Neymar

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2018.09.05. 12:12:33

https://444.hu/2018/09/02/neymar-goloro ... k-neveztek" target="_blank

Bennem igazából egyetlen kérdés vetődött fel, csak sokáig nem akartam feltenni magamnak ezt a kérdést. Őszintén kíváncsi vagyok, hogy melyik játékosokat látjuk Barca szemüvegen keresztül? Elvitathatatlannak érzem, hogy ennél visszafogottabb volt Ney Barcelonában, de abszolút nem menne át az fórum cenzúráján, hogy milyen embernek látom amióta eligazolt.

Kevés játékos van akit nem kedvelek a csapatból, és nem tudom, hogy ennyire kevés információ, illetve a rózsaszín köd hatására mennyire helyesek a megítélések.

Suárez, Alba, és Piqué, akik sok kritikát kapnak, és szerintem rengeteg esetben jogosan is. Ugyanakkor egyiket sem érzem ennyire drasztikusnak.

Busquets teljesen visszavett, aki őt kritizálja ilyen szempontból, az 3 éve nem látott meccset.

A fent említett hármasból engem csak Suárez tud kihozni a sodromból, a többiek színészkedése, vagy oda szólása, maximum egy "habfehér lelkületű" ember számára lehet bicskanyitogató.

Van rajtunk szemellenző vagy nincs? :-k
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
barca_bome
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 444
Csatlakozott: 2009.03.09. 22:50:08

2018.07.12. 07:32:25

Ez volt már?

https://www.youtube.com/watch?v=datcYiLpgFQ" target="_blank

:lol:
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.07.11. 10:55:24

kz86 írta:https://index.hu/sport/futball/2018/07/ ... alves_psg/

Hihetetlen, hogy mekkora féreg ez a neymar. Nálunk csak azért tudott viselkedni, mert Messi és Suarez visszafogták, de a PSG-nél láthatjuk, hogy mi van akkor, ha elhiszi magáról, hogy ő az első számú sztár egy csapatnál. Nagyon remélem, hogy őt, nem pedig Mbappét igazolja le a Real :)

Alvesnek is gratulálok, hogy 34 éves fejjel egy 19 éves gyereket baszogat a külseje miatt.

Remélem majd visz nekik szuvenírt, meg VB trófea replikát ajándékba :lol:
Neymar brutálisan butthurt és féltékeny lehet. Elmenekül Messi árnyékából, aztán most meg itt ez az Mbappé gyerek aki 19 évesen lassan akkora sztár mint ő valaha volt.
Messi elől elmenekül, aztán rájön hogy még a PSG-ben sem ő lesz sokáig a Number 1. :mrgreen: =D>


Vannak akik elfogadják hogy vannak náluk magasabb rangúak a csapatba, és vannak akik inkább elmenekülnek hogy kiskirálynak érezzék magukat.

Szomorú vagyok a srác miatt, nagy kedvencem volt, benne láttam a Messi utáni űrt betöltő vezéregyéniséget, ehhez képest annyira beképzelt lett hogy ha így folytatja akkor hamarabb lesz vége a profi karrierjének mint Messinek.
Tipikus egoista, ilyen téren olyan mint Ronaldo, csak Cunci emellé a fél napját az edzőteremben tölti és profi a hozzáállása, Neymar pedig a fordítottja, meg is látszik a teljesítményén.
Már nálunk az utolsó szezon tavaszán teljesen szétszórt volt, kapu előtt fásult, és ez azóta sem oldódott meg, néha-néha betalál 1-1 francia kiscsapatnak de ennyi.VB-n is látszott hogy a lehetetlent is képes kihagyni és kibombázni a stadionból.
Avatar
kz86
Jugador del Barça
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2012.01.27. 15:03:55

2018.07.11. 10:51:31

Cestus írta: Hát ez valami iszonyat szörnyűség, a pokol tüzén fognak mindketten elégni emiatt.
Értem én az iróniát, de ez akkor sem normális. Az már régóta világos, hogy az ellenfeleit nem tiszteli, de hogy a saját csapattársait sem...
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4461
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2018.07.11. 10:36:25

