Neymar

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2017.08.03. 12:26:39

P.U.Y.O.L. írta:
Kubla9 írta:http://www.mundodeportivo.com/futbol/fc ... aliga.html Most ilyenkor mi van? A liga nem fogadja el a transzfert. #-o #-o #-o #-o
Főoldali cikk...
Nincs beleszólásuk, nem is értettem, (amikor először felröppent a hír) hogy hivatalosan mi közük lenne egy ilyen transzferhez...
Azt nem tudom ,de mindenesetre nem jó nekünk ha nem kapjuk meg a pénzünket és nem tudunk igazolni.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.08.03. 12:14:18

palesz77 írta:Wiki-t én is átírhatom, az sokat nem jelent.
Nem perdöntő bizonyítékként írtam, csak érdekességként.

Az életben nem fogunk tudni elkezdeni igazolni, ha még itt Tebas meg a FIFA perelgetni fogja egymást augusztusban.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.08.03. 12:10:27

Wiki-t én is átírhatom, az sokat nem jelent.

Ha jól tudom csak a kivásárlási áraknál van beleszólása az LFP-nek, kapjunk 222-t akkor a PSG-től közvetlenül, ússzák meg az adókat, bánom is én, csak záruljon már le. Nehogy már itt maradjon a nyakunkon, mert Tebas úgy döntött hogy neki nem tetszik a dolog, mi meg kötjük az ebet a karóhoz.. Magunkat szívatjuk ezzel, hogy Bartoék kötik az ebet a karóhoz. Úgyis végbemegy az üzlet végül - ha nem, nem kell ecsetelnem gondolom mennyire lesz jó ezek után az is -, csak kevesebb időnk lesz így igazolni.
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2017.08.03. 12:04:47

Kubla9 írta:http://www.mundodeportivo.com/futbol/fc ... aliga.html Most ilyenkor mi van? A liga nem fogadja el a transzfert. #-o #-o #-o #-o
Főoldali cikk...
Nincs beleszólásuk, nem is értettem, (amikor először felröppent a hír) hogy hivatalosan mi közük lenne egy ilyen transzferhez...
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.08.03. 12:02:19

https://en.wikipedia.org/wiki/Neymar" target="_blank

A wiki szerint már PSG-s.
Kubla9 írta:http://www.mundodeportivo.com/futbol/fc ... aliga.html Most ilyenkor mi van? A liga nem fogadja el a transzfert. #-o #-o #-o #-o
Hehe, kifizették a nagy lóvét, azt majd Tebasék "lefoglalják" és szépen nyaralgatnak belőle :mrgreen:
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2017.08.03. 11:57:49

http://www.mundodeportivo.com/futbol/fc ... aliga.html" target="_blank Most ilyenkor mi van? A liga nem fogadja el a transzfert. #-o #-o #-o #-o
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.08.03. 11:33:11

Varatrix írta:Pastore annyira izgatott és lelkes, Neymar érkezését illetően hogy, jelzte a vezetőségnek a 10-es mezről való lemondását is. [Mundo]
Képzelem marhára örül neki :D
Avatar
tilla07
Barça B
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2017.07.22. 14:58:11
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.03. 11:14:45

Szerintem már hozzátok is inkább apuka miatt ment, mint a klub iránti szeretetböl. Nem tudom mennyira igazaka a hírek, hogy ö ikább Madridba jött volna/volt egy elöszerzödés. Mindegy is. De az megint bebizonyosodott, hogy az ügynököknek/családnak mekkora hatalma van a játékosok felett. Elég ha csak Messi illetve CR adóügyeit nézzük, vagy Mendes igazoláspolitikáját.

Sajnos a fent nevezett "mentorok" közül sokan néha a saját érdekeiket nézik és nem a játékosét
Mindegy is hova akart igazából menni: gyanítom, a "térkép" a Madrid esetében is ez lett volna.. jön egy vaskos ajánlat és azonnal utazik tovább.


Ennyi pénzért el kell engedni, a nagy kérdés az: kivel pótoljuk ha egyáltalán pótoljuk.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tilla07 2017.08.03. 12:39:05-kor.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.08.03. 11:11:26

palesz77 írta:
Normandia írta:...
Majdnem teljesen egyetértek, egyesek durván személyes sértésnek veszik, hogy a PSG-be megy innen.. :D Elég vicces lett a topic így a végére.

