Neymar

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2013.05.27. 12:24:20

amúgy valahogy így jöttek a hírek. 17 millió, ez kevés, hú de kevés, akkor legyen 22 millió, ennyiért tuti nem adjuk, lehet meg is tartjuk a fiút, jó, akkor mi meg hazautazunk. najó, 25 millió, akkor megvan az egyezség, mostmár neymar dönt. döntött, barcelona. nekem ebből nagyon nem úgy tűnik, hogy ez csak az 55% lett volna, aztán mi öt perc alatt megegyeztünk a maradék 45% el is. de majd úgyis kiderül nagyjából ez is, tuti elmondják majd, és akár lehet, hogy nem nekem lesz igazam.

az meg totális hülyeség, hogy minden nagy igazolásunknál volt valami, és nem tudjuk a pontos összeget, mindegyiknél lehet tudni. csak szimpla ferdítés és frusztráltságból eredő hülyeség RMCFtől, amit átvett a többi madridista. kábé háromszor kértem tőle a nagy bizonyítékait, de valahogy mindig elterelte, mint ahogy szokta. kétlem, hogy igazából léteznének azok a nyilatkozatok. mint ahogy neki a játékosok gyorsaságáról van hivatalos jegyzőkönyve. aztán amikor kérték tőle, akkor belinkelt egy neten található szurkolói rangsort, haha. ő az a fajta, aki ha a barcáról van szó, akkor a sporthíradós híreket tényként kezeli, a hivatalos iratokat, meg nyilatkozatokat viszont nem hiszi el.

ibra = eto'o + 40 millió, számolja mindenki úgy ahogy akarja eto'ot.
alexis = 26 + 11 millió. most kaptak valamennyit a 11ből a bajnoki cím miatt.
fabregas: 34 milllió + saját maga fizetett 5 milliót.

de tessék ittvannak, fejből, egykét millió tévedés lehet.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2013.05.27. 12:19:19

Úgy értettem ahogy Deus is leírta. Kreatív, dinamikus, abszolút rendelkezik a Brazilok öszes erényével... Helyzetfelismerése is elég szinten van...
mellesleg 1-2 videót is láttam róa ,(tudom h ebből messzemenő következtetéseket levonni nem szabad,) de nem tudom miért hozzák fel annyian ellen kritikának azt, hogy sokat gondolkodik amikor az ellenfél védője elött megáll... Abszolút ösztönösen csinálja a cseleit nem gondolkozik rajta mit kéne csinálni...
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2013.05.27. 12:14:08

visca el barca írta:
ferninho írta:és akkor én meg olvasgathatom, hogy Neymárék inkább a 25 milliós ajánlatot fogadták el a Real 60milliósával szemben, meg Neymar inkább a kisebb fizetést választotta... :lol: .
tipikus nem tudok már mibe belekötni esete...
nem tudom, hogy ez így miért írtad nekem... Neymar még 50 fölött is jó üzlet volt...
felőlem akár 100 millióért is megvehettétek volna, letojom, engem ez a ködösítés zavar de nagyon és folyamatosan ez van.
amugy ha jol tudom mi 25-öt kinaltunk a santosnak, ti meg 60-at. a fizetésről is azt irtak h itt 7 ott 11. EZEK A TÉNYEK.
ja meg talán 10 millió előleg van a Santosnál, talán, de nem biztos, meg ugye az a két hakni meccs, ami X millió stb... épp ez itt a problémám...
és akkor a többiről meg nincs szó, mert gondolom egészbe kell Neymar a Barcának, nem hagynak ott 45%-ot xy-nál.

