Neymar

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2015.04.06. 18:11:44

Neymarnak jelenleg az é meglátásom szerint identitás gondjai vannak elsősorban, és ennek két oka van:
- az egyik a Messihez fűződő viszonya. minden áron neki akar megfelelni, ha lasztit kap tőle azért, ha ő van helyzetben akkor viszonozni akar és ez bizony görcsössé teszi. ez az oka annak is hogy bizonytalan, és gyakorta rossz döntést hoz - passzol amikor lőni kellene, vagy lő de már kiszorított helyzetből...
- a másik hogy ez a bizonytalanság generálja a góltalanság okozta stresszt, ami nem egyedi eset, szinte minden sztárral előfordul.
a tegnapi meccsen egyébként mindhárom nagyágyú egyformán becsődölt, szinte alig volt említésre méltó (hozzájuk méltó!) megmozdulásuk.
és még egy dolog: nem tudom másnak is feltűnt e? Neymarra utaznak! utazik néhány bíró, úgy vélik, hogy könnyen esik, és utaznak a védői, mert félnek a cseleitől... így aztán most valami egál féle van körülötte vagdalják is rendesen és (védekezésképpen) esik is rendesen.
ettől még ő egy klasszis már most is! és én személy szerint bírom a játékát és szurkolok neki, hogy jöjjenek azok a cselek és persz a gólok....
Mathieu18
Barça B
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2015.01.10. 20:34:23

2015.04.06. 17:37:08

A hetek óta tartó gyengélkedése, rossz játéka, impotens játéka okán megérett arra, hogy a kispadot melegítse egy-két alkalommal. Nem vesztenénk semmit a hiányával.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.04.06. 17:35:37

Tényleg nincs a legjobb formában, de be kell vallani tegnap a második félidőben még így is ő volt a legveszélyesebb a támadótriónkban.
Az, hogy most elfáradt (főleg fejben) szerencsére nem olyan mint egy komolyabb sérülés, ebből hamarabb ki lehet lépni, de akármennyire is ekézve van, (sokszor jogosan én is maximálisan elismerem) szükségünk van rá. Kell olyan ember aki megbontja a védelmeket, akire lehet számítani, hogy váratlant húz és akár két-három védőt is otthagy.
Jó lenne, ha visszatérne az idény eleji forma, mert ebben a hónapban nagyon kelleni fog.
Az, hogy most erre a három emberre épül és nem az Ini-Xavi-Messi trióra van egy rohadt egyszerű válasz. Az előbbi kettő, de főleg Xavi jóval túl van azon a szinten, hogy ennyire számolni lehessen vele/velük. Megtehetnénk, de akkor kb. a Valenciával játszanánk a harmadik helyért.
Forca Barca!!!!
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2015.04.06. 15:58:53

Hát van benne valami, az biztos. Főleg, mikor a 3 támadó visszalép labdákért és kombinálnak a középpálya felső harmadában, mennek a helycserék, stb. Egy Rakitic valószínűleg azért a legjobb középpályásunk idén, mert kijönnek a rakkolós kvalitásai, míg Iniesta támadóbb szellemű, aki a védelmet hivatott felbontani, passzokkal, cselekkel. Ezeket megteszi a 3 támadó, így Iniesta, Rafinha (a támadó szellemű középpályások) eltűnnek, a posztot a védekezők hozzák le, mint Busquets, Rakitic, Mascherano. Bár ez már tényleg másik topik.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2015.04.06. 15:46:08

Én is írtam már egy párszor régebben, de ahhoz, hogy feljusson erre a szintre, még nem keveset kell bizonyítania. Bár aki ma kettő egyeneset tud rúgni a labdába, már világszenzáció, és Messivel meg Cristianoval van egy lapon emlegetve. Nem... Neymar egyelőre még csak egy ígéret az európai futballban, mindössze a 2. évében jár, egy 20 gól körüli szezon kevés ahhoz, hogy rá lehessen akasztani a klasszis jelzőt. A hype amúgy nem normális körülötte, bár ez ma a futballról alapjaiban elmondható, ebbe nem mennék bele, főleg itt Neymar topikjában. Egyébként valószínűleg ő is tudja, hogy van itt még mit letenni az asztalra, legalábbis a legutóbbi nyilatkozata erre enged következtetni, ahol gyakorlatilag ugyanezt mondja el. Csak akkor nem ártana úgy is játszani. Egyébként Iniesta nagyon gyenge az ő oldalán, ez befolyásolja szvsz az ő teljesítményét is, nem is kicsit.
Na hát igen, ebben is adom a véleményedet. Pogba is rúg két egyeneset a labdába, meg ver 1 gólt, és már Xavi szintjén van emlegetve kb. Verratti lassan ugyanez. És még lehetne hozni a pédákat.
Igen, szerintem is, Neymar egyelőre egy ígéret, aki klasszis lehet, de attól még elég messze van.