Mondjuk az nekem se tetszik, ahogy kezelte az egészet, mert ez nem titkolózás volt, hogy gondolkodó fejeket oszt meg stbstb, de ez lényegtelen is igazából már. PSG meg olyan szempontból érthető lehet, hogy a rengeteg suska mellett ott aztán tényleg ő lehet a vezérbika. És az ilyen játékosok hiányoznak nekik ahhoz, hogy a BL-ben is tényezők legyenek, ő meg gondolom úgy érzi, hogy elég szabadsággal lehet olyan játékos, aki megadja azt a lökést a franciáknak, ami elég lehet egy BL-hez is akár. Azért ne feledjük, elég komoly névsor van ott, Marquinhos, Verratti, Rabiot, Matuidi, TS, jól használják a fiataljaikat is, vannak nem világsztár de jó játékosaik, Meunier, Kurzawa például, tényleg csak a Neymar féle csúcskategória hiányzik a keretükből. Ibrával nem jött össze, Neymarral lehet össze fog, leírni én se írnám le őket egyelőre.


Aztán 3-4 év múlva szerintem is Madrid felé veszi majd az irányt ha itt megunta a kalandot, már ha nekik még mindig kell majd akkor. Addigra kijön vagy 10 új Pelé a piacra, lehet szóba se kerül már majd..
Ezt a túlságos útálatot/sértődést én sem értem.
Nem akrom Neymart felmenteni, mert lehetett volna gerincesebb, de ha belegondolunk ezzel a transzferrel apuci járt legjobban. Lehet, hogy rengeteg pénzt kap, de Neymarnak a karrierjét komolyan visszavetheti, legalábbis könnyen megeshet, hogy nem tudja azt belőle kihozni ami benne van. A faternak persze ez nem sokat számít, ő több pénzt kap, az hogy Neymar mire viheti/vihette volna bőven másodlagos.
Nem hiszem, hogy többet kellene várnia, hogy igazi kihívója legyen Messinek, mintha marad. A PSG valljuk be jelenleg TOP 5-ben sincs és az igazi egyéniségek, akik eddig húzták a klubot, már kimenőben vannak. A Silva-DiMaria-Matuidi, megkockáztatom Cavani-Patore sorban is kb. 2, nagyobn max. 3 év van. Akik még igazi húzóemberek és fiatalok, lehet rájuk építeni az Marquinhos, Verratti, Lucas(?) és Draxler. Aurier, aki vagy jó vagy nem, vagy balhézik vagy nem, építeni nem lehet rá. Draxler is szerintem lassan lépni fog. Főleg ha Neymar nagyobb szabadságot kap.
De még ezek az egyéniségek sem akkorák, hogy, ha csapatnék nem funkcionálnak tökéletesen az élmezőnybe esélyük sincs bekerülni. Így is meg voltak már egyszer fenyítve az UEFA által, most is kötélen táncolnak, a nagy igazolásoknál újra jöhet krach, akkor reszeltek nekik jó időre.

Jelenleg kb. a City szintjén vannak. Szerencsés sorsolással odaérhetnek mondjuk a Bl elődöntőig, de ott elkerülhetetlen egy Bayern-Real-Barca-Chelsae-Juve kvartett, sőt egy Atma-City sem sétagalopp. És ehhez is egy jó sorsolás kell, mert ha már a nyolcad/negyeddöntőben kapnak ilyen ellenfelet könnyen repülhetnek. Ráadásul, ha mondjuk a United is elkezd épülni...
Arról pedig ne beszéljünk, ha mondjuk egy Mbappé-féle tehetség vagy jelenlegi hasonló 18-20-21 éves nagy tehetség eligazol egy élcsapatba és bejön a számítása bőven felveheti a versenyt Neymarral. Tudjuk mennyit számítanak a címek. Egy francia bajnokságot/kupát -bocsánat- le se sz...nak.
Az pedig, egy másik dolog, hogy ha a PSG-n múlik ott öregszik meg. A pénz nem érdekli az arabokat, ha igazán élcsapat akarnak lenni nem engedhetnek el ilyen játékost, kivásárlási ár ugye nincs, verheti az asztalt Neymar, nem tud elmenni. Apucinak sem lesz érdeke mert még a Real sem tudja felvenni a versenyt a fizuval.

Szóval bőven hatalmasat kockáztat a brazil.
Forca Barca!!!!
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2017.08.03. 11:08:37

Szerintetek ha tényleg eligazol 222 millióért, a Barcának az plusz vagy mínusz? :D Kitudja, hogy mi mennyiért hoztuk.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2017.08.03. 11:02:01

Pastore annyira izgatott és lelkes, Neymar érkezését illetően hogy, jelzte a vezetőségnek a 10-es mezről való lemondását is. [Mundo]
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Nyiri81
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1465
Csatlakozott: 2017.01.05. 23:06:25
Tartózkodási hely: BP

2017.08.03. 10:45:33

Csak is Puyol
babaking
Barça B
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2016.12.05. 12:16:37

2017.08.03. 10:39:50

tilla07 írta: Amúgy most is azt érzem, ez az egész átigazolási történet az apukáról szól, nem Ney akarta ezt így!

