Neymar

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
Gergely
Jugador del Barça
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2013.05.01. 10:29:18
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2013.05.26. 17:37:43

Dr.Dre írta:Örülök Neymar érkezésének. Amúgy szerintem a 11-es mez lesz neki, láttam pár képet ahol már gyártják a Neymaros,11-es mezeket.
Most ez azt jelenti, hogy Thiago vagy elmegy, vagy lepaktáltak vele,és ő kap egy másik számot.
Villa ha elmegy,szerintem Alexis Megkapja a 7-est.


Kínában minden lehetséges ott már Neymaros Barca mezes bábú is van a boltokban :D
kistotti
Barça B
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2007.06.27. 08:03:49
Tartózkodási hely: Szombathely

2013.05.26. 17:30:57

Dr.Dre írta:Örülök Neymar érkezésének. Amúgy szerintem a 11-es mez lesz neki, láttam pár képet ahol már gyártják a Neymaros,11-es mezeket.
Most ez azt jelenti, hogy Thiago vagy elmegy, vagy lepaktáltak vele,és ő kap egy másik számot.
Villa ha elmegy,szerintem Alexis Megkapja a 7-est.


Ez a láttam már pár képet, hogy gyártják a 11-es mezt, ez honnét? :D
Avatar
Dr.Dre
Capitá del Barça
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2012.08.23. 17:04:58
Tartózkodási hely: Szerbia,Vajdaság (Szaján)

2013.05.26. 17:00:57

Örülök Neymar érkezésének. Amúgy szerintem a 11-es mez lesz neki, láttam pár képet ahol már gyártják a Neymaros,11-es mezeket.
Most ez azt jelenti, hogy Thiago vagy elmegy, vagy lepaktáltak vele,és ő kap egy másik számot.
Villa ha elmegy,szerintem Alexis Megkapja a 7-est.
Kép

Titi - The Legend!
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.05.26. 17:00:53

Remélem beváltja a hozzá fűzött reményeket. Az ára nagyon sok, szerintem ennyit nem ér, de ha jól össze tud játszani Messivel, láthatunk csodát, hétről-hétre.
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2013.05.26. 16:57:49

visca el barca írta:mert én ugy érzem. vhogy nem nézem ki titobol a nagy motivátort. neymarnak kellene egy olyan ember mint zselének volt sir alkesz...

tito lehet kb ugy all neymarhoz, hogy, nah én nem kértem, jött egy púp a hátamra... :?
Az oké, csak abból amit írtál úgy jön le, hogy _tény_, hogy Neymar csak akkor válhat be, ha egy "pótapa" stílusú edzője lenne, és az is _tény_, hogy Tito nem ilyen. Holott egyiknek az ellenkezőjére sincs bizonyíték.
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2013.05.26. 16:48:40

visca el barca írta:amugy vmelyik cikkiró, vagy ha valaki nagyon ttohn van a témában (tehát nem csak tippelget) leirhatná, hogy hogy jött az az 50-54 millio amit mindenhol írnak...
Szerintem ez úgy van, hogy ugyebár 3 féllel kell megegyezni. A Santos megvan, mert övéké volt Neymar játékjogának 55%-a, ez a Barcának kb 28 millióba került, marad még a másik 45%, ami meg ezek szerint 22 millió körül lehet majd.
Abszolút nem mondható olcsónak így sem, de nem az én pénzem, másrészt még mindig jobb mint ha 100 miska lenne :D
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.05.26. 15:43:03

barca99 írta:
visca el barca írta:neymarnak ahhoz beilleszkedjen nagyon kellene egy "pót apa" egy igazi edzőlegenda akire felnézhet, aki sokat foglalkozna vele. tito sajnos nem ilyen. nem érzem h nagy pedagógus lenne... :?
Ez miért kijelentő mód?
mert én ugy érzem. vhogy nem nézem ki titobol a nagy motivátort. neymarnak kellene egy olyan ember mint zselének volt sir alkesz...

tito lehet kb ugy all neymarhoz, hogy, nah én nem kértem, jött egy púp a hátamra... :?

