Neymar

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2019.06.21. 19:49:58

recrea írta:Sztem meg nem a pénzért ment el, hanem a koncepció miatt (amivel beetették), első számú sztár lehet, Aranylabda, Psg első, történelmi BL sikerre vezetője, Messi árnyéka, Párizs császára, biztos vagyok benne, h tömték a fejét a brazil haverok is.
Szerintem azért bőven volt annak is köze hozzá, hogy a 16 milliós fizujára nyomott egy 2,5-es szorzót majdnem a PSG. Már ha a fizetéses források igazak mindkét klubot nézve.
Barca_10 írta:Fizetésekhez csak annyit, hogy a csapat fékjének, bukfencnek szerződést hosszabbítottak, míg TS keres 90 ezret.. nem hal éhen, de nem teljesítményarányos a bérezés.
Fizus témába amúgy az a legdurvább, hogy háborgunk a játékosokén sokat, miközben hőn szeretett taktikusunk fizuja is beszarás. Bruttóba keres 24-et az öreg.
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2019.06.21. 19:14:02

MatyiG írta:
Barca_10 írta:Fizetésekhez csak annyit, hogy a csapat fékjének, bukfencnek szerződést hosszabbítottak, míg TS keres 90 ezret.. nem hal éhen, de nem teljesítményarányos a bérezés.
Azért azt is figyelembe kell venni, ki mennyi ideje van itt, mennyit játszott a csapatban, stb...

Menj már innen, a kedvencednek fizetést sem adtam volna 2 éve TS meg gyakorlatilag azt is védi amit nem lehet,rengetegszer húzott ki minket a szarból, emellett kussol, csendben teszi a dolgát. Ha valaki akkor Ő megérdemelné a csillagászati fizetést Messi,Alba és Vidal mellett.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.06.21. 15:22:58

Barca_10 írta:Fizetésekhez csak annyit, hogy a csapat fékjének, bukfencnek szerződést hosszabbítottak, míg TS keres 90 ezret.. nem hal éhen, de nem teljesítményarányos a bérezés.
Azért azt is figyelembe kell venni, ki mennyi ideje van itt, mennyit játszott a csapatban, stb...
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2019.06.21. 14:52:13

Fizetésekhez csak annyit, hogy a csapat fékjének, bukfencnek szerződést hosszabbítottak, míg TS keres 90 ezret.. nem hal éhen, de nem teljesítményarányos a bérezés.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Avatar
pr13
Jugador del Barça
Hozzászólások: 185
Csatlakozott: 2017.07.23. 10:53:34

2019.06.21. 14:42:51

recrea írta: Érdekes vélemény ez annak fényében, h mi fizetjük a legtöbb pénzt a játékosoknak, nálunk játszik a világ legjobban fizetett játékosa és 21 éves gyereknek adunk nettó 12 milliós fizut :D
Bár részlet kérdés, de Dembele bruttóban kap 12-t.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2019.06.21. 14:14:36

recrea írta:...
Azt is vedd ide hogy miután elment az a brutál bértömeg felszabadult és az ment Dembi zsebébe nagyobbrészt.

Meg úgye jött Cou és Messi hosszabbítása, tehát azt a pénzt amit Ney most kap mi is elköltjük.

Amúgy off szánalmasnak tartom hogy milyen mennyiségű pénzt költünk fizetésre föleg annak a fényében hogy a jelenlegi csapatot illetve a teljesítményt nézve Messit és vagy 3 embert leszámítva mindenki cserekompatibilis.
Kép
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2019.06.21. 13:35:52

Feast4 írta:
AdamSweden írta: Ez itt a lényeg! Nagyon jò játékos aki rosszul döntött és vissza szeretne jönni...
Vagy figyelembe véve az Ő és az apja hozzáállását épp most zsarolja ki a világ pénzét a PSG-től. :lol:

Ne legyünk naivak. Aki így ment el az nem egy Totti, egy Puyol, Scholes. Aki a PSG-be megy annak a 90%-a egy pénzéhes zsoldos, azoknak pedig nincs otthona.
Érdekes vélemény ez annak fényében, h mi fizetjük a legtöbb pénzt a játékosoknak, nálunk játszik a világ legjobban fizetett játékosa és 21 éves gyereknek adunk nettó 12 milliós fizut :D

Sztem meg nem a pénzért ment el, hanem a koncepció miatt (amivel beetették), első számú sztár lehet, Aranylabda, Psg első, történelmi BL sikerre vezetője, Messi árnyéka, Párizs császára, biztos vagyok benne, h tömték a fejét a brazil haverok is.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2019.06.21. 13:07:03

Feast4 írta:
AdamSweden írta: Ez itt a lényeg! Nagyon jò játékos aki rosszul döntött és vissza szeretne jönni...

Vagy figyelembe véve az Ő és az apja hozzáállását épp most zsarolja ki a világ pénzét a PSG-től. :lol:

Ne legyünk naivak. Aki így ment el az nem egy Totti, egy Puyol, Scholes. Aki a PSG-be megy annak a 90%-a egy pénzéhes zsoldos, azoknak pedig nincs otthona.
Neymarról szerintem senki nem hitte/várta el, hogy a klubhűség mintaképe legyen, sőt, az is sejthető volt, hogy nem innen fog visszavonulni. Én speciel még egy évet gondoltam itt, aztán pedig dobbant. Senki ne higgye, hogy pl. Suarez is érzelmi okok miatt van még itt. Horribilis, teljesítményével fordítottan arányos fizut kap, akármit csinál a kezdőtagsága biztosított, ilyen korban már nem fogja egy top csapat sem elvinni, plána nem adnának ekkora gázsit.
Neymar lelépése közel sem volt szimpatikus (és akkor finom voltam), de volt bőven olyan játékos, aki szintén nem egészen korrekten távozott, mégsincs boszorkányüldözés ellene. Rivaldo is, aki Puyol után a kedvenc all time barca játékosom is elég hisztit vágott ki, kimondva-kimondatlanul Van Gaal-t is ő "űzte el" mert nem tetszett neki ahol játszatta. De számos példa van még.

Valahol érthető is volt a távozása. Akkor úgy tűnt elkezdődik valami nagyobb projekt Párizsban, ami minimum top 5-be repíti a klubot és ő lehet annak vezére, ha sikeres lett volna a PSG felépítése, amire valljuk be előreláthatóan jó esély volt, és még egy aranylabda is leeshet, itt viszont Messi mellett hasonlóra esélye sem lett volna évekig. Plusz kb. kétszerese lett a fizuja.
Ahogy távozott, pereskedés stb. tényleg nem volt szimpatikus váltás, de pl. Griezmannal ellentétben az egész öltözővel nagyon jó viszonyt ápol. Az pedig, hogy nem tud elpőllépni vezérré szerintem hülyeség. Azért többször megtette már, a PSG elleni történelmi meccsen pl. többet köszönhettünk neki, mint Messinek. De ez csak egy kiragadott példa volt. Az pedig nagyon hiányzik a csapatból, hogy Messin kívül legyen legalább egy ember aki meg tudja verni az emberét, nem csak az argentínt keresi unos-untalan. Suarez is folyton próbálkozik, de kb annyira jut, hogy megpróbálja megkerülni az emberét, aki kb. kétszer gyorsabb nála. Én szívesen megnéznék egy Neymar-Messi-Dembélé/Suarez triót.
A "balhéja" szerintem most nem a fizetés felsrófolása miatt van. Al-Khelaif most bekeményített és nem ragaszkodik annyira a sztárjaihoz, egy-két kivételt eltekintve.