Sajnos már csak ilyen hírekkel tudja magára felhívni a figyelmet. :D :?
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.07.11. 10:09:11

kz86 írta:https://index.hu/sport/futball/2018/07/ ... alves_psg/

Hihetetlen, hogy mekkora féreg ez a neymar. Nálunk csak azért tudott viselkedni, mert Messi és Suarez visszafogták, de a PSG-nél láthatjuk, hogy mi van akkor, ha elhiszi magáról, hogy ő az első számú sztár egy csapatnál. Nagyon remélem, hogy őt, nem pedig Mbappét igazolja le a Real :)

Alvesnek is gratulálok, hogy 34 éves fejjel egy 19 éves gyereket baszogat a külseje miatt.
Hát ez valami iszonyat szörnyűség, a pokol tüzén fognak mindketten elégni emiatt.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
kz86
Jugador del Barça
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2012.01.27. 15:03:55

2018.07.11. 09:51:27

https://index.hu/sport/futball/2018/07/ ... alves_psg/" target="_blank

Hihetetlen, hogy mekkora féreg ez a neymar. Nálunk csak azért tudott viselkedni, mert Messi és Suarez visszafogták, de a PSG-nél láthatjuk, hogy mi van akkor, ha elhiszi magáról, hogy ő az első számú sztár egy csapatnál. Nagyon remélem, hogy őt, nem pedig Mbappét igazolja le a Real :)

Alvesnek is gratulálok, hogy 34 éves fejjel egy 19 éves gyereket baszogat a külseje miatt.
hau30
Capitá del Barça
Hozzászólások: 839
Csatlakozott: 2008.05.19. 19:31:35
Tartózkodási hely: Pécs

2018.05.16. 11:36:20

Elképzelhetetlen, hogy most átigazoljon. Egyetlen lehetőség a tranzakcióra,ha van valamilyen kitétel a szerződésében,ami lehetővé tenné, de nem hinném,hogy ekkora amatőrök lennének az arabok. Köztudottan kíméletlenek,ha bizniszről van szó. Ő azzal,hogy PSG-hez igazolt szép lassan lefogja építeni magát. 2022-ig szól a szerződése. Legkésőbb 2020-ban az arab megkínálja egy új szerződéssel. Ott akkor dönthet,hogy úgy, hogy nem ír alá és 30 évesen elmegy a realba ingyé, de abban biztos lehet,hogy 2 évig nem fog játszani előtte. Nem fogja érdekelni az arabot,hogy mennyi a fizetése,mennyi egyéb költségébe fáj a brazil, addig nem fog játszani,amíg alá nem írja az új szerződést,mert a pénz nem tényező számára. 2 év játék nélkül pedig a realnak sem érné meg, mert nem tudja majd ezt a szintet hozni 30 évesen,amit elvárnának. És milyen szinten is van jelenleg? Zseniális képességű, de fejben nagyon messze van CR-től és sok egyéb vezér típusú játékostól.Bámennyire is nem komálom a portugált, de a hozzáállása a profi focihoz egyedülálló.Max ebben a történelem legjobbja. Úgyhogy én tartom, hogy a brazil a PSG-be történő átigazolásával nagyot hibázott. Messi pedig okos. Nyilván nem tudja megmondani neki,hogy mit csináljon, de azért médián keresztül érzékelteti,hogy milyen lépés is lenne sokak szemében a realba való menetel.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.05.16. 10:03:27

Főoldali cikkre:

Köszönjük Messi, hogy kimondtad amit ki kellett!
Ezek után nem takarózhat Neymar azzal hogy de hát nem is nagy dolog ha ő volt Barcásként a Realba megy, szóval ha így tenne, azzal bebizonyítaná hogy egy igazi áruló.

Simán kinézem amúgy belőle, hogy a múltkori "hiányoznak a Barcások" nyilatkozatra ráépítené azt, hogy azért megy a Realba, hogy közel lehessen a volt csapattársaihoz akik annyira hiányoznak neki :lol: #-o


Én azért gyanítom hogy nem fogják elengedni, miért is tennék?
PSG örül hogy végre megszerezhetett egy igazán nagy kalibert, nem pedig levezető ex csúcsfocistát, bolondok lennének eladni őt.
Másokkal ellentétben ők eljátszhatják azt, hogy ha Neymar hisztizik akkor kirakják a lelátóra, aztán dönthet hogy 4 évig lelátózni akar és annyi a karrierjének, vagy pedig abba hagyja a rinyálást és focizik tovább.