amugy vmelyik cikkiró, vagy ha valaki nagyon ttohn van a témában (tehát nem csak tippelget) leirhatná, hogy hogy jött az az 50-54 millio amit mindenhol írnak...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2013.05.26. 15:32:46

visca el barca írta:neymarnak ahhoz beilleszkedjen nagyon kellene egy "pót apa" egy igazi edzőlegenda akire felnézhet, aki sokat foglalkozna vele. tito sajnos nem ilyen. nem érzem h nagy pedagógus lenne... :?
Ez miért kijelentő mód?
Avatar
splinter
Jugador del Barça
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2009.03.12. 21:31:22

2013.05.26. 15:04:40

[quote="visca el barca"]neymarnak ahhoz beilleszkedjen nagyon kellene egy "pót apa" egy igazi edzőlegenda akire felnézhet, aki sokat foglalkozna vele. tito sajnos nem ilyen. nem érzem h nagy pedagógus lenne... :?

Dani Alves nem pont az etikett nagykövete, de ahogy tudom kitűnő apuka :)
Avatar
sopisz
Jugador del Barça
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2010.07.05. 01:07:02

2013.05.26. 14:33:39

[quote="visca el barca"]neymarnak ahhoz beilleszkedjen nagyon kellene egy "pót apa" egy igazi edzőlegenda akire felnézhet, aki sokat foglalkozna vele. tito sajnos nem ilyen. nem érzem h nagy pedagógus lenne... :?

Puyol,Xavi,Ini szerintem rájuk fel tud nézni (mindenkire,csak ők a "pót apa" szerepet betölthetik)
"Absque pugna non est victoria"
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.05.26. 14:08:36

neymarnak ahhoz beilleszkedjen nagyon kellene egy "pót apa" egy igazi edzőlegenda akire felnézhet, aki sokat foglalkozna vele. tito sajnos nem ilyen. nem érzem h nagy pedagógus lenne... :?

ami még nagy félelmem, hogy elkezdik izommal pakolni... nem szabad, láthattuk mi lett a vége bojannál, meg patonál... az egyik látványosan belassult, a másik meg állandoan sérült lett...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Messidona10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1642
Csatlakozott: 2007.12.19. 18:44:50

2013.05.26. 14:03:01

Na, most már én is elhiszem, hogy tényleg hozzánk igazolt. Én nagyon örülök neki, és remélem, hogy sok szép pillanatot fog szerezni nekünk Barca szurkolóknak.

http://www.youtube.com/watch?v=sbbpiZumOkM
Abuela de Neymaaaar :D
Avatar
Gergely
Jugador del Barça
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2013.05.01. 10:29:18
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2013.05.26. 13:41:43

Nah a tegnapi hosszú munkanapom után ez az örömhír fogadott!
Gratulálok a vezetőségnek , hogy nem tököltek és nem cseszték el az időt!
Gratulálok Neymarnak is , hogy így gondolta , itt a papára is gondolok!

Úgy érzem a mérleg nyelve ismét egy nagy + pont felé billent ezzel!
Neymar kell és kellett is....Nem szabad lett volna el tékozolni...

Azt hiszem elől így összeállhat egy olyan hármas aki stabilitást , gólt , és joga bonitot is ad egyszerre 3 játékos 3 különböző erősséggel!

Nagyon örülök neki!

Hajrá!
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.26. 13:38:22

Ha Neymar is úgy kezeli a rugdosódásokat, mint Anno R10 AZ ELEJÉN, meg mint Messi, akkor nem lesz gond. Csak Ronaldinho is egy idő után megelégelte, inkább hisztizni kezdett, vagy visszarúgott. Mostanában néha Messin is látom, hogy hőbörög a 20. alkalomnál, de ő még mindig inkább elintézi egy félmosollyal. Ez lenne a helyes magatartás Neymartól is. Remélem nem sokall majd be. Welcome!!
Kép
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2013.05.26. 13:32:40

kicsit off de azért Thiago miért akkora szambázó? Mert 10ből 7labdája ellenfélnek megy, és meccsenként van 2 szép elhúzása? Azért ezt még mindig erős túlzásnak érzem nála.

