelé "indulni", addig a PSG-ben sem lesz annyival nagyobb esélye, kivéve, ha valami nagyot robbantannak a párizsiak, de vannak kétségeim, hogy akár BL-döntőig elevickljenek. Persze lehet hozni Intert meg Portot, de a közeljövőben nem hiszem, hogy annyira meghatározóak lennének, a 4:0 ide vagy oda. A Juve, Real Barca, Bayern, de talán még a magára találó Chelsae is előttük lesz. Addig pedig nem osztanak lasztit.
Tocy írta:Ennyi és kész, azt, hogy Bartomeu könyörög neki, az szerintem marhaság, szeretünk persze mindent belelátni minden féligaz hírbe, félrefordított mondatba, de szerintem semmi ilyet nem mondott és nem is hiszem, hogy könyörög. Viszont ha már elmegy a brazil, legalább végre kapjunk érte olyan összeget, amelyből lehet erősíteni. Az árából vehetünk két jó játékost a támadósorba és a középpályára, rendszert válthatunk, módosulhatnak a szerepkörök, aztán megyünk tovább, ennyi pénzért Neymartól el kell köszönni, ha ő úgy dönt. Nem ő a pótolhatatlan, hanem Messi, mert lassan tíz éve körülötte forog az egész rendszer.

Menjen, hozzunk egy minőségi támadót és egy minőségi középpályát, kicsit rendezzük a rotációt és nincs itt semmi látnivaló, nem gyengébbek leszünk, hanem kicsit mások. Persze ha nem tudunk két megfelelő embert hozni, akkor baj lehet...
Csak ezt a pótlást nem ilyen egyszerű kivitelezni és nem is fogják. Jó ötlet, hozzunk ezt meg azt, de nagyon kétlem, hogy ez így megvalósul pénz ide vagy oda.
Forca Barca!!!!
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2017.07.31. 11:25:36

Nekem ezzel az egésszel az a bajom, hogy semmiről és senkiről nincs semmi konkrétum.
Mindenhol(itt is) a sport-on, a marca-n a L'équipp-en csak 'lehet' cikkek jelennek meg.
Én addig az egészet egy összeesküvéselméletnek tartom, amíg vissza nem jön. Mindenki látja a flightradaron Ney repülőgépének az repülési tervét? Ugyan már! Mert visszafele Quatarba megy?
Nekem továbbra is csak instagram, Twitter és Facebook hypenak tűnik ez az egész.... Egy hatalmas nagy kacsának.. (Remélem a próféta beszél belőlem)
Nem fogom és nem is szeretném az elmúlt hét 'úgynevezett' cikkjeit felsorolni... de tényleg...mind mind csak spekuláció volt... Az emberi elme elképzelőereje határtalan és sokszínű....

Bocs egy OFF összeesküvés elmélet from my side: Mi van ha ez az egész story arra megy, hogy megbuktassák a vezetőséget???
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vinszentvega 2017.07.31. 11:40:00-kor.
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.07.31. 11:04:13

Cestus írta:(ha nem hosszabbít ott is több pénzért évente)
valószínű :D bár a tevehajcsárok lehet kicsesznek vele, kivásárlási ára úgysem lesz ,akkor meg minek neki évente új szerződés :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.07.31. 10:45:05

Robcsyy írta:
gamerpapa írta:AS-es hírforrás szerint a felkészülési Classico után bement a Real öltözőbe "elköszönni", és két mezt is magával vitt.
siman kinezem belőle, hogy pár év múlva ott köt majd ki
Szerintem meg lehetetlen kategória. Ha aláír a PSG-hez, 30 évesen tud szabadulni onnan (ha nem hosszabbít ott is több pénzért évente). Akkorra meg már nem fog kelleni a Madridnak, pláne nem akarják majd a franciáknál felhízlalt horror fizetését átvenni.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Robcsyy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2006.07.10. 21:34:57

2017.07.31. 10:42:46

gamerpapa írta:AS-es hírforrás szerint a felkészülési Classico után bement a Real öltözőbe "elköszönni", és két mezt is magával vitt.
siman kinezem belőle, hogy pár év múlva ott köt majd ki
Before you laugh at kids who believe in Santa, remember there are grown men who believe that Cristiano Ronaldo is a better footballer than Lionel Messi.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2017.07.31. 10:34:18

Szerintem neymar nem pótolhatatlan.

