Neymar

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
DavidsNeD
Jugador del Barça
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2006.01.22. 20:58:30
Tartózkodási hely: London

2013.10.06. 00:01:34

shutterisland írta:lehet, hogy ez itt szentségtörés, de tehetségből isten nem sokkal adott neki kevesebbet (ha kevesebbet adott egyáltalán) mint ronaldinhonak. :)
Na ez azért szentségtörés!

:lol:
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.10.05. 23:54:58

lehet, hogy ez itt szentségtörés, de tehetségből isten nem sokkal adott neki kevesebbet (ha kevesebbet adott egyáltalán) mint ronaldinhonak. :)

kérdés, hogy mennyire tudja kamatoztatni azt a futballtudást, aminek birtokában van, és az ösztönös zsenit, ami benne lakozik.
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.10.05. 23:32:35

Végre megvan a gól is. Megérdemelte! Nálam megont MOM :!:
Imádom nézni a játékát. Minden megmozdulása látványos és szép. Már már Dinhos! 8)
Viszont vicc, hogy mennyire szeletelik. Ma is amiket kapott. Csak nehogy sérülés legyen belőle...
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2013.10.05. 23:21:24

Ennyire kellemesen utoljára Piqueben csalódtam! Remek játék, minden gólban fontos része volt. Eddig a szezon játékosa. Ha a helyzetkihasználása feljavulna...

Szélen a legjobbunk, ha Messi helyén játszik a legjobbunk. Így tovább!!!!
A Fifa egy szégyen
Avatar
kamcore
Jugador del Barça
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2010.08.12. 13:39:17

2013.10.05. 22:59:26

shutterisland írta:majd ha aknavetővel combon lövik, talán befújják. :lol:

egyébként nem kéne erőltetni középen, a helyzetei és villanásai így is megvannak, de túl nagy a tömeg, ezt a csapatból csak messi tudja megoldani.
Ő sem mindig. Szvsz hagyjuk csak ott, had szokja.
Kép
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.10.05. 22:53:32

majd ha aknavetővel combon lövik, talán befújják. :lol:

egyébként nem kéne erőltetni középen, a helyzetei és villanásai így is megvannak, de túl nagy a tömeg, ezt a csapatból csak messi tudja megoldani.
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2552
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2013.10.05. 22:41:06

kamcore írta:3x rúgják fel, 2x tizin belül, és mehet tovább. Csodás.
Nem rántott magára senkit, persze hogy nem 11-s. Gondolkozz spanyol bíró fejjel.
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
kamcore
Jugador del Barça
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2010.08.12. 13:39:17

2013.10.05. 22:33:40

3x rúgják fel, 2x tizin belül, és mehet tovább. Csodás.
Kép
buzarita
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2013.10.02. 09:10:32

2013.10.02. 09:19:58

Jó a gyerek, a Barca béna. A tegnapi nem volt jó foci, bár a pontok megvannak. Sokkal több ötlet kell, mert nem jutunk el a kapuig. Úgy áll a Barca, mint a spanyol válogatott.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.10.02. 08:45:56

Volt már ennél jobb mérkőzése is a Barçában, de nem játszott rosszul, ismét a legveszélyesebb játékosunk volt, pár labdát is szerzett, ennek örültem, a kiállítás kiharcolása és az a passz Alexisnek pedig döntő fontosságú volt a meccs kimenetelét tekintve.

A végén kár azért a kihagyott ziccerért, de a következőt talán be fogja rúgni. :D

Neymar vs Celtic | UCL | 1/10/13 | HD
Messi hiányában a Valladolid ellen is nagy szükség lesz rá.
Richárd88
Barça C
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2013.06.03. 19:39:19

2013.10.02. 08:16:10

Mikor leigazoltuk sokan károgtak hogy kis hurka, a brazil bajnokságban könnyű villogni stb.
Így hogy a világ legjobb csapatába került, egy olyan csapatba ahol megvan már egy kialakult hierarchia a csapaton belül közel ugyanúgy tud villogni és ezért nagy dicséret jár neki. Egy kisebb csapatba meg szerintem még jobban villogna ahol minden figyelem rá hárul. Tehát egy igazi klasszis mindegy hol játszik úgy gondolom(lásd. brazil ronaldo) aki ilyen technikás és ösztönösen tolja az képes alkalmazkodni.
Pedro pl. kicsi korától erős bajnokságba nevelkedett mégis neymarhoz képest nudli a gyerek egyetlen cselt nem tud megcsinálni.
Az összjátéka pedig szerintem azért ennyire szembetűnő és esetenként azért van kevesebb csel mert itt értelmes embereknek tud passzolni ezért nem mindig kell egyedül megoldania.
Pl. egy mostani ronaldinhos videóban is látni h az öregnek még mindig van meccsenként 4-5 gyilkos passza csak olyan falábúak a társai hogy nem lesz az egészből semmi.
Pozitívan csalódtam benne tegnap igazából ha pedrót nem nézzük nem éreztem messi hiányát úgy mint korábban. Persze ha neymarral mindketten ott lesznek azért nyilván jobb de a tavalyi szinthez képest mondom: tavaly ha nem volt messi nulla játék volt. most azért egész szépen hajtotta a többieket és fabregassal is jól megértik egymást.
Avatar
Valentino Cule
Barça C
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2013.10.01. 22:37:54

