Neymar

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2013.05.28. 23:56:03

Végignéztem a góljait...Egészen elképesztő...Vmit nagyon el kell szurnunk hogy itt nem váljon be,értsd ne hozzon egy 20-25gól körüli teljesítményt minimum...Akkor már megérte...

Gyors,hihetetlen az indulósebessége,elképesztően gyorsan reagál,ahogy labdát kezeli,vezeti egy élmény...Az ötletei elkesztőek,rendre ütemtelenül rúgja el mint Messi szokta...No meg ahogy elrúgja,szal nem hagy esélyt...Elképesztően biztos befejező...Lecsap azonnal az eladott labdákra...

Nem nagyon érzek gyenge pontját...És 21évesen ezt művelni,évek óta ezt hozni...

Biztosra veszem hogy beljebb vagyunk vele,mint nélküle...De persze kell majd azért türelem hozzá is,és nem kell rögtön leharapni majd a fejét ha netán előszőr nem úgy megy...de én úgy érzem gyorsan bel fog szokni,a Santosban is balon játszott,ott is szoksor váltogatta azért a pozícióját mint itt szokás,ott is gyors labdajáratások mentek...Nem lesz itt baj...Max akkor lehet para,ha nem jön ki Messivel,vagy arcozna stb...De az már most lejött,hogy nem lesz ezzel baj,évek óta azt nyilatkozza hogy Messi a legjobb,marhára tiszteli innetől nem lesz ezzel baj...Amúgy meg nagy mókamester,tuti kedvelni fogják a többiek is...
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Bestbarca 2013.05.28. 23:59:27-kor.
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
bowlinggolyo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2006.05.10. 11:15:00

2013.05.28. 23:43:33

bennike123 írta:A Santos ellen már velünk fog játszani?
Ne hallgass Deus-ra természetesen még a Santos játékosaként fog pályára lépni, mert ez van a szerződésben. De ez csak az első meccsre érvényes, mivel a második meccsen már mint igazi Culé léphet a pályára és örvendeztetheti meg a Barca szurkolóit.

Aki nem érezné: Iróniát az i betűnél!
Visca el Barca!!!
GO Colts GO!!!
Xavi001
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 455
Csatlakozott: 2008.05.28. 13:52:13
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.05.28. 23:27:24

Elképesztő, hogy milyen gyors, hogy milyen állóképessége és egyensúlya van a cseleknél. Amikor fut, kb olyan mintha a levegőbe lenne :D
Kép
Avatar
sopisz
Jugador del Barça
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2010.07.05. 01:07:02

2013.05.28. 23:23:53

Varatrix írta: Rögbiben pl posztra kapsz mezszámot, szóval nincs állandó számod...
Én is rögbizem és tényleg posztra kapsz számot,de viszont ott kevesebb a posztok közti vándorlás,de azért van.És kimondottan nem az "egoisták sportja" mível hagyomány hogy csak szám és nincs név (semmilyen szinten) :)
"Absque pugna non est victoria"
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.05.28. 23:08:28

érdemes megnézni :)
tudom, hogy bohócliga, meg minden, egyet is értek vele, de van pár gyöngyszem. :)

deus : sírok :D
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2013.05.28. 23:04:12

bennike123 írta:A Santos ellen már velünk fog játszani?
Kép



ON:


Igen.

Holnap megnézem a munkahelyen ;) Kíváncsi vagyok az összes Santos góljaira.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Deus 2013.05.28. 23:08:58-kor.
KépKép
Avatar
bennike123
Jugador del Barça
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2012.03.18. 19:02:58

2013.05.28. 22:50:21

A Santos ellen már velünk fog játszani?
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2013.05.28. 21:01:53

S.Agüero írta:Istenem. Mit kell ezen ennyit filózni, hogy mennyi volt? Megvettük és kész. Oké, most én is örülnék, ha megtudnám pontosan mennyiért is vettük, de ez már kezd kicsit abba átmenni, hogy bizonygatjuk, mennyire megérte megvenni még ennyiért is. :roll:
Engem speciel egyáltalán nem az érdekel, hogy mennyit fizettünk ki érte konkrétan, de az már annál inkább, hogy ha emiatt az üzlet miatt esetleg nem marad pénzünk kapusra meg védőre, amire momentán a legnagyobb szükségünk van. Felőlem aztán 80 milliót is adhatnak érte, nem érdekel, amíg az említett két posztra is érkezik minőségi erősítés.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2013.05.28. 20:45:58

Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.05.28. 20:24:21

Varatrix írta:
Sosem értettem ezt igazán. A marketing részét még elfogadom, de pl a 7-es és a 11-es között van marketing érték beli külömbség? A lelkiviláguknak miért fontos? Nem értem, kötődnek egy számhoz? Mert ugye így van, és mondjuk így nem érzem korrektnek, ha egy regnáló játékos mezszámát odaadják másnak, mert ezzel a másik játékos fölé helyezik. Tavalyelőtt is mi ment Alexis mez számával...

Amúgy én kíváncsi vagyok ha van olyan sportoló, vagy valaki aki ezt átérzi az mséljen, mert érdekel.

Rögbiben pl posztra kapsz mezszámot, szóval nincs állandó számod...

szerk: olyan mélységekig átérzem, hogy pl 2-be ne rohangáljon már egy csatár mert hülyén néz ki. Bár tényleg csak a hagyomány miatt gondolom ezt is.

Kedves Toquero :D
Marketing érték között nincs különbség, legalábbis nem hiszem, de a mezszámnak fontos jelentősége van :D Alapból sokan szeretik a még klasszikus mezszámokat kiválasztani poszt szerint, illetve babona.
Én is mindig 6osban toltam, el sem tudtam volna képzelni mást, plusz hozzájön a balcipőt fűzöm be először,, utolsó előttinek mész ki a pályára, egyeseknél keresztvetés, a szekrény felcímkézése, belül mi hol van, melyik krém stb hóbortok :D A számoknak azért van egyfajta "misztikája" a 10es az ugye legendás, de a 7-11 vagy éppen a 9-5 is mind-mind népszerű, s ha már az ember kiérdemli akkor attól nehezen válik meg. :D

A nem a mi pénzünk dologhoz meg még eszembe jutott, mikor pl itt is arról "vitáztak" emberek, hogy nincs szurkolás a meccsen stb, na pl mert pont hogy tele van turistákkal a stadion, ok-okozati tényező gyanánt, miután népszerűsítjük a klubbot, mert hát pénz kell :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2013.05.28. 19:46:53

Asszem eldőlt... 7 -es számban fog játszani, ami azt jelenti, hogy Villa már nem lesz velünk a következő szezonban... :(
http://barcanoticias.blog.hu/2013/05/28 ... a_nap_kepe


Neymar új csukája: Nagyon penge :shock: 8)

http://www.youtube.com/watch?v=XRjdPSpPQ38

Ehhez hasonlót még nem láttam, mármint úgyértem, hogy eddig minden foci cipőnek sima volt a felülete... Ennek a felülete meg olyan mint egy golf labdáé.

Szerk: nem csak Neymar kap ilyen csukát, hanem Thiago és Alexis is.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Deus 2013.05.28. 22:59:13-kor.
KépKép
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2013.05.28. 18:52:27

S.Agüero írta:Nem úgy volt, hogy ma mutatják be? Vagy csak szombaton lehet?
Elméletileg nem mutathatják be az átigazolási időszak kezdete előtt, ami szombaton van (gyereknap :D :D ). Aztán hétfőn gyorsan aláírja a paktumokat, pózol kettőt-hármat egy szám nélküli mezzel s megy is vissza Konföderációzni.
Eléggé kiveséztétek ezt a témát, de én nem hiszem, hogy nagy baj lenne a beilleszkedésével. Vagány csávó, meg minden, de azért én úgy látom, van benne kellő tisztelet a többiek iránt. Nem akar ő király lenni..:D egyelőre..
més que un club
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.28. 18:42:20

Varatrix írta:Kedves Toquero :D
Az Olympiakoszban volt pár éve egy csatár, aki 1-esben tolta. :D

Amúgy szerintem sem annyira lényeges a mezszám, mondjuk az kicsit idegesítő, hogy a Barça már árul Neymar-mezeket, úgy, hogy lehet kérni hozzá olyan mezszámot, amilyet akar az ember, eddig a legtöbben 7-es vagy 11-es számot kértek hozzá, ebből a Marca azt szűri le, hogy Thiago megy a nyáron. :roll:

Megkapja majd a 7-est, aztán jó lesz.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.05.28. 17:10:20

S.Agüero írta:Nem úgy volt, hogy ma mutatják be? Vagy csak szombaton lehet?
hétfőn lesz a bemutatása
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.05.28. 16:53:10

Nem úgy volt, hogy ma mutatják be? Vagy csak szombaton lehet?
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.05.28. 16:42:21

Szegény Thiagot már idegesítheti, hogy mindenki az ő mezszámát akarja "lerabolni". Régen 4-esben kente, aztán jött Cesc, most meg Neymar viszi a 11-est.
Forca Barca!!!!
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2013.05.28. 16:26:18

Barca_10 írta:akkor a 11-es az övé? Thiagoé pedig a 7-es lesz Villa eladása után? :roll:
Sosem értettem ezt igazán. A marketing részét még elfogadom, de pl a 7-es és a 11-es között van marketing érték beli külömbség? A lelkiviláguknak miért fontos? Nem értem, kötődnek egy számhoz? Mert ugye így van, és mondjuk így nem érzem korrektnek, ha egy regnáló játékos mezszámát odaadják másnak, mert ezzel a másik játékos fölé helyezik. Tavalyelőtt is mi ment Alexis mez számával...

Amúgy én kíváncsi vagyok ha van olyan sportoló, vagy valaki aki ezt átérzi az mséljen, mert érdekel.

Rögbiben pl posztra kapsz mezszámot, szóval nincs állandó számod...

szerk: olyan mélységekig átérzem, hogy pl 2-be ne rohangáljon már egy csatár mert hülyén néz ki. Bár tényleg csak a hagyomány miatt gondolom ezt is.

Kedves Toquero :D
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2013.05.28. 16:11:47

http://sport365.hu/videok,videok,video- ... aban,55504


akkor a 11-es az övé? Thiagoé pedig a 7-es lesz Villa eladása után? :roll:
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Avatar
blaugrana99
Jugador del Barça
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2013.03.27. 18:51:20

2013.05.28. 11:34:05

corol írta:Figyeljetek - ha most mondjuk a Real Madrid lenyúlta volna Neymart, akkor most itt menne az anyázás, hogy milyen b-f--sz a Barca vezetés, hogy nem szállt harcba/nem tudott harcba szállni egy ilyen formátumú fiatal tehetségért.
Nyugodjatok le, öt évre a miénk, én bízom benne - hozni fogja magát és félelmetes lesz a támadó szekciónk.
Arról nem beszélve, hogy a szponzorok szempontjából is egy nagyon értékes figura, én ebből a szempontból Messi és Ronci mögé helyezném mindjárt.
3.legnagyobb reklámértéke van a srácnak a piacon. Megjelent egy cikk valamelyik spanyol újságba. Messi,Cr7 Neymar.Ez a sorrend.
corol
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1203
Csatlakozott: 2011.04.06. 20:08:57

2013.05.28. 11:26:08

Figyeljetek - ha most mondjuk a Real Madrid lenyúlta volna Neymart, akkor most itt menne az anyázás, hogy milyen b-f--sz a Barca vezetés, hogy nem szállt harcba/nem tudott harcba szállni egy ilyen formátumú fiatal tehetségért.
Nyugodjatok le, öt évre a miénk, én bízom benne - hozni fogja magát és félelmetes lesz a támadó szekciónk.
Arról nem beszélve, hogy a szponzorok szempontjából is egy nagyon értékes figura, én ebből a szempontból Messi és Ronci mögé helyezném mindjárt.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2013.05.28. 11:10:57