Szerintem már hozzátok is inkább apuka miatt ment, mint a klub iránti szeretetböl. Nem tudom mennyira igazaka a hírek, hogy ö ikább Madridba jött volna/volt egy elöszerzödés. Mindegy is. De az megint bebizonyosodott, hogy az ügynököknek/családnak mekkora hatalma van a játékosok felett. Elég ha csak Messi illetve CR adóügyeit nézzük, vagy Mendes igazoláspolitikáját.

Sajnos a fent nevezett "mentorok" közül sokan néha a saját érdekeiket nézik és nem a játékosét.
Madridista.
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2017.08.03. 10:08:34

Tipikus brazil srác/család. Mély szegénységből jöttek, most meg annyi pénze lesz a családnak, hogy rendezhetnek egy vizes VB-t. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Nagyon sajnálom amúgy, én végig azt hittem, hogy kacsa az egész. Szerettem a játékát, Dinho óta az első igazán szambázó brazilunk. De 222 milláért mehet. Csak aztán pótolkük minőségi játékosokkal. :oops:

Am megnéznék egy Barca-Psg egyenes kiesési szakaszt jövőre akol kitömjük őket. 8) Biztos vagyok benne, hogy előbb vagy utóbb de meg fogja bánni, hogy nem a szívére hanem az apjára hallgatott. =D> :mrgreen:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
tilla07
Barça B
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2017.07.22. 14:58:11
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.03. 09:26:05

Fiatal, törekvő, ha menni akart hát menjen, de azt gondolom, nagyon rossz döntést hozott.
Nem hinném hogy a PSG vel Bl-t fog nyerni, és akármi is lesz, onnan nem igen tapogat semerre az elkövetkezendő években, aztán mire elmehet korrekt összegért, már nem fog kellenei se a Madridnak sem másnak, addigra 14 "másik Ney" lesz a térképen.

Itt is "vezérbika" lehetett volna, max 1-2 év.

Amúgy most is azt érzem, ez az egész átigazolási történet az apukáról szól, nem Ney akarta ezt így!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.08.03. 09:08:14

Normandia írta:...
Majdnem teljesen egyetértek, egyesek durván személyes sértésnek veszik, hogy a PSG-be megy innen.. :D Elég vicces lett a topic így a végére.

Mondjuk az nekem se tetszik, ahogy kezelte az egészet, mert ez nem titkolózás volt, hogy gondolkodó fejeket oszt meg stbstb, de ez lényegtelen is igazából már. PSG meg olyan szempontból érthető lehet, hogy a rengeteg suska mellett ott aztán tényleg ő lehet a vezérbika. És az ilyen játékosok hiányoznak nekik ahhoz, hogy a BL-ben is tényezők legyenek, ő meg gondolom úgy érzi, hogy elég szabadsággal lehet olyan játékos, aki megadja azt a lökést a franciáknak, ami elég lehet egy BL-hez is akár. Azért ne feledjük, elég komoly névsor van ott, Marquinhos, Verratti, Rabiot, Matuidi, TS, jól használják a fiataljaikat is, vannak nem világsztár de jó játékosaik, Meunier, Kurzawa például, tényleg csak a Neymar féle csúcskategória hiányzik a keretükből. Ibrával nem jött össze, Neymarral lehet össze fog, leírni én se írnám le őket egyelőre.

Aztán 3-4 év múlva szerintem is Madrid felé veszi majd az irányt ha itt megunta a kalandot, már ha nekik még mindig kell majd akkor. Addigra kijön vagy 10 új Pelé a piacra, lehet szóba se kerül már majd..
Avatar
barcami
Jugador del Barça
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2008.07.25. 12:09:18

2017.08.03. 08:48:25

:) Igen, van az a szint, ami felett ezeket már más írja helyette 0-24-ben, időpazarlás is lenne.
Messinél is így megy, ahogy tudom a helyiektől. Az official bejegyzések ki vannak adva egy kreatív cégnek és neki csak egy zöld gombot kell megnyomnia és melléfirkantani valamit.
Nyiri81 írta:
barcami írta:Messi már elköszönt tőle:
https://www.instagram.com/p/BXSt62SFYWj ... y=leomessi" target="_blank