és persze az sincs kb sehol, hogy a Barcánál a 7 millió mellett az összes reklámbevétel Neymáré, míg a Realnál kb az 50%-a a Realé lett volna, és mivel nem 10 eurót keres Neymar reklámbevételekből... és még mennyit fog, hogy eljött Európába...
odáát is leirtam, a kutyát nem érdekli h mennyibe került. itt van, teljesitsen, a többi nem érdekel. a pénz miatt aggódjanak a klub pénzügyi szakemberei.
mint írtam egyáltalán nem azt állítom, hogy nem érte meg, ez a ködösítés az egyetlen problémám.
madridista
Avatar
CsacsMate
Capitá del Barça
Hozzászólások: 791
Csatlakozott: 2005.11.19. 12:42:29
Tartózkodási hely: Zala
Kapcsolat:

2013.05.27. 12:09:18

Szerintem ebben a 25-60-ban annyi újságírói ferdítés van, hogy amíg mi 55%-ért kínáltuk, ők 100%-ban. Nem hinném, hogy annyira nagy sötétség uralkodna Perez agyában a kampányigazolásai miatt, hogy 100 milliókat költsön Neymar-ra..
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.05.27. 12:03:07

ferninho írta:és akkor én meg olvasgathatom, hogy Neymárék inkább a 25 milliós ajánlatot fogadták el a Real 60milliósával szemben, meg Neymar inkább a kisebb fizetést választotta... :lol: .
tipikus nem tudok már mibe belekötni esete... amugy ha jol tudom mi 25-öt kinaltunk a santosnak, ti meg 60-at. a fizetésről is azt irtak h itt 7 ott 11. EZEK A TÉNYEK.

odáát is leirtam, a kutyát nem érdekli h mennyibe került. itt van, teljesitsen, a többi nem érdekel. a pénz miatt aggódjanak a klub pénzügyi szakemberei.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2013.05.27. 11:47:21

Poszi írta:
Castiel írta:Az ő képességei olyanok, mintha kb Messit, Cé-t, és Dinhot összegyúrták volna...
Ne haragudj de ezen kijelentéseden nagyon jót mosolyogtam. Javíts ki ha tévedek, de szerinted Neymar jobb, mint Messi, CR, és Roni együttvéve? Tehát Neymar kitesz egymaga egy Messit, CR-t, és Ronaldinhot? :o Ne érts félre, nem akarok beléd kötni, vagy ilyesmi, csak ez azért erős, ha tényleg így gondolod. De lehet félreértelmeztem... :)

Szerintem nem így értelmezte. Hanem úgy értette, hogy hasonlít a Messi stílusához, Cé stílusához és R10 stílusához. Tehát minden játékosból egy-egy elem megtalálható Neymarban.

Azért én nem értek egyet vele :)
KépKép
Avatar
ZotyaFace
Barça B
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2012.08.21. 13:27:03

2013.05.27. 11:45:04

és akkor én meg olvasgathatom, hogy Neymárék inkább a 25 milliós ajánlatot fogadták el a Real 60milliósával szemben, meg Neymar inkább a kisebb fizetést választotta... :lol:
Én olyat is olvastam,hogy a reklám bevételek miatt szalasztottuk el :roll:
Madridista. De nem az elvakult fajtából :)
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2013.05.27. 11:45:00

ferninho írta: és akkor én meg olvasgathatom, hogy Neymárék inkább a 25 milliós ajánlatot fogadták el a Real 60milliósával szemben, meg Neymar inkább a kisebb fizetést választotta... :lol:

nagyon idegesítő ez a ködösítés, ami minden egyes nagyobb volumenű igazolásotoknál megy.
mondjuk, hogy így mondjam ez a tény része a dolognak. hogy kevesebbet ajánlottunk, és kevesebb fizetést is. amit nem tud senki - mert különböző információk vannak - az az, hogy ezt a 25-28 milliót a 100%ért fizettük vagy az 55%ért.

kábé ezek a variációk keringenek:
- 25-28 millió + két barátságos meccs
- 25-28 millió + két barátságos + 10 millió előleg
- 25-28 millió az 55%, akkor az egész olyan 50 millió + két barátságos

innentől tényleg oldaltól függ. nyilván a másik oldal a lehető legtöbbnek akarja láttatni, néhány itteni meg a minimumnak.

ez a messengeres beszélgetés meg minden kacsának az alja, de komolyan :D
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
Poszi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2008.04.28. 17:37:22

