Neymar

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2021.04.07. 13:34:14

Ingyen se. Így is nagy a bértömeg, majd pont arra van szükség,hogy legyen még valaki aki 30+ millát keres,cserébe tavasszal nem lehet rá építeni, kiállíttatja magát, amikor olyan kedve van, évekig perelte a klubbot. Ráadásul a fiatal játékosokra biztos remek hatással lenne. Elment, mikor rájött,hogy ott nem váltja meg a világot meg sírná magát vissza. Aztán ha jövőre meg valamelyik arab csapat adna neki +30%-ot oda is elmenne. :D
Avatar
Camp Nou99
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 355
Csatlakozott: 2020.05.31. 14:32:47
Tartózkodási hely: Surány

2021.04.07. 12:51:13

Barcaforever írta:
2021.04.07. 09:23:24
Ha a Bayern kiüti őket, (elég vszínű) lesz ott nagy hiszti biztos. Megy a bohóckodás a semmit nem jelentő francia bajnokságban, bár ha jól emlékszem Ibrával sokkal nagyobb előnnyel nyerték a bajnokságot pl, aranylabda sehol, BL se lesz. Sztem egy totál bomlasztó ember én nem szeretném, hogy visszajöjjön.
Ingyen? Ne viccelj,jöjjön csak.
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2021.04.07. 09:23:24

Ha a Bayern kiüti őket, (elég vszínű) lesz ott nagy hiszti biztos. Megy a bohóckodás a semmit nem jelentő francia bajnokságban, bár ha jól emlékszem Ibrával sokkal nagyobb előnnyel nyerték a bajnokságot pl, aranylabda sehol, BL se lesz. Sztem egy totál bomlasztó ember én nem szeretném, hogy visszajöjjön.
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.04.04. 16:53:34

Épp ezt írtam a másik topicban. Amikor fejben rendben volt, nem csinált ilyeneket, addig volt igazán jó. De aztán már nálunk is elkezdte ezeket a kakaskodásokat. Az évek során pedig nemhogy érettebb nem lett, de egyre hajlamosabb az ilyen balhékra a pályán és a pályán kívül is. Szerintem simán benne van, hogy előbb-utóbb kivégez valamit, amiért kap egy szép hosszú eltiltást, a pályán kívül pedig akár a hatóságokkal is meggyűlhet majd a baja. Azért illegális bulija a covid alatt is nagy gyökérség volt.

Szerintem nagy szerencséje, hogy anno a Barcába jött, itt olyan ikonokkal játszhatott együtt, akik szépen a földön tartották, és akiktől tanulhatott alázatot. Máshol szerintem már sokkal hamarább elszaladhatott volna vele a ló. Mbappénak szerintem kifejezetten káros, hogy a brazil szárnyai alatt van, egyre inkább ugyanezt a mentalitást veszi át.

Ezért is mondom, még véletlenül se sírja vissza senki, főleg ne jusson eszébe Laportáéknak, hogy visszahozzák (ez miatt pl. nem is bánom most annyira, hogy nincs pénz). Rosszabb példát nem is nagyon lehetne állítani a fiatal játékosaink elé.
Atlantis
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:25:29
Tartózkodási hely: Budapest

2021.04.04. 14:57:13

https://m.nemzetisport.hu/minden_mas_fo ... eo-2818947


Ha tényleg jön a nyáron, úgy néz ki kipihenten érkezhet majd legalább. :D
Másik topicban láttam volt erről szó. Tényleg nagyon sajnálatos, hogy ennyire nem sikerült fejben felnőnie a saját képességeihez, adottságaihoz.
Így is szép karrier lesz a háta mögött, de már sosem tudjuk meg mire vitte volna több alázattal.. :/
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2021.02.12. 07:45:26

Barcahun írta:
2021.02.11. 23:23:32
Nero. írta:
2021.02.11. 22:02:01
https://youtu.be/3KAsgBBeUIA

Az a culé sem normális aki őt kifütyülné

Az ilyen Umtiti, Busquets, Dembele stb. féle kóklerek védve vannak bármilyen gyengék is, de az a Neymar aki 4 éven át az egyik húzó emberünk volt, mellette hozta a cseleket is, nagy meccseken/Real ellen mindig nagyot ment stb. fütyülni kell persze :lol:

Amikor Figo disznófejet meg füttykoncertet kapott azt meg értettem, de ez a kölyök mit ártott?
Azért Figo esete bőven más is volt, egyébként a mi klubb vezetésünk is kellett hozzá, persze akkor nem voltak akkora pénzek mindenkit itt tartsunk, de abban az időben és ellentétben érthető volt a Figo ügy, bár ez katalóna kontra királyság, amihez nem sok köze volt a portugál szélsőnek :D nem is értette sztm ezt az egészet.

