Neymar

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
Guille
Capitá del Barça
Hozzászólások: 802
Csatlakozott: 2018.01.29. 08:34:40
Tartózkodási hely: Hungría

2023.08.16. 09:14:21

Hát igen. Szegény Neymar belátta, hogy bár élete álma visszajönni a Barcába, de a gonosz Xavi miatt nem tud.
Pedig biztos vagyok benne, hogy a pénz nem lehetett szempont.
Így meg aztán kénytelen volt elmenni minimálbérért a remek arab ligába. Mit tehetett volna szegénykém?

Amúgy nyilván mindenki úgy dönt, ahogy jónak látja a saját élete kapcsán, de ez kizárólag anyagilag éri meg neki. Az pedig, hogy még mindig ez az egy szempont létezik, szépen itéletet is mond róla.
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4461
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2023.08.16. 08:55:35

csababarca írta:
2023.08.16. 08:24:48
Ami a játéktudását és a többit illeti, azzal egyetértek.
Csak itt soha nem volt opció, egyszerűen nem tudunk versenyezni anyagilag. (szerintem egy ideje - 6-7 év- sportszakmailag sem, de ez mellékes ebben a konkrét esetben)
Az utolsó utolsó gondolat amit írtál jár a fejemben pár hete, mi lenne az elképzelés? Szezonról szezonra egyre távolabb vagyunk a nemzetközi szinttől, a jelenlegi támadó arzenállal pedig örüljünk ha valahogy a bajnokságban meglesz a bl induló hely.

Neymart nem védem, de lehet ő is belátta hogy a régi cimbora, Messi sem véletlenül nem jött, lehet ebbe a katyvaszba amiben a klub van, a végtelen ígéretekkel, projektekkel, “majd jövőre” felfogással szimplán nem kérnek belőle, ilyen áron nem - talán ez a legfontosabb, mert abban biztos vagyok visszajött volna, csak nem ebbe a szarkupacba.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2023.08.16. 08:53:40

daffy írta:
2023.08.16. 08:26:05
BarcasKrisz írta:
2023.08.16. 08:20:16
Szerintem pedig nem csinálta jól. Egy élsportoló akarjon mindig mindent megnyerni, ha már van neki világbajnoki címe, akkor másodikat-harmadikat, ha BL-t nyert, akkor szintén. Így is annyi pénze van, még adózás, meg a stábjának a kifizetése után is, hogy még az unokája sem lesz szegény.
Szerintem majd az élsportoló tudja mi a jó neki. Ez van az emberek fejében,legyen gép,menjen mindig tovább. Holott a lóf.t. ő is ember,önálló akarattal,célokkal. Ha neki elég volt pár év a legmagasabb szinten,akkor kik vagyunk mi itt a fotelban,hogy jobban tudjuk?! Legyen elégedett az életével és akkor minden oké.
Azt nem vitatom,hogy 3x ennyit kihozhatott volna magából.
Biztos vagyok benne, h nem az és nálunk jobban csak ő bánta meg azt az igazolást, mégha volt is benne logika.
Illetve egy gyengébb mezőnyben egy viszonylag jó brazil válogatottal két vb-n is leszerepelt, pedig sokkal több volt bennük.

Én a mai napig kedvelem a fickót, a játékát, amit nálunk letett 2014-2016 között, az elképesztő volt, az foci volt, az utolsó foci egyike.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2023.08.16. 08:26:05

BarcasKrisz írta:
2023.08.16. 08:20:16
Szerintem pedig nem csinálta jól. Egy élsportoló akarjon mindig mindent megnyerni, ha már van neki világbajnoki címe, akkor másodikat-harmadikat, ha BL-t nyert, akkor szintén. Így is annyi pénze van, még adózás, meg a stábjának a kifizetése után is, hogy még az unokája sem lesz szegény.
Szerintem majd az élsportoló tudja mi a jó neki. Ez van az emberek fejében,legyen gép,menjen mindig tovább. Holott a lóf.t. ő is ember,önálló akarattal,célokkal. Ha neki elég volt pár év a legmagasabb szinten,akkor kik vagyunk mi itt a fotelban,hogy jobban tudjuk?! Legyen elégedett az életével és akkor minden oké.
Azt nem vitatom,hogy 3x ennyit kihozhatott volna magából.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2023.08.16. 08:24:48