2013.05.27. 11:32:39

Castiel írta:Az ő képességei olyanok, mintha kb Messit, Cé-t, és Dinhot összegyúrták volna...
Ne haragudj de ezen kijelentéseden nagyon jót mosolyogtam. Javíts ki ha tévedek, de szerinted Neymar jobb, mint Messi, CR, és Roni együttvéve? Tehát Neymar kitesz egymaga egy Messit, CR-t, és Ronaldinhot? :o Ne érts félre, nem akarok beléd kötni, vagy ilyesmi, csak ez azért erős, ha tényleg így gondolod. De lehet félreértelmeztem... :)
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2013.05.27. 11:07:50

Gergely írta:Egyes Angol napilapok megszellőztették Marcelo és Neymar beszélgetését...

Neymar az FC.Barcelona frissen igazolt játékosa MSN Massenger programján keresztűl kinyilvánította Marcelo barátjának a Real Madrid játékosának , hogy a tényleges vételára ami mindenkit tartlamazott már (beleértve a nagymamáját is aki 1%-os tulajdon részese volt) elmondta a vége 50 millió euró!

Idézek:

Neymar:

Hy Marcelo hallom a Madridom-on megvannak őrülve mennyibe is fájtam a katalánéknak???
1. már nincs MSN Messenger
2. bocs, hogy már sokakat zavar a sok ferdítés, ami minden egyes átigazolásotok körül megy... minden egyes nagyobb igazolásotoknál ez van...
most se tudjuk ,hogy mennyibe fájt Neymar pontosan, minden csak találgatás.

és akkor én meg olvasgathatom, hogy Neymárék inkább a 25 milliós ajánlatot fogadták el a Real 60milliósával szemben, meg Neymar inkább a kisebb fizetést választotta... :lol:

nagyon idegesítő ez a ködösítés, ami minden egyes nagyobb volumenű igazolásotoknál megy.

Neymarról:
Elképesztő amit tud a labdával, élmény nézni, ahogy szó szerint simogatja.
Én örültem volna, ha mi igazoljuk le, de ha idén letudjuk igazolni Bale-t ,akkor nem fogok annyira bánkódni.
Szóval focizni biztos nem felejt el a Barcelonában, a kérdés, hogy mennyire tudjátok neki megtalálni a megfelelő szerepkört és mennyire bontakozhat ki a tudása.
madridista
kajtarp
Barça C
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2009.07.17. 22:57:09

2013.05.27. 11:06:29

725 perce azaz április óta nem lőtt gólt Neymar a Santosban. Ez azért elég gáz...
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2013.05.27. 10:45:45

Azért az már túlzás h mindenki "fél" tőle. Mármint h nem váltja be a hozzá fűzött reményeket... Az ő képességei olyanok, mintha kb Messit, Cé-t, és Dinhot összegyúrták volna... És ha tőle félünk, akkor szerintem nincs olyan játékos a világon akihez nagyobb bizalommal állna a Katalán szurkolótábor honi armadája. Elképesztő dolgokra képes a srác, csak amellett hogy taktikusságot, és fegyelmet tanítanak neki Barcelonában megkell engedni neki hogy a stílusát megtartsa... Egyensúlyt kell teremteni a csapaton belüli taktikai feladata/szerepköre, és a kreativitásának megtartása között. Pl Dinhonak Raiijkard alatt nem voltak borzasztó védekezési feladatai. Sokkal inkább tudott támadásszövésre koncentrálni, és a tudása eszméletlen fegver volt, főleg annak fényében, hogy Xavi gyilkos passzai is ott voltak. Ha netán tán a (világon legnagyobb) középpályás labdái megtalálták Dinhot, az biztos gól volt... Jelen esetben hasonlót kéne elképzelni most is 1 picit más hadrendel... 100%-ig biztos vagyok benne, hogy nagyon nagy playa lessz itt belőle, és goldballt is fog begyűjteni!
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2013.05.27. 10:01:15

visca el barca írta:
szimisi92 írta: Gareth Bale (76%, 2,210 szavazat)
Neymar (24%, 711 szavazat)
ez a szavas ha jol tudom, joval azutan került ki, hogy sejteni lehetett h neymar hozzánk jön.