"LaLiga and Barcelona are bigger than Neymar," Javier Tebas

Szerintem minden játékos pótolható. Ha csak a játékot vesszük alapul! Akár középszerű játékosokkal is óriási sikereket lehet elérni, ha minden összhangban van.

Érzelmi alapon lehet esetleg pótolhatatlan, bár effelől is komoly kétségeim vannak. Bár biztos van/volt olyan sportszurkoló a történelemben, aki egy kedvenc focistája visszavonulása után folyamatos űrt érzett a szívében, és nem is tudta tovább nézni a sportot magát, de alapvetően ez egy csapat sport és, a klubnak szurkolok, akármilyen közel is áll egy-egy játékos a szívemhez.

Én mondjuk azok táborát erősítem akik akkor nyugodnának meg ha távozna, én jobban kedvelem az olyan játékosokat, akik itt akarnak játszani nem máshol.

Ha itt is marad, nyilván óriási tehetség, és továbbra is segítené a klubot, de kedvelni töbé már nem fogom, hacsak ki nem áll és mondja, hogy kamu volt az egész ügy, csak rám szóltak hogy idáig nem beszélhetek erről. Bár szerintem már a leg hitetlenebbek is belátták, hogy vaiciláslás, és az ajánlat valós.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
gamerpapa
Jugador del Barça
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2007.09.05. 14:44:16

2017.07.31. 10:20:18

AS-es hírforrás szerint a felkészülési Classico után bement a Real öltözőbe "elköszönni", és két mezt is magával vitt.
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.07.31. 10:01:04

geridoss írta:.
Valahogy én is így vagyok ezzel. Nagyon sajnálni fogom, ha nem nálunk folytatja, de valahol megértem, hogy lépni akar még akkor is, ha az időzítése, körülménye nem a legelegánsabb és a legkorrektebb azzal a klubbal, amelyik tényleg mindent megtett, hogy nálunk játszhasson és a családjába fogadta. Együtt jászhatott a jelenkor legkiválóbb labdarúgóival, fejlődhetett úgy szakmailag, mint emberileg, bár az utóbbi eléggé megkérdőjelezhető. Mondjuk azt tényleg sokan gondoltuk, hogy nem innen fog nyugdíjba menni, de ezt azért nem hittem volna, hogy ilyen hamar fog váltani. Teljesen el tudom fogadni, ha előrébb szeretne lépi, mert ezt itt nem tudja megtenni Leo okán, ami teljesen érthető. Az egy kérdés marad, hogy a PSG-nél meg tudja e lépni az oly áhított szintet és ott feljuthat e a csúcsra, ez számomra kétséges, de valszeg nagyobb esélye lesz rá, mint itt és persze a pénz sem utolsó szempont. Nem akar várni még 2-3 évet mire kakassá válhat a "szemétdombon". A türelem nem erénye az biztos, mert még akkor is csak 28 éves lenne., ami talán a legjobb kor a labdarúgóknál. Mind1 el kell engedni, ha menni akar, akkor menjen és a lóvéból megfelelő erősítést kell venni.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2017.07.31. 09:30:55

Le lett már írva minden érv pro és kontra Neymarral kapcsolatban, de szerintem túl van ez dimenzionálva. Az ember Barcelonában sosem lesz első számú, sosem lesz Aranylabdás, itt mindig Messi lesz a középpontban, ami teljesen érthető több okból is. Neymar nem várhat még öt évet arra, hogy Messi talán elindul lefelé és átveheti a stafétát, neki sem végtelen a karrierje. Azt akarja, hogy egy klub arca legyen és ehhez egyrészt megvannak a képességei, másrészt maximálisan érthető - sőt, a Párizsban kapott további embertelen pénzösszegek nyilván még vonzóbbá teszik a dolgot.