Lehet, hogy van alapja annak, hogy Iniesta gyenge az oldalán, de egyrészt épp azért gyengébb, mert Neymarnak kellett átadnia a területet, stb. Ráadásul szerintem nem Iniesta miatt van az, hogy egyszerűen előre nem is halad a cseleivel, vagy, hogy a zicereket elbohóckodja, stb.

Ráadásul amit említettek páran Iniesta topikjában, hogy 3 emberen múlik a sikeresség (MSN), arra azt tudom mondani, hogy korábban sem volt másképp, csak akkor Xavi,Iniesta,Messi 3-ason múlott.
Egyszerűen annyi a különbség, hogy az a régi 3-masban mindenki a csúcson volt, most meg egy Messi van ott, Suarez még szokja a terepet, Neymar meg szintén igen messze a csúcstól.
Ez már megint más kérdés, de biztos hogy nem 3 csatárra építettem volna a csapat gerincét, vagy legalábbis nem 3 ilyen összetételű csatárra, mert így tényleg kijön, hogy a középpályáról nem jön támogatás. Ami egyébként, szerintem, nem is jöhetne, mert egyszerűen annyi kreativitás, és szabadság nem fér bele, hogy 3 csatár + még a középpályáról valakinek.
És Iniesta is ezért sokkal gyengébb itt, mint a válogatottban, de ez már inkább az ő topikjába illik.
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2015.04.06. 15:29:50

Sanama írta:
hank1ee írta:Az egy dolog, hogy nagyot lépett előre tavalyhoz képest, de már extraklasszisnak képzeli magát a gyerek, miközben még csak nem is klasszis. Változtatnia kell, különben ugyanarra a sorsra jut, mint a honfitársai általában.
Mikor ezt mertem leírni egy fél éve, hogy ő nem klasszis, el lettem hordva mindennek. De örülök, hogy más is így látja.

Ami egyébként még hab a tortán, hogy nem csak, hogy 0 mostanában, de egyre önzőbb is az ilyen meccseken. Legalább tenné le másnak a labdát, nem pedig belevinni 3-4 emberbe teljesen kilátástalanul.
Én is írtam már egy párszor régebben, de ahhoz, hogy feljusson erre a szintre, még nem keveset kell bizonyítania. Bár aki ma kettő egyeneset tud rúgni a labdába, már világszenzáció, és Messivel meg Cristianoval van egy lapon emlegetve. Nem... Neymar egyelőre még csak egy ígéret az európai futballban, mindössze a 2. évében jár, egy 20 gól körüli szezon kevés ahhoz, hogy rá lehessen akasztani a klasszis jelzőt. A hype amúgy nem normális körülötte, bár ez ma a futballról alapjaiban elmondható, ebbe nem mennék bele, főleg itt Neymar topikjában. Egyébként valószínűleg ő is tudja, hogy van itt még mit letenni az asztalra, legalábbis a legutóbbi nyilatkozata erre enged következtetni, ahol gyakorlatilag ugyanezt mondja el. Csak akkor nem ártana úgy is játszani. Egyébként Iniesta nagyon gyenge az ő oldalán, ez befolyásolja szvsz az ő teljesítményét is, nem is kicsit.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2015.04.06. 15:05:21

Az elsőben tényleg gyenge volt, a másodikra viszont már feljavult. Szerintem a második 45 percben már nem volt olyan rossz, de sajnos még mindig gödörben van. Én is leraknám a padra egy picit, szerintem csak egy kis pihenőre lenne szüksége.
Mindenesetre most jön a szezon legfontosabb szakasza és nagyon nagy szükségünk van egy jó Neymarra.
Kép
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2015.04.06. 14:55:04

hank1ee írta:Az egy dolog, hogy nagyot lépett előre tavalyhoz képest, de már extraklasszisnak képzeli magát a gyerek, miközben még csak nem is klasszis. Változtatnia kell, különben ugyanarra a sorsra jut, mint a honfitársai általában.
Mikor ezt mertem leírni egy fél éve, hogy ő nem klasszis, el lettem hordva mindennek. De örülök, hogy más is így látja.