Dr.Dre írta:Most komolyan , mit kell még azon lovagolni hogy mennyibe került?
A ti pénzeteken vették? nem. Az enyémen? nem.
Ez ne a mi gondunk legyen,hanem a vezetőségé.
Én inkább örülök,hogy végre egy fiatal,tehetséges brazil játékost tudtunk elhoozni.
Amúgy is,bármennyit fizettünk,meg fog térülni az az ár,amit kifizettünk érte.(Marketing stb) :wink:
Idézetre idézettel felelnék a szomszéd igazolások a topikból. Mivel magam sem tudnám szebben elmagyarázni, és kerülve a plágium pereket íme:
Bob_Marley kolléga írta:off:Ezek a nem a mi pénzünk hsz-k néha kiborítanak
1;Ha nem a mi pénzünk, akkor megfordítom ugyanúgy nem totálisan mindegy más mennyit költ?Jön néha hogy na még egy olajcsapat stb hozzászólások, nem a mi pénzünk...
2;Így se olcsó egy mez se, elő kell kaparni a pénzt a klubnak
3;Aki szerint nem a mi pénzünk, az ne is tegyen szemrehányást, hogy Quatar Airways van fent a mezen...
4;Aki szerint nem a mi pénzünk, ne csodálkozzon hogy 100 euro egy jegy egy meccsre
5;Aki szerint nem a mi pénzünk, azon se csodálkozzon, ha minden nyáron be kell járni a félvilágot, hogy pénz szerezzünk
6;S amit már írtak is, az hogy nem a mi pénzünk, előrevetíti, hogy lehet más igazolásra nem marad zseton
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Dr.Dre
Capitá del Barça
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2012.08.23. 17:04:58
Tartózkodási hely: Szerbia,Vajdaság (Szaján)

2013.05.28. 10:52:02

Most komolyan , mit kell még azon lovagolni hogy mennyibe került?
A ti pénzeteken vették? nem. Az enyémen? nem.
Ez ne a mi gondunk legyen,hanem a vezetőségé.
Én inkább örülök,hogy végre egy fiatal,tehetséges brazil játékost tudtunk elhoozni.
Amúgy is,bármennyit fizettünk,meg fog térülni az az ár,amit kifizettünk érte.(Marketing stb) :wink:
Kép

Titi - The Legend!
Avatar
diagonal
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 408
Csatlakozott: 2013.03.21. 14:10:36
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.05.28. 07:48:32

Chino írta:
diagonal írta:
Ha nekem kellett volna dönteni nem hoztam volna Neymart ide. Helyette ebből a pénzből egy befejező csatárt hoztam volna aki berúgja kegyetlenül azt amit Villa meg Alexis gyakran kihagytak ebben a szezonban + egy klasszis középső védőt igazoltam volna. És ha még kitelt volna a pénzből akkor valakit aki Xavi helyére léphet fokozatosan.
Ha mindezek megvalósulnak Neymar igazolása mellett is akkor jó döntés volt ide hozni.
Annyira bírom az ilyen hsz-eket. Kit kellett volna venni? Falcao-t? Még többe fájt volna, aztán mehetne ki balszélre mint Villa vagy Henry. Azzal tényleg beljebb lennénk.
Leírtam szerintem kiket kellett volna venni. De ez egy vélemény, az enyém, van itt jó sok féle vélemény a topikban és mind elfér.
Nem az a baj hogy Neymar jött igazából mert mint írtam korábban is ő klasszis, hanem az hogy könnyen lehet ezzel az igazolással elköltöttük azt a pénzt amiért azokra a posztokra lehetne hozni játékost ahol gond volt egész szezonban.
Krisztian91
Jugador del Barça
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2008.03.23. 19:02:00
Kapcsolat:

2013.05.28. 01:29:35

neobarca írta:http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... ir-2248607

Ez mennyire igaz szerintetek?
72milla? 40 zsebbe? Nem hiszem...
Biztos nem. Nem pont azért hagyták abba a tárgyalásokat, mert túl nagy összeget kértek ? Akkor mi volt az a nagy összeg összesítve ? 80 millió ? :lol:

Szerintem a nemzeti sportnál megint nem tudnak számolni...remélem... :roll:
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.05.28. 01:22:48

diagonal írta:
Ha nekem kellett volna dönteni nem hoztam volna Neymart ide. Helyette ebből a pénzből egy befejező csatárt hoztam volna aki berúgja kegyetlenül azt amit Villa meg Alexis gyakran kihagytak ebben a szezonban + egy klasszis középső védőt igazoltam volna. És ha még kitelt volna a pénzből akkor valakit aki Xavi helyére léphet fokozatosan.
Ha mindezek megvalósulnak Neymar igazolása mellett is akkor jó döntés volt ide hozni.
Annyira bírom az ilyen hsz-eket. Kit kellett volna venni? Falcao-t? Még többe fájt volna, aztán mehetne ki balszélre mint Villa vagy Henry. Azzal tényleg beljebb lennénk.
Forca Barca!!!!
Válasz küldése