Ennyi és kész, azt, hogy Bartomeu könyörög neki, az szerintem marhaság, szeretünk persze mindent belelátni minden féligaz hírbe, félrefordított mondatba, de szerintem semmi ilyet nem mondott és nem is hiszem, hogy könyörög. Viszont ha már elmegy a brazil, legalább végre kapjunk érte olyan összeget, amelyből lehet erősíteni. Az árából vehetünk két jó játékost a támadósorba és a középpályára, rendszert válthatunk, módosulhatnak a szerepkörök, aztán megyünk tovább, ennyi pénzért Neymartól el kell köszönni, ha ő úgy dönt. Nem ő a pótolhatatlan, hanem Messi, mert lassan tíz éve körülötte forog az egész rendszer.

Azt sem tudjuk, hogy Semedóval miért balhézott össze, azért is nagy butaság haragudni rá, mert nem nyilatkozik, hiszen ezeket nyilván egész pontosan rögzítették, hogy mikor mit lehet és mit nem.

Az anyagi rész miatt lehet rá haragudni, hogy ennyi meg ennyi milliótól szabadítja meg még a klubot, de ez meg a klub sara, azt tudjuk, hogy Neymar és főleg az apja minden centet megszerez, ami megszerezhető, nem kellett volna ilyen szerződést aláírni vele.

Nyilván szeretnénk, ha többet jelentene neki a Barca, de erre írom, hogy túldimenzionáljuk - egy játékosnak a karrierje számít, amely szempontjából úgy érzi, hogy a PSG most jobb opció. Nyert már BL-t, spanyol bajnokságot, miért lenne neki jobb még nyerni ezekből kettőt-hármat, mintha nyerne még három francia bajnokságot, plusz ő lehetne a folyamatosan erősödő PSG arca, amely vele nyilván már a BL-ben is komolyabb tényező lenne, mint eddig? El vagyunk kényeztetve azzal, hogy az ikonjaink (Puyol, Xavi, Iniesta, Messi) nem akar/akart elmenni, de ez finoman szólva sem általános a futballban, ezt azért el lehet ismerni.

Menjen, hozzunk egy minőségi támadót és egy minőségi középpályát, kicsit rendezzük a rotációt és nincs itt semmi látnivaló, nem gyengébbek leszünk, hanem kicsit mások. Persze ha nem tudunk két megfelelő embert hozni, akkor baj lehet...
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2017.07.31. 09:11:19

Én a mai napig bizakodom, hogy még valami csoda folytán itt marad a Barcánál.
Nekem óriási kedvencem. Anno a 2002-es brazil csapat miatt szerettem meg a focit, és Dinho miatt a Barcelonát. Örökös kedvencem marad, tegyen akármit, igazolhatott akárhová.

Ugyanezt az imádatot érzem Neymar iránt is. Már a Santosban, amikor még csak csilivili hülye kisgyerek módjára pörgette a labdát. Az én számomra EZT jelenti a foci. Nem vagyunk egyformák.

Nagyon boldog voltam, amikor minket választott a Madrid helyett (függetlenül a pénzügyektől), és az még boldogabbá tett, amikor kiderült, tökéletesen beleillik a gépezetbe.

Legbelül mindig is tudtam, hogy nem itt fogja befejezni a karrierjét, de azért reménykedtem, és reménykedem mind a mai napig, hogy észhez tér, és mégsem hagyja el a csapatot, nem oszlik fel az MSN, nem ér véget az álom.

Óriási csalódás lesz számomra, ha mégis vált. Nem is az, hogy elmegy, hanem hogy neki nem azt jelenti a Barca, mint én azt gondoltam. A brazilok mindig is közel álltak a szívemhez, én Alves távozását is nagyon sajnáltam, nagyon rossz volt nézni más csapat mezében, pláne a Camp Nou gyepén.