2013.10.01. 23:17:04

Szerintem nem volt rossz ötlet betenni időnként középre, pláne úgy hogy nincs Messi. A gólpassz előtti labdát is középről adta. Önmagához képest ma egy kicsit talán gyengébb volt, de próbálkozott, melózott. Jót tenne neki, ha beverne egy pár gólt és megjönne végre az önbizalma is egy kicsit.

kamcore írta:
shutterisland írta:nem tudom, ki találta ki, hogy jó ideig középen őrlődjön, kapta is a csomagokat.
magához képest nem játszott jól, voltak hibái, de az az elfutása, ami után jött a kiállítás, kulcs volt a győzelemhez.

messi hiányában a legveszélyesebb játékosunk volt, a helyzeteiért kár.
Gondolom bepróbálták Messi helyén.

Beverhette volna am a két ziccert. Fab4, meg Samaras után meccs 2. legjobbja.
Avatar
kamcore
Jugador del Barça
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2010.08.12. 13:39:17

2013.10.01. 23:10:59

shutterisland írta:nem tudom, ki találta ki, hogy jó ideig középen őrlődjön, kapta is a csomagokat.
magához képest nem játszott jól, voltak hibái, de az az elfutása, ami után jött a kiállítás, kulcs volt a győzelemhez.

messi hiányában a legveszélyesebb játékosunk volt, a helyzeteiért kár.
Gondolom bepróbálták Messi helyén.

Beverhette volna am a két ziccert. Fab4, meg Samaras után meccs 2. legjobbja.
Kép
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.10.01. 23:03:49

nem tudom, ki találta ki, hogy jó ideig középen őrlődjön, kapta is a csomagokat.
magához képest nem játszott jól, voltak hibái, de az az elfutása, ami után jött a kiállítás, kulcs volt a győzelemhez.

messi hiányában a legveszélyesebb játékosunk volt, a helyzeteiért kár.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2013.10.01. 22:57:46

a ziccert a végén illett volna belőni, viszont ma is jó volt szerintem.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.09.30. 18:01:04

Bakker, nem kell ezen agonizálni, Neymar-Sanchez-Pedro és kész. Sanchez agilis, gyors, alacsony súlypontú, erős játékos, tökéletes arra, hogy ezekkel a benga állatokkal birkózzon. Előrebocsátom, egy labdával nem fog találkozni egész meccsen, de a feladatát el fogja végezni.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.09.30. 16:49:46

Igazatok van, igazából csak azért merült fel bennem az ötlet, mert nem szeretném, ha megint Cesc tolná Messi-poszton. :D Bár valóban ki lenne téve az elnyomás veszélyének Ney, de ha visszalépne a labdáért, akkor nagyobb eséllyel tudna a beindulásaival és néhány csellel veszélyt teremteni ott középen, mint Fabre.

Jobban belegondolva talán mégis Alexist kéne berakni középre, Neymar pedig így maradhatna a baloson.

Kíváncsi leszek, Tata mit fog lépni.
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.09.30. 16:42:10

Chino írta:Neymart betenni középre, főleg ezek a skót védők helyére öngyilkosság. Meghalna. neki hely kell, úgy elnyomnák ott mint a csikket.
Egyetértek, szerintem is elvetélt ötlet. Fölösleges beküldeni a darálóba, mert nem bírna és ezzel együtt a csapat is elveszítené gyakorlatilag az egyetlen potenciális veszélyt jelentő szélsőjét. Nagy az elvárás vele szemben, mert Messi hiányában főként neki kell majd váratlant húzni a skótok ellen, amivel eldöntheti a meccset.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7411
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.09.30. 16:32:41

Neymart betenni középre, főleg ezek a skót védők helyére öngyilkosság. Meghalna. neki hely kell, úgy elnyomnák ott mint a csikket.
Talán Alexis lenne a legjobb megoldás. A mozgásával képes lehet szétzilálni a védelmet és ha birkózás lesz, abban sem elveszett ember. Amikor középen játszott sokkal hasznosabb is volt, mint szélen, Neymar pedig érkezhet lendületből. Persze olyan gyors kényszerítőket ne várjunk mint Messivel, de a brazil úgy kell oda a szélre mint egy falat kenyér. Amit a főoldali cikkben írtak Ronnie-és Eto'o párhuzamáról, abban a chilei lenne a legideálisabb.
Forca Barca!!!!
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.09.29. 16:46:19

Sajnálom, hogy ezt kell mondanom, de gyakorlatilag nulla volt a széljátékunk az Almería ellen, és ez nagy részben Neymar hiányának tudható be, elképesztő, mennyi lendületet és kreativitást tud adni a brazil a csapatnak, ha játszik.