'sok sikert kíván, nagy megtiszteltetés volt együtt játszani vele'
Elképzelem, hogy Messi otthon ül a gép előtt és vágja a videót, hogy mikor éles a hír mehessen online pár órán belül :D

Vagy odaszól a sleppnek, hogy: "Valamit dobjatok össze. Mosolyogjunk, ölelkezzünk, örüljünk, de ne legyen buzis"

Inkább a másodikra tippelnék :D
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2017.08.03. 08:12:42

Írok már én is. Neymar-t nem lehet hibáztatni. Sokan azt hitték, hogy ő mekkora Barca rajongó. Ha ez így lenne, nem nyúlta volna le az apja a klubot. Gondoljatok Villára, Masch-ra, ő még fizettek is, hogy idejöjjenek.
Neymar felé senki sem mondhatja, hogy nem tett meg mindent a klubért.
Szidhatják itt sokan, hogy a pénz, pénz, de amikor fifáztok, ti nem igazoltok el össze-vissza, csak úgy? Főleg úgy, hogy Neymar-nak nincs kedvenc csapata.
Nem örülök neki, de sok sikert kívánok neki.
A végére még annyit, hogy látjuk, hogy megérte-e azt a sok pénzt, ha értelmes emberekre költjük el és nem a korrupció fog menni. Coutinho-val nem fogjuk tudni pótolni, Dembele jó lehet, de ismét kezdődhetne vele egy fiatal betanítás.
Nem baj, ha menni akar és fizetnek érte, isten áldja (meg verje bottal ha összekerülnek velünk).
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.08.03. 00:08:30

Néhányan úgy viselkednek, mint a durcis óvodások.:-D ha másnál van a játék, akkor az rohadjon meg, meg nem is volt az olyan jó játék.
De igen, baromira jó játékos és hiányozni fog egy darabig. Aztán majd jön egy másik kedvenc, akivel ugyan így elleszünk. Komolyan röhejes ez az egész. Sok pénzt adnak érte, és menni akar. Nincsen mit tenni, menjen. Az ő élete, hát dönthesse már el, hogy mi a jó neki. Ezt az egészet 3 hét alatt lezavarták, nem értem miért van a titkolózás miatt fikázva. Valszeg fék volt a szájára téve a sajtó felé. Ez egy szerződés, amit nem szoktak, csak úgy kibeszélni.
Sok sikert kívánok neki és azt is, hogy ne bánja meg a váltást, mert jó játékos. Szintet szeretne lépni, tegye, bár nem biztos, hogy Párizsban ezt megteszi, de ez majd eldől.
Köszönöm neki az itt eltöltött éveket és azt, amit nyújtott a csapatnak és amit nekünk szúrkolóknak. Valszeg több PSG meccset fogok nézni miatta.:-D
Sok sikert Ney, nekem mindig az MSN egyik felejthetetlen tagja marad.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.08.02. 22:42:09

https://twitter.com/BarcaSpiral/status/ ... 9149978624" target="_blank

Azt írják, Neymarnak meg volt az orvosija Portóban a PSG-nél, de most valamiért visszajött Barcelónába.

Közben az összes Neymaros plakátot leszedik, a boltokban bevonják a Neymaros mezeket, a csapatképekről eltüntetik a srácot.

http://rmcsport.bfmtv.com/football/psg- ... 29323.html" target="_blank

A cikk szerint mindössze azért intézték neki Portóban fű alatt az orvosit, hogy ne okozzon túl nagy felhajtást Párizsban.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.02. 22:28:27

Ronaldinho&Barca írta:Eljött hát ez a nap is. Számomra mélységesen elszomorító ez az eset. Nem árulok egy nagy titkot én kedveltem ezt a "srácot". Bár utóbbi hetekben tett róla hogy egy kicsit meg is utáljam. Furcsa ez az érzet. Van egy mezem is az ő nevével ellátva. Utálom mert egy hülye gyerek, aki mintha két számot nem tudna összeadni és itt hagyja a csapatot, sokkal nagyobb játékos is lehetne-lehetett volna belőle, ha nem a pénzt tartja szem előtt. Messi-Suarez-Neymar, unalomig ismételték éveken át, bámultuk a játékot és összhangot, 3 dudás nem fér meg egymás mellett és mégis. De, mint minden felett a mai hülye világban, a pénz többet számít. Én csak azt remélem hogy ha sz*rrá keresi majd magát(nem mintha most sem), és nem jönnek majd a címek, akkor eszébe jut hogy mit hagyott itt. Sok kihagyott helyzet, sok műesés, ez mind igaz, de azt nem lehet róla elmondani hogy nem küzdött vagy döglött meg a pályán, már az első meccsei óta. Nekem csak az számít amit a pályán látok és ez hiányozni fog + az az összhang. Amikor három ekkorra játékos a pályán kívül is barát az egy másik kategória már.