Jobban fog fájni a távozása, mint Puyolé és Xavié egyszerre (na persze értük is elmorzsoltam 1-1 könnycseppet - főleg amikor stadiontúra keretein belül Xaviről készült kisfilm ment az egyik teremben, ha ötször nem néztük végig, egyszer sem). Tudom, hogy ez sok Barca szurkolónál szentségtörés, de nem arról van szó, hogy nem hiányzik a két Kapitány.

Neymar olyan amilyen, gyerek még. De azt kívánom sose nőjön fel. Sok bosszúságot okozott nekem is, a kihagyott ziccerek, a dobálózás és a végtelen reklamálás miatt. De nézzük azt, hogy mennyi szép emléket köszönhetünk neki. És ha ezt egy mérlegre helyezzük, bőven a pozitív oldalra billen, így kijelenthető, hogy óriási, pótolhatatlan veszteség éri a klubot az ő távozásával. Létszámban lehet őt pótolni, sőt, felül is múlhatjuk, de hogy minőségben (MSN!) nem lehet őt helyettesíteni, abban biztos vagyok.

A gazdasági oldalára direkt nem tértem ki, mert engem, mint mezei szurkolót abszolút nem érdekel, hogy mennyit keres. Az sem érdekel, hogy a pénzéhes apuci mennyit zsebel be havonta, félévente vagy évente. Ez a vezetőségre tartozik, ők is aláírták a szerződést. Innentől kezdve a lőtéri kutyát nem érdekel, ha Neymarék ezt ki is használják - én is így tennék, meg szerintem ti is.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.07.30. 20:29:11

remélem legkésőbb kedden hivatalos lesz (apuci nehogy lemaradjon a holnap esedékes 26 milláról), eltakarodik innen és utána lehet az igazolásokkal is foglalkozni...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.07.30. 20:21:03

https://instagram.com/p/BXK897bAzbP/" target="_blank

Sajnálom hogy előjött a brazil vér... Játékosként nagyon sokat adott nekünk és nagyon sokat adhatott volna még. Nem így képzeltem el a nyári erősítést.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2017.07.30. 16:21:37

LG írta:
Varatrix írta:A Sport szerint jövőhéten bejelentik, már augusztusban, tehát nem holnap. [-o<
És ez miért jó nekünk? Szépen behúzza a hűségbónuszát. Nem is értem, hogy lehet ilyet belerakni egy szerződésbe júl. 31-ei határidővel. Neymar olyan szinten csinál segget Bartoékból, hogy az vmi hihetetlen. #-o
Nem jó de, már elengedtem ezt az embert! Mennyen minél hamarabb, és adja át a helyét, a mezszámát, egy olyannak aki a világ egyik legnagyobb klubjában szeretne játszani.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21161
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.07.30. 16:11:14

danianevem írta:Azért az nehezen hihető, hogy van egy hűségbónusz, ami nincs "hűséghez kötve" és esetleges eligazolásnál ne válna semmissé. Meg egyébként is egy évvel a szerződéshosszabbítás után miért járna hűségbónusz, az már maga a szerződés volt (és a fizuemelés)...
Tényleg hihetetlenül hangzik, de nem ez lenne Bartóék első ilyen húzása, belőlük ezt is kinézem.
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2017.07.30. 14:49:58

Azért az nehezen hihető, hogy van egy hűségbónusz, ami nincs "hűséghez kötve" és esetleges eligazolásnál ne válna semmissé. Meg egyébként is egy évvel a szerződéshosszabbítás után miért járna hűségbónusz, az már maga a szerződés volt (és a fizuemelés)...