Nem azt mondom, hogy mindenképp le kell csapnunk Neymarra és kiüríteni a kasszát, de szerintem nem lenne földtől elrugaszkodott dolog. A vak is látja, hogy Cou elefánt a porcelánboltban a csapatban, viszont a Pool-ban és jelenleg a válogatottban is bizonyítja, hogy top játékos, szóval nem hiszem hogy csak aprót kapnánk érte. Legalábbis nem azért, mert gyenge szezonja volt itt, hanem Barto üzleti érzéke miatt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Chino 2019.06.21. 13:47:32-kor.
Forca Barca!!!!
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.06.21. 10:47:37

Feast4 írta:
AdamSweden írta: Ez itt a lényeg! Nagyon jò játékos aki rosszul döntött és vissza szeretne jönni...

Vagy figyelembe véve az Ő és az apja hozzáállását épp most zsarolja ki a világ pénzét a PSG-től. :lol:
Simán benne van, majd ha bejelenti ő is hogy hosszabbított "élete klubjával", és évi 50milliót keres, akkor majd tudjuk hogy mire ment ki a játék :D
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2019.06.21. 10:36:54

AdamSweden írta: Ez itt a lényeg! Nagyon jò játékos aki rosszul döntött és vissza szeretne jönni...

Vagy figyelembe véve az Ő és az apja hozzáállását épp most zsarolja ki a világ pénzét a PSG-től. :lol:

Ne legyünk naivak. Aki így ment el az nem egy Totti, egy Puyol, Scholes. Aki a PSG-be megy annak a 90%-a egy pénzéhes zsoldos, azoknak pedig nincs otthona.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Feast4 2019.06.21. 10:51:25-kor.
Kép
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8563
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2019.06.20. 22:36:47

hát, hiába úgy ment el, ahogy, meg hiába csinálta azóta is a fesztivált, ezerszer jobban tudok lelkesedni a visszavételért, mint griezmannért valaha. dembéléből meg kicsit elegem van, bár lehet rám cáfolna, de a gyerekes hülyeségei meg a bohózat sérülései nekem elvették tőle a kedvem. szóval gőzöm sincs milyen kondíciókkal valósulhat ez meg, meg mi lesz dembélével, coutinhoval, de én örülnék, ha visszajönne.
Avatar
szbsz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 320
Csatlakozott: 2018.11.06. 12:25:42

2019.06.20. 21:47:59

AdamSweden írta:
mess2009 írta:nem tudom elképzelni sem, hogy vissza kerülhet, de nem is emiatt írok. akik itt a képességeit, a játékerejét, az értékét kérdőjelezik meg azoknak sok köze nincs a valós tényekhez. Neymar a világ öt legjobb játékosa között van és nem is említhető együtt Coutinho, Griezmann, Dembélé...féle "játszottak még" - emberkékkel.
leírtam a másik topikban: Neymar "gyalázatos" távozásával dobott 220 misit a klubnak amit aztán kiválóan befektettek!!!!
ha valami nagyon bűzlik itt az nem Neymar ügye, (volt) mondom ezt úgy hogy akkoriban igencsak elküldtem a jó......-helyre.
Ez itt a lényeg! Nagyon jò játékos aki rosszul döntött és vissza szeretne jönni , és tényleg ne hasonlitgassuk Griezmannal...... egyértelmü a klasszis különbség.
Ha az elmúlt 3 évet nézzük akkor azért nem annyira látom én azt a klasszis különbséget, legalábbis Neymar javára... Szerintem Griez szépen lassan lelépte Dzsunit, nyert 1 vb-t , el-t, játszott egy bl. egy eb- döntőt, úgy, hogy mind az Atletinek, mind a válogatottnak amolyna "vezérecskéje" volt. Neymar ezzel szemben nem tudom mit tud felmutatni.. pár francia kupát, birósági idézést stb.. =D>

Ja és ő is (Griezmann) lenyilatkozta már, hogy simán egy szinten van Messivel meg CR-vel. Igazából én hiszek neki :mrgreen:
"Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that"
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2019.06.20. 21:42:13