arról nem is beszélek h nem nagyon ir rola a sajto h bale elmenne. de mivel perec nem akar felsülni biztos h bekinalnak egy irreális 70 millios összeget, amire a szpörsz nem fog nemet mondani
Na, azért azt el kell ismerni, hogy Bale egyelőre jóval többet tett le az asztalra, mint a brazil, nem is kevéssel. És ha azt nézzük, hogy ha mi tényleg olyan 50 millió körül fizetünk Neymarért, akkor az 70 millió nem is olyan irreális, mármint relatíve.
Viszont ha nekünk lett volna feltéve a kérdés, én Neymart választottam volna (illetve ha lett volna egyiket sem opció, akkor azt). Ugyanis Balet bár klasszisnak tartom, nem hiszem, hogy a mi játékunkba bele illene. A Realban talán jobban érvényesülhetne, bár tartom vele kapcsolatban azt a véleményem, hogy ő neki a PL való igazán.
House
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1548
Csatlakozott: 2007.10.14. 08:23:26
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.27. 09:17:17

Bestbarca írta:No közben leközöltek jópár cikket a katalán médiák...Alítólag kb 5 másodpercet "gondolkodott" Neymar,miután megtudta hogy mehet...Nem volt itt kérdés...A faterja szerint azt mondta neki a gyerek,hogy: "Messivel egyetlen egyszer együt játszani többet ér mint Christiano Ronaldoval egy egész szezont..." Én már birom... :D :D :D :twisted: :twisted: :twisted:

Ha ezeknek a fele igaz,akkor nem lesz itt gond...Felnéz Messire,és tiszteli a Barca játékosait,megjegyzem joggal,így helyes...Szal innentől nem magának fog játszani,meg önzőzni,hanem meg fog tenni mindent hogy valóra váltsa az álmat...Biztos vagyok benne hogy segíteni fogják a többiek is,ha ilyen hozzáállása lesz...És ha tényleg alázatosan teperni fog,akkor meg nem lesz itt baj,a képességeit azt hiszem senki nem kérdőjelezi meg...
A tisztelettel nem lesz gond, de a realban ugyanugy tisztel mindenkit, megnyugodhatunk. :) viszont az, hogy csodalja Messit, Xavit, es Init szerintem megfelelobb kifejezes. De valljuk be, ezeket a korszakos zseniket az egesz futball vileg csodalja.
Történelem - 2008-2009
¡Gracias, Pep!
Kép
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2013.05.27. 08:51:58

KépKép
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2013.05.27. 07:37:57

Belegondoltam, hogy a két dél-amerikai futballhatalom, Brazília és Argentína is túlnyomórészt a Barcelona sikeréért fog szurkolni :D Na ez nem semmi :)

Avánakvaló
Kép
"And my heart will leave you never."
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2013.05.27. 00:46:47

No közben leközöltek jópár cikket a katalán médiák...Alítólag kb 5 másodpercet "gondolkodott" Neymar,miután megtudta hogy mehet...Nem volt itt kérdés...A faterja szerint azt mondta neki a gyerek,hogy: "Messivel egyetlen egyszer együt játszani többet ér mint Christiano Ronaldoval egy egész szezont..." Én már birom... :D :D :D :twisted: :twisted: :twisted:

Ha ezeknek a fele igaz,akkor nem lesz itt gond...Felnéz Messire,és tiszteli a Barca játékosait,megjegyzem joggal,így helyes...Szal innentől nem magának fog játszani,meg önzőzni,hanem meg fog tenni mindent hogy valóra váltsa az álmat...Biztos vagyok benne hogy segíteni fogják a többiek is,ha ilyen hozzáállása lesz...És ha tényleg alázatosan teperni fog,akkor meg nem lesz itt baj,a képességeit azt hiszem senki nem kérdőjelezi meg...
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
Gergely
Jugador del Barça
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2013.05.01. 10:29:18
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2013.05.27. 00:38:42

Egyes Angol napilapok megszellőztették Marcelo és Neymar beszélgetését...