Neymarhoz még annyit egyik játékos sem tulajdona egyik klubbnak sem, nem tárgyak, max a játékjogokkal lehet játszani. Anno Messi miatt jött ide, minket választott, máshol több pénzt kapott volna, rengeteg örömöt okozott itt és nagyban hozzájárult a sikerekhez, hálátlan? Max mi vele, ahogy Messivel is, ezt kéne tisztán látni, ugyan mit kéne meghálálnia? Igen Messi pótlásának szánták és csalódás nem váltotta ezt valóra, de őszintén ez az első év Messit pótolni kellett volna, miért húzott voln le még 4 évet itt, ha a legjobb akar lenni és ezt nem lehet vele egy csapatban elérni őszintén szólva ki ne lépett volna. Mikor neg vissza akart jönni a klubb meg körbenyalta Griezmant, aki aztán tényleg hálátlan volt és arcon köpött egy megállapodást, azt, hogy Neyyel szemben előnybe részesítettük és előrelépési lehetőséget biztosítottunk volna pénzbe karrierbe, és érte azért nem kapkodtak finom szólva se úgy, mint Neyért anno. Ez a pofátlan. Persze a pereskedés hányonger, de most már ez is más fényben került, ki tudja Bartoék mi kulát kevertek össze ott megint, lehet csak beleállt a meccsbe velük szemben.
Ebben tudjátok mi az igazi poén?

Grízes hasonló összeget visz haza itt most mint a "pénzéhes" Neymar a PSG-nél.
Jelenlegi állás szerint Neymar Bruttó 36millió eurot keres ami ott netto 29 körül lehet,
Griezmann bruttó 46 millió eurot keres ami a szigorú adórendszer miatt kb 26 millió netto.

Oké hogy bónuszok meg minden, de akkor is durva.
Neymar a mostaninál kevesebbet keresett míg itt volt, nem találok róla infot hogy pontosan mennyit, de ezek alapján kijelenthető hogy Griezmann többet keres nálunk ide csöppenve mint Neymar 2016-17-ben húzóemberként.
Ha egy "pénzéhes" játékos elmegy a több fizu miatt és a Tesco gazdaságos pótlása annyit keres nálunk mint a "pénzéhes" az új csapatában akkor ott valami nagyon félre ment. Mintha Messinek intenénk be a magas fizu miatt, hogy utána Dembelének adjuk oda a 90 milliós fizut :lol:

Az meg a másik, lehet hogy nem volt valami felnőttes a viselkedése, de feltételezhetően nem verte volna az asztalt a PSG-nél ha nem kapta volna azt az infot innen hogy visszavárjuk miközben 2 vasat tartottunk a tűzben és inkább választottuk türelmetlenül a francia díszhuszárt (nehogy elkapkodják előlünk 120 millióért) mint a brazil primadonnát kicsit drágábban.
Az hogy melyik bizonyult jobb választásnak mindenki döntse el, Grízes 1.5 szezonig mintha pályán se lett volna, Neymar meg sokat volt sérült.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2021.02.12. 00:10:40

csalódás nem váltotta ezt valóra
Prime Messi szintű játékos valószínűleg még évtizedekig nem lesz sehol :D Én amit vártam Neymartól azt hozta.

Azzal egyetértek hogy a pereskedés nem szép dolog, de így utólag sokkal inkább gondolom hogy Bartomeuék próbálták meg átvágni a gyereket.

Figos ügyet nem ismerem. Azt tudom hogy a klubnak kellett a lóvé és Puyol is közel állt ahhoz hogy a Realba igazoljon, de Barca csapatkapitány ne igazoljon az ősi riválisához azért.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Barcahun
Capitá del Barça
Hozzászólások: 570
Csatlakozott: 2020.09.04. 16:09:08

2021.02.11. 23:23:32

Nero. írta:
2021.02.11. 22:02:01
https://youtu.be/3KAsgBBeUIA

Az a culé sem normális aki őt kifütyülné

Az ilyen Umtiti, Busquets, Dembele stb. féle kóklerek védve vannak bármilyen gyengék is, de az a Neymar aki 4 éven át az egyik húzó emberünk volt, mellette hozta a cseleket is, nagy meccseken/Real ellen mindig nagyot ment stb. fütyülni kell persze :lol:

Amikor Figo disznófejet meg füttykoncertet kapott azt meg értettem, de ez a kölyök mit ártott?
Azért Figo esete bőven más is volt, egyébként a mi klubb vezetésünk is kellett hozzá, persze akkor nem voltak akkora pénzek mindenkit itt tartsunk, de abban az időben és ellentétben érthető volt a Figo ügy, bár ez katalóna kontra királyság, amihez nem sok köze volt a portugál szélsőnek :D nem is értette sztm ezt az egészet.

Neymarhoz még annyit egyik játékos sem tulajdona egyik klubbnak sem, nem tárgyak, max a játékjogokkal lehet játszani. Anno Messi miatt jött ide, minket választott, máshol több pénzt kapott volna, rengeteg örömöt okozott itt és nagyban hozzájárult a sikerekhez, hálátlan? Max mi vele, ahogy Messivel is, ezt kéne tisztán látni, ugyan mit kéne meghálálnia? Igen Messi pótlásának szánták és csalódás nem váltotta ezt valóra, de őszintén ez az első év Messit pótolni kellett volna, miért húzott voln le még 4 évet itt, ha a legjobb akar lenni és ezt nem lehet vele egy csapatban elérni őszintén szólva ki ne lépett volna. Mikor neg vissza akart jönni a klubb meg körbenyalta Griezmant, aki aztán tényleg hálátlan volt és arcon köpött egy megállapodást, azt, hogy Neyyel szemben előnybe részesítettük és előrelépési lehetőséget biztosítottunk volna pénzbe karrierbe, és érte azért nem kapkodtak finom szólva se úgy, mint Neyért anno. Ez a pofátlan. Persze a pereskedés hányonger, de most már ez is más fényben került, ki tudja Bartoék mi kulát kevertek össze ott megint, lehet csak beleállt a meccsbe velük szemben.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2021.02.11. 22:02:01

https://youtu.be/3KAsgBBeUIA

Az a culé sem normális aki őt kifütyülné

Az ilyen Umtiti, Busquets, Dembele stb. féle kóklerek védve vannak bármilyen gyengék is, de az a Neymar aki 4 éven át az egyik húzó emberünk volt, mellette hozta a cseleket is, nagy meccseken/Real ellen mindig nagyot ment stb. fütyülni kell persze :lol:

Amikor Figo disznófejet meg füttykoncertet kapott azt meg értettem, de ez a kölyök mit ártott?
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Barcahun
Capitá del Barça
Hozzászólások: 570
Csatlakozott: 2020.09.04. 16:09:08

2021.02.11. 18:40:39

brownieheaven írta:
2021.02.11. 17:10:49
Na, kezdenek kiegyenlítődni az erőviszonyok. Remélem a visszavágón sem lesz ott, engem semennyire nem izgatott a Nagy Találkozás gondolata, maximum akkor lett volna érdekes, ha lehettek volna nézők a stadionban, hogy tőlük mit kapott volna.
Én nem értem a nagy Neymar utálatot, sztm érthető volt nem akart Messi árnyékában toporogni, leraktak elé egy tervet a PSG-nél, ami ugyanúgy nem működött számára, ráadásul egyre nevetségesebb és gyerekesebb lett a pályán, nem is illet volna ide, amit képvisel. Uccsó egy évben sokat komolyodott a pályán, lényegesen hatékonyabb is, vele és nélküle is a PSG sokkal rendezetebb csapat mint mi, nem lettünk sokkal előrébb.
Nekem annyira nem hiányzik, simán megoldható lett volna a pótlása az érte kapott 222 millából, ha nem is egyből de hosszútávon. Persze ez a vezetés a legegyszerűbb kihívásokat sem tudta megoldani, nem hogy Ney pótlását, csak így halkan Mbappét 70 ért lehetett volna elhozni Ney pótlásaként, de nekünk jobb volt Dembele 2x annyiért...
Vissza is lehetett volna hozni, Coutit eladva és Griezmant madridba hagyva simán, már 2 éve, hogy ez jó dolog lett volna csak spek, de nagyon látványos, ahogy MEssihez senki nem tud felnőni és összejátékban együtt dolgozni, hátrébb vele sem lettünk volna sztm, ahogyan előrébb az őt követő 3 sztárigazolásunkkal sem.
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2021.02.11. 18:36:56

brownieheaven írta:
2021.02.11. 17:10:49
Na, kezdenek kiegyenlítődni az erőviszonyok. Remélem a visszavágón sem lesz ott, engem semennyire nem izgatott a Nagy Találkozás gondolata, maximum akkor lett volna érdekes, ha lehettek volna nézők a stadionban, hogy tőlük mit kapott volna.
Mbappe > Umtiti, Lenglet, Mingueza