Ami egyébként még hab a tortán, hogy nem csak, hogy 0 mostanában, de egyre önzőbb is az ilyen meccseken. Legalább tenné le másnak a labdát, nem pedig belevinni 3-4 emberbe teljesen kilátástalanul.
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2015.04.06. 14:36:43

Az egy dolog, hogy nagyot lépett előre tavalyhoz képest, de már extraklasszisnak képzeli magát a gyerek, miközben még csak nem is klasszis. Változtatnia kell, különben ugyanarra a sorsra jut, mint a honfitársai általában.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2015.04.06. 12:36:00

Tavalyhoz képest tényleg szintet lépett, hogy tud-e még tovább fejlődni, az nagyban fejben fog eldőlni. Tényleg jellemző rá, hogy amikor nem megy az elején, vagy kap egy-két rúgást akkor kicsit elmegy a kedve az egésztől. Össze kell kapnia magát, nincs mese!
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.04.06. 11:48:20

Én nem tudom mi van vele, de azt látom rajta, hogy ha (brazilokra amúgy jellemző.....) nem úgy alakul az első 10-15 perc, akkor elmegy a kedve. Frusztrált lesz, kapkod, rossz megoldásokat választ. Tegnap azért a második félidőre feljavult és lőtt is egy gólt, amit tévesen nem adtak meg. Elsőben a nagy helyzete szerintem egy nehéz szituáció volt, pont felpattant gyorsan kellett cselekedni, jó megoldást akart, de leszorítani nem sikerült.
Tehetséges, gyors, de borzasztóan szeleburdi. Felesleges dolgai vannak, lazaság, olykor még talán nemtörődömség is jellemzi. Tavalyhoz képest szintet lépett, itt nem szabad megállni, mert mentálisan fel kell nőjön. Egy sokat dolgozó hasznos Neymarra szükség van és elengedhetetlen, jelenleg viszont mint egy durcás ötéves, aki vagy röhögcsél vagy éppen "rinyál". Kisebb gödörben van, de most egy fontos időszak jön, bízom benne sikerül kijönnie, mert fontos lenne egy gyilkos sokat robotoló Neymar.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Taibi
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 1194
Csatlakozott: 2004.11.03. 19:52:08

2015.04.06. 11:02:03

Amit a tegnapi meccsen művelt, az már közelít a legaljához.
Az egy dolog, hogy rossz formában van, mindenkinek vannak gyenge időszakai.
Az hogy úgy dobálja magát és hisztizik, mint egy 5 éves kislány, számomra rettentő irritáló, de sajnos már lassan ez is a futball része... (bár jó volna, ha minden esetben úgy lépnének fel a bírók ez ügyben, mint ahogy tegnap Suarez megkapta a sárgát teljesen jogosan).
Na de amikor megpróbálta ráfújni a taknyát a Celta védőjére?! :evil: Az egy igazi alattomos, paraszt húzás volt tőle. Ez kb a köpéssel van egy szinten, úgyhogy nyugodtan eltilthatnák egy három meccsre. Én nem bánnám.
Kép
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2015.04.05. 23:46:07

Ha anno Cesc megkapta, hogy fél szezonos játékos, akkor ez rá is tökéletesen illik eddig.
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2015.04.05. 21:58:16

Egyelőre egy jó megmozdulása nem volt. Nem értem, hogy hogyan fejlődött ennyire vissza. A 2. félidőben óriásit kell javulnia, (természetesen nem csak neki) mert eddig -1 ember.
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2015.03.30. 06:38:25

A tegnapi Chile elleni meccsben volt valami szép is a megtaposás ellenére.
http://vine.co/v/OLbun2mZO79
MateLona
Barça B
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2015.01.01. 18:48:53
Tartózkodási hely: A Nap alatt.

2015.03.29. 18:43:45

http://sportgeza.hu/futball/2015/03/29/ ... el_neymar/" target="_blank
"Talán ez a csalódás élt még túl élénken a chilei Gary Medel emlékezetében, amikor úgy döntött, hogy Neymar vádliját használja arra, hogy egy szerelés után megtámaszkodjon a felálláshoz. A brazil támadót egyébként is ott rúgták a chileiek, ahol érték, de ez a megmozdulás a Pitbull becenévre hallgató középpályástól mindenen túltett."
Zseniális... szuper... Miért kell ezt produkálni egy barátságos meccsen? :(
"A Barça egy kultúra, egy vallás, valami más. " - Thierry Henry
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.03.27. 13:13:00