Amúgy meglepő, de tényleg vannak igazi PSG szurkolók, ők fütyülték Neymart amikor Cavaninak nem adta át a tizit, őket nem tudta Neymar megvenni az árával, ki kell azt érdemelni.
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2018.05.12. 21:17:12

Számomra hihetetlen,hogy ennek a csávónak még pörög a topicja. :)
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2018.05.12. 20:55:49

Cestus írta:
Én nem tudom, sok mindent nyert a Real az elmúlt években, de fel sem merült szerintem senkinél sem, hogy CR helyett mondjuk Ramos vagy Isco vagy bárki más kapja a díjat. Ha pedig Neymar és CR együtt játszana, szerintem borítékolható, hogy az utóbbi lőné a több gólt a BL-ben, mert Neymarnak újabban nem ez az erőssége, inkább előkészítene Cristianonak. De persze odaigazolhat attól még, csak én hülyeségnek tartanám. :D Vagy legalábbis cseberből vederbe esetnek.
Nem az elmúlt évekről beszélek,hanem a jövő éviről.
Illetve nincs olyan támadó a Realban akinek egyáltalán a kvalitásai meglennének ahhoz hogy aranylabda esélyes legyen. Nem tud senki különbség lenni eredményben,csak CR.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.05.12. 20:36:47

miro. írta:Nem értek vele egyet,lehet már CR mellett is aranylabdát szerezni. Nem arról szól már amiről anno. Ronaldo mellé kell egy ilyen játékos,ezt Ő is tudja,nem hiába nyilatkozta(?) hogy örülne nagyon Neymarnak.
Én nem tudom, sok mindent nyert a Real az elmúlt években, de fel sem merült szerintem senkinél sem, hogy CR helyett mondjuk Ramos vagy Isco vagy bárki más kapja a díjat. Ha pedig Neymar és CR együtt játszana, szerintem borítékolható, hogy az utóbbi lőné a több gólt a BL-ben, mert Neymarnak újabban nem ez az erőssége, inkább előkészítene Cristianonak. De persze odaigazolhat attól még, csak én hülyeségnek tartanám. :D Vagy legalábbis cseberből vederbe esetnek.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2018.05.12. 20:33:42

Cestus írta:
Neymar szemszögéből viszont csak akkor látnám értelmét a Madridba való költözésnek, ha CR eltűnne onnan. Ennél több pénzt már nem adnak neki a Realban (csak kevesebbet), a hírnév, csillogás is megvan. A Realba azért lehet neki érdemes átigazolnia, mert velük könnyebben nyerhet BL-t és így aranylabdát. Azonban amíg CR ott van, addig ő fogja kapni. Neymar pedig nem szeretne még egy világ legjobbjának aládolgozni, hiszen éppen ezért igazolt el a Barcából is.

Kivásárlási ára, záradéka hivatalosan nem lehet elvileg Franciaországban. A klubbal köthet ilyen egyezséget haveri alapon persze, amit vagy betart a klub (ha van gerincük), vagy nem. De törvény elvileg nem kötelezi őket erre, legalábbis amikor mi legutóbb igazolni akartunk a Ligue unből, akkor ilyen dolgok derültek ki.
Nem értek vele egyet,lehet már CR mellett is aranylabdát szerezni. Nem arról szól már amiről anno. Ronaldo mellé kell egy ilyen játékos,ezt Ő is tudja,nem hiába nyilatkozta(?) hogy örülne nagyon Neymarnak. Kihagyott már most is 10 meccset,jövőre még többet fog. Most már oda lehet igazolni mellé szvsz.
+a hírnév,csillogás megvan,csak éppen a francia liga kiesik a futball térképen. Arra jó volt hogy egy évet elbohóckodjon,ott is császár lehessen,de vissza kell térnie szerintem az elitbe.