És itt ki is rakhatjuk pontot, maradjunk reálisak, már egy komoly szakmai stáb áll a PSG mögött, illetve a keretük is erősebb, Di Maria & Neymar nélkül is.
Kép
Avatar
brownieheaven
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2014.08.04. 14:08:04
Tartózkodási hely: München

2021.02.11. 17:10:49

Na, kezdenek kiegyenlítődni az erőviszonyok. Remélem a visszavágón sem lesz ott, engem semennyire nem izgatott a Nagy Találkozás gondolata, maximum akkor lett volna érdekes, ha lehettek volna nézők a stadionban, hogy tőlük mit kapott volna.
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2021.02.11. 16:55:59

Neymar will miss Barcelona vs. PSG with an adductor injury, according to L'Equipe.
Scans were undertaken in Paris on Thursday and he is also a doubt for the second leg on March 10.
Kép
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2401
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2021.02.11. 13:11:25

MessiNeymarSuarez írta:
2021.02.11. 10:45:35

Igen, csak őt eladtuk a "nagy változtatásokban", és nem azért mert Kante kaliber érkezik a helyére :lol: :lol:
Még ha eladtuk volna... Odaajándékoztuk az Internek, ahol alap kezdő. #-o :mrgreen:
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2021.02.11. 11:17:27

Ha Araujo egészséges lenne, nem lenne itt nagy baj, játszhatnánk egy korrekt meccset ellenük, eredménytől függetlenül, de így... Az a gond, hogy bárki fog náluk játszani, nekünk az probléma lesz, de ez egy ilyen év, bele kell törődni. Géza szerintem még nincs kész a feladatra, Umtiti már kevés, Lenglet meg sosem volt egy szélvész, atombiztos belső védő(nálunk).
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2021.02.11. 10:45:35

davi10 írta:
2021.02.11. 10:43:42
MessiNeymarSuarez írta:
2021.02.11. 10:22:14

Éljen, így már csak Mbappé fogja kicselezni Umtitiék szemét a helyéről és talán megússzuk 0-2-vel :D
Jól jönne egy Vidal-féle agresszor. 1 emberrel simán elbánna :D
Igen, csak őt eladtuk a "nagy változtatásokban", és nem azért mert Kante kaliber érkezik a helyére :lol: :lol:
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.02.11. 10:43:42

MessiNeymarSuarez írta:
2021.02.11. 10:22:14

Éljen, így már csak Mbappé fogja kicselezni Umtitiék szemét a helyéről és talán megússzuk 0-2-vel :D
Jól jönne egy Vidal-féle agresszor. 1 emberrel simán elbánna :D
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2021.02.11. 10:22:14

Chino írta:
2021.02.11. 09:56:45
Könnyen lehet, hogy Di Maria után ő is offon lesz az odavágón.
Érdekes ahogy alakul a párharc, nekik a támadóik, nekünk a védőik esnek ki.
Éljen, így már csak Mbappé fogja kicselezni Umtitiék szemét a helyéről és talán megússzuk 0-2-vel :D
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.02.11. 09:56:45

Könnyen lehet, hogy Di Maria után ő is offon lesz az odavágón.
Érdekes ahogy alakul a párharc, nekik a támadóik, nekünk a védőik esnek ki.
Forca Barca!!!!
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2021.02.03. 17:54:48

Mondjuk atment a Psg-be es 2 ev utan ott is Mbappe arnyekaban el,( Most itt nem a palyara gondolok),mert ha onnan valaki ha aranylabdat kap,az elobb lenne Mbappe.
Neymar azzal,hogy odaigazolt 25(?)evesen,gyakorlatilag kirugta a sajat labait.
Szerintem mai napig banja,mert ezzel elpazarolta az eveit..Kozben lehetne most egy Messi-Neymar extra duo.
Ami az evek alatt legendas is lehetett volna.
Igy meg jottek a golok,golpasszok,viszont a balhek a sajtoban sokkal nagyobb vizhanggal kerultek be.
29 eves,durva..
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.02.03. 14:16:43