Neymarra viszont nagyon kiváncsi leszek. Itt azért nem fognak megállni tőle 2-3méterre a védők, hanem fogják faragni ám rendesen.
Neymar-Messi-Sanchez
Azért ez a csatárhármas nem HANGZIK :) rosszul.
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4091
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2013.05.26. 13:32:26

palesz77 írta: de nem olyan "módszerrel" cseleznek, mint anno Ronaldo vagy Dinho - én Robinhot is ide sorolnám fénykorából -, ez gondolom feltűnt azért nektek is. Jelenleg nálunk Thiago tudja képviselni a sambafocit, neki vannak nagyon látványos trükkjei néha, és Neymar is ezt a vonalat fogja képviselni - elméletileg. Ezért örülök neki én is, sokan vagyunk szerintem akik szeretik a sokak szerint fölösleges, de esztétikailag szemet gyönyörködtető trükköket - mint amiket az előbb általam említett 3 brazil rendre csinál(t).
Na azért ezzel erősen vitatkoznék...én Ronaldo-tól és Dinho-tól sose láttam egy felesleges cselt se. Robinho olyan volt, mint CR, hogy megáll, táncol a labda fölött de semmi célja nincs vele, csak a kamerának csinálja. Az első két úriember viszont soha nem csinált táncelőadást a labda fölött. Engem például ez irritál, amit CR is csinált régebben, hogy csak lóbálja a lábát össze-vissza. Semmi értelme nincs, felesleges sallang, produkálja magát, nem őszinte. A két brazil viszont őszinte és emellett látványos játékot rakott le a pályára. Ez nekem sokkal szimpatikusabb. Remélem, hogy Neymar kicsit elhagyja ezt a "színészkedést", és egyszerű, de látványos lesz a játéka.
Kép
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2013.05.26. 13:25:04

palesz77 írta: Szerintem félreértitek mire gondolt kanty.. Messi és Iniesta is nagyon jól cselez - enyhe kifejezés -, de nem olyan "módszerrel" cseleznek, mint anno Ronaldo vagy Dinho - én Robinhot is ide sorolnám fénykorából -, ez gondolom feltűnt azért nektek is. Jelenleg nálunk Thiago tudja képviselni a sambafocit, neki vannak nagyon látványos trükkjei néha, és Neymar is ezt a vonalat fogja képviselni - elméletileg. Ezért örülök neki én is, sokan vagyunk szerintem akik szeretik a sokak szerint fölösleges, de esztétikailag szemet gyönyörködtető trükköket - mint amiket az előbb általam említett 3 brazil rendre csinál(t).
Igen kb. erről van szó, köszönöm. :)
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
sopisz
Jugador del Barça
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2010.07.05. 01:07:02

2013.05.26. 12:39:44

Sziasztok.
Én nagyon örülök az érkezésének,végre messin kívül lesz egy olyan játékos akiben benne van a gól.Mert ha megnéztük messi nélkül a gól nehezen ment (tudom hogy a bajnoki 5-0,de nagy csapat ellen más),mert villa,sanchez és pedro nem ontják a gólokat és szerintem nem jó ha egy csapatban egy játékos lövi a gólok több mint a felét.Másrészt pedig megoldás lehet arra a problémára amikor már görcsösen passzolgatunk egy jól védekező csapat (pl:chelsea) ellen,és egy kis színt hoz a játékban. Emellett az öltözöi hangulat is nagyon fontos és azt tudjuk hogy ö tud hangulatot csinálni,Alvessel elég jól elszórakoztatják majd a többieket.
"Absque pugna non est victoria"
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2013.05.26. 12:36:05