Viszont a záradékos cuccot nem tudtam. Abból indultam ki hogy Neymar fater dörzsölt figura.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.05.12. 20:20:03

Kovbal88 írta:Viszont idén, csak akkor tud menni, ha a PSG talál valakit a helyére és meg akarnak szabadulni tőle. Ha nem akarják engedi akkor marad, Verratti se tudta kiharcolni, hogy jöhessen.
Ez abszolút attól függ, hogy a PSG mennyire áll hadilábon az UEFA-val. Annak biztosan nem tapsikoltak ott, hogy egy átigazolási szezonon belül megvették Neymart és lezsírozták Mbappét kétes eredetű pénzekből. Ha az orrukra koppintanak, hogy vagy az egyik, vagy a másik, és Perez letesz pár százast, valamelyiket elviheti közülük.

Neymar szemszögéből viszont csak akkor látnám értelmét a Madridba való költözésnek, ha CR eltűnne onnan. Ennél több pénzt már nem adnak neki a Realban (csak kevesebbet), a hírnév, csillogás is megvan. A Realba azért lehet neki érdemes átigazolnia, mert velük könnyebben nyerhet BL-t és így aranylabdát. Azonban amíg CR ott van, addig ő fogja kapni. Neymar pedig nem szeretne még egy világ legjobbjának aládolgozni, hiszen éppen ezért igazolt el a Barcából is.

Kivásárlási ára, záradéka hivatalosan nem lehet elvileg Franciaországban. A klubbal köthet ilyen egyezséget haveri alapon persze, amit vagy betart a klub (ha van gerincük), vagy nem. De törvény elvileg nem kötelezi őket erre, legalábbis amikor mi legutóbb igazolni akartunk a Ligue unből, akkor ilyen dolgok derültek ki.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2018.05.12. 20:20:03

Kovbal88 írta:
Viszont nem bánnám, ha a Realba menne, mivel csak a pénz számít neki nem járnának jól vele.
Ez csak az én véleményem,de betörnék Madridba. ( Nekem is csak akkor kell ha fejben összekapja magát. )
Nem tudna kiskirály lenni,sok a sár a háta mögött.
Ezer éve együtt van a mi csapatunk,ha nem áll be egy ramos,marcelo,ronaldo,modric,kroos stb mellé akkor postafordultával mehetne ahova akarna,akkor viszont már sérülne az egoja nagyon.
Szóval ezekért is gondolom hogy nálunk változna a mentalitása.
Tőletek eltudott jönni mert max majd átjön hozzánk. PSG nem is pálya neki,bohóckodik.
Viszont ha nálunk is beégne azért mert bohóc? :roll:
+ Azért a brazilok szeretnek hozzánk igazolni,ezért is gondolom hogy onnan is kapja az ívet.
+ Eltudom képzelni hogy van záradéka,vagy bármi ami papíron le van írva hogy ha Ő elakar igazolni akkor eltud.( szóval papíron van neki ára,ami nem mindegy.)
De ez mind az én véleményem.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára miro. 2018.05.12. 20:22:19-kor.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.05.12. 20:14:47

https://instagram.com/p/BhHnZrrAJaq/" target="_blank

Ezt a multkor raka ki, fehér poloba van... Szerintem ez is azt jelenti hogy a Realba megy :roll:
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2018.05.12. 20:09:12

Ronaldinho&Barca írta:Szerintem nem fog madridba lelépni. Nem egy agytröszt a srác, papa pedig kis túlzással a végtermékét is megenné ha kapna pár misit a cselekedetér, de ez akkora patkány húzás lenne, főleg a korábbi társakkal szemben, hogy kétlem ennyire dilettáns lenne. Marketing értéke utána óriásit csappanna, mert a bolygó egyik fele megutálná. Egy szó is száz, nekem a brazil foci az Ronaldinho, kedvelem Neymart és a játékát, de az nagyon nem tetszik, hogy jelenleg kb a foci 20% minden más pedig a 80%.
Szerintem, pedig simán menne a Realba nem foglalkozik ő mással csak magával, főleg ha megfizetik.Aki a Barca kezdőjében nem érzi jól magát, azzal nagy baj van. Viszont idén, csak akkor tud menni, ha a PSG talál valakit a helyére és meg akarnak szabadulni tőle. Ha nem akarják engedi akkor marad, Verratti se tudta kiharcolni, hogy jöhessen.