Jó hogy nem már odaadjuk még a fél keretet érte. Elment,elvileg megbánta. Tegyük le érte a 100-at,a többit meg oldja meg. Jó amúgy,hogy megint szappanoperásat játszunk az átigazolási időszakban,remélem augusztus végén jut eszünkbe hogy balhátvéd és csatár még mindig nincs,de azért kergessük még pár hónapig De Ligtet is,végül is január óta le akarjuk igazolni,de nekünk általában 6-12 hónap kell mire megszerzünk valakit.
AdamSweden
Barça C
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2019.02.02. 09:43:10

2019.06.20. 21:26:11

mess2009 írta:nem tudom elképzelni sem, hogy vissza kerülhet, de nem is emiatt írok. akik itt a képességeit, a játékerejét, az értékét kérdőjelezik meg azoknak sok köze nincs a valós tényekhez. Neymar a világ öt legjobb játékosa között van és nem is említhető együtt Coutinho, Griezmann, Dembélé...féle "játszottak még" - emberkékkel.
leírtam a másik topikban: Neymar "gyalázatos" távozásával dobott 220 misit a klubnak amit aztán kiválóan befektettek!!!!
ha valami nagyon bűzlik itt az nem Neymar ügye, (volt) mondom ezt úgy hogy akkoriban igencsak elküldtem a jó......-helyre.
Ez itt a lényeg! Nagyon jò játékos aki rosszul döntött és vissza szeretne jönni , és tényleg ne hasonlitgassuk Griezmannal...... egyértelmü a klasszis különbség.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.06.20. 21:14:07

Leon írta: Kit érdekel hogy lelépett, attól még mindig a világ egyik legjobbja,még jó korban van.
Rajta kívül csak Salah,Kane,Lewandowsky akit teljes nyugalommal el tudnék viselni de ők az életben nem járnak a Barca környékén... :?
Mondjuk közülük egyikük sem Neymar posztja. :)
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2578
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2019.06.20. 21:12:23

Elment mert úgy látta akkor jónak. Kaptunk érte egy vagon zsozsettát. Akikre költöttük sajnos eddig nem igazán váltak be.Ha visszajönne áldásom rá. "Csak" egy Messivel nem fogunk Blt nyerni... :roll:
Kit érdekel hogy lelépett, attól még mindig a világ egyik legjobbja,még jó korban van.
Rajta kívül csak Salah,Kane,Lewandowsky akit teljes nyugalommal el tudnék viselni de ők az életben nem járnak a Barca környékén... :?
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.06.20. 21:08:02

Tivornya írta:Egyébként nem úgy volt, hogy Neymar saját magát vásárolta ki a Barcás szerződéséből, ergo csak vele kell megegyezni? Az évtized kabaréja volna, ha egy pacsiért cserébe visszakerülne :mrgreen:
De, kivásárolta magát, de ugyanúgy aláírt a PSG-hez, mintha ők vásárolták volna ki, ugyanúgy övék a játékjoga.

Még mindig nem vagyok benne biztos, hogy kell egy Neymar-Griezmann típusú támadó a csapatba, nagyobb szükség lenne valakire Suarez mögé. De ha választanom kellene, akkor inkább a brazil.
De gyanítom, hogy a második MSN-éra meg sem fogja közelíteni az elsőt.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2019.06.20. 21:06:46

mess2009 írta:nem tudom elképzelni sem, hogy vissza kerülhet, de nem is emiatt írok. akik itt a képességeit, a játékerejét, az értékét kérdőjelezik meg azoknak sok köze nincs a valós tényekhez. Neymar a világ öt legjobb játékosa között van és nem is említhető együtt Coutinho, Griezmann, Dembélé...féle "játszottak még" - emberkékkel.
leírtam a másik topikban: Neymar "gyalázatos" távozásával dobott 220 misit a klubnak amit aztán kiválóan befektettek!!!!
ha valami nagyon bűzlik itt az nem Neymar ügye, (volt) mondom ezt úgy hogy akkoriban igencsak elküldtem a jó......-helyre.
Nem hiszem, hogy a vezetőség küldte volna el, illetve ha igazak a hírek, Neymar fel is jelentette a klubot. Most meg állítólag azzal jön, hogy haza akar jönni. Akármekkora játékos, én egy forintot nem adnék érte, vagy tényleg valamilyen röhejes összeget. Dembele szinten sérülékeny a srác.
Persze ez mind csak szurkolói meglátás, lehet, hogy a vezetőség rúgta ki, ő pedig telesírja azóta minden éjszaka párizsi "börtönében" a párnáját.