Ronaldinho&Barca írta:
2023.08.16. 08:08:26


Mindenki akarta a szakmai stábból kivéve Xavi, lehet itt köpködni Neymart de játéktudásban annyira a jelenlegi támadóink felett van, hogy kár belemenni az elemzésekbe. Sosem volt egy eszes gyerek, de amit a pályán tud az páratlan, nekünk pedig nagyon kellett volna, így marad a családias öltöző hangulat és a középcsapatos Abde, azok a játékosok akikbe a szurkolók sokkal többet látna bele mint valójában arra képesek.
Hiába akarta volna Xavi, gondolom láttad milyen szerződést írt alá a szaudiakkal.
Nem tudtunk volna azzal versenyezni.
Azt meg ne gondolja senki, hogy tizedannyiért idejött volna focizni.
Dehogy.

Ami a játéktudását és a többit illeti, azzal egyetértek.
Csak itt soha nem volt opció, egyszerűen nem tudunk versenyezni anyagilag. (szerintem egy ideje - 6-7 év- sportszakmailag sem, de ez mellékes ebben a konkrét esetben)
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
BarcasKrisz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 375
Csatlakozott: 2006.05.07. 22:46:31

2023.08.16. 08:20:16

daffy írta:
2023.08.16. 07:32:18
Barcaforever írta:
2023.08.16. 06:31:54
Rengeteg elemzést olvastunk/láttunk azzal kapcsolatosan, hogy miért igazolt el tőlünk, abból a brutálisan jó támadó trióból. Messi árnyéka vagy sem, a brutál pénz vagy sem sztem már teljesen mindegy, de ezzel a 31 évesen a szaudi ligába való bohóckodással mindent elmond magáról meg az egyéni motivációjáról. Keressen jó sok pénzt, mert még nincs neki elég és annyi. Sportszakmai érdekek manapság már háttérbe szorulnak, ahol ilyen szó szerint beteg összegek röpködnek a játékosoknak.

Sikerült feltennie az i-re a pontot. Ancelotti ha brazil kapitány lesz olyan tökös, hogy nem hívja be?
Brazil,ott ez nem ritka. Isteni tehetsége volt,meg egy 5-6 éves érdemi európai karrierje.
Egy vb trófeát hagyott benne a sportban,minden mást hazavitt. Bulizott,betegre kereste magát. Nem tudom azt mondani,hogy nem jól csinálta.
Szerintem pedig nem csinálta jól. Egy élsportoló akarjon mindig mindent megnyerni, ha már van neki világbajnoki címe, akkor másodikat-harmadikat, ha BL-t nyert, akkor szintén. Így is annyi pénze van, még adózás, meg a stábjának a kifizetése után is, hogy még az unokája sem lesz szegény.
" A hazád nélkül, senki sem vagy
Nincs már helyed, nincs életed,
Jöttment lett a bélyeged..."

/Ismerős Arcok/
http://www.ismerosarcok.hu
Avatar
Deluigi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1827
Csatlakozott: 2021.06.08. 22:25:50
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely

2023.08.16. 08:12:39

Ronaldinho&Barca írta:
2023.08.16. 08:08:26
Mindenki akarta a szakmai stábból kivéve Xavi,
es Neymar

ketton all a vasar
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4461
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2023.08.16. 08:08:26

Barcaforever írta:
2023.08.16. 06:31:54
Rengeteg elemzést olvastunk/láttunk azzal kapcsolatosan, hogy miért igazolt el tőlünk, abból a brutálisan jó támadó trióból. Messi árnyéka vagy sem, a brutál pénz vagy sem sztem már teljesen mindegy, de ezzel a 31 évesen a szaudi ligába való bohóckodással mindent elmond magáról meg az egyéni motivációjáról. Keressen jó sok pénzt, mert még nincs neki elég és annyi. Sportszakmai érdekek manapság már háttérbe szorulnak, ahol ilyen szó szerint beteg összegek röpködnek a játékosoknak.