Ha (papíron) tényleg járna neki, akkor szerintem se fizessék, szerződésszegésért legfeljebb pénzbírsággal büntetnének, ki aligha zárnák a klubot. A bírság meg alighanem töredéke lenne a bónusznak.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.07.30. 14:45:19

visca el barca írta:
Cestus írta:Kitervelték már ezt az apjával hosszabbításkor, Bartoék mulyaságát kihasználva még utoljára jól lehúzták a klubbot.
hűségbónuszt nem fizetném ki, pereljenek be ha nem tetszik. vagy húznám szeptemberig a kifizetést, mikor már lehet nem is esedékes....
Én sem adnám fel harc nélkül a vezetők helyében, ragaszkodniuk kell a pénzükhöz és belemenni egy perbe. Neymarék meg kérjék el azt a zsebpénzt a PSG-től inkább. Ott korlátlan pénz van és cserébe nem kell bíróságra járkálnia a srácnak edzés, meccs meg pihenés helyett.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.07.30. 14:43:11

Számomra még mindig felfoghatatlan hogy képesek voltak ilyet aláírni... :lol:

Klub birtoklását nem írták alá véletlen Neymarékra?

Remélem repülnek is szeptemberben...
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.07.30. 14:42:16

Cestus írta:Kitervelték már ezt az apjával hosszabbításkor, Bartoék mulyaságát kihasználva még utoljára jól lehúzták a klubbot.
hűségbónuszt nem fizetném ki, pereljenek be ha nem tetszik. vagy húznám szeptemberig a kifizetést, mikor már lehet nem is esedékes....
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.07.30. 14:38:50

LG írta:
Varatrix írta:A Sport szerint jövőhéten bejelentik, már augusztusban, tehát nem holnap. [-o<
És ez miért jó nekünk? Szépen behúzza a hűségbónuszát. Nem is értem, hogy lehet ilyet belerakni egy szerződésbe júl. 31-ei határidővel. Neymar olyan szinten csinál segget Bartoékból, hogy az vmi hihetetlen. #-o
Kitervelték már ezt az apjával hosszabbításkor, Bartoék mulyaságát kihasználva még utoljára jól lehúzták a klubbot.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21161
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.07.30. 14:33:29

Varatrix írta:A Sport szerint jövőhéten bejelentik, már augusztusban, tehát nem holnap. [-o<
És ez miért jó nekünk? Szépen behúzza a hűségbónuszát. Nem is értem, hogy lehet ilyet belerakni egy szerződésbe júl. 31-ei határidővel. Neymar olyan szinten csinál segget Bartoékból, hogy az vmi hihetetlen. #-o
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2017.07.30. 12:15:45

A Sport szerint jövőhéten bejelentik, már augusztusban, tehát nem holnap. [-o<
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
csabooo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2008.10.19. 18:20:56
Tartózkodási hely: Székelyföld

2017.07.30. 10:40:16

Samper írta:Emlékezzünk rá úgy, mint a híres MSN egyik tagjára. És tegyük múltidőbe.
No, azert meg nem halt meg.. :mrgreen:

Sajnalom, hogy ha egy ilyen kepessegu jatekos elmegy, de csak maganak koszonheti ezt a cirkuszt. S ilyen jatekosokra semmi szukseg hosszutavon... :roll:
Barça,Barça,Baaarça!!!
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.07.30. 10:18:43

Emlékezzünk rá úgy, mint a híres MSN egyik tagjára. És tegyük múltidőbe.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2017.07.30. 09:32:44

én csak szimplán szomorú vagyok, szerettem minden megmozdulását egy igazi focizseni.a pénz éhség az nyilván a családból (apa)ered, hajlamosabb vagyok azt elfogadni, hogy egy 25 éves ifjonc aki eddig is sokat köszönhet az apja dörzsöltségének tehát bízik benne.
amúgy oktalanság egy pl. Messivel összehasonlítani(aki amúgy egyébként szintén nem szégyenlős fajta, ha pénzről van szó!) aki alaposan berendezkedett egy spanyol-barcelonai életre. neki még a lehetőségei a világ összes focipályáján számításba vehetőek és akkor, addig kell élni vele ameddig lehet. megjegyzem, az efféle váltásoknak azért megvan a kockázata is ne feledjük...
ami Barto.-t illeti, szerintem normálisan áll hozzá és úgy is nyilatkozott, egy klub gazdasági teljesítményét pedig nem lebecsülni, hanem megbecsülni illik.
Válasz küldése