Nagyon rossz helyzetben a vezetőség: ha Neymar visszajön segget csinálnak a szájukból, ha Griezman akkor méginkább.

Hozni kellett volna bármiáron De Ligt-et meg Rabiot-t, gondolva a jövőre, a következő évet meg hagyni az építkezésre. Csatár minek, úgyis Suárez meg Coutinho fog játszani.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára zola8787 2019.06.20. 21:08:38-kor.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2019.06.20. 20:46:11

nem tudom elképzelni sem, hogy vissza kerülhet, de nem is emiatt írok. akik itt a képességeit, a játékerejét, az értékét kérdőjelezik meg azoknak sok köze nincs a valós tényekhez. Neymar a világ öt legjobb játékosa között van és nem is említhető együtt Coutinho, Griezmann, Dembélé...féle "játszottak még" - emberkékkel.
leírtam a másik topikban: Neymar "gyalázatos" távozásával dobott 220 misit a klubnak amit aztán kiválóan befektettek!!!!
ha valami nagyon bűzlik itt az nem Neymar ügye, (volt) mondom ezt úgy hogy akkoriban igencsak elküldtem a jó......-helyre.
Avatar
Tivornya
Capitá del Barça
Hozzászólások: 736
Csatlakozott: 2008.10.14. 17:39:21
Tartózkodási hely: Dunabogdány

2019.06.20. 20:31:08

Egyébként nem úgy volt, hogy Neymar saját magát vásárolta ki a Barcás szerződéséből, ergo csak vele kell megegyezni? Az évtized kabaréja volna, ha egy pacsiért cserébe visszakerülne :mrgreen:
„Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."
„Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!"
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2019.06.20. 19:57:42

Ahol egyszer sas voltál,oda ne menj vissza verébnek.
"And my heart will leave you never."
AdamSweden
Barça C
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2019.02.02. 09:43:10

2019.06.20. 17:12:14

P.U.Y.O.L. írta:
AdamSweden írta:Gyere haza Neymar❤️
Rakitic + Umtiti+ egy kis apro és jöhet haza a tékozló fiu = Neymar
Igy jöhet De Ligt is.
És mit csinálunk a Cou - Demb kettőssel? Coutinhonak nincs hely a kp-n, Dembélé meg túl sokat keres és sokkal jobb játékos annál, hogy a padot melegítse.

TS-Alba-Piqué-De Ligt- SR- FDJ-Vidal/Busi-Cou-Messi-Hannibal/Demb-Neymar
Ez az álmom és tudom , hogy a Mester ezt sajnos nem fogja bevállalni . Két vkp elött Cou tudna végre érvényesulni és a harapòs meg felváltva játszana az ifju titannal 9 est.
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2019.06.20. 06:36:15

AdamSweden írta:Gyere haza Neymar❤️
Rakitic + Umtiti+ egy kis apro és jöhet haza a tékozló fiu = Neymar
Igy jöhet De Ligt is.
És mit csinálunk a Cou - Demb kettőssel? Coutinhonak nincs hely a kp-n, Dembélé meg túl sokat keres és sokkal jobb játékos annál, hogy a padot melegítse.
AdamSweden
Barça C
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2019.02.02. 09:43:10

2019.06.19. 22:05:48

Gyere haza Neymar❤️
Rakitic + Umtiti+ egy kis apro és jöhet haza a tékozló fiu = Neymar
Igy jöhet De Ligt is.
Avatar
hady
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2852
Csatlakozott: 2005.12.06. 12:18:01

2019.06.08. 17:26:39

Válasz küldése