Szomorú történet abból a szempontból hogy Verrattiról szóltak a nóták, erre most robban a bomba hogy a psg kivásárolja az egyik legjobb játékosunkat, alap emberünket, és egyben amolyan jövőbeli "befektetésünket". Ez a vezetőségnek és úgy az egész csapatnak egy hatalmas fricska-blama, kudarc. Azoknak a hangoknak is igaza van akik szerint a klub a játékos felett áll, mert tényleg így van, 222 millió rengeteg pénz, annak aki ezt fel tudja fogni persze, mert nem normális összegekről beszélünk, mind emellett egy rohadt sza.r helyzet ez a számunkra, mert a focit nem arra játsszák kinek mennyi zseton csücsül a számlán. Főleg Bartoéknál, előre félek hogy lesz elköltve ez a pénz. Itt van augusztus, nyakunkon a bajnoki rajt és az egyik alap emberünk kívülről csukja be az ajtót. Sajnálom Neymart mert csak a pénz miatt megy el, de jobban Valverdét. De mondhatnám Iniestát aki örök kedvencem, Leot, legjobb éveik arra megy el, hogy a korrupt vezetés vagy így vagy úgy herdálja el a pénzt. Nagyon szomorú hogy erről szól a Barca, a botrányokról.



Ennél jobban én sem tudtam volna leírni. Most sajnálom nagyon, de ha az árából hoznánk egy Coutinho+Dembelé párost, akik beválnának, akkor még örülnék is.

De sajnos efelől eléggé kétségeim vannak...


Valverde Clasico előttre kész keretet akart...
Háát, nyár elején nem azt gondoltuk, hogy az a "kész keret" még soványabb lesz mint a múlt szezonbeli, és mégegy alapember megy el...

Tényleg hatalmas nagy fricska..Jöttünk mi hogy Verrattit megszerezzük, erre beintenek és megszerzik Neymart...

Akárhogy nézzük, ezt egy Perezzel nem lehetne eljátszani, hogy nem félmilliárdos kivásárlási árat rakjanak rá, meg mindenféle idióta hűségbónuszokat...
Avatar
Celtic
Barça B
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2009.02.24. 21:43:20

2017.08.02. 22:03:58

Ne drámázzuk túl.
Neymar elött is volt klub és utána is. Nélküle voltunk a toppon és nem vele. Jó játékos, de azért ez már túl sok.
Azt elfelejti, hogy bár a PSG ne rossz csapat de Neymaral sem fognak odaérni a végére, mert a focit csapat játsza és nem egy sztár.. Jó játékosok vannak ot, de jópár poszton nem a legjobbak és ez elég is a BL ben hogy neérjenek oda.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.02. 21:57:51

Az ahogy intézze az egészet egy rohadt szemét dolog volt. Igenis mindenkit hátba szúrt, aki eddig mellete volt. El lehet innen menni, de nem mindegy, hogyan! Lehet úgy, mint Alves, vagy lehet úgy, mint Figo és persze így is...
A szememben ez egy aljas, sunyi dolog volt. 4 évet lerombolt... Nem csodálkoznék, ha ő is megkapná bőven a fújolást, mint annak idején Figo. Sokkal többet néztem ki belőle, az emberek imádták, erre ezzel a sunyi húzással megy el. Kivárja a július 31-es bónuszt is, amikor tudja hogy el fog menni... Komolyan. A gyökérség legmagasabb foka. A nagyképű C.Ronaldo-tól nem nézném ki ezt. Inkább nem is minősítem, mert szépen nem tudnám... Remélem soha nem engedik el az arabok Párizsból és ott fog megöregedni a sz#ros francia kupáival.
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2017.08.02. 21:54:18

Topikot lassan lehetne törölni...
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2017.08.02. 21:44:36

mondanám hogy hiányozni fog, de nagyot hazudnék.. alig vártam már hogy eltakarodjon a pénzéhes faterjával együtt. majd mikor idén is megcidáztatjuk őket a BL-ben, nagyot fogok röhögni rajta. Remélem az árából normális pótlást hozunk, nem ilyen szutyok André Gomes féle töltelék embereket.
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Válasz küldése