barca0000 írta: Értem én hogy a foci csapat játék de azért fölég egy csatár esetébe azért ez egy egyéni játék is valahol, és nem hiszem hogy Ney annyira az a játékos lenne aki a csapat érdekeit annyira előtérbe helyezi a sajátjával szembe. És most nem azt akarom mondani hogy valakit el kell adni de azért nem biztos hogy annyira megférnek ők hárman együtt a pályán.
Nem igazán értem, hogy miért megy ez az osztás, hogy a Real ellen ilyen meg olyan önző volt és nem passzolt Suareznek.
Például amikor kidolgozta magának a helyzetet és fölé lőtte passzolhatott volna, tiszta sor, de én azt mondom, hogy ha 16 méterről, középen lövőhelyzete van, akkor töltse is rá Casillasra. Nem biztos, hogy jobb ötlet lett volna Lajos. Nem sikerült eltalálni a kaput, de jó esélye volt rá, könnyen bemehetett volna, akkor meg ő lenne a király.

Nem gondolom, hogy olyan önző lett volna, adott szép labdákat és legalább ő tényleg megbontja a védelmeket. Pedro (többek között) ebben sokkal kevesebb nála. Nem akarom leszólni a spanyolt, mert szerintem jobb játékost nem találnánk arra a szerepre, de hogy melyik hasznosabb a CSAPAT számára az nem kérdés.

A tegnapi gólja pedig... :shock:
Forca Barca!!!!
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2015.03.26. 22:23:55

Remélhetőleg most majd megtörik a jég a franciák ellen. Lőtt is egy kis gólt, ezzel a válogatottban már 43 találatnál jár.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.03.24. 13:16:21

Leon írta:Bale,Ronaldo?Ugyan már, a kanyarban sincsenek Neymarhoz képest: :mrgreen:

http://www.marca.com/en/2015/03/24/en/f ... 87690.html" target="_blank
Hazugság, legalább 200 volt.
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2590
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2015.03.24. 12:19:37

Bale,Ronaldo?Ugyan már, a kanyarban sincsenek Neymarhoz képest: :mrgreen:

http://www.marca.com/en/2015/03/24/en/f ... 87690.html" target="_blank
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.03.24. 09:40:14

Rendben meggyőztél, én többre emlékeztem plusz elvesztett párharcok, de elfogadom, hogy nem így volt.

Pedro-s részt is elfogadom, csak egyszerűen rossz nézni, hogy ő bármit csinál csak kap. (viszont nem volt helyénvaló őt felhozni, elfogadom) Hozzám közelebb áll Pedro játéka ezt meg nem tagadom. Neymart akkor jó nézni, mikor max 2 érintőből játszik, de mikor rátekeredik számomra borzalom. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2015.03.24. 09:03:40

Bob_Marley írta:
kanty írta:
Mutass egy olyan videót, ahol Pedro cselez 40 méteren keresztül, s kihagy egy ziccert.

A mezőnyben keveset dolgozott kijelentésed mire alapozod? (Tényleg érdekel.)
Mi köze van ahhoz hogy Pedro csinál-e ilyet vagy sem? Nem, nem csinál ilyet. A két megítélésre írtam. Ha 40 métert cipeli már régen rossz, ezzel te nem értesz egyet, te meg ezt szereted most akkor kössünk kompromisszumot. :D Nálam ez csapatájék nem egyéni vívás, ezt a részt hagyjuk más aspektusból közelítjük meg.

Eladott labdák, rossz passzok, kevesebb védekezés nálam ez a rossz a mezőnyben fogalma. Rosszul láttam fent tartom, most kevésbé figyeltem mi történik, elkapott a hév. :D

Nem Pedrot hasonlítottam Neymarhoz, hanem a szituációt. Neymar jobban kezeli a labdát, ügyesebb is (talán még gyorsabb is), de sok helyzetben továbbra is felesleget alkot. Könnyelmű (a helyzeteit is emiatt hagyja ki szerintem) és pontatlan sokszor. Jó alapja van, de fejlődnie kell ezekben a dolgokban. Nem Nobel díjat vár tőle az ember. Menjen, fusson, pontos legyen, kapu előtt meg halálos.

Pedronak csak annyi köze van az egészhez, hogy te kezdted a "bezzeg Pedrózást", és a szituból következik, hogy egyiket hasonlítod a másikhoz.
A kiemelt részhez: hidd el nem talán. :D

Kép
Itt vannak a passzai, nekem ez azért nem olyan vészes.
Eladott labdája pedig négy volt.