Sikerült feltennie az i-re a pontot. Ancelotti ha brazil kapitány lesz olyan tökös, hogy nem hívja be?
Mindenki akarta a szakmai stábból kivéve Xavi, lehet itt köpködni Neymart de játéktudásban annyira a jelenlegi támadóink felett van, hogy kár belemenni az elemzésekbe. Sosem volt egy eszes gyerek, de amit a pályán tud az páratlan, nekünk pedig nagyon kellett volna, így marad a családias öltöző hangulat és a középcsapatos Abde, azok a játékosok akikbe a szurkolók sokkal többet látna bele mint valójában arra képesek.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2023.08.16. 07:32:18

Barcaforever írta:
2023.08.16. 06:31:54
Rengeteg elemzést olvastunk/láttunk azzal kapcsolatosan, hogy miért igazolt el tőlünk, abból a brutálisan jó támadó trióból. Messi árnyéka vagy sem, a brutál pénz vagy sem sztem már teljesen mindegy, de ezzel a 31 évesen a szaudi ligába való bohóckodással mindent elmond magáról meg az egyéni motivációjáról. Keressen jó sok pénzt, mert még nincs neki elég és annyi. Sportszakmai érdekek manapság már háttérbe szorulnak, ahol ilyen szó szerint beteg összegek röpködnek a játékosoknak.

Sikerült feltennie az i-re a pontot. Ancelotti ha brazil kapitány lesz olyan tökös, hogy nem hívja be?
Brazil,ott ez nem ritka. Isteni tehetsége volt,meg egy 5-6 éves érdemi európai karrierje.
Egy vb trófeát hagyott benne a sportban,minden mást hazavitt. Bulizott,betegre kereste magát. Nem tudom azt mondani,hogy nem jól csinálta.
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2023.08.16. 06:31:54

Rengeteg elemzést olvastunk/láttunk azzal kapcsolatosan, hogy miért igazolt el tőlünk, abból a brutálisan jó támadó trióból. Messi árnyéka vagy sem, a brutál pénz vagy sem sztem már teljesen mindegy, de ezzel a 31 évesen a szaudi ligába való bohóckodással mindent elmond magáról meg az egyéni motivációjáról. Keressen jó sok pénzt, mert még nincs neki elég és annyi. Sportszakmai érdekek manapság már háttérbe szorulnak, ahol ilyen szó szerint beteg összegek röpködnek a játékosoknak.

Sikerült feltennie az i-re a pontot. Ancelotti ha brazil kapitány lesz olyan tökös, hogy nem hívja be?
Kép
Mascherano14
Capitá del Barça
Hozzászólások: 618
Csatlakozott: 2018.01.04. 00:19:27

2021.11.29. 10:14:38

csak hat hét, az jó lenne, rémesen nézett ki
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2021.11.29. 07:40:42

6 hét off.
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2021.11.28. 16:06:17

Ma ismét csúnyán megsérült, a bal bokája durván aláfordult. Ha szakadt vmelyik szalag akkor jó ideig nem fognak 3an együtt álldogálni.
Kép
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.05.08. 13:01:25

LG írta:
2021.05.08. 10:43:17
Egy rossz berögződésnek tartom, hogy csak a legfelkapottabb sztárokkal lehet BL-nyerni. Nézzük meg idén, kik jutotottak a döntőbe. Messi, CR, Mbappé, Neymar, Haaland :arrow: egyik sincs ott.
Teljesen helytálló !
Rossz beidegződésen túl, egy igazán naív szurkolói hozzáállás is..... :mrgreen:
A labdarúgás csapatsport. A kimagasló egyéniségek természetesen sokat tudnak hozzátenni, de nélkülük is lehet működőképes egy jó rendszer.
A labdarúgás szépsége, hogy megfelelő szakértelemmel és "csak" jó játékosokkal is remek vagy akár csúcs teljesítményt és eredményeket is lehet produkálni.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.05.08. 10:43:17

Barcaforever írta:
2021.05.08. 10:21:45
bunga írta:
2021.05.08. 06:43:02
A bulikirály már megint minket használt baleknek, hogy jobb szerződést kössenek vele a PSG-nél. De legalább ez volt az utolsó csőbehúzás.
Mbappé ha elmegy és nem sikerül egy hasonló kalibert a helyére rakni, semmit se fog ott nyerni továbbra se, aranylabda, BL, hülyére keresi magát és valakinek ez elég, neki az, amit én személy szerint nem is bánok.
Ilyet nem jelentenék ki, hogy nem fog semmit nyerni. Tavaly pl. egy nagyon erős Bayernt megszorangattak elég rendesen a döntőben. Elment Tuchel, idén már nem voltak olyan szervezettek, ami egy kis visszaesést hozott, de az elődöntő még így is megvolt. Szerintem Mbappé nélkül is lennének még lehetőségek ebben a csapatban, sőt, még Neymar nélkül is.