Neymar az FC.Barcelona frissen igazolt játékosa MSN Massenger programján keresztűl kinyilvánította Marcelo barátjának a Real Madrid játékosának , hogy a tényleges vételára ami mindenkit tartlamazott már (beleértve a nagymamáját is aki 1%-os tulajdon részese volt) elmondta a vége 50 millió euró!

Idézek:

Neymar:

Hy Marcelo hallom a Madridom-on megvannak őrülve mennyibe is fájtam a katalánéknak???

Marcelo:

Ne is mond mindenki kivan bukva miattad és , hogy pakolni kell izommal téged!


Neymar:

XD 50 millió voltam és 67 kiló ;)


Marcelo:

Köszönöm az infot barátom , találkozunk a klasszikusokon Hala Madrid!


Neymar:

Ok, Jó éjt...




Úgy érzem ezzel minden találgatást lezárhatunk! Tudjuk a pontos végét!
Wolfy11
Jugador del Barça
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2011.08.12. 20:50:27

2013.05.27. 00:13:31

TT írta:azt remélem elkerülik a sérülések, aztán kibontakozik gond nélkül
Volt egy interjú a nagyfőnökkel, és elárulta, hogy ahhoz képest hogy hányszor, milyen durván rúgják fel, soha nem sérül meg, vagy csak nagyon ritkán
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4091
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2013.05.27. 00:10:40

De mi van azzal, hogy "40 millió euró értékben", és 50 millióról szólnak a hírek?
Kép
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2013.05.27. 00:01:56

barca99 írta:
kristop írta:hát pont ez az, hogy minden jel arra mutatott már korábban is, hogy hozzánk fog jönni, és előleg is van, de a santos és a barca se erősítette meg ezt soha, sőt, általában tagadták. ezért írtam úgy ahogy.
Oké, de ez a hivatalos pénzügyi jelentésből van, ha jól emlékszem ez publikus, teljes egészében hozzáférhető, és tényleg benne volt az ominózus mondat.
"A klubnak szigorú, hosszú távú vásárlási kötelezettsége van 40 millió euró értékben. Ezzel kapcsolatban az idei évben 10 millió máris kifizetésre került."

igen, igen, de ebben a jelentésben ennyi van erről és nem több. szóval konkrétan itt se volt nevesítve. és ahogy kijött ez a hír egyből tagadták. akár lehetett volna valami épület, terület, vagy fogalmam sincs.

jó, nyilván neymarról van szó benne, csak ezt az állítást védem: "widely accepted-but-unconfirmed €10 million prepayment".
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.05.26. 23:50:39

néztem a santos meccs első félidejét, neymar egy nulla volt, akár csak a (volt) csapata. igaz h első fordulo volt a bajnokságban igy tul nagy tűz nem égett a playerekben...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
sopisz
Jugador del Barça
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2010.07.05. 01:07:02

2013.05.26. 22:04:33

TT írta:azt remélem elkerülik a sérülések, aztán kibontakozik gond nélkül
Ahogy néztem most a meccsen,braziliában is vannak favágó védők és hasonlóan reagál rá mint messi,szerencsésen elugrik (gondolom ezt külön tanítják),szóval ha hasonlóan alkalmazkodik mint messi akkor nem lesz sok sérülése,ahogy messinek sem.
"Absque pugna non est victoria"
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2013.05.26. 21:56:33

kristop írta:hát pont ez az, hogy minden jel arra mutatott már korábban is, hogy hozzánk fog jönni, és előleg is van, de a santos és a barca se erősítette meg ezt soha, sőt, általában tagadták. ezért írtam úgy ahogy.
Oké, de ez a hivatalos pénzügyi jelentésből van, ha jól emlékszem ez publikus, teljes egészében hozzáférhető, és tényleg benne volt az ominózus mondat.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.26. 21:53:18

Transfermarkt szerint 54 millió a végleges ár.
http://www.transfermarkt.de/de/neymar/t ... 68290.html
Válasz küldése