Barcelona szurkolóként se vagyok oda érte, volt pár tényleg jó meccse, de ennyi. Ronaldinhohoz meg nem is hasonlítanám, mert sehol sincs hozzá képest, az hogy mutat pár látványos cselt, labdalevételt, attól még nem lesz R10.

Viszont nem bánnám, ha a Realba menne, mivel csak a pénz számít neki nem járnának jól vele.
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2018.05.12. 19:18:48

Ronaldinho&Barca írta:Marketing értéke utána óriásit csappanna, mert a bolygó egyik fele megutálná.

A szurkolók egy része,a másik Ő miatta Realos lesz..
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2018.05.12. 11:54:39

ktm írta:
Nem hinném, amennyi fan-t vesztene vele, azt megnyerné Real oldalon miután elkezdené szórni a gólokat.(Barcaások java része már most is utálja, PSG fanokat vesztene, mást meg nem érdekel)
Mivel olyan, hogy PSG fan nincs, ezért csak nyerhet az üzleten :mrgreen:
ktm
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 449
Csatlakozott: 2012.05.18. 22:59:24

2018.05.12. 11:52:00

Ronaldinho&Barca írta:Marketing értéke utána óriásit csappanna, mert a bolygó egyik fele megutálná.
Nem hinném, amennyi fan-t vesztene vele, azt megnyerné Real oldalon miután elkezdené szórni a gólokat.(Barcaások java része már most is utálja, PSG fanokat vesztene, mást meg nem érdekel)
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.05.12. 10:13:33

Engem sem lepett meg, hogy hiányoznak neki a Barcás évek. Viszont az igen, hogy ezt egy riválisnak tekinthető csapat játékosaként lenyilatkozza úgy, hogy naponta jönnek a hírek a Spanyolországba való visszatéréséről.

Ez az új PSG mez meg viccesen néz ki amúgy, durván hajaz a mi mostani mezünkre. :D
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4461
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2018.05.12. 09:59:21

Szerintem nem fog madridba lelépni. Nem egy agytröszt a srác, papa pedig kis túlzással a végtermékét is megenné ha kapna pár misit a cselekedetér, de ez akkora patkány húzás lenne, főleg a korábbi társakkal szemben, hogy kétlem ennyire dilettáns lenne. Marketing értéke utána óriásit csappanna, mert a bolygó egyik fele megutálná. Egy szó is száz, nekem a brazil foci az Ronaldinho, kedvelem Neymart és a játékát, de az nagyon nem tetszik, hogy jelenleg kb a foci 20% minden más pedig a 80%.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2018.05.12. 09:57:00

Barca_10 írta:Instagram BIO-bol leszedte a psg-t,gondolom vb utan megy madridba címert csókolgatni.
Facebookon meg 20 perce rakta ki ezt:

Kép

Kezdődik a tavalyi hiszti megint?
Komplexusokban már lassan lekörözi CR-t, annyira akarja, hogy csak róla írjanak...
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2018.05.12. 09:29:51

Instagram BIO-bol leszedte a psg-t,gondolom vb utan megy madridba címert csókolgatni.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.05.11. 23:58:44

Cestus írta:Neymar: "I miss Barça. I miss Messi and Suárez the most. We were happy and great friends." [le10sport]

Hoppá. :D Bánhatja a gyerek, hogy elment innen.
Szerintem ebben a nyilatkozatban semmi meglepő nincs. Valószínűleg a Santos is hiányzik neki meg az ottani spanok, ahogy az is valószínű hogy az ex-barcások 90%ának, foleg aki valamelyik sikerkorszakban volt itt, hiányzik a klub meg a “régi idők”.
Szerintem nem érzi rosszul magát Párizsba se, a BL ott se jött össze de nem reménytelen nekik.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Válasz küldése