Egy rossz berögződésnek tartom, hogy csak a legfelkapottabb sztárokkal lehet BL-nyerni. Nézzük meg idén, kik jutotottak a döntőbe. Messi, CR, Mbappé, Neymar, Haaland :arrow: egyik sincs ott.
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2021.05.08. 10:21:45

bunga írta:
2021.05.08. 06:43:02
A bulikirály már megint minket használt baleknek, hogy jobb szerződést kössenek vele a PSG-nél. De legalább ez volt az utolsó csőbehúzás.
Mbappé ha elmegy és nem sikerül egy hasonló kalibert a helyére rakni, semmit se fog ott nyerni továbbra se, aranylabda, BL, hülyére keresi magát és valakinek ez elég, neki az, amit én személy szerint nem is bánok.
Kép
bunga
Capitá del Barça
Hozzászólások: 729
Csatlakozott: 2021.01.26. 21:13:33

2021.05.08. 06:43:02

A bulikirály már megint minket használt baleknek, hogy jobb szerződést kössenek vele a PSG-nél. De legalább ez volt az utolsó csőbehúzás.
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2021.05.02. 23:27:29

NovaProspekt írta:
2021.05.02. 10:36:21
Remélem távol marad a klubtól a gyerek.
Az a helyzet, hogy én is így látom. Az a legnagyobb baj, hogy brazil... 29 éves, nem megdolgozott a sikereiért (jó ebbe bele lehet kötni) de egy született zseni és ezekkel a tiltott bulikkal, tesó szülinapja storykkal azt támasztja alá, hogy eléri a 32-33 éves kort és megy Amcsiba bohóckodni. Kívánom, hogy ne legyen igazam, de nézzük meg Ronaldot, Rivaldot, Dinho-t, Romariot és még sorolhatnánk egyikre se emlékszem, hogy 33 évesen annyira toppon maradtak volna és ők nem is voltak ekkora party királyok.

Most a francia bajnokság nagyon érdekes, azt hiszem 3 forduló maradt hátra és a Lille vezet, ha kiesnek a Bl-ből meg a bajnokság se lesz meg, úgy nagy sírás lesz és sztem a bajnokság szempontjából hatalmas blama és szerintem menne kupát nyerni valahova, úgy hogy Mbappé szerintem biztos megy Madridba.
Kép
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2021.05.02. 10:36:21

Remélem távol marad a klubtól a gyerek.
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2021.05.02. 09:53:21

Csereljetek el Messire.
Parizs meg bele is menne.
Ti meg eladtatok egy 35 eves jatekost egy 29re.
Perfekt deal. :mrgreen:
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2021.05.02. 09:28:05

Nem fog eljönni. Ajánlanak neki még egy 20%-os fizuemelést,ő meg elfogadja majd. Biztos idejön hozzánk negyed annyi fizuért,mert annyira szereti a klubbot,nem? :D
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 843
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2021.05.02. 08:52:07

vg99 írta:
2021.05.02. 06:58:43
Bennem nagyon vegyes érzés a lehetséges leigazolása.
Nem is a lelépese, a balhéi, viselkedése miatt leginkább, mert ma is jó játékos,
Inkább azért mert szerkezetileg nem látom a helyeket vele, ill. Rövid távú lenne az építkezés. Egy Messe-Aguero-Neymar sor ütős, de max 1-2 évig, aztán komplett csere.
Ha választani kellene 100x inkább Haaland, aki fiatal, illik a szerkezetbe, hiányposzt.
Neymar csak akkor, ha mindkettő tudna jönni. Mondjuk Gríz+Dembele+Umtiti pakkra elcserélném, mert sok jó játékos jobb, mintha egy sincs.
De akkor miből lesz Haaland? Elméletben persze Coutinho+Pjanic+Braith+Firpo+Todibo érhet kb. 80at, de ez az elmélet..
Én nehezen tudom elhinni,hogy Neymar visszajöjjön. A PSG tavaly is megérdemelte volna a BLt,de nem jött össze és most sem fog. Ha elengedik Mbappet és Neymart, akkor pár évre tuti eltávolodnak a BLtől.