Badi és Facsy írta:
kanty írta:Drukkolok neki természetesen. Mert számomra a jelenlegi csapatból hiányzik egy igazi varázsló
Iniesta
.
.
Messi
Szerintem félreértitek mire gondolt kanty.. Messi és Iniesta is nagyon jól cselez - enyhe kifejezés -, de nem olyan "módszerrel" cseleznek, mint anno Ronaldo vagy Dinho - én Robinhot is ide sorolnám fénykorából -, ez gondolom feltűnt azért nektek is. Jelenleg nálunk Thiago tudja képviselni a sambafocit, neki vannak nagyon látványos trükkjei néha, és Neymar is ezt a vonalat fogja képviselni - elméletileg. Ezért örülök neki én is, sokan vagyunk szerintem akik szeretik a sokak szerint fölösleges, de esztétikailag szemet gyönyörködtető trükköket - mint amiket az előbb általam említett 3 brazil rendre csinál(t).

u.i.: Remélem nem sértettem meg senkit hogy így idéztem, csak nem akartam piramist
Avatar
blaugrana99
Jugador del Barça
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2013.03.27. 18:51:20

2013.05.26. 12:28:51

Isten hozott az új csapatodban.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.05.26. 12:26:29

Lionel85 írta:zépek ezek az egyéni villanások, meg a labda végigvitele a pályán, de Barcelonában nem ez a divat.
nem, persze. azért vágják bele minden létező összefoglalóba messi getafe elleni gólját amit félpályáról indulva szerzett

milyen furcsa ha messi önzősködik, meg szlalomozik az mekkora király, neymarnak meg nem szabad... kettős mérce...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Poszi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2008.04.28. 17:37:22

2013.05.26. 12:21:52

Én leszek a legboldogabb, ha rám cáfol, és nem következik be az amit már korábban "megjósoltam". Nem örülök az érkezésének, de ha bizonyít, szerény és alázatos lesz, lehet megszeretem. Ki tudja... :)
Avatar
Facsy
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2010.11.30. 21:53:16
Tartózkodási hely: Tószeg

2013.05.26. 12:21:42

Badi írta:
kanty írta:Drukkolok neki természetesen. Mert számomra a jelenlegi csapatból hiányzik egy igazi varázsló
Iniesta.
Messi
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2013.05.26. 12:16:55

Badi írta:
kanty írta:Drukkolok neki természetesen. Mert számomra a jelenlegi csapatból hiányzik egy igazi varázsló
Iniesta.
Én sem tudtam hová tenni ezt a kijelentést, ha Iniesta nem varázsló, akkor nem is létezett soha ilyen a futballpályákon.

Az, hogy Rosell igazolása legyen sem teljesen igaz, mert korábban is elhangzott, hogy Guardiola is szerette volna leigazolni. Viszont a személyes PR és a csapat marketing szempontjából nyilván nagyon jól jár vele.

LG-t meg annyiban cáfolnám, hogy a Fantastic Four azzal kezdte a bukást, hogy a két legjobb játékos (Messi és Eto'o) hosszú időre kidőlt, így az új közegbe kerülő Henry-ra és és a bulikkal kikövezett, kiegés útján száguldó Ronaldinhora maradt minden. De a címek előzetes kiosztásának sincs értelme, az még mindig csak a Fifában elég, ha összevásárolsz egy 90+-os csapatot.

Személy szerint örülök neki, Oscar és Lucas példája után pedig bízok benne, hogy beválik. Idén akkor volt élet a szélen, amikor vagy egy gyors játékos (Tello) vagy egy nagyon jól cselező (Iniesta) játszott ott, a gyorsaság már biztos meg lesz vele, cselezni meg jobban tud, mint Tello, Iniesta meg majd korrepetálja. :) Pont a két játékos bizonyítja, miért hülyeség a fórum legnépszerűbb "kiölős elmélete", szóval ettől nem igazán tartok, még ha Alexis példája mutatja is, hogy nehéz beleszokni a taktikába, és egészséges magabiztosság nélkül nem megy.
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2013.05.26. 12:11:10

Ez a nap is eljött hát.
Örülök, hogy végül Barcelonát választotta.
Ez elég minőségi átigazolásnak számit viszonylag jó áron.
Sok gólt és trófeát kivánok neki! :)
Kép
Válasz küldése