Neymar

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.09.02. 22:51:01

ZolTano írta:
Mezner2 írta:és van meccsenként legalább 1 olyan labdátvétele/ passza, amit a csapatból csak tőle és Initől lehet várni,
és persze Messitől....;)
NEM! Messi pont attól nagyszerű, hogy egyszerű, nem színezi feleslegesen, mindig a legegyszerűbb módon oldja meg a dolgot, viszont azt hiba nélkül és tökéletesen, belőle hiányzik az a fajta virtuozítás ami megvan Neymarban, és Iniben.
ZolTano
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2012.03.12. 12:49:39

2013.09.02. 22:45:57

Mezner2 írta:és van meccsenként legalább 1 olyan labdátvétele/ passza, amit a csapatból csak tőle és Initől lehet várni,
és persze Messitől....;)
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.09.02. 22:40:07

Meggyőződésem, hogy ha megkérdeznék tőle, hogy mit jelent az, hogy elveszett labda. csak meresztené a szemét, mert magáról a fogalomról sem lenne fingja sem :mrgreen: Úgy megy minden elvesztett bogyó után (ha ő veszíti, ha nem) mintha az élete múlna rajta (a sárgáit is ennek köszönheti általában) , és van meccsenként legalább 1 olyan labdátvétele/ passza, amit a csapatból csak tőle és Initől lehet várni, egy virtuóz a srác, egy kicsit több önbizalom és 3-4 éven belül odaemelkedhet, ahol egy másik brazil elődje volt (legalábbis reményeim szerint) [-o< [-o<
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6725
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2013.09.02. 19:47:02

Replay írta:
S.Agüero írta: Kis passz. :
http://youtu.be/8abvKKQmZCQ" target="_blank
Ezen még mindig nem tudom magam túltenni. Egyébként nagyon jól mozgott tegnap is.
Itt pl. az lett volna a játék, ha visszateszi Neymarnak (üres kapu), ezt már az élőképen is gondoltam, a lassításon pedig látszott is.

Iniesta mellett ő van a legnagyobb barátságban a labdával, de felállt védelem ellen ugyanúgy kínlódik, mint a többiek, holott tehetséges és kiemelkedő technikai tudású a srác. R10 idejében pl. egész más volt a játékunk, abban ő is sokkal eredményesebb lenne.

Az, h Messi lassan 10 éve eteti a védelmeket, mindent elárul az ő tehetségéről és karrierjéről. Pelé és Maradona született ekkora tehetséggel, senki más.
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.09.02. 17:37:28

ITT jobban látszik a passz.

nagyon tetszett, góllal kellett volna befejezni ezt a támadást.

egyébként az a durva, hogy még így is bérelném a kezdőbe a helyét, hogy bár bíztató, de azért felemás idénykezdeten van túl.
messin kívül a többi támadó még ennyire sem játszik jól.
Replay
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2930
Csatlakozott: 2006.05.17. 23:14:40

2013.09.02. 16:07:10

S.Agüero írta: Kis passz. :
http://youtu.be/8abvKKQmZCQ" target="_blank
Ezen még mindig nem tudom magam túltenni. Egyébként nagyon jól mozgott tegnap is.
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.09.02. 16:02:06

Szimpatikus a hozzáállásra. Küzd, hajt minden labdáért, besegít a védekezésben is, de remélem, ahogy haladunk előre egyre többet fog vállalni az előre játékban is, mert ennél jóval többet tud. Így is hasznos, vannak remek passzai, megindulásai, de pl. a tegnapi meccs után is volt egy olyan érzésem, hogy még maradt a lábában bőven váratlan megoldás. Érthető, ha még így az elején visszafogottabb egy kicsit, csak a lényeg, hogy a későbbiekben merjen többet vállalni.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Frank Rijkaard
Capitá del Barça
Hozzászólások: 841
Csatlakozott: 2006.07.24. 15:56:30

2013.09.02. 15:58:56

Capon írta:
Lionel85 írta:Sokat és jól dolgozott, bár megint sikerült egy kis ellenszenves mozdulattal rontani az addig hibátlan mérlegén. Azért a lökésért, amiért sárga lapot kapott, jó lenne kicsit megdorgálnia Martinónak
Azért a tök értelmetlen sárgáért nem kicsit kell megdorgálni! Amúgy is benne van a játékában a törlesztés most a hülye felesleges baromságok miatt is izgulni kell majd, hogy be ne sárguljon? Még 1-2 meccs és már töltheti is le az 5 sárgás eltiltását. Több sárgája lesz mint Masnak. Azért ezt nem kéne.
a meccs 75. percében egy kontrát akadályozott meg azzal, hogy nem engedte gyorsan elvégezni a bedobást. alba fentragadt, nem voltak meg hátul, nagyon messze volt ez a felesleges baromságtól
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2013.09.02. 15:51:37