Nem akarom görcsösen védeni, csak utánanéztem, hogy statisztikailag mit tett le az asztalra.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.03.23. 19:54:01

kanty írta:
Mutass egy olyan videót, ahol Pedro cselez 40 méteren keresztül, s kihagy egy ziccert.

A mezőnyben keveset dolgozott kijelentésed mire alapozod? (Tényleg érdekel.)
Mi köze van ahhoz hogy Pedro csinál-e ilyet vagy sem? Nem, nem csinál ilyet. A két megítélésre írtam. Ha 40 métert cipeli már régen rossz, ezzel te nem értesz egyet, te meg ezt szereted most akkor kössünk kompromisszumot. :D Nálam ez csapatájék nem egyéni vívás, ezt a részt hagyjuk más aspektusból közelítjük meg.

Eladott labdák, rossz passzok, kevesebb védekezés nálam ez a rossz a mezőnyben fogalma. Rosszul láttam fent tartom, most kevésbé figyeltem mi történik, elkapott a hév. :D

Nem Pedrot hasonlítottam Neymarhoz, hanem a szituációt. Neymar jobban kezeli a labdát, ügyesebb is (talán még gyorsabb is), de sok helyzetben továbbra is felesleget alkot. Könnyelmű (a helyzeteit is emiatt hagyja ki szerintem) és pontatlan sokszor. Jó alapja van, de fejlődnie kell ezekben a dolgokban. Nem Nobel díjat vár tőle az ember. Menjen, fusson, pontos legyen, kapu előtt meg halálos.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2015.03.23. 19:51:47

kanty írta:
Bob_Marley írta:Ha ezt Pedro csinálja, akkor mi lenne....Kihagyta? Benne van, de mezőnyben is keveset dolgozott. Ne legyen kettős mérce.
Mutass egy olyan videót, ahol Pedro cselez 40 méteren keresztül, s kihagy egy ziccert.
Viccelsz? Hemzseg a jútyúb az ilyenektől :lol:
Viccet félretéve, ha Pedro játszik, számos olyan szituáció, játékhelyzet ki sem alakul, aminek a végén egyáltalán lehet helyzetről beszélni.
Itt nem Pedrot ekézném, de ez van.
De ezt már írták is előttem, mint látom.
Rivaldo-A Legnagyobb.
corol
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1203
Csatlakozott: 2011.04.06. 20:08:57

2015.03.23. 19:50:00

barca0000 írta:Neymar visszaeső formájának nem lehet köze ahhoz Suárez egyre jobb? :roll: Gondolok itt arra hogy míg nem volt Suárez, Messivel ők ketten voltak a csapat sztárjai és most hogy Luis is kezd belejönni a játékba így már hárman vannak "sztárok" a csapatba, (természetesen most a csak csatár sorról beszélek nem az egész csapatról) és lehet hogy ez nem tesz jót Ney egójának? Mert oké hogy szurkolói szemmel nagyon kis álomszerű ez az MSN trió de, mi van akkor ha pl Neymar úgy van ezzel hogy oké oké hogy jó ez a Luis de a fenének hozták öt is ide? Értem én hogy a foci csapat játék de azért fölég egy csatár esetébe azért ez egy egyéni játék is valahol, és nem hiszem hogy Ney annyira az a játékos lenne aki a csapat érdekeit annyira előtérbe helyezi a sajátjával szembe. És most nem azt akarom mondani hogy valakit el kell adni de azért nem biztos hogy annyira megférnek ők hárman együtt a pályán.
Szerintem meg nincs ilyen probléma. Mostanában valóban kihagyott jó pár helyzetet Ney, de két hónapja még Messit akartuk eladni, aztán nem értettük, hogy a "falábú" Suarez mit keres nálunk, főleg ennyi pénzért, most éppen Neymar az ügyeletes kritizálandó. Próbáljátok reálisabban nézni a dolgokat. Messi labdakezelése és pontos passzjátéka mellett (azért ő is hibázik) persze, hogy feltűnő, ha csatártársai rossz megoldásokat választanak. Lőnek, amikor passzolni kellene és passzolnak, amikor egyénileg lenne jó befejezni a támadást. De ez nem abból fakad, hogy féltékeny vagyok a másikra. Aki focizott az tudja, hogy egy jó képességű csapattárs a saját teljesítményt is emelheti, ráadásul nem azonos poszton játszó vetélytársakról van szó.
Válasz küldése