Barca_10 írta:
2021.02.03. 12:54:19
Messi után sem ő volt a legjobbunk hanem Lajos. Ezalól kivétel ‘15 tavasza, akkor tényleg hatalmasat ment, azóta semmi. Nekem nem hiányzik, elment, egye meg amit főzött.
Ezzel maximálisan egyetértek! 2015 tényleg nagy éve volt Neymarnak, de Suarez is a pocsék kezdet után aztán jelentősen kivette a részét a triplából, rendkívül fontos gólokat szerzett, pl. egy igen erős Real ellen a tavaszi Klasszikuson, ami nélkül könnyen lehet, hogy nincs bajnoki cím. A következő években pedig szvsz már egyértelműen a brazil előtt volt.

16/17-ben Neymarral sem ment, 17/18-ban hoztuk nélküle is a spanyol duplát. Ha Suarez megy el anno, az jobban fájt volna a csapatnak.

Az uruguayi egyébként egy rendkívül alul értékelt játékos a közvélemény által, pedig ahogy Nero írta, ha netto teljesítményt nézzük, akkor nagyon komoly teljesítményt rakott le, két top Ligában is ontotta a gólokat, a Liverpoolt elsősorban ő tartotta az angol top csapatok között anno, de volt idő, amikor még a válogatottat is elhúzta a VB-elődöntőig. És ő rá szerintem sokkal inkább igaz, hogy nagy meccsek embere, mint Neymar.
Sokszor viselkedett antipatikusan az ürge, de teljesítmény alapján azt kell rá mondanom, hogy Barca-legenda. Neymar nálam nem érte el ezt a szintet.
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2401
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2021.02.03. 13:41:25

Neymar akkori döntésével kapcsolatban egy dolgot nem szabad elfelejtenünk: azóta nagyon gyakran sérült. Húsz meccs volt eddig a legtöbb, amit egy szezonban le tudott húzni a francia bajnokságban. Amikor viszont játszott, megközelítette a meccsenkénti egy gólos átlagot. Nagyon is volt annak realitása, hogy eligazol egy olyan csapatba, ahol ő lesz az elsőszámú húzóember, és felépíti a saját örökségét, sérülések nélkül nagyon is valószínű, hogy bejöttek volna a számításai. Olyan magaslatokba sosem ért volna fel így sem, mint Messi, de összejöhetett volna neki egy olyan szezon, amelyben mindent megnyer, csapatszinten is, egyéni szinten is.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.02.03. 13:20:37

Hogy eddig mi történt azt tudjuk. Pochettino elméletileg nem tünik rossz választásnak, Lucho után az első edzője, aki képes lehet Neyből és a Psg-ből együtt csapatot gyúrni.
Jelenleg egyedül Ney rendelkezik olyan képességekkel - több tényezőben lemaradva ugyan -, hogy Messi, CR utáni időszak meghatározó figurája legyen. Teljesen nem késett le erről, de ehhez egy jó csapatra is szüksége lenne, valamint egy tartósabb alázatosabb viselkedésre.
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2021.02.03. 12:54:19

Messi után sem ő volt a legjobbunk hanem Lajos. Ezalól kivétel ‘15 tavasza, akkor tényleg hatalmasat ment, azóta semmi. Nekem nem hiányzik, elment, egye meg amit főzött.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.02.03. 11:24:51

MessiNeymarSuarez írta:
2021.02.03. 10:43:55
Sajnos az idő utólag őt igazolta(na nem egyénileg hanem csapatilag), mégha nem is tudatosan történt ez, kétlem hogy előre tudta volna hogy így leépül a csapat.
Én nem látom, hogy bármilyen szempontból igazolta volna a döntését az idő.
Egyénileg lent leírtam, az aranylabda közelébe nem jutott és Párizsban is inkább MBappé van rivaldafényben.

Csapatilag meg összenyeregették a francia kupákat, de a tavalyi szezonon kívül ha jól rémlik egyetlen egyszer sem jutott tovább a PSG a BL-ben, mint mi. Meg azért ők is bénázgattak valamennyit a maguk szintjén, pl. a MU ellen.

A BL égéseinkkel meg olyan szempontból nem hoznám összefüggésbe, hogy Ő (Messi esetleges lelépésével szemben) nem a sportszakmai szempontok és a csapatépítési koncepció hiánya miatt lépett le.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Válasz küldése