Lionel85 írta:Sokat és jól dolgozott, bár megint sikerült egy kis ellenszenves mozdulattal rontani az addig hibátlan mérlegén. Azért a lökésért, amiért sárga lapot kapott, jó lenne kicsit megdorgálnia Martinónak
Azért a tök értelmetlen sárgáért nem kicsit kell megdorgálni! Amúgy is benne van a játékában a törlesztés most a hülye felesleges baromságok miatt is izgulni kell majd, hogy be ne sárguljon? Még 1-2 meccs és már töltheti is le az 5 sárgás eltiltását. Több sárgája lesz mint Masnak. Azért ezt nem kéne.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2013.09.02. 15:40:55

Sokat és jól dolgozott, bár megint sikerült egy kis ellenszenves mozdulattal rontani az addig hibátlan mérlegén. Azért a lökésért, amiért sárga lapot kapott, jó lenne kicsit megdorgálnia Martinónak, bár ezt még lehet az ifjonti hévnek tulajdonítani. Egyébként pedig abszolút pozitív véleménnyel vagyok róla, jó igazolás. Régebben nem támogattam idehozatalát, de amióta Villa szerencsétlenkedett a Barcelonában, indokolt volt egy olyan szélső támadó leigazolása, aki valóban lendületet ad a támadásoknak és nem tűnik el sokszor hosszú percekre a mezőnyben, mint tette Villa.
Kép
Kép
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.09.01. 23:56:14

Naneee, csak Pedro-val ne akarjuk már összehasonlítani. A dinamikája, a cselei, a gyorsasága, a passzai, lát a pályán, mer előre cselezni.
Ki mondta, hogy ebben jó Pedro? :wink:

Kis passz. :
http://youtu.be/8abvKKQmZCQ" target="_blank
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2013.09.01. 23:50:20

bence-barca írta:
Zolee23 írta:Küzd keményen, visszajön védekezni, nem színészkedik, nincs felesleges pofázás megy előre és teszi a dolgát. Így tovább.
Ezt a részét még Pedro is megcsinálja, de őt meg a fél fórum elküldené... :lol:


Első két bajnokinkat nem láttam, h h szállt be Neymar csereként, ma adott egy szép gólpasszt, de azért még sokat kell majd tennie,ez hosszú távon nem lesz kielégítő. Persze tudom, h csak most érkezett és nagyjából ezt is vártam tőle, mert azért látszik, h ígéretes kis játékos lehet itt! :wink:
Naneee, csak Pedro-val ne akarjuk már összehasonlítani. A dinamikája, a cselei, a gyorsasága, a passzai, lát a pályán, mer előre cselezni.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19557
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.09.01. 23:38:07

Én "fanyalogtam" ellene, de nagyon örülök, hogy pozitív jeleket mutat, s ami külön öröm, hogy hajt, nem rest védekezni. Kicsit még mindig sokat babrál a labdával, de fizikálisan is lassan utolérheti magát, s jó lehet. Van még mit tanulnia, az azért látszik, mert sokszor nem azt csinálja, amit kellene, de javuló tendenciát mutat, s ez jó.
Kép
Kép
Kép
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2013.09.01. 23:36:12

Zolee23 írta:Küzd keményen, visszajön védekezni, nem színészkedik, nincs felesleges pofázás megy előre és teszi a dolgát. Így tovább.
Ezt a részét még Pedro is megcsinálja, de őt meg a fél fórum elküldené... :lol:


Első két bajnokinkat nem láttam, h h szállt be Neymar csereként, ma adott egy szép gólpasszt, de azért még sokat kell majd tennie,ez hosszú távon nem lesz kielégítő. Persze tudom, h csak most érkezett és nagyjából ezt is vártam tőle, mert azért látszik, h ígéretes kis játékos lehet itt! :wink:
Zolee23
Capitá del Barça
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2009.08.17. 22:27:25
Tartózkodási hely: Budapest

2013.09.01. 23:16:30

Anno kifejezetten irritáló fazon volt, főleg a nevetséges hajzatai miatt, de mostanra az egyik kedvencem a csapatból. Küzd keményen, visszajön védekezni, nem színészkedik, nincs felesleges pofázás megy előre és teszi a dolgát. Így tovább.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.08.29. 12:06:31