De nem értem Haalandért miért vannak sokan oda. Totál barcaidegen, tenyészbika nem több. Ráadásul amikor tudtam,néztem a meccseit,nagyon kevés csapat védekezik úgy ellenük,mint ellenünk. Amikor hasonló van,akkor nincs tudománya,akkor sem,ha a társak nagyon keresik. És ez meg a másik. Nálunk keresnék? őszintén kétlem, Dembelének sok jó megindulásából csak nagyon ritkán adjuk neki. Nálunk van a kötelező hátrapassz Messinek, Albától és Grizestől, mindenképpen. Szerintem ez a csapat eltékozolná Haalandot, ilyen alapon, ha változtatni nem tud a Barca,márpedig nem tud, inkább tényleg egy Neymarféle ember kell,aki váratlant is hoz a játékba kis területen.
vg99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2019.04.15. 18:07:51

2021.05.02. 06:58:43

Bennem nagyon vegyes érzés a lehetséges leigazolása.
Nem is a lelépese, a balhéi, viselkedése miatt leginkább, mert ma is jó játékos,
Inkább azért mert szerkezetileg nem látom a helyeket vele, ill. Rövid távú lenne az építkezés. Egy Messe-Aguero-Neymar sor ütős, de max 1-2 évig, aztán komplett csere.
Ha választani kellene 100x inkább Haaland, aki fiatal, illik a szerkezetbe, hiányposzt.
Neymar csak akkor, ha mindkettő tudna jönni. Mondjuk Gríz+Dembele+Umtiti pakkra elcserélném, mert sok jó játékos jobb, mintha egy sincs.
De akkor miből lesz Haaland? Elméletben persze Coutinho+Pjanic+Braith+Firpo+Todibo érhet kb. 80at, de ez az elmélet..
ALEXDP
Capitá del Barça
Hozzászólások: 582
Csatlakozott: 2008.08.18. 11:37:11

2021.05.02. 01:04:37

bence0330 írta:
2021.05.01. 21:02:55
Most nézem a főoldali cikket. Neymar még mindig terítéken van? Szerintem szembemennénk a leigazolásával kb mindennel, amire most szükségünk van, és amit most gyakorlatilag meg tudunk oldani kasszailag... Főleg a csapategységen aggódom, azért a Neymar-féle hozzáállás nekem cseppet sem tetszik, akármilyen jó játékos, ráadásul 17 óta sok súlyt is felszedett, meg sérülékeny is már nagyon. No meg fiatalabb sem lesz már. Fatiban én majdhogynem az új Neymart látom, ha visszatér oda, ahol abbahagyta. Fati meg hamis kilences? És akkor Messi mi lesz? Szerintem a leigazolásával mindenképp ártanánk Ansunak...
Mondjuk eleve nemigen hiszek az egész megvalósulásában, de én személy szerint ellene vagyok.
Szerintem Ney tehetségesebb volt, mint Fati, bár lehet nem a tehetség a jó szó rá. Nagyjábol évekig a top háromban volt a világon, igaz harmadikként. Ansu ettől még őrült messze van, a sérülése előtt is messze volt. Viszont tény, nem tudjuk meddig fejlődhet, de persze, örülni fogok nagyon, ha később kiderül, hogy én tévedtem😃
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.05.01. 21:02:55

Most nézem a főoldali cikket. Neymar még mindig terítéken van? Szerintem szembemennénk a leigazolásával kb mindennel, amire most szükségünk van, és amit most gyakorlatilag meg tudunk oldani kasszailag... Főleg a csapategységen aggódom, azért a Neymar-féle hozzáállás nekem cseppet sem tetszik, akármilyen jó játékos, ráadásul 17 óta sok súlyt is felszedett, meg sérülékeny is már nagyon. No meg fiatalabb sem lesz már. Fatiban én majdhogynem az új Neymart látom, ha visszatér oda, ahol abbahagyta. Fati meg hamis kilences? És akkor Messi mi lesz? Szerintem a leigazolásával mindenképp ártanánk Ansunak...
Mondjuk eleve nemigen hiszek az egész megvalósulásában, de én személy szerint ellene vagyok.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Válasz küldése
cron