Ha Messi mellett ő is jelen van a pályán, akkor elviselhető, hogy az egyik szélen a másik három támadónk egyike futballozik (lefordítom: a mezünket hordja és ide-oda fut a pályán :mrgreen: ), de ha mondjuk sérült vagy éppen pihen (mint tegnap), akkor nem túl rózsás a helyzet.

Bele se merek gondolni, mi lesz, ha esetleg véletlenül megsérül a Clásico előtt, és ki kényszerül hagyni a derbit... Bár inkább nem festem az ördögöt a falra. :D

Nem arról van szó, hogy lenézném vagy nem becsülném meg Sánchezéket, tisztában vagyok az ő értékeikkel is (azt hiszem), de Neymar egyszerűen más szint, már most is, fényévekkel könnyedebben, veszélyesebben, kreatívabban játszik, mint Pedróék.

A Celtic ellen pedig nagyon megnézném Messi posztján, és - mivel már nem Tito az edző - erre látok is esélyt, bár valószínűbbnek tartom, hogy ismét Cesc lesz feljebb tolva.
Varatrix írta:Évi több milláért én seggig érő rózsaszín hajba is játszanék, ha azt kérnék.
Majd ha multimilliárdos leszek, megveszem az egyik angol topcsapatot, és szükségem lesz egy jó középpályásra, akkor emlékezni fogok rád. :mrgreen:
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2013.09.26. 15:55:37

Márpedig szerintem ezek a klub nyomására történnek. Azért gondolom Ibra sem a levegőbe beszél, hogy ilyenekre odafigyel a klub. "Mi itt a Barcelonánál a földön járunk."

Ahány ház annyi szokás...

Évi több milláért én seggig érő rózsaszín hajba is játszanék, ha azt kérnék. Nemhogy értelmes frzkókban.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
gyuri03
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 328
Csatlakozott: 2008.07.06. 12:38:08

2013.09.26. 15:27:33

neobarca írta:
kanty írta:Nem kellenek az összeesküvés-elméletek. Szerintem simán csak kezdett adni magára, vágatott egy normális frizurát, ami mellesleg jól is áll neki.
Hát nem tudom Kanty és Visca. Nekem nem tetszik a sérója. Konkrétan ez nem ő. Nem gyártok semmilyen összeseküvés elméletet. Ez tény. :lol:
De elég ha visszagondoltok a műlt "szélsőseges" frizuval idekerült emberekre. Vagy pl a mostani emberekre. Song-ot pl meg sem ismertem a múltkor. :mrgreen: De Dani-nak sincs 1-2 meccsnél tovább szőke meg pánkos meg mittoménmilyen haja. 8)

Egyébként nekem tökmind1, a lényeg, hogy jól tólja a zsugát, adja a gólpasszokat és vágja a gólokat. Minden esetre sztem [auto_cenzúra] állt neki a kakastaréj meg a trendi frizkók. :wink:
http://www.foci-live.hu/files/2013/07/neymar-130715.jpg" target="_blank Ez volt a tökéletes :) nem kirívó, viszont nem is olyan hülyegyerekes mint most :D
Kép

/A zsenialitás és a hülyeség között az a különbség, hogy az előbbinek határai vannak./ Einstein

2010. 11. 29. Barcelona-realmadrid 5:0 újabb történelmi pillanat :)
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.09.26. 11:25:57

kanty írta:Nem kellenek az összeesküvés-elméletek. Szerintem simán csak kezdett adni magára, vágatott egy normális frizurát, ami mellesleg jól is áll neki.
Hát nem tudom Kanty és Visca. Nekem nem tetszik a sérója. Konkrétan ez nem ő. Nem gyártok semmilyen összeseküvés elméletet. Ez tény. :lol:
De elég ha visszagondoltok a műlt "szélsőseges" frizuval idekerült emberekre. Vagy pl a mostani emberekre. Song-ot pl meg sem ismertem a múltkor. :mrgreen: De Dani-nak sincs 1-2 meccsnél tovább szőke meg pánkos meg mittoménmilyen haja. 8)

Egyébként nekem tökmind1, a lényeg, hogy jól tólja a zsugát, adja a gólpasszokat és vágja a gólokat. Minden esetre sztem [auto_cenzúra] állt neki a kakastaréj meg a trendi frizkók. :wink:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
StickyFingaz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 808
Csatlakozott: 2012.07.12. 20:38:58

2013.09.25. 23:11:28

S.Agüero írta:Kép
Ez a gyerek tuti Neymaré? :D Sztem valami skandináv kertészük lehet,aztán néha meglátogatja az asszonyt míg Ney az edzésen kerülgeti a bólyákat. :mrgreen:

A kis Thiagót meg valami jóféle táppal etethetik,mert már most nehezebb mint az apja. :mrgreen:
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.09.25. 22:06:20

Kép
Válasz küldése