kanty írta:Kb. az egyetlen olyan mezőnyjátékos volt, akinek a teljesítményét, ha minimálisan, de értékelni lehet. Nem jöttek össze a cselek igazából, de ahogy előttem is írták a labdavesztések után rendre letámadott.
A másik dolog: felrúgják, leütik, de nem szimulál. Sajnos már ott tartunk, hogy egy ilyen pozitívumként kell megemlíteni. Busquets és Alba figyelhetné a srácot ilyen téren.
Szerintem mezőnyjátékosként igenis kiemelkedett. Egyedül benne láttam azt, hogy veszélyes lehet. Full egyoldalas volt a játékunk. Még akkor is mikor Messi kihúzódott a jobbosra. Az, hogy Leoval mennyire nem tudott együtt játszani nem csoda. Messi egész meccsen vagy a kezdőkörnél sertepertélt vagy a jobb oldalról próbált betörni, ahol többnyire 3-4-en alárúgtak vagy elnyomták/szerelték. Viszont amikor a brazil megkapta a labdát benne volt az, hogy két védőt elküldve helyzetet teremt, csak játszótársa nem igazán akadt. Amúgy legalább 3 sárgát, ha nem többet kioszthattak volna róla. Nem akarom az egekig magasztalna, mert még sokat le kell tennie az asztalra, de eddig úgy néz ki, hogy Messi mellett végre lesz valaki akire komolyan számíthatunk támadásban.
Amúgy van valakinek valami statja hány labdát szerzett, mert szerintem kimagaslóan sokat. Látszik rajta az akarás, bizonyítási vágy, remélem így fogja folytatni.
Forca Barca!!!!
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2013.08.29. 09:32:41

Kb. az egyetlen olyan mezőnyjátékos volt, akinek a teljesítményét, ha minimálisan, de értékelni lehet. Nem jöttek össze a cselek igazából, de ahogy előttem is írták a labdavesztések után rendre letámadott.
A másik dolog: felrúgják, leütik, de nem szimulál. Sajnos már ott tartunk, hogy egy ilyen pozitívumként kell megemlíteni. Busquets és Alba figyelhetné a srácot ilyen téren.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2013.08.29. 07:26:02

Engem se nyügözöt le, de senki sem, még Messi se. Nem is igen láttam, hogy egymással összejászotak volna.
Fecó
Felícia
Barça C
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2013.08.22. 00:27:11

2013.08.29. 03:40:11

shutterisland írta:nem nyűgözött most le, eddig, mikor csereként kellett bejönnie, számomra meggyőzőbb volt.
Miért, a mai meccsen Valdesen kívül ki nyűgözött le?
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.08.29. 02:57:06

nem nyűgözött most le, eddig, mikor csereként kellett bejönnie, számomra meggyőzőbb volt.

viszont amit kiemelnék (és nagyon jó ezt látni) hogy mikor labdát veszít, azonnal megpróbálja javítani a hibát.
van, mikor nem sikerül, van, mikor csak faultolni tud, de több esetben is visszaszerezte a labdát, 3 ilyen alkalom is rémlik kapásból.
ez a hozzáállás becsülendő.

egyébként a spori jókor fújta le a meccset, pont elszaladt volna ziccerben. :lol:
herkulesxd
Barça C
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2012.04.14. 13:11:11
Tartózkodási hely: Budapest

2013.08.28. 22:05:48

visca el barca írta:dance show...
Ez zseniális :DD
****
Több spanyol lap szerint ma kezdeni fog Messivel egyetemben. Kíváncsi vagyok mit alkotnak együtt, bár én személy szerint olyan nagy dologra nem számítok tőle, bár ne legyen igazam, és oléztassa meg a Camp Nou-t :D
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.08.28. 15:07:08

Kép
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
sörvirsli
Capitá del Barça
Hozzászólások: 577
Csatlakozott: 2013.02.22. 22:30:29
Tartózkodási hely: A tizenhatoson belül

2013.08.27. 22:37:42

Nagyon jó a srác már most,teljesen Messi feeling-em amikor a védősoron kígyózik át, csak ezeket az ostoba utánrugdosós szabálytalankodásait hagyná már el! :)
Aki azt hiszi, hogy a Messi és a Messiás szavak és jelentések összecsengése véletlen, az orbitálisat téved: Isten kegyelméből való ez az ember.

Messi-Neymar = the ultimate forward duo

Paul Walker - We are always gonna miss you forever!
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.08.27. 14:22:21

ferninho írta:annyira jó volt látni, hogy nem esett össze, amikor kb majdnem lefejelte a Jesus Gamez és állt neki színészkedni, mint egy rossz ....
ritka az ilyen bármelyik bajnokságot nézzük, főleg mostanában.
Ez főleg annak a fényében pozitív, hogy emlékeim szerint a Santosban azért színészkedett néha-néha egyet-kettőt. :D

Elképesztő, mennyire könnyedén és lazán kezeli a labdát, semmi erőlködés, ráadásul nem esik át a ló túloldalára sem, mint Thiago csinálta néha, tehát nem ad el labdákat flegmaságból.

Eddig nagyon tetszik, amit csinál, csak így tovább, Ney!
Válasz küldése